Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Deltacron i „Stealth Omicron” już się czają; oni nie odpuszczą, czyli drzemiąca pandemia

Posted by Marucha w dniu 2022-03-20 (Niedziela)

WSTĘP

Pandemia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęła dnia 24 lutego. Czy to dowód na to, że światem rządzą Czarodzieje ;)? A co ze wszystkimi wierzącymi pandemistami? Przyjęli likwidację Narracji Strachu przed apokaliptyczną chorobą jak plunięcie w oczy – bez drgnienia powiek.

Czyżby chroniczny, nierozwiązany dysonans poznawczy był chorobą cywilizacyjną XXI w.? Przepadły sunące po ekranie jak tasiemce paski przypadków. Na zapchanych dworcach Lwowa, Przemyśla, Warszawy i Krakowa ucichły wezwania do przestrzegania 3 D – i nic się nie stało, bo Wielkie Nic było tym, co się wcześniej działo.

Ale każdy myślący wiedział o tym, że operacja pandemia zostanie wznowiona. Dlaczego? Zbyt duży okazał się sukces w omamieniu „zjadaczy chleba” starymi jak świat metodami socjotechniki. Psychomanipulacja „Wielkiego Kłamstwa”, czyli elementarna dla służb „technika szoku mentalnego” (opisana przez mnie tu: https://www.salon24.pl/u/wawel/1135473,co-kto-i-jak-pandemii,3) sprawdziła się jak nigdy. Miliony konsumentów medialnych poszły za nią jak w dym.

Warto podkreślić, że nowy wariant, Ukryty Omicron określany jest słowem STEALTH, znanym z… techniki wojskowej („Stealth – techniki mające na celu zmniejszenie możliwości wykrycia obiektu znanymi metodami obserwacji: począwszy od ludzkiego wzroku i słuchu, na metodach technicznych kończąc. Obecnie dotyczy ona głównie zmniejszenia echa radarowego, emisji podczerwieni i hałasu samolotów, okrętów oraz pojazdów lądowych”).

Czyżby ów militarny termin był takim skierowanym do nas mrugnięciem oka ze strony kreatorów pandemii? Wyraźnym podpisem jednej z grup fabrykatorów pandemii? I zarazem znakiem, że nas szanują wykorzystując przeciw nam najnowsze zdobycze techniki ;)?

Takiego sukcesu psychologów wojskowych, jaki osiągnęli w pandemicznych latach 2020-2022 nie można nie wykorzystać do końca. Po tym sukcesie próby generalnej czas na wciągnięcie spektaklu „Apokaliptyczna Pandemia” na stałe do repertuaru „postpolityki”.

I oto pandemia, uśpiona zastrzykiem z centrali, odpoczywająca, przegrupowująca oddziały szturmowe i dozbrajająca się (vide: przygotowywanie na 2024 r. „Globalnego Traktatu Pandemicznego”) – zaczyna się budzić… I o tym właśnie w tekście sygnalizującym niepokojące ruchy wojsk pandemicznych w minionym tygodniu – świetnie pisze Kit Knightly.

„Ukryty Omicron” przypomina nam, że narracja pandemiczna nie jest martwa… po prostu śpi

Podczas gdy duże czerwone liczby wybite w nagłówkach każdej pierwszej strony to teraz ofiary, a nie „przypadki”, pandemia powolutku gotuje się na małym ogniu i można ją przywrócić do stanu wrzenia w mgnieniu oka.

„W menu na dziś ponownie danie przypominające. Zjawisko tzw. ‘pandemii’ nie minęło. Jak najbardziej wciąż trwa.

Tym razem materiał o nagłym powrocie starych-nowych wariantów i to w zadziwiającej porze, tuż przed mającym wkrótce nastąpić całkowitym zniesieniem obostrzeń. Zapraszam do lektury.

Wygenerowane komputerowo obrazki, mające przedstawiać jakiegoś wirusa. Różne kolory i różne wielkości dowodzą, iż jest to naukowa prawda.

W Chinach zgłaszają ogromne wzrosty liczby „przypadków”, których nie widziano od najgorętszych dni marca 2020r. Miliony obywateli Chin już wróciły do ​​lockdownów, a wielu z nich potrzebuje teraz pozwolenia policji na podróżowanie z jednej prowincji do drugiej. Gigantyczne międzynarodowe koncerny wstrzymują produkcję przynajmniej na najbliższą przyszłość, a BBC ostrzega, że Lockdowny wzbudziły obawy, że kluczowe łańcuchy dostaw mogą zostać zakłócone.

Tak, więcej zakłóceń w łańcuchu dostaw. Jak na wojnie. Zabawne, jak to wszystko się toczy. Nie chodzi tylko o Chiny, według Bloomberg’a Europa obserwuje „odrodzenie się Covid” po „pośpiesznym wyjściu” z ograniczeń, przy czym Niemcy, Szwajcaria i Holandia zgłaszają gwałtowne wzrosty w liczbie przypadków. Niemieckie „odrodzenie się Covida” nadchodzi zaledwie kilka dni przed wygaśnięciem nadzwyczajnych uprawnień rządu i właśnie wtedy, gdy akurat planują złagodzić wszystkie ograniczenia. Zabawne, jak to wszystko się toczy.

Rzekome „odrodzenie” jest dziełem nie jednego, ale dwóch „nowych” wariantów. Po pierwsze, Deltacron powraca. Nazywają to „nowym wariantem”, ale prawda jest taka, że ​​zrekombinowany wirus został po raz pierwszy „odkryty” na początku stycznia. W tym czasie artykuły w mediach głównego nurtu kwestionowały, czy w ogóle istnieje, i czy jest to tylko błąd laboratoryjny. Zdecydowali, że teraz na pewno istnieje. The Huffington Post opisuje tę historię w nagłówku: Dlaczego wszyscy znowu mówią o wariancie Deltacron? Deltacron Symptoms, Effects, Reported Cases, Treatment.

No, faktycznie. Dlaczego? To prawdziwa zagadka. Być może zdając sobie sprawę, że nazwa „Deltacron” brzmi jak złoczyńca z Transformersów, wprowadzają również inny nowy wariant: „Omicron BA.2”.

Teraz, chociaż ta nazwa zdecydowanie nie jest głupia, nie jest też zbyt chwytliwa – więc mają też fajną, przerażająco brzmiącą nazwę: „Ukryty Omicron” [„Stealth Omicron”]. Nazywa się „ukryty omicron”, ponieważ nie zawiera markerów, które można wykryć w testach PCR, co oznacza, że ​​pozytywny wynik testu na ten szczep wirusa będzie wyglądał tak samo, jak pozytywny wynik testu na inne szczepy.

Aha, i ten wariant też nie jest nowy, po raz pierwszy odkryto go w grudniu, przy niewielkich fanfarach. Ale to było wtedy, a tak jest teraz, a teraz eksperci najwyraźniej się „martwią”. Prasa już donosi, że może to być „najbardziej zakaźna choroba na Ziemi” Tymczasem dyrektor generalny Pfizera powiedział, że nowe warianty oznaczają, że ludzie będą potrzebować czwartej dawki ich szczepionki. Zabawne, jak to wszystko się toczy.

Wszystko to służy jedynie jako przypomnienie, że narracja dot. Covid nadal istnieje i mogą (i prawdopodobnie to zrobią) ją przywrócić, kiedy tylko zechcą. Może akurat w chwili, gdy Ukraina i Rosja dojdą do porozumienia pokojowego. Gra o tron słynie z naprzemiennych finałów sezonu, w nieparzystym sezonie serial kończy się szokującym zwrotem akcji, a w parzystych sezonach bywa to epicka bitwa. Może to będzie nasza nowa rzeczywistość, wijąca się od pandemii do wojny i znów do pandemii i do wojny, i tak w kółko. Nieustanny cykl różnych wielkich narracji, połączonych tylko wspólnymi konsekwencjami: więcej władzy dla nich, mniej wolności dla nas. Zabawne, jak to wszystko się toczy.

Źródło: https://www.ekspedyt.org/2022/03/16/ukryty-omicron-czyli-gdzie-spi-pandemia/
Przekład i redakcja: AlterCabrio

“Stealth Omicron” reminds us the pandemic narrative isn’t dead…it’s just sleeping, Kit Knightly, Mar 16, 2022

Wstęp: wawel
https://wawel.neon24.info

Komentarzy 5 do “Deltacron i „Stealth Omicron” już się czają; oni nie odpuszczą, czyli drzemiąca pandemia”

 1. Maverick said

  Są pewni że przywrócą, bo po to mieli labolatoria na Ukrainie.

  W międzyczasie chazarki w Polin są najbardziej posłusznymi wykonawcami globalistycznych planów wynaradawiania narodów z silnym poczuciem wspólnoty narodowej. Cały poliniacki nierząd to ich agenci, podstawieni poprzez kabalarzy, dlatego tak szybko chcą zepchnąć Polsków do podludzi we własnym kraju.

 2. UZA said

  Miałam przed chwilą wielkie problemy, żeby w ogóle wejść na Gajówkę. Czy ktoś inny też tego doświadczył ? Czy to tylko z moim komputerem coś jest nie tak, czy może naprawdę coś szykują, a przed kolejnym aktem psychodramy chcą nas odciąć od niezależnych źródeł informacji i swobodnej wymiany myśli.

 3. pokrzywa said

  Ks.Marek Bąk słusznie proponuje kandydaturę prez..Putina do nagrodu Nobla w dziedzinie medycyny za błyskawiczne wygaszenie pandemii w Europie

 4. JADAM said

  Ad 1 ) W.Sz. P. Pokrzywa
  …. i jeszcze za cóś …..

 5. minka said

  Film „Wczesne ostrzeżenie” z 1981 r. przypieczętował spisek rządu światowego, w tym implanty cyfrowe.

  40 lat temu nie było w pobliżu żadnych komputerów osobistych, nie mówiąc już o Internecie. A jednak doskonale opisują technologię 2021 i to, co jest możliwe”.

  Ten film wspomina liderów pracy, którzy są gotowi do współpracy w celu wywołania kryzysu łańcucha dostaw. Tak się składa, że ​​CP Rail strajkuje dzisiaj.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: