Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rosjanie mieli wpaść z wizytą o drugiej w nocy do Kijowa i nie wpadli

Posted by Marucha w dniu 2022-02-17 (Czwartek)

Wojny są różne. Krótkie, długie lub beznadziejne

Wczoraj przeczytałem, że „The Sun” poinformował o dacie napaści Rosji na Ukrainę. Nawet godzinę podali (2.00 w nocy) a wszystko dzięki przeciekom z wywiadu. Pytano więc zaraz szefa NATO dlaczego tak się robi? A po to – odparł pan Jens – żeby Moskwę przytrzymać w szachu.

Ponoć car rosyjski wycofuje więc swoje wojska z granicy, ale Amerykanie dali już newsa, że wycofał, owszem, ale niezbyt wiele, że ci co zostali na granicy mogą na spokojniusio skasować Ukrainę z talerzem w ręku i kubkiem w drugim.

Męczy się więc Ukraina strasznie, i wcale jej się nie dziwię. Posyła więc Ukraina gdzie tylko może poselstwa, żeby ją wspomogli, i tylko my polecieliśmy do mrocznych bandersynów z sercem na dłoni, a taki Izrael antyrakietowej żelaznej kopuły Kijowowi zwyczajnie odmówił, i jakby tego było mało, przyblokował dla pewności ten temat również w USA.

Powód? Jerozolima ponoć uczyniła to w imię dobrych relacji z Moskwą, czyli wynika z tego, że Żydzi już wiedzą, już sobie wyliczyli zyski oraz straty na Dzikich Polach, a więc znają też zakończenie tej awantury. Wydaje mi się, że konflikt został w jakimś sensie zamknięty, że teraz są to już tylko pomruki odchodzącej burzy przeznaczone głównie dla mediów, ale mogę się oczywiście bardzo mylić.

Miałem bowiem w dziecięctwie w klasie kolegę o ps. „Drut”. Wyjątkowa była z niego padlina. Taka, napisałbym, niehonorowa. Jak się już na kogoś uwziął to słowa złego nie rzekł, nie groził. Udawał że nic się nie dzieje, że nic się nie stało, uśmiechał się nawet, i kiedy ofiara była już na bank pewna, że spokojnie sobie do domu pójdzie, to albo w szatni po lekcjach, lub zaraz przy szkolnej furtce nieoczekiwanie dostawała z zaskoczenia w zęby od wspomnianego „Druta”.

I pewnie tak by to tak trwało i trwało, gdyby nie spryt kolejnej ofiary, która rozgryzła wredną metodę działania napastnika i skombinowała sobie zawczasu mocną obstawę, rzecz jasna także ukrytą, więc kiedy pewny siebie „Drut” znienacka w swoim stylu zaatakował, natychmiast nadział się na kontrę i zarobił w paszczękę od obstawy z takim rozmachem, że bezzwłocznie wylądował w szpitalu, a sam temat otarł się o milicję.

Do czego zmierzam. Otóż nikt tak naprawdę nie wie co mieszka w głowie Putina i ŻydoAngoli, ale można się pokusić o podejrzenie, że Władimir Putin raczej nie odpuści sobie tego kawałka ukraińskiego tortu, więc odbierze sobie tak czy siak należny mu Krym oraz wschodnią Ukrainę z jej węglowymi zagłębiami oraz przemysłem, zaś Zachodowi zostawi jej zachodnią, może i urodzajną część, ale upośledzoną przemysłowo, w dodatku nafaszerowaną debilnymi banderowcami.

Wydaje mi się, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Inaczej nie przenoszono by na chybcika ambasad do Lwowa.

W tle jawi się również i temat Białorusi. Tutaj może być lekka zagwozdka, ale trzeba brać mocno pod uwagę, że Putin raczej nie pozwoli sobie na to, żeby NATO sprawowało swoją władzę aż do Baranowicz. Putin musi mieć jakiegoś asa i jednocześnie bat na zapędy sojuszu, i tym asem będzie, jeśli zaanektuje już wschodnią Ukrainę, właśnie wspomniana Białoruś.

Mikker
https://kosa24.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Rosjanie mieli wpaść z wizytą o drugiej w nocy do Kijowa i nie wpadli”

 1. kredytobiorca w PLN said

  Antony Blinken.1 mld dolarów USA by chronić ja przed naciskami gospodarczymi ze strony Rosji – Czyli splata kredytu jedynie w ziemi drewnie,itp

 2. Wiktor said

  Do końca igrzysk zostało jeszcze kilka dni, a Rosja nadal nie atakuje, Anglosasi już są bardzo wściekli. Ci oszuści za wielkiej kałuży bezczelnie nie raz oszukali świat. Tym razem nie jest inaczej. Ulokowanie w Polsce potężnej armii to dal Waszyngtonu super deal. Prędzej czy później, Donbas Ługańska i tak będą w granicach F. Rosji. Takie marionetkowe (nie)rządy jak w Polsce to szczekać sobie mogą.

 3. Zbigniew Kozioł said

  We wtorek (15.02) dzwoni do mojej żony jej kuzynka z Charkowa, Rosjanka (znam osobiście). Dzwoni z roztrzęsionym głosem (a rozmawiają niemal codziennie). Chciałam się z Tobą pożegnać. Jutro nas zaatakują.

  Doprowadzono ludzi na skraj psychicznej wytrzymałości. Kto? Zdaje się, że głównie władze ukraińskie, z pomocą oczywiście USA/Anglii. Psychoza panuje także na szczytach. Ja wcale nie sądzę, że oligarchowie ulecieli, bo nie ma czego kraść. Dostali pietra i zwiali.

 4. revers said

  Jak Biden przerywa w stanie Ohio wizytacje jankeskich rancz i cos mowi o Bosze miej w opiece nasze oddzialy, to cos jest na linii lub grubszego szykuje sie.

  Tak samo ambasador usej w Moskwie wizytowal dzis MSZ Rosji.

  Choc obstrzelano dzis niby przedszkole na Ukrainie, gdzie ranne zostaly 2 przedszkolanki, to wszystkie glowne mainstremy od routersa po cbs i abc podaly do wiadomosci ze to Rosja zatakowala Ukraine i zerwala umowy Minskie.

  Przeciez Rosja nie jest strona w konflikcie, a 2 separastyczne republiki z ktorymi Ukraina podpisala umowy Minskie. To caly czas podkresla Putin i dyplomaci Rosyjscy.

  Po drugie nikt nie wie dokladnie kro z ktorej strony ostrzeliwal Stanice Luhanska, czy jak tam nazywa sie siolo ukrainskie. Od Luganskiej strony, czy od strony Donbaskiej. Zdjecia przedszkola z fimu z wyrwa w scianie przedszkola tez pokazuje ze to od wewnatrz budynku ktos z tarna sobie strzli i wybil dziure w scianie z zewnetrznym rozpruciem scin ocieplajacych, czyli swoi pracowali nad ostrzalem od wewnatrz, typowy iside job pod falszywa flaga..

  Takich ostrzalow to po stronie Noworosyjskiej otrzymuje sie od Ukraincow codziennie w tym slynne safarii gdzie z zachodu przyjezdzaja sobie goscie postrzelac z precyzyjnej broni snajperskiej do ludzi w Nowejrosji jak do kaczek i robic za Brevika.

 5. Komandirski said

  No to może do Polski wpadną? Myślę ze po zegarku rozpoznają ze ja nie wróg.

 6. Komandirski said

  Kredytobiorca.
  Podobno niektorzy kredytobiorcy (chodzi o takich z konkretnym kredytem, nie tych co pozyczaja na zycie)oburzają się na podniesienie rat, mówią że nie będą robić na „biedaków bez zdolności kredytowej” Niech się tak nie unoszą, bo jeszcze parę podwyżek i sami nimi będą 😂

 7. Wiktor said

  Wspólnym Centrum Kontroli i Koordynacji Zawieszenia Broni (Joint Center for Control and Co-ordination, JCCC). Siły bezpieczeństwa Ukrainy ponownie ostrzeliwały terytorium Ługańskiej Republiki Ludowej ze 122-milimetrowej artylerii i 80 mm granatników. Pociski trafiły w budynek przedszkola, w wyniku czego trzech pracowników zostało rannych. Piewcy na zachodzie prowadzą dezinformacje, po to żeby obwinić separatystów DRL, ŁRL.

 8. revers said

  Po tym, jak Kanada uznała obecne protesty uczestników i sympatyków za zagrożenie terrorystyczne, WSZYSTKIE MAJĄTKI WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW I WSPIERAJĄCY ZOSTANĄ ZAMROŻONE.

  WSZYSTKIE KONTA ZAWIESZONE, UBEZPIECZENIE ANULOWANE, a wszyscy protestujący i darczyńcy pracujący w państwowych lub półpaństwowych firmach zostaną natychmiast zwolnieni!!

  WSZYSCY PROTESTĄCY TRACIĄ PRAWO DO PODRÓŻOWANIA, jeśli przekazałeś darowiznę na protest, podlegasz prawu finansowania terroryzmu i znajdujesz się na liście NoFly, nie możesz podróżować do UE ani Ameryki Północnej, nie możesz dostać wizy i nie możesz otworzyć konta!!

  A WSZYSTKO JEST BEZ NAROZU SĄDOWEGO LUB WYROKU, Z PODEJRZENIA, NA PODSTAWIE ARBITRAŻU WŁADZY!!!
  PONOWNIE – wszystkie sankcje NIE wymagają zatwierdzenia przez sąd, rządy prawa zostały po prostu unieważnione !!

  I gdzie to na Bialorusi?

  Blaszczyk za to kupil sobie 250 Abramsow, ktore pod oblodzona gorkie podjechac nie moga, a co dopiero na kontynentalnym wschodnim froncie sie sprawdzac.

  Prezes Ukraincow w Polin zapewnia ze nie wszyscy po trupach krasnej armii przyjadaa do Polin.

  https://www.wprost.pl/swiat/10627165/prezes-zwiazku-ukraincow-w-polsce-jesli-rosjanie-przekrocza-granice-to-przejda-po-swoich-trupach.html

  Szkoda ze zaliczyl do tych trupow wolynskich polakow.

  A jak odlatuja mundralskie glowki zgolone na pale transatatyckich kojakow lub egipskich kaplanow super wiedzy z Luxoru lub Beneluxu? Gdy w kanadzie stan wojenny i 100% dyktatury, i tyrani Wehowcow.

  Prof. Ryszard Legutko w PE:
  16 Lutego 2022 ·
  Dziś Gruzja, jutro Ukraina, potem kraje bałtyckie, a w przyszłości może Polska. „Niestety, te słowa nie tylko zapadają w pamięć, ale również brzmią proroczo.
  Dla mieszkańców Europy Zachodniej rosyjska agresja to po prostu wiadomości w mediach, dość nudna historia w odległym kraju, prawdopodobnie wymyślona przez jakichś politycznych fanatyków.
  Co gorsza, Rosja stała się obiektem głębokiej atrakcyjności dla wielu Europejczyków, a dodatkowo partnerem w polityce i biznesie jak w głośnym projekcie Nord Stream, którego UE nie mogła i nie chciała zablokować.
  Byli kanclerze Niemiec i Austrii, byli premierzy Francji i Finlandii pracują dla rosyjskich przedsiębiorstw – i nie są to odosobnione przypadki, a typowe działania dużej części europejskiego establishmentu politycznego
  Nazywając rzeczy po imieniu – Europa jest słabym ogniwem na linii obrony przed rosyjskim imperializmem. Nic dziwnego, że Putin lubi poniżać europejskich polityków i odnosi w tym spore sukcesy. Ci politycy pragną pogodzić się z Rosją i chcą prowadzić z nią interesy jak zwykle. I dlatego de facto zaakceptowali aneksję Krymu.
  Rzeczywiście, dziś rano słyszeliśmy wiele przemówień motywacyjnych UE. Jak trudne stało się to stanowisko – nie słowami, ale czynami – dowiemy się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

 9. tras said

  nie przejmujcie się: nowa agresja jest wyznaczona na 20.02.2022>przynajmniej tak twierdzi ‚politico’>
  https://stephenlendman.org/2022/02/18/laughing-stock-msm-reschedule-nonexistent-russian-invasion-of-ukraine/
  tak samo jak wcześniej (11.02.2022) biło się w piersi>że ruski ‚zaatakują’ 16.02.2022 i nawet Terlecki ‚pies”-przydupas Kaczora – wstawił się w Kijowie ‚jako tarcza’.
  BTW>amerykańskie niezależne opinie (tzn pro-trumpowskie) twierdzą, że ten cały ‚geszeft’ z Ukrainą
  to jest wojna ŻYDÓW z Ruskimi (znaczy się z Putinem)
  The Only Way to Understand the Ukrainian Crisis Is by Placing Jewish Supremacist Power at the Front and Center of the Discussion
  .https://www.unz.com/jfreud/the-only-way-to-understand-the-ukrainian-crisis-is-by-placing-jewish-supremacist-power-at-the-front-and-center-of-the-discussion/
  ale to wg standardów obowiązujących w Polin – by piździelce aka patrioci (z dużą pomocą ‚totalnej opozycji)
  to ‚mowa nienawiści’ a z cała pewności ‚antysemityzm’

 10. revers said

  Syn Bidena Hunter,
  Syn Romneysa,
  Syn Pelosis p, syn Kerrego

  Są szefami firm energetycznych na Ukrainie.

  I czy to nie przypadek ze dziś celnym wystrzałem z moździerza 120 mm kalibru rozwalono pod Luganskiem gazowa rurę Przyjaźni o która już wcześniej, Trwał spór prawny między rosyjskim Gazpromem a ukraińskimi podstawionymi pilarami z zarzadem i strategicznym kapitałem zza wielkiej kałuży.

  Dzisiejszy wybuch gazu pod Luganskiem faktycznie wyglądał widowiskowo z daleka jak grzybek atomowy z barwa żółto jasnoczerwona.

  Ale kogo w środku zimy odcina się od gazu, a wczoraj od prądu po ostrzale z moździerzy rozdzielni wysokiego napięcia na drodze wysoko pojetego zachodniego humanizmu i dbania o bezpieczeństwo społeczności innonarodowej?

  Trudno się nie dziwić w takiej sytuacji nieagresywnego humanizmu zachodniego ze ewakuuje się kobity i dzieci z nadgranicznych miast i miasteczek.

  Blinkena pokazuje się już jak ze zdjęciem przedszkola lata po ONZ jak w w 2003 roku Power z probówka chemiczna z Iraku jako dowód na użycie broni masowej zagłady w Iraku.

  Ambasador usej miał tylko 15 minut występu wczoraj w MSZ Rosji w Moskwie, szybko go odprawiono.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: