Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Ukraina. Artykuł dla dorosłych.

Posted by Marucha w dniu 2022-03-04 (Piątek)

Artykuł jest sprzed kilku dni. Od tamtej pory NIC się nie zmieniło w probanderowskim nastawieniu Polaków.
Admin

Pro-ukraiński obłęd w Polsce jest kolejnym objawem histeryczności i niedojrzałości opętanych.

Od strony mediów, zwłaszcza społecznościowych – sytuacja przypomina niezwykle pierwsze tygodnie COVIDa. Ta histeryczna jednomyślność w sieci. Te lincze za sam brak entuzjazmu i najmniejszą choćby wątpliwość.

Agresja, w której znak maski i szprycy – zastąpiła Bogu ducha winna flaga sąsiedniego kraju. Kraju zasługującego na (s)pokój. Podobnie jak i polski internet. Uspokójcie się więc, sieciowi aktywiści. Przecież co bystrzejsi z was będą się tych dzisiejszych wyskoków strasznie wstydzić…

Bądźmy poważni

Oczywiście, jednymi kieruje instynkt stadny, drugimi źle ukierunkowany sentymentalizm. Inni wreszcie w tak histeryczny sposób objawiają strach. Skądinąd zresztą ta ostatnia emocja jest zupełnie zrozumiała – choć już sama reakcja musi budzić wzruszenie ramion.

A co bowiem, jeśli sam Władymir Władymirowycz Putin scrolluje sobie polskiego FB i mruczy: – No da… U Kowalaskowo toze ukraińskij fłag… Choroszo, pojedziet w Sybir! 10 let w łagierie…!

Tak, że wiecie, lepiej ostrożnie… Że co, że nie wolno tak żartować? Ha, problem w tym, że kiedy o sytuacji na Ukrainie mówi się poważnie – to banda przerośniętych dzieci (mentalnych) i spazmujących bab (obu płci) upiera się, że „to nie może być na poważnie!”. Hellou, 27 rok jako dziennikarz i publicysta tłumaczę, że księżyc nie jest z sera i jak wygląda polityka realna – więc i teraz piszę na poważnie. Czy to się komuś podoba, czy nie.

Na poważnie zatem. Przede wszystkim właśnie każdy kto zna i rozumie politykę Putina musi rozumieć, że skoro uderzył – to musiał być do tego zmuszony. Zapewne Rosjanie wiedzieli o szykowanym ataku na siebie. Jasne, propagandowo lepiej wyszłoby poczekać i wyjść na ofiarę. Ale militarnie liczy się kto pierwszy uziemi OPK i lotnictwo przeciwnika – więc tak zrobili. Zwłaszcza, że przecież samo uznanie republik ludowych już zostało ochrzczone „inwazją”.

Ukraina nie powstrzymała swoich działań przeciw Donbasowi, bredziła o pozyskaniu broni jądrowej (zapewne brudnej), a jednocześnie przekaz Zachodu do Rosjan był jasny „Nie brońcie się, bo powiemy, że to wyście zaczęli!”. No więc skoro bez ataku czy z atakiem Rosja była traktowana tak samo, a zagrożenie jej własnego terytorium rosło – to czemu niby miała nie atakować? Putin wykonujący uderzenie uprzedzające na Ukrainę – jest niczym Stalin, który by zaatakował Hitlera jako pierwszy, być może skracając wojnę o parę lat i ratując miliony ludzkich istnień na całym świecie.

Egoistyczny interes Polski i Polaków

Elementarne: Putin zaatakował – bo mógł, a zapewne także musiał. I miał rację. Swojej sytuacji nie pogorszył, a może ją znacznie wzmocnić. Tym efektywniej, że robi to faktycznie chirurgicznymi środkami. Kiedy weźmie Kijów, Charków i Cherson, a Zachód jeszcze się nie skończy naradzać – będzie wręcz można mówić o zwycięstwie. I żeby było jasne – jest to tylko kwestia rysu psychologicznego Putina. Po prostu, rosyjski prezydent nie jest skłonny do podejmowania daleko idących działań inaczej niż pod przymusem. Natomiast dla samej analizy ma to znaczenie poboczne, czysto militarne, a nie polityczne. Ważne są interesy, a nie kto zaczął strzelać. W tym przypadku i dla nas – liczą się tylko egoistyczne interesy Polski i Polaków. Zaatakował to zaatakował. Jego racja.

Interes Polaków w tym wszystkim jest zaś tylko taki, by Rosja podyktowała swoje warunki całej Ukrainie, nie wyłączając Małopolski Wschodniej i Wołynia. W przeciwnym razie będziemy mieli na granicy południo-wschodniej państewko już wyłącznie nazistowskie, a nie jak teraz oligarchiczno-nazistowskie.

Cóż, ale to już nie Putina, tylko nasze zmartwienie. Niestety, operacja sił rosyjskich z Korostenia na Żytomierz może wskazywać właśnie na chęć odcięcia zachodniej części kraju. Wówczas realny scenariusz dla Ukrainy – to podział, od wschodu: Niepodległy Donbas – skonfederowany Wschód i Południe – oligarchiczne, zneutralizowane Centrum – nazistowski Zachód.

Mur z g…a

Niezależnie jednak od wyniku – pro-ukraiński obłęd w Polsce jest kolejnym objawem historyczności i niedojrzałości opętanych. Podobnie zresztą, jak próby jego nieudolnej racjonalizacji. Osoby powtarzające na jednym oddechu „Ja tam Kijowa nie popieram, ale istnienie niepodległej Ukrainy jest korzystne dla Polski!” – w istocie wypowiadają zdanie „Między swoją posesją a działką sąsiada dobrze mieć mur z g…a” [ukłon].

Na czym polega korzyść dla Polski z sąsiadowania z murem z g…a w postaci obecnej oligarchiczno-nazistowskiej Ukrainy? Przecież to pogląd wyprany z sensu i treści. Co gorsza zaś – przecież gdy Bóg chce kogoś pokarać, to mu życzenia spełnia. Może się niestety stać, że za chwilę będziemy mieli na granicy taki właśnie mur, z flagą z g…a i krwi: Nazistowski Banderowski Reich Zachodniej Ukrainy. I co, jego istnieniem też się będziemy zobowiązani zachwycać? Dlatego lepiej już, by Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej doszły do Bugu – a wtedy zresztą Ukraina i tak przecież będzie, bo nikt (a już najmniej Putin i Rosjanie) jej likwidować nie chce. Tyle tylko, że przynajmniej zostanie zdenazyfikowana, co jest też, a może i głównie w polskim interesie.

Wojna atlantycko-eurazjatycka a sprawa Polski

Brak nazistowskiego, atlantyckiego państewka w środku Europy Wschodniej jest też ważny z jednego jeszcze powodu. To, czego jesteśmy świadkami to nie (tylko) wojna rosyjsko-ukraińska, ale także starcie bloku chińsko-rosyjskiego z dominacją amerykańską nad Europą, w tym i nad Polską.

Zwycięstwo rosyjskie (czyli ukraińskie, prawdziwej Ukrainy) od strony czysto pragmatycznej usunie potencjalną zawadę dla Pasa i Drogi, czyli wielkiego gospodarczego mostu eurazjatyckiego. Od strony geopolitycznej zaś brak skutecznej reakcji anglosaskiej już dziś oznacza ostateczny koniec systemu jednobiegunowego i zmierzch amerykańskiej hegemonii w jego ramach. Wzięcie Kijowa czy dalsza neutralizacja Ukrainy w drodze negocjacji dwustronnych byłyby świtem nowego, wielobiegunowego świata.

A to, mimo indukowanego Polakom zaślepienia, mimo infantylizmu, w którym taplany jest nasz naród – stanowi jedyną szansę przełamania naszego peryferyjnego statusu, wyrwania się z pułapki średniego (i wygaszanego) wzrostu i otwarcia na szansę, tylko szansę, ale jednak szansę uzyskania geopolitycznej i geoekonomicznej dojrzałości.

Dlatego bez dziecinnych flag na awatarach i przede wszystkim licząc na szybki pokój na Wschodzie – w polskim interesie liczmy na zwycięstwo rosyjskie, wyzwolenie Ukrainy, most eurazjatycki i nowe możliwości dla Polski.

Konrad Rękas – chart
https://chart.neon24.info

Moim zdaniem Polacy i Polska są skazani na zagładę. Jeśli nie zostaną wyrżnięci przez tych, którym teraz otwierają swoje krwawiące ze współczucia serca, portfele i drzwi domów – to rozpuszczą się w żymiaństwie, co zresztą już się niemal zupełnie spełniło.
Admin

Komentarze 52 do “Ukraina. Artykuł dla dorosłych.”

 1. Kulikow said

  Ten balagan ktory mamy na naszych Granicach .Jest sprytnie zaprojektowanym ;;;;Ludobujstwem i Depopulacja Nacji Slowianskich.Kto to robi? Niemam zamiaru sie bawic w jakies pisemne dywagacje i polemiki. Wszelkie zlo idzie z Zachodu .
  Robia to Super Bogate elity Swiata zachodu. Wlaczajac to elity Rosji Ciekawe tylko jakie to sa elity te rzekomo Rosyjskie?To jest proste i oczywiste To sa Ci ktorzy tworza NWO.I tylko moge jedno Napisac ……………….SMIERC wszelkim politykom i SMIERC SMIERC SMIERC SMIERC SMIERC elitom finansowym tego swiata.ONI TO WSZYSTKO ROBIA i nasza naiwnosc glupota tchorzostwo i zidiocenie……………………….DZIEKUJE

 2. Piskorz said

  re art niczym Stalin, który by zaatakował Hitlera jako pierwszy/ !!!!!!/., być może skracając wojnę o parę lat i ratując miliony ludzkich istnień na całym świecie.”” ….aby potem te miliony /z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Beneluksu, Portugalii….zapędzić do POWIEKSZONEGO ZSRR AŻ DO LIZBONY.!! I wtedy byłoby życie jak…w Madrycie, p. Rękas. Tak, tak Stalin z gałązką oliwną w Zachodniej E.

  ————-
  A teraz niby jest lepiej? Inaczej?
  Admin

 3. Listwa said

  @ 2 Kulikow

  Z ciebie taki Kulikow jak z kozy baletnica.

  O to chodzi, tu nie można przegrać:

 4. Marucha said

  Mikronezja, państewko złożone z 607 wysp na Oceanie Spokojnym (w sumie 702 km²), zerwała stosunki dyplomatyczne z Rosją.
  To już koniec Putina…

 5. Greg said

  „(P)REZYDENCIE” NARÓD NIE WYRAŻA ZGODY NA DOŁĄCZENIE DO WOJNY! NIE WSPIERAMY KATÓW POLAKÓW!
  .https://www.youtube.com/watch?v=dFkIVo6K104

  Ukrainizacja Polski się rozpoczęła! Nie daj się wyciągnąć na ulicę, bo o to im chodzi!
  .https://www.youtube.com/watch?v=dF1LWXIcqaM

 6. Listwa said

  Teraz istotnym punktem będzie opanowanie Kijowa przez z AR. Ukraińcy wynegocjowali korytarze humanitarne. Ludność wychodzi, czy nie może?

  Putni powiedział Macronowi że zajmie całą Ukrainę, czyli zapewne narzuci przyjazny Rosji rząd. Być może przywróci ponownie Janukowicza. Bo co to za demokracja majdanami za dolary.

  AR nie spieszy się już. Ale w interesie Polski jest, aby jak najszybciej operacja wojskowa się zakończyła.
  Chodzi oczywiście o konsekwencje działań wymierzonych w Rosje, a uderzą w Europę.

 7. Greg said

  Rzeź Wołyńska..świadkowie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=bhDPF6DYRKM

 8. Ramirez said

  Musimy, powinniśmy sobie zadać pytanie, co takiego się stało, że ‚nowe’ pokolenie ‚polaków’ jest tak głupie?
  Otóż, pierwsze spostrzeżenie jest takie, że gross tych głupców to osoby urodzone po 1978-1980. Dorastały one (przechodziły krytyczny dla kształtowania Postaw Moralnych okres 10-15 lat) już pod światłym światłem Postępu w Wolnopolsce.
  A więc chłonęły, siedząc na dywanie, ściek propagandy lejący się z TV. W ich łbach osadzała się warstwa po warstwie nienawiść do Polski i Normalności produkowana na Czerskiej.
  Pamięć dziecka nie analizuje, tylko wchłania.

  Drugie spostrzeżenie jest takie, że ci ludzie NIE BYLI KARCENI jak ich rodzice (również nie tłukli się z rodzeństwem, albo z ‚kolegami’ po szkole). A więc nie znają granic dla swojej histerii. Histeryzowali jak każde dziecko, ale nikt im nie wpoił odruchu warunkowego histeria=lanie. Dziś mogą histeryzować na całego. No i wyrosło stado osób formalnie dorosłych, ale w rzeczywistości niedojrzałych histeryków, tratujących wszystko na swojej drodze.

  Nowe pokolenie ‚polaków’ to miliony ’empatycznych’ baranów, a jak widzimy, osoba ’empatyczna’ popełni każde łajdactwo i kretynizm, byle ktoś jej szepną: ‚to z miłości’.
  A więc – z miłości jadą się oskrobać, z miłości plują na swoją ojczyznę, z miłości porykują pod wodzą szpetnej lesbijki. Największą ich wściekłość budzi ten, kto choćby słowem pozbawia ich poczucia Wyższości Moralnej. Stąd ich nienawiść do katolicyzmu, tradycji, przodków, wszystkiego co normalne, dojrzałe i odpowiedzialne.

 9. Listwa said

  Bokser udaje fizyka atomowego i boi sie tsunami:

  „Jeżeli wojna nie zostanie powstrzymana, świat stanie w obliczu połączonych katastrof Czarnobyla i Fukushimy. Ukraina ma cztery elektrownie atomowe, a rosyjska armia wystrzeliwuje rakiety i zrzuca bomby tuż obok nich. Nie odwracajmy wzroku, zatrzymajcie tę inwazję, teraz”

  – alarmuje w mediach społecznościowych mer Kijowa.

  https://www.fronda.pl/a/wladimir-kliczko-to-moze-byc-nuklearna-katastrofa,174491.html

 10. Listwa said

  ad 8

  https://pch24.pl/wicepremier-kowalczyk-w-polsce-nie-zabraknie-zywnosci-ale-ceny-moga-znacznie-pojsc-w-gore/

  – czyli żywności nie zabraknie, ale Polaków może nie być na nią stać.

 11. Listwa said

  ad 6

  https://pch24.pl/byly-szef-wojsk-nato-za-wlaczeniem-sie-do-wojny-samoloty-nato-powinny-latac-nad-ukraina/

  – dopóki trwa operacja mają pretekst, na razie do gadania.

 12. Listwa said

  ad 6

  Polacy jeśli chcą przeżyć muszą osiągnąć chociaż minimalny poziom ,aby tego typu treści z lekkością rozumieć. Bo to jest także nauka służąca dzisiejszej polityce i zwycięstwu. Jeśli zaniechają zginą :

 13. Ramirez said

  ad 10

  Naszych Drogich Gości będzie stać. Zadba o to Rząd Pisi, krojąc Polaków do kości. Dla naszych Drogich Gości jest wszystko, leczenie poza kolejką, pierwszeństwo w przyjmowaniu na wyższe uczelnie i do pracy. Dla Polaków kop w siedzenie. Ale to ich nie przekonuje, dalej będą drzeć japę, jak darli na ‚strajku kobiet’. Ta sama mentalność.
  Wtedy wydzierali się ‚to jest wojna’. Teraz też się drą z radochy, że Rząd Pisi wysyła na wschód myśliwce.
  Cieszą się, mało co nie rozpękną ze szczęścia, że ‚to je wojna’.

  btw, coś mnie dochodzą słuchy, że zaczyna brakować oleju napędowego na orlenach.
  Czyżby Rząd Pisi wysłał polskie paliwo (czołgi jadą na ropie) na przepalenie na Ukrainie?
  Jak to się stało, że w Polinie rządzi zgraja kryptoukraińców rodem z UPA pod przewodnictwem Żymu? XD

 14. VD said

  Rękas jak zwykle świetny. Tylko jak on pisze że „Pro-ukraiński obłęd w Polsce jest kolejnym objawem histeryczności i niedojrzałości opętanych.” to przecież zapomina, że ta histeria jest teraz w całych globalistycznych mediach. Media w Polsce to tylko filia czy odprysk mediów USA. I propaganda antyrosyjska i probanderowska u nas to robota waszyngtońskich mend nad Wisłą. Tak jak Ukraińców poprzerabiały te same mendy rządzące mediami na neobanderowców.

  Telewizji w ostatnich dniach nie da się oglądać. Zbiera się na wymioty od kłamstw i nachalnych manipulacji.
  A tymczasem Rosja jakby wytraciła impet. Popatrzcie na mapy z tego tekstu

  Wojna na Ukrainie, dzień 8 (03.03.2022): Rosjanie zdobywają kolejne pozycje na południowym wschodzie kraju, patowa sytuacja pod Charkowem (wideo, southfront.org)

  Prawie nic nie przybyło 3 marca. Oby Rosjanie się ogarnęli, bo zostaniemy sami z banderowcami popieranymi przez cały świat. Rękas to dobrze rozumie: „Interes Polaków w tym wszystkim jest zaś tylko taki, by Rosja podyktowała swoje warunki całej Ukrainie, nie wyłączając Małopolski Wschodniej i Wołynia. W przeciwnym razie będziemy mieli na granicy południo-wschodniej państewko już wyłącznie nazistowskie, a nie jak teraz oligarchiczno-nazistowskie.”. I jescze to: „w polskim interesie liczmy na zwycięstwo rosyjskie, wyzwolenie Ukrainy, most eurazjatycki i nowe możliwości dla Polski”.
  Panie Konradzie, DZIĘKI za głos rozsądku na tym polskim pustkowiu!

 15. Listwa said

  @ 13 Ramirez said

  Przebudzą się jak dostaną po ryjach. Ale będą jedynie narzekać z szoku i głupoty.
  Ropa to efekt sankcji na Rosję. Wiedzą że kupują od Rosji i nakładaja sankcje, żeby nie kupować, bo Rosję zagłodzą. Potem powiedza, że to wina Putina, bo ropy nie dostarcza.

  I w tych deklach nie postanie żadna refleksja najprostsza.

 16. Greg said

  NWO To Protect Democracy?

  .https://www.youtube.com/watch?v=20ETfK96AI4

 17. Kar said

  ..jeszcze x dla przypomnienia/13/Ramirez

  – przywiezli ich na tankach zza Buga w 45. Ta cala holota (Gomulka, Moczar i inni) juz w 44 byla misternie zakamuflowana w lubelskich krzakach gotowa to przerzutu do rzadowej michy.

  I stad dzisiaj ten ukr-owczy ped do Polszy. Ogolnie to ida na swoje. W urzedach gimnnych juz 3 pokolenie (wnusie tych z 44) urzeduja majestatycznie

 18. Greg said

  Satanistka ,,artystka” solidaryzuje się z Ukrainą.

  .https://www.youtube.com/watch?v=kG3gIql8d7A

 19. Listwa said

  My chyba na ten wybuch jednak poczekamy:

 20. UZA said

  „Musimy, powinniśmy sobie zadać pytanie, co takiego się stało, że ‚nowe’ pokolenie ‚polaków’ jest tak głupie?”

  Nie są odosobnieni w swojej głupocie. Także i pokolenie młodych Ukraińców udało się przerobić na – jak to ktoś kiedyś ładnie ujął – szatańskie odchody. Kiedy amerykańskie służby przeprowadziły na Ukrainie zamach stanu pn. „majdan” , większość Ukraińców (poza galicyjską zbieraniną) nie chciała walczyć o Banderland. Masowo uciekali do Rosji. Dziś, poza szlachetnymi i nieugiętymi bohaterami z Doniecka i Ługańska, większość już chce walczyć i jest gotowa oddać życie. Wygląda na to, że nachalna, prymitywna, banderowska propaganda, stosowana już wobec dziatwy szkolnej, przynosi rezultaty.

  Uwrażliwionej demokratycznie, antynacjonalistycznie i filosemicko „społeczności międzynarodowej” nigdy nie przeszkadzało banderowskie hajlowanie, marsze z pochodniami, swastyki i kultywowanie pamięci SS-Galizien , a pamiętamy jaka to była straszna afera z wafelkowymi urodzinami Hitlera, zainscenizowanymi w jakimś polskim zagajniku. Żeby się tylko rozhisteryzowani fajnopolacy, pisołykacze i „narodowcy” za bardzo nie rozpędzili i zamiast żółtoniebieskich znaczków nie zaczęli sobie wklejać na profile swastyczek, bo co wolno (na razie) banderowskiemu wojewodzie, to nie tobie …. poliniaczku.

 21. Greg said

  Wieści z Mołdawii – Lexus, Nissan, BMW „wypasione bryki”

 22. Lily said

  Jak mialam 7 lat, mama powiedziala TAK.
  „Dziecko zapamietaj TO, ze sa Ludzie,
  dla KTORYCH Oszustwo JEST CNOTA”;
  My Polacy Jestesmy narodem,podatnym na Oszustwa.
  Dlaczego ?.
  Bo oceniaja Innych, wedlug siebie.

 23. Lonliness said

  Kraj który ma cztery elektrownię jądrowe, bardzo dużo surowców, żyzne gleby a ciężko przędzie? Jakie tam musiały do tej pory łapówy chodzić
  Jak w rzeczywistości wygląda inwazja Rosji na Ukrainie? Analiza z USA
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/03/jak-w-rzeczywistosci-wyglada-inwazja.html

 24. Isreal said

  ślepy polaczek nie widzi, że już buli za banderowców, a to dopiero początek ….. gudłajski gaz, ropa, węgiel (?!) już nie jest tanie a będzie jeszcze bardziej „nie tanie” …. on verwa już ponad 7zł …..

  używam płukanki do gardła do którego dodaję płyn Lugola, w szedłem do „zaprzyjaźnionej” apteki, zapytałem – magisterka popatrzyła z politowaniem – w hurtowniach niema! – aha, no to internet, a tu to co kosztowało średnio 8zł dzisiaj od 100-kilkudziesięciu do nawet 850zł za to samo ………. (chyba niedorostek na ukrainu wysłał i wysyła …. itp

  od rana w psich mediach telefony w dyskusji czy chcemy większej armii – kutasek czy kaczorek (jak kto woli) krzyknął – 300 tys.!!! – i polaczek już widzi jak ta „armia” stoi na granicy, tymczasem to 300 i w żadnym razie nie Spartan …… co za durnie

 25. Promieniujące cele Ukrainy

  „Ukraina … bredziła o pozyskaniu broni jądrowej (zapewne brudnej)”

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/01/03/antropocyd/#InnaBro

  interewencja Rosji następiła być może w ostatnim momencie, aby NAS uratować przed banderowską zarazą i zniszczeniem naszej egzystencji. Była mowa o wykorzystaniu Czernobylu.

  Ta jak widać absolutnie konieczna interwnecja FR jest następstwem operacji na Majdanie w 2014. roku i późniejszych, na którą pani Nuland z MSZ USA otrzymała 5 miliardów dolarów. Pani Nuland, to jest ta, która p…doli UE, naturalnie także Polskę z jej 35 milionami mieszkańców, dziś terroryzowanych przez okupujące bataliony US Army i ich propagandę ze wszystkich jej źródeł gównego nurtu.

  Rosja była zmuszona podjąć radykalne kroki.

  W związku z masowym napływem elementów ukraińskich, jest rzeczą niezbędną utworzenie w Polsce, albo poza nią, monitora działalności banderowskiej ew. ukraińskiej, nie zawsze można to rozdzielać, w pierwszym rzędzie w Polsce, gdzie należy rejestrować wszystkie przypadki naizistowskiej działalności Ukraińców.

 26. Siekiera_Motyka said

  Podobne spotkanie (obiecanki) było w 1939 w Polsce. Znamy jak się zakończyło.
  „My zwami ale w Ameryce.”

  „Kongres usunął zakaz finansowania neonazistów z ustawy o wydatkach na koniec roku
  Pod naciskiem Pentagonu Kongres wycofał ustawę o wydatkach z poprawką, która zapobiegała wpadaniu funduszy w ręce ukraińskich grup neofaszystowskich.
  Autor: James Carden 14 stycznia 2016 r.”
  https://www.thenation.com/article/archive/congress-has-removed-a-ban-on-funding-neo-nazis-from-its-year-end-spending-bill/

 27. Marek said

  Ramirez said
  2022-03-04 (Piątek) @ 10:40:42
  ===
  celnie

 28. Wlodek said

  „… Pro-ukraiński obłęd w Polsce jest kolejnym objawem histeryczności i niedojrzałości opętanych. …”

  Obłęd, histeryczność i niedojrzałość nie biorą się znikąd, są wynikiem braku odpowiedzialności. Do tego służył od 40 lat upadający system (wy)kształcenia, ale przede wszystkim brak wychowania w obecnym pokoleniu prawidłowych postaw moralnych. Ale najgorsze jest to, że tego wychowania zabrakło w wielu rodzinach.

  Brak przewidywania skutków swoich poczynań świadczył o braku wyobraźni.
  Brak wyobraźni był następstwem braku myślenia, czyli wygodną bezmyślnością.
  Bezmyślne naśladowanie tłumu wynikało z wiary w mądrość stadną, czyli była łatwowiernością.

  Łatwowierność jest jednak zaprzeczeniem wiary, czyli zwyczajnym brakiem wiary.

  A w tym stanie rzeczy „… Polacy i Polska są skazani na zagładę …”
  Jeszcze nie chcę w to uwierzyć, bo nie mogę się z tym pogodzić.

 29. Sudbina said

  Krew serbskich dzieci bestialsko pomordowanych – rozleje sie calej Europie.

 30. kolejny said

  Doceniam rozsądne wyrażanie opinii, które ma tu miejsce. Jednakże to tylko słowa. Czy macie jakiś pomysł praktyczny na próbę ratunku nas w tym obłędzie? Czy tworzycie lokalne grupy wsparcia? Może warto byłoby je utworzyć, spotykać się zrobić podział obowiązków i ról na danym obszarze? W przeciwnym razie wszyscy zostaniemy sami. Tym bardzie, że wkrótce los portalu może być taki sam jak wcześniejszej wolnej polski czy innych nie pasujących w retorykę mocodawców polin. pozdrawiam
  P.S jest tu ktoś z Rzeszowa czy Podkarpacia ?

 31. Lily said

  Smierc 500.000 Iranskich dzieci,
  w wojnie tej bralo udzial polskie wojsko,
  a prezydentem byl Lech Kaczynski.

 32. Greg said

  Pomyłka, chyba Irackich, a nie irańskich.

 33. Gdzie byli ci wszyscy krzykacze kiedy NATO napadło na Jugosławię, Afganistan, Irak albo Libię?
  Taka Libia Muammara Kadafiego była nadzieją dla całej Afryki. Zwykli Afrykanie bardzo dobrze o tym pamiętają. Zachód jednak wolał zniszczyć ten przyczółek afrykańskiej wolności i dobrobytu.

 34. bryś said

  „lokalne grupy wsparcia” – znaczy się co? Parę osób odzyskało rozsądek po gów no demi. Ale wirus w porównaniu z PUTINEM!!!!! – to pikuś mały kotek.

  Niech Pan przejrzy ilość wejść na Gajówkę chociażby, a potem to interpoluje na swoich sąsiadów, tak do 50 km i wyliczy prawdopodobieństwo spotkania któregoś z nich. Powodzenia.

 35. bronek said

  Czy aby światowy un nie zrezygnował ze świata jednobiegunowego? To z kolei by znaczyło, że USrahell rezygnuje z bezpośredniego nadzoru Europy. Co to znaczy dla Polaków będących
  w okowach magdalenkowej ferajny?
  Uważam, że jeżeli powyższe jest już faktem – magdalenkowa ferajna przestanie istnieć na skutek politycznych działań Moskwy.

 36. Lily said

  Re 28,; Wlodek
  JAKI rzad,Taka i Polityka.
  O naszych losach Zadecydowano w Magdalence,
  KOR-owcy byli tam,w pelnej obsadzie.

 37. kolejny said

  Odp Panu Brysiowi.
  Wiem, że patrząc na to wszystko, wydaję się, że już po nas i tak czy owak wykończą nas jak nie ukry to chazary. Oczywiście przy wsparciu reszty miłującej nas od stuleci i że można tylko czekać na to. Oczywiście prawdopodobieństwo spotkania podobnie myślących ludzi jest nikłe, ale zawsze można spróbować i wierzę, że niekoniecznie to muszę odległości kilkudziesięciu kilometrów jak Pan sugeruje. Widzi Pan podobnie sprawa ma się z innymi rzeczami choćby dam przykład. Jest chore dziecko i od długiego czasu pomimo licznych starań jego stan nie poprawia się. Brak skutecznych specjalistów w dziedzinie i można powiedzieć, że dalsze działania nie mają sensu. Ci idioci mieniący się znawcami tematu mu nie pomogą najwyżej wyczyszczą mi resztki pieniędzy. Ale gość próbuje nadal, szuka, drąży temat i wierzy, że prędzej czy później znajdzie kogoś kto pomoże dziecku. Tutaj podobnie wydawać by się mogło, że nie ma sensu szukać konkretnych, kumatych osób. Ale dlaczego nie próbować…
  Jakby to wyglądało? Np tak …jesteś na wsi i masz ziemię, którą uprawiasz. Masz drób. Zmawiamy się i wspólnie to robimy lub wymieniamy dobra w taki czy inne sposób. Mamy jedzenie, zbieramy zioła itd. W innych sprawach uzupełniamy się. Zamiast indywidualnych wywodów, poniekąd słusznych działamy praktycznie. Wspieramy się, pomagamy sobie w możliwie najróżniejszy sposób. Same czarne scenariusze, fatalizm niczego nie zmienią. Chyba, że faktycznie uważa Pan że nie ma szans na spotkanie kogoś normalnego i zostaje tylko wylewanie pomyjii na tych zidiociałych poliniaków. Niestety oni tutaj do Pana Maruchy nigdy nie wejdą więc [po te licytacje na inwektywy?

 38. Władysław said

  Witam Gajowkowiczow.Moj dziadek uciekał z całą rodziną z Tarnopola w 1945 roku. Był Ukraińcem i miał żonę Polkę.Sasiad Ukrainiec , ostrzegł dziadka o grożącym niebezpieczeństwie (wymordowaniu całej rodziny przez rezunow)Tak Moja rodzina znalazła się na ,,Terenach odzyskanych”W chwili obecnej,mieszkam w innym miejscu (emigracja ekonomiczna od 20stu lat)Wyjechałem za panowania tzw Kwaśniewskiego(Stolzmana) i ta sytuacja jest niepokojąca.Czy jest szansa , żeby w Polsce obudziły się siły Narodowe i chociaż znaczna część Polaków?

 39. Wlodek said

  [36] Lily
  Myślę jednak, że „korzenie” problemu polskości Polaków leżą jeszcze w poprzednich wiekach.
  Zapowiedzią tego, co nas teraz dotyka, były już narodziny II „RzeczyPospolitej”.

 40. Carlos said

  Wlodek , ale te korzenie byly dosc dobrze zutylizowane ( moze nie dosc) przez Gomulke i Gierka , choc ten drugi im za duzo pozwalal- do czego sie zreszta przyznal, przed smiercia. A juz Jaruzel dopelnil katastrofy, dogadujac sie z pejsami.

 41. ! said

  „Czy jest szansa , żeby w Polsce obudziły się siły Narodowe i chociaż znaczna część Polaków?”

  Siły „narodowe” to najgorsza obok PiS zbieranina cymbałów w tym kraju. Bardziej niebezpieczna niż tęczowi.

 42. Krzysztof55 said

  @Lily (31)
  Chodzi o irackie dzieci a nie irańskie.

 43. bryś said

  Kolejny – szanowny Panie – to wszystko teoria. Wsi jako takiej już nie ma. W większości sa przedmieścia. W każdym domu telewizor z 50 kanałami. Starsi jeszcze mieli ogródki czy drób, ale wymarli albo się poszczepili, młodzi w większości mają drobiazg w d… Robią kasę na dużych areałach, nowoczesnym sprzętem na kredytach, albo rezygnują. Nikt nie będzie chodził przy kurach, czy krówce na mleko. Nie ma możliwości poruszenia tematu że Rosja słusznie zrobiła pacyfikując u-krainę, bo zostanie Pan zlinczowany. Jeżeli jeszcze o chorobach mozna z kimś podyskutować, to temat geopolityki, histori (tak z 2 lata wstecz) jest nie do ogarnięcia.

  „Niestety oni tutaj do Pana Maruchy nigdy nie wejdą” – ale jestem ja, wieśniak od urodzenia i Panu tłumacze. 🙂

  Co do chorego dziecka, po parunastu latach każdy zaczyna wątpić. Bo i dziecko przestaje być dzieckiem. W sensie nie, że nie naszym, tylko po prostu rośnie i dorośleje. Wyżej dupy się nie podskoczy. Temat z autopsji.

  Pzdr.

  Co do pomagania sobie nawzajem – w Polsce obcy zawsze maja pierwszeństwo.

 44. bryś said

  „Niestety oni tutaj do Pana Maruchy nigdy nie wejdą” – polecałem i dawałem linki setkom osób. Informacje zwrotną, że to ciekawe, dostałem raz. O czym Pan chce rozmawiać z ludźmi którzy nic nie wiedzą, niczym sie nie interesują, a łby mają zalepione papką medialną. Nie mozna się przebić przez ten szum, nigdy nie będzie Pan w stanie konkurować z obrazem trumien w Bergamo, albo z niusem że sowieci gwałcą nastoletnie u-krainki i mordują ich matki. Albo filmikiem jak czołg rozjeżdża samochód (uwaga drastyczne). O! O tym to możemy pogadać! Jaka to swołocz i że coś trzeba zrobić, bo dziś u-kraina a jutro cały świat!

 45. Wlodek said

  Ad. Bryś

  „… polecałem i dawałem linki setkom osób …”

  Proszę się nie zniechęcać, może jeszcze czytają, albo ich zwyczajnie „zamurowało” z wrażenia.

 46. Wlodek said

  Re. Carlos

  „… ale te korzenie byly dosc dobrze zutylizowane …”

  Te pełnokrwiste „korzenie”, to może udało się po części zutylizować.
  Ale tej „zepsutej” krwi, którą zainfekowali Polaków, jeszcze za I ReczPospolitej, jak widać obecnie, nie da się już „wykorzenić”.

  P.S.
  Z wyjątkiem coraz mniejszej garstki, którym myślenie nie sprawia bólu, a wyobraźnia pozwala unikać błędów.

 47. bryś said

  „… polecałem i dawałem linki setkom osób …” – no dobra. Może z setka by się uzbierała przez te lata.

 48. ! said

  „Niestety oni tutaj do Pana Maruchy nigdy nie wejdą”

  Wchodzą, wchodzą skur-yny ale tylko po to, żeby nasrać. Za każdym razem gdy wysłałem jakieś linki, żeby kogoś obudzić to był nalot wulgarnych idiotów. I tyle.

 49. ZAZ said

  Banderowcy zaniemówili !!!!

 50. Wlodek said

  „… Ukraiński negocjator zastrzelony. Był podejrzany o zdradę stanu…”

  [https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art35811401-ukrainski-negocjator-zastrzelony-byl-podejrzany-o-zdrade-stanu]

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zastrzeliła ukraińskiego negocjatora Denisa Kirejewa. Był podejrzany o zdradę – podaje portal Ukraińska Prawda, powołując się na ukraińskie rządowe źródła

 51. Niestety patrząc na to co się dzieje teraz potwierdzam.

  Liczy się działanie mądrych Polaków zgodnie z racją stanu jak Marucha, czy Wierni Polsce Suwerennej.
  Narodowcy się kompromitują. Kompletne braki intelektualne wychodzą na wierzch, ponieważ popierają ukrów!

 52. Wanderer said

  ” Ta cala holota (Gomulka, Moczar i inni) juz w 44 byla misternie zakamuflowana w lubelskich krzakach gotowa to przerzutu do rzadowej michy.”

  Panue Kar, Gomulka i Moczar byli Polskimi patriotami. To oni pierwsi probowali podjac polska racje stanu. Cos sie panu pozajaczkowalo

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: