Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Boydar o Wolne tematy (37 – …
  Kar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Laterna Magica o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Sudbina Srba o Zamieszki w serbskim Koso…
  UZA o Namiot z atrakcją w środk…
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Anglosaskie elity hamują PiS-o…
  lewarek.pl o Niewierzących – do piachu…
  lewarek.pl o Namiot z atrakcją w środk…
  Sebastian o Zamieszki w serbskim Koso…
  ? o Zamieszki w serbskim Koso…
  Krzysztof M o Mit recyklingu
  Sudbina Srba o Zamieszki w serbskim Koso…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Lewacka hołota wywołała zamieszki w Krośnie Odrzańskim. Zatrzymano 11 osób.

Posted by Marucha w dniu 2022-02-13 (Niedziela)

Zadyma pod hasłem „Dość kryminalizowania migracji” zorganizowana została w Krośnie Odrzańskim. Miał to być rzekomo pokojowy protest, w rzeczywistości przerodził się w zamieszki. Policja użyła gazu. Zatrzymano 11 osób.

Wczorajszą zadymę Krośnie Odrzańskim zorganizowała grupa No Borders Team. Na manifestację pod hasłem „Dość kryminalizowania migracji” zjechali ludzie z całej Polski, ale i z Niemiec. Przybyli oni tam by dać upust swej nienawiści do polskich służb mundurowych i generalnie – do Polski.

W trakcie wydarzenia liczna grupa agresywnych zadymiarzy udała się do lasu w pobliżu Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim. Tutaj w ruch poszły środki pirotechniczne w postaci petard oraz fajerwerków. Na miejsce ruszyli policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Wtedy manifestanci zaczęli rzucać w nich m.in. kamieniami.

Funkcjonariusze od razu zaczęli zatrzymywać najbardziej agresywne osoby. Około godziny 16:00 wszyscy demonstranci zostali już wyprowadzeni przez policjantów w tyralierze na ul. Szosa Poznańska (DW 276), która została całkowicie zablokowana. Tutaj doszło do kolejnych przepychanek z policją. Wówczas funkcjonariusze użyli środków przymusu bezpośredniego m.in. w postaci gazu. Przygotowane były również strzelby gładkolufowe z amunicją niepenetracyjną, ale nie zostały wykorzystane.

Do Krosna Odrzańskiego wezwano liczne siły policji m.in. z Zielonej Góry. Pojawił się także Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z Gorzowa Wielkopolskiego. Jednocześnie działania wspierało kilkunastu funkcjonariuszy Straży Granicznej.

W trakcie manifestacji poszkodowanych zostało dwóch funkcjonariuszy policji. Jeden z nich doznał urazu ręki, natomiast drugi miał zostać uderzony w głowę.

– Tłum był bardzo niebezpieczny. Łącznie zatrzymano 11 osób, w tym dwie kobiety. Jedna z uwagi na wychłodzenie została przetransportowana do szpitala. Obecnie trwają czynności procesowe z udziałem zatrzymanych. Prawdopodobnie usłyszą oni zarzuty związane z czynną napaścią na funkcjonariuszy – relacjonuje podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Funkcjonariusze dysponują sporym materiałem foto i wideo z dzisiejszej demonstracji. Wszystko będzie teraz dokładnie analizowane. – Będziemy robić wszystko, aby te osoby, które przekroczyły granice prawa zostały zatrzymane – podkreśla podinsp. Maludy.

[Zatrzymają bandziorów… i wypuszczą. – admin]

https://www.magnapolonia.org

Komentarze 4 do “Lewacka hołota wywołała zamieszki w Krośnie Odrzańskim. Zatrzymano 11 osób.”

 1. PolishPolackski said

  Ciągle powtarzam, że lewactwo to bardzo niebezpieczna i niestety bardzo zakaźna CHOROBA UMYSŁOWA.

 2. Owsik said

  Krosno odrzańskie to taki zaciąg owsikowego przystanku łudstok. Widocznie naczelny w czerwonych okularach tam mocno ich wyedukował
  Oficjalne dane z USA pokazują, że szczepionki C19 są 49 razy bardziej niebezpieczne niż szpryce przeciw grypie? cz2
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/oficjalne-dane-z-usa-pokazuja-ze_11.html

 3. Polo said

  A Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski rzucił tylko słowem i został zatrzymany na 2 miesiące. Prawo

 4. revers said

  A niedaleko Kostrzynia w Neustrelitz Makleburgia-Pomorze jak zawsze 16 latek z Afganistanu, wygladajacy na byczka 20 kilkuletniego zerzznaal po lewacku 11 latke, to juz podobno 17 tysieczna ofiara gosci Merkel, z tych zgloszonych spraw bo drugie tyle to zatuszowanych lub nie zgloszonych.

  https://snanews.de/20220209/vergewaltigt-11jaehrige-5299673.html

  dziwnie tylo armia czerwona rzznela niemki , ale amerykanie juz nie lub marginalnie. Bo za czkolade lub rajstopki amerykanskie nie liczy sie ofiar gwaltu, za wojenny syf i kile porewolucyjna niemieckiego agenta Ilicza Lenina juz nie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: