Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Parlament Europejski jako post…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Tadeusz Kaktus o Judejczykowie falą na nas…
  Ale dlaczego? o Pogoda dla foliarzy
  Neptek o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Irmina Blad o Wolne tematy (09 – …
  francobollo o Judejczykowie falą na nas…
  Olo o Oblicza totalniactwa
  revers o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Piotr B. o Zniewoleni przemocą
  semperparatus o Tajna geoinżynieria – projekt…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Maski opadają – to Putin jest celem!

Posted by Marucha w dniu 2022-01-29 (Sobota)

Po kilku miesiącach eskalacji ze strony NATO i Stanów Zjednoczonych maska ​​w końcu opadła: celem Bidena jest w rzeczywistości rosyjski prezydent Władimir Putin. Osobiście! Biden w starczym bełkocie wypluł zresztą kawałek, chce „sankcjonować” Władimira Putina „osobiście”!

Z jednej strony możemy się z tego śmiać. Więc co Biden chce zrobić? Pewnie myśli, że Putin ma konta bankowe w Stanach Zjednoczonych?

Ale z drugiej strony sytuacja jest poważna: prawdziwa osobista wendeta przeciwko prezydentowi Rosji, wywołana przez amerykańskiego prezydenta, prawdopodobnie na polecenie Deep State. to słynne „głębokie państwo”. Pamiętamy, że kiedy skończył się mandat Baraka Husseina Obamy, było oczywiste, że Hillary Clinton zostanie wybrana. A w Rosji wiedzieliśmy, że będzie to marsz ku wojnie, dobrze wiemy, że Clinton jest tylko marionetką tych, którzy naprawdę rządzą Ameryką i których celem jest, od czasów Jelcyna, zniewolenie Rosji.

Wybór Trumpa dał tylko chwilowe wytchnienie, więc to Biden przejął ster!

Władimir Putin to upierdliwy wrzód na tyłku! Pozwolił Rosji odzyskać siły, zbroić się, odtworzyć gospodarkę pozwalającą obejść się bez dużej części zachodnich produkcji. Pozwala sobie nawet na skorzystanie z „sankcji”, zawsze ogłaszanych przez urzędników z pianą na ustach, aby wzmocnić rosyjską gospodarkę! Odtworzył ogromne rezerwy złota i diamentów, a najwyższa zbrodnia to zorganizowanie odrzucenie dolara w systemie rosyjskim!

Nawiasem mówiąc, prawdziwym powodem ataku na Libię było właśnie to, że Kaddafi zaczął odmawiać dolara w transakcjach międzynarodowych. Tak jak dzisiejsza Rosja, która sprzedaje ropę i gaz do Indii, Chin i wielu innych krajów zarabiając w lokalnych walutach! Putin musi więc zostać zabity!

Tak, musimy „wyzwolić” Rosję od ogra Putina, musimy „wyzwolić” 80% Rosjan, którzy go popierają. Oni nie zdają sobie sprawy ze swojego nieszczęścia, nie rozumieją, że ich szczęście leży na Zachodzie wśród narodów dzielących ich szczęście między migrantami z ostrymi nożami i grupami nieokreślonej płci paradujących dumnie półnago po ulicach!

Aby przynieść to szczęście narodowi rosyjskiemu, marionetka Biden aktywuje jedną ze swoich marionetek. To będzie były klaun Zełenski, doprowadzony do prezydentury Ukrainy w wyniku zamachu stanu zorganizowanego przez CIA, ma doprawdy niewdzięczną rolę wciągnięcia Rosji do wojny. Facet ma problem, to zrozumiałe, zna determinację i potęgę Rosji, dlatego od kilku dni pozwala sobie zaprzeczyć amerykańskim deklaracjom: Pentagon głośno i wyraźnie stwierdza, że ​​Rosja jest bliska ataku na Ukrainę, ale Zełenski na miejscu mówi nie, Rosjanie chyba nie chcą atakować, są w pozycji obronnej. Co za zuchwałość! Mimo to Biden i NATO wysyłają ogromne wzmocnienia sprzętu i amunicji,

Zełenski, popychany przez Bidena, bez wątpienia zaatakuje Donbas, te 2 republiki zamieszkane dziś przez 80% obywateli Rosji, które ogłosiły swoją niepodległość. Atakuje pod naciskiem Amerykanów, którzy liczą na interwencję rosyjską.

Dokładna kalkulacja: Dziś Rosja zadeklarowała, że ​​w odpowiedzi na amerykańskie dostawy na Ukrainę zostaną zorganizowane dostawy broni do niepodległych republik. Jest zupełnie jasne, oczywiste, że Rosja będzie interweniować w Donbasie, by chronić swoich obywateli. Będzie szybko: kilka salw rakiet na siły ukraińskie w Donbasie, kropka. Gwałtowne uderzenia, mające z jednej strony zlikwidować napastników ale też pokazać, że żart trwał wystarczająco długo. Do tej pory nie podjęto żadnej decyzji o następnym „marszu” na Kijów, celem Rosji nie było „zajęcie Ukrainy”, ale po prostu obrona jej obywateli, cokolwiek mówi zachodnia propaganda.

Ale ogromna ilość broni wysyłanej przez Stany Zjednoczone i NATO na Ukrainę może również skłonić Rosję do działania jako pierwsza, wkraczając do Donbasu. Na początku lutego rosyjski parlament „omówi” uznanie niepodległości republik Doniecka i Ługańska. Nie ma prawie żadnych wątpliwości, że uznanie zostanie wówczas poparte przez Kreml, który następnie da tym republikom zielone światło, aby zwróciły się o ochronę do Rosji, którą Rosja zaakceptuje.

Co wtedy zrobi Ukraina? Czy zaatakuje bezpośrednio wojska rosyjskie? To byłoby prawdziwe samobójstwo, ale pod amerykańskim naciskiem wszystko jest możliwe! Zobaczymy wtedy słynne amerykańskie „sankcje” „przeciw Putinowi”! I nie będziemy się z tego śmiać, bo Ukraińcy zginą tysiącami, ofiary szaleństwa i morderczej nienawiści kilku osób w Waszyngtonie i Brukseli gotowych zrobić wszystko, by zaspokoić swoją zemstę.

Kilka dni temu zadałem pytanie „Czy powinniśmy zwolnić Macrona”, gdy w zawoalowanych słowach wezwał do wojny z Rosją. Pytanie pozostaje aktualne, ale nie on jest jedynym zainteresowanym. I jasne jest, że gdyby kilka osób zostało „odłączonych” od swoich stanowisk, wystarczyłoby to, aby się uspokoili. Zełenski bez Bidena wróci do swojego pałacu i wreszcie będzie mógł pracować na rzecz odbudowy gospodarki Ukrainy, w której codziennie głodujemy!

Hitler miał bardzo względną „zasługę”, jeśli mogę tak powiedzieć: szczerze wierzył w sprawienie szczęścia swoim ludziom. Oczywiście pomyłka, ale on w to wierzył! Ale Biden? Nie dba o swoich ludzi, którzy nawet nie wiedzą, jak wskazać Ukrainę na mapie świata! Tego rodzaju śmieci trzeba „posprzątać” (…) ale nie śnijmy, te osoby bez honoru na ogół umierają w swoim łóżku. Z honorami swoich następców!

W każdym razie jest jasne, że Rosjanie nigdy nie zaznają szczęścia ewoluowania między migrantami z ostrym nożem a grupami nieokreślonej płci paradujących dumnie półnago po ulicach. To nie kilka jednostek amerykańskich czy europejskich zmusi nas do tego: czas, w którym NATO zbombardowało Jugosławię już się skończył. Nie będziemy leżeć, czy jesteśmy w Rosji… czy w Donbasie!

Autorstwo: Borys Giennadiewicz Karpow
Korekta tłumaczenia automatycznego: SpiritoLibero
Źródło oryginalne: Boriskarpov.tvs24.ru
Źródło polskie: Kurier-Poranny.blogspot.com

https://wolnemedia.net/

Komentarze 33 do “Maski opadają – to Putin jest celem!”

 1. brusek said

  Witam!
  Po pierwsze, nikt nikogo nie zaatakuje, bo i po co? No, chyba że banderowcy zaczną czuć ucisk sznura na szyi…
  Ale sami teraz zaczynają „hamować zapędy Bidona”… Zaczęli rozmawiać – kolejna runda rozmów będzie w Berlinie…

  Po drugie: istnieją „mińskie porozumienia”, według których nikt nie będzie dostarczał broni stronom wojny domowej. Waszyngton zaczyna naciskać na Kijów by w końcu – po tylu latach! – zaczać stosować to porozumienie (ratyfikowane przez Jewropę i ONZ)…

  Po trzecie, cała zadyma z „atakiem na UPAdlinę” to klasyczne odwrócenie uwagi…
  Pozdrawiam!

 2. Głos Prawdy said

  „Zachód zdecydowanie chce wojny!!! Gówniana zachodnia propoganda wprost wzywa ze wszystkich stron do działań wojennych. To nic innego jak bezczelne wyzwanie dla Putina. ”

 3. Maverick said

  Tylko poliniackie mędy w swojej wasalskości masońskiemu i antychrześcijańskiemu zachodowi, prowokuje i zaczepia Rosję. Wszystko z powodu braku dekomunizacji gdzie różnej maści banderowcy jak Duda czy zakamuflowane chazarki piastują wysokie stanowiska w Polin a knesejm w 80% jest masońską przybudówka kontrolowaną poprzez element chazarski i antypolski.

  Jednak niektóre kraje słowiańskie wyrażnie odcinają się od tej hucpy.

 4. jkl said

  Cała ta hucpa z „inwazją” została wymyślona przez administracje Bidena, aby upiec kilka pieczeni na jednym ogniu i odwrócić uwage od wielu porażek jego reżimu.

 5. Głos Prawdy said

  To zderzenie czołami Słowian. Zachód, zwłaszcza Ameryka, marzy tylko o tym, by Słowianie przegryzli sobie gardło nawzajem.

 6. Mietek said

  Dużo się wyjaśni podczas wizyty Prezydenta Rosji w Chinach, zobaczymy jakie będą ustalenia, wkrótce dowiemy się też co uzgodniono podczas wizyty Prezydenta Iranu w Moskwie, a tak naprawdę Rosja odkryje swoje kary po olimpiadzie.

 7. Piotr B. said

  Tu nie olimpiada jest najistotniejsza Panie Mietku ale wybory jesienia..Bajdolewactwo wie ze ma przechlapane.Ich poparcie spoleczne jest okolo 20% a moze nawet nizej.Tylko sztuczka z wojenka moze im dac szanse kombinacji.Ale na ich nieszczescie Putin o tym wszystkim wie i nie sadze ze da sie sprowokowac .Jakby sobie cos wykombinowali,zawsze jeszcze sa Chiny..Tak czy owak sytuacja jest powazna.

 8. Dioxis said

  Ciekawa teoria, ale moim zdaniem Putin jest dogadany z Józiem w sprawie Ukrainy. Jedynie co.musi zrobić to spytać o.pozwolenie Xina
  4 na 5 hospitalizacji i zgonów odpowiadają zaszczepieni? Szkocja
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/4-na-5-hospitalizacji-i-zgonow.html

 9. Yagiel said

  ad Brusek: zgoda – ale odwrócenie uwagi od czego ? i czyjej ? czyją uwagę warto odwracać ? a czyją da się ?
  ad Głos Prawdy: Zachód chce wojny gdzie ? na Ukrainie jakiejś tam… a Putin powiedział, że zaatakują centra dowodzenia, tj. Londyn i pod-Londyn Deep State, więc czzego Zachód chce – ? i która jego część ? bo nie ma monolitu ZACHÓD
  ad Jkl: Biden’USA to upadlina, a w lepszym razie rozłam – Kreml czeka… ale jaka jest dzietność Rosjan ? któregoś dnia obudzą się w Sparcie – 2200 lat temu…

  Bo tak w ogóle dłużej klasztora niż przeora… a i klasztor musi być otoczony wiernym ludem, żeby wygodnie… W razie braku wiernego ludu można czerpać z Dzikiego Lasu, ale czy DzL wierzy ? ulega ? a jeśli – to przyfrunie taki Wicher ! albo i mongolskie koniki przyniosą takie hordy/ordy !
  Najważniejszy, jest UM-miar, tj. rozumne chcenie Nie-za-wiele. a Xazaria – to za wiele !
  Najważ. to ściąć jemiołę z Drzewa Polska oraz z wielu innych Drzew… Ściąć – nie bawić się w plecenie demokracja-wianków

 10. osoba prywatna said

 11. Yagiel said

  ad Dioxis – hm, opinia w xazarskim stylu. To nie ocena – to opis mój.
  Jeśli Kreml ma pytać o pozwolenie Pekina – marzenie Xazara ! użycie słowa ‚pozwolenie’ zastanawia…
  Raczej nie o pozwolenie chodzi – Pekin już wyraził pełne poparcie dla Kremla – ale jeśli jednak o pozwolenie chodzi – ?
  Użył/a Pan/Pani słowa z trzeciego poziomu: z 3D. A na tym poziomie, nad-poziomie nie ma już państw…
  Jest Xazaria i są Białe Kapelusze. I są Smoki, rożnych barw, zdolne latać jako Wiatr…
  Proszę powiedzieć Wiatrowi, żeby nie przekraczał granic bez pozwolenia – 😉

 12. Głos z Kociewia said

  „Divide et impera” – dziel (także skłócaj) i rządź ! – Kraje słowiańskie są tego ofiarą i źle skończą, jeżeli nie będą trzymać się razem. Polska jest temu najwięcej winna. Bardziej jej bliski sercu anty-słowiański Zachód (zwłaszcza USA i Niemcy), niż bracia Słowianie.

 13. Peryskop said

  U$ra ?

  usra

 14. Bendzwal said

  Putin czyli ROSJA niechce sie podporzadkowac tym ;;;;;;;;;;;;;szatanistom debilom z zachodu.Z tad ten caly zament z Upainom I tym rzekomym zagrozeniom z strony ROSJI.tO Zachod jest zagrozeniem dla swiata calego I dla kazdego obywatela Unii =jewropejskiej Tyle w tym temacie

 15. Olo said

  Każdy jest celem bandytów. Nie tylko Putin i Rosjanie. Polacy też. Nawet zwykli ludzie. Niepokorni. Niezaszczepieni. Już niedługo zaczną się pobory rezerwistów. Kto nie pasuje – ten w kamasze, na Ukrainę, a tam kula w łeb. Kurdupel załatwi każdego, kto uniknął ekonomicznej i sanitarnej gilotyny. Ma niepozorny wygląd, ale to prawdziwy terminator. Jestem przekonany, że zniszczy cały kraj i wykończy co najmniej połowę społeczeństwa.

 16. wow said

  Faktem jest, że w 2014 r. Putin dał się „wykiwać”. Tzn. zgodził się na porozumienia mińskie, ale problem w tym że mamy już prawie 8 lat od ich podpisania a Ukraińcy nie zamierzają tego realizowac. W UA w mediach jest wsciekła propaganda do tego stopnia, że w wielu miejscach jak podają ukraińkie sondaże np. w Dniepropietrowsku nawet część etnicznych „Ruskich” zaczęła podawać narodowosć ukraińską. Media tak zwane prorosyjskie zlikwidowane, a rosyjskie mają zakaz nadawania na Ukrainie. Lider pro-rosyjskiej opoycji Miedwiedczuk w areszcie domowym. Młode pokolenie przechodzi pranie łepetyn w duchu banderyzmy i kultu majdanu. Wydaje się, że „miekkie” mozliwości działania Rosji się wyczerpały. Mogą zakręćic całkiem kurk z gazem, nałożyć blokadę ekonomiczną ale to nic raczej nie da. Pamiętać jednak należy że w 2008 r. w Gruzji, w 2014 na Krymie czy później pod Donieckiem, w 2015 r. w Syrii czy ostatnio w Kazachstanie Rosjanie wchodzili gdy świat się tego nie spodziewał. Nawet jeżeli Putin rozważa coś w sprawie Ukrainy tą wątpie by był to plan kreowany przez zachodnie media.

 17. revers said

  A za Bandera polacy i przedstawiciele narodu polskiego murem w sejmie, 100% poparcie.

  I tylko patrzec jak kukiel przerznietych nozem lub pila w pol Po wolynsku przybedzie na terenach ambasad rp w Kijowie i w Lwowie, Po spektakularnych hapeningach banderowskich radykalow.

 18. revers said

  Kilo smalcu dla kogo? Pyta sie posel Braun, bo slonina banderowska oznacza sie tereny zdobyte Pod nowy zarzad i administracje po Wroclaw lub cala malopolskie I podkarpacie.

 19. Piotr B. said

  Re 8.Putin i jego szachisci doskonale wiedza o slabosciach Jozia i jego ekipy.I wala w nich jak w beben ,bo to 1-szya od czasow upadku zsrr okazja o takich rozmiarach.Dlatego pokazal w Kazachstanie gdzie ..kura ma dziob…i bedzie dalej robil swoje pewne i dobre ruchy na szachownicy .Polityka to gry sluzb.

 20. Peryskop said

  15 Wow agent wpływu z nowego naboru ?

 21. walthemar said

  Panowie [panie tez]
  Po ch.. dyskutowac o umowach
  1 kto jest w kongresie usa[narod/plemie]
  2 stosunek talmudu do GOiiii [chodzi o przysiegi a bylo to TU w gajowce]
  i wszystko jasne

  ps
  bledy zamierzone

 22. novick said

  Szatan Cię kocha Przyjacielu
  Tu na Ziemi zawsze było Piekło
  2 wojny światowe dały nam kilkadziesiąt lat względnego spokoju ale to się już kończy i wracamy do starych ustawień
  avec plaisir

 23. AlexSailor said

  @Marucha, …

  Artykuł czysto propagandowy i niestety niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
  Chciałoby się, ale nie.
  W Rosji przeprowadzane są również szczepienia pod naciskiem i cały cyrk covidiański – to jedno już wystarczy, żeby się zorientować, że to jest bardziej zagmatwane, a artykuł sprowadza to do wiedzy dla przedszkolaka.
  ***************************************************

  Dalej, bardzo ważne.
  Mamy tylko jednego chyba człowieka nadającego się do reprezentowania naszych interesów.
  To on stworzył całą tą Konfederację, zlepek partii które chyba tylko dzięki niemu trzymają się w kupie.
  To on tylko i bezwzględnie mówi prawdę i prezentuje nieugiętą postawę wobec naszych oprawców.
  Fakt, może to robić dzięki pozostałym posłom Konfederacji, ale jednak.
  Tylko on oficjalnie i bez maskowania postuluje ścisłą współpracę i sojusz (gdzie to możliwe w skomplikowanej ostatnio sytuacji z Białorusią).
  W końcu to on jako JEDYNY nie popiera probanderowskich deklaracji.
  Z tego wynika, że na pewno nie jest agentem Kremla, Waszyngtonu ani Niemiec, w przeciwieństwie do.
  I tu Gospodarzu @Marucha pokażę Panu tą tajemniczą agenturę rosyjską, której nie mógł Pan dostrzec.
  ******************************************************

  Niemal wszystkie idiotyczne działania obecnych władz, poza werbalnym ujadaniem i nawoływaniem, były i są korzystne dla Moskwy.
  Polska armia nie przedstawia sobą tego, czego można od niej oczekiwać, została rozbrojona i zdemoralizowana.
  Wisimy na gazie z Rosji mimo idiotycznych inwestycji w gazoport, a jeśli już kupujemy tą drogą gaz od amerykanów, to ładowany na statki jest z rosyjskich zasobów.
  Energetycznie uzależniliśmy się od węgla z Rosji, nasz przemysł ciężki nie istnieje, uzyskane przez wywiad polski kody rosyjskich samolotów pozwalające na ich zestrzelenie LK przekazał za bezdurno
  Gruzji nie wiadomo po co, Maciarewicz ujawnił polską organizację SS, polskie władze przez ćwierć wieku robiły wszystko, żeby odciąć Łukaszenkę i Białoruś od Polski i Zachodu, a wepchnąć w ręce Moskwy.
  Korwin twierdzi, że Łukaszenko się w końcu poddał, bo już nie miał sił.
  Wszelkie durne sankcje nakładane za naszą namową na Rosję szkody przyniosły przede wszystkim nam, a Rosji wyszły w dłuższym okresie czasu na dobre.
  Czy to ograniczenie ruchu bezwizowego, czy nagonka na Rosjan.
  Instalacja (niedoszła) bazy rakietowej i wojsk amerykańskich w Polsce w sumie dała Rosji powód do przesunięcia i instalacji swoich rakiet w Królewcu i na Białorusi, ze zwiększeniem baz tamże.
  Mogę wymieniać w nieskończoność.
  Ale nie da się tego zwalić na to, że rządzą nami durnie od ćwierć wieku, bo takiej ilości przypadków nie da się tym wytłumaczyć.
  Tym bardziej, że Polska kontrolowana jest w większym stopniu, przez agenturę us/is sra ela/rfn/gb/france/azjatycką dalszą oraz niewątpliwie turecką, banderowską, sponsorowaną przez szejków, szwedzką, duńską (4/5 spornego Bałtyku), hiszpańską (złoto królowej Bony – co się działo), a i pewnie wiele pomniejszych (Litwa).
  Trudno w to pewnie uwierzyć, ale działa najprawdopodobniej w Polsce skutecznie agentura indyjska (bo mieli tu huty) i meksykańska (przypadek rozróby na plaży w Sopocie oraz polski kapitan siedzący za niewinność.
  W tym morzu działa oczywiście i agentura rosyjska.
  W końcu Polska nie podejmuje – mimo szczekania – żadnych realnych kroków wspierających banderland w starciu z Rosją.

  Jest jeszcze jeden sygnał, który ją demaskuje.
  Otóż Rosja nie wspiera polskich środowisk prorosyjskich, narodowych, racjonalnych, tych, które chcą się z Rosją dogadać.
  Choćby siedzący w pierdlu Piskorski, przypadek którego mogła Moskwa wykorzystać do dowalenia poskojęzycznym władzom, no i oczywiście doprowadzić do jego uwolnienia.
  Nie wprost, ale środki ku temu na pewno posiadali.
  A to dlatego, że nie ma sensu budowanie prorosyjskiej frakcji w Polsce, skoro ma się wystarczającą agenturę.

  Pozdrawiam na smutno.

 24. wanderer said

  „To zderzenie czołami Słowian. Zachód, zwłaszcza Ameryka, marzy tylko o tym, by Słowianie przegryzli sobie gardło nawzajem.”

  To nie tylko Glos Prawdy, ale takze glos rozsadku.

  Dla „zachodu” pod zydowskim nadzorem taki konflikt to profilaktyka.

 25. wow said

  @20 Do mnie pan pisze?

  Na forum jestem obecny od paru lat. A jak masz pan problem z moim postem to proszę sprecyzować gdzie napisałem nieprawdę? Że na Ukrainie propaganda czy, że piorą ludziom mózgi?

 26. Marucha said

  Re 23
  Pozdrawia Pan na smutno?
  Bo ja bym się cieszył, gdyby to była prawda…

 27. Carlos said

  Czy możemy po prostu powiedzieć, że Richard Blumenthal jest Żydem?
  To znaczy – czy nie możemy tak po prostu powiedzieć?
  Adam Schiff jest również Żydem.
  Ci ludzie nienawidzą Rosji. Mają długą pamięć i za każdym razem, gdy słyszą słowo „Rosja”, słyszą uderzenia kopyt wiernych kozackich rumaków, którzy przychodzą po nich w nocy.
  Cały ukraiński rząd jest żydowski, łącznie z prezydentem Zełenskim.
  Antony Blinken jest Żydem.
  To byłby bardzo niesamowity zbieg okoliczności, jeśli rzeczywiście tak było. Nie jest to statystycznie prawdopodobne.
  Dlaczego więc nikt nie może tego powiedzieć?
  Jedynymi ludźmi, którzy nie są Żydami i naciskają na wojnę z Rosją, są kontrahenci zbrojeniowi i ich płatne szylingi, z których większość to także Żydzi. I transhumanistyczni pedofile, z których większość to także Żydzi.
  Wojna z Rosją to program żydowski.
  Jest to gromada Żydów próbujących zmusić miliony białych ludzi do zabijania się nawzajem, aby Żydzi czuli się bezpieczniej.

 28. Boydar said

  Panie Alex, napisał Pan – „… wisimy na gazie z Rosji …”.
  Równie dobrze mógłby napisać Pan – „wisimy na gazie spod ziemi”.
  Byłby Pan skłonny podać informację, ile gazu bierzemy od Putina a ile od nie-Putina ? Bo odnoszę niejasne wrażenie że łżesz Pan jak muzułman.

  Akurat Rosja oferowała stabilny kontraktu na dostawy, ale to rząd w Warszawie zdecydował że będzie kupował na giełdzie. Coś chyba Panu umknęło i teraz próbuje Pan obrażać naszą inteligencję. Przy czym uważam, że „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” ale to inna bajka i Pańskich wizualizacji nie dotyczy.

 29. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/20220128/kreml-komentuje-rewers-rosyjskiego-gazu-z-niemiec-do-polski–17112248.html

 30. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/20220130/morawiecki-tlumaczy-rolnikom-wysokie-koszty-nawozow-wynikaja-z-manipulacji-cen-przez-gazprom-rosje-17129762.html

 31. Alexis said

  Akurat. Kruk krukowi oka nie wykole. Tylko ślepy nie widzi, ze to jedna rodzina. Ta szopka toczy się od wieków. Szwecja napadła na Polskę. Karol X Gustaw Wittelsbach-król Szwecji w latach 1654-1660, książę Zweibrücken-Kleeburg w latach 1652-1660.Syn Jana Kazimierza Wittelsbacha, księcia Palatynatu Zweibrücken-Kleeburg i Katarzyny, córki króla Szwecji, Karola IX.
  Caryca Katarzyna II i rozbiory Polski.Katarzyna II Aleksiejewna Wielka.Urodziła się 2 maja 1729 roku w Szczecinie jako córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst z dynastii askańskiej i Joanny Elżbiety z dynastii holsztyńskiej. Co do putka, to od dawna krążyły pogłoski, ze jest wychowankiem sztasi.

 32. Peryskop said

  Re 25 ad 20

  Przepraszam, musiało mi się przewidzieć.

 33. wow said

  @32

  Nie ma problemu. Dziekuję.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: