Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wmówią nam każdą głupotę…

Posted by Marucha w dniu 2022-02-11 (Piątek)

Jak powiedział kiedyś jeden mądry Żyd – istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki. Za pomocą tego ostatniego Portugalczycy postanowili wmówić nam, że w pandemii ludzie są… szczęśliwsi.

[To ma tyle wspólnego ze statystyką, co słownik ortograficzny z pornografią – admin]

Po blisko dwóch latach pandemii Covid-19 w Portugalii paradoksalnie wzrosła liczba osób deklarujących się jako szczęśliwe oraz usatysfakcjonowane swoim życiem, wynika z sondażu przeprowadzonego przez Katolicki Uniwersytet w Lizbonie (UCP).

Badanie, w którym udział wzięło 1000 osób, dowiodło, że poziom zadowolenia wśród Portugalczyków zwiększył się nie tylko wobec marca 2020 r., kiedy rozpoczynała się pandemia, ale również w porównaniu z rokiem 2019.

Autorzy studium wskazali, że w grudniu 2021 r. aż 80 proc. ankietowanych mieszkańców Portugalii deklarowało, że czuje się szczęśliwymi lub bardzo szczęśliwymi. W porównaniu z badaniem przeprowadzonym w marcu 2020 r. nastąpił wzrost o 9 punktów procentowych.

W najnowszym sondażu aż 79,1 proc. Portugalczyków stwierdziło, że czuje się zadowolonymi lub bardzo zadowolonymi ze swojego życia. Wobec marca 2020 r. grono to powiększyło się o 8 pkt. procentowych.

W ocenie autorów badania rosnące zadowolenie z życia może wynikać z faktu luzowania w Portugalii obostrzeń przeciwepidemicznych oraz z przywyknięcia populacji tego kraju do życia w warunkach Covid-19.

[Szczęście to duże maszerować przez 10 kilometrów z gwoździem w bucie, a potem gwóźdź wyjąć… – admin]

Tygodnik “Visao” oraz Radio Observador wskazują, że wzrost zadowolenia z życia Portugalczyków należy uznać za fenomen, gdyż nastąpiło w sytuacji trwających od blisko dwóch lat obostrzeń z powodu pandemii, która w tym kraju spowodowała łącznie 3 mln infekcji i ponad 20 tys. zgonów.

Media, cytując badanie UCP wskazują w czwartek, że pomimo koronakryzysu w 2021 r. w Portugalii doszło do zwiększenia się średniej miesięcznej wartości zarobków. Wzrosły one o 3,4 proc. do poziomu 1361 brutto.

I co? Można? Można! Jak się chce to wszystko można udowodnić. Nikt już nie będzie wnikał w metodologię, poprawność badania itp. – wnioski poszły w świat: lockdowny, restrykcje i ogólnie stan pandemii poprawia szczęśliwość społeczeństwa. A wiec trzeba więcej pandemii, więcej lockdownów i więcej restrykcji! Dla naszej powszechnej szczęśliwości.

Źródło: PA
https://nczas.com

Od dawna miałem oko na tych Portugalczyków. Ilu z nich siedzi w Sejmie pod zmienionymi nazwiskami!
Admin

Komentarze 2 do “Wmówią nam każdą głupotę…”

 1. Hasajku said

  Różne głupoty nam wmawiają. Najgorsze jest to, że wiele osób w to wierzy. A to, że w maskach jesteśmy atrakcyjniejsi, a to że sperma jest „tresciwsza” po szprycy , a to po koronce jest penis kowidowy, ucho kowidowe, mgła kowidowa i jeszcze więcej
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/raport-z-zarazy-cz3-udzia-szczepionych.html

 2. Twierdzi się, że Mark Twain, który podobno przypisywał słowa o kłamstwach i danych statystycznych Disraeliemu, sam mógł być ich autorem. Samuel Langhorne Clemens sam stał się przedmiotem dosyć zabawnej manipulacji medialnej: http://wirtualnewydawnictwowiwo.blogspot.com/2014/11/mark-twain-cena-zycia-i-smierci.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: