Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Tadeusz o Rosjanie Południowi, nie …
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Zbych o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Kojak o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Zaszczepiona 20-latka: zawał serca, sinica, kwasica. Obcięli obie nogi.

Posted by Marucha w dniu 2022-01-31 (Poniedziałek)

Młoda dziewczyna trafiła do szpitala z silnymi bólami nóg. 20-letnia Claire Bridges, piękna modelka została przyjęta 16 stycznia br. do szpitala Tampa General Hospital na Florydzie, gdzie zdiagnozowano u niej zapalenie mięśnia sercowego, rabdomiolizę, zapalenie płuc, sinicę, kwasicę…

W kilka godzin później doznała zawału, z zatrzymaniem akcji serca. Akcja ratowania trwała półtorej godziny, z dwiema próbami przywrócenia krążenia.

Następnego dnia jej kolejne organy obumierały, nerki przestały działać, zastosowano dializę, a w nogach powiększył się ból i ciśnienie uniemożliwiające krążenie. To doprowadziło do nieodwracalnych zmian, co zmusiło lekarzy do podjęcia decyzji o amputacji obu nóg. Operację wykonano wczoraj, 28 stycznia br.

Na stronach GoFundMe utworzono zbiórkę pieniędzy. W opisie na wstępie stwierdzono jasno i dumnie: „Tak, była zaszczepiona!”

Przyczyna – oczywiście Covid!  [chociaż była „zaszczepiona”… – admin]

Krótka informacja o jej przypadku zamieszczona w lokalnej telewizji oczywiście nie wspomina o zaszczepieniu, gdyż według obowiązującej mantry nie ma to nigdy nic wspólnego z jakimkolwiek pogorszeniem stanu zdrowia, a szczepionki są z definicji „bezpieczne i skuteczne”.

Filmik zaczyna się natomiast od propagandowego podkreślenia, że „Wirus jest cały czas z nami … Lekarze zdiagnozowali zapalenie mięśnia sercowego … krótko po tym jak została ona zdiagnozowana pozytywnie na Covid”.

Co ciekawe, reportaż nie wspomina nawet o wcześniejszych problemach zdrowotnych. Opis na stronie kanału TampaBay również wskazuje na „Covid-19” jako przyczynę jej nagłego upadku na zdrowiu, ale dodaje enigmatyczną historię chorobową. Oto jak opisują przypadek, zwróćmy uwagę na szczegóły, bo tam lubi przebywać dziennikarski diablik:

„Claire Bridges była jak każda inna 20-latka, ale z lekką osobliwością: urodziła się z ciężkim przypadkiem choroby serca. Ojciec Claire wyjaśnił, że czuła się dobrze i wykonywała regularne badania. Dwa tygodnie temu Clair [1] została szybko przewieziona na oddział intensywnej terapii. Clair [2] została przetestowana pozytywnie na Covid-19. Jej ojciec wyjaśniał, że zdrowie Clair szybko się pogorszyło i inne organy zaczęły odmawiać. … Ale kiedy to się zaczęło? Clair została przyjęta do szpitala 16 stycznia z [1] silnymi bólami nóg i [2] z Covid-19. W szpitalu Clair została zdiagnozowana z kowidowym zapaleniem mięśnia sercowego, rabdomiolizą, zapaleniem płuc, sinicą, kwasicą…”

Uważny czytelnik zauważy natychmiast manipulację: czy rzekomy Covid był przyczyną jej przyjęcia do szpitala, czy jednak silny ból nóg? Z opisu wynika dosyć jasno następstwo wydarzeń: najpierw był silny ból nóg – zaznaczyliśmy to numerem [1], a później wykonano „test na Covid” – [2]. Jest to zresztą logiczne, gdyż w momencie przyjmowania do szpitala rutynowo wykonuje się „kowidowe testy”.

Zresztą, to ostatnie, najbardziej zmanipulowane zdanie wyjaśnia wszystko („została zdiagnozowana z kowidowym zapaleniem mięśnia sercowego”). Nie ma czegoś takiego jak „kowidowe zapalenie mięśnia sercowego”, nie odejmuje się nóg osobom z pozytywnym „testem”, natomiast np. zapalenie mięśnia sercowego jest typowym, powszechnie wystepującym tzw. skutkiem ubocznym „szczepionek przeciwko Covid-19”. Kiedy młoda Clair zaszczepiła się, kiedy przyjęła może kolejną cudowną dawkę „szczepionki” – nie dowiemy się, bo wyjaśniłoby to zbyt jasno związki przyczynowo-skutkowe.

Jak widać, absurdalna propaganda nie ustępuje i według niej mityczny kowid „wykrywany przez testy” jest przyczyną zawałów serca, całej serii obumierania narządów i w konsekwencji amputacji nóg u młodej dziewczyny.

Ile jeszcze istnień ludzkich musi zostać poświęconych bożkowi kowidowemu zanim nastapi przebudzenie ze świata iluzji pisanego ręką geszefciarzy? Kiedy zostaną odrzucone „testy na Covid” i inne zabobonne praktyki? Kiedy znikną eksperymentalne, genetyczne ludobójcze preparaty zwane „szczepionkami przeciwko Covid-19”, powodujące spustoszenie wśród młodych i starych, zdrowych i schorowanych?

[A covidiota na to: „Ale gdyby nie wzięła szczepionki, to by jeszcze ciężej zachorowała…” – admin]

Na podstawie: TheCovidWorld
https://www.bibula.com

W odpowiedzi na liczne pytania „zatroskanych”: nie, nie szczepiłem się, ani razu – i nie przestrzegam żadnych restrykcji. O dwu i pół roku nie byłem nawet przeziębiony.
Admin

Komentarzy 28 do “Zaszczepiona 20-latka: zawał serca, sinica, kwasica. Obcięli obie nogi.”

 1. ! said

  Kretyni i tak w to nie uwierzą.

  Już się śmieją w internecie gdy ktoś o niej pisze.

 2. adsenior said

  No lemingi, ustawiać się w kolejce, po kolejną szczypawkę, napędzać sałatę w żymiańskim geszefcie!

 3. Szperacz said

  Bardzo polecam angielskojęzyczny filmik zrobiony przez Izr aelitów na temat zasług ich nacji dla „zwalczania pandemii”. Pokazują buziuńki, chwalą się pochodzeniem. Twierdzą, i słusznie, że nikt w tej sprawie nie zrobił tyle, co oni. Pokazują, że szef Pfiz era dostał ży dowskiego nobla:

  https://gloria.tv/post/6BxhJqGD72d64UKVbEzUEPstR

  Trzeba tylko oglądać zatrzymując klatki, bo twarzyczki są pokazywane bardzo krótko i trudno odczytać napisy.

  Tak na marginesie, w krajach jak Niemcy i Francja za taki filmik obywatel trafiłby na lata do więzienia! Ale nie trzeba tego robić, bo zrobili sami … Iz raelici.

 4. wow said

  @1

  Niech się śmieją, oni w większości już przegrali. Trzeba się modlić o to by jak największa liczba ludzi przejrzała na oczy i nie brała kolejnych dawek. I za tych których przymuszono groźbami utraty pracy.. Tą młodą dziewczynę pewnie zmanipulowano, może nastraszono wizja utraty kontraktów. Szkoda będzie miała teraz bardzo trudne życie.

 5. Peryskop said

  Pilne info z NPTV :

  Wojtek został dzisiaj zatrzymany przez policję. Wiozą go do Bydgoszczy na dołek, podobno na Ogrody. Więcej informacji wkrótce.

  Ale wygląda, że póki co wstrzymał procedę :

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-31/sejm-zajmuje-sie-ustawa-covidowa/

 6. Peryskop said

  Re 5

  Komisja „zdrowia” LexKaczyński
  piątka dla zwierząt plus konfident PCR

 7. Ale dlaczego? said

  AD. 1
  „Już się śmieją w internecie gdy ktoś o niej pisze.”

  To nie prawda, że głupota nie boli.
  Wielu się przekonało. I jeszcze więcej się przekona…

  Człowiek roztropny, nawet jakby uwierzył w przekaz z przekaziorów, to roztropnie słysząc informacje o skutkach ubocznych szpryc, zadał by sobie pytanie i sprawdził, czy coś w tym jednak jest…

 8. Antares said

  Ostatnio zauważyłem że co niektórzy zatwardziali covidioci już nie zamierzają brać trzeciej szprycy!!!, trzeciej!!! Dopiero teraz ślepcy przejżeli na oczy jak z ich zdrowiem coś nie tak.
  Pytanie czy jest jeszcze dla nich ratunek.

  ——–
  OBY NIE BYŁO.
  Admin

 9. Mano Negra said

 10. Maverick said

  Już niedługo prawie każdy będzie znał kogoś kto padł od szczypwaki, ale dane te będą ukrywane przed opinią publiczną. Jednak zaszczepieni przejdą nieodwracalne zmiany w mózgu nie będąc stanie zdiagnozować przyczyn ich upadającego zdrowia. To będzie ich największe nieszczęście. Wątpię aby nawet to, przbudziło tych już pod kontrolą kabalarzy. Będą winić niezaszczepionych.

 11. bryś said

  Amputowali jej nogi czy stopy? Bo jest nieścisłość w artykule.

  ———-
  Akurat dla mnie nie ma to większego znaczenie. Dla tej nieszczęsnej dziewczyny chyba też nie…
  Admin

 12. bryś said

  Bo temu Panu amputowali dość wysoko. Ciekawe co teraz u niego?

 13. I*** said

  (11) Jej przyjaciele potwierdzili, że była zaszczepiona… mówili też o amputacji „both legs”!

 14. I*** said

  A tu filmik o dziewczynie, wypowiada się też ojciec – karierę modelki zaczęła trzy lata temu…

 15. Wlodek said

  Ad. „… zatwardziali covidioci …”

  A teraz, wyznawcy smartfonowej kultury, dumnie wchodzą bez kolejki na basen, na lodowisko, i inne imprezy masowe, okazując nieużądlonym, że są uprzywilejowani posiadając kod QR.

  Brakuje im jeszcze do kompletu kodu z IQ, ale to w sposób „bezprawny” naruszało by ich prywatność i prawo do ukrywania stanu ich zdrowia.

  Szkoda, że to dotyczy w większości młodzieży, ale z drugiej strony jest pocieszające, że to przeważnie „narybek” salonowego polactwa.

 16. Kar said

  Obcięli obie nogi.
  ________________

  – no tak, obraz rzeczywisty i wyraziscie smutny do bolu. Nog nie da sie przykleic back to normal…Ma jeszcze reszte, uzyteczny kadlub na gorze. I system, wierzyc nie wierzyc zuzytkuje pierwsze pietro nadwyraz sukcesywnie pozytecznie juz wkrotce.

  Jestem swiadkiem podobnego ewenementu w UK. Pierwszy, to weteran irackiej wojny. Zostal mu kadlub w schedzie, a w nagrode to social jeszcze odebral mu pomoc socjalna twierdzac, ze zostaly mu jeszcze gorne konczyny zdolne robic na manualnie.

  Drugi przypadek to rowniez energiczny kadlub pchajacy sie histerycznie przez zycie. Zaklad pracy gdzie zostal zatrudniony zorganizowal sprytna platforme zaraz przed prasa do trzaskania czesci samochodowych. I on tam dzisiaj z wielkim szczesciem/optimizmem wali rekordy/targety/bonusy dla management zakladowego…zycie..zycie cala morda

 17. bryś said

  W filmie Pospieszalskiego, pan Pasierbski opowiada o amputacji swojej nogi. I ogólnie o swoim pobycie w szpitalu. Chociaż nie jest „piękną modelką”, jego świadectwo, hart ducha jest równie wartościowe. A ile takich historii jest anonimowych, z mniej „szczęśliwym” zakończeniem (znaczy się zgon). Nie chodzi mi o to żeby wartościować, ale żal mi jeszcze bardziej właśnie tych nie wspomnianych.

  Oglądać mnie ten film!!!!

 18. Piskorz said

  re 10..a ci po szczypawce w wieku b. podeszłym…to wszystko będzie zwalone na…wiek starczy..!!

 19. Enya said

  Panie Bryś, znajoma opowiadała mi o zgonie krewnego, akurat chyba niezaszczepionego. Był ten sam motyw: amputowanych nóg. W przypadkach covida to jakoś nawraca, ale ma chyba związek z cukrzycą i zaburzoną pracą wątroby. I wtedy w nogach dochodzi do martwiczych zmian. Ona była tak tym wszystkim załamana, i ja też tę relację przeżyłam. Człowiek jest tworem egoistycznym, więc wyobrażałam sobie, że mi te nogi odcinają, jedną, drugą, po prostu pot mi pociurkał po plecach na samą myśl, co ten człowiek musiał przeżyć, i ci lekarze, bo przecież to musiały być bardzo dramatyczne próby ratowania go. Bezowocne. Umarł, okaleczony. Tej pięknej dziewczyny też żal.

 20. brys said

  Stopa cukrzycowa. Pan Pasierbski mówił że pare dni nie sikał po szprycy, więc i nerki siadają. Jest tyle różnych schorzeń które mogą być przeciwwskazaniem do szprycy, mnóstwo leków z którymi nie wiadomo jak ten preparat zadziała, to niesamowite że ludzie dają to sobie wciskać. Zresztą ludzie jak ludzie, że lekarze którzy są tego wszystkiego świadomi to ludziom wciskają!

 21. Marek said

  https://rumble.com/vtf1a3-odwani-eksperci.html

  Kolejny głos z katakumb o pandemii*

 22. Mano Negra said

  Nauczyciel we Włoszech podpalił się w proteście przez przymusem szczepienia jako warunku powrotu do pracy.
  https://thecovidworld.com/italian-teacher-in-critical-condition-after-setting-himself-on-fire-in-protest-of-the-countrys-vaccine-mandate/

  https://i.ibb.co/F6z24F5/x-Two-workers-768×430-jpg-pagespeed-ic-YJq56-W3-Tpm-1.webp

 23. revers said

  Nasz Horban już wiedział, i qwa nic go nie zatrzym.

  Red. Pospieszalski ujawnia rozmowę z Horbane, gdzie profesorskie k.wa rządzi w najlepsze.

  . https://youtu.be/LjlH4_ekXnw

 24. osoba prywatna said

 25. Piskorz said

  !!! /Zgaduj-zgadula…
  „Psychoza korony” dosłownie rozdarła Europę na strzępy.
  Kraje zamiast połączyć siły, działały w sposób impulsywny, chaotyczny, jeden po drugim starały się przetrwać i ratować się.
  Pluję na tę Unię Europejską i na unię euroatlantycką.
  No i kto to powiedział..?! No kto?! Podpowiem; ktoś z Mińska na B.

 26. ! said

  Bryś @

  Lekarze mają z tego grubą kasę. Ciężko znaleźć lekarza co jest uczciwy, nie jest wredny i nie odnosi się do pacjenta jak do ostatniej świni.
  Moja matka przez dwa dni wymiotowała. Zdarza się taka choroba, niektórzy nazywają ją „grypą żołądkową” chociaż to nie jest żadna grypa. Lekarze oczywiście jej nie przyjęli bo niezaszczepiona. A po kilku dniach lekarz rodzinny wydzwaniał bo chciał na test, żeby zarobić. Nie daliśmy matki bo jeszcze grzebaliby jej prętem w mózgu przez nos, a potem zabrali do szpitala na eutanazję. Nie ma mowy!
  Proszę sobie przypomnieć co lekarze robili w Szwecji i USA. Ilu ludzi na zawsze pozbawili możliwości posiadania potomstwa bo mieli takie rozkazy z rządu.

 27. Andzia said

  Dziewczyna zmarnowała życie. Nieraz nie ma nikogo wokół, kto by ostrzegł. Ma chyba jakichś rodziców. Może też szczepany. W mass merdiach szczypanie było synonimem nowoczesności. Ne Neonie czytałam opinię, że starzy ludzie mają rozbudowany system rozpoznawania i neutralizowania trucizn, młodsi nie. Chyba jest to racjonalna opinia, bo zwykle ci starzy ludzie (myślę o mojej matce) połykają rozmaitości mające leczyć dolegliwości istniejące i wydumane. Stary człowiek myśli, że powinien się tak czuć jak w sile wieku, gdy nic mu nie dolegało.
  O tej nauce organizmu neutralizacji trucizn piszę z dwóch powodów:
  1/w zalożeniach MFW mieli umierać starzy, bo „systemy emerytalne” leżą i kwiczą.
  2/jak wielki Stwórca mógł stworzyć takie mądre organizmy.

 28. Andzia said

  ps. szybciej myślę niż piszę. Proszę wybaczyć błędy literowe.
  Przypomniałam sobie faceta, kierownika zakładu, wiek ok. 35 lat. który mi się żalił na lekarza kwitującego jego kołatanie serca: przekroczył pan wiek chrystusowy, to czemu się dziwić?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: