Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Prawybory niedemokratyczne
  Mietek o Kłamstwo założycielskie czyli…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof o Będziemy drugą Japonią?
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Będziemy drugą Japonią?
  Mietek o Będziemy drugą Japonią?
  Siekiera_Motyka o Ukraińskie zboże ma nie pozost…
  Gnostyk o Jałta 1945 – polskie zwyc…
  Mury polskiej wrogoś… o Mury polskiej wrogości
  lewarek.pl o Pożegnanie z Europą?
  lewarek.pl o Jałta 1945 – polskie zwyc…
  Greg o Ukraińskie zboże ma nie pozost…
  Mietek o Soros i Biden kontra Neta…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tęczowa zaraza

Posted by Marucha w dniu 2022-02-18 (Piątek)

Od kilku dni przez Polskę przechodzą potężne wichury. Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro polskojęzyczni politycy pozwalają na deprawację w miejscu publicznym, skoro rządzący Polską dranie nie chcą chronić polskich dzieci i młodzieży przed ideologią, której celem jest zniszczenie człowieka…

To może chociaż żywioły się z tym uporają? A przynajmniej symbolicznie. Jeszcze chwila, jeszcze moment i ta szmata rozleci się na kawałki. Ale problem niestety pozostanie.

Dlatego po raz kolejny przypomnę o co w tym chodzi (kopiuję mój wpis sprzed kilku miesięcy):

MODA

Wyobraź sobie młodą dziewczynę, która pod wpływem mody narzucanej przez kolorowe czasopisma i otoczenie postanowiła zacząć się odchudzać. Dostała na tym punkcie takiej obsesji, że wpędziła się w groźną chorobę – anoreksję. Charakterystyczne dla osób z anoreksją jest to, że WYDAJE IM SIĘ, że wciąż są grube i jeszcze muszą schudnąć.

Załóżmy, że znasz tę dziewczynę, spotykasz ją na jakiejś imprezie i dostrzegasz, że jest niebezpiecznie chuda – same kości i skóra – co negatywnie odbija się na jej zdrowiu. Widzisz, że dziewczyna niczego nie je, bo przecież myśli ona, że jest za gruba. Czy pozwolisz jej tkwić w przekonaniu, że jest gruba i zaniechasz od zachęcania do tego, by zaczęła się odżywiać (i leczyć)? A może uznasz, że nie należy reagować, bo przecież CZUJE SIĘ ONA GRUBA, więc w imię tolerancji należy uszanować jej uczucia i przekonania. Serio, będziesz się bezczynnie przyglądać temu jak nic nie je, choć za chwilę z braku dożywienia może stracić życie?

WBREW NATURZE

Wyobraź sobie, że na twoich oczach jakiś chłopiec chce skoczyć z dachu wieżowca. Nie, nie chce się zabić. Po prostu jest zaburzony, pogubiony i być może olany przez rodziców, a popieprzeni koledzy z podwórka (i/lub internetu) wkręcili go, że jest superbohaterem i ma nadprzyrodzoną moc, dzięki której może latać jak ptak. No i chłopak chce skoczyć z tego dachu, bo uwierzył, że jest tym, kim NIE JEST! Uwierzył, że ma skrzydła i może unosić się w powietrzu.

Czy pozwolisz skoczyć temu chłopakowi tylko dlatego, że czuje się on superbohaterem i uważa, że może latać? A może jednak spróbujesz go uratować i przekonać, że nie ma on skrzydeł i jak skoczy z dachu, to straci swoje życie…

ZAGŁADA

Benedykt XVI powiedział o ideologii gender, że «jeśli zwycięży, zrobi więcej krzywdy ludziom i narodom niż komunizm». Ale jak to? Przecież komunizm zgładził miliony istnień ludzkich, więc pewnie wydaje Ci się, że to niemożliwe, aby w dzisiejszych czasach – gdzie nawołuje się do „tolerancji” i „praw człowieka” – przebić tak wielką liczbę ofiar.

Moja mama pracowała w szpitalu psychiatrycznym. Na początku lat dwutysięcznych przysłuchiwała się naukowej konferencji dot. problemów i wyzwań w psychiatrii. Naukowcy obserwujący tendencje, prognozowali, że w pierwszej połowie XXI wieku dojdzie do tego, że największa liczba zgonów na świecie będzie spowodowana depresją (samobójstwami).

Mieszkam na warszawskim Śródmieściu, gdzie każdego dnia mijam „tęczowych” ludzi na ulicy (taką tutaj mamy modę). Przyglądam się im. Takiej pustki, samotności i beznadziei w oczach nigdy nie widziałam (nawet jeśli ich usta sztucznie się uśmiechają). Ktoś bardzo zły pozbawił tych ludzi tożsamości, ich jestestwa. Przyjdzie dzień, że oni tego nie wytrzymają.

Nie mam złudzeń i wiem, że ta rewolucja się dokona i przejdzie także przez Polskę. A następnie, jak każda rewolucja, pożre własne dzieci i przyniesie wiele ofiar. Nie wiem jak Ty, ale ja nie mogę bezczynnie się temu przyglądać. Po prostu uważam, że trzeba próbować ratować tych ludzi, nawet jeśli wydaje nam się, że jesteśmy na straconej pozycji.

Agnieszka Piwar
https://www.facebook.com

Komentarzy 16 do “Tęczowa zaraza”

 1. Krzysztof55 said

  Nie da się normalnie rozwijać bez prawdziwej WIARY.
  Inaczej jest to budowanie na piasku.

 2. WiwoPoWiwo said

  Zaczatki zatrutych owocow w „wolnej” Polsce:
  https://wirtualnewydawnictwowiwo.blogspot.com/2015/09/dwadziescia-pare-lat-pozniej-czyli.html

 3. Piskorz said

  re art będzie spowodowana depresją (samobójstwami).””….w książce Messoriego /o niej pisałem/ jest rozdział na ten temat ! ps Tam też wzmianka, że może islam będzie….przeszkodą b. istotną w budowaniu NWO! Bo u nich tylko koran i nic poza tym.

 4. Olo said

  Nie ma, nie było i w historii Polski i świata nigdy nie będzie większej i bardziej ludobójczej zarazy niż żydobanderowski reżim dobrej zmiany. Dzisiaj płaczą Polacy, jutro będzie płakała cała Europa, pojutrze cały świat.

 5. Olo said

  Wszystko co złe w Polsce w ostatnich latach, a więc lgbt, upadek kościoła, zalew banderyzmu, drożyzna, kowidowe ludobójstwo, inwigilacja, bandytyzm polityczny i wiele innych, to tylko i wyłącznie zasługa ludobójczego Karła z Żoliborza i jego frankistowskiej watahy, a nie jakichś tam ciemnych sił tego świata. Czy ludzie są ślepi i tego nie widzą? Kto w tym państwie pociąga za wszystkie sznurki?

 6. OnanBarbarzyńca said

  Ad. 4. Oluś, czy ty żeś się z chujem na łby pozamieniał? Na to mi wygląda. Karzeł z Żoliborza steruje polityką światową? Z różnymi debilami miałem do czynienia, ale z takimi jak ty jeszcze nigdy.

  ————
  Panie Onan…może Pan powróci do swego codziennego zajęcia, zamiast bluzgać? Czy p. Olo gdziekolwiek zasugerował, że Kaczor steruje polityką światową?
  Admin

 7. Lily said

  Wyglada na TO,ze Najwiekszymi Tyranami
  w Historii, byli Osobnicy Niskiego Wzrostu.

 8. Olo said

  Re. 7 OnanBarbarzyńca

  Proszę z szacunkiem, bo się może skończyć źle. Kurdupel to tylko kukła żydobanderyzmu, który już się rozlał na parę państw i z pomocą anglosyjonizmu cały czas rośnie w siłę. Polska jest pod całkowita kontrolą wyznawców tej faszystowskiej ideologii, a głównym celem jest zdestabilizowanie Europy i wywołanie w niej wyniszczającej wojny, co jest w interesie państw anglosaskich z Wielką Brytanią i USA na czele. Kurdupel jest gwarantem tego, że Polin w tym planie odgrywa kluczową rolę. Ludzie się nie liczą…

 9. mykwa said

  Na to jest tylko jedna opcja ARESZTOWAC NOMENKLATURE polityczna .I zkazac na SMIERC

 10. Sebastian said

  Czytając ten artykuł wzdycham z nostalgią za peerelem, okresem w historii Polski gdzie władza nie wpierdalała się w wychowanie dzieci, a szkoła skutecznie uzupełniała braki w wychowaniu.

  Transformacja spowodowała zalew Polski wpływami zgniłego zachodu, wywrócono do góry nogami postrzeganie większości aspektów życia.

  W szkodliwy dla społeczeństwa sposób przeniesiono autorytet z rodziców czy dziadków na gównianych celebrytów.

  Wystarczyły 3 dekady prania mózgów by Polacy w większości zatracili instynkt samozachowawczy, świadczy o tym niepohamowany pęd po szczypawki

  Pis w korelacji z posoborową hierarchią kościelną oraz środowiskiem Radia Maryja i tv Trwam odpowiada głownie za zwiedzenie na manowce części Polaków Katolików, reszta już dawno zboczyła za wzorem lewicy czy platformy.

  Brak prawdziwej wiary, znajomości historii, właściwych autorytetów, rozumienia i postrzegania świata zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa Pana naszego oraz z nauką tradycyjnego Kościoła Katolickiego skutkuje przejmowaniem rozumów, ciał i dusz przez siły nieczyste.

 11. Teo said

  > … każdego dnia mijam „tęczowych” ludzi na ulicy (taką tutaj mamy modę).

  Widziałem nieraz zwolenniczki „tęczowej wolności”. wiele z nich to dziewczyny tak koło 15 lat, źle ubrane, niedożywione, z dołów społecznych. Tak się zawsze zastanawiam, czy nie są z domów dziecka, gdzie poddano je praniu mózgu. Trzeba by je zapytać, ale obawiam się, że mogą to być „produkty” działań różnych NGO lub prania mózgu w państwowych placówkach.

 12. Lily said

  „Poboznosci” uczcie sie od J.K, i jego orkiestry.

 13. revers said

  Teczowosc można powiązać z zanikiem płci spowodowanej coraz większymi manipulacjami DNA , RNA człowieka, ostatnio przez szczepionki RNA.

  Wskazuje na to nawet przyjęcie w Chile ustawy nie dyskryminujących tworów ludzkich GMO i mutantów

  https://diariodevallarta.com/chile-prohibe-discriminar-a-mutantes-y-personas-alteradas-geneticamente/

  W wszystko wplata się w szeroko idąca dehumanizacje środowiska człowieka i samego człowieka.

  Ażeby nie było ze tylko islam dba o humanizm to warto przytoczyć innych w wierze chrystusowe „Rosyjscy Prawosławni o planowanym zmniejszeniu populacji

  Rosja, 12.02.02/02.2022
  Biskup Porfiriusz z Ozerska (Osjorsk, południowy Ural) w programie transhumanistycznym:
  „(…) Planują zlikwidować 6 miliardów ludzi, aby zostawić tylko małą część nas, ale nie tylko…
  (…) I przekształcenie człowieka w skrzyżowanie bytu biologicznego, technicznego i cyfrowego.
  Nazywają to „post-człowiekiem”, nazywają to „konwergencją”. Ci potężni światowi przywódcy maszerują pod sztandarem transhumanizmu i post- („post-”) humanizmu”.

 14. Piskorz said

  re art , której celem jest zniszczenie człowieka..””….a potwierdziła to taka jedna we Francji /wiecie jaka/, że….trzeba uderzyć w bezbronnego jeszcze nie narodzonego !!!

 15. I*** said

  (11) Proszę obejrzeć sobie wytatuowaną po szyję wnusię Leszka Millera… na początek, rzecz jasna.
  Potem zerknijcie sobie na inną wnusię – tym razem Wojciecha Młynarskiego – żyjącą w „małżeństwie jednopłciowym”… :)))
  Czy to są doły społeczne?

 16. Tadeusz Kaktus said

  A propos tęczowej zarazy. Jutro Św. Piotra Damianiego. Jakże aktualne pismo Świętego Doktora.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: