Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Zamiast łapać przestępców, prześladują zwykłych Polaków. Policja nagabuje za brak masek. Czterokrotny wzrost kontroli.

Posted by Marucha w dniu 2022-01-24 (Poniedziałek)

Od poniedziałku do środy policjanci w Polsce przeprowadzili średnio ponad 27 tys. kontroli dziennie sprawdzając przestrzeganie życzeń rządu ogłoszonych pod pretekstem tzw. pandemii w centrach handlowych oraz dotyczące przestrzegania bezsądowego aresztu domowego.

Rząd twierdzi, że nie będzie wprowadzał nowych restrykcji. Zapowiedziano natomiast próby wymuszania przez służby ogłoszonych obecnie przepisów, których legalność jest powszechnie podawana w wątpliwość.
[Rząd to zwykli przestępcy i to, co mówią dziś może być zmienione o 180 stopni jutro. – admin]

Nasze pieniądze są zużywane m.in. na to, by policja nagabywała ludzi w centrach handlowych i próbowała zmusić do nałożenia maski. Bezsensowny przepis wciąż nie został zniesiony, choć cała masa decyzji sądów w tego typu sprawach wskazuje, że jest to jedynie rządowe życzenie, a nie obowiązujący faktycznie nakaz. Praktyka też pokazuje, że w niemałej części sklepów – szczególnie poza wielkimi ośrodkami miejskimi – życzenie rządu umarło już dłuższy czas temu.

Policjanci sprawdzają także przestrzeganie bezsądowego aresztu domowego u osób, którym test na koronawirusa pokazał pozytywny wynik.

Od poniedziałku do środy policja przeprowadziła średnio ponad 27 tys. kontroli dziennie. To około czterokrotnie więcej, niż w ubiegłym tygodniu. Średnia kontroli w okresie 3-9 stycznia wynosiła z kolei ponad 21 tys. na dobę.

Policja straszy też, że skończył się czas upomnień. My zaś popieramy poważne podejście do sprawy i w tym kontekście przypominamy, że poza nieprzyjęciem mandatu warto złożyć zawiadomienie do prokuratury rejonowej na funkcjonariusza, który prowadzi czynności. Istnieje niemała szansa, że taki nadgorliwiec będzie miał postępowanie, co wiążę się dla niego z poważnymi problemami w pracy. Jest także bardzo duża szansa, że na informację o takim zamiarze policja zakończy nagabywanie na upomnieniu, po czym pójdzie szukać innego naiwnego.

Pozostawienie sprawy bez wyraźnej reakcji naraża inne osoby, które – będąc słabsze – mogą przyjąć mandat pod wpływem strachu. Zmniejszając w ten sposób zaangażowanie mundurowych do współudziału w terroryzowaniu rodaków poprzez próbę wymuszenia bezsensownych, szkodliwych i najwyraźniej de facto nieobowiązujących przepisów, wykonujemy dobry uczynek na rzecz dobra wspólnego. Brak takiej reakcji jest zezwoleniem na czynienie zła.

interia.pl / kontrrewolucja.net
https://kontrrewolucja.net/

Policja, jeśli nie jest trzymana za mordę, bardzo szybko degeneruje się i przekształca w bandę łobuzów i kryminalistów – a przyzwoici funkcjonariusze są szykanowani i kneblowani.
Punktem krytycznym w Polsce był początek „pandemii”, kiedy to żydowska władza dała policji zielone światło na ordynarne łamanie prawa. I ta demoralizacja policji jest raczej nieodwracalna.
Admin

Komentarzy 15 do “Zamiast łapać przestępców, prześladują zwykłych Polaków. Policja nagabuje za brak masek. Czterokrotny wzrost kontroli.”

 1. Edward1 said

  Rząd szykuje policję pod wprowadzenie zamordyzmu. Szczerze? Kto teraz idzie do policji ?
  Ostatnie 4 tygodnie według UKHSA 74% hospitalizacji z powodu C-19 odnotowano wśród szczepionych?
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/ostatnie-4-tygodnie-wedug-ukhsa-z-74.html

 2. bryś said

  https://legaartis.pl/blog/2022/01/14/poradnik-jak-zachowac-sie-podczas-interwencji-policji-z-powodu-barku-kaganca/?fbclid=IwAR2A1BjqfBwqm_925tSokf2mdMCwfLj5NVP-cjyOnV6K8uJsgNjD8pffCpQ

 3. bryś said

  https://legaartis.pl/blog/2022/01/14/czy-istnieje-obowiazek-zaslaniania-ust-i-nosa-w-galeriach-handlowych-i-innych-sklepach-2/

 4. Janko said

  Jutro Wannsee Conference Bis.

 5. plausi said

  ”Zamiast zwalczać przestępczość, prześladujmy Polaków” zadanie rządu …””

  … dobrej zmiany.

  Byłoby absurdalne, gdyby rząd dobrej zmiany zwalczał przestępczość, czyli w gruncie samego siebie, zadanie jakie otrzymał od swych mocodawców jest jasne: wymordować możliwie wielu Polaków.

  Rząd dobrej zmiany może nie ma programu, otrzymał za to zadanie prześladowania Polaków, gdyż zadanie MASOWEJ TERAPII GENETYCZNEJ, jakie rząd zainstalowany w Polsce otrzymał do wykonania, tzn. likwidacja/mord Polaków przy pomocy dyskretnej metody TERAPII GENETYCZNEJ, nazywanej zwykle przez gówne mendia obłudnie „szczepieniem” jest powtórzeniem programu dr. Mengele z Auschwitz pod nazwą „IMPFEN MACHT FREI” (szpryca czyni wolnym).

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Czy Morawiecki jest wrogiem publicznym nr 1 ? Nie, nr 7, jest więcej takich zbrodniarzy jak ten.

 6. revers said

  Ale tak jest w calej uni, dzis na wezlowych dworcach w Europie predzej obskoczy ciebie wczesnym rankiem, 4 ciapatych, niz policje zobaczysz, lub straz kolejowaa.

  Policja zajeta jest mierzeniem odleglosci miarka celnicza miedzy spacerowiczami, a banda czworga bez masek na syryjskich papierach za 400 dolcow moze ciebie obskoczyc, obfilmowac na komorece, zrobic zapytanie u szefa czy brac bagaz, co potrzeba Alibabie i 40 rozbojnikom i zarzaadizc zasobami i mieniem podroznego wg. zbojeckiego prawa vice versa policja wypisujaca mandaty za maske lub spacerek tym co trudniej uciec z bagazami podroznymi lub ze wzgledu wiek seniora, male dziecko towarzszace w podrozy lub stan inwalidztwa utrudniajacy poruszanie sie.

 7. Kurtwebber said

  Musimy za to kontrolowac wladze i to FIZYCZNIE.Gdyz wszelkie milosciwe argumenty zostaly wyczerpane .
  Takze poliakow tak zwanych jerozolimskich z knesejmu.Co widac po mordach syjonistycznych i okultystycznych.
  MUSIMY ZACZAC NAPIERDALAC …

  zrozumiano

 8. revers said

  Byly ciapaty muzumanin zrozumial, i wyjawia my tu bedziemy używac prawdziwego islamu (masakry, ukrzyżowania, okaleczenia, gwałty…), podobnie jak prorok islamu, który jest wzorem dla wszystkich muzułmanów.

 9. ! said

  Nie czytam tego. Mam już tych s-synów dość.

  Wczoraj byłem na proteście. Kryminalni jeździli za nami krok w krok cywilnym autem i bez mundurów. A jak już protest się skończył to zajechali pod parking i spisywali blachy tych co w nim uczestniczyli. Ja akurat wiedziałem, że to psy. Samochód miałem na Uralem osobno niż reszta.

 10. Aaron Blumblemblaum said

  Psy to nic. Ja teraz do pracy jeżdżę tramwajem z małą kosą w kieszeni. Takie czasy

 11. ot co said

  Ot i ,,nasi,, milicjanci w akcji -https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=u0Bg9TR-b8g

 12. Lily said

  UWAGA Tubylcy!.

  Jadwiga Morawiecki is, a German descent.

  The Time of Izrael also reported in 2017,

  that Morawiecki has „Jewish roots”.

  However this claim has not been confirmed.

  Source; wikipedia.

 13. Janko said

  ad 12
  To tak dodatkowo bo chyba mało kto wie a warto.
  https://www.wikispooks.com/wiki/Main_Page

 14. Sołtys said

  Do latania po galeriach za ludźmi bez masek należy dodać zmasowane kontrole na drogach w celu łupienia obywateli z pieniędzy.Na stukilometrowym odcinku drogi można spotkać sześć kontroli radarowych.Nasilenie się zaczęło wraz ze zmianą wysokości mandatów.Podobno nasze misiaczki maja teraz procent od mandatów.

 15. minka said

  Czy da się upaść niżej? Policja siedzi w kantorku dla ochroniarzy i wypatruje na monitoringu osoby bez masek w galerii handlowej

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: