Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Boydar o Galicja
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

A czy ty mężczyzno już wiesz, że jesteś potworem?

Posted by Marucha w dniu 2022-03-12 (Sobota)

A czy ty przechodzisz na drugą stronę ulicy gdy widzisz kobietę? Nie? To lepiej zacznij! Przypomnij sobie, że jesteś straszliwym samcem, uświadom sobie jak straszną i niebezpieczną jesteś bestią, uświadom sobie, że stwarzasz zagrożenie dla innych samym swoim istnieniem.

Najlepiej napisz sobie na kartce – uff jaki ja jestem zły mada faka, brrr, a jeżeli jeszcze nie wiesz jak bardzo jesteś niebezpieczny to przeczytaj sobie jakieś feministyczne broszury lub ten wątek na Twiterze

No i jak? Już wiesz, że polskie społeczeństwo składa się tylko i wyłącznie z niebezpiecznych psychopatów, zwanych mężczyznami i dobrych, wspaniałych, czystych jak lilija księżniczek, zwanych kobietami? Innych opcji nie ma. Penisopozytywni-źli, sprawcy całego zła na planecie Ziemia. Waginopozytywne-dobre, niezdolne do zła. Tyle. Tak wygląda świat widziany przez feministyczne okulary.

Jak tak posiedzę chwilę po ciemnej stronie mocy, poczytam te feministyczne elukubracje to zaczynam bać się swojego odbicia w lustrze, łapie się na tym, że gdy widzę swoje odbicie w telefonie rzucam błagalnie – proszę, nie strzelaj, nie rób mi krzywdy, ocal moje życie, nie gwałć mnie, proszę. Jestem w końcu polskim mężczyzna, a jak wiadomo polskiego mężczyznę interesują tylko trzy rzeczy:

 • gwałty
 • odpoczywanie po gwałtach
 • planowanie gwałtów

Nie masz żadnych pasji, marzeń, celów dążeń, interesuje cię tylko gwałcenie i macanie przypadkowych kobiet. Do tego stopnia jesteś groźny, że każda kobieta świętuje, krzyczy łuhuhu, hurra, gdy ten jeden raz nie zmacałeś jej, gdy ją mijałeś.

Marna polszczyzna, brak polskich liter…

Szanowni, jeżeli ktoś spytałby mnie, czy jest jakaś granica w dehumanizowaniu, demonizowaniu, opluwaniu, odczłowieczaniu polskich mężczyzn, odpowiedzialnym jasno i otwarcie – kurła nie ma. Za każdym razem gdy wydaje mi się, że – o niżej feminaziolki już nie zejdą – zawsze wyskakuje jakaś leniwalewaczka czy inna feminaziolska sraczka, by zapukać od spodu.

Gdy tak obserwuję tę nieustającą kampanię dehumanizowania mężczyzn, to tak sobie myślę, że może to ze mną jest coś nie tak? Nigdy w życiu nie chciałem nikogo zgwałcić, nigdy w życiu nie chciałem nikogo dotknąć, macać, rzucić się na przypadkową kobietę na ulicy, częściej czuję niesmak i odrazę, gdy widzę te nasze p0lki o ego wystrzelonym w kosmos, a nie niepohamowaną potrzebę gwałcenia, macania, dotykania, jak to usiłują mi wmówić feminazistowskie media.

To jest wlasnie clue tamatu – ze zwyczajnym polskich chłopaczków usiłuje się zrobić potwory, a ze zdemoralizowanych dziewczyn, co puszczają się na prawo i lewo, często wykorzystując seksualnie mężczyzn, robi się bohaterki.

Nie przechodź na drugą stronę ulicy, gdy widzisz kobietę, kolego. Nie daj sobie wmówić, że jesteś potworem!

Łukasz Polański
https://pieklomezczyzn.wordpress.com

Poniżej przedstawiamy zdjęcie b. popularnej fińskiej feministki, często goszczącej w ichniejszych mediach.

Sara Särmä

Oto jej poglądy:

„Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą atrofią, aborcją na poziomie genów. „Bycie mężczyzną” oznacza bycie niedostatecznym, ograniczonym emocjonalnie; Męskość jest chorobą ograniczającą. Człowiek jest całkowicie skupiony na sobie, uwięziony w sobie, niezdolny do empatii lub utożsamienia się z innymi.”.

“Niezdolny do miłości, przyjaźni, uczucia. […] Jest uwięziony w ciemnym miejscu, w połowie drogi między człowiekiem a małpą. Jego pozycja jest nadal dużo gorsza niż u małp, ponieważ, w przeciwieństwie do małp, jest zdolny do szerokiej gamy negatywnych emocji”.

Admin

Komentarzy 31 do “A czy ty mężczyzno już wiesz, że jesteś potworem?”

 1. jx said

  koleżanka maja tak na prawdę marzy o tym aby ktoś ja dotkną, prawdopodobnie ma także skryte fantazje na temat gwałtu na niej, taki jest umysł feministki, niestety jej cholerny charakter nie pomaga w zdobyciu dotyków bo od mężczyzny oczekuje sprzecznych charakterystyk, prędzej czy później zakończy jak prosiak poniżej a wtedy to już nawet murzyn jej nie zgwałci, także faceci jak najbardziej dotykajcie ale nie róbcie planów na przyszłość i zwijajcie żagle zaraz po tym,

 2. UZA said

  Jeżeli młode dziewczyny (nad Panią z Finlandii proponuję spuścić zasłonę miłosiernego milczenia) myślą tak, jak Panna Maja, a znów młodzi chłopcy, że tak to ujmę, zaspakajają się w sposób niekonwencjonalny, to rodzajowi ludzkiemu grozi wyginięcie. Szykuje się więc wybutlanie. Być może globalni sataniści opracowali już technologię produkcji humanoidów z wbudowanymi mikroprocesorami. Teraz czyszczą Ziemię z biologicznych ludzi starego typu, normalnie się rozmnażających. A biedni ludzie radośnie się temu poddają, jeśli zaś walczą, to z sobą nawzajem.

 3. Dziadzius said

  Panowie, wzgledem Sarci Sarma to wedlug pogadki Amerykanow to „niema na swiecie tyle piwa do wypicia zeby ona byla ladna”–i napewno jej lustro [ jak jeszcze nie peklo] to jej mowi i ona z zalosci stracila rozum ktorego tez chyba od urodzenia niei miala

 4. errorous said

  Z książki Legalising Misandry

  Gynocentrism is the self-centred counterpart of androcentrism, and misandry is the sexist counterpart of misogyny. From the very beginning of this volume, we must be as clear as we were in the earlier volume about one thing. We define hatred as a collectively shared and culturally propagated worldview, not a personal emotion such as dislike or anger. Ultimately, this worldview is always expressed as “our” contempt for “them.” Misandry, as such, has never been either legal or illegal. In a technical sense, therefore, it cannot be legalized in the same way that, say, marijuana can be legalized. Nonetheless, overt expressions of hatred toward specific groups are indeed illegal. Our point here is that hatred toward men is just as unacceptable morally as hatred toward any other group and should therefore be just as unacceptable legally.
  Some people are aware of misandry but fervently believe that hatred toward men should be regarded as a legitimate exception to the general rule against hatred toward other groups. Most people find it hard even to notice misandry. The very idea seems counterintuitive. Men, according to conventional wisdom, have all the power. Therefore, presumably, they are immune to all serious harm. Besides, no one has ever called explicitly for discrimination against men or against any other segment of the population. After all, modern democracies and their legal systems are based explicitly on the rhetoric of equality. Yet many people have called explicitly for discrimination in favour of women – that is, legal measures to solve problems faced only by women. As a result, women have gained special protections: for example, the right to job security and benefits during pregnancy. These reforms, which were originally welcomed in the name of fairness, were soon extended to include measures such as affirmative action. Designed to “level the playing field,” these measures were supposed ultimately to create equality by institutionalizing temporary inequality (although it was by no means self-evident that they could ever be terminated, no matter how much conditions might change, without a major political upheaval).
  The goal was to raise the prospects of women, advocates explained, not to lower those of men. The result, nonetheless, was that gynocentrism and even misandry entered through the back door. Feminists explained the need for these legal measures by blaming the problems of women directly and exclusively on men, who were the scapegoats. Women were a victim class, said feminist lobby groups, and men the oppressor class. If men suffered from the new discrimination, they added, then so be it; men were collectively guilty and deserved collective punishment. No wonder many people, including some men, accepted the notion that it was morally acceptable to impose legal obligations, penalties, and restrictive conditions on men but not on women. No wonder, also, that they found it morally acceptable to use hate legislation as a way of protecting women and minorities from negative stereotypes but not to as a way of protecting men from equally negative stereotypes.

  By now, our legal systems are based firmly on double standards. No matter how liberal, no matter how complacent, men who end up in court over conflicts with women soon discover these double standards not only in connection with custody and child support but also in connection with accusations of domestic violence and even in the reversal of such basic legal principles as the presumption that they are innocent unless proven guilty. Discrimination against men is by now so pervasively institutionalized that it is best described as systemic and characteristic of the legal system as a whole. Here, then, is the connection between the attitudes generated by misandry in popular culture and their institutionalization in policy and law.

  Legalizing misandry : from public shame to systematic discrimination against men / Paul Nathanson and Katherine K. Young.

 5. Janek said

  Ciekawe co sobie myśli taka kobieta w Arabii Saudyjskiej albo Pakistanie jak w nocy mija faceta jak wraca z imprezy? A no tak, dostaje od razu kamieniem przez łeb, bo w nocy chodzą tylko nierządnice. U nas to jest piekło kobiet. U nich to folklor i bogactwo kultury.

 6. Zerohero said

  Chodnikiem biegnie przerażona kobieta, a za nią groźnie sapiąc wielki mężczyzna. W końcu ona nie ma już sił. Staje, odwraca się do niego i krzyczy: – Poddaje się, niech mnie pan gwałci, tylko nie zabija! – Gwałć się pani sama, ja się śpieszę na pociąg!

 7. gnago said

  to jak w kawale idzie laska ciemną nocą, słyszy za sobą kroki . Przyspiesza, kroki przyspieszają to biegnie, facet też zaczyna biegnąć . Na szpilach kiepsko się biega to wyczerpana poddaje się i jak mężczyzna mija mówi zgwałć ale daruj życie.

  Facet na to: nie mam czasu spieszę się na pociąg

 8. A Ch... idę do kościoła said

  Zawsze bawi reakcja niektórych ładnych kobiet na lekceważenie ich, traktowanie jak powietrze – wściekłość i chęć mordu w oczach to mało powiedziane 😀

  Ja zrobię taki mały comig out, mnie to się już tylko Maciej Poręba podoba…no i Putin! 😀 😀 😀

 9. bryś said

  Gość ma parę fajnych podcastów – psycholog i podchodzi do sprawy z naukowego punktu widzenia.

 10. Kar said

  – niezaprzeczlny fakt, maja nieokielznane zbytki/fantazje seksualne; generalnie to siedza dzien caly z lbem wtulonym w aparat nadawczy/tam-tam (telefon). . tudziez stronami uprawiaja wszeteczenstwo wachajac wydlubany brud z palcow od nog..

 11. W A W E L Resume

  KRAKÓW SCHEDLA przedstawia Kraków Olimpiady SPRZED budowy przez Deinokratesa Wspaniałego Krakowa za Złoto Siedmiogrodu, największe na świecie. Gdy Aleksander poprosił matkę o użyczenie mu Dejny to ta wysłała plany Wspaniałego Krakowa, które zostały dostosowane do Konoposu. Na Wawelu Schedla brakuje kasztelu egipskiego a nad pałacem Marii Egipcjanki góruje południowowschodni szczyt AKROPOLU, którego dach idzie do Baszty Sandomierskiej, gdzie był główny Wjazd.
  Dedykowana Janowi Pawłowi II książka „Alfred Majewski, THE WAWEL. Its History and Conservation, Warsaw 1997 – The centre for the Preservation of Historic Landscape. The National Institution for Culture” jest DOWODEM zawłaszczenia Wawelu przez angielskich masonów przez otrucie Jerzego Hawrota trutką Majranowskiego. Trutkę podał Hawrotowi w kawie jego asystent Edmund Małachowicz, mason, funkcjonariusz sowieckiej służby specjalnej i komisarz Satelitarnej Detekcji Złota.
  WAWEL został przekazany Radzie Miejskiej Krakowa przez cesarza Franciszka Józefa w roku 1880 w związku z Załatwianiem patentu Ignacego Łukasiewicza a Rada uznała Zamek Królewski za Rezydencję Cesarską. W związku z tym na wielkim placu Apelowym w Zachodnim Wawelu podjęto Dzikie Wykopaliska, na podstawie których sformułowano WAWELSKIE AKROPOLIS. Te WA zaczęto Rekonstruować, z czego najbardziej znaną jest wizualizacja Wyspaiańskiego-Ekielskiego z perspektywą wykorzystania manierystycznej Odbudowy dla celów kulturalna-administracyjnych, nie tylko Krakwa, ale i POLSKI.
  Podczas okupacji hitlerowskiej Wawel był siedzibą Generalnego Gubernatora Hansa Franka, który reaktywował Wydział Archeologii UJ, zatrudniając tam kolaborantów i Niemców, którzy Poszukiwali Złota? ale NIE TYLKO a na Wawelu były prowadzone prace budowlane.
  Po wojnie Inwentaryzację Wawelu zlecono Uniwersystetowi Wrocławskiemu, w ramach czego działał tam Jerzy Hawrot, zwolennik GŁĘBOKIEJ Chronologii Wawelu. Hawrot dokonał rekonstrukcji Wawelu Przedromańskiego, która obowiązuje do dziś, ale BEZ jego Nazwiska i Datacji jako Wawel Sprzed Tysiąca Lat, co jest SZALBIERSTWEM, gdyż Hawrot datował ten Wawel na kulturę łużycką.
  UJ jako Krakowska Szkoła Archeologiczna szofera Hitlera Oskara Schindlera sprowadził historyka architektury z Oxfordu, który odatował wszystko, jak leci, Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ. To stało się Podstawą Prawną WYTRUCIA Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej jako Nacjonalistycznej. Szkoła ta Pilnowała archiwum Sejmu Śląskiego (2180 pne – 1944 ne) UPCHANEGO w Największym Skarbcu na Świecie. Wobec tego dziedzictwo Hawrota musiałem przejąć ja.
  Ponieważ Wawel przedromański Hawrota był Ahistoryczny to musiałem cofnąć go w przeszłość – obecnie do kultury lendzielskiej a personalnie do Pana, Jura-Uranosa i Kroka-Kronosa. Ten Wawel Przedromański przetrwał do zburzenia go przez Tyfona z Pragi w po r. 3400 pne, który zabił 2 wodzów Gereona-Gerwazego a potem i jego. Na Wawelu podjęto budowę mauzoleum Gerwazego w postaci katedry Gereona, co daje najlepszą stratygrafię architektoniczną. Córka Gerwazego Waleska Złotowłosa przerwała bowiem budowę katedry Gereona i zbudowała ojcu OBECNĄ katedrę wawelską w stylu konstruktywizmu ceglanego.
  Ponieważ katedrę Gereona przebudowano na kloakę to MUSIAŁA zrezygnować z mieszkania w Skarbcu-24 i zbudować sobie Gródek Wawelski, a na zachodzie wzgórza zbudowała basztę Złodziejską w systemie Szpitala Austriackiego.
  Ten Wawel NIEUKOŃCZONY przetrwał do przybycia Egipcjan kultury pucharów dzwonowatych, którzy zbudowali mur Osłonowy, według którego zbudowali Kasztel Egipski i na NIEUKOŃCZONYM wewnętrznym murze Osłonowym pałac Marii Egipcjanki. Potem zaś wznieśli Wawelski Akropol.
  Niektórych rzeczy jednak nie rozumiałem. Gdy np. asystentka Hawrota, nacjonalistka Elżbieta Ostrowska powiedział mi, że archeolodzy „spodziewają się TAM pałacu na miarę DIOKLECJANA”, co uznałem za Zbyt Egzotyczne, i dopiero po wielu latach zacząłem kojarzyć to z Wawelskim Akropolem ??? Hawrot i Jamka WIĄZALI Szpital Austriacki na Wawelu z Basztą Sandomierską, której budowę odnoszę do przybycia z SANDOMIERZA Egipcjan.
  Połączenie techniczne przez Hawrota i Jamkę Szpitala Austriackiego z Basztą Sandomierską i archeologiczne południowo-wschodniego segmentu Akropolu z pałacem Marii Egipcyjanki umożliwiło mi określenie Akropolisu jako PAŁACU EGIPSKIEGO o architekturze Marii Egipcjanki, ale znacznie większego, którego południowo-wschodni bok u Schedla GÓRUJE nad pałacem Marii Egipcjanki.
  Teraz jest pytanie, dlaczego BRAKUJE reliktów Dzikich Wykopalisk, na podstawie których rekonstruowano Wawelski Akropol ??? Otóż dlatego, że zostały one usunięte przez Niemców podczas prac Budowlanych i Instalacyjnych we wschodnim Wawelu, aby Polacy NIE ODBUDOWALI Akropolu. Był on z POWIĘKSZENIA pałacu Marii Egipcjanki ze wschodnią kolumnadą z żelazomiedzi, którą naśladowano w kamieniu w wschodniowawelskim pałacu Biskupim i Śląskim Wawelu w Brzegu.
  Po zbudowaniu przez królotwórcę Falkona Lisa PEŁKI-Kolumny wawelskiego pałacu Biskupiego Mieszko Plątonogi przeniósł się z Okołu na Akropol i budował Śląski Wawel za złoto jesionickie jako Twierdzę Graniczną z Henrykiem Brodatym we Wrocławiu. Złoto jesionickie było wówczas największym na świecie. Niemcy chcieli zalegalizować swe szachrajstwa archeologiem Leonem Kozłowskim. Sowieci pobili go ciężko z wybiciem oka i wydali Przez Front Niemcom, ale nie chciał zafirmować Krakowskiej Szkoły Archeologicznej więc zabili go.
  Po zamachu na Zygmunta Starego król przeniósł się z Akropolu do pałacu Biskupiego. Był to właściwie koniec Królewskiego Wawelu, gdyż Zygmunt August Krakowa nie lubił i przeniósł się na Cytadelę warszawska, gdzie chciał budować pałac Imperialny, ale pieniądze musiał użyć na fortyfikowanie Krakowa i Kijowa. W Krakowie był to Taras Artyleryjski na linii chińskich murów Olimpiady: https://allegro.pl/oferta/plan-oblezenia-krakowa-1655-roku-dahlberg-1696-r-6031840664// a na Wawelu rondele włoskie z przebudowaniem Akropolu na tarasy artyleryjskie. Ponieważ za życia króla taras artyleryjski zbudowano tylko Od Wschodu Krakowa to od Północy, Zachodu i Południa ufortyfikowano Kraków Zębami Smoka dla obrony przez pospolite ruszenie z kosami Na Sztorc, które zbudowano też na zachodnim stroku Wawelu.
  Wawel miał rzecz WYJĄTKOWĄ w postaci dachu z złotych gomułek. Mi się wydaje, że gomułki te zaserwował Leszek Złotnik dzięki zdobyciu skarbca scytyjskiego w Płocku – skąd jego przydomek. Gdyby było to Później to dach pokryto by złotą Nieodblaskową blachą matową, znaną z XIII wieku, czy wielokroć tańszym Duńskim Złotem. Dachu tego nie ważyli się zedrzeć nawet zdobywcy, ale odważył się August Mocny – że biskup Szaniawski ocalił tylko blachę Kaplicy Zygmuntowskiej.
  Z tej racji ja uważam, że Wawel powinien być pokryty Duńskim Złotem, znanym w Polsce jako DRGM, i co tu mówić: Pałac Egipski jako Wawelski Akropol POWINIEN BYĆ ODBUDOWANY.
  Był zakaz Dokładnego rysowania fortyfikacji, cytadel i koszar, które były zwykle zakryte starym LASEM. Temu podlegały też Tarasy Wawelskie. W Wiośnie Ludów podczas ostrzału przez Austriaków Krakowa taras południowo-wschodni zawalił się, zabijając 8 żołnierzy.

 12. JW said

  Ta atmosfera napuszczania na siebie płci jest specjalnie tworzona po to, żebyśmy byli nie tylko podzieleni i zatomizowani, ale też nie robili dzieci, bo to „niedobre dla planety”. A że ofiarami tej propagandy padają głównie baby, to nie ma się co dziwić, bo z natury są zasadniczo naiwniejsze, głupsze i tym samym bardziej podatne na manipulację.

 13. Boydar said

  Rozpier’dolić instytucję Rodziny (12) – to od wieków główny cel je’banych judaistów. A my, jak barany do rzeźni. I jeszcze qurwa podskakujemy radośnie.

  „czyż jestem stróżem brata mego ?” pier’dolony bezczel !

 14. Kawał chłopa z tej (ś)Finki hahaga

 15. Skutki wychowywania bez ojca.

 16. Anucha said

  Ja tam nie widzę problemu , z przejściem na drugą stronę ulicy, kiedy idzie Sara Sarma. 🏃🤣
  Ale jestem pewien , że Sara ma swojego adoratora🤮

 17. Tadeusz Kaktus said

  Zapraszam do udziału.
  Ktokolwiek chce.
  „Prośba o powrót Mszy Świętej w Klasycznym Rycie Rzymskim do Katedry w Sandomierzu.”
  https://citizengo.org/pl/206790-najczcigodniejszy-ksieze-arcybiskupie-tesknimy-za-msza-swieta-w-klasycznym-rycie-rzymskim

 18. Tadeusz Kaktus said

  Wielkopostna pokuta

  Obecnym umartwieniem uprzedza się wyrok przyszłej śmierci.
  „Nie myślmy, że tak łatwo mogą być odpuszczone raz wypalone zbrodnie i głęboką rana wyciśnięte na wnętrznościach samej duszy. Potrzeba wiele płaczu, wielu westchnień, wielkiej boleści serca, aby uzdrowić cierpienia tegoż serca. Trzeba obstawać przy całkowitej skrusze serca, by stare złości jak strzały wydobyte zostały z sumienia. Nie wystarczy mówić wargami: Zgrzeszyłem, przebacz, odpuść.
  c.d.
  Euzebiusz z Enesy.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2022/03/13/obecnym-umartwieniem-uprzedza-sie-wyrok-przyszlej-smierci/

 19. OutsiderR said

  Poglądy tego babochłopa to aby czasem nie „mowa nienawiści”?

 20. Wywrotowiec said

  ….ufff !!! ,a mnie sie zawsze wydawalo,ze kobita to taki facet z obcietymi jajcami-zreszta niektorzy faceci
  ucinaja je sobie i robia cipke…….
  No ale teraz wyprostowalo mnie.

 21. Bezpartyjna said

  Re: 12 i 13

  Niestety taki ich cel. Nic dodać nic ująć.

 22. Piskorz said

  RE 12…bo ich mózg objętościowo i wagowo mniejszy..!

 23. Piskorz said

  re 13 A jedna z unych powiedziała wyraźnie…”Trzeba uderzyć w ich dzieci jeszcze nie narodzone”!! Rodzina to…dalszy plan.

 24. Piskorz said

  re 8 Super dobra uwaga…!! Strzał w czerń jak mówią Niemcy, czyli w 10.!

 25. Wlodek said

  Ad.
  „… Gdy tak obserwuję tę nieustającą kampanię dehumanizowania mężczyzn …”

  „… Jest to wojna, w której walki nie będą się toczyć o terytoria i surowce, ale „o dusze narodów”, a psychologia, agitacja i propaganda będą ważniejsze od broni, będą to wojny buntownicze – „miatieżnyje wojny”, wojny-chaosy, które powinny się stać, według rosyjskiego teoretyka wojskowego pierwszej połowy XX w. J. Messnera, dominującą formą konfliktu zbrojnego w XXI w. Konflikty, w których materiałem wybuchowym są spory narodowościowe, społeczne i dezinformacja, są w istocie wojnami głównie psychologicznymi, a sposobem ich prowadzenia jest podsycanie napięć i działania propagandowe. Dla takich „wojen” najbardziej użyteczne są mass media i „siły specjalne”, dobrze wyszkolone jednostki do działań niekonwencjonalnych
  /…/
  Strategią takiej wojny jest zniszczenie struktur państwowych i demoralizacja społeczeństwa. …”

  [Olga Wasiuta / Vademecum bezpieczeństwa informacyjnego / tom 2]
  [Jewgienij Eduardowicz Messner, ros. Евгений Эдуардович Месснер / 1971 / „Всемирная Мятежевойна” (trb. Wsiemirnaja Miatieżewojna; pol. „Światowa Wojna Buntownicza”)]

 26. marek13 said

  „Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą…”

  ha ha ha !!! wpadłem na moment na Gajówkę i taki skecz. Panie Marucha, dzięki!

  ta feministka niech się szykuje na tron po zelenskim, tam dynastia komików nastała!

 27. revers said

  20 km od granicy z PL w Jaworowie rosjanie zniszczyli rakietami koszary legii cudoziemskiej i centrum szkolenia najemnikow.

  Zgienelo wielu niedoszlych isis, asov, ajdar, ukraunskich isis siepaczy

  .https://www.youtube.com/watch?v=V9DxKaU6wSw

  Do ulubionych zajec siepaczy na ukrainie jest wiazanie outsiderow wlasnych formacji do slupow energetycznych lancuchem i pozostawinie niesczesnikowi granatnika do obrony przed ruskimi.

  Oczywiscie taki outsider ukraunski nie przezyje jednej mroznej nocy, rano znajduja ich tosyjscy zolnierze juz sztywnych.

  Metody pracy i bojowosc asowcow, neofaszystow ukrainskich po zachodnim przeszkoleniu podobna do metod walki ISIS z Syrii, Libanu, Iraku.

 28. walthemar said

  Re 24
  Na yahoo ze to baza NATO
  .https://uk.news.yahoo.com/ukraine-war-military-used-nato-070900915.html

 29. walthemar said

  Tam spadlo 30 rakiet i zginelo 180 bojownikow
  Tak pisalo w tytule a w artykule nie widze tego

  .https://uk.yahoo.com/russia-ukraine-latest-news-russian-225051124.html

 30. Tad said

  https://www.youtu.be.com/watch?v=hEkOnM7QYeU&t=95s
  У прибывших на Украину наемников после удара по Яворовскому полигону пропало желание

 31. aoc418gmailcom said

  Mialem koleżankę ur. chyba w 1944, która miała 2 synów i jak ja poznałem w 1989 r., to zawsze mówiła, ze cale zło na świece powodują mężczyźni. Wszystkie wojny, zabójstwa, mafie itd.
  Młodszy syn chyba nie brał sobie tego do serca, ale zginął w wypadku na motocyklu w wieku przed 30-tka.
  Starszy syn przeżywał to mocno i pomimo, ze był menedżerem w firmie, widać było smutek w jego oczach, w wyrazie twarzy, w postawie, oraz przygnębienie i poczucie winy. Czuł się tym samym uosobieniem zła, co mówiła matka. Nigdy przez to się nie ożenił. Ona zniszczyła mu życie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: