Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Bez końca?

Posted by Marucha w dniu 2022-02-06 (Niedziela)

Na początku ogłoszonej przez WHO epidemii zbrodniczego koronawirusa wydawało się, że skończy się ona, kiedy będzie trzeba. Co innego, gdyby była wypadkiem przy pracy, to znaczy – gdyby zbrodniczy wirus wymknął się spod kontroli jakiegoś laboratorium pracującego nad bronią biologiczną, to znaczy – w momencie, gdy nie opracowano jeszcze żadnego antidotum.

Na taką możliwość wskazywałaby okoliczność, że pacjentów leczy się objawowo. Wprawdzie niektórzy lekarze twierdzą, że uzyskują dobre rezultaty terapeutyczne np. przy zastosowaniu amantadyny, ale odnoszę wrażenie, że ten specyfik jest dzisiaj nie tylko źle widziany, ale przez niektóre środowiska nawet uważany za rodzaj silnej trucizny.

Wprawdzie intensywne badania nad jego skutecznością, rozpoczęte zostały z dużym opóźnieniem i w warunkach społecznej presji na środowisko biurokratów kierujących ochroną zdrowia w naszym nieszczęśliwym kraju przeciągają się i przeciągają bez widocznych rezultatów. Czy dlatego, że trudno tę skuteczność zbadać, czy może dlatego, że skierowanie sprawy do komisji miało na celu faktyczne zablokowanie badań, żeby przeforsować jedynie słuszną terapię – tego nie wiemy, chociaż ta druga możliwość wydaje się bardziej prawdopodobna.

Również dlatego, że w reklamowanie tej jedynie słusznej terapii zmobilizowano zarówno Moce Piekielne, jak i Ziemskie w postaci niezależnych mediów głównego nurtu, które – jak zwykle w sprawach istotnych – na tym odcinku zawiesiły walkę kogutów i ćwierkają z tego samego klucza. Nie tylko ćwierkają, ale aktywnie uczestniczą w przenoszeniu walki klasowej z terenu stosunków własnościowych na teren medyczny, stosując przy tym cały repertuar środków znanych jeszcze z czasów stalinowskich: „Nowe” walczy ze „Starym”, „Postęp” ze „Wstecznictwem”, „Awangarda” z „Reakcją”, no i oczywiście – „Nauka” z „Ciemnogrodem”.

Wyobrażam sobie jak na ten widok banksterzy muszą zacierać ręce; nie tylko udało się popchnąć młodzież do walki o „planetę”, ale w dodatku – do walki z wrogiem klasowym na terenie medycznym, co na odcinku stosunków własnościowych nie tylko zapewnia całkowity spokój i bezpieczeństwo, ale w dodatku utwierdza ufną młodzież, myślącą że to wszystko naprawdę, w przekonaniu, że przecież „walczą” i to w dodatku o coś naprawdę ważnego. Czegóż chcieć więcej?

Oprócz Mocy Piekielnych i Ziemskich poruszone zostały też Moce Niebieskie, co zaowocowało nowymi grzechami. Kto nie chce się zaszczepić, ten grzeszy „brakiem miłości” i tylko patrzeć, jak bez odpowiedniego certyfikatu wydawanego przez biurokratyczne watahy grasujące na odcinku ochrony zdrowia w poszczególnych państwach, nikt nie dostanie się również do Królestwa Niebieskiego.

Dla wielu ludzi byłaby to – jak powiadają gitowcy – bardzo poważna zastawka, więc, mówiąc szczerze, dziwię się, że jeszcze nie ogłoszono stosownego komunikatu. Ale – jak głosi prawo Murphy’ego – jak coś złego może się stać, to na pewno się stanie i w ten sposób również na tym odcinku zatriumfuje znana od czasów stalinowskich „dobrowolność przymusowa”. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że do walki klasowej zostało włączone językoznawstwo, dzięki czemu pojawił się wynalazek głoszący, że „obowiązek”, to nie „przymus”.

W naszym nieszczęśliwym kraju jeszcze nie przybrał on postaci prawa, ale właśnie trwają przygotowania do przeforsowania ustawy o segregacji sanitarnej, którą pewnie poprze większość Umiłowanych Przywódców. Wprawdzie pomstują oni na reżym „dobrej zmiany”, ale – powiedzmy sobie szczerze – gdzie będą mieli lepiej, jak nie w faszyzmie? Przypomnę, że istotą faszyzmu jest przekonanie, że państwu wszystko wolno, co w krótkich, żołnierskich słowach ujął Benito Mussolini: „wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu”. Jak widzimy, nie ma tu ani jednego słowa o Żydach, a to nieomylny znak, że łączenie faszyzmu z antysemitnictwem jest nieuprawnionym i sprośnym błędem Niebu obrzydłym.

Wróćmy jednak do epidemii. Wprawdzie nadal nie można wykluczyć, że zakończy się ona dopiero wtedy, kiedy będzie trzeba – o czym zdecyduje odpowiedni sanhedryn – ale pojawiły się symptomy, że może wymykać się ona spod kontroli. Podczas gdy my tutaj jeszcze nie możemy poradzić sobie z „Deltą”, a już atakuje nas zbrodniczy „Omikron”, to w dodatku w Ameryce pojawiła się kolejna mutacja, jeszcze bardziej zakaźna od zakaźnego „Omikrona”.

Ta mutacja, zwana „ukrytym Omikronem”, która zaatakowała tam już 100 nieszczęśników, jest podobno bardzo trudna do wykrycia, niczym broń masowej zagłady, o jakiej posiadanie oskarżany był straszliwy Saddam Husajn. Jak pamiętamy wywiady całego świata zachodziły w um, gdzie ta broń może się znajdować, aż dopiero pan red. Bronisław Wildstein, nie ruszając się z Warszawy spenetrował prawdę, że została ona ukryta ”w miejscach niemożliwych do wykrycia”.

W tej sytuacji jesteśmy o krok od pojawienia się Covida bezobjawowego, na podobieństwo schizofrenii bezobjawowej, jaką sowieccy wracze odkryli u Włodzimierza Bukowskiego. Czy na tego bezobjawowego Covida szczepionki będą skuteczne przynajmniej w 50 procentach – tego jeszcze nie wiemy, więc wygląda na to, że epidemia nabrała własnej dynamiki, przez co uniezależnia się od sanhedrynu, podobnie jak niezawiśli sędziowie w Polsce wyemancypowali się od wszelkiej zależności od konstytucyjnych organów państwa. W tej sytuacji trudno nawet powiedzieć, że zakończy się wtedy, kiedy będzie trzeba, bo nie wiadomo, kto będzie o tym decydował.

Toteż w państwach pragmatycznych, takich jak Wielka Brytania, rząd przestał się wygłupiać i znosi wszystkie wprowadzone dotychczas ograniczenia. I słuszna jego racja, bo skoro nie wiemy, kiedy epidemia się skończy i czy w ogóle skończy się kiedykolwiek, to przecież nie możemy skazać się na śmierć, głód i nędze tylko dlatego, żeby w końcu umrzeć zgodnie z regułami sztuki lekarskiej.

Nasz ani o tym myśli; przeciwnie – właśnie szykuje się do wprowadzenia segregacji sanitarnej, podobnej do tej kanadyjskiej. Tymczasem tamtejsze społeczeństwo zaczyna się przeciwko temu burzyć („sire, burzy się proletariat”) i jeden z moich tamtejszych Honorable Corresponants nadesłał mi filmową relację z „Konwoju Wolności”, jaki przemierza Kanadę, kierując się do stołecznej Ottawy. Przy skrzyżowaniach z bocznymi drogami stoją ludzie z kanadyjskimi flagami i na widok „Konwoju” wiwatują. To właściwie wiele kolumn ogromnych ciężarówek, których kierowcy chcą zmusić premiera Trudeau do porzucenia planów segregacji sanitarnej.

Ciekawe, co zrobią, jak już do Ottawy dotrą, no i co zrobi premier Trudeau. Z kierowcami może być jeszcze gorzej niż ze wściekłymi kobietami, które właśnie po raz kolejny szykują się na Jarosława Kaczyńskiego.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 18 do “Bez końca?”

 1. tras said

  RUBASZNE co zawartości
  i stylu
  a styl to człowiek.
  To co robimy??
  PS. A Putin czyli Ruskie razem z Xi – szef KPCh
  spotkali się w Pekinie i się dogadali:
  NIE DLA DALSZEGO ROZSZERZANIA NATO
  TAJWAN stanowi integralną część CHRL
  a poza tym
  w Polin wylądowały jednostki US ARMY!!.
  .
  BTW>nie rozumiem, jak tak dobrze poinformowany człowiek jak pan Michalkiewicz
  nie wie:
  że pandemia covid została ‚ogłoszona’ przez tzw. Wolny świat’ na czele z SZAPEM-NATO- etc
  oraz
  ze joe ‚test crash dummy’ bidet
  ZADECYDOWAŁ >i to jest POLITYKA ‚wolnego świata’
  że ‚wolny świat’ zostanie WYSZCZEPIONY produktami ‚lekopochodnymi’ a ponadto OBOWIĄZKOWO i w dowolnej krotności
  a tego kto się ‚nie wyszczepi’>do obozów (jak w Australli) albo na ‚dobrowolną kwarantannę’
  i jeszcze jedno>
  polityka Jankeska a więc ‚wolnego świata’
  cieszy się poparciem CAŁEGO SZOŁBIZNESU>czyli LEWACTWA.

  ———
  Pan Michalkiewicz o tym wie i nie raz o tym pisał.
  To tras chyba nie umie czytać.
  Admin

 2. Marek said

  https://www.rt.com/news/548380-freedom-convoys-gaining-steam-europe/

  Kierowcy ciężarówek we Francji podobno planują naśladować kanadyjski „Konwój Wolności”, mobilizując grupy dużych platform, aby protestować przeciwko mandatom szczepień i innym ograniczeniom Covid-19 nałożonym przez Paryż.
  (…)
  Po ostatnich przygotowaniach w poniedziałek i wtorek, konwój wyruszy trzema falami z całej Francji – przy czym te najbardziej oddalone od Paryża wyruszą w środę, zgodnie z planem podróży na ulotce. Oczekuje się, że wszystkie trzy fale dotrą do stolicy kraju w piątek wieczorem. W niedzielę konwój ma wyruszyć i „dołączyć do naszych europejskich przyjaciół” w Brukseli.

 3. ! said

  Pamietam jak poseł Urbaniak po zaszczepieniu powiedział, że zmuszać nikogo w Polsce nie można ale państwo powinno działać tak, że ludzie sami pójdą się zaszczepić.
  Moja mama od kilku dni wymiotowała. Wczoraj było jej lepiej. Dziś znów się pogorszyło i brat
  zawiózł ją na SOR, ​a tam jakaś baba wychodzi z dyżurki i po sprawdzeniu danych mówi, że matka powinna się zaszczepić. Brat postanowił jej wcisnąć kit, że mama miała już zwida19 i ma przeciwciała na co ta: „ale proszę pana, one się ulotniły tak samo jak szczepionkę trzeba będzie przyjmować cyklicznie aby stale mieć odpowiedni poziom przeciwciał.”
  Czyli kur-a jak każdy Polak miał w dzieciństwie szczepienia na np. tężec, ksztusiec i gruźlicę to były one ciula warte bo należy szczepić się co jakiś czas przez całe życie? Lekarze, pielęgniarki kto wam tak nasrał do czaszek? Nagle już wszystkie podręczniki do medycyny sprzed listopada 2019 roku nadają się do śmietnika?
  Jeszcze dodam, że niedługo służba zdrowia będzie chyba obsługiwała tylko zaszczepionych, a reszta ma się leczyć prywatnie. Już takie opinie tam krążyły po szpitalu. Jak tak dalej pójdzie.To ja teraz pytam: jakim prawem skoro teraz nawet niezaszczepieni płacą składki? Tak? To niech państwo przestanie nam je zabierać!
  Podczas prywatnych wizyt nikt mnie o szczepienia i maskę nie pytał❗
  To jest chyba ta „nieprzyjemna alternatywa dla niezaszczepionych” o której mówił kaczyński – będą musieli leczyć się prywatnie!
  I nikt zmuszać nie będzie ale życie dla wielu stanie się nieznośne.
  Parchaty kraj, poj-ane ludziska!

 4. MKD said

  A tymczasem: https://krytykacznaukowy.blogspot.com/2022/02/stop-who-zachowajmy-suwerennosc-i.html?m=1

 5. Yagiel said

  Ma być też konwój rosyjskie – już się skrzykują. A w ogóle w Rosji poza-mendialnej, która o konwoju milczy, dominuje pogląd, że co w Canada, to na całym Globie. Co oczywiście ma swoje + dodatnie a nawet ujemne. Jak ten akurat felieton.

  Najazd Felietonisty na młodzież głupio-waleczną ? Kto za młodu nie był walecznym socjalistą, ten…
  Jeśli młodzież uczona jest: myśl – myśl – pogadaj z kimś mądrym i może… nie zrób czegoś głupiego, wtedy spoko. Ale sam Felietonista wie, że pogdrzewacze młodzieży – jak w Powstaniu Warszawskim – zwykle walczą do ostatniego młodego, a potem podpisują spokojnie kapitulację… Widać, że tego samego oczekuje po FC/KW. Czyżby Felietonista coś przeoczył ?
  FAKEdemia skończy se wtedy, kiedy trzeba, aba! – nie my wiemy, po co ona jest. Młodzież bęzie walczyła z każdym o każde, jak legioniści z polonistami, widzewiacy z ełkaesiakami, a wiślacy z cracowiakami… Ciemnogrodem może być każdy.
  Chyba że naprawdę efektywnie dzieje się akcja Białych Kapeluszy – o której Felietonista milczy – która zdejmuje szubek plugawej Xazarii… Niższe jej warstwy pozostawiają narodowym aktywistom ? narodowym Norymbergom ? Zobaczymy…

  Jeśli ktoś uczy młodzież myślenia, to przecież uczy, że nie ilość, a jakość wygrywa – no dokłądnie jak wygrywała dotąd Xazaria/Deep State… Więc elitaryzmu uczyć młodzież ? Raczej bycia Drużyną przy… z Canada wiedzą już: nie przy Castro/Trudo
  ani przy jemu podobnych, tylko przy trucker’ach. FC jest cool dla młodzieży w Polsce ? Starsi w Canada odmłodnieli o pokolenie-dwa – tego Michalkiewicz nie zauważył ? Że mogą być jak Maćko, jak Zbyszko już nie GŁUPIŚ! , bo zmądrzały dzięki Rodzinie i Drużynie ! Ci trucker’zy dla mnie to są włąśnie Maćki, Jagienki – są i takie w truck’ach! – z szansą na zachwycenie Zbyszków i wciągnięcie ich do myślenia, a nawet Myślenia!
  Ich, trucker’ów w Canada dzieci biorą z nich przykład 🙂 A w Polsce z kogo ?

 6. Yagiel said

  poprawka: w Rosji poza-mendialnej – gdy mendia o konwoju milczą – dominuje pogląd, że…

 7. revers said

  W takich czasach marionetki Truderou znikaja prawa podstawowe i prawa czlowieka, szytbciej jak pan Stasiu mysli

  https://www.gov.uk/government/consultations/human-rights-act-reform-a-modern-bill-of-rights

  Wlasnie w koronie angielskiej rozpoczeto upiekszanie praw czlekow, poniewaz czesc Kanady nie Franuskiej nalezy do Korony to bedzie sie dzialo jak kanadyjczykom odbierze sie szybciej to co maja lacznie z prawami podstawowymi.

  Francja jeszcze moze liczyc na zwyciestwo w kwietniowych wyborach pani Le Pen.

  Pani Le Pen juz wie jak wyjsc z NATO i podobnych istytucji jak who, cdc afykanskie, czy unijne lub ograniczyc zasieg dzialania.

  Australia to nie miala praw czleka od poczatku isnienia i wyglada na to ze na zawsze po takich przestrojeniach cromwhelandow jak w linku wyzej.

  Podobne majstrowania przy prawach czlekow mozna juz spotkac wokol ziemii, w koncu nawet w radzie praw czlekow przy ONZ zasiaduje sam saudis, ktory zna sie na corocznych karach smierci w emiratach za pisanie wierszy na blogach, czy scinaniu nawet imanow ale nie tej strony islamu.

  To samo mowila rzeczniczka demokracji amerykanskich Psaki, a juz Niemcy Szwaba nie moga doczekac sie powtorki z faszymu i powrot katow z Hessji najlepiej na cala europe po Ural.

  Ostatnio 600 wspanialych z Budeswehry wyslala do Litwy na rekonesans silowy sama pani Minister Wojny pani Lambrecht. A

  ze wczesniej porzedniczki wysylay tam swoje szpice wojskowe, to zbierze sie tego z dwa bataliony.

 8. revers said

  Co do Konwoju to obok terroryzmu, braku sanitarnych dystansow wsrod kierowcow , to Trudeau wpuscil w konwoj swoja czarna owce i konia trojankiego w postaci Trucka podobnego do Putina i przeksztalcil dodatkowo konwoj i konwojarzy w ruch homofobiczny i rasizm Putina.

 9. Ale dlaczego? said

  Pan Stanisław w świetnej formie.
  Choć osobiście nie ufałbym odwilży u Angoli. Wszak są miejscem urzędowania co najmniej jednego ramienia ośmiornicy globalistów-satanistów. Może to być tylko socjotechniczna podpucha i przegrupowanie sił…

 10. bryś said

  Pan Michalkiewicz pokpiwa, ale szpryce przyjął.

 11. Piskorz said

  re 3 Parchaty kraj, poj-ane ludziska!….nie kraj, tylko parchy, które rządzą !!!

 12. Yagiel said

  Mam nadzieję, że Felietonista szczyp przyjął na papier albo „wylosował” tę serię…
  Co do Konwoju: są w nim dorośli – nie Zbyszki Głupiśe! tylko Maćki – co nie znaczy, że są w stanie ustrzedz się cwaniactwu rządu czy, zwłaszcza, służb ! Ostatecznie przełożeniu słuźb specj./ss/ władają tym światem Ziemi od bardzo dawna i niestety wiedzą, jak to się ludźmi i gadżetami robi…
  Zakłądam, że dorośli w Canada umieli to przewidzieć i nie za łatwo dadzą się omotać Pajęczynie ss; wiele będzie zależeć od konserwatystów, w imieniu których przemawia Mądra Pani. Stawką jednak jest Państwo Canada: integralność/całość tego bytu, bo pamiętać należy, że Deep State, tj. Globalnemu Okupantowi/Wampirowi chodzi o to, by FAKEdemię wykorzystać jako pretekst do likwidacji państw narodowych ! Gdyby Canada miała się roz-paść na dwa byty nadal byłyby to byty wielkie i samodzielne – podobnie jak roz-padnięte 2-USA – ale już taka KL Polin w częściach stanie się pozorem t. Czech, Słowacji czy Belgii, która istnieje jeszcze tylko z łaski islamistów, którym wygodny ten pozór.

  Castro/Trudo okazauje się okupantem – i dobrze. Wykonwojowanie go byłoby sporym sukcesem i przykładem dla Globu całego. A już postawienie go przed Sądem Norymberga 2 – ! Jest przestrzeń możliwości, zanim…
  Zanim Pajęczyna ss rozpięta na całym Globie przez Długogłowych Włądców człowieków zacznie wyłapywać i zabijać, bo
  to jest jej ostateczny – teraz ciągle jest próba hipnozy mendialnej, więc jest jeszcze skala – argument: siła, zabijanie.
  Tylko czy Kainy chcą pokazać swe mental-korzenie ? Jak Zakon Krzyżacki nie był u siebie w Prusiech, tak Zakon Xazarski nie jest u siebie ani w Australii, ani w Canada… A gdzie jeszcze ? Wszędzie gdzie dla niego sznur i gałąź pod ciężarem zgięta…
  W Canada trwa przyginanie gałęzi przy pomocy sznura i truck’a.

  W Warszawie pada śnieg – oby tak cały luty ! Wilgotny, ciężki oblepi drzewom konary i gałęzie, oblepi pajęczyny – urwie…

 13. JerzyS said

  Cóż dziwnego?
  Nie ma zbawienia , bez szczepienia!

  Do spowiedzi trzeba mieć maskę, bo ksiądz nie wyspowiada
  ,(tak miał mój przyjaciel zew 2 miesiące temu)
  a do komunii zaświadczenie o aktualnym szczepieniu!

 14. Yagiel said

  No i widzi pan JerzyS, jak łatwo rozpoznać służbistę służby zabijaniu upozorowanego na xiędzy czy lekarza, czy…
  Komu oni służą ? Dla nich to rzecz drugorzędna – główna: żeby służyć ! Jak psy…

  A wie pan, jak pięknie w Lesie, gdy pada śnieg ! I jak trudno tropić !

 15. Adrem said

  Ano nie skończy się.

  Podobno niemal wszystkie kraje świata podpisały zgodę, aby WHO sterowało programami dalszych szczepień w poszczególnych krajach.
  Co oznacza, że rządy nie mają w tym temacie decydującego głosu.
  Na pewno podpisały to wszystkie kraje europejskie, w tym i Polska. Stąd lex kaczyński i inne zachowania…

  Rosja i Białoruś nie podpisały.
  Chyba Indie też nie, ale nie jestem pewien.

  Jak znajdę coś konkretnego, to link wstawię.

 16. Yagiel said

  Z tego, co wiem, to Rosja podpisała latem/lipiec w Genewie taką zgodę – ręką ministra zdro… likwidowania zdrowia i ludzi.
  Ciągle nie wiem, jaki jest ten Sputnik V, rosyjski pomysł na wirucha – ? Bo jeśłi to nie jest mRNa-nano-żyletki, to Rosją jest kryta i ludzie bezpieczni – oby !

 17. ! said

  Yagiel @

  Rosjanie, których spotkałem na czatach mówili, że po przyjęciu sputnika na dwa dni byli załatwieni. Czyli gorączka, złe samopoczucie jak na kacu i te sprawy. Pewnie powiecie, że to żydzi jacyś albo „opozycja”. Nie wiem. Nie mam z nimi dalej kontaktu. Nie jadę po Putinie, ani po Rosji (którą lubię) ale powiem tak: nigdy się nie zaszczepię nawet sputnikiem. Nie bo nie i już. Bo uważam, że mnie to niepotrzebne i żadnego zwida19 nie ma.

  Co do Michalkiewicza to nie wiem czy po szprycy jest czy nie bo mnie się już ich wszystkich zachowania śledzić nie chce. To męczy. Szczerych, twardych i niezmiennych dziś ze świecą szukać. Ale jeśli wyrobił sobie lewe papiery szczepionkowe to niech lepiej przygotuje sporą sumę bo lada moment będzie czwarta, piąta i dwutysięczna dawka. I ile można tych łapówek konowałom dawać? Dlatego wymyślili kolejne dawki, aby nie wyrabiać sobie zaświadczenia o szprycy na lewo. Coś się diabłu feste śpieszy.
  A mojej mamie zwida nie wykryli. Ale jakieś leki na żołądek dać to nie, tylko w nosie długim świństwem wiercić i krzywdę robić potrafią.
  Wczoraj też mnie jakiś wirus złapał i miałem dolegliwości jelitowo – żołądkowe. To jest ten ich omikron. Taka choroba jest z nami od tysięcy lat.

 18. revers said

  Kiedyś mówiono ze komunizm i socjalizm to był eksperyment społeczny i ludzie przeciwstawili się temu eksperymentowi, powstał nawet ruch społeczny s80 10mln. Niemal 30% społeczeństwa.

  Dziś to 90% ludzi globalnie poddaje się bez mrugnięcia okiem eksperymentowi biomedycznemu i każdy udaje ze jest zdrowy czekając na kolejna darmowa dawkę preparatu.

  Niemal ze socpsychologiczny fenomen.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: