Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Szczepan Zbigniewski o „Papież Franciszek”jest naszą…
  Szczepan Zbigniewski o Rząd pod naciskiem Brukseli pr…
  UZA o Ku „zamrożeniu konfliktu”?
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Krzysztof M o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o Aktualność geopolityki!?
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Skąd wzięli się kowidowi psychopaci?

Posted by Marucha w dniu 2022-02-18 (Piątek)

Psychopaci w polskim społeczeństwie istnieli od zawsze. Pseudo-pandemia dała im po prostu okazję do ukazania się w świetle dziennym. – admin

Wraz z ogłoszeniem pandemii koronawirusa, ujrzeliśmy zalew psychopatów, którzy, znajdując się na stanowiskach rządowych, „niezależnych ekspertów”, w policji czy sanepidzie zaczęli terroryzować społeczeństwa. Skąd się wzięli i dlaczego pozwoliliśmy im na to, by nas terroryzowali, odbierali wolność i własność?

Słownik języka polskiego PWN podaje, że psychopata to ktoś, kto zachowuje się niezgodnie z przyjętymi normami i budzi lęk w otoczeniu. Psycholodzy dodają, że to ktoś o zaburzonym sposobie myślenia i odczuwania. Jest on niezdolny do empatii, nie odczuwa poczucia winy i ma skłonność do wykorzystywania innych.

Premierzy, ministrowie zdrowia, ich rzecznicy, „eksperci” ds. zdrowia, lekarze przez ostatnie dwa lata wywoływali wielki lęk w otoczeniu, który często nie miał żadnego uzasadnienia. Dość powiedzieć, że oni wszyscy mówili o tysiącach ludzi, którzy rzekomo w niedalekiej przyszłości mieli masowo umierać na ulicach. Nic z tego nie miało miejsca. Ich opinie nie wynikały z rzetelnej i rozumnej oceny rzeczywistości, ale były wynikiem zaburzonego sposobu myślenia i odczuwania. Podobnie jak decyzje, które się na nich opierały o lockdownach, zamknięciu lasów, uniemożliwieniu prowadzenia działalności gospodarczej, zamknięciu ludzi w domach.

Te opinie i działania zupełnie nie brały pod uwagę uczuć obywateli, ich stanu psychicznego i zdrowia. Poskutkowało to wysypem chorób psychicznych, w tym u najmłodszych, jak również tysiącami nadmiarowych zgonów, które wynikały z przełożenia służby zdrowia na tor walki z kowidem. Tylko nieliczni byli w stanie przeprosić za swoje działania, kiedy przeważająca większość jest z siebie wciąż zadowolona.

Oczywiście, ci ludzie mieli często swój cel. Byli na pasku koncernów farmaceutycznych, chcieli więcej władzy, kontroli, pieniędzy. Robili wiele, aby tylko wypchnąć jak najwięcej szczepionek. Psychopaci to też jednak ludzie wykorzystujący innych do swoich celów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno nie zauważyć, że wymienieni wyżej ludzie to właśnie psychopaci. Część z nich od dawna była np. w polityce.

Niektórzy wydawali się nie ujawniać prawdziwego charakteru. Przykładem jest Justin Trudeau, premier Kanady. Ten skrajny lewak przedstawiał się jako człowiek otwarty i liberalny. To on natomiast stał za jednymi z najbardziej restrykcyjnych i absurdalnych obostrzeń na świecie, które wywołały masowe protesty w postaci Konwoju Wolności. To on wyzywał protestujących od „faszystów” i „rasistów”, milion ludzi nazwał „małą, ekstremistyczną grupą”, których „poglądów nie może zaakceptować”. To on w końcu postanowił wprowadzić stan wyjątkowy i siłowo poradzić sobie z pokojowymi demonstracjami. Jego nienawiść do społeczeństwa, manipulacja opinią publiczną, brak empatii i agresja są wręcz przytłaczające.

Inni z kolei dzięki pandemii zostali awansowani właśnie dzięki swoim psychopatycznym cechom. Pamiętamy dymisję szefa sanepidu, który był za miękki czy wybór Adama Niedzielskiego na ministra zdrowia, który od początku wiedział, do czego jest powołany. Oczywiście, jego poprzednik Łukasz Szumowski też był niezłym psychopatą, ale za bardzo się skompromitował przez lewe interesy robione na maseczkach i respiratorach, aby dalej trwać na swoim stanowisku.

Podobnie „eksperci” medyczni, jak profesorowie Horban czy Simon wypłynęli dzięki swoim skrajnym wypowiedziom i byli promowani w mediach. Urzędnicy sanepidu i policjanci albo ujawniali swoje psychopatyczne cechy, albo realizowali wolę psychopatycznych przełożonych.

Wielu psychopatów ujawniło się wśród lekarzy, którzy pozwalali na śmierć wielu ludziom, byle procedurom stało się zadość. Psychopatyczne oblicze ukazali nawet zwykli obywatele, którzy z niesamowitą wrogością zaczęli odnosić się np. do ludzi bez maseczek. Ze smutkiem obserwowałem, jak moja sąsiadka, której od dwóch lat nie widziałem bez maseczki, kazała swojej nastoletniej córce nakładać maseczkę, gdy po nocy wychodziła z psem na pustą ulicę…

Wiele wskazuje na to, że pandemia po prostu odsłoniła prawdziwe oblicze wielu ludzi, którzy do tej pory ukrywali je pod płaszczykiem kultury i tolerancji. Stało się tak jednak, bo dostali przyzwolenie na to, by ujawnić swoją nienawiść do innych ludzi i chęć zaszkodzenia im, oczywiście pod pretekstem przyjścia im z pomocą.

Niestety, na to nie pozwoliła tylko władza, która zachęcała wręcz do składania donosów i dzieliła ludzi, ale samo społeczeństwo. Tymczasem psycholodzy słusznie mówią, że psychopatów trzeba izolować i nie pozwolić im na ich manipulacje. A już na pewno nie wolno dawać im władzy nad innymi ludźmi.

Zachęcamy do nabycia książki autora pt. „Szczepionka na koronawirusa – zagrożenie dla ludzkości?” – https://capitalbook.com.pl/pl/p/Szczepionka-na-koronawirusa-zagrozenie-dla-ludzkosci-Chris-Klinsky/4447.

https://prawy.pl

Komentarzy 27 do “Skąd wzięli się kowidowi psychopaci?”

 1. bryś said

  Większość z tych kreatur po prostu wykonuje rozkazy. Tak się łatwo żyje. Jest wirus – maseczkę włóż, umyj rączki, zaszczep się i jeszcze dwa tygodnie. Jak posądzić o psychopatię sprzątaczki, woźnych, ekspedientki, ochroniarzy, wot – owców i przedszkolanki którym dano namiastkę władzy. Po prostu ulegnij i uwierz.

 2. Piskorz said

  re art….. A już na pewno nie wolno dawać im władzy nad innymi ludźmi.”….sami ją biorą i to najczęściej z naszą pomocą /sic!!/

 3. Jak to skąd się wzięli psychopaci.

  To wiadomo od dawna:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

 4. Kura domowa said

  Obserwuję często ludzi podczas pracy w podobno polskim sklepie Dino.
  Najbardziej zawzięci są ludzie w przedziale 50 plus… Kiedy widzą kogoś bez maski to mówią mi ” czemu Pani nie zwróci im uwagi „. Do tego dokładam ogłupiałe matki 30 plus, które wchodząc z dziećmi, zaciskają im te machy na nos. Biedne te dzieci….kiedy jeszcze widzę 4 latki z kagańcem na całej buzi to aż mi ich szkoda, a na taką matkę najchętniej naplulabym w gębę za znęcanie się nad własnym potomstwem.

  Pozdrawiam wszystkich

  ——–
  Tym ludziom już nie można pomóc.
  Admin

 5. Anucha said

  Nie chodziłem w masce, wielokrotnie byłem przez to szykanowany.Były jednak wyjątki, kiedy groziło to nie wykonaniem obowiązków służbowych:
  rozładunek, załadunek, dokumenty celne.
  Ale nie rozumiem takiego jadu ,przeciwko noszącym maseczki jak w w wykonaniu Kury.
  Psychopaci osiągnęli swój cel- podział społeczeństwa.

  ————–
  A ja rozumiem.
  To nie my ich się czepiamy, tylko oni nas. Kurwy głupie, bezmózgie gównojady…
  I tak samo reaguję na widok małych dzieci w maseczkach.
  Rozpierdoliłbym łeb takiej mamuśce.
  Admin

 6. Boydar said

  Gdyby mię tknął był paralusz to też bym zionął. Tylko że paralusz to zdarzenie nagłe i zupełnie niespodziewane. Więc jadem nie ma co ziać tylko w tył na lewo. Ale tu i Pani Kura niespecjalnie winawata. Chociaż kto wie, przeca za Kurą nie trafi, trzebaby w pióra dmuchnąć.

 7. bryś said

  Anucha – szmata na ryju jest symbolem zniewolenia i zidiocenia. Należy uwazać na takich „ludzi”. Jeżeli uwieżyli w medialną epidemie, we wszystko uwierzą. Także w to, że to ja nie zaszprycowany i moja rodzina są temu wszystkiemu winni.

  Podział społeczeństwa – przeciez to całkowicie naturalne zjawisko i istniejące od zawsze. Po prostu nie zwracalaśmy na to dotychczas uwagi. Po za tym covidiote łatwo rozpoznać, właśnie po tych zewnętrznych oznakach.

 8. WiwoPoWiwo said

  Chesterton tak pisal o roznicy miedzy tym, ck na zewnatrz, a tym co wewnatrz:
  https://wiwopowiwo.blogspot.com/2017/12/gilbert-keith-chesterton-trzy-narzedzia.html

 9. corintians said

  Powinno sie rozliczyc w sadzie PISiorow z wszystkiego co robili.
  Czy drugi raz w przyszlosci mamy przechodzic to samo??? Oblewanie wszystkiego cysternami odkazalnikow, kwarantanna milionow osob z dozorem milicji pod grozbami kar wiezienia, zakaz prowadzenia dzialnosci gospodarczej, kary po 10 tys za jazde rowerem i spacer w lesie, likwidacja oswiaty, leczenie zdalne, szmaty na ryju na ulicach, zadluzanie panstwa do oporu i czekanie na polowicznie skuteczną i cykliczna szczepionke 1-3 lata???
  Jesli nie rozliczy sie oprawcow to kazdy przyszly rzad otrzyma przyzwolenie na hodowle Polakow uwiazanych na lancuchach.

  Zgony w Szwecji, Imigranci 2015-21: 10758 10951 11218 11715 11406 13526 12881 (realna nadwyzka 2400 czyli 10% nadmiernej smiertelnosci)
  Urodzeni w Szwecji 80149 80031 80754 80470 77360 84598 79077 /2019+2020+2021= 0 nadmiernej smiertelnosci (wszystkie dane na scb se)
  Nie dajcie sie nabrac. Gdyby restrykcje byly skuteczne kurwizja 24h by trabila jak cudowne jest upadlanie ludzi.

  Nie wysmiewajcie tez szczepien bo one swoje robią.
  Gdyby nie szczepionka, w obliczu nowych bardzo zakaznych mutacji, dewastacji zdrowia publicznego i dziennie 2000-3000 zgonow w szczycie, wladza totalna z PISu wyprowadzaila CZOŁGI NA ULICE a ludzi oczipowala
  Spytajcie sie PISiorow co by bylo gdyby nie przyszly szczepionki a doradcy radziliby zaglodzic Polakow na smierc.
  Wiemy jakich uzywali srodkow przy 5 zgonach a co by robili przy 2500?

  To nie sa zarty. Oni spelniali z nawiązką wszystkie najokrutniejsze zachcianki swiatowych przywodcow.

 10. Piskorz said

  re 4 podczas pracy w podobno polskim sklepie Dino””….z tego co wiem jest to sklep polski.

 11. Psychopaci wzięli się z grzechów przodków. Istnieje pojęcie „sku…syn”. Ono nie wzięło się z powietrza. To pojęcie powstało w wyniku obserwacji życia. Jeśli ku…wa ma dzieci, to te dzieci mają – jak obserwacje dowodzą – określone właściwości.

  Kazirodztwo jest grzechem. Niewierność jest grzechem. Rozwiązłość jest grzechem. In-vitro jest grzechem. Itd. W efekcie rodzą się dzieci ze skazami genetycznymi. Jeśli te skazy są znaczne – mamy sku…syna, psychopatę itp.

 12. Sebastian said

  Zadziwiające z jaką łatwością i naiwnością ludzie wierzą w istnienie niewidzialnego wirusa, a jednocześnie z jakim trudem i nieufnością podchodzą do wiary w Pana Boga. Krótko mówiąc zbiorowe opętanie.

 13. bryś said

  Corintians – bądźmy ulegli psychopatom to się zlitują?

 14. Wanderer said

  Corintians, walec juz ruszyl o czym juz pisalem wiele miesiecy temu. Te squrwysyny juz maja pozamiatane, wielu z nich juz sra ze strachu, bo wiedza co ich czeka. Niektorzy z nich dostaja czasowa ochrone. Ale tylko czasowa, i ta ochrona ich nie ochroni przed niczym, sama odejdzie kiedy przyjdzie odpowiednia chwila. Teraz beda probowac zalagodzic ludzi. Ale to niczego nie zmieni bo zemsta ludzi dopiero sie zaczyna

 15. bryś said

  Wanderer – jak na razie jest 100 000 :0 dla nich.

 16. Marek said

  Wanderer – jak na razie jest 100 000 :0 dla nich.
  ===
  Dane powyżej nieaktualne.
  Jest blisko 200 000 : 0
  Mówimy chyba o tzw nadmiarowych zgonach niekowidowych.
  Co nie zmienia przypuszczenia, że niektórych dosięgnie gniew straszny.

 17. Kura domowa said

  Ad. P. Piskorz. Mnie wydaje się , że właściciel Dino tylko z nazwiska jest Polakiem. Czytałam biografie owego pana. Mając 20 lat otworzył swój pierwszy market….
  No i zastanawia mnie, dlaczego siec marketów ma w nazwie „Dino Polska. SA”. Podobnie mają niepolskie sklepy : Auchan Polska, Carrefour Polska, Kaufland Polska.

 18. Kura domowa said

  Odnośnie Dino, pracowała w nim jedna starsza Pani. My wszystko co jest 1 dzień po terminie wyrzucamy do śmieci . Były też truskawki, choć jeszcze ładnie wyglądały. Pani owa zamiast wyrzucić, zaniosła do pokoju socjalnego,żeby pracownicy się poczęstowali. Przyjechała kontrola ( wszędzie są kamery) i pami została zwolniona z pracy na miesiąc przed emeryturą.
  Pani pyta , czy „góra” woli dać szczurom takie truskawki, które jeszcze można zjeść. Odpowiedź brzmiała : tak, wolimy dać szczurom. Stąd myślę że Dino nie jest polskim sklepem. Jakim? To wiedzą Gajowkowicze.

 19. Kura domowa said

  Kilka razy w tygodniu podjeżdża policja pod sklep, patrzy, kto wychodzi bez maski i sruuu mandacik.
  Wchodzą na kontrole do sklepu od czasu do czasu. Ostatnio w Karolince w Opolu( tam gdzie podrzucono ciało Ś.P. Darka Ratajczaka) 9 policjantów tak zbiło młodego chłopaka- na oczach mamy i jego dziewczyny, że na SORZE nie udzielono mu pomocy a policjanci którzy go tam musieli zawieźć śmiali się jemu prosto w twarz.

 20. Pani Kuro. Osobiście nie mam nic przeciwko zakrywaniu ryja przeze mnie. Oczywiście, ładni ludzie nie powinni tego czynić, powinni dzielić sie swoją urodą z otoczeniem, a ja jestem brzydki i w bandanie na całej gębie mi raczej do twarzy. Jeszcze zanim się nikomu nie sniło o kowicie, miałem na szyi gotową do użydku chustę. Raz mnie nawet z tego powodu nie wpuścili do banku (po roku mnie do tego samego banku nie wpuścili dlatego że zapomniałem naciągnąć na pysk. Wartkie koło fortuny i parafrazując słowa arii operowej, la ystema e mobile qual fiuna al vente. Za nimi nie trafisz…

  Nie trzeba chyba deklarować, że moja chustka na buzi nie ma nic wspólnego ani z zaleceniami sanitarnymi, ani ze śmiercionośnym kowitem,

  Pozdrawiam Gremium.

  https://wordpress.com/pages/burakzkartoflandii.wordpress.com

 21. Errata

  https://wordpress.com/page/burakzkartoflandii.wordpress.com/8

 22. Anucha said

  @5
  Gospodarz wyrzucił z siebie pokłady , głęboko zalegającej miłości bliźniego.😀
  Ja rozumiem tych ludzi. Boją się o siebie , swoje dzieci, o Gajowego😀
  Głupiec też człowiek. I na ten przykład skąd by Pan wiedział , że jest mądry , gdyby nie było tych człowieków. Nawet w sądzie jest ulga , jak ktoś coś zrobi w dobrej wierze .

 23. Anucha said

  @7
  A Pan , tak jak my wszyscy nie jest niewolnikiem, którym zabiera się około 80% dochodów w postaci podatków. akcyz, przeróżnych opłat, ubezpieczeń, procentów i inflacji.
  Czy wolny człowiek pracuje ponad 8 miesięcy w roku za darmo?

 24. bryś said

  Ale co to ma do rzeczy ze skowytową propagandą?

 25. Boydar said

  No ma, Panie Brysiu, językiem piłki kopanej mówiąc – pressing jest bardzo podobny. I nie chodzi o propagandę jako taką tylko o „kto się zgadza może opuścić ręce i odejść od ściany”. I co, będziesz się Pan zastanawiał że może naboje są ślepe ?

 26. bryś said

  Ale w porównaniu z podatkami na razie jesteśmy w srefie testowania, prawo jest dziurawe jak sito, wersje niespójne itp, itd. Dziś są jeszcze ślepaki. U nas.

 27. Boydar said

  „… prawo jest dziurawe jak sito, wersje niespójne itp, itd. …”

  Dzięki takiej konfiguracji „din się wyżywi”. A my jak dinowi nie wykradniemy to zdechniemy. W sumie, to demoralizujące, ale czy na pewno grzech ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: