Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Opinia: Nie widzę powodu, aby rosyjskie media nie mogłyby przedstawiać swojego punktu widzenia

Posted by Marucha w dniu 2022-03-08 (Wtorek)

„Niszczenie mediów na podstawie tego, kto jest ich właścicielem i z jakiego kraju pochodzą, nie jest dalekie od idei rasistowskich zasad, które poprzedzały Holocaust” – powiedział Aleksandar Vulin, minister spraw wewnętrznych Serbii i były minister obrony, komentując zablokowanie rosyjskich mediów w Europie.

Google Discover i Google News ograniczyły wyświetlanie materiałów wszystkich zasobów Międzynarodowej Agencji Informacyjnej „Rossiya Segodnya”.

„Rossiya Segodnya” nie jest jedynym serwisem cenzurowanym przez amerykańskiego giganta IT. W niedzielę firma ogłosiła, że blokuje w Play Store w całej Europie aplikacje związane z RT i Sputnikiem. Konta TikTok i Instagram tych rosyjskich mediów już przestały działać w UE.

Aleksandar Vulin, minister spraw wewnętrznych i były minister obrony Serbii, w rozmowie ze Sputnikiem ocenił fakt dyskryminacji rosyjskich mediów.

– Jestem absolutnie przeciwny zamykaniu jakichkolwiek mediów. Stosunek do pracy dziennikarzy z Rosji jest wskaźnikiem demokratyczności i otwartości społeczeństwa, w którym pracują. W naszym kraju swobodnie nadają media z Kataru, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Szwajcarii i Luksemburga.
Nie widzę powodu, dla którego rosyjskie media nie mogłyby przedstawiać swojego punktu widzenia – powiedział.

Aleksandar Vulin dodał, że milczenie międzynarodowych środowisk dziennikarskich jest większą porażką niż hałas informacyjny tych, którzy są gotowi zdelegalizować każde media.

– Mam nadzieję, że wstydzą się swojego tchórzostwa, skoro nie wstydzą się swojego milczenia. Wygląda na to, że są narody, które nie mają prawa istnieć i media, które nie mają prawa istnieć – dodał Aleksandar Vulin, minister spraw wewnętrznych i były minister obrony Serbii.

Ze względu na możliwe blokowanie Sputnika zalecamy czytelnikom subskrybowanie naszego kanału Telegram, gdzie będziemy publikować najnowsze wiadomości. Dołącz do naszego kanału już teraz. Więcej na temat możliwości aplikacji Telegram tutaj.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 16 do “Opinia: Nie widzę powodu, aby rosyjskie media nie mogłyby przedstawiać swojego punktu widzenia”

 1. walthemar said

  My pokazemy

  Tu rosyjski blog z filmem z frontu

  .https://www.youtube.com/watch?v=w9jJlP_WcCk&ab_channel=%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%3A%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F%D0%A1%D0%A8%D0%90%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0

 2. VD said

  „Nie widzę powodu, dla którego rosyjskie media nie mogłyby przedstawiać swojego punktu widzenia – powiedział.”

  Jak dla mnie oczywisty jest Powód, dla którego rosyjskim mediom nie wolno przedstawiać w przestrzeni publicznej krajów zachodu ich stanowiska. Jeszcze na długo przed wojną były ostracyzowane, mimo mikroskopijnego zasięgu w porównaniu z mediami USrAela. I mediami powiązanymi kapitałowo lub ***rasowo*** z USraelem. Biorąc pod uwagę, że przekaz mediów zachodu składa się wyłącznie z kłamstw, przeinaczeń, oszustw i manipulacji, dopuszczenie w to bagno kogoś, kto powie prawdę jest jak wpuszczenie lisa do kurnika. Wirtualna rzeczywistość się zawali jak ludzie będą mieli wybór między prawdą a fałszem. Świat mediów zachodu to jedno wielkie kłamstwo, ale w różnych odcieniach, by ludzie się w tym gubili i głupieli. To samo mamy w III RP, to samo jest na Ukrainie. Teraz nam to dokucza, bo kłamstwa są szczególnie horrendalne. Ze zbrodniarzy robi się ofiary a z ofiar zbrodniarzy.
  Na temat tych kłamstw przy okazji najnowszych zbrodni UKRÓW w Mariupolu, w związku z korytarzami humanitarnymi:

  https://swiatowid.video.blog/2022/03/08/zbrodnie-wojenne-ukrainskich-wojsk-mariupolu-wideo-06-03-2022/

  W punkcie 2 w tym tekście bardzo trafne uwagi.

 3. Kurtwebber said

  Jedyna sluszna wojna To wojna z wladza ;;;;;;;;;;;;;;szatanska;;;;;;;;;;politycy generalicja wojskowa czy policyjna
  tajne sluzby super oddzialy specjalne do mordowania obywateli..To jest tez wladza i To jest sluszna Wojna nas obywateli z tymi H….ami.Zadnej milosci zadnej policjant wojskowy wyzszego stopnia TO TWOJ WROG OBYWATELU….I MASZ PRAWO w swojej obronie GO ZABIC .Nawet jak bedziesz mial widelec wylup oczy Przestanie Kozaczyc………………smierc ludziom wladzy KTORA NISZCZY szczescie dobrobyt obywateli ..SMIERC SMIERC SMIERC SMIERC ;;;;;;;;;;;;szatanistom

 4. adamek said

 5. Piskorz said

  !!!! Insgesamt kämpften mittlerweile rund 22.000 Ausländer für die ukrainische Armee. Z port. http://www.zuerst.de /14 dzień wojny/. Łącznie około 22 tys obcokrajowców w ukr. armii. A swój kontyngent ściągają z Afryki.!!

 6. revers said

  Tak p. Piskorz nawet Legion Cudzoziemski znajdzie swoje miejsce na Ukrainie.

  Rzeczniaka Maria Zacharowa przestrzega zagranicznych lowcow przygod i amatorow latwych skalpow , lupow przed wejsciem w strefe konfliktu zbrojnego.

  A to o biochemicznych laboratoriach na terenie Ukrainy wyplynelo juz z powazniejszego przedstawicielstwa Min. Obrony Rosji

  Do laboratoriów biologicznych
  – tłumaczenie bezpłatne, część 1

  Ministerstwo Obrony (https://t.me/medien_ecke/386) FR wielokrotnie zwracało uwagę na prowadzone przez Pentagon wojskowe badania biologiczne na prorosyjskiej ziemi. Między innymi na ziemi ukraińskiej powstała sieć ponad 30 ośrodków biobadawczych, które dzielą się na dwie kategorie:

  Badania i rozwój; i biologii sanitarnej, finansowanej przez Departament Obrony USA.

  Projekty realizowane są przez takie firmy jak „Black&Wich” (0:30).

  Badania prowadzone są w trzech kierunkach:

  1. Analiza sytuacji biologicznej (jak donosi Pentagon w bazach wojskowych bloku NATO)

  2. Próbki wysoce zjadliwych szczepów patogenów chorób zakaźnych dżumy, wąglika, cholery, tularii, wirusa krymsko-kongijskiego, hantawirusa, leptospirozy z około 4000 próbek wojska ukraińskiego po pobraniu i przeniesieniu na Uni Y. Rid przez teren wojskowy siły USA (0:49)

  3. Badania i rozwój:
  – projekt badań epidemiologicznych nad rozprzestrzenianiem się i różnorodnością genetyczną wirusa krymsko-kongijskiego, kleszczowego zapalenia mózgu, hantawirusa itp. na Ukrainie. Finansowanie w USA na 2021 r. wyniosło 11,8 mln USD.

  Był jeden:

  – Projekt ekologicznej i epidemiologicznej oceny rozprzestrzeniania się naturalnych gorących punktów wywołanych przez Riketsia spp, Coxiella burnetii w różnych strefach Ukrainy.

  – Projekt badania rozprzestrzeniania się wirusa krymsko-kongijskiego i hantawirusa na Ukrainie oraz potencjalnej potrzeby diagnostyki różnicowej u pacjentów z podejrzeniem leptospirozy (1:15). Zostało to przeprowadzone przez niemieckie ministerstwo w 2020 i 2021 roku w ramach niemiecko-ukraińskich badań ochrony biologicznej na granicach UE na Ukrainie.

  – Projekt dotyczący diagnostyki, nadzoru i zapobiegania chorobom epidemiologicznym i bioterroryzmowi w Siłach Zbrojnych Ukrainy

  – Projekt opracowania algorytmów klinicznych do diagnozowania ciężkich infekcji zakaźnych

  Pod pretekstem badań lekowych i testów profilaktycznych na wirusa Covid z Ukrainy w ośrodku badawczym/Uni y. Kilka tysięcy próbek zawierających słowiańskie DNA zostało zabranych przez siły lądowe USA.

  Działalność biolabów, którą obserwujemy od 2014 roku, oraz program reformy systemu opieki zdrowotnej na Ukrainie doprowadziły do ​​niekontrolowanego wzrostu różnych infekcji. Zdarzały się przypadki różyczki, błonicy, gruźlicy, rozprzestrzenianie się odry wzrosło 100-krotnie.

  WHO ogłosiła, że ​​Ukraina jest obszarem ryzyka z powodu zapalenia wielomięśniowego. ”

  Jakos ta ostania wiadomosc oficjalna WHO nie przeraza biurokratow brukselskich, warszawskich z opcja pelnego zakwaterowania, podrozy po calej europie za friko bez zadnych sanitarnych kontroli, gdy tubylcow na kazdym kroku testuje sie przy wejsciu lub wyjsciu do kazdego osrodka lokomocji i czesci sieci handlowych, gastronomicznych.

 7. VD said

  Piskorz: to jadą najemnicy z USrAela, ci co rozwalali Syrię, Libię Irak – ci z ISIS i różnych BlackWaterów. Dwie dywizje bandytów, którzy powinni zostać ponadziewani na pale za to, co dotychczas zrobili – bo powieszenie czy kula w łęb nie dla takich ***psów USrAelskiej wojny przeciw ludzkości***. W tym oczywiście i bandyci ze specsłużb usraelskich i angielskich – równie godni nadziania na pale. I to nie w sensie LGBT, a w sensie znanym z Trylogii.

 8. ats42 said

  Od wielu, wielu lat powtarzam, że nie ma generałów bez armii. Generał bez armii jest tylko pierdzielem wbitym w fotel i nic więcej. To armię trzeba najpierw pokonać, aby dobrać mu się do dupy, i na tym polegają wojny.

  A więc pierwszoplanowym celem powinni być wszelkiego sortu ochroniarze polityków, a nie oni sami.

 9. Piskorz said

  re 7 VD Zgoda…Ale Ukr. swoich z misji ONZ w Afryce też zabiera, wiadomo dlaczego.

 10. Piskorz said

  re 6 p. Revers ..WHO ogłosiła, że ​​Ukraina jest obszarem ryzyka z powodu zapalenia wielomięśniowego. ”….a dobrych kilka lat temu było b.dużo przypadków…gruźlicy na Ukr. Nie wiem jak jest teraz.

 11. revers said

  .. lub wykonuja operacje natowskie GLADIO dla brukseli jak za dawnych lat

  .https://www.youtube.com/watch?v=m4qY_wES_QI

  tym razem atakujac bombami ambasade Bialorusi w Wlochach.

 12. zen said

  https://wolnemedia.net/gen-plk-michail-mizincew-prostuje-fejki-z-ukrainy/

 13. Maya said

  MO Rosji: W laboratoriach na Ukrainie prowadzono eksperymenty z koronawirusem

  W utworzonych i finansowanych przez USA na Ukrainie laboratoriach biologicznych, jak pokazują dokumenty, przeprowadzano eksperymenty z próbkami koronawirusa nietoperzy, poinformowało Ministerstwo Obrony Rosji.

  Podczas briefingu prasowego rzecznik rosyjskiego resortu obrony generał dywizji Igor Konaszenkow przekazał nowe informacje, dotyczące dokumentów o działalności finansowanych przez USA laboratoriów biologicznych na Ukrainie:

  w utworzonych i finansowanych przez USA na Ukrainie laboratoriach biologicznych, jak pokazują dokumenty, przeprowadzano eksperymenty z próbkami koronawirusa nietoperzy

  Zgodnie ze znalezionymi dokumentami, strona amerykańska planowała prowadzenie w 2022 roku na Ukrainie prac z patogenami ptaków, nietoperzy i gadów z dalszym przejściem do badania możliwości przenoszenia przez nie pomoru świń i wąglika

  Szczególne zainteresowanie wzbudziły szczegółowe informacje na temat realizacji przez USA na Ukrainie projektu badania przenoszenia patogenów przez migrujące między Ukrainą i Rosją oraz innymi sąsiednimi krajami dzikie ptaki

  Celem tych i innych finansowanych przez Pentagon badań biologicznych na Ukrainie było stworzenie mechanizmu ukrytego rozprzestrzeniania śmiercionośnych patogenów

  W najbliższym czasie rosyjski resort obrony zamierza opublikować kolejny pakiet otrzymanych od ukraińskich pracowników laboratoriów dokumentów i przedstawić rezultaty ich ekspertyzy

  https://pl.sputniknews.com/20220310/mo-rosji-w-laboratoriach-na-ukrainie-prowadzono-eksperymenty-z-koronawirusem-17542337.html

  Ambasador Rosji apeluje do USA o przerwanie „nielegalnych prac w zakresie biologii wojskowej”

  Ambasador Rosji w USA Anatolij Antonow zaapelował do Waszyngtonu o przerwanie „nielegalnych prac w zakresie biologii wojskowej” po tym, jak MO Rosji poinformowało o finansowaniu przez Amerykanów laboratoriów biologicznych na Ukrainie.

  Ambasador Rosji w USA Anatolij Antonow skrytykował płynące wcześniej z Waszyngtonu oskarżenia o naruszeniu przez Moskwę konwencji chemicznej i biologicznej.

  Takie nerwowe wypowiedzi władz amerykańskich wskazują na poważne zaniepokojenie Białego Domu ujawnieniem prawdy o prowadzonych pracach nad wojskowym programem biologicznym w pobliżu granic Federacji Rosyjskiej przy finansowaniu USA – powiedział ambasador.

  Dyplomata zaapelował także do USA o przerwanie „nielegalnych prac w zakresie biologii wojskowej” w przestrzeni postradzieckiej i przypomniał, że Waszyngton musi przyspieszyć prace nad zniszczeniem krajowych zapasów broni chemicznej.

  Laboratoria biologiczne na Ukrainie

  Kilka dni temu rosyjski resort obrony poinformował, że na podstawie uzyskanych dokumentów ustalono, że na Ukrainie, w bliskim sąsiedztwie Rosji, opracowywano komponenty broni biologicznej. Na funkcjonowanie takich laboratoriów na terenie Ukrainy według danych rosyjskiego resortu Stany Zjednoczone przeznaczyły ponad 200 mln dolarów.

  Komentując doniesienia o amerykańskich laboratoriach biologicznych na Ukrainie, rzecznik prasowy Władimira Putina Dmitrij Pieskow oświadczył, że cały świat z pewnością chciałby się dowiedzieć, czym te laboratoria się zajmowały.

  Mówiąc absolutnie poważnie, ten temat jest oczywiście bardzo ważny. Temat jest bardzo ważny z pewnością dla całego świata. Będziemy mieć nadzieję, że uda się uporać z tymi jednostkami, które funkcjonowały na terytorium Ukrainy, i których eksploatacja była faktycznie realizowana przez amerykańskich specjalistów. Na pewno cały świat będzie ciekaw, będzie chciał zrozumieć i się dowiedzieć, czym zajmowały się te jednostki – powiedział Pieskow.

  https://pl.sputniknews.com/20220309/kreml-caly-swiat-bedzie-chcial-wiedziec-czym-sie-zajmowaly-laboratoria-usa-na-ukrainie-17535507.html

 14. Maya said

  A strona RT od wczoraj zhakowana.

 15. Siekiera_Motyka said

  Ładnie pokazane jak „Wolne Media” pracują w Przemyślu i co się dziej w centrum Kijowa.
  Gosc przyleciał z Wielkiej Brytanii nie za szprycowany, dali 48 godzin wyjechać z Polski. 🙂

 16. Maya said

  MO Rosji: W laboratoriach na Ukrainie prowadzono eksperymenty z koronawirusem

  W utworzonych i finansowanych przez USA na Ukrainie laboratoriach biologicznych, jak pokazują dokumenty, przeprowadzano eksperymenty z próbkami koronawirusa nietoperzy, poinformowało Ministerstwo Obrony Rosji.

  Podczas briefingu prasowego rzecznik rosyjskiego resortu obrony generał dywizji Igor Konaszenkow przekazał nowe informacje, dotyczące dokumentów o działalności finansowanych przez USA laboratoriów biologicznych na Ukrainie:

  * W utworzonych i finansowanych przez USA na Ukrainie laboratoriach biologicznych, jak pokazują dokumenty, przeprowadzano eksperymenty z próbkami koronawirusa nietoperzy

  * Zgodnie ze znalezionymi dokumentami, strona amerykańska planowała prowadzenie w 2022 roku na Ukrainie prac z patogenami ptaków, nietoperzy i gadów z dalszym przejściem do badania możliwości przenoszenia przez nie pomoru świń i wąglika

  * Szczególne zainteresowanie wzbudziły szczegółowe informacje na temat realizacji przez USA na Ukrainie projektu badania przenoszenia patogenów przez migrujące między Ukrainą i Rosją oraz innymi sąsiednimi krajami dzikie ptaki

  * Celem tych i innych finansowanych przez Pentagon badań biologicznych na Ukrainie było stworzenie mechanizmu ukrytego rozprzestrzeniania śmiercionośnych patogenów

  * W najbliższym czasie rosyjski resort obrony zamierza opublikować kolejny pakiet otrzymanych od ukraińskich pracowników laboratoriów dokumentów i przedstawić rezultaty ich ekspertyzy

  Sputnik

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: