Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Korzenie ukraińskiego neonaziz…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Rachela Wallensky (CDC): NIGDY nie będziesz w pełni zaszczepiony

Posted by Marucha w dniu 2022-01-28 (Piątek)

Nigdy nie będziesz na bieżąco…

CDC „Zmienia swój język” w kwestii statusu szczepień

W przyszłości ludzie będą potrzebować regularnych dopalaczy, aby być „na bieżąco” i nie będą już używać terminu „w pełni zaszczepieni”.

Dr Rochelle Wallensky*), dyrektor Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób, powiedziała w piątek mediom, że CDC zamierza „zmienić język” w sprawie szczepionek Covid19.

Przemawiając na briefingu prasowym, dr Wallensky miała bardzo jasną wiadomość:

„A to, nad czym naprawdę pracujemy, to zmienić język , aby upewnić się, że wszyscy są na bieżąco ze swoimi szczepionkami na COVID-19 na podstawie daty otrzymania ostatniej szczepionki. Co ważne, w tej chwili zmieniamy nasz język. Naprawdę chcemy mieć pewność, że ludzie są na bieżąco. Oznacza to, że jeśli niedawno otrzymałeś drugą dawkę, nie kwalifikujesz się do otrzymania dawki przypominającej, jesteś na bieżąco . Jeśli kwalifikujesz się do boostera, a go nie otrzymałeś, nie jesteś na bieżąco i musisz zdobyć booster, aby być na bieżąco.”

Pełną odprawę można obejrzeć tutaj:
>https://www.c-span.org/video/?517414-1/white-house-covid-19-response-team-briefing

Jest całkiem jasne, że w notatce podkreślono „powiedzmy „na bieżąco”, a nie „w pełni zaszczepione”. Co to właściwie oznacza?

Cóż, to powinno być jasne, oznacza to, że ludzie, którzy byli „w pełni zaszczepieni”, wkrótce „przestaną być w pełni zaszczepieni”.

(Uwaga na marginesie, ale czy możemy poświęcić chwilę, aby docenić termin “pivot the language”? To jest jakaś przyjemna nowomowa, piękna.)

Użycie terminu „bieżące” w miejsce „w pełni zaszczepione” jest również celowo spreparowanym językiem politycznym, zmieniającym twardą i szybką rzeczywistość w ciągle rozszerzające się kontinuum. Normalizacja otwartego charakteru nowych „szczepień”.

Ostrzegaliśmy, że tak się stanie, NIGDY nie będziesz w pełni zaszczepiony .
[Ale to przecież była foliarska teoria spiskowa! – admin]

Dobrą wiadomością jest to, że może to być punkt przełomowy dla wielu ludzi, którzy do tej pory żyli spokojnie, a jeśli w to wątpisz, po prostu spójrz, jak zdenerwowana jest Wallensky, mówiąc to, i posłuchaj, ile kłopotów zamierza uniknąć wyrażeniem „nie w pełni zaszczepieni”.

Ona to już wie, że to zrazi wielu ludzi. Możliwe, że nasza strona dzięki temu zyska jakieś znaczące posiłki.

Autor: Kit Knightly

Przypis
*) Rochelle Wallensky to bardzo pobożna osoba, wraz z mężem jest członkinią pierwszej w Nowym Jorku kongregacji judaizmu reformowanego, Congregation Emanu-El of New York, największej na świecie synagogi judaizmu reformowanego. Jako osoba pobożna zapewne będzie się modliła za nas, byśmy nie musieli przyjmować iniekcji preparatem częściej niż co 40 dni (tyle, ile Mojżesz prowadził swój lud przez pustynię).

Źródło: https://off-guardian.org/2022/01/25/cdc-pivoting-its-language-on-vaccination-status/

wawel
https://wawel.neon24.pl

Komentarzy 18 do “Rachela Wallensky (CDC): NIGDY nie będziesz w pełni zaszczepiony”

 1. DonPadreMateo said

  Tutaj właśnie o to chodzi. O powolne pozbywanie ludzi naturalnej odporności. Najpierw „wykruszą” sie Ci na przeciwnych biegunach wysportowani i chorowici, później przyjdzie czas na pozostałych
  Badanie występowania paraliżu po szczepieniu na C19 – dane USA
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/badanie-wystepowania-paralizu-po.html

 2. minka said

  PiS idzie na rympał. Prawo i sprawiedliwość, to farsa.

  Właśnie przeczytałem sobie projekt ustawy, którą zgłosiła w dniu 2022-01-27 grupa posłów PiS pod tytułem: Poselski projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach dotyczących ochrony życia i zdrowia obywateli w okresie epidemii COVID-19. EW-020-788/22.

  Projekt został skierowany do konsultacji (SN, PG, KRRP, NRA, KIG, KRDL, KRF, KRK, NRL, NRPiP, PIP, UODO, PGRP, RDS, BCC-ZP, FPP, Lewiatan, PRP, ZPiP, ZRP, FZZ, NSZZ”S”, OPZZ i RMiŚP).
  Według treści wniosku projekt dotyczy: „wprowadzenia rozwiązań umożliwiających pracownikom nieodpłatne wykonywanie testów diagnostycznych w kierunku SARS-CoV-2, jak również pozwalających pracodawcom żądać od pracowników oraz osób wykonujących na rzecz pracodawcy pracę na podstawie umów cywilnoprawnych podawania informacji o posiadaniu negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2”.

  Ala tak naprawdę dotyczy czegoś innego. Jak pamiętamy, tego samego dotyczył poprzedni projekt tzw. projekt Hoca i … trafił do kosza. Obecny projekt został uzupełniony o KURIOZALNE przepisy o odszkodowaniach, które wypełniają niemal w 90% treść tego projektu.

  KURIOZALNY to mało powiedziane! Powiem szczerze, nie znajduje w słowniku kulturalnych ludzi słowa, które oddałoby dokładnie poziom tego pomysłu i związanej z nim regulacji prawnej.

  Przedstawicielem wnioskodawców jest farmaceuta z wykształcenia Paweł Rychlik, choć w kuluarach słychać głosy, że prawdziwym animatorem jest inny poseł PiS – Bolesław Grzegorz Piecha.

  Każdy prawnik, który będzie czytał te bzdury musi się skrzywić i załamać ręce. Naprawdę współczuję tym prawnikom, którzy będą musieli te bzdury opiniować. To jest tak absurdalne, że nie jest nawet śmieszne – to budzi grozę. Zwłaszcza, że zgłasza to formacja polityczna, nazywająca się Prawo i Sprawiedliwość. Te rozwiązania są nie tylko sprzeczne z prawem (w tym Konstytucją RP), ale i głęboko niesprawiedliwe. A wymiarem tej niesprawiedliwości maja zajmować się urzędnicy i sam Wojewoda. Natomiast pracodawcy mają stać się donosicielami.

  https://www.salon24.pl/u/realkonkret/1201001,pis-idzie-na-rympal-prawo-i-sprawiedliwosc-to-farsa

 3. plausi said

  Bezgraniczna pobożność

  „CDC zamierza „zmienić język” ”

  Na temat zmiany języka:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  dokładnie o to właśnie chodzi.

  „Rochelle Wallensky to bardzo pobożna osoba, … jest członkinią … kongregacji judaizmu reformowanego ”

  Więcej na temat takiej pobożności:

  https://marucha.wordpress.com/2022/01/28/dlugi-cien-victorii-nuland/#comment-989363

  tą samą pobożnością wykazał się wielokrotnie n.p. Lazar Kaganowicz, w Rosji, tego rodzaju pobożność nie zna granic.

  Już wcześniej Kill Gates wykombinował, że tzw. „zaszczepienie” się kończy z chwilą przygotowania następnej partii preparatu genetycznego do „zaszczepienia”. Wg niego jego fabryka potrzebuje 100 dni na przygotowanie preparatu dla nowego patogenu. Oznacza to, że stan „zaszczepienia” nie może trwać dłużej niż 3 (słownie trzy) miesiące. Cykl trzech miesięcy obowiązuje naturalnie dla rozwoju nowego patogenu, po koronie przychodzi patogen zresztą a potem z orzełkiem.

 4. Jabo said

  Jak to nie można być w pełni zaszczepionym? To kłamstwo! Wystarczy zażądać podanie ostatniej dawki,kiedy złożą nas do trumny i będziemy już w pełni zaszczepieni na wieczność Wiem , że bigfarma na nieboszczyku więcej już nie zarobi, ale każdy umrzeć przecież musi i na ostatnim szczepieniu, zanim trupa skremują lub zakopią, jakiś grosz wpadnie. Z kremacją nie ma problemu, ale przy klasycznym pochówku, ekolodzy mogą zaprotestować, że ostatnie szczepienie szkodzi robakom. Jest to jednak sprawa do rozwiązania. Wystarczy ekologom przedstawić niezbite badania naukowe o nieszkodliwości ostatecznej wakcynacji dla przyrody w postaci odpowiedniej kwoty przelanej na ich konto, a z pewnością wyniki badań przyjmą ze zrozumieniem. Udało się w ten sposób przekonać o bezpieczeństwie szczepionek dla ludzi nie tylko liczne , ale i bardzo wysokie gremia medyczne w wielu krajach, więc uda się też z ekologami. Takie rzetelne badania naukowe mają wielką moc przekonywania.

 5. minka said

  Przeciwnicy szczepień z Niemiec i Austrii uciekają do… Paragwaju!

  Kilka tysięcy obywateli państw Europy przeciwnych szczepieniom przeciw Covid-19 sprowadziło się do Paragwaju w okresie pandemii, aby w tym południowoamerykańskim kraju rozpocząć nowe życie. Według lokalnych mediów wśród przybyłych dominują obywatele państw niemieckojęzycznych.

  Jak odnotował wydawany w Asuncion, stolicy Paragwaju, dziennik “Hoy”, a także portal Ultima Hora, przeciwnicy szczepionek rozpoczęli już tworzenie wsi w kilku miejscach tego kraju. Wskazały, że w gronie przybyszów przeważają obywatele Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Według paragwajskich mediów największą wsią zamieszkaną przez antyszczepionkowców jest Paraiso Verde; w czasie pandemii napłynęło do niej około 3000 Europejczyków. Z dostępnych w internecie filmów publikowanych przez przybyszów wynika, że w Paraiso Verde osadnicy żyją głównie z uprawy roli i hodowli bydła. Niektórzy wynajmują też kwatery turystom.

  https://prawy.pl/118064-przeciwnicy-szczepien-z-niemiec-i-austrii-uciekaja-do-paragwaju/

 6. Ale dlaczego? said

  Marcin Masny o nowym projekcie ustawy naczelnego pisiora („Izrael – cud wśród narodów świata!”):

  Podany jest link pod filmem do tego chorego projektu ustawy.

  Jak szpitale fałszują akty zgonu na srowida;
  https://m.cda.pl/video/964951518

 7. Ale dlaczego? said

  Tak z innej beczki.
  Wiem źe to pytanie retoryczne:
  Gdzie są te skurwiałe i sprzedajne ZWIĄZKI ZAWODOWE???
  Nie widzą co się dzieje?
  Potrafią tylko protestować przeciw podniesieniu wieku emerytalnego po uchwaleniu ustawy…
  Jak jeszcze ktoś płaci składki do tych karykatur zwìązków zawodowych, to jest ciężki frajer!

 8. wanderer said

  Re 7 Ale Dlaczego,
  Dokladnie tak.

  To sa tylko stolki. Czasami pobija piane po wszystkim.

 9. minka said

  Katarzyna TS: Kowidowa ustawa odszkodowawcza, czyli Zdzisiek na imieninach

  W czwartek (27.01.2022) poseł PiS Bolesław Piecha przedstawił w radiowej Trójce założenia nowego projektu ustawy kowidowej zastępującej projekt ustawy segregacyjnej firmowanej przez posła Czesława Hoca. Nowy pomysł polega na tym, że weryfikację paszportów kowidowych ma zastąpić powszechne testowanie, a pracownik przetestowany, który zaraził się koronawirusem w miejscu pracy, może żądać odszkodowania od pracownika, który nie wykonał testu. Po wysłuchaniu tego wywiadu napisałam, że należy poczekać na projekt, żeby móc ocenić, czy to tylko brednie posła Piechy, czy też kierownictwo PiS ostatecznie pożegnało się z rozumem.

  Wieczorem projekt pojawił się na stronie sejmowej. Jest to druk nr 1981, co łatwo zapamiętać, bo to rok, w którym wprowadzono stan wojenny. Po lekturze projektu kowidowej ustawy odszkodowawczej wniosek może być tylko jeden: kierownictwo PiS ostatecznie pożegnało się z rozumem. Pod projektem podpisali się m.in. Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak (właśnie siedzi na izolacji zakażony kowidem po trzech dawkach szczepionki), Czesław Hoc, Arkadiusz Mularczyk, Bolesław Piecha, Krzysztof Sobolewski, Marek Suski i Ryszard Terlecki.

  Jakie są założenia projektu? Każdy pracownik, zaszczepiony i niezaszczepiony, jest uprawniony do wykonania testu na kowid finansowanego przez NFZ. Testy mają być wykonywane co tydzień. Pracodawca może żądać od pracownika wylegitymowania się negatywnym wynikiem testu. Jeśli pracownik odmówi jego okazania, jest traktowany jako nieprzetestowany. Pracownik, u którego zostanie potwierdzone zakażenie koronawirusem i który ma uzasadnione podejrzenie, że do zakażenia doszło w zakładzie pracy lub innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy, może złożyć do pracodawcy wniosek o wszczęcie postępowania w przedmiocie świadczenia odszkodowawczego z tytułu zakażenia. Odszkodowanie ma wypłacić pracownik, który nie poddał się testowi diagnostycznemu.

  Pracownik składający wniosek wskazuje okoliczności uzasadniające, że zakażenie nastąpiło w zakładzie pracy i wskazuje pracowników, z którymi miał kontakt w okresie poprzedzającym zakażenie, ale nie dłuższym niż 7 dni. Pracodawca weryfikuje, czy spośród wskazanych we wniosku pracowników były osoby nieprzetestowane. Jeśli były, pracodawca przekazuje wniosek wojewodzie, który wydaje decyzję o przyznaniu zakażonemu odszkodowania w wysokości 5-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę. W przypadku dwóch lub większej liczby pracowników obowiązanych do zapłaty odszkodowania świadczenie jest uiszczane w częściach równych.

  Jeśli pracodawca nie skorzystał z możliwości żądania od pracowników podania informacji o posiadaniu negatywnego wyniku testu, zakażony pracownik może wystąpić do wojewody z wnioskiem o wszczęcie postępowania w przedmiocie świadczenia odszkodowawczego przysługującego od pracodawcy. Oznacza to, że jeśli pracodawca nie będzie regularnie sprawdzał, czy pracownicy są przetestowani, to w razie zakażenia jednego z nich, to on będzie musiał wypłacać odszkodowanie zakażonemu, który ma uzasadnione podejrzenie, że do zakażenia doszło w zakładzie pracy.

  Z wnioskiem o odszkodowanie od nieprzetestowanych pracowników może też wystąpić pracodawca, jeżeli na skutek zakażenia przetestowanych pracowników prowadzenie działalności przez pracodawcę zostało istotnie utrudnione.

  We wszystkich przypadkach osoby niezadowolone z decyzji wojewody mogą wystąpić ze skargą do sądu administracyjnego.

  Widzieliśmy już wiele absurdalnych pomysłów na tzw. walkę z pandemią, ale takiego kuriozum jeszcze nie było! Jak można wpaść na pomysł, żeby brak wykonania testu był podstawą do płacenia odszkodowania osobie zakażonej? Po pierwsze – testy są niewiarygodne i mogą być zarówno fałszywie pozytywne, jak i fałszywie negatywne. Po drugie – brak testu nie oznacza, że dana osoba zaraża. Po trzecie – nie ma możliwości udowodnienia kto kogo zaraził, a „uzasadnione podejrzenie” to nie dowód. Gdyby tak było, w ogóle nie trzeba by niczego udowadniać, a więc każdy podejrzany byłby z definicji winny. Po czwarte – jeśli kliku pracowników ma robić zrzutkę na odszkodowanie dla jednego zakażonego, to znaczy, że w ogóle nie chodzi o ustalenie, kto kogo zaraził. Po piąte – zakażony pracownik, który zaraził się poza zakładem pracy, np. od chorego członka rodziny, będzie mógł żądać wypłaty odszkodowania od zdrowych osób, których „winą” jest to, że nie wykonały testu.

  Zobaczmy jak to może wyglądać w praktyce. Zdzisiek idzie na imieniny do szwagra, łapie kowida od ciotki, dostaje kataru, robi test, wychodzi „plus”. Zdzisiek żąda 15 tysięcy złotych od nieprzetestowanych kolegów z pracy, pracodawca wystawia wniosek, wojewoda przyznaje mu odszkodowanie. I co dalej? Koledzy idą do sądu i wygrywają. Zdzisiek składa odwołanie do NSA, czeka 2 lata, przegrywa. Jeśli koledzy są bardziej krewcy, przed odwołaniem do sądu Zdzisiek dostaje łomot od nieznanych sprawców. Kurtyna.

  Jakie są szanse na przyjęcie tego legislacyjnego gniota, pod którym podpisał się Jarosław Kaczyński? Nie poprze go antysanitarystyczna frakcja Zjednoczonej Prawicy, co już ogłosiła poseł Anna Siarkowska pisząc na Twitterze: Wprowadzi ona (ustawa – przyp. KTS) podziały w miejscach pracy, zarówno konfliktując pracowników między sobą, jak i tworząc konflikt na linii pracodawca-pracownik. Założenia tej ustawy są nie do zaakceptowania.

  Nie poprze go też opozycja totalna, co ogłosiła poseł Katarzyna Lubnauer oburzona tym, że „szczepienie, status ozdrowieńca nie dają żadnych przywilejów i nie zwalniają z testów, czy nie zabezpieczają przed donosami i płaceniem odszkodowań”.

  Oczywiście nie poprze go Konfederacja, której posłowie oświadczyli na piątkowej konferencji prasowej w Sejmie, że jest to bubel prawny stanowiący zagrożenie dla praw obywatelskich.

  O tym, że kowidowa ustawa odszkodowawcza jest niekonstytucyjna, pisze na Twitterze prezes Instytutu Ordo Iuris, Jerzy Kwaśniewski: Odszkodowanie na podstawie decyzji administracyjnej? Domniemanie winy i odpowiedzialności współpracownika bez aktualnego testu COVID? Pieniądze zasądzane dla pracowników o ile doniosą na kolegów? Nie da się zmieścić w 1 tweecie całego katalogu naruszonych norm konstytucyjnych.

  Dla porządku informuję, że w ustawie Kaczyńskiego znalazł się również straszak w postaci 6 tysięcy złotych grzywny za nieprzestrzeganie zakazów i nakazów epidemicznych. Ustawa zakazuje też stosowania pouczenia oraz znosi jedną z podstawowych zasad kodeksowych prawa karnego, czyli zasadę, że pierwszeństwo ma ustawa względniejsza. W projekcie zapisano też, że sąd, orzekając co do kary, nie będzie mógł nałożyć grzywny niższej niż wskazana we wniosku o ukaranie.

  I jeszcze fragment art. 10: W okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii podstawowe służby zobowiązane do zwalczania wirusa SARS-CoV-2 są obowiązane do wzmożenia czynności mających na celu ochronę porządku publicznego i zdrowia publicznego, związanych z przeciwdziałaniem SARS-CoV-2, w tym przeprowadzania regularnych i rutynowych kontroli w zakresie przestrzegania w miejscach ogólnodostępnych zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków określonych w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, wydanych w związku z epidemią COVID-19.

  Czemu ma służyć ta demonstracja w postaci niekonstytucyjnego gniota, w którym napuszcza się przetestowanych na nieprzetestowanych, grozi 6 tysiącami grzywny za brak maski oraz zobowiązuje policję do „wzmożenia czynności”? Jaki sens ma takie działanie w sytuacji, gdy przecież gołym okiem widać, że ludzie mają już serdecznie dość tego pandemicznego szaleństwa? Po co Kaczyński pakuje siebie i swoją partię na taką minę, która musi wybuchnąć im w rękach? Nawet nie próbuję znaleźć jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia dla tego idiotyzmu. Najwyraźniej prezesowi znudziło się rządzenie i robi, co może, żeby PiS dostał łomot podczas najbliższych wyborów.

  Ta ustawa nie przejdzie. Pozostaje nam obserwować spektakl, podczas którego PiS będzie zbierał zasłużone baty. Pierwsze czytanie ustawy na Komisji Zdrowia zaplanowano na poniedziałek, 31 stycznia, o godzinie 16.00. Natomiast we wtorek, 1 lutego, odbędzie się specjalne posiedzenie Sejmu, na którym odbędzie się drugie czytanie projektu, o ile nie zostanie on odrzucony w pierwszym czytaniu.

  Jedno jest pewne: warunkiem powrotu do normalności jest odsunięcie od władzy rządzących pandemicznych wariatów i niedopuszczenie do władzy opozycyjnych pandemicznych wariatów. Wszyscy pandemiczni wariaci WON!

  https://wprawo.pl/katarzyna-ts-kowidowa-ustawa-odszkodowawcza-czyli-zdzisiek-na-imieninach/

 10. Andzia said

  Po co zabijać kurę, która znosi złote jajka? Agenda 2030 przewiduje cele, jakie mają być spełnione do tego czasu. W trakcie rozwodu Gatsów pisano trochę o ich majątku i o tym, że w czasie plandemii już kupili ok.400tys, ha gruntów rolnych, Wrogie ludziom, głupie i sprzedajne rządy będą kupować za pieniądze równie głupich i strachliwych rządzonych szczypawki z perspektywą biedy i rychłego końca.

 11. Doinformowany said

  ,,Każdy prawnik, który będzie czytał te bzdury musi się skrzywić i załamać ręce. Naprawdę współczuję tym prawnikom, którzy będą musieli te bzdury opiniować.”

  To zależy od ilości zer na koncie za odpowiednią opinie.

  Ps. Kabaret ,,Gdy”- ,,Pani Pelagia”
  ,,ZL – (…)Niech pani nam powie – ile pani sama takich bombek zrobi?
  BS – Sama jak tak siądę i robię… to zrobię gdzieś tak 283!
  ZL – To jest norma dzienna.
  BS – A dla kogo ten wywiad?
  ZL – To jest dla telewidzów dziennika wieczornego.
  BS – O, to bez kozery powiem pińćset! (oklaski) A co ja durna baba, 10 tysięcy! 50! Milion sześćset!!!”

 12. Ale dlaczego? said

  Konkretna rozmowa n.t. hucpy covidowej i kto za tym stoi. I jeden z nielicznych głosów wskazujących prawdziwych sprawców-finansjerę:
  https://pl1.tv/title/ludzie-o-mentalnosci-zbrodniczej-poprzebierani-w-garnitury/

 13. Carlos said

  https://rumble.com/vsugk2-nieleznafumo.html super wywiad z malzenstwem lekarzy , starego stylu

 14. Ale dlaczego? said

  Okazuje się być pani Aldona Ciborowska bardzo ciekawą osobą, a zwłaszcza jej wiedza i poglądy. Nie znałem, trzeba będzie zapoznać się nie tylko z wypowiedzią powyżej prze ze mnie zalinkowaną…

 15. Dlaczego polskie media milczą o tym historycznym wydarzeniu?
  Kanadyjski Konwój Wolności

  Po dwóch latach pandemii, systematycznie wprowadzanych restrykcji, drastycznych zarządzeń i ograniczania praw obywatelskich mieszkańcy Kanady zmobilizowali się do zrywu, który przypomina powstanie Solidarności w Polsce 1980 roku.

  https://www.polskacanada.com/kanadyjski-konwoj-wolnosci-2022/

 16. Piotr B. said

  Finansjere trzeba narazie zostawic na pozniej.Wczoraj trokmeni w Kanadzie chcieli rozmawiac z tym palantem turnau,ale wymigiwal sie ze ma kowida i jest chory.Powiedzieli …choc powiesimy cie i chorego..S…kinsyn zablokowal mi kontakt z dziecmi i wnukami juz 2 lata.Sam bym go wlasnymi rekami udusil.

 17. Tafor said

  Covidowy kabaret prosto z Wysp .https://www.youtube.com/watch?v=c3KJB0hSPWI

 18. minka said

  Sławomir Mentzen jednak w ciągu minuty „zaorał” sanitarystę i jego projekt segregacji sanitarnej Polaków, który trafił w czwartek do Sejmu.

  – Pan poseł Piecha jest człowiekiem szalonym i niestety trzeba to powiedzieć wprost. Zaproponowany przez niego „lex konfident”, czyli ustawa za pomocą której jeden pracownik miałby donosić na drugiego pracownika, dlatego że dostał pozytywny test, jest czymś całkowicie skandalicznym – ocenił Mentzen.

  – Ona zmusiłaby 14-15 mln Polaków do cotygodniowego testowania się, kosztem ponad 50 mld zł rocznie. Ja nie wiem, skąd te pieniądze miałyby się wziąć i nie wiem, gdzie te kolejki ludzi, mających się co tydzień testować, miałyby się ustawiać. Jest to kompletnie szalony pomysł, wzięty rodem z jakichś państw bolszewickich – dodał.

  – Kiedyś rzeczywiście państwo zachęcało – mówię o państwie PRL-owskim – żeby jedni Polacy donosili na drugich Polaków, ale wtedy chociaż państwo samo te donosy finansowało. A poseł Piecha chce, żeby jeden pracownik donosił na kolegę z pracy i jeszcze ofiara tego donosu miała za to zapłacić 15 tys. złotych – przypomniał przedstawiciel Konfederacji.

  – Jest to pomysł z zakładu psychiatrycznego i niestety w tym momencie na takim poziomie mamy zarządzanie naszym państwem przez PiS oraz ich ekspertów od ochrony zdrowia – skwitował Mentzen.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: