Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Od marca rząd odpuszcza większość restrykcji. Nadal będą próby wymuszania masek i bezsądowy areszt domowy.

Posted by Marucha w dniu 2022-02-23 (Środa)

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dziś, że od 1 marca większość restrykcji przestanie obowiązywać. Nadal pozostanie jednak w mocy tzw. kwarantanna – czyli bezsądowy areszt domowy – oraz próby wymuszania noszenia masek w zamkniętych pomieszczeniach i komunikacji publicznej, choć sądy niemal bez wyjątków stawały w tego typu sprawach po stronie obywateli.

Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski zapowiadają, że dalej trzeba nosić maski w zamkniętych pomieszczeniach.

– Znosimy większość obostrzeń i zostawiamy tylko te, które są najbardziej konieczne, ograniczamy obostrzenia, które do dzisiaj obowiązywały, nadal będzie obowiązywało tylko noszenie maseczek w miejscach publicznych, w szczególności w środkach komunikacji publicznej, w sklepach – tam, gdzie rzeczywiście ten dystans między ludźmi jest bliski – powiedział premier Morawiecki na dzisiejszej konferencji.

– Przywracamy również normalną pracę w urzędach. W urzędach obowiązywała praca zdalna, w firmach, przedsiębiorstwach zalecana była praca zdalna, dzisiaj znosimy to zalecenie, dzisiaj urzędy wracają do normalnego funkcjonowania – dodał Morawiecki.

Zaznaczył też, że „utrzymujemy izolację i kwarantannę dla domowników, ale w tym skróconym czasie i będziemy obserwować, to co się dzieje w innych krajach”. Następnie zaś przyznał, że „śmiertelność i hospitalizację wywołane wariantem Omikron są dużo niższe niż w przestrogach, których słuchaliśmy i przestrzegaliśmy”.

Jednocześnie próbował usprawiedliwiać, dlaczego jeszcze część restrykcji pozostanie.

– Omikron jest nieporównywalnie mniej niebezpieczny niż Delta. Dziś głównie osoby, które umierają, to są osoby, które dawniej się zaraziły i umierają z powodu poprzedniej pandemii koronawirusa, która już jest wyparta. Dlatego robimy to w sposób wyważony, nie tak jak kraje, które zniosły już absolutnie wszystkie obostrzenia – mówił.

Minister pandemii Adam Niedzielski ocenił, że teraz znoszone są restrykcje „o charakterze gospodarczym”. Natomiast „w perspektywie kilku tygodni lub miesięcy” zostaną zniesione „restrykcje o o charakterze epidemiologicznym”.

Od 1 marca rząd będzie więc próbował terroryzować nas za brak maski w pomieszczeniach zamkniętych oraz w komunikacji publicznej. Oprócz tego narzucać będzie bezsądowy areszt domowy dla osób z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 oraz współdomowników. Areszt bez sądu będzie dotyczył także osób przyjeżdżających zza granicy, które nie posiadają paszportu covidowego.

https://kontrrewolucja.net

Komentarzy 16 do “Od marca rząd odpuszcza większość restrykcji. Nadal będą próby wymuszania masek i bezsądowy areszt domowy.”

 1. dane said

  PANDEMIA 2019 – FAKTY, DANE, BADANIA, PUBLIKACJE.

  docdro.id/HveWKSM

  Ten dokument, podsumowuje szereg kluczowych badań i
  publikacji związanych z pandemią sars-cov2.
  Spis treści:
  1.Pandemia.
  2.Maski, testy.
  3.Leczenie i zapobieganie covid19.
  4.Szczepienia i ich efekty.
  5.Mechanizmy działania szczepionek przeciw sars-cov2.
  6.Mechanizm rozwoju choroby covid19.
  7.Skład szczepionek.

  Pandemia?

  Według różnych opracowań, umieralność na chorobę covid19, w stosunku do szacowanej liczby zachorowań na tę chorobę, we wrześniu/październiku 2020, miała wynosić między 0,15%, a 0,68%, przy czym dla grupy wiekowej poniżej lat 70, umieralność to zaledwie 0,04%. Jednak na całkowitą liczbę zgonów, znaczna część przypadała na zgony w instytucjach opieki, a na śmiertelność w tych miejscach duży wpływ, mogły mieć takie czynniki jak izolacja, stres, oraz długotrwałe przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach. Dla porównania, śmiertelność grypy, osiąga nawet do 0,1%, a niekiedy jeszcze więcej. Są to zatem podobne rzędy wielkości. Warto także zwrócić uwagę na drastyczny spadek ilości diagnozowanych zachorowań na sezonową grypę. Ciekawe jest że WHO zmieniła definicję pandemii, tuż przed „pandemią” tzw. świńskiej grypy w 2009 roku. Wcześniej warunkiem wystąpienia pandemii, była „wysoka liczba zgonów”.
  Testy PCR przy wysokich liczbach cyklów (35-45) powielania genomu jak stosowane powszechnie do wykrywania infekcji sars-cov2, są skrajnie niewiarygodne. Kary Mullis, laureat nagrody nobla, oraz twórca metody PCR, stwierdził że metoda PCR nie nadaje się do wykrywania infekcji, gdyż cząstki RNA zawierające fragmenty sekwencji wirusa, występują powszechnie w organizmie. Po wykonaniu dużej ilości cykli powielania polimerazą, wirusa można wykryć niemal wszędzie, gdyż w każdej komórce istnieją różne krótkie sekwencje RNA służące jako informacja o kolejności aminokwasów przy syntezie białek które to sekwencje występują także w wirusie. Właściwie to należało by zacząć od tego że gdy ogłoszono „pandemię”, i już wirus rzekomo hulał w najlepsze, to nawet nie został wyizolowany! Dokument amerykańskiego centrum kontroli chorób, CDC stwierdza wprost że nie były dostępne żadne określone ilościowo wyizolowane wirusy, podczas tworzenia testów. Gdy CDC przygotowywała testy do wykrywania obecności wirusa, korzystała z RNA wirusa otrzymanego w procesie transkrypcji w szkle (in vitro) na podstawie genomu pobranego z komputerowej bazy danych. Jednak według dostępnych informacji, żadne oficjalne instytucje medyczne z innych państw nie wyizolowały wirusa, opierano się jedynie na zapisie sekwencji nukleotydów. Na jakiej podstawie ogłaszano pandemię? Jeśli zaś chodzi o testy na przeciwciała, one także są niespecyficzne, i dodatni wynik może wskazywać na przebytą infekcję związaną z innymi koronawirusami, a niekoniecznie z sars-cov2.

 2. Grace said

  Kiedy to szalenstwo sie skonczy? Jeszcze ani razu nie zalozylam maski. Tutaj chyba juz tylko interwencja Boza pomoze.

 3. bryś said

  Jak dotąd to wy, bydlaki, zamordowaliście najwięcej osób.

 4. „Dziś głównie osoby, które umierają, to są osoby, które dawniej się zaraziły i umierają z powodu poprzedniej pandemii koronawirusa, która już jest wyparta. Dlatego robimy to w sposób wyważony, nie tak jak kraje, które zniosły już absolutnie wszystkie obostrzenia – mówił.”

  To jest świetne. Czujecie komizm?

 5. minka said

  „Maseczka świadczy o tym, że jest pandemia” J. Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny

  prawdopodobnie za tą wypowiedź został zdymisjonowany.

 6. Marian. said

  WP, PROSZĘ O NOWE TEORIE
  3 godziny temu
  SPIKSOWE, BO STARE STAŁY SIĘ JUŻ FAKTEM.

 7. Homolka said

  TYLKO UTYLIZACJA wrogiej wladzy ktora sie mieni POLSKA wladza…..Co dziwicie sie Panstwo ze tak napisalem..A. Juda podpisal ustawe o bratniej pomocy Ze obce wojska moga strzelac do obywateli POLSKICH ..Ktorzy nie beda sie chcieli zaszczepic lub zachipowac (RFID).Lub beda zagrozeniem dla obecnej ;;;Hunty zdradzieckiej Ktora niszczy NAROD i Panstwo POLSKIE…………………Ludzie oni nas beda zabijac w majestacie prawa.TO JEST WOJNA K…A WOJNA .I PISZE SMIERC TEJ WLADZY SMIERC SMIERC SMIERC TEJ wladzy SMIERC SMIERC

 8. dane said

  Jak by tamten link przestał działać, to tu jest ten artykuł zarchiwizowany:

  PANDEMIA 2019 – FAKTY, DANE, BADANIA, PUBLIKACJE.

  https://web.archive.org/web/20220222110852/https://tinyurl.com/yckzt748

 9. Kapsel said

  …. rząd odpuszcza większość restrykcji….

  Znaczy się że zgodnie z odgórnym rozkazem przegrupowuje siły a ciąg dalszy nastąpi.

 10. Olo said

  Żydobanderowski i anglosaski okupant cała czas musi zaznaczać swoją obecność, przypominać o swoich pałach i karabinach, utrzymując zwykłych ludzi w ciągłym strachu.

 11. Lily said

  MASKI ,”Puzdra”. to rowniez Ogromne
  Zrodlo Dochodu.
  Mgr.historii M.M, urodzony biznesman To wie.

 12. Lily said

  Re 10;Olo
  USTAWA 1066. o bratniej pomocy z 2014 r.
  Poslowie od Kaczynskiego BYLI Przeciw.
  Kaczynskiego partia rzadzi w Polsce,od
  2015 r. i Nadal Obowiazuje,a „matka Polka” jeszcze bardziej udoskonalila ja.

 13. revers said

  ta, rzaad odpuszcza bo na wshodniej flance rakietki lataja i potrzebne jest mieso armatnie z wieksza wydajnoscia pluc lub nne wenetrzne ekscey a potem wszysko wroci do normy bo straszby Putin przeszkodzil wladzom leczenie, czyli za morde i po szczepce i po czipie pod skore.

  BREAKING – Alarm sirens now going off on the Polish-Ukrainian crossing at Medyka near Przemysl

  A do pana Boydara lecaa lub plynaa syreny.

 14. BryśKto said

  Maska zostaję bo to pokazuje rządzącym ilu mają niewolników w społeczeństwie
  Badanie CDC wykazało, że szczepienie C19 zwiększa ryzyko wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego kilkukrotnie?
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/badanie-cdc-wykazao-ze-szczepienie-c19.html

 15. Andzia said

  Jeśli kto ma czas i ochotę, może sobie obejrzeć taką lużną rozmowę T. Sommera z G.Braunem na podstawie wybranych doniesień prasowych m.in.Gatsa na spotkaniu w Monachium, gdzie ten przyznaje, że szczepienia i lokdałny miały charakter drugorzędny: https://www.youtube.com/watch?v=MFI_0Y38M2o&t=0s

 16. Piskorz said

  !!!! Info z Niemiec; die Fälle von Impfnebenwirkungen sind offenbar erheblich zahlreicher als bisher behauptet…..przypadki zdarzeń poszczepiennych sind oczywiście znacznie liczniejsze niż do tej pory twierdzono. ps Reszta info na http://www.zuerst.de

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: