Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Wojna z ludzkością

Posted by Marucha w dniu 2022-03-06 (Niedziela)

Obecna sytuacja na Ukrainie po raz kolejny ożywiła kłamliwe zachodnie media i wprawiła je w antyrosyjski szał.

Przez ostatnie dwa lata media entuzjastycznie forsowały ludobójczą narrację Covid w imieniu frakcji Globalistów. Wszelką wątpliwą wiarygodność, jaką mieli przed Covidem, zniszczyli swoimi nieustępliwymi kłamstwami.

Ze zdumiewającym brakiem samoświadomości pchają teraz antyrosyjską narrację niczym pozbawione zasad bezmyślne trolle, którymi są. Ignorując zarówno fakty, jak i kontekst, bezustannie promują propagandę wojenną, aby usprawiedliwić tę wrogość wobec swoich oblężonych populacji.

Niefortunna rzeczywistość jest taka, że ​​pomimo bezprecedensowej nieufności w mediach propaganda działa. Na Zachodzie narastają nastroje antyrosyjskie. Byliśmy świadkami tych samych zjawisk z zaciekłą antychińską narracją emanującą z zachodnich rządów i ich klientów stenografów w mediach. Przesłanie jest jasne, jeśli nie jesteś uległą marionetką anglo-amerykańskiego imperium, to oczywiście jesteś zły i musisz zostać zniszczony.

Prawda jest oczywiście głębsza, prawdziwa wojna, którą prowadzą globaliści, toczy się przeciwko obywatelom każdego kraju na ziemi. Ponieważ okrucieństwo Covida jest szybko ujawniane, represje wobec ludzi są jedyną opcją dostępną dla kabały New World Order Davos. Jak zawsze, wojna za granicą jest najlepszym pretekstem do narzucenia tyranii w kraju. Zachodnie neoliberalne rządy Ameryki, Kanady, Australii i większości Europy nie mogą sobie pozwolić na odsunięcie od władzy. Całkowity gniew ludzi zostanie uwolniony z pełną mocą przeciwko tym, którzy narzucili im ludobójczy Covid. Trudeau, Macron i wspólnicy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności (w taki czy inny sposób) za ich kluczową rolę w tym okrucieństwie. Nie mogą do tego dopuścić, mają zbyt wiele do stracenia.

Tragiczny i niepotrzebny konflikt na Ukrainie można określić mianem „Wielkiej Wojny Resetu”. Choć w celach medialnych jest wycelowana w Rosję, jej prawdziwym celem jest dalsze ujarzmienie narodów ich własnych krajów. Zachodni program neoliberalny zawodzi na każdym froncie, ekonomicznie, społecznie i moralnie. Kabała zniszczyła niegdyś dobrze prosperujące i wolne społeczeństwa, którymi rządziła. Dystopijna przyszłość, którą zaplanowali dla świata, jest teraz jasna dla wszystkich. To perspektywa, która powinna wszystkich zaniepokoić.

„Wielki reset” jest sposobem Kabały na zapewnienie, że ci sami globaliści, którzy pogrążyli świat w chaosie, nadal będą rządzić po nadchodzącym nieuniknionym upadku. Zielona agenda i czwarta rewolucja przemysłowa dotyczą deindustrializacji świata i zniszczenia odnoszących sukcesy konkurentów przemysłowych, takich jak Rosja i Chiny. Nic dziwnego, że ani Rosja, ani Chiny, wraz z Indiami i Iranem nie zgadzają się z tym podstępnym planem. Nie są sami, wiele krajów z Afryki, Ameryki Południowej i Azji również bardziej skłania się ku orbicie rosyjsko-chińskiej. Wszyscy mają dobre powody, by być nieufnym i złym na Imperium. Kabała jest słaba i upada, stworzyła potężnych wrogów, którzy są potężnymi przeszkodami dla Nowego Porządku Świata i Wielkiego Resetu. Spodziewaj się, że ośmieli to inne kraje do przeciwstawienia się planom Imperium.

Imperium nie dba o Ukraińców bardziej niż o ludzi we własnych krajach. Chodzi o utrzymanie kontroli nad ludzkością. Prezydent Putin w istocie nie walczy z Ukrainą, on walczy z NWO I to jest walka nas wszystkich. Bitwa toczona przez Zachód jest o umysły ludzi Zachodu, aby mogli uzasadnić narzucenie dalszej tyranii. Do niedawna prezydent Putin wykazywał niesamowitą powściągliwość, pomimo nieustannych kłamstw i agresji, jaką prowadził do pokoju i dyplomacji. Nie zostało to odwzajemnione, spotkało się to z kolejnymi kłamstwami i prowokacjami. Stał w obliczu tylko dwóch opcji, kapitulacji lub oporu, postawił na opór. Walka Rosji to walka wszystkich narodów, które cenią wolność i sprzeciwiają się tyranii.

Wszyscy jesteśmy teraz Rosjanami.

Eamon McKinney
Dr Eamon McKinney jest wybitnym sinologiem z ponad 40-letnim doświadczeniem w chińskim biznesie zagranicznym. Jest dyrektorem generalnym i założycielem (1985) CBNGLOBAl, jego firma zarządzała ponad 300 dużymi projektami chińsko-zagranicznymi. Mieszka w Qingdao w Chinach.

Źródło oryginalne https://www.strategic-culture.org/news/2022/03/05/the-war-on-humanity/
Wybór, redakcja i korekta tłumaczenia oryginalnego SpiritoLibero.

https://kurier-poranny.blogspot.com

Komentarzy 25 do “Wojna z ludzkością”

 1. Marek said

  Rosyjskie banki wydadzą karty UnionPay

  Stało się jasne, że trzy duże banki – Alfa, Tinkoff i Sbierbank – ogłosiły, że wydadzą karty chińskiego systemu płatności UnionPay. Karty będą obsługiwać zarówno „MIR”, jak i UnionPay. To świetna wiadomość dla tych, którzy opłakują utratę Swifta. Teraz czekamy, kiedy będzie można zamówić te karty. Na przykład nasi chińscy partnerzy uspokajają i budzą zaufanie – zarówno Rosja, jak i Chiny są podłączone do krajowych systemów obiegu pieniędzy, co oznacza, że ​​istnieją co najmniej dwie platformy, które w razie potrzeby mogą zastąpić SWIFT.
  https://politikus.ru/events/141250-rossiyskie-banki-budut-vypuskat-karty-unionpay.html

 2. bryś said

  Rosja jest chyba ostatnim krajem, prócz Białorusi – „białego człowieka”. Miejscem gdzie możesz chodzić z podniesioną głową, jako biały.

 3. Boydar said

  „… tragiczny i niepotrzebny konflikt na Ukrainie …”

  Czyżby bezcenny geszefcik się wziął i wywrócił ?

  Ciekawe, co powiedziałby autor (artykułu) jakby go tak drewnianą piłą w korycie naderżnąć, albo kiszki wywlec przez dziurkę w brzuchu. A przecież „w Ukrainie” to tradycyjnie bohaterski sposób walki o „naród ukraiński”

  Bujaj wora psi wenclu !

  Moja swacha mówiła, że nigdy jak się kładli spać nie mieli pewności czy się żywi obudzą. Wujku, śpicie ?

 4. Okadwa said

  Normalnie żem uklęknął…
  Sala klaszcze; autor się kłania.
  Wiadomo… dobre proroctwo wymaga oprawy.
  A Polska zaś rośnie liczebnie ostatnio… co serca raduje.
  I wstążeczka we klapie… solidarność!… a tam Rejent płot ustawia Cześnikowi z Białorusi.
  Prawie milion już zjechało na te dożynki… jakaż kanalizacja to wytrzyma?
  Ot, zagrzęźli my… popadli my w kałabanię.
  … wola Nieba?

 5. wewewe said

  Re 3: Bo giną też niewinni ludzie.

 6. Zachód prowadzi wojnę z Rosją rękami Ukraińców, dostarcza im systemy przeciwczołgowe: brytyjskie NLAW i amerykańskie Javelin, a także obrony powietrznej Stinger.
  Zadziwiająca jest naiwność samych Ukraińców, Zachód wykorzystuje ich jak afrykańską kolonię, podobno wykupili tam całe połacie ziemi ornej, a nawet wywożą z Ukrainy nawet osławione czarnoziemy i to całymi wagonami.

 7. Boydar said

  Na każdej wojnie giną najmniej winni, ale na tej najmniej właśnie

 8. walthemar said

  Mi chodzi mysl po glowie.
  Rosja zajmie czesc ruskojezycznej upadliny a reszte odda Polsce i Rumunii
  Przeciez nie zablokowala granicy z Polska
  Wczoraj na radarze widzialem hiszpanski samolot i zniknal w locie Rzeszow -Lancut

 9. Anucha said

  Dziwny kontrast Izraelskich i poliniackich .
  Pod palmami wstrzemięźliwość , a u nas kapiący jad na widok Putina.
  Czyżby tak działała różnica klimatów.
  Z tym Madagaskarem to ktoś dobrze kumał😀

 10. Ale dlaczego? said

  A.D. 6
  Znam przypadek Polaka z Ukrainy ożenionego z Ukrainką.
  Jako człowiek już stary chciał WALCZYĆ ZA UKRAINĘ.
  Ja jako zaś Polak pracujący w firmie, gdzie jest od jakiegoś czasu sporo zatrudnionych Ukraińców, nie zauważyłem jakiegokolwiek „ruchu” tych Ukraińców w kierunku „obrony ojczyzny”. Jak pracowali, tak pracują.

  Znam też relacje, że są Ukraińcy, których członkowie rodzin wymordowali banderowcy, którzy wprost dziwią się Polakom, że pozwalają na taki napływ ich rodaków do Polski. Gdy na Ukrainie kwitnie banderyzm. I to relacje sprzed kilku lat.

  Niejaki Słomka zorganizował legion Polaków, który miał wyruszyć bronić Lwowa czy jakoś tak. Tego samego, w którym banderowcy protestowali przeciwko „polskim panom”.

  A więc to chyba POLACY są durniejsi od Ukraińców.
  Ja osobiście stoję z boku. To nie nasza wojna.

 11. Bandziorek said

  W ciągu jedenastu dni ile zabito cywilów na Ukrainie? 331 osób łącznie taka to „krwawa ” wojna. Zelwnskiemu ske marzy żeby z tego konfliktu zrobić wojnę światową
  „Ukraina: kraj, w którym umarła historia”. – David Stockman
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/03/ukraina-kraj-w-ktorym-umara-historia.html

  ———–
  To już było.
  Admin

 12. bryś said

  Anucha – moze boją sie że Ruskie pociągną parę kilometrów dalej. Tylko że durne polactwo zamiast skorzystać z pomocy i zdusić pasorzyda, będzie go bronic. Niepodległości, k…wa. A tfu…

  ——
  Przecież to dzisiejsze gównopolactwo broniłoby Niemców przed Armią Czerwoną w 1944…
  Admin

 13. bryś said

  „Ja osobiście stoję z boku. To nie nasza wojna.” – tylko że będziemy w niej najbardziej przegrani, bez względu na wynik.

 14. Ale dlaczego? said

  A.D. 13
  Jeśli kurwy pisowskie wciągną nas do wojny.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/rosja-ostrzegla-ze-udostepnianie-lotnisk-ukrainskim-samolotom-moze-uznac-za-wlaczenie-sie-do-wojny/

 15. Ale dlaczego? said

  Dalszy ciąg to już zdrada na całego?
  https://legaartis.pl/blog/2022/03/06/usa-zezwolilo-na-dostawe-polskich-samolotow-bojowych-na-ukraine/

 16. aaa said

  Rosja wstąpiła niedawno do Światowego Forum Ekonomicznego, więc zachodzi podejrzenie, że wcale nie walczą przeciw nim, a zgodnie z ich planem. Nowa, cyfrowa waluta ma więc szansę pojawić się najpierw w Rosji a potem na Zachodzie, podobnie z innymi przejawami cyfrowej tyranii. Chiny również wydają się być raczej inspiracją dla globalistów niż jakimś przeciwnikiem. Przeciwnikiem to mogą być dla USA, lecz USA i globaliści to nie jest to samo.

 17. ? said

  Re 16: Chinome grają ze Schwabem i całym Forum w jednej lidze:
  .https://www.youtube.com/watch?v=M0J0A9JHUb4

 18. Greg said

  Od kilku lat nie będąc prorokiem przewidywał, co nadchodzi /można sprawdzić i odsłuchać/.
  Wystarczy dobra znajomość historii.

  Dzieje się…..
  .https://www.youtube.com/watch?v=TJjIuIlYogk

 19. UZA said

  „Rosja zajmie czesc ruskojezycznej upadliny a reszte odda Polsce i Rumunii”

  Owszem, Rosjanie – w interesie Ich zagrożonej ludności – powinni wyzwolić tę ludność od ucisku i przemocy Banderlandu – tak jak zrobili z Krymem. A resztę zostawić, strząsnąwszy pył z butów. Rumuni i Polacy powinni mieć prawo powrotu do Polski, do Rumunii czy do Mołdawii. Natomiast resztę niech sobie Banderland zatrzyma. Na litość Boską, niech nikt nie myśli o przyłączaniu czegokolwiek do Polski ! Zaminować granicę i płot postawić pod napięciem!

  „Ja osobiście stoję z boku. To nie nasza wojna.”

  II Światowa też nie była w gruncie rzeczy naszą wojną. Nie my decydowaliśmy i nie my mieliśmy na tym zyskać. Niestety, organizatorzy zaplanowali gry wojenne na naszym terenie. Nie dało się stanąć z boku.

 20. Barbara Chojnacka said

 21. Listwa said

  @ 20 Barbara Chojnacka said

  Czyli chcą się chronić przy Rosji, czyżby przewidują, że Europa zachodnia stanie się jak Afryka pn?

 22. Piotr B. said

  Pisowskie BLADZIE caly czas kombinuja jak oszukac NATO i wysylaja agenture .A ukry tez z tego samego POmiotu…wysylaja ta agenture w najbardziej niebezpieczne sektory i gina jak muchy…ale o tym SZA.

 23. Barbara Chojnacka said

  Ad.Listwa
  Będą mieli Niebiańską Jerozolimę, ale tylko jak się nawrócą, jako ostatni zresztą i znowu będą pierwszymi

 24. UZA said

  „Rosja wstąpiła niedawno do Światowego Forum Ekonomicznego, więc zachodzi podejrzenie, że wcale nie walczą przeciw nim, a zgodnie z ich planem. ”

  Wątpię. Myślę, że Putin próbuje utrzymać się na powierzchni i ma ambicje, by być raczej graczem niż pionem.

  „Chiny również wydają się być raczej inspiracją dla globalistów niż jakimś przeciwnikiem. Przeciwnikiem to mogą być dla USA, lecz USA i globaliści to nie jest to samo.”

  W co grają Chińczycy, to trudno powiedzieć. USA natomiast są zaledwie siedzibą globalnych satanistów, delegaturą Antychrysta na Ziemię. Zapewne tamtejsi służalcy drżą z obawy, że ich Mroczny Szef może się przenieść na Daleki Wschód, bo wtedy oni staną się zbyteczni. Dlatego tak nienawidzą Chin i radzi by zetrzeć Chińczyków z powierzchni Planety. Czy faktycznie Chińczycy rywalizują z USA o status szatańskiej delegatury – ro już inna sprawa. Służalcy tak myślą i atakują.

  „Od kilku lat nie będąc prorokiem przewidywał, co nadchodzi ”

  Nie wiem, co ten prorok wcześniej prorokował. Teraz gada jak głównonurtowi propagandziści o strasznej napaści rosyjskiego imperium zła na niepodległą Ukrainę i o wielkich duchem Ukraińcach. To sprawiło, że – przyznaję – nie byłam w stanie wysłuchać do końca.

  „Będą mieli Niebiańską Jerozolimę, ale tylko jak się nawrócą, jako ostatni zresztą i znowu będą pierwszymi”

  Skoro nadal się bawią szofarami, to znaczy, że nie myślą o prawdziwym nawróceniu.

 25. Piskorz said

  re 16….bo drużyn jest kilka, a bramka …tylko jedna.!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: