Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

  • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


    Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
    Antoni Słonimski, poeta żydowski

    Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
    Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

    Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
    Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
    Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
    Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
  • Kategorie

  • Archiwum artykułów

  • Kanały RSS na FeedBucket

    Artykuły
    Komentarze
    Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

  • Wyszukiwarka artykułów

  • Najnowsze komentarze

    minka o Dlaczego kot ugniata? Uważaj,…
    Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
    minka o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    maksj o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
    Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    karlik o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    Blady Pank czyli ski… o Wolne tematy (25 – …
    Yagiel o Wolne tematy (25 – …
    revers o Wolne tematy (25 – …
    Boydar o Ruska baba, czyli co dale…
    Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
    NICK o Wolne tematy (25 – …
    Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  • Najnowsze artykuły

  • Najpopularniejsze wpisy

  • Wprowadź swój adres email

Olimpiada w Pekinie 2022

Posted by Marucha w dniu 2022-02-20 (Niedziela)

Olimpiada Zimowa w Pekinie 2022 różni się od wszystkich dotychczasowych. To pierwsza Olimpiada w Nowej Normalności.

Czy to sygnał – tak będzie wyglądać nasze życie? Tak będzie wyglądać nowy etap w dziejach? A może to dopiero początek, mała próbka, preludium – może globaliści dopiero się rozkręcają?

Sportowcy z całego świata – pięknie „wyszczepieni”, z paszportami covidowymi, testowani wielokrotnie i na okrągło – nie są pewni dnia ni godziny. Wezmą udział w zawodach – czy nie? Napięcie towarzyszy im nieustająco.

Sportsmenka z Polski opowiada kilka dni temu reporterowi:
– Nie spotykam się z nikim, nie chodzę nigdzie poza stołówką. Cały dzień chodzę w masce – zdejmuję tylko do jedzenia. Nawet śpię w masce. Myślę tylko o tym – czy test wypadnie negatywny?

Wypadnie – lub nie. Testy chińskie są inne niż nasze, mają wyższą wrażliwość. Natalia Maliszewska nie miała szczęścia.
>https://www.salon24.pl/u/sport/1202980,dobra-wiadomosc-dla-druzyny-olimpijskiej-maliszewska-wraca-z-izolacji

Wystartuje? Nie wystartuje? Wystartuje? Nie wystartuje?…. No jednak nie.

Zawodniczka, trzęsąc się cała, z łzami w oczach, opowiadała o swoich ostatnich dniach oczekiwania w izolacji.

Z jakimi nadziejami pojechaliśmy na Olimpiadę?

Sprawozdawca z Pekinu – zamaskowany szczelnie w plenerze, na odkrytej przestrzeni, gdzie w promieniu 500 m nie widać nikogo, odpowiada:
– Przede wszystkim z nadziejami na negatywne wyniki testów! Ci z negatywnymi wynikami to już pierwsi zwycięzcy!

Cóż – powiem sarkastycznie: to gdzie podium? Gdzie medale? Może już przyznać medale za to wielkie zwycięstwo – i do domu?

Na terenie wioski olimpijskiej rygor niewyobrażalny. Taki sam obowiązuje również dziennikarzy i wszystkich pracowników – mają wyznaczone drogi poruszania się, każdy ich ruch jest śledzony. Odbywa się inwigilacja na skalę dotąd niespotykaną.
>https://www.dw.com/pl/igrzyska-w-pekinie-zagro%C5%BCenie-ze-strony-aplikacji-my2022/a-60460447

„Sportowcy są zachęcani do zainstalowania na swoich smartfonach oficjalnej aplikacji o nazwie My2022.”
(…)
Jak wynika z udostępnionych DW ekskluzywnie ustaleń grupy badawczej Citizen Lab, aplikacja ta nie jest jednak w pełni bezpieczna, ponieważ słabo szyfruje dane. Sportowcy, dziennikarze i działacze są przez to narażeni w dużym stopniu na ataki hakerów. Nie można zagwarantować im ani zachowania prywatności, ani zabezpieczyć ich danych przed kradzieżą czy wglądem w nie przez osoby trzecie. Poza tym eksperci z zakresu informatyki śledczej wykryli w tej aplikacji listę obszarów objętych cenzurą.

Bezpieczeństwo danych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i tak pozostawia wiele do życzenia. Niemcy, Australia, Wielka Brytania i USA zaleciły swoim sportowcom i działaczom narodowych komitetów olimpijskich pozostawienie ich prywatnych telefonów komórkowych i laptopów w domu. Zamiast nich do Pekinu powinni zabrać komórki i laptopy przeznaczone wyłącznie na tę imprezę, co wymownie świadczy o obawach przed cyfrowym szpiegostwem. Niderlandzki Komitet Olimpijski z tego właśnie powodu oficjalnie zabronił swoim sportowcom zabrania do Chin ich prywatnych smartfonów i laptopów.

Śledzenie poprzez aplikację kontaktów osób zarażonych koronawirusem w wielu krajach świata postrzegane jest jako nowoczesny i skuteczny sposób walki z pandemią COVID-19. Problem z aplikacją My2022 polega na tym, że kryje w sobie dużo więcej: reguluje zezwolenia na dostęp do imprez olimpijskich, dostarcza obszernych informacji na temat programu i organizacji imprezy sportowej, oferuje usługi turystyczne, a nawet zawiera funkcje czatu (tekstowego i dźwiękowego), wiadomości i przesyłania plików. Jak głosi opis w sklepie App Store, aplikacja oferuje możliwość dostosowania ustawień odpowiednio dla preferencji użytkowników, „aby cieszyć się Igrzyskami Olimpijskimi wszechstronnie w jednej aplikacji”.

Luki bezpieczeństwa w aplikacji My2022 wykryli naukowcy z Citizen Lab, związanego z Munk School of Global Affairs Uniwersytetu w Toronto, badającego zagadnienia bezpieczeństwa cyfrowego w kontekście przestrzegania praw człowieka. Wcześniej mieli udział w wykryciu afery wokół szpiegowskiego oprogramowania Pegasus.

Ich główny zarzut wobec aplikacji My2022 dotyczy certyfikatu SSL, który zapewnia poufność transmisji danych przekazywanych za jej pośrednictwem w internecie. W rezultacie aplikacja może zostać podstępnie przekierowana na wrogi serwer, tak że dane będą szpiegowane, a złośliwe oprogramowanie nawet wysyłane z powrotem do aplikacji.

Jeffrey Knockel z Citizen Lab twierdzi, że takie luki bezpieczeństwa w My2022 obejmują nie tylko dane na temat zdrowia użytkowników tej aplikacji, ale także inne ważne dane, jak obsługa załączników lub wiadomości głosowe. Ekspert IT odkrył również, że w przypadku niektórych usług ruch danych w aplikacji nie jest w ogóle szyfrowany, przez co metadane usługi czatu stają się łatwe do odczytania przez hakerów. Krótko mówiąc: ta aplikacja nie jest bezpieczna.”

I rzecz (dla mnie) najciekawsza!

https://www.wnp.pl/tech/zloty-z-okresem-waznosci-prezes-gieldy-o-cyfrowej-walucie,535215.html

Trwają prace nad przygotowaniem cyfrowych walut z terminem ważności Banków Centralnych (FED i Europejski Bank Centralny).

TO JUŻ SIĘ DZIEJE!

Planowana jest cyfrowa waluta, której nie da się gromadzić czy przechowywać – z określonym terminem ważności – w celu zmuszenia do bieżącej konsumpcji i niemożności oszczędzania. Odłożone pieniądze (wirtualne) po prostu będą przepadać.

Nie muszę chyba mówić, że to koniec własności prywatnej.

Próba generalna odbywa się właśnie w Pekinie.

Prezes GPW Marek Dietl:

„Jednym z pierwszych krajów, które już wdrożyły takie rozwiązanie, są Chiny. Władze Państwa Środka zdecydowały, że w celu popularyzacji cyfrowego juana, będzie można płacić nim podczas zbliżających się zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.”

Moim osobistym zdaniem Olimpiada na takich „warunkach” powinna zostać zbojkotowana przez sportowców z całego świata, dziennikarzy i Komitety Olimpijskie. Może taki bojkot pozwoliłby otworzyć ludziom oczy?

Pozwoliłby powstrzymać to, co nadciąga?

Tymczasem godzimy się pokornie i potulnie na wszystko – można granice przesuwać coraz dalej i dalej… czy w ogóle istnieje granica? Idziemy jak stado baranów na rzeź.

Ja tę Olimpiadę bojkotuję. Tylko że to nie ma żadnego znaczenia…

https://www.salon24.pl
2022-02-05

Komentarzy 14 do “Olimpiada w Pekinie 2022”

  1. Dinozaur said

    Hmmm… z tymi olimpadami… Dinozaur przypomina : Jest w Europie raczej zamożne miasto Monachium , położone niedaleko sporych gór .
    Socjalistyczny burmistrz tego miasta chciał koniecznie przeprowadzić Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2022 roku . W listopadzie 2013 odbyło się referendum , w którym 70 % mieszkańców Górnej Bawarii ( Oberbayern ) olimpiadę odrzuciło

  2. revers said

    Cyfrowy pieniądz to jedno, dwa to cyfrowa identyfikacja przez mikroczip jak w Szwecji.

    Trzecie to nowy ład , czy nowy porządek którzy tak wszyscy wychwalają za Morawieckim i po Magdalekowych partiach, które niczym innym nie różnią się od przjecia 40% dodatkowych podatków obok dotychczas istniejących, reszta także w topiku Wielka zmiana kowidowej narracji.

  3. Zaniepokojony said

    ,,Moim osobistym zdaniem Olimpiada na takich „warunkach” powinna zostać zbojkotowana przez sportowców z całego świata, dziennikarzy i Komitety Olimpijskie. Może taki bojkot pozwoliłby otworzyć ludziom oczy?”.

    Nie po to sportowcy z całego świata, dziennikarze, trenerzy i działacze w pocie czoła pracowali, trenowali do Olimpiady * (Igrzysk Olimpijskich*) w Pekinie, aby teraz ktoś kazał im bojkotować i jednocześnie otwierać oczy!
    To może grozić zezem zbieżno-rozbieżnym z jednoczesnym oczopląsem. I co po takim zawodniku/działaczu/trenerze/dziennikarzu na w/w Olimpiadzie* (Igrzyskach Olimpijskich*).
    Ps. *- niepotrzebnie skreślić.

  4. Peryskop said

    27 miejsce ex equo się liczy !

    Co by nie gadać Listwa jest w porządku.

    Sui Wenjing & Han Cong też – mają gold !

    .https://youtu.be/p4iRvo4sY_4

  5. tras said

    pisiory zaczynają włazić w buty ANTY0CHIŃSKIE
    tak jak tego wymaga nasz najważniejszy sojusznik!!
    Mandatory-czyli obowiązkowe szczepienia-TAK JAK TEGO WYMAGA prezio USA – nie za bardzo wychodzą piździelcom, ‚polski ład’ czyli lokalna wersja Great Resetu by Schwab+IMF+UN+WB+Soros >właśnie nam załatwili 250 czołgów abrams za 6 mld dolków+dywizje USA ‚na polskiej ziemi’>płacimy także my!!!

  6. bryś said

    W ostatnim turnieju Tata Steel – Daniil Dubov nie wyszedł na partię ponieważ szmaciarze kazali mu nałożyć kaganiec do gry (podobno ktoś z jego sztabu miał jakiś test na plus). Próbujcie znaleść tą wiadomość w google. A jest to bardzo prestiżowy turniej szachowy o wysokie stawki.

  7. wewewe said

    „Moim osobistym zdaniem Olimpiada na takich „warunkach” powinna zostać zbojkotowana przez sportowców z całego świata, dziennikarzy i Komitety Olimpijskie. ”

    Nie tylko ta olimpiada. Chiny i wszystko, co z nimi związane, też.

  8. Emilian58 said

    Igrzyska Śmierci, kolejne zresztą to nie koniec! Jeżeli sportowcy solidarnie nie potraktują tych testowanych imprez ciepłym moczem to zostaną na zawsze. Ale pewnie i tak znajdą się szkodniki które za parę szekli pohasają w te i nazad. A czy tu bywający wiedzą że podczas budowy stadionów w Katarze zginęło ponad SZEŚĆ TYSIĘCY LUDZI??? Głównie z Indii, Nepalu i Bangladeszu. No to trza jechać i kopać bo pijany sen erotomana trwa mać!

  9. AlexSailor said

    Oczywiście, że Olimpiada powinna być zbojkotowana, bo to nie jest żadna olimpiada.
    To jest jakiś eksperyment dla zaszprycowanych z elementami horroru.
    Kompletnie nie żal mi tych sportowców, bo jedyną postawą , było godne zachowanie serbskiego tenisisty.
    Gdyby nie pojechali tam, gdyby nie zgodzili się na te absurdy, to z całej imprezy nici, straty, a eksperyment dowiódłby, że opór jest silny.
    Igrzyska w obozie koncentracyjnym, w których uczestniczą reprezentanci innych obozów koncentracyjnych i obozów śmierci (Włochy, Kanada, Grecja, Austria).

  10. revers said

    Tyle z tej olimpiady ze fiński biegacz na nartach odmroził sobie penisa.

    Co tam za protezę znaleźli Chińczycy lub penisa do transplantacji?

    Może sprzeda się tego więcej, lub protezy wydłużające penisa po szczepieniach.

    Dziwna nagle jest relacja chińczyków na zajścia na Ukrainie, w zachodniej prasie przedstawia się dystans Chin do Putina, na RT z kolei zapewnia się o porozumieniu Putina z Chinami, zacieśnianiem współpracy.

  11. Kar said

    Czlowieki dopiely swego.Maja to na co se zasluzyly godnie. Slozy i rozdzieranie szat zbedne

  12. Voodoosch said

    Za cyfrowa walute mozna sobie kupic srebrne lub zlote monety i przechowywac jako oszczednosci.

  13. ! said

    Nadal myślicie, że Chiny nie są z nimi???

  14. Peryskop said

    13 ! Don’t pieprz !

    I inni antyChinole też.

    Zobaczcie jak perfekcyjnie przygotowali się po olimpijskie złoto Sui Wenjing & Han Cong

    .https://youtu.be/p4iRvo4sY_4

    Tymczasem u nas słychać o kursach dokształcających, na które nikt z klubów się nie zapisuje i o pretensjach, że za „psie pieniądze” trzeba pracować ponad normę. Autorowi takich narzekań wyliczono, że od klubu, od regionalnego związku narciarskiego i od PZN-u kasuje w sumie po 9 tysięcy złotych miesięcznie. Odpowiedział, że może i tak, ale on uważa, że mimo to nie powinien pracować aż po 9-10 godzin dziennie. …

    https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,28134234,to-dlatego-polska-zdobyla-tylko-jeden-medal-psie-pieniadze.html

    Przyczyną naszej klęski na pozycji 27 ex equo jest pazerność i gale mody okularkowo-kostiumowej „gwiazd” typu Natka Maliszewska.

    Olimpiady skorumpowane, sport zmonetyzowany, uczestnicy psychopatologie zapłakane z mrożonym penisem na deser.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: