Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sajgon 1975, Kabul 2021, Kijów 2022, Warszawa…?

Posted by Marucha w dniu 2022-02-14 (Poniedziałek)

Żołnierze brytyjscy na Ukrainie wyjadą z Ukrainy – potwierdził minister sił zbrojnych James Heappe. Również Stany Zjednoczone potwierdzają gotowość ewakuacji swoich obywateli, jak i wojsk zgromadzonych na Wschodzie.

Złote zęby Ukrainy

Wielokrotnie ostrzegaliśmy zarówno Ukraińców, jak i Polaków, że obecność USArmy na wschodzie Europy może zakończyć się tylko i wyłącznie wariantem kabulskim (wcześniej sajgońskim) – czyli paniczną ucieczką. I, co ważniejsze zapewne dla kompradorskich zarządów w Kijowie i Warszawie – także porzuceniem i pozostawieniem miejscowych kolaborantów.

Marzenia o spokojnym życiu i nagrodzie za wierną służbę zachodnim panom dzięki kontom poukrywanym w rajach podatkowych – nie mają szans się ziścić. Niezależnie od tego czy Amerykanie uciekną w obliczu upadku swojej władzy politycznej w naszym regionie świata, czy wycofają się dobrowolnie, godząc na nowy stan geopolitycznej równowagi z Rosją (i Chinami) – los sługusów Waszyngtonu jest przesądzony. Znajdą się w sytuacji tych psów wyjących z żalu na afgańskich lotniskach.

Oczywiście, dla samych uczciwych Ukraińców i Polaków nie oznacza to bynajmniej końca własnych kłopotów. Wszak uciekający przed Armią Czerwoną hitlerowcy też pozostawili na naszych ziemiach bandytów z UPA czy dywersantów z Werwolfu. Ich zadaniem była dezorganizacja odbudowujących się społeczeństw, sianie terroru i dezinformacji. Ukraińscy naziści będą pełnić taką samą rolę po klęsce amerykańskiej okupacji.

I na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę – to ujawniana mimochodem skala amerykańskiej obecności na Ukrainie. Waszyngton przecież nie próbuje nawet udawać, że jest to 30.000 turystów! Mówimy o siłach okupacyjnych oraz wszelkiej maści nadzorcach pilnujących rozkradania ukraińskiej gospodarki.

Amerykanie mają więc czego się bać – będąc niczym te załogi nazistowskich obozów koncentracyjnych, chowające po kieszenią złote zęby wyrwane ofiarom Holocaustu. Anglosasi wyrwali Ukrainie jej złote zęby i wycofują się do swojej Kancelarii Rzeszy. A Ukraińcy mają jeszcze przypilnować, żeby nikt złodziejom w ucieczce nie przeszkodził. Czy potrzebny lepszy dowód zachodniej pogardy dla Ukrainy?

Co więcej – oczywiście w mediach III RP pojawiają się już łzawe opowiastki jak to musimy okazywać serce biednemu napadniętemu narodowi ukraińskiemu, czyli po prostu nastawić się na dalszy wzrost ukraińskiej imigracji. By przeprowadzić taki manewr inżynierii społecznej nie potrzeba zresztą żadnej pełnowymiarowej wojny. Przypomnijmy sobie, jak podczas kolejnych napaści NATO na Jugosławię i Serbię – w Polsce od razu rosła liczba rumuńskich Cyganów, podających się za „uchodźców z Bośni / Kosowa”.

Słuchając od pięciu miesięcy o „wojnie na Ukrainie” jesteśmy obecnie urabiani na wielkie otwarcie granic – zaś cyrk zorganizowany jesienią na granicy polsko-białoruskiej miał tylko odwrócić naszą uwagę i uśpić czujność, no bo przecież ten wspaniały rząd tak skutecznie broni nas przed imigrantami!

Tymczasem służby konsularne III RP już pracują nad ponad MILIONEM nowych wniosków o wydanie Karty Polaka obywatelom ukraińskim, zaś zalecania są jasne: żadnych utrudnień, żadnych sprawdzeń, brać wszystkich jak leci!

Oczywiście, nieliczni w Polsce już pytają co to się dzieje, że ponoć na Ukrainie wojna – a już blisko 3 mln Ukraińców dekuje się u nas zamiast bronić ojczyzny, zaś wspomniany kolejny milion jeszcze się do nas wybiera. Wątpliwości takie jednak nie przebijają się rzecz jasna do głównego nurtu, podobnie jak i dociekania w jaki sposób rząd RP ma zamiar zrobić coś naprawdę pożytecznego, tzn. pomóc 2-milionowej mniejszości polskiej na Kresach zajmowanych obecnie przez Ukrainę.

Te tematy nie istnieją w ogóle – i wynika to nie tylko z politycznej i propagandowej podrzędności III RP wobec Zachodu, ale także z logiki zachodniego wyzysku gospodarczego Polski. Wzrost oczekiwań płacowych i dotyczących jakości życia w naszym kraju w sposób naturalny zmusza do szukania sposobów utrzymania niskich kosztów peryferyjnej gospodarki III RP. Niewidzialna imigracja ukraińskich gastarbajterów wydaje się najlepszym sposobem także trzymania w ryzach roszczeń polskich pracowników, których pozycja rynkowa automatycznie osłabnie. No i Ukraińcy nie będą przecież marudzić, że stracili na Polskim Ładzie!

Słowem – same plusy, oczywiście z punktu widzenia Zachodu. Z Ukrainy wprawdzie w końcu przyjdzie uciekać – ale po sąsiedzku, w Polsce, po staremu będzie można robić burdel. Niczym przed kampuczańskim Rokiem Zero…

Konrad Rękas
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 9 do “Sajgon 1975, Kabul 2021, Kijów 2022, Warszawa…?”

 1. Ale dlaczego? said

  Kurwy medialne wraz z kurwami zwanymi politykami wpychają Polaków w przepaść wojny z Rosją!
  Od lat widać, że kurwy pisowskie i inne hodują Polaków na mięso armatnie z szykowaną przez neokonów i globalistów-satanistów wojnę z Rosją!
  Wygląda na to, źe etap covidowy przechodzi w etap wojny, czyli depopulacja ma przyspieszyć!
  38 mln Polaków + Ukry + Rosjanie to może być co najmniej o 100 mln mniej „zatruwaczy”. A może to się rozszerzyć na inne europejskie kraje + operacja IRAŃSKA. Globaliści-sataniści zacierają łapska.
  Takiego szamba, jakie jest w „polskich” telewizorniach to jeszcze nie widziałem!
  Odtrutka na skurwiałą, szatańską propagandę:
  https://banbye.pl/watch/v_4_PPaai8IYav

 2. Mietek said

  O czym tu mówić, Polska była tanią siłą roboczą, jest, i będzie, tu się nic nie zmieni, to nasze mydło i powidło musi mieć konkurencyjną cenę, inaczej nikt tego nie kupi. Takie Niemcy mogą dyktować ceny, bo mają gospodarke technologicznie na wysokim poziomie. Co do Ukrainy, to tam już nic nie ma, wszystko rozkradli lub zniszczyli, nawet ich rolnictwo to tylko tania siła robocza, większość środków produkcji mają z importu, jak maszyny, paliwa, nawozy, opryski, oraz materiał siewny, z czym pisowska Polska chce tam startować, z drogim paliwem, z drogim gazem, z drogim węglem, z drogim prądem?

 3. Carlos said

  No jak Zbigniew Rau jedzie do Lawrowa, to moze Lawrow zorientuje sie ,ze to nie Polak? Jego jezyk polski ,akcent i wyglad mowi wszystko.Nie wiadomo co nam to pomoze ,przy naszej rusofobii, ale moze sie ruscy zlituja?

 4. Piotr B. said

  Carlos…A skad go Kaczor wytrzasnal tego Rau?Ja go chyba spotkalem jako „polskiego konsula ” przy ONZ na jakiejs imprezie w konsulacie w Nowym Jorku,jeszcze za czasow jak Gieremek rzadzil MSZtem.Czy on ma taki zydowski akcent?

 5. Maverick said

  Kabała i lucyferianie z DEEP STATE robiąi robili największe przekręty na Ukrainie i teraz chcą wywołać wojnę aby zniszczyć dowody rzeczowe i serwery.

  Posłuchajcie amerykańskie wiadomości które nie są pod kontrolą kabały.

  https://www.trunews.com/stream/treason-hillary-clinton-hacked-white-house-servers-to-smear-president-trump

 6. revers said

  A tu kryzys enegetyczny idzie do europy nieublagalnie …

  https://www.zerohedge.com/markets/european-energy-crisis-was-inevitable

  a europejczy ida na wojenki, kolejne transporty Bundeswehry dotarly na Litwe bronic pedokracje.

 7. Carlos said

  Piotr B – Jak Ty chodzisz na imprezy przy ONZ w NY , to powinienes wiedziec , kto to RAU i inni.

 8. Na razie jest tak:

  „Ukraińscy oligarchowie uciekają z kraju. Takiego ruchu czarterowego nie było od sześciu lat

  Najbogatsi Ukraińcy nie czekają na dalszy rozwój wydarzeń w kraju. W ostatnich dniach zanotowano rekordowy ruch małych samolotów czarterowych opuszczających Ukrainę.” – https://biznes.wprost.pl/gospodarka/transport/10623814/ukrainscy-oligarchowie-uciekaja-z-kraju-takiego-ruchu-czarterowego-nie-bylo-od-szesciu-lat.html

  Ale dlaczego wszyscy ci ukraińscy oligarchowie mają żydowskie pochodzenie -? Nie rozumiem tego (?). Jeszcze mniej zrozumiałe jest, że to oni właśnie uciekają, bo przecież Rosja szykuje się do najazdu na Ukrainę, a nie na Żydów, których sama ma pod dostatkiem i w dostatku żyjących (?).

 9. Piotr B. said

  To bylo dawno temu,jak zrobilismy na Wschodnim Wybrzezu takie dwie ogromne imprezy z Polskimi flagami na Hudson River i na Block Island.Na Hudson jachty a na Block Island samoloty i jachty,bez wiedzy i zgody konsulatu.W konsulacie zwolano specjalny tajny mityng…i zaczeto nas glaskac i to bylo wtedy.Ale ze z nami to nie podzialalo to nas zniszczyli agentura i spiochami .Stara i dluga historia.Pozdr.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: