Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Wolne tematy (12 – 2022)

Posted by Marucha w dniu 2022-02-12 (Sobota)

Pierdoła Biden rozmawiał dziś (sobota 12.02.2022) z prezydentem Władimirem Putinem, aby dać jasno do zrozumienia, że jeśli Rosja dokona dalszej („dalszej”!) inwazji na Ukrainę, USA i sojusznicy nałożą na Rosję szybkie i dotkliwe koszty. Prezydent Biden wezwał prezydenta Putina, aby zamiast tego zaangażował się w deeskalację i dyplomację.

Trzeba być bezczelnym skurwielem…

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2022/02/09/wolne-tematy-11-2022/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2022/02/15/wolne-tematy-13-2022/

Gajowy Marucha

Komentarze 223 do “Wolne tematy (12 – 2022)”

 1. NyndrO said

  Ostrzegam. Drastyczne. Nie szamać.
  https://zapodaj.net/1e0ce500fbffe.jpg.html

 2. Carlos said

  Putin zaczyna mnie wqurwiac swoim szachowym podejsciem. Racje ma Roberts , piszac ,ze Kreml mysli ,ze negocjacje z bandytami , moga dac efekty. ZSRR bali sie jankesy mocniej , bo byl konkretniejszy. Ale ja nie jestem Putin , wiec moze qowno wiem.

 3. Włodek said

  Re. [240] Kontra
  2022-02-12 (Sobota) @ 20:03:58
  (Wolne tematy (11 – 2022) / Posted by Marucha w dniu 2022-02-09 (Środa)

  „… uprzejmie prosimy Pana o przedstawienie tutaj Pańskich doprecyzowanych pojęć wirusologii …”

  Odpowiadam na prośbę Kontry:
  1. – „wyizolowanie wirusa” – to odczytanie zawartych w nim sekwencji genetycznych, nazywane potocznie odkodowaniem wirusa, inaczej procesem sekwencjonowania, które odbywa się przy pomocy urządzeń (aparatów) zwanych sekwenatorami;
  2. – „udowodnić” – wykazać prawdziwość czegoś, przytaczając dowody, nazywane potocznie wskazaniem materiału źródłowego, potwierdzającego niniejsze stwierdzenie;

  Nadal jednak oczekuje odpowiedzi ze strony Kontry:
  W komentarzu [156] prosiłem o podanie odnośników do źródeł informacji o dowodzie przeprowadzonym przez Stefana Lanka. Dotyczy to komentarza Kontry [138], w którym stwierdził:
  „… Luc Montagnier nie wyizolował wirusa HIV
  udowodnione przez dr Stefana Lanka z Niemiec …”

 4. kontra said

  3
  Czy Luc Montagnier wyizolował wirusa HIV wg terminologii Włodka?

 5. kontra said

  Główny ekonomista Konfederacji uważa, że dziś Władimir Putin może już tylko albo zaatakować Ukrainę, albo się skompromitować.

  podżegacz wojenny dr slawomir mentzen kompromitacja wojskowa
  https://cai24.pl/na-glowne/43150/dr-slawomir-mentzen-putin-nie-ma-wyjscia-moze-albo-zaatakowac-ukraine-albo-sie-skompromitowac-video/

 6. Włodek said

  Re. [4] Kontra
  2022-02-12 (Sobota) @ 23:20:05

  Odpowiadanie na czyjeś pytanie, poprzez kreowanie kolejnego pytania do pytającego, jest typowa reakcja obronną przed przyznaniem pytającemu, że nie ma się nic do powiedzenia.

 7. Peryskop said

  Virus ma kształt jakby świdra,
  według Gomułki : ni pies, ni wydra.

  Albo jak kot Schrödingera :
  – ani żywy, ani martwy.

  Niech go cholera !

  Kto nie czuje meta-fizyki kwantowej,
  ten nie skuma virusologii praktycznej.

  Może to rozwikłać Bulgari pomoże
  Stay By Me – Alexandra Ilieva

  .https://youtu.be/qafTgd4e2TI

  Gdzieżeś Selerze ?
  Gdzie nasza UZA ?

 8. ! said

  W d-pie z Mentzenem. Ale prawdą jest to, że Włodek mógł w 2014 zrobić to samo co ostatnio w Kazachstanie. Janukowycz (prezydent ówczesny Ukrainy) go o to prosił.
  Teraz jakoś….trudniej bez głośnego na cały świat rabanu.

 9. Carlos said

  re 7 !said -wlasnie

 10. Boydar said

  Szanowne Państwo Kolegi Komentatory

  W imieniu Władymira Władymirowicza, obu Panów Siergiejów oraz całego Sztabu Generalnego Federacji Rosyjskiej, składam Wam serdeczne podziękowania za ogrom bezcennych rad udzielonych Rosji w perspektywie nadchodzących zdarzeń i nie tylko.

  z. up. – Boydar

 11. KRAKÓW – KIELCE – KONIN

  Przed Wojną był wielki REJWACH z powodu Góry Mojżesza – że niby Mojżesz ze swymi DZIESIĘCIOMA PLEMIONAMI IZRAELA popłynął Nie Do Anglii, ale Do Polski i Spłodził Polaków – czyli, że Anglikami JESTEŚMY MY !!! Archeologiczna argumentacja tej Góry Mojżesza była prawdopodobnie podobna do mojej analizy GOrOLINA-GARGAMELA-GERMANII, tylko że moja stratygrafia Strzela i Zabija a archeologicznej stratygrafii Góry Mojżesza NIE ZNAM.
  Być może istnieje jakaś stratygrafia polskiej Góry Mojżesza, ale ja anuluje ją Herezją Rosyjską, która TWIERDZI, że Jerozolima Mojżesza była Nad Bosforem, z czym ja się zgadzam, a 10 Plemion Izraela zostało wymordowanych przez Ariów i Słowian.
  W Polsce jest jednak TRZY takie Góry Mojżesza: w Krakowie, Kielcach i Koninie. Go(r)golin-Gargamel-Germanię udało mi się rozwiązać szczegółowo a Telegraf-Kadzielnię w Kielcach i Górę Stołową w Koninie Jeszcze Nie, bo tam nie byłem a dane są bardzo skąpe, że można wnioskować tylko z map satelitarnych.
  O Kielcach można powiedzieć, że gdy Hunowie kupowali Kraków to stolicą Wandalów były KIELCE, toteż potrzebne są tam badania archeologiczne na Telegrafie, zwanym Tarasami Widokowymi, na południowym stoku których była cytadela Druga. Pierwszą była KARCZÓWKA, gdzie Pan zbudował w Ogrodzie Botanicznym SĄD jako nieukończoną przez siebie katedrę w Trewirze.
  Nazwa KIELCE pochodzi faktycznie od Dzika, ale tym dzikiem był Fiński Zwierz SUOMI czyli Słoń, który został zabity przez Odurzonego Narkotykiem. Wobec tego ROZŻALENI mieszkańcy puszczy zbudowali świątynię z jaworowego drzewa, gdzie na ołtarzu złożyli KŁY mamuta. No bo jak by wyglądały zęby dzika na OŁTARZU ??? – Gdyby to była świnia to, jak stwierdziły dzieci ze szkoły Zapomniałem, Kielce nazywałyby się Kielczkiem.
  OPŁAKIWANIE tego DZIKA trwało, aż przyszły Pepiki, zabrały Kły i zbudowały KATEDRĘ – która jest najstarszą w Polsce. Pepików wygnał Apollo z Przemyśla, którego pasierbem był Pan, który po powrocie znad Renu osiadł na Karczówce i zbudował w Ogrodzie Botanicznym SĄD. III syn Pana – zwany od Karczówki KARCZEM – zbudował WALLHALĘ w Bydgoszczy, znaną jako Skandynawska Atlantyda, którą Ariowie nazwali Lilą Wenedą czyli Słowiańskim Kwiatem. Dwukonchową kopią tego Słowiańskiego Kwiatu jest zbudowane przez Kara-k’Orfeusza mauzoleum Eurydyki-Europy HAGIA SOPHIA.
  Konin nazywał się zaś SETIDAWĄ czyli Setowy Dwór. Był to mąż Semiramidy, któremu sejm krakowski kazał zbudować Godny Dworzec nad Wartą. Dworzec na OBROBIONEJ Górze Stołowej nazwano GOPŁO czyli Orle lub Sokole Gniazdo, bo pałac był okrągły. Stąd Goplanie, których Rzymianie zwali Gepidami. Saga śląska mówi, że gdy Leszek Chytry i Juliusz Cezar zbliżali się do Kairu to Polski Faraon kazał napełnić statki zbożem i ODPŁYNĄŁ DO AMERYKI.

 12. Boydar said

  https://ksiazki.wp.pl/nalkowska-zgorszyla-publicznosc-miala-23-lata-i-powiedziala-co-sadzi-o-prostytucji-a-to-byl-zaledwie-poczatek-6736257306860352a

  Ciekawi mnie, skąd żydy biorą brąz na te statuje, i kto za to płaci.

 13. Boydar said

  „… Miało to miejsce na plaży w Gdańsku …”

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kosciol-naturalny-zarejestrowany-czy-latwo-stworzyc-wlasny-kosciol/b7sb0jm,79cfc278

  Jeśli plaża była koszerna to czemuż by nie, a jeszcze w Gdańsku …

 14. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kryzys-w-ukrainie-kolejne-kraje-ostrzegaja-swoich-obywateli-przed-podrozami/zkd3xcz,79cfc278

  Jak można podejrzewać, te wszystkie ewakuujące personel strony, obawiają się, że Armia Czerwona wyrżnie im załogi co do sztuki. Wielce prawdopodobne, tyle że nie Czerwona a czarna.

 15. Kar said

  13/Boydar

  – przekleta diaboliczna regula – mr jackle dr hyde, ktora rutynowo siedzi w kazdym mozliwym zadupiu na tym padole

 16. Boydar said

  tytuł na Interia.pl – „Nowy ekspert administracji Joe Bidena budzi ogromne emocje”

  https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-sam-brinton-ze-stanowiskiem-w-administracji-joe-bidena,nId,5828289

  Moich nie budzi, akurat w tym względzie jestem normalny

 17. Boydar said

  Zabył ja fotku (15)

 18. Boydar said

  „… Wybrali wschód …” – „tam musi być jakaś cywilizacja !”

  https://tygodnik.interia.pl/news-taborem-przez-europe-oni-wybrali-wolnosc,nId,5826712

 19. bryś said

  Jak to mówi prezydent Putin: „Mój śliczny”

 20. revers said

  Israel: Światowa Stolica Handlu Organami:❌❌❌ https://archive.is/vQPFo

  ♨️♨️NYT znajduje „nieproporcjonalną rolę” Izraelczyków w handlu narządami na świecie: https://archive.is/UMCfs

  ♨️♨️Izrael stał się centrum międzynarodowego handlu narządami w ciągu ostatniej dekady: https://archive.is/ysfBA

  ♨️♨️Izrael jest światową stolicą pozyskiwania narządów i handlu ludźmi: https://archive.is/wIWOK

  ♨️♨️Izrael: przywódca upiornego syndykatu handlu narządami ludzkimi: https://archive.is/6Os6Z

  ♨️♨️Izraelski „mózg” przemytu organów aresztowany na Cyprze: https://archive.ph/DPEaS

  ♨️♨️Izraelczycy aresztowani w Rzymie za handel organami: https://archive.is/SSPl0

  ♨️♨️Żydowski Amerykanin skazany za handel narządami: https://archive.is/ewJhS

  ♨️♨️Jak rabini USA i Izrael handlują ludzkimi narządami i praniem brudnych pieniędzy: https://archive.is/79szd

  ♨️♨️Izraelska Jednostka Dochodzeń Specjalnych rozbija szajkę handlarzy organami: https://archive.is/WstUM

  ♨️♨️Lekarz przyznaje, że izraelscy patolodzy pobrali organy bez zgody: https://archive.is/lSWdf👉

  A ile cymes towaru?

  Ostanio nawet w Meksyku odkryto transport 20-tu dzieci do 3 latek ukrytych w tuszach miesnych przeznaczonych na sprzdarz, dla roznych sieci od pizza gate i organ gate.

  Powoli znikaja w sieci cymes informacje o cymes handlr, gdziez w web archiwizatorach, odpowiednikow czarnych dziur infromatycznych.

 21. WszawicaPolska said

  Ukraina jest już dogadana między Józiem a Putinem. A to co się dzieje to teatr przed naszymi oczami, żeby stwarzać pozory jakiegokolwiek humanizmu
  Oficjalne dane z USA pokazują, że szczepionki C19 są 49 razy bardziej niebezpieczne niż szpryce przeciw grypie? cz2
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/oficjalne-dane-z-usa-pokazuja-ze_11.html

 22. Boydar said

  Spokojnie, obywatele banderowcy, to tylko alarm ćwiczebny. Jeszcze tydzień musicie poczekać

  https://sportowefakty.wp.pl/igrzyska-olimpijskie/985031/pogoda-znow-namieszala-sniezyca-zgasila-plomien-olimpijski

 23. Boydar said

  Dopiero teraz zajrzałem (1), sorry NyndruŚ

 24. Włodek said

  Ad. [12] Boydar
  2022-02-13 (Niedziela) @ 06:51:51

  „… Ciekawi mnie, skąd żydy biorą brąz na te statuje, i kto za to płaci. …”

  Jak zwykle z nie swojej kieszeni.

  „… Projekt pod nazwą „Ławka Zofii Nałkowskiej” został zrealizowany w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 …”
  [https://wolomin.org/urodziny-zofii/]

  P.S.
  Albo, tam jest aż tyle tych obywateli.

 25. Marucha said

  Re 10:
  Dołączam się do podziękowań.
  Putin, jeśli nie chce stracić naszego poparcia i zaufania, musi natychmiast spełnić nasze postulaty.

 26. Marucha said

  Re 21:
  Pan Wszawica wie coś o Putinie, czego my nie wiemy…

 27. Boydar said

  „Nie ufam nikomu, kto mówi, że wie, co zrobi Putin” – ambasador /były/ USA w Rosji – McFaul

  https://wiadomosci.wp.pl/byly-ambasador-usa-w-rosji-nie-ufam-nikomu-kto-mowi-ze-wie-co-zrobi-putin-6736663817386816a

 28. Yagiel said

  Ukraina — pamiętaj, naprawdę nie dzieje się nic…
  a gdzie dzieje się Coś ? i po co Biden’u – jego smycznikowi – potrzebna, konieczna wojna na już ?
  bardzo ważny komunikat CM o prezydencie Trump’ie:
  .https://www.youtube.com/watch?v=fw1FsD00GaY

  po 1. dowodem na prawdziwość info od CM jest to, że nikt z prawdziwych vip’ów/osób wymienianych przez CM nie zażądał usunięcia swojich danych z komunikatów CM: wszyscy oni działają legalnie i nikt nie kwestionuje legalności działąń np. Trybunału/Sądu Wojennego w Guantanamo czy… A to z powodu:
  2. Donald Trump wraz z 45 vip’ami USA po sfałszowaniu wyborów przez demokratów ogłosił na podstawie Aktu z 1807 r., że przekazują władzę cywilną w USA Armii/Wojsku USA, zwanym i znanym: Białe KApelusze
  3. wtedy na polecenie gen. David’a Berger oraz kontr-admir. Crandall Trump zabrał z BD/WH 27950 Aktów Oskarżenia wobec obywateli USA – za zdradę Narodu i Państwa
  4. zatem teraz włądzę cywilną i wszelką w USA sprawuje Wojsko pod dowództwem dwóch ww. – z czego wynika, że Biden-manekin nie ma realnej władzy i nic nie może – np. Putin prowadzi z nim uprzejme pozorowanie dla utrzymania względnego spokoju w USA i na Globie…
  Jest dla mnie niejasne, czy Biden lub jego gen. BLM są w stanie skutecznie wydać rozkaz jakiejkolwiek formacji Wojsk USA
  a) Pentagon nie wpuścił do siebie ani Biden’a ani kogokolwiek z jego ekipy
  b) czy Biden dysponuje samolotem Air Force 1 ? albo BD/WH ?
  c) trwa postępowanie sądowe wobec kolejnych osób z listy 27950 zdrajców
  d) osoby z tej listy DE FACTO nie mogą podejmować żadnej decyzji pod grozą AKtu z 1807 r.
  W tej sytuacji Ukraina ajest NIE DZIEJE SIĘ NIC… a nie wiem, czy Biden może zacząć jakąkolwiek wojnę, np. z Chinami ?
  Wojnę może zacząć Wlk. Bryt, – obronną! nie na Ukrainie, która nie w NATO – i wtedy NATO miałoby obowiązek udzelić jej wsparcia, itd. Xazaria więc nie dysponuje ani Armią USA, ani państwem cywilnym z powodu obowiązującego 1807 Act !, który odwołać może tylko prez, Trump ! No i chyba gen. Berger ?
  Jedyne, czym Xazaria może dysponować, to mendia: Środki Masowego/Globalnego Ogłupiania: ŚMOG, któren jest jedynym źródłem podgrzewania atmosfery ziemskiej: w naturalnym i przenośnym sensie…
  ERGO
  spoko: NAPRAWDĘ NIE DZIEJE SIĘ NIC i można spoko pójść czy pojechać na spacer w piękną niedzielę 🙂

  ps/ oczywiście nie wiem, czy wiernie oddaję szczegóły prawne sytuacji w USA, no ale każdy może posłuchać sam CM – ok ?

 29. Miro said

  @17 Boydar Zabył ja fotku (15)
  Panie Boydar Putin nie ma wyboru -musi przypieprzyć – inaczej tacy eksperci nuklearni jak na fotce zniszczą świat – swego czasu jeden chłop serbski z dubeltówką rozpędził cały oddział NATO holenderskich pedałów .

 30. Boydar said

  Nie, Panie Miro, przywilejem Zwierzchnika Imperium jest NIC NIE MUSIEĆ. To inni muszą.

 31. bryś said

  Wizerunek zachodu jesttworzony celowo (może to prowokacja), ci wszyscy zboczeńcy, przygłupy z dziwnymi fryzurami, kobiety jako głównodowodzące. W rzeczywistości cała ta menażeria nie ma nic do powiedzenia. Można powiedzieć że to takie króliczki do gonienia. Ileż cierpliwości muszą mieć normalni ludzie (jak Rosjanie) , żeby nie spuścić tego gów … a. Bo po prawdzie w razie konfliktu, to tym pacynkom włos z głowy nie spadnie, a jeśli nawet to nikt nie zauważy. Najwięcej zginie normalnych jeszcze ludzi, tak ja ja czy wy, w wieku co niektórzy poborowym.

 32. ! said

  Nie cwaniakuj tak bo każdy kto ma choć kroplę oleju w głowie wie, że to prawda.
  Brzeziński mason sr-ał ze strachu myśląc, że Putin wtedy wjedzie. A później cwaniaczkowato się śmiał, że okazja minęła.

 33. ! said

  Tacy cwaniacy jesteście, a nie potraficie z trzeźwym umysłem oceniać rzeczywistości.
  Tego, że w wielu częściach Rosji wprowadza się jakieś aussweis np. przy wejściu na uczelnie też nie wiecie. Gdy pan Niefiedow mówił jak w Rosji jest to też mu nikt tutaj nie wierzył. Kto z was ostatnio był w FR? I kiedy? Kto ma tam znajomych/krewnych? Kiedy rozmawialiście z Rosjanami? Białymi Ruskimi, zwykłymi ludźmi?
  Putin z tego co wynika nie jest bogiem w Rosji. Albo nigdy nie był albo od niedawna przestaje nim być. W 2014 roku była okazja do zrobienia ordnung z banderowcami, których wcale nie było dużo. Sputnika też być nie powinno, a jest.
  Nawet u Baćki się szprycują. Kto chce, w 100% dobrowolnie, ale jest. Gdybym był przywódcą jakiegoś państwa to w ogóle nie dopuściłbym do tego na swoim terytorium. Dla żadnego obywatela, nawet dobrowolnie. Jaki z tego wniosek? Że ani jedni państwo na świecie nie ma w 100% suwerenności. Globaliści mogą mniej lub bardziej kogoś przydusić. Ze wschodem oczywiście idzie im o wiele trudniej niż z zachodem, zwłaszcza trudniej niż z zachodem anglosaskim. Na wschodzie jest jeszcze większa wolność w niektórych aspektach ale nie ma jej niestety tyle ile być powinno.

  ———-
  Do kogo ta mowa? Te „cwaniaki”?
  Admin

 34. Marucha said

  Re 33:
  Pan tak serio mówi, żeby zabronić szczepień czymkolwiek?
  Żeby 90% durnej ludności się zbuntowało?

 35. Boydar said

  „… z banderowcami, których wcale nie było dużo …”

  No pewnie, że niedużo, jakieś niecałe pięć milionów, do sześciu niedaleko.

 36. NyndrO said

  No 5 milionów z kawałkiem. Liczba 6 milionów jest zajęta. Szwięta i objęta wyłącznością.

 37. Boydar said

  Tak, z kawałkiem. I tyle wynosi nasz problem, ewentualnie Władymira Władymirowicza też.

 38. Boydar said

  https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,londynska-powodz-piwna–byly-ofiary-smiertelne-i-zatrucia-alkoholowe,artykul,16891184.html

  Że też Ciebie tam nie było … na pewno byś sobie poradził z „tym” żywiołem

 39. NyndrO said

  A powiem Ci, że przestałem chlać. Tak się z sobą dogadałem. Ale w tej sytuacji… pomógłbym …

 40. Boydar said

  Bo w sumie, to Ty dobry człowiek jesteś, mimo że

 41. NC said

  Przypadkiem zobaczyłem nowe (?) logo amerykańskiego ministertstwa spraw zagranicznych (Department of State)
  https://pl.usembassy.gov/political_prisoners_belarus/
  Czy to coś nad głową orła jest tym, co myślę?

 42. Boydar said

  No, trzynaście, to i tak o trzynaście za dużo

 43. Lily said

  Re 41;NC
  Dobrze Pan mysli.

 44. NyndrO said

  Ależ ci psychole tymi gwiazdami namiętnie operują.

 45. osoba prywatna said

  Ujawniono globalny pierścień przestępczy pedofilów w Hollywood i Watykanie
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/02/ujawniono-globalny-pierscien-przestepczy-pedofilow-w-hollywood-i-watykanie/

 46. osoba prywatna said

  Nazwanie grypy kowidem …sparaliżowało świat
  https://anthony.neon24.pl/post/166712,nazwanie-grypy-kowidem-sparalizowalo-swiat

  Kto zapłaci za leczenie pokaleczonych szprycami Szczepanów?
  https://anthony.neon24.pl/post/166726,kto-zaplaci-za-leczenie-pokaleczonych-szprycami-szczepanow

 47. osoba prywatna said

  Putin wejdzie, czy nie wejdzie. – dywagują …
  https://kmiec.neon24.pl/post/166740,putin-wejdzie-czy-nie-wejdzie-dywaguja

 48. Yagiel said

  Jak już widać to, co pokazują, to może pora na to, co ukrywają ?
  Bo jeśli w Ukrainie żadnej wojny nie będzie – a ciągle wali się w ten bęben i wozi się tam samolotami uzbrojenie – to wygląda na to, że Ukraina jest najbezpieczniejszym miejscem na Ziemi, którego nikt nie będzie sprawdzał, dopóki Kreml będzie wg ŚMOG łoj-łoj już! wkraczał… W takim razie co tam zwożą Amerykanie a raczej Xazarzy, bo przecież gen Berger niczego tam nie zadysponował – ? Co Xazarzy ukrywają/chowają na Ukrainie, mając pewność, że nikt – a na pewno Rosjanie – tego tam nie będzie szukał ? Pojęcia nie mam, co to może być…
  Wojny w Ukrainie na pewno nie będzie, ale poniewać ŚMOG xaxarskie ściemniają, że już-tuż! i coś tam zostawiają – co ?

  To trochę zaczyna przypominać Afganistan: napakowali tam broni/uzbrojenia za miliardy, by przejęli to talibowie – i co ? (dopuśćmy, że ta broń nie jest źródłęm jakiejś zarazy) Co talibowie z tego mają ? A setki tysięcy ludzi zagrożonych śmiercią głodowo-zimową… W Ukrainie zimno i głodno, szczypy i kary na potęgę – może Xazarzy dowożą Ukraincom jedzenie po prostu ? Bo będzie rewolucha-z-głodu !
  No nie wiem…

 49. NyndrO said

  A czemu Pan, belfer, pisze „w ukrainie „? To nie jest po polsku. Nawet mi się nowoczesnych słowników nie chce sprawdzać, bo tam ostatnio takie potworki, jak „oglądnąć” zaczynają być na porządku dziennym. Po niemiecku, angielsku itp. pewnie będxie ” w ukrainie”. Po polsku to nie jest.

 50. z prowincji said

  Czy P.Putin ma pole manewru ,czy Rosja może sobie odpuścić ,czy moga ustapić
  ; nie ,nie maja gdzie się cofnąć a i czas działa na niekorzyść Rosji ;
  .https://youtu.be/QXOi0v2ZoXU

 51. trybeus said

  Witam, Szanowny Gajowy wrzuci u siebie…pozdrawiam
  http://trybeus.blogspot.com/2022/02/wydrzyjmy-od-unii-europejskiej-miliard.html

 52. Boydar said

  NyndruŚ, jeszcze trochę i ja Ci chyba nawet ten Twój buddyzm daruję – „… bo tam ostatnio takie potworki, jak „oglądnąć” zaczynają być na porządku dziennym …”. Idę się z tej ekscytacji i napiję, Twoje zdrówko !

 53. Ad. 3

  1. – „wyizolowanie wirusa” – to odczytanie zawartych w nim sekwencji genetycznych, nazywane potocznie odkodowaniem wirusa, inaczej procesem sekwencjonowania, które odbywa się przy pomocy urządzeń (aparatów) zwanych sekwenatorami;

  Bzdura. Wyizolowanie wirusa, to doprowadzenie do obecności w np. wodzie TYLKO tego jednego wirusa. I dopiero wtedy można mówić o ciągu dalszym – odczytywaniu sekwencji itp.

  Najpierw wskazujemy na rzecz materialną (tę jedną i żadną inną), a potem dopiero badamy właściwości tej właśnie rzeczy.

 54. Yagiel said

  ad NyndrO@49 – trzeźwa czujność Pana 😉 Za dużo tych różnych języków i googlów – zostanę się przy polszczynie.
  Na Ukrainie działą jakieś stowarzyszenie zagłady polskiej piłki nożnej ? Chcą nam sprzedać niejakiego Konopliankę:
  on był bardzo obiecujący piłkarz może 5 lat temu, ale teraz on tego nie pamięta… No chyba że dłużej nie pije, niż negocjuje z Cracowią ? Tylkopatrzeć,jak okaże się, że szewczyk Dratewka był z domu Konoplianka !

  Coś stało się z angielskimi niszczycielami ! Z 6 żaden nie może wypłynąć z portu. I w ogóle Angole cóś miękną, bo zaczynają zauważąć, że obecność ich lotniskowca na Morzu Czarnym jest niecelowa… Znaczy za łatwo celowa dla rakiet rosyjskich o zasięgu wpoprzek i wzdłuż MCz – znaczy może nie Blondi, ale edmiralicja angolska lekcję geografii odrabia pilnie 😉

 55. Boydar said

  @ Pan Trybeus

  Niech Pan im takich pomysłów nie podsuwa, bo to jeszcze różnie być może. Przyszło nam spotkać covidozę to i kreciki się mogą zdarzyć. A co !

 56. osoba prywatna said

  Co ćpał Adolf Hitler? Narkotyki w życiu wodza III Rzeszy
  .https://www.youtube.com/watch?v=f-f0Zw4cx2c

 57. NyndrO said

  No trzeźwa, trzeźwa.

 58. Włodek said

  Re. [53] Krzysztof M
  2022-02-13 (Niedziela) @ 18:22:28

  „… Bzdura. …”

  Dziękuje za uwagę.
  Uwzględniając Pana uszczegółowienie, doprecyzowuję pojęcie:

  1. – „wyizolowanie wirusa” – to doprowadzenie do obecności w np. wodzie TYLKO tego jednego wirusa, a następnie odczytanie zawartych w nim sekwencji genetycznych, nazywane potocznie odkodowaniem wirusa, inaczej procesem sekwencjonowania, które odbywa się przy pomocy urządzeń (aparatów) zwanych sekwenatorami;

  Może Pan również mi pomóc w znalezieniu dowodu, przeprowadzonego przez dr Stefana Lanka z Niemiec, wskazującego, że „… Luc Montagnier nie wyizolował wirusa HIV …”?

 59. Włodek said

  Re. [53] Krzysztof M
  2022-02-13 (Niedziela) @ 18:22:28

  „… Bzdura. …”

  Czy pamięta Pan swój wpis, pod artykułem: „Cybermowa”?

  „… Dziś coraz częściej spotykamy nie język, który służy do porozumiewania się, a histeryczny bełkot.

  Coraz częściej obserwuję, jak inżynierowie nie potrafią precyzyjnie formułować myśli… A to oznacza powolny koniec postępu. A potem regres cywilizacji. …”

  [Krzysztof M said / 2022-01-13 (Czwartek) @ 21:48:00]

 60. Głos Prawdy said

  Boydar, Super! Like za podziekowanie od Putina.
  Oczywiscie mu nic nie pozostaje jak tylko zaatakowac Ukraine, skoro wszyscy tak tego pragna. Putin nie dziala takimi metodami. Glosna wojna – to metoda Zachodu. Rosja i tak zabiera to co chce. Pokojowo. Sami oddadza.

 61. Ad. 58

  „wyizolowanie wirusa” – to doprowadzenie do obecności w np. wodzie TYLKO tego jednego wirusa, a następnie odczytanie zawartych w nim sekwencji genetycznych, nazywane potocznie odkodowaniem wirusa, inaczej procesem sekwencjonowania, które odbywa się przy pomocy urządzeń (aparatów) zwanych sekwenatorami;

  1. I skąd wiadomo, że w próbce istnieje tylko jeden określony wirus, ten, a nie żaden inny?

  2. (a to potem)

 62. Boydar said

  @ GP

  – Jasiu, z kim graniczy Rosja ?
  – Losja glanicy z kim chce, plosę Pani

 63. kontra said

  3
  Czy Luc Montagnier wyizolował wirusa HIV wg terminologii Włodka?

  Nadal oczekuję odpowiedzi od Włodka na ww temat + dowody.
  nie pomoze zasłanianie się psychobredniami.

 64. kontra said

  amerykańscy podżegacze wojenni

  Resort zaznaczył, że przedstawiciel Departamentu Obrony USA został poinformowany, że działania amerykańskiego okrętu podwodnego zostały uznane za rażące naruszenie norm prawa międzynarodowego.
  Prowokacyjne działania okrętu podwodnego USA stanowiły zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Federacji Rosyjskiej. Rosyjskie Ministerstwo Obrony nalega, aby USA podjęły środki w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości – podkreśliło ministerstwo.
  https://pl.sputniknews.com/20220212/natychmiast-wyplyncie-na-powierzchnie-incydent-z-okretem-podwodnym-usa-u-wybrzezy-wysp-kurylskich-17272958.html

 65. kontra said

  amerykańscy podżegacze wojenni
  morawiecki-ostrzega-mlodych-polakow-przed-bliska-perspektywa-wybuchu-wojny
  https://pl.sputniknews.com/20220213/morawiecki-ostrzega-mlodych-polakow-przed-bliska-perspektywa-wybuchu-wojny-17280539.html

 66. Boydar said

  @ Pan Nyndr0, off topic

  Słuchajcie no, Kolego. Zapewne jest Ci wiadomo co to jest inteligencja. Otóż, po mojemu, jest to zdolność do wyciągania słusznych wniosków z zupełnie nieoczywistych przesłanek. No, i teraz, jako że obserwuję niewątpliwy fakt przepoczwarzania się Twojego image, wnioskuję, że pewien etap odchodzi do historii. Nie tylko Twój ale i ogólnie nasz. Bo cóż by mogło być przyczyną jeśli nie poważne rekonfiguracje obecnego status quo, i to właściwie w każdym aspekcie. Trochę się martwię („ale matki zawsze płaczą” – Kaczmarski), musisz więc mnie pocieszać. Bo tak jak jest, to nawet inteligencja nic mi nie pomaga. A na wódkę już mnie nie stać, wystarczy że mój automobil pije za dwóch.

 67. NyndrO said

  Jesteś na lekkim rauszu?

 68. Boydar said

  Dlaczego zaraz lekkim ? A co ja, dziecko jestem ?

 69. NyndrO said

  Hue hue… będę Cię pocieszał.

 70. ! said

  „Pan tak serio mówi, żeby zabronić szczepień czymkolwiek?
  Żeby 90% durnej ludności się zbuntowało?”

  Nie czymkolwiek tylko tą teraz „antykowidową” szprycą. Na Białorusi i w Rosji szczepią bądź co bądź sputnikiem ale jednak.

  „No pewnie, że niedużo, jakieś niecałe pięć milionów, do sześciu niedaleko.”

  Tyle na majdanie (i w Kijowie ogólnie) było? W 2014?
  Można było ich wtedy rozgonić i uciszyć. Janukowycz prosił o pomoc.

  „A czemu Pan, belfer, pisze „w ukrainie „? To nie jest po polsku. Nawet mi się nowoczesnych słowników nie chce sprawdzać, bo tam ostatnio takie potworki, jak „oglądnąć” zaczynają być na porządku dziennym. Po niemiecku, angielsku itp. pewnie będxie ” w ukrainie”. Po polsku to nie jest.”

  Przychodzę panu Nydr0 z pomocą. Określenia „w Ukrainie” jako pierwsi użyli sami Ukraińcy w Polsce bo doszukali się w „na Ukrainie” jakiegoś polskiego nacjonalizmu – że niby używając poprawnej wersji Polacy traktują Ukrainę jako część Polski, taki region jak np. Śląsk. Głupcy, którzy nie rozumieją, że język polski jest osobliwy i tak już się mówi: na Ukrainie, na Węgrzech, na Pomorzu, na Karaibach, na Hawajach, na mongolskim stepie. A innym razem w Niemczech, w Rosji, w dziupli strzygi, w murzyńskiej chacie. Gnojki przyjeżdżają tutaj i pouczają nas jak mamy używać rodzimej mowy. Mało tego, wersję „w Ukrainie” promują różne PiSowskie i lewackie ćwoki polskojęzyczne na takich forach jak np. quora, gdzie dużo pisze się o polityce i historii. Nawet lewaki z youtubowego Planeta Abstrakcja, którzy podróżują po byłym ZSRR uprawiając jankeską propagandę promują „w Ukrainie”, a stado lewaków za nimi pisze tak w komentarzach. I tak głupota się roznosi!

 71. Boydar said

  Że głupota to tak. Aby „w Ukrainie” było poprawnie to rzadkość wielka i okoliczności przyrody muszą być szczególne, przeważnie zaś licentia poetica, ale też przemyślana

  https://bibliotekapiosenki.pl/utwory/Hej_sokoly/tekst

 72. Boydar said

  Wiedziałem ! Dzięki ! Prawdziwych buddystów poznaje się w biedzie !

 73. NyndrO said

  .https://m.youtube.com/watch?time_continue=34&v=2yzpcSqTFVY&feature=emb_title

 74. Jan said

  MOCNA rozmowa z KS. PIOTREM GLASEM: wielka wojna z SZATANEM blisko! To czasy ostateczne?

  >https://www.youtube.com/watch?v=KnAr2-rzmFE

 75. Włodek said

  Re. [61] Krzysztof M
  2022-02-13 (Niedziela) @ 20:47:56

  „… I skąd wiadomo, że w próbce istnieje tylko jeden określony wirus, ten, a nie żaden inny? …”

  Panie Krzysztofie kontynuuje Pan niewłaściwy wątek, bo również uważam, że stwierdzenie o sile sprawczej wirusa HIV, jako wywołującego AIDS, jest jedynie hipotezą.

  Problemem są jedynie komentarze, które podważają jakąś hipotezę, bez wskazania na tą okoliczność dowodów – komentarz Kontry [138], w którym stwierdził:
  „… Luc Montagnier nie wyizolował wirusa HIV
  udowodnione przez dr Stefana Lanka z Niemiec …”
  [Wolne tematy (11 – 2022) / Posted by Marucha w dniu 2022-02-09 (Środa)].

  Poruszył mnie o wiele bardziej fakt, że zaledwie dzień po śmierci człowieka, zamiast powstrzymać się od zbędnych uwag (jeżeli się z jego poglądami nie zgadzało), można jeszcze bezpodstawnie formułować zarzuty wobec niego, byle zaakcentować publicznie swoje odmienne poglądy.

  Zwłaszcza, że człowiek do końca swojego życia, wspierał swoim naukowym autorytetem, ludzi dokumentujących dokonywaną obecnie zbrodnię na ludzkości, dostarczając prawnikom konkretnych dowodów naukowych.

  „… Nie żyje Luc Montagnier: „To Nie Są Szczepionki, To Trucizny” – Przemówienie Do Parlamentu Luksemburga …”
  [51 – Listwa / 2022-02-09 (Środa) @ 22:29:17 / Wolne tematy (11 – 2022) / Posted by Marucha w dniu 2022-02-09 (Środa)]

 76. ! said

  Oni wiedzą, że to niepoprawnie i polactwo też wie ale tzw. poprawność polityczna, klękanie przed wrogiem. To tak samo jak klęczący Angol na boisku. To nie są błędy niezamierzone tylko umyślne wypinanie d. cwelom.

 77. Włodek said

  Re. [63] Kontra
  2022-02-13 (Niedziela) @ 21:19:22

  Kontra nie odpowiada na czyjeś pytania, więc niech nie oczekuje odpowiedzi na swoje.

  Sadząc po ilości wpisów na godzinę, kopiowanie i wklejanie „wiadomości” przebiega szybciej, niż nadążenie za ich trafnym spuentowaniem.

  Tym bardziej, gdy się samemu nie czyta ze zrozumieniem, załączanych „hurtowo” odnośników do komentarzy.

 78. ! said

  Jan @

  Ogólnie ks. Glas dobrze powiedział ale musiał wtrącić straszenie inwazją Rosji na Polskę i zachód. Eh, wczoraj na Mszy jak byłem to ksiądz modlił się o sytuację na wschodzie mówiąc takim wręcz bezczelnym tonem „aby nadeszły rozum i opamiętanie” – mam nadzieję, że modlił się o rozum dla Ukraińców i aby opamiętali się i nie mordowali cywilów w Donbasie. Bo kogo innego miałby na myśli?

 79. minka said

  Wszystko im leci na łeb, na szyję. List ma sona do truckera Patricka Kinga. Konwój Wolności 2022

 80. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/4037-bergoglio-nie-klamie-uchodzcy-prowadzeni-przez-zyda//

  BERGOGLIO NIE KŁAMIE – UCHODŹCY SĄ PROWADZENI PRZEZ ŻYDA.
   
  Antychryst Bergoglio nie kłamie — uchodźcy są prowadzeni przez żyda.

  O ile wszyscy dźwigają jakieś brzemię, a to jest tobołek z prowiantem, a to ciąża, to żyd przewodnik jest obciążony najbardziej — on dźwiga walizki, walizki te są wypełnione brylantami i złotem.

  – Prawda!
   
  Red. Gazeta Warszawska

   
  Żyd ma tajne konto izraelskie więc w najbliższym banku może złożyć majątek Uchodźców jako WŁASNY.
  ***********
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1467-40-000-oficerow-mossad-u-w-polsce

  Z tego wynika, że KAŻDY oficer Polskiej Policji Politycznej (Mossad-KGB) jest agentem Mossadu. Polski Mossad podlega zaś Nadrabinowi Polski, którym jest Zbigniew Ziobro jako DYSTRYBUTOR Satelitarnej Detekcji Złota – z czego wynika, że granicę białorusko-polską szturmuje Mossad.

 81. Boydar said

  Życie, to śmiertelna choroba, przenoszona drogom pciowom

  https://www.o2.pl/zdrowie/zakazany-dodatek-do-kawy-nigdy-nie-lacz-ich-ze-soba-6736962128198432a

 82. Vojak Svejk said

  !
  Przecież to żydzi mordują rękami Ukraińców, narody się mordują, a oni siedzą z daleka i piją szampana.Ty jakbyś dostał rozkaz na pewno byś go olał, albo próbował spier…już to widzę…

 83. Vojak Svejk said

  Mówić na każdego Ukrainca który przyjehal do roboty banderowcu to też jest słabe. Może ksiądz miał na myśli też niektórych Polaków.

 84. Anucha said

  Putin robi dwójeczkę w czasie porannej toalety i słyszy w wiadomościach,
  że właśnie zaatakował upainę.
  Ogląda się i czyta: Cersanit Starachowice- to oni już tam są.🤣

 85. revers said

  No , ksiadz powiedzial lub dr.Doboszcz z Konfederacji lub inni politykerzy na zachodzie a inni mowia ze Wojna nie skonczy sie na Ukrainie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Y_uGk-4JHi8

  Taiwan, Wenezuela, Kuba i Korea. Pln tez jest na pienku, nie tylko glowa ogniomistrza Kalenia na pienku ukrainskim pod toporem UPA.

  Niemcy nauczeni 2 W.S. nie wchodza w takie spory wschod zachod jak dawniej bo skonczylo sie wystawieniem ich glowek na pieniek wschodni ku ucieszce anglosyjonu i anglosyjonu interesow na wschodzie.

  Bidenowie sporo zaiwestowali na wschodzie jak i IMF zeby tak latwo sie wycofac z zdobyczy na wschodzie L\D, a na Krym maja chetke rowniez Ottomanowie Erdogana , co zauwazyl jeden z starorosyjskich generalow, ale gdziez tam nase gen.Skrzypczak. Bisurmani Erdogana rowniez szkola swoje bojowki dzihadzu w Gruzji i Arbejdzanie by powiekszyc kosztem Rosji soj stan posiadania i popraic konto, tym bardziej ze do Turcji zglaadnel tez kryzys, spadek wartosci lokalnej waluty, wysoka inflacja, to popycha niejedno niby panstwo w kierunku wojny dla zrownowazenia ekonomii wschod-zachod.

 86. Boydar said

  „… by powiększyć kosztem Rosji swój stan posiadania …” – Pan Revers (82)

  „Nie utyje nami ten pies pogański” – to z „Pana Wołodyjowskiego”

  a Szwejk z pewnością by dodał – „beszczelne są … i zuchwałe”

 87. Boydar said

  „zachodnie sankcje mamy w d***” – rosyjski ambasador w Szwecji, Wiktor Tatarincew

  https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-rosji-w-szwecji-ostro-o-sankcjach-zachodu-6737006761163584a

 88. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/4037-bergoglio-nie-klamie-uchodzcy-prowadzeni-przez-zyda//

  BERGOGLIO NIE KŁAMIE – UCHODŹCY SĄ PROWADZENI PRZEZ ŻYDA.

  O ile wszyscy dźwigają jakieś brzemię, a to jest tobołek z prowiantem, a to ciąża, to żyd przewodnik jest obciążony najbardziej — on dźwiga walizki, walizki te są wypełnione brylantami i złotem.

  – Prawda!

  Red. Gazeta Warszawska

  Żyd ma tajne konto izraelskie więc w najbliższym banku może złożyć majątek Uchodźców jako WŁASNY.
  *****************************************************
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1467-40-000-oficerow-mossad-u-w-polsce

  Z tego wynika, że KAŻDY oficer Polskiej Policji Politycznej (Mossad-KGB) jest agentem Mossadu. Polski Mossad podlega zaś Nadrabinowi Polski, którym jest Zbigniew Ziobro jako DYSTRYBUTOR Satelitarnej Detekcji Złota – z czego wynika, że granicę białorusko-polską szturmuje Mossad.

 89. Boydar said

  https://portal.abczdrowie.pl/omikron-atakuje-skore-i-zjada-kolagen-eksperci-wyjasniaja-co-sie-zmienilo-podczas-v-fali-epidemii-koronawirusa

  Od początku o tym mówiłem, tośta się ze mnie śmiały, że foliarz jestem. Nie ma kolagenu (w stosownej proporcji) to … nic nie ma, bo kolagen w organizmie jest jak siatka na ryby, ze wszystkimi konsekwencjami

 90. revers said

  Nie tylko jeden czlowiek , naukowiec Montagnier panie Wlodek

  .https://i.postimg.cc/tTnKqdMm/aidspandemik.jpg

  jest ich wiecej, jak dwa, nie liczac cala delegacje aidsowcow lecacych z Holandii do Australii na Kongres AIDS samolotem malezyjskich linii lotniczych MH17 przez Ukraine i Donbass.

  https://off-guardian.org/2022/02/10/as-covid-crumbles-theyre-already-prepping-the-next-pandemic/

  a bedzie sie dzialo, nie ma pandemii covida, niech zyje nowa wieczna pandemia nowotworow, aids, hiv pod rzaadami jedynej niepodzielnej, nieomylnej, zbawczej organizacji WHO

  https://www.consilium.europa.eu/en/policies/coronavirus/pandemic-treaty/

 91. Rokefeler od 20 lat domaga się ode mnie 50% krakowskiego kapitału petrochemicznego, na co odpowiadam, że według prawa polskiego należy mu się 30% a według amerykańskiego 33%. To jest jeśli sprawa zostanie załatwiona polubownie, a ponieważ załatwiana jest Prawem Wojennym to należy mu się 10% Depozytorskiego zaś 23% kapitału Rokefelera przekazuję amerykańskim organizacjom ekologicznym.
  To, że sprawa załatwiana jest Prawem Wojennym świadczy spalenie przez Nadrabina Zbigniewa Ziobrę skomasowanego nowoczesnego archiwum krakowskiego, gdzie Władysław Gomułka zdeponował dokumenty krakowskiego kapitału petrochemicznego. Ponieważ Ignacy Łukasiewicz miał indygenat ormiański to Ormianom należy się Knurowe.
  Ziobro chciał załatwić sprawę Po Parysku, gdzie Komuna spaliła archiwa, w których Francuzi trzymali papiery wartościowe. Wobec tego Paryski Rotszyld, który miał ich urzędowe kopie, kupił sobie za nie HOLDINGOWO Chiny. Londyński Rotszyld chciał zaś wywłaszczyć POPRZEZ MNIE Niemców, ale ja się bardziej boję Rotszyldów niż tych książąt niemieckich. Jeśli Amerykański Sąd stwierdzi, że Rokefeler działał Prawem Wojennym to amerykańskim organizacjom ekologicznym należy się 33% kapitału Rokefelera

 92. Andzia said

  Co to znaczy ewakuacja amerykańskich Ukriaińców i w takiej sile? Może chodzi o ograniczenie ludności na tamtym terenie dla kogoś innego. Spory obszar, najlepsze gleby na świecie, woda. Tylko banderowcy nie umieli tego zagospodarować. Będą mieli nacjonalizm bez państwa.

 93. Andzia said

  Polak mówi jak działa kowid zero tolerancji w Chinach. Polak z Chin: https://www.youtube.com/watch?v=mHtgdZEk0Rshttps://www.youtube.com/watch?v=mHtgdZEk0Rs
  Gdzie indziej wypowiadała się Polka tam pracująca, że po powrocie z Polski umieszczona została na kwarantannie, gdzie ją codziennie testowali a w ostatnim dniu pobytu do pokoju wpadli zamaskowani ludzi ludzie z patyczkami szukaając kowida na klamkach i przedmiotach w łazience.

 94. Dominika Z Ustki said

  Witam szczególnie Panów obecnych tu na forum.
  Otóż chciałam poznać tutaj dżentelmena, kandydata na męża, pana w wieku raczej po 50, zamożnego, spokojnego(nie takiego awanturnika jak mój były chłopak ) z własną posiadloscia, najlepiej z basenem ponieważ bardzo lubię pływać i wylegiwac się na leżaki. I podkreślam poszukuje osoby stabilnej emocjonalnie(nie tak jak mój były chłopak, który na pytanie kiedy sobie basen zbudujemy, odpowiedział ” ja ci kurwa dam basen, w jaskini będziesz ze mną mieszkać, a pływać będziemy w jeziorze! A jak chcesz basen to tam jest łopata i bierz się za kopanie” )
  Proszę panów żeby nie sugerowali się moimi upodobaniami kulinarnymi, jestem kobietka filigramowa, a wszystko przez mojego byłego, który zakazał mi jedzenia zachodnich potraw, nazywając je „kapitalistycznym gownem”.
  Mój opis niewysoka zgrabna 160 szatynka, oczy niebieskie ” jak piesek husky” obecnie wychowuje 2 letniego synka jeszcze z poprzedniego związku, mieszkam w Słupsku. Pozdrawiam i czekam na wiadomość od zainteresowanych :-*

 95. ! said

  Same se zapracuj.

 96. ! said

  Wojak szwejk/Kopa Tatry @

  Oczywiście, że bym go olał bo ja się k. nawet nie czuje członkiem tegl durnego plemienia, które zamieszkuje nad Wisłą. I nie interesuje mnie syndrom sztokholmski. A bardziej niż lewactwem,pedalstwem i platformą pogardzam różnymi narodowcami, PiSiorami i klechami, którzy na mordach mają Boga i ojczyznę a w sercu żyda i diabła. Moje życie pewnie nie potrwałoby zbyt długo albo zamieniłoby się w gówno ale za banderland nie będę walczył. Dość z tymi skur-ysynami mam problemów od dzieciństwa. Te k-wy rządzą ze szwabami całym Pomorzem, a my jesteśmy tutaj jak ścierwo. I jeszcze Polacy się z takiego stanu zeszmacenia cieszą. Tak Polacy rodowici, idioci bez rozumu.

 97. kontra said

  Włodek insynuuje ale sam nie daje dowodów że wyizolowano wirusa hiv.
  Włodek nie potraficie czytać ze zrozumieniem 1 prostego tekstu.
  Nie macie nic mądrego do powiedzenia.
  Pod tą pseudo uprzejmością Włodka jest psychobełkot.

  Kłamał Włodek nt dr Stefana Lanki że przegrał proces.
  A kreuje się Włodek na obrońcę prawdy. A to obrońca HIV.

 98. bryś said

  W 7 dni to będziemy na Uralu.

  https://legaartis.pl/blog/2022/02/14/druzgocacy-raport-o-polskim-wojsku-sily-zbrojne-rp-nie-sa-zdolne-do-przeprowadzenia-nawet-niewielkiej-operacji-obronnej/

 99. Yagiel said

  ad Minka@79 – nie wiem, kto jest Ten w Łańcuchu, który proponuje; troszkę wiem, kto jest ten w samochodzie, który propozycję odrzuca „całujcie mnie w du – ! ” Parę ładnych rzeczy powiedział, że ludzie sami sobie zwracają godność i wolność działana i ponownie wpychają we włąsne serca i mózgi – to mądre ! Więc całym sercem jestem w nimi: trucker’ami i Canadians w Konwoju.

  I bardzo do tego przystaje – w sensie na temat, a czy wspierając trucker’ów naprawdę? – filmik Złęgo Ekołoga:
  bardzo zastanawiający filmik; ponoć najważniejszy z wszystkich od niego! i przesłanie filmiku: już wszyscy walczą z wszystkimi
  otwarcie ! No to ciekawe, co mogą ci globalni w siecie finansowej tym stojącym w Konwoju przed paplamentem i na moście ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=DzNuRRxr32c

  Kto ciekaw całości – wysłucha…
  Ja o jednym wątku: ANALOGIA od teraz konfliktu USA-Canada do wtedy konfliktu III Reich-CCCP Stalina,
  którą ZE wybił bardzo drukowanymi literami:
  Powiedział, że Stalin naraził się globalistom/Xazarii, bo wprowadził industrializację Sowietów po swojemu, bez słuchania ich, nad-państwowców: Trockiego wypier… i jeszcze zarąbał. Włąśnie dlatego, opowiada ZE azaria wymyśliła Hitler’a i III Reich, by tę CCCP-samodzielność zniszczyć ! Oraz by ta wojną dwu potęg państwowych obie je zniszczyć/wyczerpać oraz całą Europę zniszczyć w stopniu możliwie rujnującym ! A teraz – uwaga na Ekołoga – tak samo Xazaria obraca USA przeciw Canada, by zniszczyć i Canada, i USA ! Bo walka w Canada jest już walką o Canada (i USA), jest papierkiem lakmusowym dla całego Globu:
  co globalni moga wyreżyserować i zagrać/wygrać, jak wyreżyserowali i wygrali II Wojnę Świat… Globalistów przeciw Europie i…

  I tu myślenie analogiczne: Xazaria wymysliła Stalina przy Leninie i Trockim, ALe ! Stalin się uwolnił z xazarskiej smyczy… Hitler to wymysł tych samych Global-Xazarów ? Ok, ALe czyi on się uwolnił ? Ok, Hess zrobił podmiankę zimą 37/38 ( czy jak to opisał Abarin) i juz Hitler 2.0 chciał atakować Sowiety… Zeby analogia była, należy przyjąć, że i ten King/trucker’zy są lalkami Xazarów:
  tyle że oni wjechali swoimi truck’ami, a nie rządowym pociągiem, oni jeżdżą po swojim kraju – o jakim kraju Lenin czy Trocki mogli powiedzieć: to mój kraj ? No i teraz ta deklaracja w samochodzie: dajecie mi być premierem ? wolę być sobą – nie kupicie mnie!
  Zatem, jeśli wierzyć temu Kingu – a wierzę mu – to on nie jest nowym Trocki’m czy Lenin’em ani nowym Hitler’em czy Hess’em
  nie chce też być nowym Stalinem – więc Człowiek w Łańcuchu będzie musiał poszukać innego Hitler’a’22 przeciw innemu Stalinowi’22 – wiadomo, że ani Castro/Trudo, ani Biden-jak-żywy nie nadają się do tego…

  Nie mam czasu – zaraz następne lekcje – żeby się wgryzać w analogię Ekołoga; może potem… Powiedział, że jakiś Globalny Predikator pomaga trucker’om utrzymać sensowny Konwój/strajk, bo oni za malutcy-mental, żeby zdać sobie sprawę, co można im oraz nimi – co się nimi, trucker’ami rozgrywa i wygrywa… Ano zobaczymy, co można załatwić na granicznym moście, a co własnym rozumem i własnym sercem odzyskanymi już ! Jeśli odebrali serca i rozumy globalistom/Xazarom, to to też Coś znaczy!
  Więc ten King Canadian w samochodzie Konwoju – i ten Złoj Ekołog z wieściami od samego Wierszyciela/Xraniciela !
  Gajówka to świetne miejsce, że Tu się tacy spotykają i… 🙂

 100. Włodek said

  Re. [96] Kontra
  2022-02-14 (Poniedziałek) @ 10:45:53

  Z tym „rozwolnieniem” słownym, którego doznaje Kontra przystępując do komentowania czegokolwiek, „zasługuje” na poprowadzenie własnego bloga.

  Nie myślę tu o czymś ambitnym, jak „ścieki gównego nurtu”, ale taki mały rynsztoczek, pozwalający na opróżnienie swoich frustracji.

 101. Głos Prawdy said

  Znajoma w VKontakcie:

  „W Warszawie pojawiają się tablice o,, ewakuacji,, pierwsza przy metrze Centrum Nauki Kopernik. Czy w swoich miastach ktoś nie zauważył nigdzie pojawiających się tablic?”

  ,, Miejsce zbiórki do ewakuacji,,

  https://sun9-65.userapi.com/impg/bnAVvNc7r6F8pSxvIeOU9jOr1CEcSQz57E0n4A/ohmy4KnlfG4.jpg?size=810×1080&quality=96&sign=b3783faefdd123f2786042997dde6b63&type=album

 102. Włodek said

  [98] Głos Prawdy
  2022-02-14 (Poniedziałek) @ 11:23:40

  „… Miejsce zbiórki do ewakuacji …”

  Nie róbmy paniki (przynajmniej na razie), bo te oznaczenia istnieją od lat.

  Te tablice to efekt od kilkudziesięciu lat istniejącego w prawie polskim obowiązku oznakowanie dróg ewakuacyjnych.

  Wynika z przepisów ustawy z 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej, zgodnie z którą właściciel budynku, obiektu budowlanego lub terenu zobowiązany jest zapewnić osobom przebywającym w tych miejscach bezpieczeństwo oraz możliwość ewakuacji, a szczegóły reguluje rozporządzenie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów – zgodnie z którym właściciele, zarządcy lub użytkownicy budynków, placów składowych i wiat (z wyjątkiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych), powinni zadbać o prawidłowe oznakowanie dróg i wyjść ewakuacyjnych, oraz miejsc zbiórki.

 103. Miro said

  ad Bryś@98 Polskie wojsko istnieje tylko od 8 do 16 – potem wszyscy ida do domu w tym oficerowie a magazynów z bronią pilnują prywatne firmy ochroniarskie – większość oficerów dowie się z TVNu ,ze wybuchła wojana )))

 104. Boydar said

  Czy mam rozumić, że Mademoiselle Dominique ma coś w poprzek pływaniu w jeziorze ???

 105. NyndrO said

  Stabilny po pindxiesiątce. Ale chodzi o piniądze, czy o emocje?

 106. NyndrO said

  A ten u góry, proszę Pani, Boydar, to on jest po pińdxiesiątce, ale stabilność w Jego przypadku nie kwalifikuje się nawet do oceniania. Nim niech się Pani w ogóle nie zajmuje, bo jest o wiele, ale to o wiele gorszym spłukanym łotrem@, niż Psni były chłopak.

 107. Listwa said

  @ 94 Dominika Z Ustki

  No dobra, ale atuty to jakieś pani ma? Wypadałoby zaprezentować jaka z pani świetna sztuka, sam nick to za mało. Ja uważam że pani brakuje co najmniej 1 cm. A czy ten basen to wymóg konieczny?

  Jakimś wyjściem byłoby najpierw spotkanie z Jego wysokością NyndrO, który przybywszy ze swym świetnym orszakiem, dokonałby koniecznego przeglądu i ustaliłby np. czemu ten pani były chłopak był tak nieprzyjemny w stosunku do pani lub czy posiada pani własne leżaki.

  Jego wysokość NyndrO to stary fachowiec jest.

 108. Dominika Z Ustki said

  Panie Boydar, dziękuję za tak zaszczytny tytuł, Pan to od razu widać, że wie jak traktować kobietę, w przeciwieństwie do mojego misia, który raz jak się na mnie zdenerwował to musiałam z Krakowa busikiem wracać, ale były też milsze chwilę nie powiem że nie hihihi.

  „Sama zapracuj”
  A żebyś wiedział ze pracuję, volkswagena mam.

 109. Vojak Svejk said

  ! Ok ok ale za to na POmorzu nie macie takiego tłoku, więcej starych drzew, no i powietrze rzeskie, w lecie chłodniej w zimie ciepli.

  Ale się pomioty szatanskie rozłożył w Mielcu na lotnisku, same Stare hummery i jakieś liche gruzawiki, na bramie dwóch Polaków, a gmo w jasnych mundurach siedzi w środku, dobrze ze za ogrodzenie nie wylaza.

 110. Zenon_K said

  Ad. 74 Jan

  „MOCNA rozmowa z KS. PIOTREM GLASEM: wielka wojna z SZATANEM blisko! To czasy ostateczne?”
  ———————————
  Nie wiem w czym ta rozmowa jest mocna. Tych dwoch jurnalistow chce o cos walczyc ale z ich postury wynika, ze walczyc to moga ale z dobrze wypelnionym talerzem.

  Mowi sie tu o symptomach zla. A gdzie pada jakiekolwiek slowo by zidentifikowac zrodla zla. Jak wiec oni chca to zlo zwyciezyc, tylko modlitwa a cala robote zrobi Pan Bog dzieki wstawiennictwu NMP.

  Taka gadanine to slysze tu w Kosciele na Zachodzie od 40-lu lat.

  Od czasu do czasu im podobni wyskakuja z „wiosna” w Kosciele. Teraz o tych wiosnach ucichlo no bo by bylo posmiewisko.

  Niezly jest pomysl wydluzenia przygotowan do malzenstwa – bedzie potem mniej rozwodow. Ten skecz to tez tu byl przerabiany od dziesiecioleci.

  Tak dla przypomnienie temu ksiedzu : nasi ojcowie i dziadowie nie mieli kursow przedslubnych no i nie bylo rozwodow. To jak to w koncu z tym jest. Jak by sie pociaglelo w druga strone – to moze wlasnie sa rozwody bo sa teraz te kursy – taki zart.

  Ks P. Galas juz sie kiedys wypowiadal w superlatywach o Medjugorie a ponoc jest egzorsyta.

  I jak tu sie w tym wszystkim odnalezc.

 111. NyndrO said

  O! Imperator Listwa jest stabilny! Tylko z kolei On to ma duże wymagania i to Pani się raczej nie kwalifikuje. A ja… ja bym się nadał, fachowiec itd. Ale ja ledwo po czterdziestce jestem. … taka myśl przyszła mi do głowy… była Pani w Szwecji?

 112. Panie Dominika. (94). Gdy się przystępuje do udawania bycia kobitą, choćby dla jaj, trzeba to robić umiejętnie, a co najmniej mądrze. Pan ode mnie pozdrowi Nasze Morze.

 113. minka said

  Hubert Czerniak – Zapomniana SUBSTANCJA! Węgiel aktywny i jego właściwości / Jak stosować?

 114. Dominika Z Ustki said

  Kurczę, przepraszam Panowie, ale ja jednak muszę wrócić do mojego Michasia i czuję ze on też ma już dosyć tej samotności.

 115. minka said

  Trwają intensywne przygotowania rządu Polin, do wojny.

  Tajny raport o wojsku. Gotowość bojowa nie istnieje.

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Druzgocacy-raport-o-polskim-wojsku.-Gotowosc-bojowa-nie-istnieje

 116. Bezpartyjna said

  Próba zamordowania całej elity politycznej Gwinei Bissau
  „W Gwinei Bissau, państwie leżącym w zachodniej części kontynentu afrykańskiego, według tamtejszego prezydenta doszło 1 lutego 2022 roku do próby zamordowania całej elity politycznej kraju…”

  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/proba-zamordowania-calej-elity-politycznej-gwinei-bissau

 117. minka said

  Laboratorium kryminalistyczne wykryło w preparatach grafen

  Szczepionki przeciwko COVID-19 zostały przebadane w laboratorium kryminalistycznym w Wielkiej Brytanii, a jego raport potwierdza, że ​​zawierają nanomateriały grafenowe, które mogą przenikać przez naturalne bariery organizmu i uszkadzać ośrodkowy układ nerwowy, oraz tlenek grafenu, który może uszkadzać narządy wewnętrzne, niszczyć zdrowie krwi, wyzwalać raka i powodują zmiany w funkcji genów wśród wielu innych niekorzystnych skutków.

  https://legaartis.pl/blog/2022/02/14/oficjalny-raport-laboratorium-brytyjskiego-potwierdza-ze-szczepionki-przeciw-covid-19-zdecydowanie-zawieraja-tlenek-grafenu/

  Podsumowując, można stwierdzić, że wszystkie cztery próbki szczepionek (Moderna 1, Modern 2, AstraZeneca, Pfizer) zawierają znaczną ilość kompozytów węglowych, związków grafenu i tlenku żelaza. Te składniki nie zostały ujawnione przez producentów na liście składników szczepionek. Dotychczasowe badania pokazują, że grafen jest śmiertelnie niebezpieczny dla zdrowia, a poddający się szczepieniom ludzie nie zostali poinformowani, że zostanie im wstrzyknięty.

 118. minka said

  Po co USA potrzebują wojny w Europie?

  Dla tych, którzy nie są naiwni, jest jasne, że cała kampania histerii wojennej Stanów Zjednoczonych i NATO obejmuje określone interesy a te są związane z utrzymaniem hegemonii USA nad Europą i chęcią zapobieżenia uruchomienia gazociągu Nord Stream 2 między Rosją a Niemcami. Wynikiem tej kampanii może być, jak zawsze w tych przypadkach, konflikt o niszczycielskich i przewidywalnych skutkach. Mówi się o milionach uchodźców, którzy napłyną do sąsiednich krajów z Ukrainy, głównie do Polski. Pan minister Kamiński już zlecił samorządowcom wyszukanie dla tych uciekinierów przed „inwazją” mieszkań i pracy.

  https://kurier-poranny.blogspot.com/2022/02/po-co-usa-potrzebuja-wojny-w-europie.html

 119. Andzia said

  re: 117
  Ktoś, kto posługuje się narzędziami d wykrywania grafenu zapewni, że jest tam tylko grafen, inny kto ma inne narzędzia powie z przekonaniem że jest tam co innego, a ja zwyczajnie nie wiem co tam jest i nie chcę nieznanej substancji. Z przymróżeniem oka przyjmuję wszelkie rewelacje.

 120. Listwa said

  @ 114 Dominika Z Ustki said

  Zapakowała się do volkswagena i poszła, jak się dowiedziała że młody fachowiec NyndrO podjedzie i wszystko sprawdzi.

 121. Bezpartyjna said

  „Były ambasador w Ukrainie …”
  „Wizyta Scholza w Ukrainie ….”
  „Kanclerz Niemiec Olaf Scholz udaje się z wizytą do Ukrainy …”

  Takie „perełki” w swych artykułach wstawia Onet. A pani Weronika Ołena Marczuk primo voto Pazura tylko się z tego cieszy.

 122. Listwa said

  W 84. roku życia odszedł dziś do wieczności wieloletni dziennikarz „Polityki” Daniel Passent.
  Passent urodził się 28 kwietnia 1938 roku na Kresach, w Stanisławowie. Pochodził z żydowskiej rodziny. Jego rodzicami byli Bernard Passenstein oraz Izabela z.d. Mitz.
  https://www.fronda.pl/a/zmarl-daniel-passent,173617.html

 123. Bezpartyjna said

  Re: P. Burak Z Kartoflandii,

  Zaiste 100/100 racji ☺

 124. kontra said

  Szlomo Włodek włączył mechanizmy obronne. HIV to nie żarty.
  Przydaj się do czegoś i udowodnij wyizolowanie wirusa HIV.

 125. Olo said

  Ach ten zły Putin! Nie chce zaatakować Ukrainy. Kto teraz zrobi porządek z banderowcami? Sami się nie zniszczą. I co to będzie? Nie ma Białorusi. Na Ukrainie banderowcy. Strach. Nie będzie Polin. A na Bliskim Wschodzie szykuje się gorące lato. Piasek będzie palił w stopy. Wody coraz mniej. Pieniędzy z Ameryki coraz mniej. Ciężko będzie. Co tu robić? Może będzie jakaś mała prowokacja? Polin musi być, bo inaczej co to w ogóle ma być?

 126. NyndrO said

  Jestem młody! Dziękuję, Imperatorze!

 127. Bezpartyjna said

  Polska przygotowuje się na napływ tysięcy uchodźców z Ukrainy. Wojewodowie wdrażają rządowe wytyczne.
  https://pch24.pl/polska-przygotowuje-sie-na-naplyw-tysiecy-uchodzcow-z-ukrainy-wojewodowie-wdrazaja-rzadowe-wytyczne/

  A co my z tego będziemy mieć?
  Uff! Ulżyło mi, to tylko jeden ze scenariuszy Mariusza Kamińskiego.
  Komentarze zawsze warto czytać.

 128. Bezpartyjna said

  Dekompozycja
  Stanisław Michalkiewicz tygodnik „Goniec” (Toronto) • 13 lutego 2022 http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=5121

 129. Boydar said

  @ Pani Bezpartyjna (121)

  Bo oni (autorzy, redakcja, korektorzy) myślą w swoich językach, a dopiero potem jest to tłumaczone na polskawy. No i wychodzi co wychodzi. Ale ja bym się tym zupełnie nie przejmował, to celowy zabieg, taka informcjoprzesłanka dla nas, że nic nie jest takie na jakie niby wygląda.

 130. Bezpartyjna said

  https://www.onet.pl/informacje/onetslask/eksplozja-w-fabryce-dynamitu-w-krupskim-mlynie/hmks2rn,79cfc278
  „Potężny wybuch słychać było w całej okolicy. Na miejsce jadą służby — informuje RMF FM. Krupski Młyn to miejscowość położona w województwie śląskim…”

 131. Boydar said

  Ty to jesteś bachorek, mocno rozwydrzony i fragmentami takoż przerośnięty.

 132. Listwa said

  @ 126 NyndrO

  Może trochę i przerośnięty, ale młody, sprawny, ambitny, zna się.

 133. Boydar said

  Pani Aniu, proszę ściągnąć już ten czerwony kapturek i zanieść grzecznie Babci co się należy. No i zalecam wystrzeganie się takich różnych kudłatych i przerośniętych.

 134. NyndrO said

  Dokonałem dużej redukcji powłoki cielesnej. 95 kilo przy 182 wzrostu. Bywało grubo powyżej 110. Może i troszkę za dużo jeszcze, ale do lata uderzę w 85 kilo. Jezdem dobry w rośnięciu i redukowaniu. Tym razem już puchnąć nie zamierzam. Ty, Boydarku nic już ze wzrostem nie zrobisz, chyba, że wpadniesz pod ciuchcię. Natomiast, jako że miałem Cię pocieszać, wzrost kompletnie nie ma znaczenia. Postrzeganie wzrostu, jako wyznacznika wartości człowieka, to operacja przeprowadza przez psychopatów na debilach. Wiedziałeś nie? No ale muszę się starać dotrzymać słowa.

 135. Bezpartyjna said

  Witam Pana Boydara,
  trafione w punkt. „Nowomowa” atakuje nas prawie ze wszystkich stron.

 136. Boydar said

  @ Pani Bezpartyjna

  Witam Szanowną, a jakże. Wprawdzie mój przekaz podprogowy miał inne cele ale Pani słowom trudno zaprzeczyć.

 137. Wlodek said

  [124] Kontra
  2022-02-14 (Poniedziałek) @ 16:28:53

  „Odpuść Waść,
  Wstydu oszczędź”

 138. Bezpartyjna said

  Ja tak se pokumałam z Orwellem i jego powieścią „Rok 1984”.
  Czy to też było zawarte w Pańskim przekazie podprogowym 😃

 139. Piskorz said

  !!!! Из комментариев: „Дорогие наши юристы и врачи за правду. Мы вместе, каждое мгновение следим за происходящим, ждём уведомлений и мысленно поддерживаем вас и сами отражаем атаки, мы тоже в постоянном напряжении, дорогие наши, родные соратники, товарищи.”
  Bez komentarza….ps Dalej na http://www.pdsnpsr.ru /sic!!/

 140. Piskorz said

  re 117 a poddający się szczepieniom ludzie nie zostali poinformowani, że zostanie im wstrzyknięty.””….a czy oni co brali te szczypawki zainteresowali się choć prze chwilę…co tam jest w tym gównie ?! Koleś pojechał x2 do Siedlec /po szczypawkę/ i mówi, że ma zaufanie…!!!

 141. Enya said

  I jak Pan to robi Panie Nyndro? Jak Pan redukuje te powłoki cielesne? Uchyli Pan rąbka tajemnicy?
  Tylko proszę nie pytać, czy jestem gruba. Nie jestem. Nie jestem też konuską. Ale tak stracić do lata 3-5 kilo. Why not?

 142. Enya said

  Pan Kontra.
  Chyba nigdy wprost nie stwierdza się żadnego wirusa. Stwierdza się obecność przeciwciał. Albo stwierdza się pewne symptomy. Opryszczka wiadomo – są bąbelki na ustach.

 143. Czaruś said

  ad. 127/ Szykują nam rządowi mordercy rzeź wołyńską na terenie kraju? Na Podkarpaciu? Podkarpacie już odgrodzili od Świętokrzyskiego, odgradzają od Małopolski – rzekomo z powodu ASF. Wsadzą nam do mieszkań banderowców!

 144. Yagiel said

  ad Olo@125 – to mamy jednopatrzność oraz jednomyślność wątkową 😉

  Gdy oczy publisi w CYRKu zwrócone na klałnów, co sie na piasku areny posypują i grzmoco – gdzie patrzo oczy CYRK-Dyra ?
  Jeśli to nie-grzeszna ciekawość – co tak bardzo ukrywane jest tą Ukrainą ? czego nie ma w mendiach, panie Olo ?
  Jest poniedziałek wieczór i pora czekania na cotygodniowego BF…
  Zanim rzecz objaśni Białym Kapeluszem, zadumać sie nad czemś musze: nie ma już Hillary ani córci, nie ma Clinton’a, nie ma Bush’a Jra, nie ma… to kto został do zawieszenia ? No Obama Husejnowicz Barack.
  Właśnie wypłynęło w Biden’USAch, że Hilary+Obama+ Xazary zrobili e-włam do WH/BD, byle przywalić Trumpu Rosjanami !
  Demonkraci mają malejące szanse, żeby obronić coś w bliskich wyborach Wiosna’22 – podobnie jak Macron – zatem sytuacja Xazarii krytyczna… Ta wojna o Ukrainę to jest/byłoby jakieś wyjście – jak w wierszu Kawafisa: dla senatorów – nie tylko na ukrycie raportu tego prokura-specjal. Durnham’a od Trump’a, ale też na ukrycie samego Obama !

  No a czy to takiegupie, panieOlo, ukryć towarzysza Barck’a Husejnowicza na Ukrainie właśnie: gdzie mu może być bezpieczniej ? W sensie od zasięgu Białego Kapelusza ? Towarzysz BHO nie może dać się odłowić BK, to byłoby juz ciut za blisko siostrzyczki czy siostrzyczek ! Xazaria na taką stratę wizerunkową nie może sobie pozwolić, myślę… Więc
  gdy oczy całej publisi wpatrzone w klałnów na arenie, którzy oświetleni i jaskrawe ich mejkapy omal spływają im z lic – ilu ich tam tych klałnów na arenie/Ukrainie ukrytych mejkapem ?

  Eeech, fantazjuję cyrkownie-ryzykownie 😉
  Ale jeśli ja męczę się lekcjami na-linie (dziś bardzo), co jak dopiero męczy się ktoś, komu grozi osobiste zawiśnięcie ?!
  Takie symboliczne przejście do e-rzeczy/osób ? (trudno bowiem rozstrzygać, czy taki BHO jest osobą czy rzeczą ?
  Panie Olo, do której szuflady włożyłby pan Hillary albo Barack’a H. albo… – ?)
  To tak w oczekiwaniu na cotygodn. BF

 145. re1truth2 said

  Na dużym „tirze” elektrownię zbudują, aż 7 lat będą ją budować.
  Najświeższa wiadomość z TVP. Ale technologia… 🙂 🙂 🙂
  Pewnie na sztalugi kładą ten projekt od czegoś trzeba zacząć. ATOMOWĄ

 146. NyndrO said

  Do lata 3 kilo? To się da zrobić w tydzień. Bez głodowania. Nie wiem, czy chcę się w to mieszać, ale to pryszcz. Bez głodowania i bez żadnych „wspomagaczy”. Oczywiście trzeba się trochę skupić

 147. Bezpartyjna said

  Re: P. Czaruś,
  życie jest nieprzewidywalne a regułą jest zaskoczenie.

 148. re1truth2 said

  Moc zainstalowana w Polsce to około 50000 MW.
  Nowa w KGHM na „tirze” 77 MW to jest 6,5 % przyrostu mocy jak dobrze pójdzie.
  Jeśli się projekt nie zawali jak inwestycje w Kongo, Chile i Kanadzie gdzie jest ta dziura za 600 mln dolarów – do czterech razy sztuka?
  .https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/QaVk9kqTURBXy80ZDBjYzNlMmE3MjI5N2E1OTM2ZDJmNjJkMzdjYmVlZC5qcGVnkZMCzQOYAIKhMAWhMQE
  W Kanadzie zablokowali tą dziurę Indianie, i co nam zrobicie tak mówił wódz Fred Seymour

  I już wszystko wiemy „SMR (small modular reactor) – od 1 do 12 modułów o mocy po 77 MW”, czyli łącznie maksymalnie 924 MW. Dla porównania energetyka węglowa miała w Polsce na koniec czerwca moc zainstalowaną w wysokości 33 GW.

  Podobne porozumienie jak z KGHM NuScale Power podpisało 1 września również na Ukrainie z Energoatomem i tam również chodzi o 12 reaktorów po 77 MW każdy.”

 149. Enya said

  Nie żreć masła. Nie pić coli. Panie Nyndro – wiem.
  Jestem ostatnio na herbacie z dzikiej róży. No i czystej wodzie. Da się wytrzymać.
  O wspomagacze nawet bym nie pytała. Na ogół oparte są na kofeinie, bo to podkręca metabolizm. Ale i serduszko wtedy mocno telepie. Tak że nie warto.
  Głodowanie też nie jest dobre. Bo powoduje efekt jo-jo. Ale trochę trzeba sobie jednak poodmawiać. Przyzna Pan.

 150. NyndrO said

  Nie jeść masła?! Jak to?! Żartuje Pani? 😉 Zapewniam, że masło nie szkodzi. Tylko ostatnio troszku drogie i ciężko o porządne. Cxy poodmawiać… może i można tak to ująć. Ja jestem tak wprawiony, że inaczej to widzę. Ale można tak to ująć.

 151. Enya said

  Zawsze myślałam, że jest Pan chudy i malutki. Tak mi wybrzmiewał Pana nickname. Nyndro-chuchro, coś takiego. A Pan jest, no, duży!
  Ale Panie Nyndro, szacun dla Pana za to schudnięcie. Dał mi Pan do myślenia. Mam pewien plan, jednak nie będę go zdradzać, żeby nie zapeszyć.
  Muszę pranie rozwiesić, kuchnię posprzątać. I nie chcę już Pana więcej zagadywać.
  Dobranoc.

 152. Enya said

  A! jeszcze masło. Żartowałam. Nie cierpię margaryn, miksów, wegańskich past. Jest mi po nich niedobrze.

 153. NyndrO said

  ” Młody ” od Imperatora, ” duży ” od Kobiety… co się tutaj dzieje?! Chyba zacznę wwyznawać ” walentynki ” 😉 Dobrze, że rzuciłem chlanie, bo jutro miałbym kaca.

 154. Greg said

  Konwój Wolności w Kanadzie ZAATAKOWANY!

  https://banbye.pl/watch/v_fbu0w2PFtvn9

 155. Piskorz said

  re 101 ,, Miejsce zbiórki do ewakuacji,,””….nie ma co siać głupiej paniki !! Takie tabliczki od dosyć dawna tu i ówdzie widziałem !! OSTATNIO DZIŚ PONOWNIE, BO JECHAŁEM ROWEREM /UL JAGIELLOŃSKA TUŻ PRZED KĘPNA /TAM JEST BUDKA A W NIEJ KSIĄŻKI DO WZIĘCIA/. WIĘC TAM CZĘSTO PODJEŻDŻAM. Ta tabliczka tam stoi i stoi…tak długo jak mówił Smoleń.

 156. Piskorz said

  re 143 Wsadzą nam do mieszkań banderowców!::….przestań pieprzyć człeku, bo słabo się robi.!! Za babci-komuny też tak straszyli.!! Że będą dokwaterowywać w stanie wojennym..!

 157. Yagiel said

  A jeszcze tak z okazji Walentynek – kreować czy poznawać uczucia/myśli drugiej połowy ? Jasne, że kreować, aleć przecie nigdy na TABULA RASA – zawsze czymś tam zapisana… No i ciekawość alias chętka odczytać ten zapis, co nie ?

  Jest sposób banalny: napiś się wina z jej/jego kieliszka = poznać jej/jego myśli… Do odważnych świat należy !
  A jest sposób niebanalny – zresztą jak dla kogo – o którym kilka razy opowiadał gienierał Boris Ratnikow, ten obstawiający Jelcyna na Kremlu… Ciekawy ten człowiek opowiedział co-nie-co o tym np., co zczytał z głowy/mózgu Bush’a Starszego w latach 90.!
  Cały godzinny-i-cóś rasskaz wisi na lince
  .https://www.youtube.com/watch?v=jK6eTnl2pQE
  Ale nie o ciekawość tej hetery czy jeszcze piękniejszej idzie mi, a o fragment z odczytywaniem myśli Bush’a Starszego – jego syn to już nie miał nic do zczytywania…
  Jakoś w połowie 7 min. gienierał opowiada o extra-siensach, którzy wchodzili w miękką auto-hipnozę (różnie różni się wprowadzali w międzyprzestrzeń). Jeden z nich kładł się na dywanie, coś tam coś tam i dawał znak palcem uniesionym gienierału, zeby włączał magnetofon i zaczynał rozmawiać z mózgiem Bush’a:
  B. zapytany się przedstawiał, kto on jest: Ja priezidient SSzt… i pytał: a ty kto ? Na co Ratnikow sprytnie – bo mózg obcemu się nie spowiada – odpowiadał: Twoja własna świadomość, głos twojego rozumu (albo podobnie)… No to uspokojony mózg B już bez oporów odpowiadał na pytania ciekawskiego, jakby samemu sobie coś w myślach w głowie układał: to przecież pożyteczne jest, myśli sobie w głowie układać według…
  No i tak w 9-10 minucie Ratnikow wspomina, co mu/im opowiedział Bush:
  Znaczy zadał pytania Bush’u: Jakie są plany NATO ? Co zamierzacie ?…
  Mózg B odpo: My wszyscy chcemy spokojnej/normalnej starości – ale do tego potrzebny pokój w świecie; a pokój ustanawić jednym religijnym porządkiem nie da się przy różnicach na kuli ziemskiej… Dlatego… w ogóle Ameryka to instrument/narzędzie w rękach trans-nacjonalnych korporacji; my tylko wykonawcami jesteśmy; według poleceń trans-kapitału właśnie Ameryka działa i my. … Nasze zadanie to wybić taboretku spod WPK Rassiji – sam do siebie mówi Bush. – nie trzeba żadnej wojny/uzbrojenia, trzeba/wystarczy jakieś plany/schematy brudnych technologii przekazać Rassiji… Chcemy widzieć oczy naszych wnuków i żeby oni widzieli oczy ich wnuków… A do tego trzeba zbudować jednobiegunowy czy jednopoliarnyj świat… Tego nie da się zrobić drogą pokojową między różnie-rozwiniętymi państwami, dlatego jest/mamy program tzw. przemocowej/brutalnej wiwisekcji…..
  – Ja sprasziwaju, co to za program ? .
  – A to program, dzieki któremu możemy rzeczywiście/realnie zmniejszać liczebność, populację np. w Afryce, we Wschodniej Europie… Oni jedzą sobie żywność niekontrolowaną… My mamy parki, miejsca odpoczynku, a u nich, np. w Rosji będa składowiska odpadów…
  No to kiedy zmienili się ambasadorzy USA: Matlock na Strauss u nas, to tego nowego od razu zdjęli/zczytali/śmy. z niego informacje – i one potwierdziły tamte wyznania Bush’a… itd.
  i tak w początku 13 minuty (z 66) zostawiam chętnych/ciekawych z gienierałem i Bush’em czy inną heterą sam na sam 😉

  Moja Śliczna śpi, tożem taki odważny w granicach rozsądku; pora się przytulić do, żeby se jeszcze nie pomyślała… !
  Spokojnej nocy i snów Wszystkim Zczytanym Serdecznie 🙂

 158. minka said

  Czy „konwój wolności” rozsadzi system?

  Transmisja na żywo 6 godzin temu

  Od niespełna dwóch tygodni mamy do czynienia z największymi protestami w historii Kanady. Początkowo chodziło w nich jedynie o złagodzenie restrykcji sanitarnych, lecz skala zjawiska rozbudziła apetyty demonstrantów, którzy twierdzą teraz, że jako naród chcą walczyć z reżimem Justina Trudeau.

 159. Piskorz said

  !!! Przypomnieć zawsze warto /a nawet trzeba/; Żaden PiS wcale nie był lepszy w tej sprawie od PO.
  >
  > Śmieszy mnie teraz stawianie się PiS-u w roli „obrońcy”
  polskiej własności
  > i
  > przeciwnika wyprzedaży majątku narodowego.
  >
  > — Śmieszy mnie wytykanie platformie wyprzedaż majątku, — gdy
  samemu w
  > zaledwie dwa lata rządów sprzedało się blisko 300 firm i
  zakładów wcale w
  > nienajgorszej kondycji finansowej.
  >
  > PO sprzedało przez 8 lat ponad 800 firm — więc średnia roczna
  jest
  > bardzo
  > zbliżona do PiS, — z małym wskazaniem nawet na PiS.

 160. Greg said

  Odpowiedź na wywiad R. Fuellmicha na temat Norymberga 2.0

  https://bcp-video.org/pl/r-fuellmicha/

 161. Dominika Z Ustki said

  Buraku. Miałam w szkole taką koLEŻANKĘ która profesjonalnie udawała mężczyzn, a mianowicie bekala głośniej niż większość chłopaków, też ładna dziewczyna zresztą, ale profesjonalnie udawać kobietę? To mi sie wydaje takie mało męskie hihihi.

 162. Wlodek said

  Ad. [160] Greg
  2022-02-14 (Poniedziałek) @ 22:32:31
  „… Odpowiedź na wywiad …”

  Bizantyjski Katolicki Patriarchat może oczywiście krytycznie ustosunkować się do rozmowy z R. Fuellmich’em (Norymberga 2.0), a następnie „słusznie pouczać”, tyle tylko, że nie BKP przeprowadzał z nim wywiad oraz nie pozwolił „krytykowanemu” odnieść się do tych uwag.

  Przykre jest dodatkowo to, że łatwiej jest oceniać czyjeś działania, a samemu nie działając, dawać jedynie „dobre rady”.

  Dr Reiner Fuellmich jest międzynarodowym prawnikiem procesowym, dokumentującym aktualnie odbywającą się zbrodnię przeciwko ludzkości celem ustalenia winnych, a następnie, postawienia ich przed społecznym trybunałem. Jego aktualnym celem nie jest „rozstrzyganie” wewnętrznych problemów Kościoła Katolickiego, tylko ustalanie faktów popełnianego ludobójstwa i ich dokumentowanie w celach procesowych.

  Bizantyjski Katolicki Patriarchat może oczywiście dowolnie wskazywać, nie tylko osoby z kręgów KK, podejrzane o udział w tej zbrodni, ale powinien przede wszystkim sam podjąć stosowne działania celem doprowadzenia do „równoległych” postępowań procesowych przed sądem kościelnym. Zrobić to „po swojemu własnymi rękoma”, a nie czyimiś, narażając dodatkowo przy tym kogoś, na ewentualne zarzuty ingerencji w wewnętrzne sprawy KK.

  Chyba, że właśnie w tym przesłaniu o to chodziło?
  „Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane”.

 163. Panie Dominika. Burak nosi na grzbiecie już skrzynię lat i we włosach pierścionki srebrne, które zwija wiatr. Buraka tak łatwo się nie zwiedzie, dlatego rzuca po warszawsku: Widzisz Pan tramwaj w oku?

  I oczywiście proszę pozdrowić polskie Morze od Buraka.

 164. Wolne tematy (11 – 2022) « Dziennik gajowego Maruchy (wordpress.com)
  153. JanuszT said – 2022-02-11 (Piątek) @ 10:57:55
  TAJNA WŁADZA W ŚREDNIOWIECZU – JAN PREZBITER

  Chodzi tu o najbardziej bodaj zmitologizowaną w średniowieczu postać Kapłana Jana z KITANU czyli Chin Prawdziców. To był Marszałek Pryncypatu Piotr Włostowic z Wrocławia. Ponieważ Turcy Seldżucy wybierali się na Podbój Chin to cesarz Południowego Sung obiecał Piotrowi skarbiec Prawdziców w Tuwie za pobicie ich.
  Do bitwy doszło w roku 1139 pod Samarkandą, w której Piotr jako Chan Karakitajów i KAPŁAN JAN pokonał Seldżuków, którzy wrócili do Azji Zachodniej. Po tym Piotr woził przez kilka lat Wielkim Spławem Syberyjskim Złoto Prawdziców do skarbca Włastów w Modlinie.
  Ponieważ Piotr nie chciał dać Skarbca Włastów pryncepsowi Władysławi to ten kazał go pochwycić, oślepić i objęzyczyć. Piotr prowadzony przez syna poszedł piechotą się z Wrocławia do Poznania, gdzie stanął w Rynku Na Prośbie. To wywołało nową wojnę, w której pod Poznaniem Pomorzanie rozgromili Rusinów więc prynceps uciekł z rodziną do Niemiec. Tam przyłączył się do krucjaty Cesarskiej, która została pobita przez Seldżuków w Azji Mniejszej.
  W tym czasie Henryk Lew poprowadził na Połabie krucjatę DZIESIĘCIOKROTNIE większą, w której flota angielska zdobyła Szczecin.

 165. Izrael nie pozwoli na dozbrojenie Ukrainy. Jerozolima skazana na poprawne relacje z Moskwą (msn.com)

  Wyszło szydło z worka. TANDEM Berlin-Moskwa, który ma rządzić światem jako HOLOKAUST. W obu państwach policją polityczną jest Mossad. To jest ustrój mafijny zwany ziobryzmem.

 166. Lily said

  Niejaki Piotr Korczarowski.
  TO Nowy przyjaciel niejakiego Marcina Roli.

  „NARODOWCY”,w Pookraglostolowej, rosna

  Jak Grzyby w Lesie Po obfitym deszczu.

  „Kasa.wiecej Kasy”.Wszyscy Siebie Warci.
  Goscie w Ich programach ,Ci sami,np.G.B, itp.

 167. osoba prywatna said

  WHO stanie ponad narodowymi konstytucjami w przypadku kolejnej pandemii
  https://legaartis.pl/blog/2022/02/14/who-stanie-ponad-narodowymi-konstytucjami-w-przypadku-kolejnej-pandemii/

 168. osoba prywatna said

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/fltet4hxibsqkjp_0.jpeg?itok=VBjr885A

 169. Maverick said

  Eksplozja chorych na raka i HIV wśród tych co wzięli bustery.

  https://www.brighteon.com/1ce3de51-0678-4297-a5bc-e7c6e492189a

 170. Vojak Svejk said

  A na wojnie jak to na wojnie, wszystko poważniej niż w kinie.

 171. revers said

  ♨️♨️Protesty w Izraelu, Hiszpanii, Rzymie Włochy, Niemcy,
  USA: Nowojorscy strażacy, pogotowie ratunkowe, NYPD i inni pracownicy komunalni protestują przeciwko nakazom szczepień.
  ♨️♨️Trump na konwoju wolności: https://usafirstreporting.com/trump-makes-statement-on-freedom-convoy/
  ♨️♨️Kanada jest monopolistą platformy MRNA Vaccine na całym świecie i właścicielem patentu na szczepionkę Covid-19. Klan kryminalny Trudeau otrzymuje pieniądze z każdego zastrzyku podanego na świecie.
  Kanada: Trudeau wzywa do ekstremalnych sił w celu zakończenia ruchu na rzecz wolności kierowców ciężarówek: https://www.theglobeandmail.com/opinion/article-canadian-law-allows-for-military-assistance-in-ending-the-ottawa/
  ♨️♨️Jerozolima: Konwój ciężarówek i pojazdów przybywa do #Jerozolimy, stolicy Izraela, aby zaprotestować przeciwko restrykcjom Covid.
  ♨️♨️DHS podejmuje działania pośród doniesień o potencjalnym konwoju ciężarówek w Ameryce pośród protestów kanadyjskich kierowców ciężarówek: https://resistthemainstream.org/dhs-takes-action-amid-reports-of-potential-truck-convoy-in-america-amid-canada- Protesty truckerów/
  Konwój europejski: Dzieje się teraz w Holandii, nadchodzimy do Brukseli! To wielki dzień dla europejskich konwojów: https://t.me/ ♨️♨️ConvoyToTheWorld
  Kanada: Premierzy Alberty, Manitoby, Quebecu i Saskatchewan (czyli 4 z 5 opatrzności) sprzeciwiają się decyzji premiera Trudeau o powołaniu się na ustawę o nagłych wypadkach w sprawie kierowców ciężarówek, ale Trudeau prawdopodobnie wprowadzi stan wojenny o 16:30 czasu lokalnego. 👉

 172. Kar said

  zyd/castro wprowadza stan wojenny w skomunizowanej Kanadzie. ewidentny chamski Pokaz gudlajskiej sily. Kazdy kraj moze oczekiwac podobnego od gudlajskich globalistow dzisiaj

 173. revers said

  „Z tego wynika, że KAŻDY oficer Polskiej Policji Politycznej (Mossad-KGB) jest agentem Mossadu. Polski Mossad podlega zaś Nadrabinowi Polski, którym jest Zbigniew Ziobro jako DYSTRYBUTOR Satelitarnej Detekcji Złota – z czego wynika, że granicę białorusko-polską szturmuje Mossad.”

  https://www.bitchute.com/video/47iUbhtYbmov/

  Miss Mossad Maxwell

  howq

 174. Greg said

  Castro jedzie po bandzie, Trocki II !

  https://www.goniec.net/2022/02/14/kanada-wysle-na-ukraine-bron-wartosci-78-mln-dol/

 175. Zenon_K said

  Jeszcze o tych « wirusach » ktorych to nikt nigdy nie widzial.
  Wirusy znajduja sie pod wielowarstwowa, gruba i twarda skorupa klamstw.

  Wielu pseudo-antysystemowych doktorow, biologow i innych expertow bronia ich recami i nogami.
  Do takich zaliczaja sie we Francji Montagnier, Raoult

  Pamietam panike jaka wywolano sztucznie z AIDS-em. Bylem wtedy (przelom 83/84 roku) w USA, w San Francisco, nawet mieszkalem przez krotki czas obok Polka street – wtedy centrum gejowieskie S.F. Na muszlach, w WC publicznych kladlo sie papierowe krazki,jednorazowego uzytku, przykrywajace cala powierzrzchnie klozetowych muszli by sie « nie zarazic ».

  Przypomina to akcje chinskich ciezarowek jezdzacych po miescie z wielkimi rurami rozpryskujacymi jakas substacje . Tylko nikt nie wie co to za substancja no i po co – by zabic te wirusy, bo moga sie przylepic do opon i samochod zachoruje ?

  W obu przypadkach, wtedy S. Francisco i teraz Chiny, trza nastraszyc ciemny lud.

  Tu jeszcze naukowa dyskusja na ten temat

  The Germ Theory And Virology FRAUD is falling apart before their very eyes and the so-called mainstream „medical” establishment, or should I say New World Order government „doctors”, are DESPERATELY trying to put the Humpty Dumpty cartoon characters called Germ Theory and Virology back together again. In this video and others, Dr Kaufman very professionally exposes a many of these Controlled Opposition „doctors” for what they really are by using real logic, real science and good sense.

  Since we now know who they consider „dangerous” to the established DOGMA, we really need to pray for Dr Kaufman, Dr Cowan, Dr Lanka, Dr Vollmer and all the many others others who are standing on principle and truth, making huge sacrifices and taking major risks to expose these truths to us.
  THE MAINSTREAM CONTROLLED OPPOSITION DOCTORS ARE OFFICIALLY IN A PANIC – 72777

  https://www.brighteon.com/f49b31a5-6a47-4766-ba78-1ff058037336

 176. Włodek said

  Ad. [173] Zenon_K
  2022-02-15 (Wtorek) @ 09:30:35

  „… naukowa dyskusja na ten temat …”

  Czy byłby Pan uprzejmy, jakoś spłentować swój komentarz, a zwłaszcza dyskusję w obcym języku. Naukowo oczywiście.

  Czy chciał Pan w komentarzu przekazać, że nie ma wirusów?

 177. Kar said

  do zalacznika 172..zapomnialem/dolaczam pospiesznie

  – flagi czerwone z sierpem i mlotem na ulicach Kanady w lapach czerwonej gadzinowki..czlowieki oczekujcie dlugiej globalnej covidowej zimy.

  gudly sla wyrazisty przekaz

 178. Piskorz said

  Z beczki innej /rocznica totalnego zniszczenia Drezna/ na www. zuerst.de długi art. na ten temat + sporo moich komentarzy /Ali Baba/ sprzed roku. O tym wszyscy wiemy, ale mało kto wie o bandyckim zniszczeniu klasztoru w Monte Cassino. Gen. Kesselring wyłączył M.C. z linii obronnej i wiele ludzi znalazło tam schronienie !!!. Amerykanie dobrze wiedzieli, że na górze i w klasztorze nie było niem. wojska. Ich operacja miała inny cel – usunąć symbol tzw. katolickiego papizmu.!!! A potem w ruinach długo mogli się bronić Niemcy /cały miesiąc/. Poległo około 30tys. aliantów+ nasi Rodacy. /reszta info w książce V. Messori „Czarne karty kościoła”, które wcale nie były takie czarne. Gdy autor porównuje ekspansję w Amer. Północnej i Hiszpanów w Południowej ! Ta ekspansja hiszpańska to była w wersji „soft” w porównaniu z tą w Amer. Półn. Przedtem/ przed lekturą/ też miałem słabe pojęcie o tym,

 179. Voodoosch said

  https://www.bbc.co.uk/news/world-60354068

  Pierwszy wywiad z Djokovicem, dotyczący szczypawek.

 180. Piskorz said

  re 177 B. dziękuję..!

 181. JanuszT said

  Jerzy Kosiński, a właściwie Józef Lewinkopf Holokaust przeżył dzięki księdzu i Polakom, ale wydał książkę, w której opisał nas gorzej niż zwierzęta.
  Dlaczego?

  Był synem żydowskiego przemysłowca Mieczysława (Mojżesza) Lewinkopfa i Elżbiety Linieckiej Weinreich.
  Mieszkali w Łodzi przy ulicy Gdańskiej. Lata II wojny światowej spędził w Sandomierzu i we wsi Dąbrowa Rzeczycka, gdzie dzięki pomocy księdza Eugeniusza Okonia rodzina Lewinkopfów znalazła schronienie w domu polskiej rodziny Andrzeja Warchoła.

  Wtedy ojciec zmienił mu nazwisko na Kosiński z fikcyjnym świadectwem chrztu. Po wojnie w latach 1946–1947 mieszkał w Jeleniej Górze. W latach 1950–1956 zimą był instruktorem narciarskim w Zakopanem, latem kaowcem w Międzyzdrojach.
  Studiował socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, następnie był asystentem w Instytucie Historii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

  W 1957 wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie pozostał na stałe. (Pomyślcie, kto mógł sobie wyjechać do USA w ówczesnym czasie).
  Postanowił nie wracać.
  Dorabiał jako parkingowy i operator w kinie.
  Później znalazł pracę u starszej o prawie 20 lat multimilionerki.
  Miał tylko uporządkować bibliotekę.
  Został jej mężem.
  Kiedy bogaczka zmarła w 1968 roku, nie zostawiła mężowi ani grosza w testamencie.
  Ale wtedy Kosiński robił już karierę jako autor wydanego trzy lata wcześniej „Malowanego ptaka”.

  „Polscy chłopi to prymitywy, sadyści, kazirodcy i antysemici. Zdradzają swoje śmierdzące żony i kopulują ze zwierzętami. Oskarżają Żydów o mordowanie chrześcijańskich niemowląt.
  Nawet dzieci są degeneratami.
  Podpalają wiewiórkom futerka i patrzą, jak zwierzątka konają w męczarniach”.
  Wszystkie te okrucieństwa dzieją się w czasie niemieckiej okupacji w Polsce. Ich świadkiem jest błąkający się po wsiach mały chłopiec – „uważany za cygańskiego lub żydowskiego przybłędę”. To bohater „Malowanego ptaka” – powieści Jerzego Kosińskiego.

  Książka przyniosła autorowi sławę. Utrwala opinie na temat Polaków, których echem są regularnie powtarzane na Zachodzie głosy o polskim udziale w Holokauście.

  Kiedy powieść wydano po polsku, dziennikarze dotarli do ludzi, którzy w czasie wojny udzielali schronienia żydowskiej rodzinie Lewinkopfów (tak nazywali się wcześniej Kosińscy). Ojciec pisarza zatrudnił się w handlu. Matka nie pracowała, a w domowych obowiązkach wyręczała ją służąca.
  Pomagał im polski ksiądz.
  Wiele osób wiedziało o tym, że Kosińscy są Żydami, ale nikt na nich nie doniósł.

  Gdy w 1989 roku pisarz przyjechał do Polski na promocję „Malowanego ptaka”, na spotkanie autorskie przyszło parę tysięcy osób. Był wśród nich syn gospodarza, w którego domu w Dąbrowie Rzeczyckiej nad Sanem Kosiński przetrwał okupację. Autor książki zbywał go i odganiał.
  Syn nauczyciela z Dąbrowy napisał cztery lata później do tygodnika „Polityka”:
  „Wieś ukrywała Kosińskich i pomagała, ile była w stanie – mam na to wielu świadków. Zasłużyła na medal Sprawiedliwego wśród Narodów Świata.
  Uchroniła bowiem przed śmiercią pisarza Jerzego Kosińskiego”.

  *****
  Kosiński nie przewidział jednego, że mieszkając z Polakami zakorzeni mu się w duszy maleńkie ziarenko sumienia.
  No i choć maleńkie to dało znać o sobie po latach spędzonych w glorii „Malowanego Ptaka”, skończył życie samobójstwie w wannie………może próbował zmyć z siebie to gó… .

  Tekst ze strony: Witamy się bez podawania rąk.

 182. Włodek said

  Ad. Marucha

  „… 90% durnej ludności …”

  Wnioskując po tym,
  – jak ludność „odbiera” przeróżne wiadomości (docieka ich „źródeł”),
  – potem „przetwarza” otrzymane informacje (ocenia poddając wnikliwej „analizie”),
  – a następnie dalej „przekazuje” swoje przemyślenia (w formie „opinii”),
  obawiam się, że ten odsetek ma niestety tendencję wzrostową.

  Problem nie jest już samo odwrócenie kierunku tego trendu, ale nawet podjęcie próby niewielkiego przyhamowania postępującego „zdurnienia”, szczególnie w dziedzinie nauki.

 183. Listwa said

  @ 175 Zenon_K said

  Gdy przyglądam się sprawie wirusów, to coraz bardziej jestem za tym, że jest odwalane jakieś mącenie.

 184. Głos Prawdy said

  Triudo wprowadził stan wojenny, konta bankowe kierowców ciężarówek zamrożone

 185. Głos Prawdy said

  Po co komuś coś udowadniać. Rosja po prostu nieprzyzwoicie upokarza się na igrzyskach olimpijskich. Po co tam w ogóle jechać, skoro te szumowiny nie dają ani hymnu, ani flagi Rosji. Cholerne psy są całkowicie głupie, gdy myślą, że po tak wielu skandalach Rosjanie bezczelnie i otwarcie przyjmą doping.

 186. Włodek said

  Ad. Listwa
  2022-02-15 (Wtorek) @ 12:36:26
  „… Gdy przyglądam się sprawie wirusów, to coraz bardziej jestem za tym, że jest odwalane jakieś mącenie. …”

  To nie mącenie, a raczej błądzenie.

  Tam gdzie nauka sobie nie radzi, bo brakuje „narzędzi poznawczych”, zaczyna się podpierać filozofią, a gdy i ona nie jest wystarczająca do opisu rzeczywistości, zaczynają pojawiać się „wierzenia”.

  Dlatego najpierw wierzono, że Ziemia jest płaska, później wierzono, że jest centrum Świata, itd….

  Jak z tego wynika, zarówno w skali makro, moment stworzenia Wszechświata, jak i w skali mikro, powstanie Życia, cały czas jesteśmy zdani na wierzenia. Przynajmniej jeszcze.

 187. Listwa said

  @ 186 Włodek said

  Sądze że pan najpierw powinien zaprzestać odbracania kota ogonem wiele razy.

 188. NyndrO said

  Kumpel rozmawiał z Putinem. Rosja ma zaatakować Kanadę o 2.00. Ich własnymi siłami zbrojnymi.

 189. Listwa said

  Bez zgody Jego wysokości NyndrO nic nie zrobią.

 190. Listwa said

  Warto posłuchać, bo niektórych elementów Polakom brakuje:

 191. Głos Prawdy said

  Roman Juszkow

  „Olimpijskie wieści z Pekinu, znowu tam nasi wszyscy zostali odsunięci i zawieszeni. Czy tak naprawdę potrzebujemy tej bydlackiej rozrywki zwanej „wielkim sportem”? Po tym jak tam jeszcze jakieś pedalsko-transseksualne istoty przypierdoliły się, przyzwoici ludzie i kraje powinny bojkotowac te tak zwane igrzyska.”

 192. Listwa said

  https://scontent-frx5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/273473203_10217763186266290_2626830422473333688_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=j0s2I6fEIEoAX-qi76n&_nc_ht=scontent-frx5-2.xx&oh=00_AT_UwQX76vPxeh5X-Bk7uEcTGkYZ0FUT31a2cYpRqjGH-Q&oe=62114315

 193. Głos Prawdy said

  Roman Juszkow

  „Nie jestem największym i najbardziej pobożnym chrześcijaninem, ale kiedy europejscy homoseksualiści oceniają kobietę za cytat z Biblii, to już przesada, prawda? Podpiszmy się za fińskiego parlamentarzystę, która jest teraz dręczona w sądzie przez okrutną bandę pedałów. Teraz geje chcą cenzurować naszą Biblię. Złóż swój podpis na poparcie Piavi Riasjanen, odważnej kobiety, która jest teraz sądzona za zacytowanie fragmentu Biblii (!!) dotyczące grzechu sodomskiego”
  https://citizengo.org/ru/rf/204513-presledovanie-hristian-za-veru-nedopustimo

 194. NyndrO said

  Jestem młody i duży, ale w tej sprawie nic nie poradzę. Mogę doradzić Ludziom, że muszą mieć odwagę, żeby stawić czoła przeróżnym psycholom spod znaku pentagramu. Nikt za nas tego nie zrobi. Ale zezwalam się modlić, jeśli kto chce.

 195. kontra said

  Wlodek
  „Odpuść Waść,
  Wstydu oszczędź”

  ==
  Za twoje Wlodek kłamstwa i manipulacje będziesz się tu długo wstydził
  A teraz przeproś.

  ————-
  Jakie kłamstwa? Coś przegapiłem?
  Admin

 196. NyndrO said

  Ależ ten Putin znęca się nad Scholzem na konferencji. Właśnie zrobił mu fatality Jugosławią.

 197. Listwa said

  @Zenon_K

  zapis wystąpienia ks. Dawida Pagliaraniego FSSPX, przełożonego generalnego Bractwa św. Piusa X, na zakończenie XVI Kongresu Teologicznego „Courrier de Rome” (15 stycznia 2022 r.), zorganizowanego w Paryżu (też podjęty temat Indultu, to cos innego niż Konferencja z 15 grudnia 2021)

  reszta:
  https://news.fsspx.pl/2022/02/musimy-zachowywac-i-przekazywac-tradycje/

 198. Listwa said

  @ 194NyndrO
  No i jaki skromny.

 199. Andzia said

  Kiedyś pisałam, że pomagałam Rosjance która urodziła się Polce w woskowych rosyjskich koszarach na zachodzie Polski. Ona w Rosji ubiegała się o pracę w policji. Byłam zdziwiona jak po załatwieniu sprawy nie powiedziała nawet dziękuję.Za to na komputerze zainstalowała mi się rosyjska przeglądarka, którą usunęłam jakoś intuicyjnie po długim okresie mordęgi. Od roku otrzymuję z Rosji na pocztę jakieś propozycje seksualne po tym jak jakiś człowiek zażądał de mnie haraczu (po polsku) co zignorowałam.

 200. NyndrO said

  Pani Andziu. Są trzy możliwe rozwiązania. Albo jest Pani kimś ważnym, albo kimś ładnym, albo i to, i to.

 201. Piskorz said

  re 181 skończył życie samobójstwie w wannie………może próbował zmyć z siebie to gó… . AKURAT !!. Tego nie dowiemy się nigdy.

 202. Enya said

  Panie Nyndro, na pewno nie byłoby tak źle. 🙂
  Pytałam z czystej ciekawości. Bo też zgłębiam temat.
  Z tym jedzeniem to jest tak, że ja umiem przygotować naprawdę dobre jedzenie, no i potem zjadam je z apetytem.
  Poskromić apetyt, to po pierwsze, ale też w końcu dotarło do mnie, że trzeba zmienić składniki.
  Dziś zrobię kurczaka z rozmarynem. Ugotuję ryż. Ryż lepszy niż kluski, bo jest wolny od glutenu. Buraka upiekę w piekarniku i potem zetrę na tarce. No właśnie taki myk, pieczenie buraka w piekarniku, a nie gotowanie go w wodzie, gdy robi się jak mokry kapeć.
  Pan jest buddystą, czyli wegetarianinem, to pewnie smaka Panu nie narobiłam tym kurczakiem.
  W każdym razie na temat tego swojego schudnięcia niewiele Pan powiedział. Migle figle, info żadnego.
  Ale żalu nie mam. 🙂
  Wracam do roboty.

 203. NyndrO said

  Ja wegeterianinem? Matko Rosyjska! Ja kocham mięcho! Nie muszę jeść codziennie, ale jak minimum 2 razy w tygodniu nie objem się mięchem, to czuję się, jakbym przeszedł z 5 kowiduf na raz.

 204. Miro said

  re 203 ( NyndrO)
  Pan jest po prostu jaroszem niepraktykującym

 205. NyndrO said

  A żebym mógł coś Pani podpowiedzieć, musiałbym sie o Pani dużo dowiedzieć. 🙂 Serio. To nie jest tak hop-siup, jak w magazynach dla kobiet. To dość poważna wiedza jest potrzebna, żeby wsxystko miało ręce i nogi, było efektywne i bez uszczerbku na zdrowiu.

 206. NyndrO said

  Rosyjska łyżwiarka oskarżona o doping, dopuszczona do dalszej rywalizacji. Cywilizowany szwiat i jego media w szoku. Lolz

 207. Boydar said

  A jaki mądry

 208. NyndrO said

  Jeszcze, jeszcze! Nie przestawajcie! Niech to trwa!

 209. Andzia said

  Nyndro
  Pewnie jestem bardzo ładna, skoro się wszystkim podobam w okolicy, gdzie się znajdę, ale z ważnością dla Rosji to Nyndrusiu przesadziłeś grubo.Przesyłam całusy
  ps. poczekam na koniec tego wariactwa, aby nie dolewać oliwy i do ognia. Wtedy poproszę pomoc.

  ——
  Fotka?
  Admin

 210. Yagiel said

  No i doczekałem się ccotygodnioweggo BF !
  .https://www.youtube.com/watch?v=mYcJ_krVm_8
  Pierwsze pół filmiku typowe ble-ble: jeśli Xazaria nie pokaże pieniędzy USA-Korpo padną już w tym tygodniu – już ze 3 x były takie zapowiedzi BF…
  No więc jesli Xaz nie mają gotówki, to za wszelką cenę zrobią wojnę Ukrainą – starają się, srraja w mendiach wojną, tj. wkroczeniem Rosji na Ukrainę – to ma być dowód na bezradną wściekłość Xaz ?
  A ! i jeszcze BF prosi Anjatyckich Forsiastych, żeby nie pożyczali Xaz ! Pomoże to Japonom do końca wyzwolić się spod francuskiej linii Rotsz…
  Oczywiście jest i Canada jako miejsce globalnego przesilenia – i znów: jeśli ! jeśli Armia-Canada nie zgodzi się strzelać do Canada-trucker’ów, to… Jeśli przegrają trucker’zy, przegramy wszyscy: okno możliwości ciągle otwarte, ale…
  W sumie z obrazka BF wynika, że złapał BiałSzliap Xazarzyna, a Xazarzyn za łeb trzyma…

  W drugiej połowie odcinka robi się ciekawiej, więc zapraszam 😉 A zaczyna się od prototupu bankomatu, który nie wypłaci gotówki osobie nieszczypniętej ! Potem o areszcie na na księcia Karola za morderstwo na księżnej Diana; oraz o areszcie na prez. Erdogan’ie: nikt nie wie, gdzie on jest, w Turcji opozycja proponuje więc… A aresztowano go za – próbę wojny z Rosją o Krym ! Więc tym bardziej żadnej wojny o Ukraine nie bedzie (oraz Wielkiego Tutanu/uranu) i – Biden’USA padną ! Nawet jesli Xaz będą wprowdzać na rynek mendiów kolejnych sobowtórów czy klonów: Pompeo, Castro/Trudo, Macron…
  I jeszcze ostrzeżenie z Australii: kubański efekt przeciw FREEDOM! Policja/spec-służby posługują się zagłuszaczami e-sygnałów: zbyt długo czynne zagłuszarki mogą wpływać morderczo na ludzkie mózgi wolnościowców… W przypadku takich policyjnych morderstw BF obiecał policjantom śmierć z ręki snajperów – no-no!
  Wszystko razem – nie wszystko wymieniłem, opuściłem sprawy Ziemia-Kosmos 😉 – składa się na to, że następny tydzień ma być decydujący! To już 3 taki w tym roku (o zeszłym nie wspomnę). Aha, on o tym tygodniu już mówi, który już trwa ! No to
  spokojnych snów…
  Juz za tydzień następny odcinek …

 211. Vojak Svejk said

  „Matko Rosyjska”
  Rosja jest cieniem potęgi ZSRR, rozgrzany pręt w d… każdemu kto pluję na tę bohaterską flagę.

 212. Andzia said

  Panie Mrucha mogę przesłać Panu kilka fotek, ale nie publicznie:))

 213. NyndrO said

  O.. i całusy… Szaleństwo!

 214. A said

  Przepraszam z całego serca Panie Marucha , Ale chyba jestem ładniejsza niż myślicie. Kiedyś nawet żałowałam że Gajowy ma żonę, ale jak ona pomrze( oby nam żyła 100 lat) to jestem do dyspozycji:))

 215. Boydar said

  „… ale jak ona pomrze …” (w sumie jak każdy, ale po co zaraz o tym wspominać) to Pan Gajowy będzie miał ca. 150 wiosen. Niezła partia dla ładnej panienki. Chyba fantazja Panią Andzię ponosi. I to taka raczej ułańska.

 216. Boydar said

  A, i jeszcze takie cóś misię przypomło było, w kontekście „…

  – Wysoki Sądzie, wnoszę o rozwód
  – a z jakiego to powodu ?
  – niedopasowania seksualnego
  głos z sali:
  – frajer, wszystkim pasuje a tylko jemu nie

 217. osoba prywatna said

  OLIMPIJSKIE PRZESŁANIE DLA GOJÓW

  Nawet średnio uważni obserwatorzy trwającej aktualnie olimpiady zimowej w Pekinie nie mogli przeoczyć specjalnego wyeksponowania piosenki Johna Lennona pt. „Imagine” podczas uroczystego otwarcia tej imprezy. Kluczowa dla wytłumaczenia takiego wyróżnienia ww. utworu wydaje się jego treść. Otóż Lennon marzy w swoim utworze o świecie bez nieba i piekła, bez religii, bez krajów, a nawet bez własności, po czym kończy apelem: „Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas i świat będzie jednością”. Wypisz, wymaluj program Nowego Porządku Świata (NWO) lub – jak kto woli – internacjonalistycznej komuny, w realizacji którego pomóc ma m.in. covidowa depopulacja…..
  https://moto.media.pl/sroda-09-lutego-2022/

 218. Enya said

  Ja dziś tak się czuję, jakbym miała 5 kowiduf.
  W kwestii wiedzy tajemnej nt. odchudzania, to całkowicie się z Panem zgadzam, Panie Nyndro.
  Nie nalegam.
  Screeny Pan porobi z tych uniesień nad Pana osobą. 😁

 219. NyndrO said

  Taka tajemna to ona nie jest. Ale też nie jest to wszystko takie proste. Przynajmniej na początku. A już doradzanie w tej kwestii ” na ślepoo” jest moim zdaniem niedopuszczalne. To wszystko trzeba dopasować do danej osoby. Ja mam to opracowane pod siebie. Pewnie z Panią też dalibyśmy radę, ale po prostu nie chcę się tego podejmować.

 220. Czaruś said

  ad. 181, 201/ To samobójstwo było jakieś dziwne – podobno miał na głowę założony worek foliowy.

  ———–
  Prawdopodobnie asfiksja autoerotyczna.
  Admin

 221. Andzia said

  re 215
  Jestem ładną panienką i wcale niegłupiią, nade wszystko dobrą osobą, to bym się nadawała dla Pana Maruchy:Ja preferuję mądrość życiową ponad wiek, Zasoby materialne nie mająa znaczenia
  ps, P. Boydar P. Maruchowa może się wk…itd.

 222. Boydar said

  Podejrzewam, że po „… ale jak ona pomrze …” to już bardziej się nie wk… itd.

 223. NyndrO said

  Tasowanie się z workiem na głowie jest bardzo popularne w holiłudzie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: