Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Wielka zmiana covidiańskiej narracji jest już realizowana

Posted by Marucha w dniu 2022-02-20 (Niedziela)

Obostrzenia z którymi zmagał się cały świat przez ostatnie 2 lata w ciągu ostatnich tygodni zostały prawie całkowicie zniesione. Czemu się tak stało?

Co prawda u nas wszystko jeszcze opornie, jeszcze faszyzm Hoca, jeszcze bolszewizm Piechy, ale i tu coś świta. Można kłamać, ale nie da się kłamać cały czas i okłamywać wszystkich. Tym bardziej w dobie internetu.

Jeśli więc parę miesięcy temu teksty o maseczkach za 30 groszy ratujących życie innych robiły na kimś wrażenie, to obecnie coraz częściej nawet biedni ludzie w mundurkach beznamiętnie klepią swoje mandatowe formułki służąc już tylko złu i bezdennej głupocie, i w ten sposób zarabiając na kromkę „uczciwego” chleba.

Tylko bowiem ludzie zupełnie zaślepieni i niepotrafiący wyciągać żadnych wniosków nie widzą, że w krajach podwójnych masek FFP2 wirus robi co chce. Ale u nas – mandaty za „brak” symbolu strachu. Władzunia pokazuje, że może.

Zaszczepieni przeciwko COVID-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni, powiedział 28 grudnia 2020 roku główny doradca premiera ds. Covid-19 prof. Andrzej Horban. Jak się okazało były to kompletne brednie.

„Nie, z założenia osoby, które szczepimy, nie zarażają, bo powinny być zdrowe. Ponieważ jednak nie sprawdzamy, czy człowiek jest z tym momencie nosicielem wirusa, czy nie (jest), to nie. Istotą szczepienia jest wytworzenie takiego poziomu odporności, żeby człowiek nie był zarażony. W związku z tym należy odpowiedzieć krótko i zwięźle: nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni” –  podkreślił.

Bardzo szybko okazało się, że to, co mówił „ekspert”, to stek bzdur. Jego słowa szybko zweryfikował czas. Teraz obowiązuje narracja, według której zaszczepieni co prawda roznoszą wirusa i również się zakażają, ale ponoć lżej przechodzą chorobę. Na przykład zdaniem prof. Włodzimierza Guta od początku ludziom obiecywano nierealne rzeczy. Szczepienia chronią bowiem według niego przed ciężkim przebiegiem choroby, a nie zakażeniem.

[A w zasadzie to szczepienia chronią głównie przed ciężką śmiercią – admin]

ZOBACZ: Francja: Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia zaleca unikanie masek FFP2

Nie znaczy to, że sporo osób przyspawanych do telewizora nadal w to nie wierzy. Wierzy, nosi i cierpi, gdy ktoś nie nosi – „może zabić innych!”, a przynajmniej sprawić im ból i podważyć wiarę w covidianizm swoim widokiem. To nawet gorsze.

Nie inaczej jest u ludzi z tytułami naukowymi. Oto tygodnik lemingów cytuje panią profesor: „Nie mogę pogodzić się z tym, że nasi pacjenci ciężko chorzy nie mogą być prawidłowo leczeni, bo łóżka zajmują osoby, które się nie zaszczepiły i zachorowały na COVID-19. Brak restrykcji, takich jak wprowadzenie obowiązkowych szczepień, osłabia nasz system opieki zdrowotnej”.

Co grzecznego można powiedzieć o takiej kobiecie? Można jak o zmarłych dobrze, bo wcale, więc milcząc przejdźmy tylko do suchych danych. Tylko może bardziej wiarygodnych niż produkcja sprawozdawcza naszych felczerów, robiona pod premie covidowe.

Oto „The Jerusalem Post” z 1 lutego 2022 donosi: „Spośród (1084) osób obecnie hospitalizowanych w ciężkim stanie, 520 jest zaszczepionych, 117 zaszczepionych częściowo, 427 nieszczepionych, a status pozostałych jest nieznany. Większość poważnych przypadków zgłaszana jest u osób w wieku 60 lat i starszych. 642 137 osób zostało zaszczepionych czterokrotnie na COVID-19; 4 442 029 trzy razy; 6 093 060 dwukrotnie; a 6 691 151 otrzymało co najmniej jedną szczepionkę”.

Wróćmy do dostosowanego do faktów, profesorskiego wywodu: „Nie mogę pogodzić się z tym, że nasi pacjenci ciężko chorzy nie mogą być prawidłowo leczeni, bo łóżka zajmują osoby, które się zaszczepiły i zachorowały na COVID-19. Jest ich ponad 60%! Brak restrykcji, takich jak wprowadzenie obowiązkowych szczepień, osłabia nasz system opieki zdrowotnej”.

To znaczy chciałam powiedzieć, że skoro 60% zajmują zaszczepieni to… jest to wina nieszczepionych, gdyż ich sceptycyzm sprawił, że nawet potrójne i poczwórne szczepienie w ciągu 12 miesięcy nie chce działać! To wasza wina i macie krew na rękach, jak mówił inny profesor cytowany wczoraj z kolei przez portal najpatriotyczniejszych prorządowych patriotów, utrzymywany hojnie przez państwowe reklamy.

O tym zajmowaniu łóżek przekonał się jeden znajomy. Trzykroć kłuty żył w błogostanie zabezpieczenia aż do dnia, w którym wzięli go do szpitala „z innych przyczyn”, zrobili test, test pokazał „wirusa” i wylądował na „covidowym”. Tam ponoć pies z kulawą nogą nie zagląda do pokojów przez dzień cały prócz express-obchodu, zwłoki leżą godzinami na salach, a on wypisuje SMSy po znajomych, by go ktoś ratował.

Zdaje się, sam za czasów innej piżamy życzył zarażonym nieszczepom, by nikt ich nie przyjmował do leczenia, ponieważ sami sobie winni… No i teraz widzi jak to jest płacić całe życie składki i mając test pozytywny, bezobjawowy trafić w łapska polskiej służby „zdrowia”, że ze względów procesowych tak nazwę tę rzeźnię.

A jak komuś mało szaleństwa, to jeden znany dziennikarz katolickiego tygodnika, zarzekający się na piśmie, że nie bierze covidowych łapówek on, ani jego redakcja, z uporem „dowodzi”, że wstrzyknięcie wszystkim eliksiru zakończy śmiertelne żniwo, gdyż teraz w Singapurze niemal nikt nie umiera z przyczyn covidowych.

I znów, co tu delikatnego można napisać, by tego sponiewieranego człowieka nie dobić? Może jedynie, że zalecałbym mu zimne okłady na rozpalone czoło, zwłaszcza, że w Singapurze jest lato i plus 30 stopni Celsjusza.

Poza więc sprawą organizacji opieki zdrowotnej i sposobami postępowania z pacjentem na oddziale u nas i w Singapurze, nieśmiało przypomnę komunikat Ministerstwa Zdrowia z czasów takiej samej pogody u nas. „Mamy 74 nowe i potwierdzone przypadki koronawirusa” – poinformowało 26.07.2021 r Ministerstwo Zdrowia. Jak dodał resort, nikt nie zmarł z powodu COVID-19 Tydzień temu odnotowaliśmy 67 nowych przypadków i jeden zgon.

Czy jednak nasi profesorowie, dziennikarze i 90 procent polityków chcą czy nie, odwilż covidowa nadchodzi z racji medycznego fiaska tej hucpy i powinni szybko coś sensownego wymyślić, by usprawiedliwić 200 000 ofiar swoich działań, choroby, samobójstwa, bankructwa itp.

https://legaartis.pl

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres covid@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527, 222668618.

Komentarzy 15 do “Wielka zmiana covidiańskiej narracji jest już realizowana”

 1. Przekaż 1 procent OPP said

  Reblogged this on Program PITy 2021 – 2022 pit programy.wordpress.com.

 2. Jurasss said

  To jest chwilowe zluzowanie pętli na szyjach niewolników, by za chwilę wystartować z jeszcze wiekszą plandemią którą zapowiada Gates
  Analiza zakażeń, hospitalizacji i zgonów na C19 styczeń-luty 2022 – dane UK
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/analiza-zakazen-hospitalizacji-i-zgonow_13.html

 3. Boydar said

  „… szczepienia chronią głównie przed ciężką śmiercią …” – Admin

  A ja tam uważam że przed powolną, znaczy się niepotrzebnie przeciągniętą w czasie.

  ——
  Przecież o to chodzi.
  Admin

 4. minka said

  Powszechnie wiadomo, że transmisja wirusa na świeżym powietrzu jest niemal zerowa. W coraz bardziej orwellowskiej Kanadzie, ten kto nie zgadza się na tresurę przy pomocy maski, staje się wrogiem ludu. Doświadczył tego ten miłośnik snowboardu. Wideo w artykule.

  https://www.blick.ch/ausland/wueste-szenen-in-kanada-security-zerrt-masken-verweigerer-vom-skilift-id17253724.html

 5. Zenon_K said

  To jest zaplanowana cisza przed burza.

 6. Piotr B. said

  Biden i BAGNO caly czas maja nadzieje ze sprowokuja Rosje…bo ich sytuacja jest gorsza niz zla.POparcie rzadu bidenowego jest na poziomie 10%.Optymisci podaja 17% ale kazdy wie ze to blaga.Gdyby doszlo do wyborow parlamentarnych jesienia to poniosa historyczna kleske.Dlatego luzuja lancuch,bo mieso armatnie moze byc konieczne.

 7. Emilian58 said

  Admin napisał że szpryce chronią przed ciężką śmiercią. I to się zgadza bo podobno już po trzeciej dawce lżej się umiera. Ale to chyba nie koniec tej hucpy z PICpandemią bo już talmudyczni ustawiacze świata szykują coś co Marburg ma się nazywać. Jakoś te zgony NA(i) GLE po tych życiodajnych brejach upchać trza i owszem. Ale zapewne ci już betonowi covidianie znów ustawią się w kolejce do rzeźni. Bo to już tak jest jak zamieni się głowę na bezużyteczne łepetyny. A pijany sen erotomana trwa mać!

 8. JerzyS said

  „W co motłoch bez dowodów uwierzył,
  jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

  Fryderyk Nietzsche

 9. Voodoosch said

  Przynajmniej wiadomo, że można olać te wszystkie biadolenia. Nie trzeba się szprycowac, nie trzeba przestrzegać reżimowych restrykcji. Po krótkim przestudiowaniu zakazon/nakazów można spokojnie polecieć na wakacje. Czekam na następną, straszliwą pandemię od Gatesa , teraz przynajmniej mniej stresowo, będę to oglądał. Skretyniali Covidianie będą grać pierwsze skrzypce.

 10. Kar said

  covidsrowid..tutaj na dole jest aktualny miozgowy odswiezacz dla tych co zapomnieli..laga zydobolszewi jest wciaz aktywna pod kazda szerokoscia geograficzna

 11. Bajka said

  To sprawozdanie i wywiad wykazany przez oficera w Ameryce Jakie są skutki uboczne po zażyciu szczepionek Proszę przeczytać to jest ten czas dowiedzieć się prawdy !!!!!!!! SZCZEPIONKA COVID-19 ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA SERCA 10 LUTEGO 2022 AUTOR: DAVID GORTLER Od pierwszego dnia amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wiedziała, że ​​szczepionka Covid-19 jest powiązana z poważnymi problemami z sercem u biorców. FDA w przeglądzie oryginalnego wniosku Covid-19 firmy Pfizer zauważa „ważne klinicznie poważne niepożądane reakcje [w tym] anafilaksję i zapalenie mięśnia sercowego/zapalenie osierdzia” – czyli odpowiednio ciężkie reakcje alergiczne i zapalenie serca i/lub worka zawierającego serce. W chwili pisania tego tekstu, FDA nie opublikowała swojego przeglądu wniosku o szczepionkę Moderna „Spikevax” mRNA, mimo że znacznie ponad rok temu udzieliła zezwolenia na zastosowanie w sytuacjach awaryjnych, a pod koniec zeszłego miesiąca została całkowicie zatwierdzona. System zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), prowadzony wspólnie przez FDA i Centrum Kontroli Chorób, wymienia długą i bezosobową liczbę zdarzeń związanych z układem sercowo-naczyniowym u młodych, zdrowych ludzi. Bez zapoznania się z podstawowymi narracjami przedstawionymi wraz z raportami, trudno jest ustalić dokładne powiązania przyczynowe tych zdarzeń niepożądanych. Mimo to istnieją tysiące doniesień o atakach serca, zapaleniu mięśnia sercowego i zapaleniu osierdzia w samych Stanach Zjednoczonych, które powinny zachęcić producentów i FDA do pełnego dochodzenia. Badania potwierdzone przez urzędników FDA pokazują, że różne bazy danych FDA dotyczące bezpieczeństwa gromadzą tylko około 1 do 13 procent wszystkich zdarzeń niepożądanych, które występują. Wielu epidemiologów FDA ds. bezpieczeństwa leków stwierdziło podczas oficjalnej prezentacji FDA, że wystarczy jedno dobrze udokumentowane zdarzenie niepożądane, aby uzasadnić badanie sygnału bezpieczeństwa i z kolei ostrzec amerykańską opinię publiczną o potencjalnym ryzyku. W przeszłości FDA poszukiwała ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa na etykietach, łącznie z „ostrzeżeniem w czarnej skrzynce” i ograniczeniem przepisywania, znanym jako strategia oceny i łagodzenia ryzyka (REMS) za znacznie mniej. Na przykład w 2008 r., po mniej niż 200 spontanicznych doniesieniach VAERS o zerwaniu ścięgna po podaniu grupy antybiotyków znanych jako fluorochinolony, FDA dodała „ostrzeżenie o czarnej skrzynce” i ograniczenia przepisywania REMS. Jednak tysiące poważnych, wyniszczających i śmiertelnych raportów VAERS dotyczących bezpieczeństwa po szczepionkach i dawkach przypominających Covid nie podlega tym samym normom regulacyjnym. Jeśli zgłaszanych jest około 1 do 13 procent zdarzeń niepożądanych, ekstrapolacja tych liczb oznacza, że ​​rzeczywista liczba zdarzeń niepożądanych może z łatwością wynosić setki tysięcy w Stanach Zjednoczonych i wiele milionów na całym świecie

 12. minka said

 13. minka said

  Na czym można szybko zarobić 2 mln zł? Na kowidzie. Wystarczyło postawić 4 kontenery. NFZ jest bogaty, więc wypłaca miliony zł. A jeszcze nie dawno nie mieli pieniędzy…

  https://robertbrzoza.pl/post/na-czym-mozna-szybko-zarobic-2-mln-zl

 14. JerzyS said

  Helena odpowiada

  „U nas wnuki 4 lata i rok i 4 miesiące, zięć.
  Mieszkają osobno na szczęście
  Boimy się bo mieliśmy kontakt.
  Wszyscy po 3 dawkach i po studiach
  oprócz tych maluchów”

 15. Andzia said

  Globaliści projektują nowy akt międzynarodowy umożliwiający WHO bezpośrednie dyktowanie jednakowych zachowań we wszystkich krajach członkowskich na wypadek pandemii. Taki dokument byłby wdrożony do 2024r.,Tak więc jeśli ktoś uważa, że to ma być końcówka tego wariiactwa, to pozostaje w błędzie https://www.consilium.europa.eu/pl/policies/coronavirus/pandemic-treaty/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: