Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

MO Rosji ujawnia dane o działalności finansowanych przez USA laboratoriów biologicznych na Ukrainie

Posted by Marucha w dniu 2022-03-10 (Czwartek)

Ministerstwo Obrony Rosji wydało komunikat na temat szczegółów działalności finansowanych przez USA laboratoriów biologicznych na Ukrainie.

Kilka dni temu rosyjski resort obrony poinformował, że na podstawie uzyskanych dokumentów ustalono, że na Ukrainie, w bliskim sąsiedztwie Rosji, opracowywano komponenty broni biologicznej. Na funkcjonowanie takich laboratoriów na terenie Ukrainy według danych rosyjskiego resortu Stany Zjednoczone przeznaczyły ponad 200 mln dolarów.

Ministerstwo Obrony Rosji poinformowało dziś o ustaleniach, dotyczących szczegółów ich działalności:
Materiały dotyczące projektu UP-8 badającego wirusa gorączki krwotocznej kongijsko-krymskiej i hantawirusów na Ukrainie obalają publiczne zapewnienia USA na temat tego, że w laboratoriach biologicznych Pentagonu na Ukrainie pracują wyłącznie ukraińscy uczeni bez udziału amerykańskich biologów.

Jeden z dokumentów potwierdza, że wszystkie poważne badania o podwyższonym ryzyku są prowadzone pod bezpośrednim kierownictwem specjalistów z USA

Potwierdzono, że wynagrodzenia za udział w badaniach płynęły bezpośrednio z Pentagonu. Na uwagę zasługuje skromne jak na amerykańskie warunki wynagrodzenie za pracę – to świadczy o niskiej ocenie profesjonalizmu ukraińskich specjalistów

Dokumenty zawierają propozycje, dotyczące rozszerzenia wojskowo-biologicznego programu USA na terytorium Ukrainy. Znaleziono dowody na kontynuację ukończonych projektów biologicznych UP-2, UP-9, UP-10 mających na celu badanie patogenów wąglika i afrykańskiego pomoru świń.

Pentagon jest także zainteresowany owadami przenoszącymi niebezpieczne infekcje, analiza dokumentów potwierdza fakt przekazania z laboratorium biologicznego w Charkowie za granicę ponad 140 kontenerów z pasożytami zewnętrznymi  nietoperzy – pchły i kleszcze.

Analogiczne badania były prowadzone w latach 40-tych XX w. Przy tworzeniu komponentów broni biologicznej przez japoński oddział 731, którego członkowie w rezultacie uciekli do USA przed odpowiedzialnością za zbrodnie wojenne.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 30 do “MO Rosji ujawnia dane o działalności finansowanych przez USA laboratoriów biologicznych na Ukrainie”

 1. bryś said

  Wszystko pewnie prawda. Szkoda tylko że zaznajomi się z takimi materiałami z 3 tysiące osób. No może 7. A reszta: kto moskal, ten nie skacze!

 2. Yagiel said

  Zgodnie z logika Amerykanów: Ukraina oowinna być najechana i zmasakrowana za produkcję broni biol-chem – jak to Amerykanie zrobili Irakowi, mając jedynie pretekst, NIE DOWÓD.
  Amerykanie wyniszczyli Irak, by na Ukrainie sami mogli robić to, co zarzucali Irakowi – ponieważ na Ukrainie robili to Amerykanie z pomocą Ukrainców – to samo, co spotkało Irak – musi spotkać USA ! To nie jest państwo – to jest Fauci-mafia Zbrodniarzy Przeciwko Ludzkości ! To państwo nie ma prawa istnieć a ci zbrodniarze nie mają prawa żyć !
  Experymentowali w biol-war-lab na dzieciach ! nie tylko na zwierzętach – experymentowali na dzieciach rosyjskich, ukrainskich, polskich, amerykańskich… Dwoje z tych amerykańskich dzieci zostało już zidentyfikowanych i przekazanych – z pomocą prez. Trump’a – amerykańskim rodzicom rodzonym !
  I na koniec/początek Norymberga 2.0:
  Amerykanie na Ukrainie wyprodukowali FAKEdemię covid’19 ! wyprodukowali FAKEwirucha, FAKEtestynPCR i FAKEszczypy w celu wymordowania możliwie wielu milionów ludzi na całym Globie !

  Pytanie tylko, czy rozpieprzenie tych biol-war-lab na Ukrainie zakończy FAKEdemię, czy rozpocznie Coś Nowego Zbrodniczego
  bo
  nie wiadomo, ilu ludzi zaplanowała wymordować ta Victoria Ukrainska ?

 3. Dopasowanie etniczne broni biologicznej

  „badanie patogenów wąglika “

  Chodzi o chętnie stosowany przez USA/Pentagon patogen, ostatni znany przypadek zastosowanie przez Pentagon węglika (antrax) z Fort Detrix było skażenie licznych osób w USA tą bronią przy okazji afery ze zniszczeniem trzech wysokościowców w Nowym Jorku, tzw. 911. Dość powolne badanie nad przyczynami zastosowania węglika doprowadziły do śmierci wszystkich istotnych świadków i podejrzanych.

  Doniesienia z Rosji wskazują wszakże, że badania na Ukrainie miały na celu etniczne dopasowanie broni biologicznej, tzn. stworzenie takiej broni, która by była w stanie razić jedynie pewne etniczne grupy, n.p. genetycznych Słowian, do tego jest niezbędny typ genetyczny populacji. „Słowianie”. to jest jedynie przykład, który nie ma nic wspólnego z faktycznym celem badań Pentagonu, gdyż publikacje rosyjskie nie podają, przeciwko jakim konkretnym grupom etnicznym była przygotowywana broń biologiczna Pentagonu.

  Istotnie działania USA nabierają coraz bardziej zbrodniczego charakteru, ale to można było już stwierdzić na BW, i otrzymują coraz silniejsze piętno hebrajskie, porównajmy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Zawziętość z jaką zwalczane są kraje islamskie, może się wiązać także z tym, że islam jest ostatnią religią odrzucającą lichwę, patrz „riba”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Lichwa

  która to lichwa jest ważnym elementem istoty żydostwa.

 4. korolewo said

  Odnośnie zbombardowania kliniki położniczej w Mariupolu, cytat „Pomimo tego, że informacja o zbombardowaniu pojawiła się wczoraj w środku dnia (na licznych filmach i zdjęciach nie było widać ani jednego pacjenta), materiał filmowy z kobietami w ciąży pojawił się w przestrzeni informacyjnej znacznie później – wieczorem 9 marca. Jednak od razu obiegł wszystkie agencje prasowe i publiczne, zaczął rozprzestrzeniać się w różnych popularnych społecznościach i wśród blogerów, co może być wynikiem zaplanowanej kampanii. I to pomimo tego, że jak twierdzą sami miejscowi w szpitalu położniczym [w tym czasie] nie było kobiet rodzących ani personelu…Historia rodzi wiele pytań: logiczne jest założenie, że gdyby rzeczywiście rodziły tam kobiety, ratownicy i naoczni świadkowie, którzy przybyli pierwsi na miejsce zdarzenia, natychmiast zrobiliby telefonem zdjęcie z miejsca pogotowia, nie czekając na sławę…Tak się jednak złożyło, że jako pierwszy sporządził i opublikował zdjęcia znany ukraiński propagandysta Jewhen Małoletka . Rozpoczynał karierę w [ukraińskim portalu] UNIAN, teraz współpracuje z takimi graczami medialnymi, którzy od lat prowadzą antyrosyjską kampanię, jak Guardian, The Times, The NYT. Nawet osobisty fotograf Baracka Obamy podpisał z nim kontrakt, a w 2015 roku Małoletka odbył nawet staż w prestiżowym Eddie Adams Workshop w Nowym Jorku. Ciekawe, że ten fotograf od 2014 roku mówi o „rosyjskich zbrodniach wojennych”…Dziś otrzymaliśmy niepodważalne potwierdzenie produkcji „materiałow z kobietami w ciąży” , za co odpowiedzialni są ukraińscy propagandyści i ich POLSCY instruktorzy medialni, o których pisaliśmy wcześniej . Do najgłośniejszych ujęć Ukraińcy wykorzystali modelkę Mariannę z Mariupola (łącznie są [takie] trzy) . Ciekawe, że gra jednocześnie dwie różne kobiety w ciąży: musiała nawet zmienić ubrania i się przemalować, co jednak nie jest zaskakujące: w rzeczywistości Marianna jest znaną w regionie blogerką piękności. Chcielibyśmy zaznaczyć, że dziewczyna jest naprawdę w ciąży, ale po prostu nie mogła być w szpitalu położniczym: placówka była od kilku dni wykorzystywana przez bojowników Azowa jako ufortyfikowana placówka, która nie pełni funkcji medycznej. Slava już znalazła bohaterkę tej produkcji: na jej Instagramie pod ostatnim postem pojawiło się już ponad 500 komentarzy od prawdziwych użytkowników, potępiających dziewczynę za udział w brudnych informacjach”
  https://t.me/boris_rozhin/30418
  Linki do instagrama obu modelek;
  >https://www.instagram.com/krevvetochka/
  >https://www.instagram.com/gixie_beauty/

  https://adnovumteam.wordpress.com/2022/03/10/wojna-juz-nie-domowa-na-ukrainie-10-03-2022r-2452-dzien-od-nowego-rozejmu-pelnowymiarowa-operacja-zbrojna-usz-wobec-republik-w-donbasie-zakonczona-interwencja-wojsk-fr-dzien-21/comment-page-1/#comments

 5. minka said

  Dla wielu zwykłych Rosjan przerażające choroby, takie jak Ebola, są daleko od nich, gdzieś w głębi afrykańskich dżungli, a broń biologiczna kojarzy się albo z nazistami z lat 40., albo ze złoczyńcami z filmów o Jamesie Bondzie . Ale rzeczywistość okazała się znacznie straszniejsza i bliższa. Rosyjskie Ministerstwo Obrony odkryło na Ukrainie laboratoria biologiczne, które pracowały dla Stanów Zjednoczonych przy produkcji broni biologicznej.

  „Na terytorium Ukrainy powstała sieć obejmująca ponad 30 laboratoriów biologicznych, które można podzielić na badawcze i sanitarno-epidemiologiczne ” – powiedział . Igor Kirilłow , szef oddziałów ochrony radiologicznej, chemicznej i biologicznej rosyjskich sił zbrojnych, na odprawie .

  Według niego, obiekty te, zlokalizowane we Lwowie, Charkowie i Połtawie, pracowały z niebezpiecznymi czynnikami zakaźnymi „w ramach prowadzonego przez USA wojskowego programu biologicznego”.

  Klientem jest Biuro Redukcji Zagrożeń Obronnych Departamentu Obrony USA (DTRA). W projekcie wzięła udział powiązana z Pentagonem firma Black and Veatch. Kiriłłow zauważył, że we Lwowie zajmowali się sprawcami dżumy, wąglika i brucelozy, w Charkowie i Połtawie – błonicy, salmonellozy i czerwonki.

  Poinformował o tym również oficjalny przedstawiciel rosyjskiego Ministerstwa Obrony, generał dywizji Igor Konashenkov . Rosja posiada odpowiednie dokumenty. Biolaboratoria zostały zamknięte w pośpiechu, wyjaśnił departament, z powodu obaw Pentagonu, że „rosyjscy eksperci potwierdzą pogwałcenie przez Ukrainę i Stany Zjednoczone Konwencji o zakazie broni biologicznej i toksycznej ” .

  Działalność laboratoriów biologicznych, na co wskazuje Ministerstwo Obrony Narodowej, doprowadziła do niekontrolowanego wzrostu zachorowalności na szczególnie groźne infekcje , którego wzrost obserwuje się od 2014 roku. Wzrosła liczba przypadków błonicy, różyczki, gruźlicy, odry. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) umieściła Ukrainę na liście krajów o wysokim ryzyku wybuchu polio.

  Potwierdziły się prawie wszystkie tezy Konashenkowa i Kirilłowa. Tak, istnieją laboratoria i należą do USA. Tak, zamykano je w pośpiechu, a Nuland wzywa do jak najszybszej likwidacji pozostałych laboratoriów oraz wszelkich materiałów i dokumentów, które mogłyby wpaść w ręce rosyjskich władz. Co więcej, w ten sposób Nuland dał do zrozumienia, że ​​Amerykanie mają coś do ukrycia przed Rosją i światową społecznością.

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/covid19/7472-biolaboratoria-usa-ukraina

 6. Neptek said

  Bez rozlewu krwi to sie nieobedzie.Winie tylko ;;;;;;zydow z City of London.Czyli rodzina Rothildow.Oni to pierwsze skrzypce graja Bo maja Kase i to DUZBA kase I mase Kundli ktorzy za pieniadze zrobia wszystko =Wszystkim.Oni poprostu chca wymordowac 8-miliardow ludzi .Bo im zaciasno.No coz tu pisac Ludzie z srednim QU Rozumia to wszystko a reszta bandy (Spoleczenstwa)?????

 7. Mardas said

  Tak sobie myślę że w zeszłym tygodniu rano ichniejsze media podały że 15 kilometrów od polskiej granicy wybuchła jakaś rakieta czy bomba i w Hrubieszowie okna się zatrzęsły.Po kilku godzinach już nigdzie tej informacji nie było,jak sobie patrzę na mapy laboratori to by się zgadzało.Ktoś z Hrubieszowa lub z okolic może to potwierdzić?

 8. VD said

  W USA MEGA afera po programie Tuckera Carlsona o Biolabach, bardzo ważne fragmenty z przesłuchania Wiktorii Nuland – całe wideo z polskimi napisami tu, ciekawe uwagi we wstępie do tłumaczenia:

  Tucker Carlson: jeśli na Ukrainie nie było prac nad bronią biologiczną, dlaczego rząd Ukrainy zaciera ślady, a Nuland lęka się, że „materiały biologiczne” trafią w ręce Rosjan?

 9. Agnieszka said

  I co z tego? Choćby Rosjanie nie wiadomo co ogłosili, to świat zachodni powie, że to fake, a ludzie potulnie uwierzą. Polacy są już w 95% baranami idącymi na rzeź i pewnie zagłosują na PiSzatana w przyszłych wyborach.

  ——
  Pani Agnieszka ma rację. Polactwo to kupa g…
  Admin

 10. Olo said

  Poliniactwo (polactwo) to już samo w sobie najgroźniejsza broń biologiczno-chemiczna na świecie. Swoją głupotą i zidioceniem jest w stanie zniszczyć nie tylko siebie, ale też całą ludzkość i wszystko co żyje. Wystarczy tylko dobrze karmić anglosaskim kałem i podlewać żydobanderowską uryną.

 11. Siekiera_Motyka said

  Ukro Faszystka z Kanady przybyła do Polski, bo prawdopodobnie Zelensky jest w Polsce. Kamal i Trudeau tu się pojawili nie dla uchodźców. Naćpany Zelensky musi być podbudowany by kukła dalej funkcjonowała jako prezydent.

  http://johnhelmer.net/michael-chomiak-volunteered-for-hitler-before-ukraine-was-invaded-and-was-hunted-by-the-polish-police-until-the-1980s-chrystia-freelands-family-lie-grows-bigger-and-blacker/

 12. revers said

  re5

  O to chodzi ze do Polin juz naplynelo z Ukrainy ponad milion luda, z bez zadnych badan lekarskich, pandemicznych testow, i moze sie poruszac swobodnie wg. dyrektyw unijnych nie tylko po Polsce ale po calej uni.

  Czesc z nich moze byc zarazona nieznanymi bakteriami lub wirusami made in usej, lub byli pracownicy 30 laboratorii na Ukrainie jako nosiciele chorob i zarazkow po europie.

  Witamy w ubogaconej swerze w nowe bogate wirusy i bakterie euroviruslandzie.

  re11

  sprooboj w Kanadzie osiedlic sie bez waznych badan lekarskich i epidemiologicznych. Ciotka wyjezdzala pod koniec 90 roku z warszawki do Kanady w ramach laczenia rodzin i musial przebyc cala serie badan zdrowotnych, uzupelnic szczepienia.

  Głos Prawdy said
  2022-03-11 (Piątek) @ 07:14:45

  To, co Rosja powie na najbliższym spotkaniu ONZ, myślę, że nawet 50 proc. nie powie, bo inaczej wszyscy będą w szoku, wybuchną zamieszki i wojna może się zacząć, ale myślę, że tego wystarczy, by zaszkodzić reputacji Ameryki.

  Tak dzis o 17 godzina prawdy, moze Chiole sie przbudza.

  Bo taki nasz Max Kolnonko i reszta wyliczyl sobie ze po 10 mln. baksow odszkodowan nalezy sie kazdemu cool obeyowi globalnie za amerykanskiego wirusa z laboratorii w Wuhan.

 13. VD said

  9. Agnieszka said „I co z tego? Choćby Rosjanie nie wiadomo co ogłosili, to świat zachodni powie, że to fake, a ludzie potulnie uwierzą.”

  Ale Tuker Carlson potwierdził wersję Rosji, a jego ogląda pół USA. Nawet jak Amerykańce o debile, Tucker im wyłożył łopatologicznie co się dzieje.

 14. UZA said

  ad.11) Na zdjęciu, zamieszczonym przy komentarzu P. Siekiery_Motyki ( z datą 11.03.2022), całe towarzystwo siedzi w namordnikach. A my optymistycznie zakładaliśmy, że Pan Prezydent Putin zabił świrusa… Niestety – świrus wiecznie żywy ! Pewnie latem dowiemy się, że szaleje kolejny groźny wariant (dajmy na to Sigma), którego głównym symptomem jest opalenizna i nasilone pragnienie. Na plażach i parkingach przy marketach urządzą punkty testowania i wyszczepiania, a ludność ustawi się w kolejkach, żeby dostać zielony certyfikat umożliwiający bezpieczne grillowanie i wychodzenie na balkon bez okularów i kombinezonu ochronnego.

 15. plausi said

  Zachowajmy nieco respektu dla współbraci

  ad 9, Agnieszka/Admin

  „Polactwo to kupa g… ”

  To „Polactwo” to w końcu nasi współbracia, i chodzi nam nie tylko o naszą przyszłość, ale także ich. Pisaliśmy wielokrotnie, że nie każdy posiada zdolności krytycznego postrzegania a cóż dopiero zdolności analityczne, te darował Bóg tylko niewielu. Stąd bierze się ich zdolność a i obowiązek tłumaczyć innym wydarzenia.

  Staramy się to czynić, wielu uczestników tego forum a przede wszystkim sam jego organizatora czynią to, nie bądźmy niecierpliwi. Mamy do czynienia z potężną siłą propagandy masowych mendiów, tzw. gównego nurtu, prowadzonych przez wyszkolonych fachowców, niełatwo jest przeciwko tak zmasowanej sile propagandowego ognia zwojować.

  Z drugiej strony młodsze generacje były socjalizowane przez tzw. asocjalne media w rodzaju YT, Pejszbuk, dziś Meta, czy Twitter. Te generacje mają zdeformowane przez te media struktury myślowe a i osobowe. Te generacje trzeba najpierw resocjalizować, aby były w stanie do samodzielnego myślenia, nie wystarczy im nawymyślać. To jest herkulesowe zadanie wymagające przy tym pewnej subtelności.

  Proponuje zawieszenie wszelkiego wymyślania tym, którzy być może nie dorośli albo nie osiągnęli takiego stanu, aby byli w stanie racjonalnie rozumować, być może są przeładowani śmieciami propagandy. Reagują także często agresywnie, bowiem odczuwają, że grunt usuwa im się pod nogami i to jest pierwszy dobry znak. Zachowajmy
  1.spokój
  2.rzeczowość
  3.respekt
  gdyż sytuacja jest wyjątkowo poważna, chodzi być może o przetrwanie naszego całego narodu.

  Radzę się zastanowić nad tekstem, poczynając od „Pouczający jest przypadek delegatury USA ….”

  https://marucha.wordpress.com/2022/03/08/wszyscy-zaplacimy-wysoka-cene/#comment-997585

  tzw. „sojusznicy” z USA usiłowali sprowokować Warszawę, aby przekazała MIGi Ukrainie, na nasze szczęście, jak widać w tzw. rządzie nie wszyscy są umysłowo zdegenerowani, Warszawa odpowiedziała: proszę bardzo, my oddajemy samoloty do dyspozycji NATO i niech NATO przekaże je Ukrainie. NATO, RFN zaraz odpowiedzieli, nie, nie, dla nas oznacza to ryzyko wojny (atomowej ?) z Rosją. Myśmy myśleli, że Polacy znowu okażą się tak głupi, że dadzą się w to wrobić.

  Zapamiętaj Polaku, najlepiej raz na zawsze, jeśli masz „sojuszników” to nie potrzebujesz żadnych wrogów więcej. I niech Cię Bóg przed sojusznikami chroni !

 16. Mietek said

  Coraz więcej wiadomo w tym temacie..
  11.03.2022
  Publikacja przez Rosję materiałów na temat tworzenia laboratoriów biologicznych na Ukrainie dowodzi, że specjalna operacja Federacji Rosyjskiej prowadzona jest w celu ochrony wszystkich narodów żyjących w przestrzeni postsowieckiej. Politolog wojskowy, profesor nadzwyczajny Wydziału Nauk Politycznych i Socjologii Rosyjskiego Uniwersytetu Ekonomicznego im. M.V. Plechanow Aleksander Perendżyjew.

  W chwili obecnej rosyjskie Ministerstwo Obrony kontynuuje analizę dokumentów przedłożonych przez pracowników ukraińskich laboratoriów biologicznych dotyczących tajnej wojskowej działalności biologicznej Amerykanów na terytorium Ukrainy. Wiadomo, że materiały badali rosyjscy specjaliści od radiacji, ochrony chemicznej i biologicznej, w których najciekawsze były szczegółowe informacje na temat realizacji przez Stany Zjednoczone na terytorium Ukrainy projektu badania przenoszenia patogenów przez dzikie ptactwo migrujących między Ukrainą a Rosją i innymi krajami sąsiednimi.

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony wyjaśniło, że w 2022 roku Pentagon planował prowadzenie prac nad patogenami ptaków, nietoperzy i gadów na Ukrainie z dalszym przejściem do badania możliwości przenoszenia afrykańskiego pomoru świń i wąglika.

  Według politologa Aleksandra Perendżyjewa głośny incydent nie zakończy się zwykłym ujawnieniem tajnych materiałów. Faktem jest, że broń biologiczna została opracowana w laboratoriach stworzonych w celu zniszczenia zarówno osób narodowości rosyjskiej, jak i Azjatów. W związku z tym ekspert zwrócił uwagę na fakt, że operacja specjalna Sił Zbrojnych FR na Ukrainie prowadzona jest nie tylko w interesie Rosjan, ale także wszystkich narodów żyjących w przestrzeni postsowieckiej.

  „Nie bez powodu wszystkie znane szczepy pojawiły się początkowo w Chinach, Indiach i Republice Południowej Afryki. To tylko wskazuje, że zmiany były skierowane konkretnie przeciwko jednemu z najsilniejszych systemów międzynarodowej interakcji i współpracy, czyli krajom SCO i BRICS ”- powiedział politolog wojskowy.

  Zwrócił też uwagę na fakt, że w innych krajach istnieją podobne laboratoria. Według Perendżyjewa, po operacji specjalnej na Ukrainie, kierownictwo Federacji Rosyjskiej zajmie się tą kwestią, aby znaleźć wyjaśnienie, w jakim celu Stany Zjednoczone prowadzą rozwój biologiczny.

  „Rosja przeprowadzi oczywiście dokładne śledztwo, nie wykluczam, że odbędą się jakieś małe procesy norymberskie przeciwko przestępcom, którzy stworzyli laboratoria do niszczenia narodów świata…

   Sankcyjne naciski Zachodu na Rosję zostaną drastycznie złamane, gdy wszyscy dowiedzą się, że Stany Zjednoczone szykowały chemiczną i biologiczną agresję przeciwko światowej populacji, aby utrzymać swoje globalne przywództwo na świecie ”- powiedział ekspert.

  Według rosyjskiego Ministerstwa Obrony na terenie Ukrainy na zlecenie i przy wsparciu finansowym Pentagonu działało ponad 30 laboratoriów biologicznych, w których badano i przechowywano patogeny najgroźniejszych chorób planety. Agencja posiada również fakty, że ukraińscy i amerykańscy eksperci zebrali do badań słowiańskie DNA. Zakłada się, że zrobiono to w celu produkcji broni biologicznej, przeznaczonej wyłącznie dla osób narodowości słowiańskiej lub tylko dla Rosjan.

  Departament Stanu USA oficjalnie potwierdził obecność laboratoriów biologicznych na terenie Ukrainy oraz zadanie postawione przez Stany Zjednoczone, aby zniszczyć pozostałe tam biomateriały. W ten sposób Waszyngton i Kijów naruszyły Konwencję o zakazie broni biologicznej.

 17. Sebastian said

  Ad.8 Dzięki , po wcześniejszych doniesieniach Rosji nie miałem cienia wątpliwości o istnieniu biolabów na upadlinie. Mam nadzieję na następną Norymbergę.

 18. Siekiera_Motyka said

  Pilna depesza do USraela.

  SOS
  Drogi Panie Biden
  Przegrywamy bitwę.
  Proszę o przysłanie większej ilości ekip filmowych.
  Pozdrawiam serdecznie
  Zełenski

 19. Anucha said

  W czasie szalejącej plandemii , można było od czasu do czasu spotkać osobę podobnie myślącą.
  Dzisiaj już nie poruszam tematu Rosjan i Putina. Kuźwa jakiś amok opanował ludzi.
  Zachowują się jakby nie było Syrii,Jugosławii, Libii,Iraku -tam grali w paintball.

 20. karton2012 said

  W rozmowie telefonicznej Putina z Trumpem w środę, ten ostatni poinformował, że rosyjski szpital w Mariupolu został zbombardowany przez wojsko i mieści niezabezpieczone laboratorium broni biologicznej, w którym przechowywane są szczepy ospy, eboli i dżumy.
  Putin podobno ostrzegł Zełenskiego dzień przed atakiem, ale ukraiński prezydent odmówił jego ewakuacji, co uratowałoby cztery życia. Atak został przeprowadzony przy użyciu broni termicznej, ponieważ jest to jedyny sposób na zniszczenie patogenów. „Gdybyśmy chcieli zaatakować cywilów, użylibyśmy innej, bardziej niewybrednej broni” – powiedział Trumpowi Putin.

  https://realrawnews.com/2022/03/szpital-zbombardowany-putinem-byl-naprawde-bi-broownia-obiekt-przechowywania/

  .https://www.youtube.com/watch?v=pOr5sGOSGTM

 21. karton2012 said

  Ukrainka do Polaków 08.03.2022r
  vk video
  https://m.vk.com/video643861185_456246921?list=43b283cb4121f00ad5

 22. Ale dlaczego? said

  Po opracowaniu metod modyfikacji inżynierią genetyczną genomów, a ostatnio też ekspresją genów od kilku lat pojawiają się opinie, że być może różne tajne laboratoria pracują nad patogenami atakującymi określony genotyp ludzki.
  Ussmani słowami Nuland przyznali się do laboratoriów z bronią biologiczną na Ukrainie.
  Chciałbym przypomnieć wszystkim Polakom, że mniej więcej po połowie mamy te same geny, co słowianie Rosjanie, czy Ukraińcy.

  W czasach zimnej wojny plany amerykańskie wojny z ZSRR przewidywały zrzucenie na Polskę 300-1000 bomb atomowych, by powstała radioaktywna pustynia, przez którą nawet czołgi nie przedrą się na Zachód…
  A „przed chwilą” ussmani chcieli wciągnąć MIGiem Polskę do wojny z Rosją nie narażając zaś siebie.
  Kto jest więc naszym prawdziwym wrogiem???

 23. Bezpartyjna said

  „Polacy są już w 95% baranami idącymi na rzeź i pewnie zagłosują na PiSzatana w przyszłych wyborach.”

  Tak spoglądając po okolicy, to mnie się wydaje, że 98-99%. Teraz absolutnie nie dziwię się dlaczego doszło do rozbiorów Polski.

 24. Mądra Polska said

  Wojna na Ukrainie to pole działania wielu stron. Polityków nie obchodzą tragedie zwykłych ludzi. Liczy się tylko pokaz siły. Warto o tym pomyśleć.
  .https://madrapolska.blogspot.com/2022/03/wojna-na-ukrainie-rekolekcje.html

 25. JADAM said

  Ad 23} W. Szanowna Pani Bezpartyjna
  Prawie wszystkie powstania wywoływali młodzi … , i zmanipulowani.
  Jedyne POWSTANIE WIELKOPOLSKIE – wywołali Polscy POLACY – mający dość
  Bismarka , hakaty , i wszystkiego , co najgorsze , co mogło ich spotkać .
  WYGRALI – pomimo piłsuda, – i jego wsiarzy (dziś gierojów).
  Jako szczawik , słuchałem teścia Marysia ( teścia mojej najstarszej ciotki Broni )
  …………..
  Wyjść w pole walcząc o j e sz cz e nie istniejącą …. to był heroizm
  młodych POZNAŃSKICH żbików. ( parę godzin po wieczerzy Wigilijnej ).
  …………
  Szkoda , że pozamykali się dziś na ” swoich” zagródkach
  .

 26. Boydar said

  @ Pan Anucha

  Bo to nie są ludzie. i przestań się Pan wreszcie łudzić.

  Ta ukraińska chucpa jest doskonałą okazją do stwierdzenia who is who. Wnioski są przerażające – dobijamy do statystyk z Sodomy i Gomory. I jeżeli nie znajdzie się dziesięciu sprawiedliwych …

  Ja, „mimo wszystko”, zostaję gdzie jestem. Właśnie żeby popatrzeć. To ostatnia rzecz na pe która mi jeszcze w życiu została. A potem, trudno, co ma być to będzie.

 27. minka said

  USA planują wykorzystać ptaki wędrowne do zarażenia Rosji

  .https://youtu.be/KQW83MNEwpo
  (Kliknij ustawienia, aby włączyć napisy)

  ” Celem projektu UP-4 było zbadanie rozprzestrzeniania się szczególnie niebezpiecznych infekcji
  poprzez ptaki migrujące, w tym wysoce zjadliwą grypę H5N1, od której śmiertelność
  u ludzi sięga 50 procent, podobnie jak choroba Newcastle.

  Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że jednym z zadań Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników
  jest stworzenie bioczynników zdolnych do selektywnego infekowania różnych grup etnicznych ludności.

  Odprawa armii rosyjskiej

  Ze względu na wyjątkowe położenie geograficzne Ukrainy, w której krzyżują się transkontynentalne szlaki migracji, w ramach tego projektu zbadano 145 gatunków biologicznych.

  Jednocześnie zidentyfikowano co najmniej dwa gatunki ptaków wędrownych, których trasy przebiegają głównie przez terytorium Rosji. Podsumowano również informacje o szlakach migracyjnych przebiegających przez kraje Europy Wschodniej.

  Ze wszystkich opracowanych w Stanach Zjednoczonych metod destabilizacji sytuacji epidemiologicznej jest to jedna z najbardziej lekkomyślnych i nieodpowiedzialnych, ponieważ nie pozwala kontrolować dalszego rozwoju sytuacji.

  Potwierdza to przebieg pandemii nowej infekcji koronawirusem, której występowanie i cechy budzą wiele pytań.

  Ponadto interesujący jest projekt R-781, w którym nietoperze są uważane za nosicieli potencjalnych środków broni biologicznej. Wśród zidentyfikowanych priorytetów znajduje się badanie patogenów bakteryjnych i wirusowych, które mogą być przenoszone z nietoperzy na człowieka: patogenów dżumy, leptospirozy, brucelozy, a także koronawirusów i filowirusów.

  Badania prowadzono w bliskiej odległości od granic Rosji – tereny wybrzeża Morza Czarnego i Kaukazu. Projekt realizowany jest przy zaangażowaniu nie tylko laboratoriów ukraińskich, ale także laboratoriów gruzińskich kontrolowanych przez Pentagon, we współpracy z Virginia Polytechnic Institute i US Geopolitical Service.

  Analizowane materiały dotyczące projektu UP-8, mającego na celu zbadanie wirusa kongijsko-krymskiej gorączki krwotocznej i hantawirusów na Ukrainie, wyraźnie obalają publiczne oświadczenie USA, że tylko ukraińscy naukowcy pracują w biolaboratoriach Pentagonu na Ukrainie bez interwencji amerykańskich biologów.

  Jeden z dokumentów potwierdza, że ​​wszystkie poważne badania wysokiego ryzyka prowadzone są pod bezpośrednim nadzorem specjalistów ze Stanów Zjednoczonych.

  Zestawienie wynagrodzeń za pracę wykonaną przez ukraińskich wykonawców wyraźnie pokazuje schemat ich finansowania.

  Potwierdza się fakt wypłaty przez Departament Obrony USA środków na udział w badaniach bezpośrednio, bez udziału pośredników. Uwagę zwracają niezwykle skromne, jak na amerykańskie standardy, zarobki. Wskazuje to na niską ocenę profesjonalizmu ukraińskich specjalistów i lekceważenie ich przez amerykańskich kolegów.

  Ponadto badane materiały zawierają propozycje rozszerzenia amerykańskiego wojskowego programu biologicznego na terytorium Ukrainy. Tym samym pojawiły się dowody na kontynuację zakończonych projektów biologicznych UP-2, UP-9, UP-10, mających na celu badanie patogenów wąglika i afrykańskiego pomoru świń.

  Pentagon interesuje się również wektorami owadów zdolnymi do rozprzestrzeniania groźnych chorób zakaźnych. Analiza uzyskanych materiałów potwierdza fakt, że z biolabu w Charkowie przewieziono za granicę ponad 140 pojemników z ektopasożytami nietoperzy – pcheł i kleszczy. Charakterystyczne jest, że podobne badania przeprowadzono w latach 40. ubiegłego wieku przy tworzeniu elementów broni biologicznej przez oddział japoński 731, którego członkowie następnie uciekli do Stanów Zjednoczonych przed ściganiem zbrodni wojennych.

  Przypominam, że przedstawiciele państw zachodnich są niezwykle ostrożni w przekazywaniu swoich biomateriałów. Jednocześnie dostępne dokumenty potwierdzają liczne przypadki przenoszenia próbek biologicznych obywateli Ukrainy za granicę. W ten sposób 350 kriokontenerów z próbkami surowicy krwi zostało przeniesionych z Centrum Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia Ukrainy do Laboratorium Referencyjnego Chorób Zakaźnych Australijskiego Instytutu Doherty pod pretekstem określenia miana przeciwciał.

  Innym przykładem jest finansowany przez Niemcy projekt nr 68727 EN dotyczący badania patogenów kongijsko-krymskiej gorączki krwotocznej i hantawirusów. W jego ramach do Instytutu Medycyny Tropikalnej im. Bernarda Nochta (Hamburg) przekazano tysiąc próbek surowicy krwi obywateli z różnych regionów Ukrainy należących wyłącznie do słowiańskiej grupy etnicznej.

  Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że jednym z zadań Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników jest tworzenie bioczynników zdolnych do selektywnego infekowania różnych grup etnicznych ludności. Podczas przesłuchań, które odbyły się 8 marca w Senackiej Komisji Spraw Zagranicznych, zastępca sekretarza stanu Victoria Nuland poinformowała o obecności na Ukrainie bioobiektów, w których prowadzone są badania z zakresu bezpieczeństwa biologicznego. Wyraziła zaniepokojenie możliwością przeniesienia tych laboratoriów i materiałów pod kontrolę Sił Zbrojnych Rosji.

  Według dostępnych informacji Amerykanom udało się już wywieźć większość dokumentacji z laboratoriów Kijowa, Charkowa i Odessy, w tym bazy danych, biomateriały i sprzęt, do Lwowskiego Instytutu Epidemiologii i Higieny oraz do Konsulatu Amerykańskiego we Lwowie.

  Nie wyklucza się możliwości przeniesienia części kolekcji na terytorium Polski. W rzeczywistości swoim oświadczeniem Nuland pośrednio potwierdziła wdrażanie przez Pentagon wojskowego programu biologicznego na Ukrainie, z pominięciem istniejących umów międzynarodowych.

  https://www.henrymakow.com/2022/03/US-Planned-to-Use-Migratory-Birds-to-Infect-Russia.html

 28. Greg said

  ,, Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie!”
  Proponuję wysłuchać 2 razy ! /agnostycy/.

  .https://www.youtube.com/watch?v=dJ15x_q9_40

 29. minka said

  Wystąpienie szefa rosyjskich oddziałów ochrony przed skażeniami chemicznymi z 7 marca 2022r.

 30. plausi said

  Akt agresji tzw. „sojusznika” przeciwko Polsce

  ad 29, Minka

  Tego „sojusznika” naraili nam jego agnci

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  którzy dla swego zabezpieczenia ściągnęli armię „sojusznika” do Polski, aby ich ew. chronił przed uszczęśliwionymi przez nich Polakami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: