Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Dochodzenie CDC ustaliło, że 13-latek, w trzy dni po zaszczepieniu zmarł „z niewiadomych przyczyn”

Posted by Marucha w dniu 2022-02-13 (Niedziela)

W trzy dni po zaszczepieniu preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, 13-letni chłopiec zmarł w domu podczas snu. Zaraz po zaszczepieniu skarżył się na zmęczenie, ból brzucha, miał gorączkę.

Po „wnikliwym dochodzeniu” władze medyczne wydały oświadczenie, że kondycja zdrowotna i w konsekwencji śmierć chłopca „nie ma związku ze szczepionką”.

Jacob Clynick, dotychczas zdrowy 13-latek, przyjął drugą dawkę preparatu firmy Pfizer, po którym bezpośrednio wystąpiło nagłe pogorszenie się stanu zdrowia i w konsekwencji nastąpiła śmierć.

Przyczyny zgonu były badane początkowo przez lokalne władze medyczne powiatu Saginaw w stanie Michigan, a potem dochodzenie przejęła federalna agencja CDC. Po przeprowadzeniu „kompletnej autopsji patologicznej i medycznej”, CDC wraz ze stanowymi biegłymi przyznali, że „nie ma dowodu na powiązanie pomiędzy zaaplikowaną szczepionką a śmiercią”. Niestety, nie podano żadnych innych przyczyn śmierci.

Becky Naessens, dyrektor domu pogrzebowego powiedział, że w akcie zgonu nie została wpisana przyczyna śmierci, co najwyraźniej nie zmieniło się po ukończeniu „szczegółowego dochodzenia”. Oficjalnie więc, federalna agencja „autorytatywnie ustaliła”, że 13-latek, który w trzy dni po zaszczepieniu zmarł śpiąc w swoim łóżku, zmarł z niewyjaśnionych powodów. [„Naglica”? – admin]

Relacjonując 3 lutego br. oświadczenie władz federalnych i stanowych, lokalna stacja telewizyjna WJRT podała, że rodzina „jest sceptyczna co do wyników dochodzenia”, a dziadek chłopca, Don Clynick sądzi wprost, że szczepionka przeciwko Covid-19 była powodem zgonu. Rodzina ujawniła, że sekcja zwłok wykazała podczas zgonu „powiększone serce i występowanie płynów wokół organu”.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, w trzy dni po pogrzebie, 26 czerwca 2021 roku, CDC w końcu przyznało, że istnieje „możliwa korelacja” pomiędzy wystąpieniem ryzyka problemów z sercem – jak zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) oraz zapalenie osierdzia (pericarditis) – głównie u młodych mężczyzn i chłopców.

Dotychczas, pomimo lawiny zgłaszanych przypadków poszczepiennych, CDC milczało, a usłużne media i „eksperci medyczni” wręcz zaprzeczali takiemu związkowi. Po dziś dzień w zastraszonym środowisku lekarskim obowiązuje mantra, że „szczepionki są skuteczne i bezpieczne”.

Jak już wielokrotnie wyjaśnialiśmy, w tym krótkim stwierdzeniu mieszczą się aż 3 kłamstwa: preparaty te nie są szczepionkami w klasycznym znaczeniu tego słowa, nie są skuteczne (i nigdy nie były skuteczne przeciwko tzw. Covid-19) i nie są bezpieczne (są niezwykle groźne). Ich prawdziwa skuteczność polega na wielkich profitach firm farmaceutycznych oraz wielkich liczbach ofiar.

[Jeszcze dodaje się kolejne klamstwo: „wypróbowane” – admin]

Według oficjalnych danych, w rejestrze VAERS, gromadzącym skutki uboczne „szczepionek przeciwko Covid-19”, a prowadzonym przez CDC i FDA, potwierdzono na dzień 4 lutego 2022 roku 23615 zgonów, 127855 hospitalizacji, 118076 wizyt na pogotowiu, 171408 wizyt lekarskich, 9119 przypadków wstrząsu anafilaktycznego, 13784 przypadków Objawów Bella, 3991 poronień, 12069 zawałów serca, 32436 zapaleń mięśnia/osierdzia sercowego, itd., itp.

Cudowne działanie cudownych „szczepionek” – VAERS – stan na 4 lutego 2022 r.

Problem z danymi zawartymi w systemie VAERS polega na tym, że są one bardzo zaniżone. Badania porównawcze wskazują, że zaniżenie to (Underreport Factor – URF) sięga, od minimum 20, do około 50, z kilkoma obliczeniami umiejscawiającymi URF na poziomie 41. Oznacza to, że wyniki, np. ofiar śmiertelnych należy pomnożyć przez 41, co daje około 960 tysięcy zmarłych, albo lepiej: zabitych poprzez zastosowanie „szczepionek przeciwko Covid-19”.

https://www.bibula.com

Komentarzy 6 do “Dochodzenie CDC ustaliło, że 13-latek, w trzy dni po zaszczepieniu zmarł „z niewiadomych przyczyn””

 1. Voodoosch said

  „3991 poronień”
  To tez zgony.

 2. Boydar said

  „… rodzina „jest sceptyczna co do wyników dochodzenia …”

  To niech se qurwa w zierkało zerkną (w zierkało się zerka, jak sama nazwa wskazuje, to info tylko dla wsiowych), „lustereczko powiedz przecie, kto jest najgłupsiejszy w świecie”. A lustereczko na to – ale od najgłupszego goja też ?

 3. Jabo said

  Oskarżanie szczepionek na Cowid-19 o powodowanie zgonów, to czysty antysemityzm. Przecież trzynastolatkowie od zawsze co i rusz umierają tak sobie bez przyczyny, a te zgony teraz przypisuje się szczepionkom tylko dlatego, że szefami wielkich firm farmaceutycznych produkujących szczepionki są Żydzi. Prezes Kaczyński powinie ostro zareagować , wszak niejednokrotnie twierdził , że antysemityzm to zbrodnia.

 4. Robert Smialowski said

  Ta koincydencja to istna cholera… Nie można by tego zabronić ?! Niech choć Amerykańce zrobią z nią porządek, przecież to gorsze od wścieklizny polskich celebrytów w Jedwabnym !

 5. Antychazar said

  re3.
  A od kiedy to Jabo dzicz chazarska udająca żydów (żydzi to wspólnota religijna a nie naród) ma coś wspólnego z Semem? Antysemityzm to polityczny wymysł półgłówka i nic więcej i srać na to i robić swoje. A może mamy kochać te chazarskie kurwy za wywołanie wszystkich wojen i rewolucji na świecie z setkami milionów ofiar, Debilu. (debil to diagnoza a nie obraza) Aha. Kaczyński to Kalkstein nieuku. Tak u śp, Kobylańskiego stoi w archiwach.

 6. Amber Goj said

  W Pruszkowie też niedawno zmarł 13-latek (piłkarz). Oczywiście „przyczyny śmierci pozostają nieznane”.
  https://warszawa.naszemiasto.pl/nie-zyje-13-letni-pilkarz-znicza-pruszkow-przyczyny-smierci/ar/c1-8600459
  Od początku pseudopandemii w Polin licznik nabił już 180 tys. nadmiarowych zgonów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: