Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Paszporty covidowe w Unii będą przedłużone co najmniej do połowy 2023 roku. UE będzie siała dalej propagandę strachu?

Posted by Marucha w dniu 2022-02-05 (Sobota)

Komisja Europejska chce, by certyfikat covidowy był obowiązujący na terenie UE do 30 czerwca 2023 roku. Oznacza to, że co najmniej do tego czasu można spodziewać się, że główne unijne instytucje będą siały swoją propagandę strachu i siały terror pod pretekstem tzw. pandemii.

Warto też zwrócić uwagę, że wielkie media cały czas powielają kłamliwą narrację, że paszporty covidowe wprowadzono, by „ułatwić nam podróżowanie”, choć w rzeczywistości są jedynie środkiem dyskryminacji oraz sprawdzania, czy człowiek jest uległy wobec rządów państw.

RMF FM przekonuje, że certyfikat covidowy został wprowadzony 1 lipca ubiegłego roku, „by ułatwić nam podróżowanie w czasie wakacji”. To kłamstwo towarzyszące od początku temu pomysłowi, który swoją drogą jest zrealizowaniem wcześniejszych tzw. teorii spiskowych, które nie bez powodu porównuje się do apokaliptycznego znamienia bestii.

– I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia – czytamy w Objawieniu św. Jana (13, 16-17)

Można uważać, że chodzi o paszporty covidowe albo i nie. Niepodważalnym jest jednak fakt, że w wielu miejscach na terenie UE nie można żyć normalnie bez tegoż certyfikatu, a i publicznie rozmawiano o odebraniu praw nawet do robienia zakupów osobom, które certyfikatu nie posiadają.

Certyfikat covidowy w praktyce wprowadza segregację na ludzi „lepszych” i „gorszych”. W obliczu tego, co dziś wiadomo, czyli że przyjęcie szprycy na koronawirusa od kilku wybranych globalnych koncernów, które to preparaty są jedynie warunkowo dopuszczone do obrotu na terenie UE nie chronią ani przed złapaniem koronawirusa SARS-CoV-2, ani przed zachorowaniem na Covid-19, ani przed hospitalizacją ani też nie chronią przed śmiercią z powyższego powodu.

W związku z tym w praktyce certyfikat covidowy to narzędzie dyskryminacji ludzi, którzy nie są bezrefleksyjnie ulegli wobec tego, co banda jakichś urzędników – nawet nie państwowych, a unijnych! – sobie wymyśli i próbuje narzucać normalnym ludziom.

Ten paskudny twór, jakim jest certyfikat covidowy, miał pierwotnie działać do 30 czerwca obecnego roku. Uniokraci w Brukseli zdecydowali się jednak przedłużyć jego obowiązywanie o kolejny rok, do 30 czerwca 2023.

– Wirus Covid-19 nadal dominuje w Europie i na tym etapie nie jest możliwe określenie wpływu ewentualnego wzrostu zachorowań w drugiej połowie 2022 r. ani pojawienia się nowych wariantów. Rozszerzenie rozporządzenia zapewni podróżnym możliwość dalszego korzystania z unijnego cyfrowego certyfikatu covid podczas podróży po UE, tam gdzie państwa członkowskie stosują określone środki ochrony zdrowia publicznego – przekonuje KE w komunikacie.

Na szczęście, stosowanie paszportów covidowych nas de facto ominęło. Wszelkie próby wdrażania tego dyskryminującego systemu spotykały się z ostrym oporem społecznym. Wystarczy wspomnieć chociażby o aferze wokół Costa Coffee, o której zresztą wcześniej już pisaliśmy TUTAJ. Jaki jest efekt oburzenia społecznego – dowiemy się za jakiś czas. Jednak patrząc na to, że duża przecież sieć próbowała się później bronić wskazuje, że zapowiedzi bojkotu były przerażającą wizją dla koncernu.

A stosowanie paszportów covidowych leży właśnie w gestii poszczególnych państw. Tak więc my tej cząstki normalności na dobrą sprawę nie utraciliśmy. Przynajmniej na razie.

Poza wydłużeniem funkcjonowania paszportów covidowych, skrócono jednak ich ważność. Unijny certyfikat covid (UCC) obecnie ważny jest tylko przez 270 dni. To oznacza, że aby go przedłużyć, trzeba dać zaaplikować sobie kolejną dawkę preparatu.

A czy Wielka Histeria się skończy? Jest taka nadzieja. Choć komunikat KE trochę odstaje, to unijne instytucje oraz sprzyjające im media na Zachodzie mówią w tonie wyraźnego „wygaszania zagrożenia”. A to porównuje się Covid-19 do grypy – co przecież było bluźnierstwem w religii covidiańskiej – a to znowu krytykuje się właśnie paszporty covidowe.

Być może trwa jakieś starcie aktualnych panów tego świata o to, co zrobić. My natomiast powinniśmy robić jedno – dalej się sprzeciwiać.

Dominik Cwikła
Autor jest dziennikarzem i publicystą, założycielem portalu kontrrewolucja.net. Profile autora w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube.

https://prawy.pl

Komentarzy 17 do “Paszporty covidowe w Unii będą przedłużone co najmniej do połowy 2023 roku. UE będzie siała dalej propagandę strachu?”

 1. plausi said

  Zaplanowano 65 milionów zabitych w tej wojnie

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  to nie da rady tak w jeden czy dwa lata, jak to sobie symulowano w JHU.

  Zresztą wojna trwa od wielu dziesięcioleci:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  Nie wiadomo, czy wcześniejsze ofiary są na konto naliczane ? II. Wojnę szacuje się na 60 milionów ofiar śmiertelnych.

 2. bryś said

  Kłamią jak zwykle. Mamią światełkiem w tunelu durne lemingi. Niby czaemu maja z czymkolwiek kończyć? A po za tym mają jeszcze trylion wirusów w kolejce. Czas gra na ich korzyść. Pętla się zaciska.

 3. wewewe said

  „Wirus Covid-19 nadal dominuje w Europie” bo tutaj jest jeszcze do wytępienia najwięcej chrześcijan.

 4. revers said

  Ta jak w Niemczech dopiero ma wystartowac program szczepionka dla kazdego, niemal na takich samych warunkach jak w Austrii lub ostrzej i szerzej …

  Przeciez z psychopatami nie ma dyskusji jest naracja i gruby szmal, wieksza kontrola populacji w planie.

  Panie, Sznajder, panie Kowalski kogo pan ukrywa z nie zaszczpionych?

 5. Emilian58 said

  Małe przegrupowanie tylko bo pijany sen erotomana trwa mać.

 6. Wlodek said

  Ad. [4] Revers

  „Herr Schneider, wir wissen dass Sie zwei Ungeimpfte Zuhause versteckt halten”

  w przekładzie na język polski:
  „Panie Krawczyk, wiemy, że Pan ukrywa w domu dwoje niezaszczepionych”

 7. Wlodek said

  Ad.
  „… mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę …”

  Następuje już zmiana narracji, jeżeli chodzi o chipowanie gatunku ludzkiego, to nie jest już tylko dla wygody podczas dokonywania płatności bezgotówkowych, teraz jest to dla „naszego bezpiećzeństwa”, bo „…może też uratować życie np. podczas zasłabnięcia na ulicy”.

  Ciekawe, czy pomoże w przypadku „zasłabnięcia” na nową jednostkę chorobową zwaną „naglicą” (zmarł nagle)?

  Aby zainteresować niezdecydowanych wprowadza się dla zachęty nowy polski „autorytet” „…Wojciech Paprota, założyciel polsko-brytyjskiego startupu …”.

  P.S.
  Dobre, bo półpolskie.

 8. Wlodek said

  Ad. [7]

  Uzupełnienie formalne (nie podałem źródła):

  „Jest pierwszy na świecie implant płatniczy. Za wynalazkiem stoją m.in. Polacy”
  [https://www.money.pl/gospodarka/przyloz-reke-i-zaplac-polacy-wypuscili-pierwszy-na-swiecie-taki-implant-6729834751945344a.html]

 9. Kar said

  – wg mnie niech nawet dociagna srube do 2030…lub tak dlugo jak jest to mozliwe.

  Lata mi to.

  Debilnia – czlowieki zasluzyla sobie honorowo zeby ja haratac w doope z przytupem na caly tuwimowski gwizdek.

  Dla przykladu tylko podam;..

  w UK przymus noszenia galgankow zostal oficjalnie zniesiony 27.01.2022.. Statystycznie widze, ze 50% ostentacyjnie ubiera sie w namordnikowa zbroje i paraduje po sklepie..

  Czy ONI nie zasluzyli zeby ich nie lac po tych popapranych zaszprycowanych mordach..!?

 10. zen said

 11. revers said

  ad6
  A tak pozwolilem sobie skrocic tlumaczenie bo, czy pod podloga lub w komorce jest teraz schowane 2 osoby, czy grupa 8 gojow nie ma roznicy dla innych.

  Wszystko pasuje raczej do backpay-u, odplacenia sie za holocaustyczne urojone zbrodnie z ww2, gdzie nieraz przechowujacy gudlaji goje placili zyciem i majatkiem za usluge dobrego samartanina.

  .https://i.postimg.cc/8C7dtN4P/photo-2022-02-05-18-47-12.jpg

  Dodatkowo wklejam ponownie wykonana w jezyku niemieckim okolnik co, jak i kiedy w jaki sposob z pomoca propagandy i medii ma byc wprowadzony nowy porzadek szczepionkowy z obowiazku.

  Tez warte przetlumaczenia bo kalendarz zgadza sie z data wprowadzenia obowiazku szczepien c19 w BRD GmbH czy w Uni Inkorporejszej, to i tak bedzie w ramach federyzacji uni segregacja rozszerzona po wszystkich krajach uni.

 12. revers said

  ad10
  https://grand-jury.net/
  Po Niemiecku Grand Saad
  https://odysee.com/@GrandJury:f/Grand-Jury-1-DE:a
  Po Angielsku Grand
  https://odysee.com/@GrandJury:f/Grand-Jury-1-EN:0

  A Medalina Gates juz Afrykanskie CDC organizuje, Killer Team chce przebic organizacyjnie grand jury i inne niezalezne pozarzaadowe organizacje zdrowia.

 13. plausi said

  Przekleństwa tzw. „pandemii”

  „A niech go/ją szlag trafi!“ w języku tzw. „pandemii”: „A niech go/ją wyszczepią !”
  albo
  „O k…wa!” w języku tzw. „pandemii”: „O covid !”

  Wielki kapitał (niespełna 2.400 miliarderów) prowadzi od dziesięcioleci tzw. „silent war”, cichą wojnę przeciwko ludzkości:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  Stałym polem walki jest język:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  niewielu dostrzega i rozumie tę cichą wojnę, a wojnę o język dopiero.

 14. Kar said

  – z hiszpanskiego na ang. w subtitles, dla szczepanow-nano modern technologia, routers, przekazniki, antentki..

  https://rumble.com/embed/vo23vc/?pub=lveqv

 15. Voodoosch said

  Ad Kar,

  W UK nawet booster byl do niczego nie przydatny, bo nie podwojnie wyszczypany byl traktowany jak potrojnie wyszczypany, a i tak (wg ichnich wyliczen) ponad 50% spoleczenstwa polecialo sie dziabnac 3 raz. A jacy teraz niezadowoleni, ze nie ma segregacji i czemu oni musieli sie dziabac tyle razy, a niektorzy ani razu. I ci niezadowoleni, jak tylko pojawi sie czwarta dawka to i tak rusza milionami przyjac swoja komunie doramienna. Skretynienie spoleczenstw jest na poziomie Everestu. Nic mnie juz nie zdziwi. Jakby im kazali chodzic na rekach, „bo wirus tylko zaraz powyzej 140cm”, to by lazili. Jakby kazali im sie wysmarowac goownem, bo wirus nie lub brzydkich zapachow, to by sie smarowali kilka razy dziennie.

 16. Kar said

  @15/Voo

  – czekamy na rozwiniecie kanadyjskiej sprawy. Jezeli ich zdlawia, to pozamiatane.

  Jestesmy w czarnej doopie.

  Jedyna nadzieja (nie ta dla glupich) to odlot rzymian na Madagaskar (sen Adolfa) to trackowcy… Jak przechwyci ich Solidarnosc to kaput. i Lecimy swinskim truchtem po szpryce calujac w smierdzaca dobroczynna lape gudly

 17. Ja+pies said

  I pytanie czy silne związki zawodowe oznacza ja lepszą sytuację wykonujących zawód? Bo jeden tu opisywał ze był kierowca w szatanach i jedyna chwila relaksu to jak czekał na zlecenie. Ciekawe czy na miedzynarodowce placa już te hotele na pauzie 45? Bo jak ja jeździłem to parking, a na parkingu libacje, zamiast sobie przejść przez barierki i pozwiedzać okolicę…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: