Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Dw1278 o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Drażnienie Ruskiego
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Klawy Cysorz o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Boydar o Drażnienie Ruskiego
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Piąta fala zalewa kraj. Ale Polacy nie wierzą szczepionkom.

Posted by Marucha w dniu 2022-01-26 (Środa)

Mamy już 1 mln rodaków na kwarantannie. O rychłym końcu obostrzeń możemy więc tylko pomarzyć. Tymczasem politycy PiS zapowiadają, że nie będą jednak procedować tzw. ustawy Hoca. Zapewne obawiają się buntu – i słusznie. Z ostatniego sondażu dla DGP i RMF wynika, że mnóstwo Polaków odmawia szczepień, ponieważ nie uważa szczepionek za bezpieczne.

Na początku tego tygodnia po raz pierwszy od dawna wzrosła liczba hospitalizacji. Na kwarantannie oraz w izolacji przebywa w sumie 1,3 mln osób.

Pędem ku przepaści

Jak podają media, laboratoria nie nadążają z pobieraniem wymazów i testowaniem. Do punktów pobrań ustawiają się kilometrowe kolejki, rekordowo długie – aż brakuje personelu do obsługi wszystkich skierowanych na badania.
„Skierowań na wymazy byłoby prawdopodobnie jeszcze więcej, gdy nie zaciął się cały system informatyczny. „Przepraszamy, coś poszło nie tak. Jeśli problem się powtórzy, skontaktuj się z nami” – komunikat tej treści pojawiał się w poniedziałek przez wiele godzin u wszystkich użytkowników strony Gabinet.gov.pl oraz bazy EWP” – podaje „Wyborcza”.

Słowem, COVID-19 po 2 latach znów paraliżuje polski system ochrony zdrowia. Bo system nie padł z powodu awarii, ale po prostu z przeciążenia. Apteki buntują się przeciwko pomysłowi robienia testów u siebie, a lekarze POZ przeciwko obowiązkowi wizyt domowych u covidowych pacjentów powyżej sześćdziesiątki (ich zdaniem już teraz nie starcza im czasu, prócz tego „na lodzie” zostają pacjenci z innymi dolegliwościami, którzy także potrzebują wizyt domowych).

– Omikron stał się faktem. Odpowiada już za ponad 20 proc. zakażeń. Sytuacja jest rzeczywiście dramatyczna. Jeśli te trendy by się utrzymały, to w przyszłym tygodniu będzie powyżej 50 tys. zakażeń, i to stanowi ogromne ryzyko dla systemu opieki zdrowotnej – mówił tydzień temu Adam Niedzielski na konferencji prasowej i nie mylił się.

Niebezpieczne szczepionki

Polacy nie ufają systemowi ochrony zdrowia zapewniającemu o potrzebie szczepień, mimo że polityka Ministerstwa Zdrowia od początku stawiała na promocję szczepionek, nie zgadzając się przy tym na forsowanie przymusu. Zaszczepiła się jednak tylko ponad połowa obywateli (około 56 proc.).

Najwięcej, bo aż 65 proc. respondentów w sondażu dla „Dziennika Gazety Prawnej” i RMF FM odpowiedziało, że nie są przekonani co do bezpieczeństwa szczepień („najbardziej jest to widoczne w grupie osób w wieku 50–59 lat oraz powyżej 70 lat, a najmniej wśród młodych”). Piąta fala zalewa kraj. Ale Polacy nie wierzą szczepionkom.

Ankietowani udzielali również innych odpowiedzi: że szczepienia ograniczają ich wolność osobistą, a także że znają osoby, którym szczepienia zaszkodziły.

Taki sam, ale inny

Minister Niedzielski jeszcze niedawno odgrażał się, że jest gotów zrezygnować z funkcji jeśli politycy staną okoniem w sprawie „lex Hoc” (weryfikacja certyfikatów covidowych lub możliwość skierowania na testy przez pracodawców). Ryszard Terlecki powiedział mediom, że w środę 26 stycznia wpłynąć ma inny projekt „dotyczący tych samych problemów”, słowem: taki sam, ale inny.

I rzeczywiście tak się stało: przed południem marszałek Witek poinformowała, że właśnie wpłynął on do Sejmu.
– Postaramy się na tym posiedzeniu tak szybko, jak to jest możliwe, ten projekt przeprocedować i uchwalić – powiedziała marszałek Sejmu.
Nie znamy jednak jego szczegółów.

Antonina Świst
Opinia autora może być niezgodna ze stanowiskiem redakcji
https://pl.sputniknews.com

Komentarze 32 do “Piąta fala zalewa kraj. Ale Polacy nie wierzą szczepionkom.”

 1. minka said

  Przez sejm forsowany w niezwykłym pośpiechu jest projekt nr 1846 o segregacji i dyskryminacji każdego! W tym przymus szczepień! Mimo ogromnego społecznego sprzeciwu wyrażonego w wysłuchaniu publicznym! http://www.stopnop.com.pl/wysluchanie

 2. pos_ergo said

  „Piąta fala zalewa kraj. Ale Polacy nie wierzą szczepionkom.”

  To nie jest kwestia wiary ale wiedzy.
  To nie są szczepionki.

 3. minka said

  Występ w telewizji regionalnej posłanki z PIS można zaliczyć do zdecydowanie rzadkich w polskim sejmie, a nawet nieprawdopodobnych.

  Posłanka twierdzi, że procedura leczenia jest taka, że “pacjent chory na przeziębienie/kowid ma iść do domu i czekać aż się poważnie rozchoruje i stąd mamy te zgony, które mamy”.

 4. JerzyS said

  Jest projekt zmiany konstytucji.
  Dziś miało być to w sejmie dyskutowane.

  Co i dlaczego chcą zmieniać?

 5. rycho08 said

  Czy ktoś zna jaki procent wśród testowanych stanowią wyniki pozytwne.
  jeśli jest stały w roznych okresach (podczas „fal” i poz nimi) to znamy przyczynę wzrostu zachorowań.

  Każdy kto kichnie z powodu sezonowego przeziębienia wystraszony biegnie na test – a władza i media ogłaszają kolejna „fala zachorowań”

 6. Mkd said

  https://odysee.com/@AKINA:7/2022-01-24-RI9-Le-Traite-De-Pandemie-HD4:f?fbclid=IwAR2Z3xKQEjw8Mo1DGGSsvfewpmcX9xMZ2ErBMHU1KqkJpwojuUFzi4MUivQ

 7. Józef Bizoń said

  „– Omikron stał się faktem. Odpowiada już za ponad 20 proc. zakażeń. Sytuacja jest rzeczywiście dramatyczna. Jeśli te trendy by się utrzymały, to w przyszłym tygodniu będzie powyżej 50 tys. zakażeń,” – Niedzielski.

  Poniżej mój artykuł z maja 2020 r., a tam m.in. sposób na trendy Niedzielskiego, aż system mu się zatkał.
  ———

  Wirus COVIT-19. Zgony 0,0127%. Tajemnicze przestrzeganie tajemnicy statystycznej – 6 maja 2020 r.

  Szacuje się, że 2020 r. wirusem COVIT-19 zostanie zarażone 80% polskiej populacji, czyli 30 728 918 osób. Z tego następne 80% przechodzi chorobę bezobjawowo.
  Według powyższych wyliczeń w całym 2020 r. z powodu COVIT-19 umrze 3 906 osób, tj. 0,0127% w stosunku do wszystkich zarażonych w Polsce wirusem.
  Minister Zdrowia Łukasz Szumowski oraz premier Mateusz Morawiecki usiłują wmówić, że stosunkowo mała liczba stwierdzonych zakażeń korona-wirusem COVIT-19 jest rezultatem wprowadzenia drakońskich ograniczeń.

  Należy jednak zauważyć, że gdyby z dnia na dzień wprowadzić 1 milion wykonanych testów zamiast kilku tysięcy (rząd apeluje o ich zwiększanie), to liczba wykrytych zakażeń gwałtownie by wzrosła, a liczba zgonów zaliczanych do COVIT-19 (wątpliwą metodą opisaną już powyżej) pozostałaby na tym samym poziomie co obecnie.

  Sterując liczbą wykonanych testów pomiędzy kilkoma tysiącami a jednym milionem można tym samym wychodzić z fałszywymi twierdzeniami w zależności od potrzeba, że liczba zakażeń wzrasta albo i maleje. W ślad za tym można luzować lub zaostrzać wprowadzane rygory tzw. zdrowotnego bezpieczeństwa. Taki mechanizm żonglerki mamy otwarty we wszystkich krajach objętych korona-wirusową paniką.

  Jeszcze raz zauważmy, że to 0,0127% zgonów wskutek COVIT-19 nie oznacza, że COVIT-19 był ostateczną przyczyną zgonu. Bo jak już powyżej omówiono do statystyki zgonów lekarze koderzy wpisują wyjściowy (pierwotny) kod choroby dla COVIT-19 (wystarczy już samo podejrzenia o to zakażenie) i to w sytuacji, gdy pacjent zmarł z zupełnie innej przyczyny – np. w wyniku urazów odniesionych w wypadku samochodowym (czy innym nieszczęśliwym wypadku), a niezależnie od tego stwierdzono u niego COVIT-19 czy też tylko jego podejrzenie.
  Zatem śmiertelność z powodu COVIT-19 jest faktycznie jeszcze niższa niż 0,0127%.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/05/06/wirus-covit-19-zgony-00127-tajemnicze-przestrzeganie-tajemnicy-statystycznej/

  I co?

 8. revers said

  randomized w szpitalu oznacza wyrok smierci na pacjencie od gory

  https://www.bitchute.com/video/BKBpP5blJ21B/

  a chwilowe zawieszenie randomizacji ludzi, oznacza tylko reorganizacje, tzn w niedalekiej przyszlosci nie bedzie ministerstw zdrowia a tylko wszechpotezne, wszechwladcze, globalistyczne WHO.

  https://odysee.com/@AKINA:7/2022-01-24-RI9-Le-Traite-De-Pandemie-HD4:f

 9. revers said

  Niestety WHO ( czy Organizacja Światowa Zdrowia) ma już następny plan. To, ze wszyscy się nagle wycofują z restrykcji to tylko kolejne zagranie. Między dziś a 29.01.22 w Genewie w WHO odbywa się nadzwyczajne zgromadzenie i obramowanie odnośnie rozszerzenia możliwości WHO na dyrygowanie ( przejmowanie władzy w sumie) nad wszystkimi państwami członkowskimi w okoliczności pandemii jak również „ każdego zagrożenia innej natury czy katastrofy”. WHO chce aby państwa członkowskie podpisały nowy traktat w sprawie Covid-19, który rozszerzy ten z 2005 roku. Dzięki podpisowi Ministra Zdrowia, konstytucja WHO ( zgodnie z art 9 tej ze konstytucji) będzie promowała nad konstytucją danego państwa ( 189 państw ten traktat z 2005 podpisały) w czasie klęsk czy pandemii. Biorąc pod uwagę, ze definicja pandemii została zmodyfikowana kilka lat temu, będą mogli egzekwować od każdego państwa, posłuszeństwa i nakładania na społeczeństwo wytycznych WHO, które staną się obowiązkowe a nie tylko zalecane. A to brzmi jak władza nad państwem i światem. Jedna z szwajcarskich militantek ( dr Astrid Stuckelberger, która pracowała dla WHO przez 20lat) przestrzega, ze każdy kraj powinien wysłać do WHO list ze sprzeciwem społecznym, w którym będzie napisane, ze społeczeństwo polskie nie zgadza się aby podpis Ministra Zdrowia decydował o losach 38mln osób bez referendum. Bardzo jest to istotne aby wysłać ten list z Polski do WHO w Genewie ( ja mieszkam obok Genewy). Oni chcą aby wszystkie państwa podpisały to przed majem 2022 wiec czas jest policzony. Jeśli należycie do jakichś zgromadzeń, wyślijcie taki list do WHO. Dr. Stuckelberger poinformowała, ze dotychczas tylko Rosjanie wysłali taki list społeczny!!!!!!!

  https://odysee.com/@AKINA:7/2022-01-24-RI9-Le-Traite-De-Pandemie-HD4:f

 10. ! said

  56% ale licząc razem wszystkich? Bo dorosłych to chyba 70% będzie. Zwłaszcza na zachodzie.

 11. Józef Bizoń said

  26 stycznia 2022 18:36 – Ucieczka z tonącego okrętu flagowego PiS.

  „W sobotę w AKSIM sympozjum „Oblicza pandemii”. Dr J. Hajdasz: Uczelnia z Torunia po raz kolejny wykazuje się odwagą i podejmuje temat, który powinien być powszechnie dyskutowany w przestrzeni publicznej ”

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-w-sobote-w-aksim-sympozjum-oblicza-pandemii-dr-j-hajdasz-uczelnia-z-torunia-po-raz-kolejny-wykazuje-sie-odwaga-i-podejmuje-temat-ktory-powinien-byc-powszechnie-dysk/

 12. Peryskop said

  Booooommmmm💥

  Rząd Wielkiej Brytanii przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy tych, którzy zostali zaszczepieni podwójnie. Rząd Wielkiej Brytanii przyznał, że po podwójnym zaszczepieniu już nigdy nie będziesz w stanie uzyskać pełnej naturalnej odporności na warianty Covid – lub prawdopodobnie na jakikolwiek inny wirus. Zobaczmy więc, jak zaczyna się „prawdziwa” pandemia! W 42. tygodniu „Raportu z nadzoru szczepień przeciw COVID-19” brytyjski Departament Zdrowia przyznaje na stronie 23, że „poziom przeciwciał N wydaje się być niższy u osób zakażonych po dwóch dawkach szczepienia”. Dalej mówi się, że ten spadek przeciwciał jest zasadniczo trwały. Co to znaczy? Wiemy, że szczepionki nie zapobiegają zakażeniu ani przenoszeniu wirusa (w rzeczywistości raport w innym miejscu pokazuje, że zaszczepione osoby dorosłe są obecnie znacznie bardziej narażone na zakażenie niż osoby nieszczepione). Brytyjczycy odkryli teraz, że szczepionka zaburza zdolność organizmu do wytwarzania przeciwciał po zakażeniu nie tylko przeciwko białku kolce, ale także przeciwko innym częściom wirusa. W szczególności wydaje się, że zaszczepione osoby nie wytwarzają przeciwciał przeciwko białku nukleokapsydu, otoczce wirusa, która jest kluczową częścią odpowiedzi u osób nieszczepionych. Na dłuższą metę zaszczepione są znacznie bardziej podatne na wszelkie mutacje w białku kolczastym, nawet jeśli zostały już zakażone i wyleczone raz lub więcej. Z drugiej strony osoby niezaszczepione, po jednokrotnym naturalnym zakażeniu, uzyskają trwałą, jeśli nie trwałą, odporność na wszystkie szczepy domniemanego wirusa.

  Źródło: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

  Pierwsze firmy ubezpieczeniowe wycofują się, ponieważ nadchodzi ogromna fala roszczeń. Anthony Fauci potwierdza, że ​​test PCR nie może wykryć żywych wirusów. Anthony Fauci potwierdza, że ​​ani test antygenowy, ani test PCR nie może nam powiedzieć, czy ktoś jest zaraźliwy, czy nie!!! To unieważnia wszelkie podstawy tzw. pandemii. Test PCR był jedynym wskaźnikiem pandemii. Bez PCR-TESTu nie ma pandemii Dla wszystkich pracowników prasy, lekarzy, prawników, prokuratorów itp. TO jest ostateczny klucz, ostateczny dowód na to, że wszystkie środki muszą zostać natychmiast zniesione

  PROSZĘ UDOSTĘPNIĆ

 13. Peryskop said

  Dr Dorota Sienkiewicz

  https://fb.watch/aM9HRqEPe5/

 14. Jowram said

  Trzy polskie miasta będą gościć pod koniec stycznia br. wyjątkową postać ze świata medycyny – dr. med. Wolfganga Wodarga – niemieckiego internistę i pulmonologa, wykładowcę na wyższych uczelniach, byłego członka niemieckiego Bundestagu oraz przewodniczącego Komitetu Ekspertów ds. powiązanej z medycyną Ochrony Środowiska.

  Wskazana poniżej trasa spotkań z uczonym związana jest z publikacją przełomowej pozycji „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu” jego autorstwa! Stanowi ona zbiór medycznych i politycznych informacji oraz opisy doświadczeń autora, co zapewnia rzeczowe i wieloaspektowe ujęcie tematu. Dr Wodarg udziela konstruktywnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pandemii. Czy istnieją powody do szczepień przeciwko COVID-19 z perspektywy epidemiologii chorób zakaźnych? Jak rozpoznać prawdziwą pandemię? Co dzieje się z danymi na temat naszego zdrowia? Czy władza sanitarna jest nadużywana? Co dzieje się w klinikach i ośrodkach zdrowia?

 15. revers said

  Ciekawe czy w wykladach pana Wodarga znajdzie sie miejsce na parycje petrodollara, ktory powoli rozszerza sie na produkty naftowe big farmy jak nie sprawdzone medykamenty i obowiazkowe szczepionki.

  .https://streamable.com/tuchus

  IMF swiatowej kasy i kasacji dlugow elsterka dokladnie to wypowiada i akcetuje. Wiecej o tym procederze mowi Ernst Wolf z wysokim przygotowaniem ekonomicznym i znajomoscia dyplomacji, swiatowego obiegu pieniadza fiatowego.

  Wychodzi na to ze przictny Michell, Kowalski ma kazdej satcji benzynowej bedzie tankowal nie tylko paliwo, ale niznane proch quasi medyczne i quasi szczepionki z hazardem an szybka smierc.

 16. Głos Prawdy said

  5/ no właśnie, ludzie sami podsycają ten durny system

 17. Andzia said

  Skoro mowa o konstytucji WHO, to została ona przyjęta w porozumieniu na Międzynarodowej Konferencji Zdrowia w NY 22.07.1946r.,Potem została wyłożona do ratyfikacji. W Polsce obowiązuje od 1948r.,(podpisał Bierut), Do tej pory były wprowadzone dwie czy trzy poprawki. http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=wdu19480610477
  Szlachetne cele na papierze, koszty funkcjonowania biurokracji ponoszone przez państwa członkowski (już chyba 189 państw chorych ludów)
  WHO definiuje zdrowie jako stan zupełnej pomyślności fizycznej, umysłowej i społecznej, a nie jedynie brak choroby fizycznej lub ułomności, a swój cel jako osiągnięcie przez wszystkie ludy możliwie najwyższego poziomu zdrowia. Przez te wszystkie lata gołym okiem widać, że ludy są systematycznie trute głównie przez żywność, „protokoły leczenia” i zabijane.(eksperymenty szczepionkowe w Afryce)
  Organy WHO to Światowe Zgromadzenie Zdrowia (reprezentanci państw-członków), Rada Wykonawcza (wybierana przez ŚZZ) i Sekretariat.
  Na początku trwającej hucpy usiłowałam ustalić, w jaki sposób podjęto decyzję o tej tzw, pandemii. Niestety były to tylko doniesienia prasowe powołujące się na WHO albo na Dyrektora WHO. Nie znalazłam żadnego oficjalnego dokumentu wydanego na podstawie Konstytucji WHO o zwalczaniu epidemii. W Polsce premier ogłosił epidemię, kiedy nie było ani jednego przypadku zachorowania ani stwierdzenia wyjątkowo szkodliwego wirusa, co jest złamaniem prawa. Jak się to dalej toczy, w „demokratycznym państwie prawa” to widać.
  .

 18. Cypisek said

  Czy ktoś ma dane, jaki procent zaszczepionych dwoma dawkami zaszczepił się trzecią dawką? To jest najlepsze podsumowanie skuteczności szczypawek według samych zainteresowanych. Z tego, co pamiętam, to w Polsce było to około 20%, ale uciekło mi źródło tych danych.

 19. plausi said

  Niewinna próba nakłonienia do myślenia

  Ad 3, Minka

  Wideo 11:20

  Pan premier Morawiecki liczy błędnie ofiary śmiertelne covid-19 od samego początku i będzie nadal liczył, no bo tak już zaczął, wg pani poseł. Trzeba przyznać panu Morawieckiemu, że jest jest w swym oszustwie konsekwentny.

  Nie zaskakuje to nas, w końcu w przypadku wypełniających w Wolnej Polsce funkcje tzw. rządu, chodzi o znakomitą organizację PPZ:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  zresztą znajdującą się od dawna pod wpływem grup znamiennych w zakresie moralności, której wysoki poziom najlepiej dla nas ilustruje święto Purim:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Jak wiemy to święto znalazło nawet swe miejsce w czasach ohydnego i nie mniej oszukańczego jak obecny system demokratyczny w Wolnej Polsce reżymu nazistowskiego.

  Czy pan Kill Gates też został zainspirowany przez święto Purim, nie jesteśmy w stanie definitywnie ocenić

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  nie wykluczalibyśmy jednak tego zbytnio. Dla nas krzepiącym jest rozpoznanie, że

  demokracja jest najlepszą podstawą wprowadzenia system masowego mordu.

  Mniej zorientowanym pragniemy uświadomić, że NSDAP doszła do władzy w drodze demokratycznych wyborów najczystszej wody, jak doświadczyliśmy, demokracje jest znakomitą drogą do mordu masowego. Plandemia jest jak powtórką tego doświadczenia, zresztą organizatorzy plandemii mogą się odwołać do tradycji z lat 30-tych.

  Ale wróćmy do naszych pieleszy, czy Polacy byliby w stanie wydźwignąć do władzy zbrodniczy reżym totalitarny ? Jaka byłaby odpowiedź po doświadczenieu z totalitarnym reżymem „dobrej zmiany”, który przejął władzę w wyniku wolnych i niezależnych wyborów ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  No cóż, wybory mają swe pułapki, sztuka polega na ich obchodzeniu wg sprawdzonych demokratycznych zasad.

 20. Jacek said

  Re 18 Cypisek
  Na dziś to ok. 51%, dane MZ. Akcja szprycowania trzecią dawką idzie marnie, przez ostatnie dni to tylko trochę ponad 8 tysięcy dziennie.

 21. revers said

  Ale jak segregacja sanitarna przejdzie przez knesejm, a przejdzie napewno chocby z uwagi na date wyzwolenia Auschwitz

  . https://www.youtube.com/watch?v=UslpW_laBGE

  To napewno skoczy ilosc wyszczepien, wzmocni srodki represji i mobingu szczepionkowego.

  Niektorzy politycy otwarcie mowia o przerzuceniu kosztow chorob I ubezpieczenia zaszczepionych na nie zaszczepionych.

 22. minka said

  Przeraźliwe żniwo wyszczepiania amerykańskich sił zbrojnych

  Podczas niezwykle ważnej konferencji zorganizowanej 24 stycznia br. w Waszyngtonie, przez senatora Rona Johnson, wypowiadali się liczni naukowcy, lekarze oraz zaprezentowano dokumenty, które wypłynęły z wojskowej bazy danych, pokazujące dewastujące żniwa jakie zbierają tzw. szczepionki przeciwko Covid-19.

  Jako jeden z wielu zaproszonych osób, prawnik Thomas Renz przedstawił podczas dyskusji szczegóły dokumentów pochodzących z wojskowej bazy danych DMED (Defense Medical Epidemiology Database) potwierdzające to co diagnozują wojskowi lekarze, a o czym jednak nikt w społeczeństwie – ani w armii – nie jest informowany.

  Dane DMED pokazują, że w wyniku (przymusowego) szczepienia wszystkich żołnierzy i pracowników cywilnych, wszystkich rodzajów sił zbrojnych Stanów Zjdnoczonych, zanotowano między innymi:

  – problemy neurologiczne – wzrost o 1000% (z 82 tys. przypadków rocznie, do 863 tysięcy przypadków w ciągu zaledwie 11 miesięcy roku 2021)
  – zatorowość płucna (Pulmonary embolisms) – wzrost o 471%
  – diagnozy chorób nowotworowych – wzrost o 300% (z 38,700 przypadków rocznie, liczonych jako średnia z ostatnich pięciu przedpandemicznych lat, do 114,645 w ciągu 11 miesięcy 2021 roku)
  – zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) – wzrost o 296%
  – Objaw Bella (Bell’s palsy) – wzrost o 291%
  – niepłodność u kobiet – wzrost o 471%
  – defekty porodowe (congenital disorder) u dzieci urodzonych przez kobiety służące w siłach zbrojnych – wzrost o 156%
  – poronienia – wzrost o 300%

  Biorąc pod uwagę niemal półtoramilionowe siły zbrojne USA (active duty), skala problemów neurologicznych występujących u 62% żołnierzy i personelu, jako skutek zastosowania „bezpiecznego” preparatu, jest zatrważająca. Te tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 są wyjątkowo niebezpieczne i są również wyjątkowo nieskuteczne, gdyż nie chronią dosłownie przed niczym, a wręcz przeciwnie, przyczyniają się do pomnażania chorób: każda osoba zaszczepiona jest bardziej narażona na wszelkie infekcje, w tym i te mające pochodzić od „koronawirusa” i rzekomych mutacji. Co zresztą świat obserwuje podczas „fali omikron”, gdy chorują i umierają głównie osoby zaszczepione.

  Dane pokazują, że ich „skuteczność” polega jedynie na wzroście zachorowań na całą długą listę różnych chorób. Przypomnijmy, że „skuteczność” tych preparatów w czasie gdy reklamowano je jako „95% skuteczne przeciwko Covid-19”, wynosiła nie „95%” (zastosowano propagandowy wskaźnik RRR), lecz poniżej 1% (prawdziwy wskaźnik ARR). Później, gdy przyznano, że ich „skuteczność zmalała”, co doprowadziło do aplikowania drugiej i kolejnych dawek, ich skuteczność zmalała do ułamka procenta, by przejść do wyników ujemnych oznaczających zwiększoną podatność osób zaszczepionych na choroby.

  Masowe wyszczepianie ludzkości jest największą zbrodnią przeprowadzoną pod pretekstem „ochrony i prewencji medycznej”, a wymuszanie i propagowanie przymusowego szczepienia sił zbrojnych zabójczym, eksperymentalnym, genetycznym, nieprzebadanym preparatem, w ten sposób niszczącym możliwości obrony kraju, może podlegać tylko jednemu możliwemu wyrokowi: karze śmierci.

  https://www.bibula.com/?p=131040

 23. Piskorz said

  re 12 PROSZĘ UDOSTĘPNIĆ….nie trzeba prosić!! Rozumie się samo przez się ..!! Dziękuję..za wpis.

 24. Piskorz said

  re 19 e NSDAP doszła do władzy w drodze demokratycznych wyborów najczystszej wody,….A CZY PRZYPADKIEM,,,STALIN NIE MACZAŁ W TYM ŁAP, aby wyeliminować…komuchow i demokratow ?! Są i takie wersje..

 25. Andrzej said

  Jest jeszcze jeden fenomen demaskujący tą całą maskaradę nieprawości pod szyldem pandemii i szczepień, a jak na razie nigdzie nie dostrzegany, chodzi o prostą konstatację:

  Jak to możliwe, że Ludzie niezaszczepieni, a pracujący przez te dwa lata terroru, na tzw. pierwszej linii zagrożenia, nie mają antyciał na tego niby śmiertelnego wirusa?!

  Niech mi to jakoś doktor felczerowaty wytłumaczy,

  To absolutny dowód na kłamstwo testów i pobieranych próbek, nie ma wirusa to i nie ma antyciał,
  a u kogo wykrywają antyciał, tak nagle i przedziwnie, ano u ZASZCZEPIONYCH!

  Tak koła się zamyka, a śmierć zbiera coraz większe żniwo w trybie rachunku geometrycznego.
  Ratuj się kto może.

 26. Ale dlaczego? said

  AD. Andrzej
  Antyciała po pierwsze są różnego rodzaju. Po drugie układ odpornościowy może eliminować wirusy czy bakterie na kilka sposobów. Niekoniecznie przy pomocy antyciał. Niektórzy ludzie nie mają, albo mają mardzo mało konkretnych antyciał, a bronią się inaczej. Poza tym organizm redukuje z czasem ilość danych antyciał jeśli nie są potrzebne.
  No i jest tak, że niekoniecznie antyciała „covidowe”, np. IGG (po chorobie) mogą powstać po kontakcie z innym koronawirusem.
  Sam osobiści sprawdziłem sobie półtora roku temu po przejściu covida i je miałem (pół roku po chorobie).

 27. Ale dlaczego? said

  Przepraszam miało być:
  No i jest tak, że antyciała „covidowe”, np. IGG (po chorobie) mogą powstać po kontakcie z innym koronawirusem.

 28. Sebastian said

  Mój ojciec tydzień temu został wypisany do domu w stanie pozwalającym na powrót, bo miejsca w szpitalu potrzebne. Trafił do szpitala z podejrzeniem covid i pozytywny test jednoznacznie został zinterpretowany przez medyków, takie procedury. Natomiast w epikryzie znalazły się inne patogeny dużo groźniejsze dla życia niż rzekomy wirus, którego tak naprawdę w ogóle nie leczono, no bo jak.

  Staphylococcus epidermidis oraz Klebsiella pneumoniae – lek Trimesolphar

  Proszę sobie sprawdzić co to jest UIP oraz POChP.

  Dodam na koniec, że ojciec lat 68 bardzo schorowany po 3 udarach, zawale, cukrzyca, nadciśnienie, usunięty jeden płat płuca z powodu raka etc. etc , codziennie garść tabletek no i nie szczepiony tak samo jak mama, dbam o to, a głównie moja mama pokłada we mnie zaufanie, bo ojciec jak wrócił ze szpitala to z całym przekonaniem wypowiadał się , że się zaszczepi

  Pozdrawiam

 29. minka said

  Prowokacja władzy? Poseł Piecha o obowiązkowych, permanentnych testach pracowników

  W wywiadzie dla radiowej Trójki poseł Bolesław Piecha, wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia opowiadał o szykowanym projekcie mającym uzupełnić bądź zastąpić fatalną ustawę segregacyjną autorstwa Czesława Hoca. Nowa propozycja miałaby nakładać na pracowników obowiązek cotygodniowego poddawania się testom na koronawirusa, pod rygorem… odszkodowania w wysokości kilkunastu tysięcy złotych.

  O wpłynięciu do Sejmu projektu Ustawy o szczególnych zasadach ochrony życia obywateli w okresie pandemii, powiadomiła marszałek Elżbieta Witek. W porannym wywiadzie dla Programu Trzeciego Polskiego Radia poseł PiS Bolesław Piecha opowiadał o zapisach kilkunastostronicowego projektu, który dopiero wieczorem pojawił się na oficjalnej stronie izby niższej.

  Jeśli wiceszef komisji zdrowia nie mijał się z prawdą, mamy do czynienia z próbą przeforsowania niewykonalnych przepisów, które noszą znamiona prowokacji bądź… przejawu gwałtownej chęci pozbycia się władzy przez obóz Zjednoczonej Prawicy. De facto zmuszałyby one bowiem wszystkich zatrudnionych pracowników do cotygodniowego wykonywania uciążliwych, inwazyjnych testów na koronawirusa. Odmowa groziłaby koniecznością wypłacenia bardzo wysokiego odszkodowania osobie, która uznała, że zakaziła się w tym samym zakładzie pracy. Ustawa wykreowałaby w masowej skali absurdalne sytuacje i wytworzyłaby dodatkowy chaos administracyjny. Osoby, które nie chcą poddawać się testom byłyby skazywane na drakońskie kary na podstawie uproszczonego trybu postępowania, po czym miałyby możliwość odwołania się do sądów administracyjnych.

  Poseł Piecha powiedział, że nowy projekt ustawy można traktować jako samodzielny bądź jako uzupełnienie ustawy Hoca.

  Jeśli więc ustawa przejdzie przez parlament i pracownik nie podda się regularnym testom a w zakładzie pracy rozwinie się ognisko zakażeń, zgodnie z zapowiedzią posła PiS, musi on liczyć się z „odszkodowaniem w wysokości pięciu minimalnych płac, a to jest kwota około 12-15 tysięcy złotych”.

  Aby sprostać takiej masie testów, rząd ma otwierać kolejne punkty, gdyż nie uwzględniane będą testy domowe. Oczywiście spowoduje to lawinę pozytywnych wyników.

  Według informacji podanej wieczorem w mediach społecznościowych przez posła Grzegorza Brauna, projekt, o którym opowiadał Bolesław Piecha będzie dyskutowany we wtorek 1 lutego o godzinie 16:00, w trakcie nieplanowanego wcześniej posiedzenia Sejmu. Pierwsze czytanie nastąpi zaś, tak jak w przypadku tzw. ustawy Hoca, podczas spotkania Komisji Zdrowia.

  https://pch24.pl/prowokacja-wladzy-posel-piecha-o-obowiazkowych-permanentnych-testach-pracownikow/

 30. Wlodek said

  To rzuca całkiem nowe światło na notoryczne problemy ze skutecznym zwalczaniem kolejnych fal ataku zbrodniczego wirusa (wirusów?).
  https://megawrzuta.pl/download/85ef016af9bfcfb6896484d528ee4884.html

 31. Kanadyjski Konwój Wolności

  Po dwóch latach pandemii, systematycznie wprowadzanych restrykcji, drastycznych zarządzeń i ograniczania praw obywatelskich mieszkańcy Kanady zmobilizowali się do zrywu, który przypomina powstanie Solidarności w Polsce 1980 roku.

  https://www.polskacanada.com/kanadyjski-konwoj-wolnosci-2022/

 32. Piotr B. said

  820Warto dodac do tych protestow ze wladze kazda usuwa sie SILA a nie „zdzieraniem butow”we wszelkiego rodzaju protestach.

  ———–
  Szczególnie wzruszają mnie petycje do bandytów, żeby przestali być bandytami.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: