Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

To nie jest nasza wojna

Posted by Marucha w dniu 2022-02-25 (Piątek)

Jestem Polakiem więc obowiązki mam polskie – nie ukraińskie, nie rosyjskie, nie amerykańskie czy niemieckie. Karku nie będę nadstawiał w imię wojny, w której ostatecznymi zwycięzcami będą Amerykanie czy Chińczycy.

Żal i smutek tylko, że Słowianie jak to często w historii bywało wykorzystywani są do realizacji interesów, tych którzy Słowian mieli i mają za podludzi. Solidaryzującym się z Ukraińcami Polakom proponuję pamiętać jak Ukraińcy solidaryzują się z pomordowanymi Polakami, kobietami i małymi dziećmi, którzy bez godnego pochówku i identyfikacji leżą na Wołyniu, Podolu i w Małopolsce Wschodniej pomordowani w bestialski sposób.

Tak, ci którzy ich mordowali w zdecydowanej większości już nie żyją, ale ich dzieci i wnuki poczynania swoich dziadków usprawiedliwiają i robią z nich bohaterów. My dla Ukrainy zrobiliśmy więcej niż jakikolwiek inny kraj, oddaliśmy jej znaczną część własnego terytorium z majątkiem bez rekompensaty. W ukraińskich muzeach wiszą obrazy Matejki i Kossaka, to przecież nie byli ukraińscy malarze.

W ukraińskich domach w codziennym użytku są skradzione przedmioty z polskich domostw, których gospodarzy torturowano, gwałcono, wymordowano, ich własność skradziono a domy albo zajęto albo spalono. Nie zamierzam o tym zapominać dopóki na Ukrainie będą budowane pomniki rzeźnikom a Ukraińcy będą opowiadać bajki, że byliby potęgą światową, ale przez całe wieki wykorzystywali ich albo Moskale albo Lachy.

Uzyskali niepodległość 30 lat temu, co z tą niepodległością zrobili? Ano roztrwonili. W kraju panował bezład i anarchia, pijaństwo, złodziejstwo i narkomania. Magazyny z bronią i amunicją otrzymaną w spadku po sowieckiej nieboszczce topniały w oczach, broń sprzedawano do Afryki i na Bliski Wschód. Żal wam dziś Ukraińców? Oni nie mieli sumienia sprzedając broń do afrykańskim watażkom, którzy wykorzystywali ją do plemiennych rzezi. Dziś skamlą o broń i amunicję. Pieniądze za ich własną przytuliły tzw. ukraińskie elity.

Zacząłem Dmowskim i Dmowskim skończę, który pisał, że Ukraina była jest będzie zawsze siedliskiem niepokojów międzynarodowych i problemów. Współcześni analitycy dorobią do tego naukowy warsztat i za Zbigniewem Brzezińskim powiedzą, że Ukraina pełni rolę geopolitycznego sworznia i jest konieczne aby znalazła się w rękach amerykańskich dla zapewnienia przez USA kontroli nad światem. Nie mam ochoty brać udziału w amerykańskich cynicznych kierkach zmierzających do podporządkowania sobie jak największej części świata.

To nie jest nasza wojna, a pomoc dla Ukrainy uzależniona powinna być od zmiany postawy władz ukraińskich względem Polski. W świecie nie ma Świętych Mikołajów i nikt niczego nikomu nie daje za darmo. Pora tę zasadę zrozumieć. Wszystkim zainteresowanym genezą tego konfliktu polecam książkę „Ukraińska Szachownica. Kto i po co wywołał wojnę na Ukrainie” wydaną przez Wydawnictwo Wektory w 2018 roku.

Arkadiusz Miksa
https://myslpolska.info

Pozwolę sobie zauważyć, że ta „wojna” jest również w naszym interesie. Jeśli Rosjanom udałoby się wytępić banderowskie gnidy, zyskała by na tym również Polska.
Natomiast o jakiejś „pomocy dla Ukrainy” nie chcę nawet słyszeć. Tego jeszcze brakowało…
Admin

Komentarzy 48 do “To nie jest nasza wojna”

 1. Tadeusz said

  NA początek Ukraińcy NIE SĄ Słowianami. Wielokrotnie udowadnia to dr .Jerzy Jaśkowski z UJ w swoich artykułach. To po prostu przypadkowa społeczność zebrana na Dzikich Polach

 2. Globeus said

  Polska jest wszędzie tam gdzie broni się wolności. Nie reagujesz, to znaczy że akceptujesz (bandyckie poczynania, które za chwilę mogą być wymierzone w ciebie).

  ——–
  Marna prowokacja.
  Admin

 3. Sebastian said

  ad. 1 Dlaczego Polska w takim razie nie staje w obronie wolności Palestyńczyków ?

  Po za tym artykuł, otóż to.

 4. Wlodek said

  Ad. „… o jakiejś „pomocy dla Ukrainy” nie chcę nawet słyszeć. Tego jeszcze brakowało…”

  No to muszę Gajowego zmartwić, „polskie” ukr-y są nieźle zorganizowane, i już przygotowują się do przyjęcia swoich „uchodźców”. Oczywiście biorą nas na współczucie, rozsyłając przez nieznanych „znajomych” via SMS, Mail takie oto widomości:

  „… Drodzy, Rodzice, Znajomi,
  w związku z trudną sytuacją naszych wschodnich sąsiadów, jako /…/ postanowiliśmy dołączyć się do zbiórki rzeczy dla osób szukających schronienia w Polsce. W dniu 27.02.2022, w godzinach 12-17 będziemy organizować zbiórki: …”

  W treści wiadomości zmienia się tylko podmiot „zbierający” (organizator-nadawca), jak również samo miejsce zbiórki. Taki swoisty „łańcuszek św. Antoniego”.

 5. Ale dlaczego? said

  A.D. 1
  Alboś zadaniowiec, alboś niemądry.
  0olska jest dziś kolonią. I to na wielu płaszczyznach. Bronisz Polski?
  A co powiesz o wolności wymierzonej polskim dzieciom przez banderowców? Oni dziś w miastach Ukrainy stoją na pomnikach. Symbole wolności?

 6. Andzia said

  re:1
  Namordnik włóż! itd. czy tak Pan rozumie wolność?
  Jutub wcale nie puszcza innych niż nakazane komentarze.
  Zaszczep się dobrowolnie, bo jak nie to won z pracy.
  A może ta pańska wolność to taki slogan?

 7. I*** said

  (1) Myśmy już dość krwi przelali za „wolność waszą” – czas najwyższy zatroszczyć się przede wszystkim o „wolność naszą”, obywatelu Globeus! Za Polaków nikt obcy nie będzie walczył i poświęcał swojego życia!

 8. Lisowczyk 201O said

  Raduje się serce , raduje się dusza, gdy rosyjska armia na faszystów rusza. Ojda, dana dana, kompania kochana, wybijaj bandziorów już z samego rana. Szable do boju lance w dłoń , banderowca goń goń!! Bo mieszkańcy ubekistanu OKUPOANI PRZEZ BANDY LONDON CITY nie mają armii!!

 9. UZA said

  „Natomiast o jakiejś „pomocy dla Ukrainy” nie chcę nawet słyszeć. Tego jeszcze brakowało…”

  Amen. Nic dodać, nic ująć.

  ad. 3) „Oczywiście biorą nas na współczucie, rozsyłając przez nieznanych „znajomych” via SMS, Mail…”

  Ja dostałam SMS-a w ramach akcji „Plus solidarny z Ukrainą” . Zastanawiałam się nawet, czy nie zmienić operatora , ale pewnie inni nie lepsi. Pozostaje zignorować – nie mamy wpływu na zaśmiecanie naszych skrzynek, dostajemy tam zawiadomienia o jakichś loteriach czy o huraganowych wiatrach to i Ukrainę trzeba zdzierżyć.

  Wysyłajcie ile chcecie
  Mnie na pewno nie złapiecie
  Może ktoś naiwny wpłaci
  Oligarcha się wzbogaci

 10. Listwa said

  @ 1 Globeus said

  Jakiś Gebels się trafił. W Kanadzie też jest ? Albo Austrii?

 11. I*** said

  Żadnej pomocy żydobanderowcom – niech sczezną pod płotem!

  Czczą zbrodniarzy z UPA, pomniki im stawiają etc. a teraz mają czelność zwracać się o pomoc do Polaków! Nie możemy nawet godnie pochować naszych pomordowanych na Wołyniu (i w Małopolsce Wschodniej) Rodaków! Litować się nad pomiotem żydobanderowskim – nigdy!

 12. rafał said

  BĘDĄC w USA czytałem w kalendarzyku nacjonalistów ukraińskich z 1968 r. hymnu drugą zwrotkę było wydrukowane ,,,budiem rezać LACHÓW I MOSKALI – będziemy mordować Polaków i Rosjan ,jak dzisiejsze polskie . głąby o tym nie wiedzą

 13. Sebastian said

  jakiś chochlik posty poprzestawiał, wcześniej cel był 1

 14. Są na Ukrainie Słowianie, choć czystej krwi pewnie niewielu. Tamta ludność jest genetycznie dokumentnie wymieszana. To miszmasz Słowian z Russkimi, chazarami Czeczenami, a nawet Gruzinami. I kto wie z kim jeszcze. Gdy w tym amalgamacie dominuje chazar albo jakiś inny neandertal, to mamy Wołyń, Wolę i wschodnią Galicję. Gdy Słowianin to mamy w miarę normalnego człowieka, a takich jest liczba znaczna. Mam cichą nadzieję, że większość. Pamiętajmy, że liczbę Ukraińców, w wielkim uproszczeniu powiedzmy etnicznych, zginęło z rąk współbraci za sympatie, czy kontakty propolskie, włączając ichnich duchownych, którzy odmawiali święcenia pił i siekier.

  Cóż, czasem jak się wycina raka to boli, a narkoza już wywietrzała.

 15. W pośpiechu (przepraszam) Burak stosownie do swej buraczannej natury napisał zdanie pozbawione sensu. Popracujmuy eic nad erratą.

  Pamiętajmy, że liczbę Ukraińców, w wielkim uproszczeniu powiedzmy etnicznych, którzy zginęli z rąk współbraci za sympatie, czy kontakty propolskie, szacuje się na 30 tysięcy, włączając ichnich duchownych, którzy odmawiali święcenia pił i siekier.

 16. Andzia said

  Z Polski zostało jeszcze terytorium. Zacementowana od 1989r.,władza nienawidzi Polaków, dlatego prowadzi stałą wymianę narodu.

 17. ! said

  „Pozwolę sobie zauważyć, że ta „wojna” jest również w naszym interesie. Jeśli Rosjanom udałoby się wytępić banderowskie gnidy, zyskała by na tym również Polska.
  Natomiast o jakiejś „pomocy dla Ukrainy” nie chcę nawet słyszeć. Tego jeszcze brakowało…
  Admin”

  Te wszystkie svobody, prawe sektory, tiahnyboki i inne azowy i ajdary uciekną do Polski. I co wtedy?

 18. ! said

  Uza @

  A ja na czatach internetowych wysyłam ludziom to:

  https://zapodaj.net/66e397265e0ed.jpg.html

  Bo telawizja tego nie pokaże.

 19. Siersciuch said

  Spierdalaj stąd, gnoju. WON!
  Admin

  ————————————————

  Normalnie ewidentnie ruski proputinowski troll to pisał, czuć z daleka…

  ‚Natomiast o jakiejś „pomocy dla Ukrainy” nie chcę nawet słyszeć. Tego jeszcze brakowało…Admin’
  Pozwól adminie że wyjaśnię z grubej rury: bezpieczna polska to bezpieczna ukraina jako państwo buforowe.
  Nie nawidze upadlincow za 100tys bezbronnych Bogu ducha winnych ofiar wolynia,
  ale Rosja jest odpowiedzialna że kilka mln śmierci naszych obywateli, pośrednio przez dzialania
  Wojenne ale też zsylki na Sybir, zabory, katownie NKWD, gwałty krasnoarmistow itd,
  Wiec Rosji nienawidzę jeszcze bardziej.
  W naszym interesie jest aby się tlukli i wykrwawiali jak najdalej od nas,
  a broń powinniśmy im dostarczać właśnie w tym celu, najlepiej jakby zginęło
  milion Rosjan i milion Ukraińców w tej wojnie.
  Chciałbym aby Polacy byli takimi patriotami względem siebie jak Ukraińcy teraz.
  Rosjanie drugi dzień napadaja aby zaanektowac Ukrainę, nas Polaków Rosja
  Podbiłaby w dobę, i nie liczmy że NATO nam pomoże, USA będzie z Polski spieprzac
  A my pozostaniemy bezbronni bez pomocy jak Ukraina teraz.
  Rozwiązanie jakie widzę to kopia izraelskiego systemu
  obowiązkowego poboru służby wojskowej i uzbrojenia,
  Ale o tym nawet się naszym rządzącym nie śni.

 20. Boydar said

  sprawa jest wielowątkowa i wcale nie prosta

  To JEST nasza wojna, tylko my jesteśmy za mali by ją toczyć. A jak ktoś ma wątpliwości, niech zapyta tych pomordowanych na Wołyniu i Małopolsce.

  Wciąż na Ukrainie żyją nasi Rodacy. Są pierwsi w kolejce do zarżnięcia. Nie dziwię się więc, że władze w Polsce tną głupa w każdy możliwy sposób i udają przyjaciół, nawet Kaczorowi się nie dziwię. Owszem, wyszedł na chu’ja na kaczych łapach ale może choć trochę zbóiów oszukał, może, nie wiem. Dużo skuteczniejsze jest uwikłanie gospodarcze i różne inne, ale o tym się prawdy nie dowie.

  Zachowajmy czujność i módlmy się za niewinnych którzy ucierpią.

 21. ! said

  „Rosjanie drugi dzień napadaja aby zaanektowac Ukrainę,”

  Wątpię Sierściuchu. Bo po uj jaki w granicach Rosji pełno banderowców albo różnych „strategów” jak ty? Wstawi Putin swojego człowieka w miejsce Zelenskiego i będzie po banderyzmie.

 22. pokrzywa said

  Anglosasi od pokoleń specjalizowali się w dzieleniu bratnich klanów, warstw społecznych i narodów. Irracjonalna rusofobia to poza dziedzictwem dużej części polskiego Romantyzmu ‚zasługa’ Angoli, którzy za wszelką cenę starali się wpajać nienawiść między Polakami i Rosjanami. A dziś zadekretowano ich jako najmbiższych, strategicznych partnerów.

 23. UZA said

  ad.17) „Rosja jest odpowiedzialna że kilka mln śmierci naszych obywateli, pośrednio przez dzialania
  Wojenne ale też zsylki na Sybir, zabory, katownie NKWD, gwałty krasnoarmistow itd,”

  To może ja coś powiem z grubej rury:
  1) gdyby nie udział Rosjan w działaniach wojennych, to po nas Polakach ślad by nie pozostał, Hitler nawoływał przecież swoich żołdaków, żeby byli bez litości, a zakichani „alianci”, którzy dzisiaj szczują naiwnych Rodaków przeciwko Rosji, nie kiwnęli paluchami, mieli nas zawsze tylko za tanie mięso armatnie – do wykorzystania i wyrzucenia;
  2) bezpieczna Ukraina jest Polsce potrzebna jak wrzód na d…;
  3) zesłania na Sybir to był pryszcz w porównaniu z tym, co spotkało Polaków ze strony Ukraińców na Wołyniu i co jeszcze może nas spotkać, jak będziemy pomagać banderowcom;
  4) w rosyjskim zaborze zaistniały idealne warunki do robienia interesów i gospodarczego rozwoju, gdyż przedsiębiorcy uzyskali dostęp do ogromnego rynku, niestety, to nie Polacy się wtedy bogacili, bo Polacy przede wszystkim nienawidzili Rosji i woleli przelewać krew w awanturach zwanych powstaniami, konfiskowano Im więc majątki, które ktoś inny mógł potem tanio kupić;
  6) w katowniach NKWD ginęli przede wszystkim Rosjanie, tę całą rewolucję to nie Oni zrobili, lecz Im zrobiono i przeciwko Nim ;
  6) masowe gwałty krasnoarmiejców to taka sama prawda jak polskie obozy koncentracyjne (nie neguje, że pojedyncze przypadki gwałtu mogły się zdarzyć, jak w każdej armii – niemieckiej, japońskiej, włoskiej czy – zwłaszcza – amerykańskiej, mieszkańcy Filipin czy Okinawy mogliby sporo na ten temat powiedzieć).

  Tak nawiasem mówiąc, lepiej uchodzić za trolla putinowskiego niż za banderowskiego użytecznego idiotę.

 24. Wlodek said

  Ad. [18] Boydar
  „… Nie dziwię się więc, że władze w Polsce tną głupa w każdy możliwy sposób i udają przyjaciół, nawet Kaczorowi się nie dziwię /…/ ale może choć trochę zbóiów oszukał, może, nie wiem …”

  Jest to przykład bardzo pozytywnego myślenia, ale w tym samym czasie te same władze (może nawet za wiedzą Kaczora): „… Za kulisami wojny w knesejmie: COVID-19: Projekt ustawy o powszechnym obowiązku szczepień oraz weryfikacji paszportów covidowych 25.02.2022 … …”
  [9] Wewewe / 2022-02-25 (Piątek) @ 15:45:27 / Wolne tematy (16 – 2022) / Posted by Marucha w dniu 2022-02-25 (Piątek)

  Może „tamta” wojna jest nasza, ale jednak ważniejszą będzie wojna, którą przyjdzie nam toczyć tu i teraz.

 25. Boydar said

  Mnie nikt nie zaszczepił, nie proponował i nawet nie próbował. Może mam taką „aurę”. A może po prostu czuł, że „pozabijam ich wszystkich”, jak tylko zaczną napierać. Ale, wielu bliskich nie uchroniłem, „nie ma proroków we własnym kraju”.

  Poszedł się szczepić żyd i durny goj, oraz ci zmuszeni imperatywnie. Teraz pora na tych co szczepili, i mam tylko nadzieję, że nie dostaną placebo.

 26. minka said

  Narodowy Bank Polski „pożyczy” bankowi Ukrainy 4 mld złotych (na wieczne nieoddanie)!!!

  https://businessinsider.com.pl/gospodarka/nbp-udzieli-pozyczki-narodowemu-bankowi-ukrainy-do-4-mld-zl/vdr9snf

 27. Wlodek said

  Na razie właśnie sondują naszą „czujność” poprzez takich trolli, jak Wewewe.

  Myślę jednak, że nie odpuszczą i pod pozorem zaprzątnięcia naszej uwagi (np.. „naszą” i „nie naszą” wojną), przygotowują po krótkiej przerwie na ocenienie uległości i determinacji resztek nieszczepionych, „ulepszoną” wersję planu eksterminacji do dalszej kontynuacji.

  Przyznaję „… sprawa jest wielowątkowa i wcale nie prosta …”.

 28. Wlodek said

  Ad. „… Narodowy Bank Polski „pożyczy” bankowi Ukrainy 4 mld złotych …’

  Zaadsorbowanie uwagi opinii publicznej „pomocą dla Ukrainy”, to świetna okazja do uśpienia czujności Polaków, przy procedowaniu „ważniejszych zadań”, postawionych przed „polskimi władzami”:
  – zwrot mienia „pożydowskiego”;
  – pozbawienie się suwerenności na rzecz WHO;
  – zastąpienie gotówki pieniądzem elektronicznym;
  – itp. itd.

 29. ! said

  Uza @

  Ja to samo pisałem, że Hitler wymordowałby Polaków co do nogi, gdyby nie Armia Czerwona i zdobycie z nią wspólnie Berlina przez I AWP.
  I dostało mi się na lokalnym forum, że jestem naćpany, pijany, troll, czerwony i zdrajca.
  Ciekawe czego zdrajca? Bo dla mnie pomorskie to rdzennie słowiańskie ziemie polskie. No ale tutaj to szacunek jest dla jakichś Niemców i tych o których mowa w linku. Nie dla Polaków.

  https://weekendfm.pl/?n=95857

  Zastanawiam się czy jest lepiej gdzieś w innych częściach Polski czy gorzej? Bo jedna osoba myśląca z okolicy, którą znam to korzenie ma z Kurpiów. Tam też na wschodzie chociaż pisowskim to nawet mniej zaszprycowanych niż na zachodzie.

 30. minka said

  W Kijowie wydają każdemu kto tylko chce.

  Niczym ziemniaki z auta wydawana jest broń.

  https://rumble.com/vvvs35-w-kijewie-wydaj-bro-kademu-kto-tylko-chce..html

 31. karlik said

  Ad.3 „Dlaczego Polska w takim razie nie staje w obronie wolności Palestyńczyków ?” – Pani w szkole nie mówiła co wydarzyło się w Polsce w 1968 roku
  w wyniku reakcji wojny sześciodniowej? Górale wyjechali na górę Synaj z Polski..Może nie dobrowolnie, ale wyjechali, może nie wszyscy, ale niektórzy..

 32. UZA said

  „Zastanawiam się czy jest lepiej gdzieś w innych częściach Polski czy gorzej?”

  U nas w Wielkopolsce jest bardzo źle. To prawdziwe zagłębie prounijnych kowidian, wyborców niegdyś Unii Wolności a teraz Platformy czy Hołowni – te klimaty . Wiedzę o świecie czerpią z TVN i z Wyborczej. Popierają politykę klimatyczną i przymus szczepień, a Ruskich nienawidzą.

 33. UZA said

  „Górale wyjechali na górę Synaj z Polski..Może nie dobrowolnie, ale wyjechali, może nie wszyscy, ale niektórzy..”

  I właśnie ci, co zostali albo wyjechali raczej na Zachód niż na Wschód, pilnują, żeby nikt tu nie stanął w obronie Palestyńczyków.

 34. marju73 said

  Na innych portalach też pojawiły się takie „Globeusy” które chcą bronić potomków morderców z Wołynia uzasadniając to obroną wolności. „Wolność” jaką nam stworzył Międzynarodowy Żyd każdy może zaobserwować wokół siebie.

 35. minka said

  Cała prawda o konflikcie Rosji z Ukrainą ⚠️

 36. Siersciuch said

  Można wiedzieć czemu kilka komentarzy wyzej
  Pogrubionymi literami zwyzywano mnie od gnoja?

  Nie jestem żadnym banderowcem, ukrem, zydem, kacapem ruskiem … jestem Polakiem!
  Nie rozumiem doprawdy co złego jest w udzieleniu pomocy matkom z dziecmi
  (prawdziwym ofiarom wojny a nie ciemnoskorym islamskim nachodzcom z poludnia)
  które to osoby uciekły z ostrzeliwanego i bombardowanego miasta.
  Zresztą nie tylko polska realnie pomaga, pomagają również Rumunia i Mołdawia.
  To Putina przecież wina ze ludzie niewinni uciekają z Ukrainy.
  Realnie pomagamy również Ukraińców w dozbrajaniu się wysyłając broń i amunicję,
  co mnie cieszy bo walki są poza naszym krajem a nie w nim. Zachód jak
  Na razie prowadzi dziwna wojnę jak w 1939 jak nas napadli niemcy.
  Dzięki takim działaniom ukraińcy przejdą do wojny partyzanckiej
  a nasi politycy pójdą po rozum do głowy i zwiększa liczbę żołnierzy,
  armię doposazy się o broń przeciw czolgom i myśliwcom
  a my zyskamy dostęp do broni, co jest na wagę złota gdy
  sie nas zaatakuje możemy prowadzić partyzantke.

 37. Maverick said

  Ponoć Poliniacki nierząd nie przestaje jątrzyć, chcą nawet wysłać konwój uzbrojenia na Upadlinę z jakimś system radarowym, tylko jestem ciekawy gdzie znajdą głupków co mają życzenie śmierci, przecież konwój zostanie zniszczony po przekroczeniu granicy. Może już mają takich ogłupionych fanatyków w Polin od dozowania ich lucyferiańską propagandą Deep Sate że zgłoszą się na ochotnika za flachę wódki.
  Nawet zamknęli przestrzeń lotniczą dla rosyjskich samolotów tylko co zrobią gdy Rosja zamknie swoją dla ich samolotów?

  Operacja wipe out nazis czyli oczyszczanie upadliny z nazistów przebiega bardzo sprawnie.

  Im mniej banderowców i nazistów to szybciej odzyskamy Lwów.

 38. Maverick said

  Putin zniszczył 11 labolatoriów w których pracowano nad nowymi wirusami pod kątem wymordowania Słowian.

  Jeden z generałów ukraińskich oskarża Zeleńskiego o wywołanie wojny bo dawał się manipulować Deep State za wielkie pieniądze niby pożyczkami a potem z którymi się dzielił zamiast realizować postanowienia mińskie odsetki przeżucano na obywateli zarówno Ukrainy jak i krajów pożyczających. Wygłada na to że Ukraińcy sami go usuną.

  Prosi o spotkanie z Putinem, ale nie myślę aby Putin go potraktował poważnie, z dziadem i kukłą Deep Sate się nie rozmawia trzeba go usunąć.

  Naziści z prawego sektora i z batalionów Azov wiedzą że w najlepszym przypadku czeka ich dożywocie jeżeli nie pewna śmierć poprzez powieszenie będą walczyć do końca lub uciekną do Polin.

 39. Maverick said

  Tłumaczy bardzo dobrze i myśli jak ja,

 40. Mg-42 said

  Aresztowac obecna wladze W trybie natychmiastowym.
  APEL TYLKO DO MYSLACYCH POLAKOW

 41. minka said

  Rząd Zełenskiego poprosił Tel Awiw o pełnienie roli mediatora w rozmowach z Kremlem.

  Ambasador Ukrainy w Izraelu Jewgen Korniychuk powiedział New York Times, że Tel Awiw jeszcze nie odpowiedział. „Nie powiedzieli nie. Próbują dowiedzieć się, gdzie są w tej grze w szachy”, powiedział, dodając „Wierzymy, że Izrael jest jedynym demokratycznym państwem na świecie, które ma świetne stosunki zarówno z Ukrainą, jak i Rosją. ”.

  https://www.rt.com/russia/550667-ukraine-ready-negotiate-russia/

 42. Listwa said

  Głos Tradycjonalisty

 43. Olo said

  Najbardziej ludobójcza i wyniszczająca wojna, to ta prowadzona przez żydobanderowski reżim dobrej zmiany przeciwko Polsce i Polakom. Tu, teraz, w Polsce, a raczej już w Polin.

 44. minka said

  NATO ma własne Biuro Doradcy ds. Płci


  generałowie NATO debatują, czy powiedzenie, że są obrażeni, odstraszy Putina?

 45. bardzo said

  Można przewidzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, kto może być zwycięzcą w tym konflikcie. Otóż zwycięzcami będą Rosja i Ukraina. Można także przewidzieć, i to z dużą dozą prawdopodobieństwa, kto będzie największym przegranym. I tu może zakończę swoje rozważania.

 46. Jakub said

  A tak przy okazji tego porządku który robi Putin z faszystowskimi bandytami banderowskimi, mamy festiwal demokracji w Polsce. Wszystkie portale internetowe zablokowały możliwość komentowania wydarzeń. Żederia, WP i AjWajnet nigdzie nie można nic skomentować. To jest demokracja? To jest dyktatura o którą posądzają wszystkich przywódców państw którzy dbają o interesy własnego narodu. Tylko ussa i reszta tych pachołków żydo masońskich w Europie jest cywilizowana i demokratyczna.

 47. zen said

  Zdziczałym bestiom z Siczy Zaporoskiej mamy pomagać, mamy pomagać mordercom z UPA i ich potomkom, mamy pomagać spadkobiercom zbrodni pod Batohem? Tak jak Hiszpanie zniszczyli prymitywnych barbarzyńskich wyznawców diabła i ich krwawe ofiary w Ameryce Południowej ich metodami – film Apocalypto pokazał dobitnie ich zbrodnie – tak życzę Rosji aby roz*****li Banderland i zachodnią fałszywą w każdym calu propagandę i agresję przeciwko Słowianom.

  Przerażą mnie bezmyślność polskiego motłochu – dramatem jest danie takim ludziom praw wyborczych, ponieważ są jak glina którą formuje garncarz, dlatego wybory tych ludzi ogłupionych kłamstwami mediów i samych zawodowych kłamców są zawsze nietrafne i pozbawione logiki. Dzisiaj ludzie reagują emocjonalnie na wydarzenia kreowane przez fałszywe media i akolitów, a tłum bezrefleksyjnie powiela kłamstwa fałszywego i zbrodniczego świata polityki. Motłoch swoją chęcią niesienia pomocy za wszelką cenę, nasrał na groby ofiar UPA , których nawet symbolicznie nie posiadają. „Polscy” politycy milczą na ten temat, ponieważ są tylko pionkami w grze Lucyfera przeciwko prawdziwym Izraelitom Słowianom, dlatego nasza historia jest taka krwawa, Zły wie kim jesteśmy. Tam gdzie podąża lud Boży, tam są lokaje Lucyfera wśród nich – dopóki ludzie tego nie zrozumieją, nie mamy żadnych szans.

  Rząd światowy już działa od lat, widać to wyraźnie po propagandzie medialnej na całym świecie w czasie covidowej „pandemii” mówiącej jednym głosem. Australijczykom i Kanadyjczykom urządzili poligon doświadczalny testując styl i metody trzymania ludzi za twarz, oraz to ile ludzie mogą znieść, ponieważ oni nie znają metod działania czerwonych zbrodniarzy. U nas wprowadzają to metodą małych kroczków, sprowadzając bezdusznych Chazarów do Polski pod nazwą Ukraińcy, aby zrobić z nami porządek raz na zawsze wespół z Niemcami i Anglosyjonem. Demonizowanie Rosjan czy Polaków przez Żydów to stara metoda działania nasienia węża, ponieważ odczłowieczenie oponenta powoduje „słuszny” gniew ogłupionych, odwracając uwagę od prawdziwego kata ludzkości.

  https://gloria.tv/post/4srimAVQPgu7EMCRaVnNDHjYE

 48. marju73 said

  Panie Siersciuch. Chcesz pan to pomagaj z własnej kieszeni i nie na naszym obszarze. Jedź pan tam i tam pomagaj
  Druga kwestia. Dozbrajanie babderowców. Jak wyżej. Chcesz pan to dozbrajaj babderowców. My wolimy żeby banderssynów nie było. Historia niczego pana nie nauczyła.
  To że konflikt toczy się poza naszymi granicami to dobrze ale trzeba mieć świadomość że Rosja która dysponuje bronią atomową i inną informację o gratisowych dostawach broni dzięki poliniakom z polińskich ministerstw też już zanotowała. To na pewno zwiększy nasze bezpieczeństwo gdy żydy polińskie wystawiają nas na celownik.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: