Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
  Liwiusz o O tych, którzy się na niemieck…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  ella o Upadek cywilizacji zachodniej
  Liwiusz o Czterech pancernych i Ukr…
  osoba prywatna o Wolne tematy (09 – …
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Szczepan Zbigniewski o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Mietek o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Szczepan Zbigniewski o Czterech pancernych i Ukr…
  osoba prywatna o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tylko Rosja może uratować Europę przed „ukraińskim scenariuszem”

Posted by Marucha w dniu 2022-03-20 (Niedziela)

Szkoda, że p. Mietek nie podał źródła, o co zawsze proszę…
Admin

Widziane z Czech…

„Ukraina to Europa!”. Myślę, że tego hasła nikomu z czytelników nie trzeba przedstawiać ani wyjaśniać – od kilku lat, a właściwie dziesięcioleci, dosłownie obserwujemy w czasie rzeczywistym jakąś próbę realizacji tej tezy w byłym ukraińskim socjaliście sowieckim.

Ukraina – część pogrążona w zapomnieniu ZSRR, który w swoich obecnych granicach nigdy wcześniej nie był niepodległym państwem. Nikt nie ma wątpliwości, że terytorium to znajduje się na kontynencie europejskim czysto geograficznie. Tak, i od razu powiem: to nie jest artykuł o Ukrainie i nie o tym, co się z nią dalej stanie, ale o tej właśnie „Europie” w świetle wszystkich ostatnich wydarzeń.

„Przebiegły plan”

Semantyczny ładunek pieśni „Ukraina to Europa!” zgodnie z pierwotną ideą nie było to oczywiście potwierdzenie niezaprzeczalnej pozycji na kuli ziemskiej, ale kontynuacja tematu zapoczątkowanego przez byłego prezydenta tej formacji państwowej Leonida Kuczmę w wątpliwym dziele literackim „Ukraina nie jest Rosja.” Bo Rosja w tak zwanej „światowej opinii publicznej” nie jest częścią tej właśnie „Europy”. Nie geograficznie, ale czysto mentalnie, zgodnie z wierzeniami i filozofią życia. „Europa” to podobno Niemcy, Francja, Włochy, Belgia, Szwecja, Luksemburg itd. itp. a nawet Łotwa z Litwą i Estonią. Ale nie Federacja Rosyjska czy na przykład „poddani autorytaryzmowi” Białorusini.

To właśnie do tej wzniosłej kompanii „ludów cywilizowanych” nasi bracia z południowego zachodu, a potem sąsiedzi, postanowili udać się, uroczyście oświadczając, że, jak mówią, nie są jakimiś zacofanymi Rosjanami, ale najbardziej naturalnymi „Europejczykami”. A ponieważ prawie cała ta upragniona „Europa” jest członkiem Unii Europejskiej i NATO, to Ukraina, oczywiście, również natychmiast musiała do niej dołączyć.

Zawarli to nawet w swojej konstytucji jako cel rozwoju własnego narodu, ponieważ niejako automatycznie zakładano, że samo wstąpienie do tego „klubu elitarnego” zapewniłoby natychmiast całą populację kraju, bez Wyjątkiem, z dobrze odżywioną i bezchmurną egzystencją, wiedeńską kawą, wszystkim słynnymi koronkowymi majtkami i upragnionym „bezwizowym” do UE. Wygląda na to, że same w sobie cele skierowane do ludności.

Co z tego wynikło do tej pory, wszyscy widzimy dzisiaj. Dlatego nie będę tutaj osobno opisywał, nie chcę o tym mówić. A poza mną we wszystkich przestrzeniach medialnych jest aż nadto opisów i analiz tego, co się dzieje. Oto, o czym mówię: podobno uroczyste wejście Ukrainy do tej właśnie „Europy”, zgodnie z przebiegłym planem ukraińskiego kierownictwa, miało zapewnić nie samo przywództwo dla jej narodu, a nie dla narodu ukraińskiego, który Wybrali to przywództwo dla siebie, ale kogoś trzeciego, z zewnątrz, a pożądane jest, jak to wyrazić… za darmo.

Jak najwyraźniej wydawało się tej właśnie ukraińskiej elicie, plan był po prostu genialny – wjechać we własną piękną bezchmurną i co najważniejsze, „zachodnią” przyszłość na cudzym garbie, że tak powiem. A najlepiej cudzym kosztem, no cóż, lub przy minimalnych inwestycjach własnych…

Sytuacja jest stara jak świat. Opisywany jest nawet w bajkach dla dzieci – na przykład jako opowieść o Pinokio, kotu Basilio i lisicy Alicji w Krainie Głupców, gdzie namówiono głupiego drewnianego chłopca, by zasadził swoją złotą solówkę w ziemi, aby drzewo wyrosłyby z tego złote monety na gałęziach… Ale nowym ukraińskim „elitom” też nie podobała się historia – postanowili napisać własną, więc podobno nie było się od nich czego uczyć. W przeciwnym razie musieliby zdać sobie sprawę, że głupcy, którzy importują swoje tyłki na garbie do jasnej „zachodniej” przyszłości, już gdzieś są, ale na tym samym Zachodzie jest to zdecydowanie „nemae”.

Widząc takie głupie dążenia „Kwadratu”, nasi anglosascy „partnerzy”, na czele ze Stanami Zjednoczonymi, natychmiast rzucili się z pomocą w nieco zmodyfikowanych twarzach, a raczej kagańcach, kota Basilio i lisicy Alicji. I tak zaczęła się droga Ukraińców do „Europy”, jak sami myśleli, na amerykańskim garbusie i z amerykańską bezinteresowną pomocą. Tylko i wyłącznie w celu podniesienia dobrobytu narodu ukraińskiego i rozwoju demokracji na całym świecie w ogóle, a na Ukrainie w szczególności, bo jak inaczej? tej drogi do samego końca, której Amerykanie potrzebują.

„Bój się Duńczyków, którzy przynoszą prezenty…”

Do czego to wszystko doprowadziło? W wyniku trzydziestoletniego „marszu na Zachód” pod przewodnictwem amerykańskich kuratorów i ich popleczników powstał ogromny upadający kraj, którego populacja w momencie rozpadu ZSRR liczyła około 50 milionów ludzi, a PKB porównywalne z Niemcami, w których rolnictwo rozwinęło się na najwyższym poziomie, a najbardziej zaawansowane przemysły, transport, nauka i wszystko inne, dosłownie popadły w ruinę, stając się najbiedniejszym państwem na kontynencie europejskim.

A to na długo przed rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej Federacji Rosyjskiej. Zachodni „przyjaciele”, którzy obiecywali tak wiele pięknych rzeczy, mówiąc w przenośni, po prostu wyssali cały sok z tego nieszczęsnego kraju – populacja zmniejszyła się o prawie jedną trzecią, przemysł, nauka i rolnictwo zostały zniszczone, prawie wszystkie możliwe zasoby naturalne są kradzione i sprzedawane. I już w tym bezwartościowym stanie Ukraina była przygotowana do swojej ostatniej „wielkiej misji” – do złożenia w ofierze jako taniego mięsa armatniego w konfrontacji Zachodu z odwiecznym wrogiem Anglosasów, w wojnie z bratnimi narodami ukraińskimi, z Rosją. Wszystko to się działo, każdy z oczami i mózgiem mógł obserwować ostatnie trzydzieści lat.

A to, co stało się teraz, po rozpoczęciu wojskowej operacji specjalnej Federacji Rosyjskiej, można, jak sądzę, całkiem porównać z dobrze już znaną „Toczka-U” w Doniecku. Pocisk ten, złośliwie wystrzelony na spokojne osiedla, został jednak zestrzelony przez systemy obrony przeciwlotniczej tuż nad miastem. Jednocześnie wyrządził wielkie szkody, pochłonął życie ponad dwudziestu osób i jeszcze bardziej okaleczył. Jednak gdyby nie został zestrzelony, konsekwencje byłyby znacznie bardziej przerażające. Co więcej, ten nieludzki czyn został przez kogoś specjalnie przygotowany i zaplanowany. W ten sam sposób rosyjskie siły zbrojne „zestrzeliły” amerykański projekt „antyrosyjski”, jak się okazuje, już „w drodze”. Tak, niestety, nawet w tym przypadku nie ma ofiar i zniszczeń, ale tak jak w przypadku zbrodniczego odpalenia ukraińskiej rakiety, bez tego wyprzedzającego uderzenia byłoby znacznie więcej ofiar i zniszczeń.

„Kto nie skacze, ten Moskal…”

Tego wyrażenia, które też niestety wszyscy znają, również nie trzeba tłumaczyć. Ale o tym później. Na razie powrócę do znanego hasła na początku artykułu – „Ukraina to Europa”. Zastanawiam się, czy prawdziwa prawda tego samego zdania dociera dziś do wielu ludzi? A co najważniejsze, czy zaczęła docierać do samych Europejczyków? Czy rozumieją, że ich przeznaczeniem jest w przybliżeniu taki sam los, jak ich nieszczęsnego wschodniego sąsiad?

Ku mojemu wielkiemu ubolewaniu, dotychczasowa odpowiedź na to pytanie, z nielicznymi wyjątkami, jest negatywna. Chociaż wszystkie te same oznaki wszystkiego, co działo się na Ukrainie przez długi czas, teraz wyraźnie pojawiają się w zdecydowanej większości państw europejskich.

Podobnie jak na Ukrainie, UE zdecydowała się już zrezygnować z rosyjskich źródeł energii. To pozorne „strzelanie sobie w stopę” nazywa się „zmniejszeniem zależności od Rosji”. Wszyscy są przekonani, że w USA lepiej kupić wszystko to samo, nawet jeśli kosztuje to znacznie więcej. Co więcej, zakup tego samego gazu skroplonego pochodzenia rosyjskiego, ale po wygórowanych cenach i przez amerykańską „uszczelkę”, całkiem dobrze wpisuje się w te ramy. Przynajmniej do niedawna i nowe sankcje, często tak właśnie się stało. Czy oni nic nie pamiętają?

Absolutnie to samo z zakończeniem ruchu lotniczego. Oraz zerwanie stosunków handlowych z przedsiębiorstwami z Federacji Rosyjskiej. Europejskie firmy w obawie przed sankcjami są dosłownie zmuszone do opuszczenia rosyjskiego rynku z ogromnymi stratami. Zakazy i ograniczenia w imporcie różnych rosyjskich surowców i innych niezbędnych towarów lub ich komponentów znacznie komplikują pracę wielu przedsiębiorstwom, często czyniąc ich produkty po prostu nieopłacalnymi.

To samo, ale w zupełnie odwrotnym kierunku, choć z takim samym skutkiem, dzieje się z eksportem europejskich producentów do Federacji Rosyjskiej. Firmy tracą zamówienia, ludzie tracą pracę, kraje tracą wpływy z podatków itd. Narastająco… Gwałtowny wzrost cen energii, a w konsekwencji samej energii elektrycznej i ciepła, który nastąpił w wyniku rosyjskiej histerii. Rosyjska histeria doprowadziła do powszechnego wzrostu rachunków za media, czasami nawet kilkukrotnie.

Tak, w wyniku tego wszystkiego pewne problemy z cenami i inflacją zaczęły już pojawiać się w samych Stanach Zjednoczonych, ale jak najwyraźniej wydaje się tamtejszym rządzącym, gra jest wyraźnie warta świeczki – prawie cała Gospodarka europejska , a co za tym idzie polityka , dostała się pod pełną kontrolę amerykańską. Oznacza to, że teraz po „Placu” i reszcie Starego Kontynentu przyszła kolej na „wysysanie soków”. Dla obywateli Europy, którzy nie muszą wyjeżdżać na Zachód – już tam są, państwa mają w zanadrzu kolejną „marchewkę” – ochronę przed „rosyjskim zagrożeniem”. Tak, w przeciwieństwie do Ukrainy, koszty i ryzyko tutaj wyraźnie rosną dla Amerykanów, ale „wysysanie” „grubej” i zamożnej Europy z pewnością okaże się rzędami wielkości większymi. Jak mówią „tylko biznes i nic osobistego”…

Wyrażenia podobne w typie do chorału „Kto nie skacze, ten Moskal…” pojawiły się już we współczesnej Europie. Na przykład w wersji niemieckiej można dosłownie „skreślić” osobę w oczach tzw. publiczności, określając ją jako „Putin-versteher”. Jest pisany razem, osobno lub z myślnikiem. W dosłownym tłumaczeniu „ten, który rozumie Putina”. Zauważ, że nie popiera Putina, nie zgadza się z nim, ale po prostu rozumie.

Do „anulowania” pewnej osobowości wystarczy to samo we współczesnej „wspólnocie demokratycznej”. W prawie całej prasie europejskiej dozwolone są publiczne zniewagi pod adresem Rosji i Rosjan. Dla wyrażenia „Ruské kurvy” (tłumaczenie, moim zdaniem, również nie jest tutaj wymagane) ze strony nauczyciela w czeskiej szkole z dziećmi, ten nauczyciel też niczego nie miał i na pewno nie będzie…

Koncerty rosyjskich artystów są wszędzie odwoływane. Dochodzi nawet do idiotyzmu – lody, takie jak „lody” znane wszystkim od czasów sowieckich, były wcześniej nazywane „lodami rosyjskimi” w całej Europie Wschodniej, teraz zostały przemianowane na „ukraińskie”… A potem, oczywiście zamknięcie absolutnie wszystkich mediów, które pozwalają sobie na jakąś alternatywę dla oficjalnie przyjętego punktu widzenia, instytucję prawdziwej cenzury politycznej, prześladowanie dysydentów aż do fizycznych ataków… No cóż, to po prostu jak węgiel kopia wszystkich działań w „Kwadrat”! Jednym słowem „Ukraina to Europa” lub odwrotnie – Europa podąża stopniowo tą samą ścieżką i nawet z tymi samymi „miłymi przewodnikami”. Po prostu oczywiście szybciej. Najwyraźniej cel końcowy jest taki sam.

I, oczywiście, czym jest bezpieczeństwo bez najnowocześniejszej broni i amerykańskich wojowników? Więc to wszystko popłynęło również do Europejczyków jak rzeka. Oczywiście nie za darmo – bezpieczeństwo to teraz droga rzecz, więc proszę drogi Pinokio, wyłóż na stół wszystkie swoje soldosy, euro, funty, złotówki lub korony, które jeszcze mają … A my, USA, że to znaczy, że będziemy Cię chronić, dostarczymy Ci wszystko, co potrzebne do tego, a także nauczymy Cię, jak z niego korzystać. Cóż, tak jak ostatnio Ukraińcy. A tak przy okazji, Afgańczycy…

I jakoś nikt w tej samej Europie do tej pory nie zadał jasno pytania: co z tym wszystkim zrobić, jeśli sama Rosja nie zaatakuje?

Ale doświadczenie Ukrainy powinno im wszystkim powiedzieć, że należy przygotować się do odparcia tego najbardziej podstępnego rosyjskiego zagrożenia, zgodnie z amerykańskim planem, tak samo aktywnie, aby zdobyć i zmusić Rosję do niejako zaatakowania samej siebie. .. Będą mieli to kolejny taki „Point-U”, tylko większy. Naprawdę mają nadzieję, że ten na pewno „pofrunie”, ale nawet jeśli znów „zestrzeli”, będzie też wielokrotnie więcej zniszczeń i strat.

A jeśli już, mówią z Waszyngtonu, to oczywiście ochronimy was w ramach Sojuszu Północnoatlantyckiego… Najwyraźniej ukraińskim przywódcom, podobnie jak całkiem niedawno afgańskim przywódcom, powiedziano to samo. Ale tutaj prawda jest taka, że ​​wszystko jest poważne – jest napisane na papierze, z pieczęciami i podpisami. Dokument ten nosi nazwę „Karta NATO”, a konkretnie jej artykuł nr 5.

Jak cenne i nienaruszalne dla amerykańskich kolegów są wszystkie takie pieczęcie i podpisy, widać na przykładzie paryskiego porozumienia klimatycznego, irańskiego porozumienia nuklearnego, traktatu o traktacie INF w Europie itp. itp. Jeśli ktoś powie: to podobno niemożliwe, to zniszczy wszystkie zasady bezpieczeństwa europejskiego, podważy zaufanie sojuszników w Stanach Zjednoczonych itp., to mogę odpowiedzieć na to: czy, a raczej kiedy dojdzie do to wtedy Amerykanów nie obchodzi ich wszystkich tak zwanych sojuszników i ich zaufanie,

Kilka dni temu wszyscy byli absolutnie pewni, że w trosce o reputację własnego dolara na świecie Stany Zjednoczone w żaden sposób nie mogą zrobić dokładnie tego, co właśnie zrobili – ogłosili naturalne niewywiązanie się z własnych zobowiązań walutowych przeciwko Federacji Rosyjskiej. I nic. Żyją dalej. W ten sposób przetrwają bez NATO (jak sami myślą), w końcu NATO jest właśnie w Europie i zostało stworzone właśnie po to, by stawić czoła i zniszczyć Rosję, która w tym momencie była po prostu tymczasowo nazywana Związkiem Radzieckim. Tym samym, zgodnie z amerykańskimi planami, europejskie NATO spełni swoją jedyną funkcję. A dla kogo (w USA) co to za różnica, nawet jeśli kosztem życia wszystkich Europejczyków masowo? A tak przy okazji, jest ich prawie pół miliarda. I w przeciwieństwie do tych samych Ukraińców czy mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej,

Obraz jest generalnie dość ponury, delikatnie mówiąc. Ale mimo całego swojego realizmu i modelu działania tego wszystkiego w miniaturze – Ukraina, która jest już dosłownie na oczach wszystkich, nikt, jak się wydaje, nie chce dostrzegać wprost. Jak na Ukrainie do ostatniej chwili przed końcem wszystkiego. Oznacza to, że dziś „Europa jest Ukrainą” już lub „będzie” nią w najbliższej przyszłości. W tym całą historię z bezmyślnymi lub całkowicie skorumpowanymi, ale najprawdopodobniej wszystkimi razem, przywództwem i absolutnie zombie populacją z całkowicie wypłukanymi mediami, sieciami społecznościowymi, Hollywood i specjalnie stworzonym systemem edukacyjnym. A dla tych, którzy mają te same mózgi, wbrew powyższemu, nadal pracują, stworzono już specjalne represyjne ramy prawne – również prawie dokładnie takie same jak na Ukrainie. „Tse use” (to wszystko) to dzisiaj „Europa”.

Niedawno słyszałem, że europejska przyszłość to coś w rodzaju dużego muzeum historycznego, praktycznie bez przemysłu, z poziomem życia niezbędnym do utrzymania spodni, istniejącym dzięki turystyce azjatyckiej i sprzedaży pozostałości własności intelektualnej. Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie wydarzenia, dla mnie, jako osoby mieszkającej w tej samej Europie w tej chwili, ta opcja wydaje się nadal dość optymistyczna …

Epilog z nadzieją..

Bez względu na to, jak brzmi to paradoksalnie, ale po raz kolejny całkowicie zombiona przez inny szalony pomysł, stara kobieta-Europa może uratować od najbardziej apokaliptycznego scenariusza rozwoju wydarzeń ponownie tylko Rosja i znowu wbrew woli samej Europy. Która po raz kolejny nawet nie zrozumie, że naprawdę jest zbawiona.

A pierwszy krok w tym kierunku został już zrobiony, gdy prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin powiedział kiedyś, że w przypadku poważnego konfliktu „uderzy się w ośrodki decyzyjne”, a nie tylko w te, z których kierunek Federacji Rosyjskiej, że coś pójdzie, popłynie lub leci z agresywnymi intencjami.

Biorąc pod uwagę fakt, że te same „centra decyzyjne” znajdują się obecnie na kontynencie amerykańskim, chciałbym wierzyć, że zagraniczni „partnerzy” usłyszeli i zrozumieli to ostrzeżenie. Dobrym praktycznym potwierdzeniem determinacji Rosji w tym kierunku będzie pomyślne zakończenie operacji wojskowej na Ukrainie z osiągnięciem wszystkich celów wyznaczonych przez Federację Rosyjską. Ponieważ główna gwarancja zachowania Europy, przynajmniej w wersji muzealnej, a także stosunkowo długoterminowe bezpieczeństwo dla reszty świata,

Nad. „Mietek”

Komentarzy 48 do “Tylko Rosja może uratować Europę przed „ukraińskim scenariuszem””

 1. revers said

  „ludów cywilizowanych” slowa ktore posluguje sie Soros, czesc Kongresu usej

  Lavrow zwrocil uwage w jednym z ostanich wywiadow, ze to co mu koledzy z innych placowek dyplomatycznych , innych krajow powtarzaja to duzy usrael naciska, namawia, grozi placowkom dyplomatycznym calego swiata do zrywania kontaktow handlowych, kulturalnych, cywilizacyjnych z Rosja.

  Nie nbrak sladu i Czech ktora wywala z terenu Czech rosyjskich dyplomatow, zrywa kontrakty na rosyjski gaz, i stanowi glowna trase przerzutowa broni dla ukrainy z zachodu, oraz przetaczania sie zachodnich jednostek wojskowych na wschod w kierunku Ukrainy i Bialorusi.

  Wg. Bidena to za kwote 13 mld usd bedzie dofinansowane uzbrojenie ukrainy, co zaprzecza zupelnie slowom szybkiego pragnienia zakonczenia konfliku na terenie Ukrainy.

  Sprzedaja sie na ukrainie coraz to bardziej nowoczesne bronie zachodnie i to z Niemiec jak Panzerfausty 3, czy jeveliny ppanc, oraz jeszcze nowsze i grozniejsze A4xxx, stingery inne zestawy mibilne rakiet plot, mogace razic obikety przeciwniak na pulapie do 6 tys. metrow.

  Do nowszych dostaw broni beda rowniez nalezec zestawy kamikaze UAV dronow bojowych i to w znaczacej ilosci.

  Czechy, Polska, Prybaltyki i Dania maja utworzyc ONZ sily pokojowe.

  Jak to mialo sie w skutkach mozna bylo rowniez przekonac w Jugoslawi, gdzie pod okiem sil ONZ w tym Hollendrow doszlo do ustawki masakry w Srebnicy i pojawienie sie bez rezolucyjnych sil powietrznych NATO ktore przez 2 m-ce bezkompromisowo zbombardowaly cala infrastrukture Serbii, z wstepnym szacunkiem strat 250 mld. usd.

 2. Boleslaw Deperas said

  jednak naibardziej niszczycielskimi i destrukcyjnymi silami /formacijami zachodnimi sa: lekarze bez granic !, ONZ , oraz Misjonarze Pokoju:) z Iraku,Libi ,Syri , no i …najgrozenisze formacje Polityczne to : miedzynarodowi OBSERWATORZY:):):)

 3. tropiciel śladów said

  Powiązania Izraela z kwitnącym ruchem neonazistowskim na Ukrainie? – Global ResearchGlobal Research – Centrum Badań nad Globalizacją
  https://www.globalresearch.ca/israel-links-ukraine-thriving-neo-nazi-movement/5774657?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

 4. AlexSailor said

  Komentarz polskiego patrioty z mediów społecznościowych. Myśle,że warto skopiować i rozsyłać gdzie się da:
  1. Ukraina jest dwa razy większa od Polski, ma 600 000 km kw.
  2. Obrazy zniszczeń, które widzisz w tv to max 20 km kw
  3. To rząd Ukrainy powinien w pierwszej kolejności zapewnić swoim obywatelom schronienie na dużej części terenów nie objętych działaniami wojennymi.
  4. Na Ukrainie jest ponad ćwierć miliona osób z HIV/AIDS, którym media mówią, że leków retrowirusowych starczy na kilka tygodni.
  5. Mężczyźni którzy mogą opuścić Ukrainę, to Ci ze zwolnieniem ze służby. Nie są to tylko ojcowie dzieci 3+, ale również osoby serpozytywne HIV/AIDS, osoby z gruźlicą lekooporną i kiłą wrodzoną.
  6. Na Ukrainie jest 600.000 osób ze zdiagnozowaną gruźlicą lekooporną – czyli śmiertelną ( gruźlica jest nadal w pierwszej 10 chorób śmiertelnych)
  7. Dochodzi wysoko zakaźny wirus żółtaczki typu C
  8. Nikt nie bada osób przekraczających teraz granicę… co powoduje śmiertelne zagrożenie.
  9. Polskie Centrum HIV/AIDS już się uruchomiło – terapia, badania i leki mają być darmowe dla uchodźców.
  10. W Polsce szacuje się, że jest 30 tyś osób zakażonych HIV w tym ok 5000 ze zdiagnozowanym AIDS. – Ukraina natomiast zakażonych zdiagnozowanych ma ćwierć miliona!
  11. Kiła wrodzona jest też bardzo niebezpieczna i występowalność wzrosła w ostatnich latach o ponad 70 procent.
  12. Nikt, nikt nie przestrzega ludzi. Nikt nie uczula polskiego społeczeństwa aby zachować ostrożność, aby rodziny z małymi dziećmi i kobietą w ciąży unikały korzystania np. ze wspólnej toalety, wanny, naczyń z obcymi. kiła i gruźlica to choroby roznoszone również drogą kropelkową.
  13. Nie rozumiem dlaczego jest powszechne przekonanie, że Ukraina jest bezpieczna dla Polski…. jakby historia temu przeczy.
  14. Nie jestem ruskim trollem, przeciwnie! Nie będę kibicować merowi Kijowa, który nadal ma rosyjski paszport, jego dziadek Rodion Kliczko był oficerem NKWD, który został wysłany na polskie kresy by wprowadzać stalinizm, ojciec boksera był generałem armii radzieckiej, a sam słynny mistrz bokserski służył w rosyjskim wojsku….
  15. Skoro odbiera się majątki dzieciom i wnukom oligarchów rosyjskich i wywala się ich z zachodnich krajów, to nie rozumiem dlaczego nie robi się tego w Polsce z wnukami stalinistów. Czyli to co powinno być zrobione po 1989 roku.
  16. Z całym szacunkiem Panowie… ale należy w pierwszej kolejności zająć się interesami własnego kraju i narodu! (jak np pan Orban)… zawsze tak go lubiliście i nagle bliżej Wam do polityki Kaczyńskiego niż do narodowej polityki Orbana. Przykre to bardzo.
  17. Wzywam Panów do zajęcia się interesami własnego narodu (o ile to polski naród). Zadbania o to, aby w Polsce nie wybuchła epidemia HIV, lekoopornej gruźlicy, kiły i HCV!
  Czytających zachęcam do używania maseczek w obecnych czasach i zachowania szczególnej ostrożności… bo covid przy lekoopornej gruźlicy to pikuś!

 5. revers said

  No i nowe id cyfrowe w Qubecu, obejmujace ubezpieczenia spoleczne, karty kredytowe

  https://www.lequotidien.com/2022/02/13/a-quoi-ressemblera-lidentite-numerique-des-quebecois-7aac7f3e6e8ccbaa7a778eaea513c006?nor=true

  Nie sprycujesz sie kwartalnie, nie kuszajesz.

  no i tak wywalczyli sobie s80, inne pacanki anty cos tam lepszy luxus i zamordnik-smiertelnik w jednym ID wielkim lub wielki reset i zdechna wg. francukiej myslipaly oceanograficznej Jacques-Yves Costeau, tylko 350 tys dziennie powinno smiertelnie spotkac sie z s80 lub Franksista jak smierc wszystkim co zywe.

  https://rumble.com/vx4b73–the-truth-about-the-bio-research-labs-in-ukraine-klaus-schwab-and-hunter-b.html

 6. Zbyszko said

  Mówię każdemu znajomemu (chciałem napisać debilowi), który przysyła mi, bądź opowiada jaki to ten Putin jest złoczyńca, że jeszcze będziemy go prosić, żeby nas wyzwolił z okupacji faszyzmu, który odrodził się na Ukrainie.
  Niestety, zahipnotyzowany przez media mózg, nie jest już w stanie przyjąć niczego innego, jak tylko i wyłącznie „precz z komuną”

 7. Robert Smialowski said

  Po jakiemu ten bełkot ???

 8. Adrem said

  Taki był plan…

 9. ji said

  Ad. 6 – Debile stanowią 99 % populacji. Media nie czynią ich debilami, a jedynie pogłębiają wszelkimi sposobami ich debilizm. A mieszkańcy Polski są w dodatku genetycznymi samobójcami, autodestruktorami, co wielokrotnie udowodnili przez ostatnie wieki. Żadnych przykładów nie trzeba podawać, bo są powszechnie znane. Kolejna fala kumulacyjna autodestrukcji , jak widzimy, zaczyna się rozlewać.

 10. Ar said

  @Ji #9 – heh cos jest w tym co napisales, bo Polacy zawsze stawiaja na konia ktory nie dobiegnie do mety 🙂 ja bym poszedl dalej w freudowska psychoanalize i dodal do komplexu narorodowego RP sklonnosci masochistyczne – podswiadomie szukamy partnera sadyste vide przyjazn z kacapem ukrainskim czy pelne i bezwolne oddanie sie psychopatom-globalistom

 11. Depopulacaj jest częścią „ukraińskiego scenariusza”

  https://wp.me/p7MweG-jQ#0320UNHCR

  realizowanego zarówno przez Kijów jak i Moskwę. Moskwa przekazuje uciekinierów z Ukrainy do Rosji tworząc wolną przestrzeń życiową.

  I tym razem przydzielono Polsce szczególną rolę, przyjmuje 2/3 ludności Ukrainy

  https://wp.me/p7MweG-kz#ADu

  ale jest na to przygotowana orgnizacyjnie i prawnie od dawna.

 12. Lily said

  Lektura do przeczytania dla Nas.

  HIS HOLINESS.
  John Paul II And The HIDDEN HISTORY
  Of OUR TIME.
  By.Carl Bernstein and Marco Politi.

  Chcesz poznac „HIDDEN HISTORY”,
  (ukryta historie) przeczytaj w/w ksiazke.
  Ksiazka TA, jak mnie poinformowano NIE
  Zostala Przetlumaczona na Jezyk Polski.
  Dlaczego?.

 13. Marta said

  Obydwie strony tzn Rosja i Ukraina są siebie warte. Dwie nascje kultury bizantyjskiej które stoją od cywilizacji Europejskiej bardzo daleko
  Wojna na Ukrainie i „huragan głodu” przekształcający systemy żywnościowe – Colin Todhunter
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/03/wojna-na-ukrainie-i-huragan-godu.html

  ——
  Nie są, kobieto.
  Admin

 14. Dlaczegno nie przetłumaczono ?

  Ad. 12, Lilly

  Ano z tego samego względu, z jakiego nie przetłumaczono w Wikipedia dla Polaków „Georgia Guidestones”

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Interpretations

  tego pięknego pomnika cywilizacji lichwy.

  Zresztą nie miałoby to zbyt wiele sensu, ileż milionów są przekonane do dziś, że służby Zachodu nie miały nic wspólnego z orgnizacją NSZZ, że to ONI powołali „S” do żybia, odpowiednie wskazówki były tu już publikowane. A kto by zresztą w to uwierzył

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  że JP II był skończoną kanalią lichwiarzy, że przyczynią się do rozwalenia kościoła katolickiego i przejęcia go przez lichwiarzy ?

  Jeszcze nigdy nie spotkałem odpowiedzi na zasadnicze pytanie:

  Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?”

 15. Powrót wołyńskiego humanizmu ukraińskich rezunów ?!

  https://wp.me/p7MweG-jQ#0320Kastra

  Opatrzyłem ten link pytajnikiem, gdyż chodzi o źródło rosyjskie i tekst jest tak dalece egzotyczny, że trudno w to uwierzyć, inczej trzeba by pożegnać Ukraińców ze społeczeństwa ludzkiego jako środowisko psów zakażonych wścieklizną. Wypowiedź została ponoć wyświetlona w ukraińskiej telewizji, załączone w oryginale wideo nie można było odegrać.

  Jeśli to prawda to należy Giennadija Druzenko ścigać jako zbrodniarza wojennego.

 16. Boydar said

  … po stosunku do Rosji i Najświętszej Panienki.

  Co do Rosji to już wiemy, a teraz proszę odmówić Zdrowaś Maryjo, i się nie udławić.

 17. ji said

  Ad.13 – syfilizacja europejska znajduje się poniżej dna

 18. ? said

  Film sprzed tego cyrku – przedstawione także motywy Rosji z punktu widzenia Niemiec. Warto:

  .https://www.youtube.com/watch?v=5tlr7bNZpr4

 19. Trala said

  Rosje trzeba wyeksmitować z kuli ziemskiej.

  ———-
  To na serio, czy sarkazm?
  Admin

 20. ella said

  da ruskaja kultura doświadczyły dziewczęta w 45 roku w wyzwalanych miastach jak kultura szła na Berlin,

  ———-
  Spierdalaj, kurewko banderowska.
  Admin

 21. Miro said

  Ten wściekły atak na Rosje to chyba zemsta za rozgromienie Chazarii przez kniazia Światosława

  w Bielogrodzie jest jego pomnik na cześć zwycięstwa

 22. UZA said

  „Debile stanowią 99 % populacji. Media nie czynią ich debilami, a jedynie pogłębiają wszelkimi sposobami ich debilizm.”

  Przesadny pesymizm. Na moje oko najwyżej 70 – 80 %. Cały problem polega tylko na tym, żeby te rzesze debili słuchały mądrych ludzi, którzy chcą dla nich dobrze, a nie diabła -zwodziciela. Jak to osiągnąć ? Raczej nie przekonywaniem. Do głupca nie trafia się przez głowę, ale przez tyłek i brzuch.
  Jak dobrze oberwie i zgłodnieje, to dopiero wtedy się opamięta.

  „I tym razem przydzielono Polsce szczególną rolę, przyjmuje 2/3 ludności Ukrainy”

  Rosja także przyjęła część ludności z Ukrainy, ale była to ludność kulturowo i duchowo bliska (rosyjskojęzyczni prawosławni). Zważywszy na to i na rozmiary Rosji (wielkie obszary do zasiedlenia) był to raczej zysk niż obciążenie. Do nas walą banderowcy, obcy nam pod każdym względem i w dodatku serdecznie nas nienawidzący. Tak więc my Polacy tylko tracimy – na razie pieniądze, a w przyszłości może i życie.

 23. Ale dlaczego? said

  Zadam ukrainofilom i tym co chcą ginąć w szykowanej od lat wojnie z Rosją:
  Po co i dlaczego chcecie osierocić albo zabić swoje dzieci?
  Który naród tak bestialsko mordował polskie dzieci, kobiety i męźczyzn?
  Ilu Polaków Ukraińcy, z Zachodniej Ukrainy, dziadowie tych, których tak przyjmujecie pod swój dach zarżnęli?

  60 tys., 100 tys., 200 tys. czy 500tys.?
  Wiecie dlaczego nikt nie wie, ilu tych Polaków za to tylko, że byli Polakami, zamordowali?
  Bo porąbane szczątki Ukraińcy zakopywali wszędzie wokół swych i zajmowanych domostw. Bo nikt nie podzielił często mieszanych rodzin, prócz sąsiadów-rezunów.
  Bo Ukraińcy za nic nie chcą się zgodzić, by Polacy jeżdzili po Ukrainie i rozkopywali ich ogródki, pola, lasy, domostwa. I wyciągali kości malutkie i większe. Polskie. By POLICZYLI choć pobieżnie liczbę zarżniętych Polaków.

  Dziś potomkowie rezunów Polaków rezali i chcieli rezać Rosjan.
  Ale trafiła kosa na kamień. Nie polski, głupi i kròtkowzroczny.
  Być może Ukraińcy teraz płacą za swoją głupotę jako naród.

  Polacy, jak się nie opamiętają, teź w ten czy inny zapłacą.

 24. Marucha said

  Re 23:
  Nazwą Pana onucą Putina i ruskim trollem.
  Polactwo to bezmózga hołota.

 25. Wlodek said

  A może los polskiego społeczeństwa nie jest jednak obojętny Rosji ?

  „Miedwiediew atakuje Polskę: Elity zapomniały, kto wyzwolił kraj od faszystów” [Rzeczpospolita]

  Wiceprezes Rady Bezpieczeństwa Rosji
  były prezydent
  Dmitrij Miedwiediew
  zabrał głos w sprawie zapowiedzianej przez polińskiego premiera „derusyfikacji gospodarki”:

  „… Teraz interesy polskich obywateli zostały poświęcone na rzecz rusofobii tych pozbawionych talentu polityków i ich marionetek zza oceanu, wykazujących wyraźne oznaki starczego zniedołężnienia.
  Decyzja o odmowie kupowania rosyjskiego gazu, ropy i węgla oraz sprzeciw wobec Nord Stream 2 już spowodowały poważne szkody dla gospodarki tego kraju. Teraz będzie tylko gorzej.
  To samo dotyczy wielu innych działań, które nie opierają się na gospodarce, lecz na politykierstwie pod przykrywką „derusyfikacji”.
  Teraz jednak dla wasalnych polskich elit ważniejsze jest przysięganie wierności swojemu suzerenowi, Ameryce, niż pomoc własnym obywatelom, dlatego też będą one podtrzymywać ogień nienawiści wobec wroga w Rosji…”

  Były prezydent uważa, że polskie społeczeństwo prędzej czy później zrozumie, że nienawiść do Rosji nie przyniesie niczego dobrego.

  „… Współpraca gospodarcza z naszym krajem jest korzystna dla Polaków, więzi międzyludzkie są niezastąpione, a wymiana kulturalna i naukowa między ojczyznami Puszkina i Mickiewicza, Czajkowskiego i Chopina, Łomonosowa i Kopernika ma kluczowe znaczenie. I najprawdopodobniej wtedy dokonają właściwego wyboru – sami, bez podszeptów i nacisków ze strony zamorskich elit cierpiących na demencję” – zakończył Miedwiediew. …”

  [https://www.rp.pl/polityka/art35904111-miedwiediew-atakuje-polske-elity-zapomnialy-kto-wyzwolil-kraj-od-faszystow]

 26. Piskorz said

  re 22 Aljazeera podała wczoraj, że Ukr. opuściło 10 mln. mieszkańców. Aż wierzyć się nie chce.

 27. ella said

  co trzeba miec w glowie, zeby negowac, że ruscy zołnierze w 45 roku gwalcili co popadło przy okazji wyzwalania następnie wywozili za ural co sprawniejszych mężczyzn sprawnych do pracy w ich kopalniach, a na koniec dla utrwalenia swej kultury napuścili za PRL najgorsze męty do władz rożnych szczebla w sądownictwa czy UB, żeby ich „kulturę” na trwale utrzymali, kim trzeba być z inteligencji, żeby na podstawie tych faktow nadal być ich fanem

  ———–
  G… wiesz, kobieto.
  Admin

 28. revers said

  re22,26

  A nie p.Piskorz?

  Na graniccach zachodnich tez ruch jak w ulu ukrainskim.

  Wyrywkowe kontrole policji niemieckiej nic nie robi na granicy.

  Dzis tylko 2 osoby z paszportami ukrainskimi zatrzymano na grancy w Kalbaskowie gdzie kursuja autobusy zastepcze za kolelj DB na trasie Szczecin-Berlin.

  Zatrzmanie pojazdu trwalo 1 godzine, nawet kierowce autobusu DB sfotografowano i dokladnie sprawdzono.

  Prawdopodobnie trwa tez kontrabanda na wielka skale przerzutu banderowcow na zachod.

  Zestawy pociagow DB z polnocnych Niemiec kursuja teraz przyez Zgorzelec przeworzac tysiace ukrow.

  O zakloceniach na polaczeniach kolejowych Polska Niemcy nic nie dowie sie podrozny polsk0jezyczny , ktory traktowany jest w wlasnym kraju jak powsi noga.

  Za to ukraincow nosi sie prawie na rekach wskazujac im zestawy pociagow ktorymi za friko moga podrozowac.

  Dochodzi do tego ze Ukraincy na stale przebywajacy w Polssce jezdza sobie na wycieczki wypasne do Niemiec zeby wziasc udzial w przywitalnych wyzerkach regionalnych nad granica z Polska po stronie Niemiec calymi rodzinami.

  Ktos opowiadal o ukrainkach ktore sorzystaly z fryzjera w wielkim miescie PL, ale nie zaplacily za fryzjera damskiego bo ZA DARMO dla banderowcow.

  Miala interwenowac polcja, ale jak to policja z tej samej banderlandii to nikt nie odzyska swoich pieniedzy.

 29. ji said

  Ad. 23 – narzecze to jeszcze nie naród

 30. Emilian58 said

  Dopóki Polska będzie pod butem chazarii dopóty Rosja będzie Nas traktowała jak wroga. A tak nawiasem to chyba jeszcze nie było na świecie tylu skorumpowanych durniów nazywanych przez samych siebie politykami i elitą. Daj Bóg żeby Putinowi chciało się ratować tą otumanioną Europę! A póki co reset trwa w najlepsze. I pewnie na jesień już jest szykowana nowa PICpandemia! Czy tym razem Putin ulegnie tym „uzdrowicielom” z USraela??? Wydaję się że gdyby teraz uległ temu PICtałatajstwu to będzie mógł sobie urządzać sypialnie gdzieś na Kamczatce bo to dla Rosjan byłoby za wiele.

 31. revers said

  Rosja ma o w doopie, ma swoich czosnkow od zdrowia i kasy.

  Na wschodzie europy ukraina a na zachodzie Hiszpania z czescia Giblartaru po stronie afrykanskiej i Maroka.

  Tam to dopiero idzie wojna klimatyczna wywolana przez burze piaskowe.

  Z tym ze te burze piaskowe wywoluja specjalne kombajny piaskowe ktore wyrzucaja w gore na pare metronw tony piasku pustynnego przy przygranicznej z giblartarska czecia uni na saharze.

  A za burza paiskowa idzie tysiace nowych europejczykow i wyznawcow allaha, nie do zatrzmanaia.

  I tak maja sie rozne unijne straze graniczne ktore biora miliardy euro za nic nie robienie lub pare drucikow na granicy latwych do sforsowania na wysokich drabiach do tego przystosowanych.

  Lub na granicy z Ukraina.

  A tak po zatym w Rosjskiej KALUDZE pali sie wielopietrowe makiete przedstawiajaca budynek Babilonu

  A w europie, uni i naszym najukochanszym kraju juz czci sie babilon w budynku babilonskim uni, jak panienke babilonska i wznosi na kazdym kroku ponad boga, ponad boski pe, ponadbosscy komisarze i kasiarze unijni, lacznie z ponad boskim JP2 i nastepcami, nie wylaczajac p.Franka.

  Jescze za jakas babilonka panienke ktora pan Franek nie odrozni Magdelene, Elsterki od Marii dla poswiecenia Rosji.

 32. osoba prywatna said

 33. Piskorz said

  re 30 Daj Bóg żeby Putinowi chciało się ratować tą otumanioną Europę! ”
  O naiwności/głupoto ludzka…!! Putin – wybawca..ha ha ha.

 34. Piskorz said

  re 27 P. Ella podaje fakty……następnie wywozili za ural co sprawniejszych mężczyzn sprawnych do pracy w ich kopalniach, a na koniec dla utrwalenia swej kultury napuścili za PRL najgorsze męty do władz rożnych szczebla w sądownictwa czy UB, żeby ich „kulturę” na trwale utrzymali….””
  P. Marucha o co się pan do tego przypierdala…!! Z FAKTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE !! Po 1945….wyciskali Ruscy Polskę jak cytrynę.. Ella ..już o tym nie wspomina.!!

  ——–
  Gówno chuj dupa.
  Admin

 35. revers said

  Ile tam pan Piskorz ukradl ruskich pieniedzy i zlota z zachodnimi zbojami wg. prawa zbojnickiego? ze tak mowisz?

  Nowa Hute to kto zaoral? i 1000 szkol, internatow wybudowal?

  Teraz latwo sie oddaje za friko ukraincom internaty i nowe tbs osiedla? Pan Pikorz z Ukrainy? czy prosto z poczetunku niemieckiego na dworcu w Berlinie?

 36. Wlodek said

  [34] Piskorz
  2022-03-22 (Wtorek) @ 08:44:47

  „… za PRL najgorsze męty do władz rożnych szczebla w sądownictwa czy UB, żeby ich „kulturę” na trwale utrzymali…”

  Nie wiem czy Piskorz’owi było dane żyć w PRL-u, ale zarówno wtedy, jak i teraz nikt porządny nie „szedł” do polityki, lub „pchał” się na państwowe urzędy, poza jedyną nacją, szczególnie do tego „predystynowaną”.

  Jeżeli jednak za PRL spotkała Piskorz’a jakaś krzywda, to niech się podzieli swoimi „przykrymi doświadczeniami”. Może nawet ukry, „ciemiężone przez ruskich”, okażą Piskorz’owi trochę współczucia.

 37. ! said

  Emilian @

  Najciekawsze jest w tym wszystkim dlaczego Rosjanie zapier-ali w maskach i czemu tam szczepiono skoto to kraj przeciw NWO?
  Nie ma już miejsca na świecie gdzie możnaby spokojnie głowę oprzeć.

 38. Wlodek said

  Ad.
  „… Najciekawsze jest w tym wszystkim dlaczego Rosjanie zapier-ali w maskach i czemu tam szczepiono skoto to kraj przeciw NWO? …”

  Ja Putina w maseczce nie widziałem, a jest przecież prezydentem Rosji.
  Kowidiotyzm nie zna granic, a że Rosja jest wolnym krajem, to i tam było tego pełno.
  Ale na pewno nie mają tylu ukrofilów, czyli tych „popierających NWO”.

 39. revers said

  To juz skoda vw jest za darmo u pepickow dla ukrow? do tego 367 euro drobnych na benzyne m-nie, rok czasu bez oplat OC , telefon free?

  juz widzielem ukrow za 400 usd paszport, bedzie jeszcze lepszy rok przesiedlenczy?

 40. revers said

  ad40

  https://www.n-tv.de/panorama/Flucht-nach-Deutschland-Das-muessen-ukrainische-Fluechtlinge-jetzt-wissen-article23207700.html

 41. UZA said

  „…ruscy zołnierze w 45 roku gwalcili co popadło…”

  Tam gdzie przechodzą armie, tam zdarzają się i gwałty. A że w 1945r. dominowała orientacja heteroseksualna i „kochających inaczej”, którzy potrafili się zaspokoić we własnym gronie, do wojska raczej nie przyjmowano, mogło się gdzieś zdarzyć, że jakąś babę wojacy dorwali i … To się przytrafia w każdej armii i Armia Czerwona pewnie nie stanowiła wyjątku.

  Ci, którzy ekscytują się opowieściami o gwałcących Ruskich, powinni sobie poczytać o losie kobiet wietnamskich czy koreańskich w czasach wojen i o sytuacji dziewcząt (oraz chłopców) filipińskich czy japońskich, mających nieszczęście mieszkać w pobliżu amerykańskich baz wojskowych. Teraz pewnie jest lepiej – do US Army poprzyjmowali tylu różnych oryginałów, że soldiers wszystkich płci muszą być zajęci głównie poprawianiem makijażu …

 42. Ar said

  Ella – „co trzeba miec w glowie, zeby negowac, że ruscy zołnierze w 45 roku gwalcili co popadło przy okazji wyzwalania następnie wywozili za ural co sprawniejszych mężczyzn sprawnych do pracy w ich kopalniach,”

  hehe marzenie niedopieszczonych kobiet – pan freud sie klania. Nie wiem, moze i tak bylo gdzies w Wielkopolsce czy na Slasku, gdzie polakow autochtonow uwazali(sowieci) za volkdeutsche. Przez moja rodzinna miejscowosc przewalili sie wajenne i jakos nikogo nie zgwalcili – rozpytywalem starszych – dziwne prawda? Jedyne co bylo to zaprzegi ciagnace zaopatrzenie i dziala podmienialy od okolicznych chlopow konie i kosili owies, ale nigdy do zera tylko 1/3 albo 1/2 kawalka. Sprytniejsi chlopi za wiadro samogonu latwili sobie konie ktore soldaty „pozyczali” od swoich.
  Mam troche wiadomosci, bo na dzialce (lace) mojego, niezwykle rozmownego, dziadka stala cala kompania sowietow i jak gotowali ruscy zupe, to co zostalo w kotle rozdawali mieszkancom wsi, bo widzieli ze przednowek. heh byla tez druga kompania skladajaca sie z samych skosnookich(kalmukow?) ci wylapali wszystkie zaby w stawie i wrzucali do gotujacej sie zupy a potem jedli w calosci 😀

  ps. Nie wiem czy wiecie ale obcowanie ze smiercia jest najlepszym afrodyzjakiem – chodzi o podswiadome uaktywnianie sie mechanizmu biologicznego przetrwania gatunku. Tak jak slusznie zauwazyla pani @UZA gdzie wojsko tam gwalty

 43. ! said

  „Ja Putina w maseczce nie widziałem, a jest przecież prezydentem Rosji.”

  Ale na sputnik V w swojej ojczyźnie pozwolił. Czemu?

  Dziś na czacie rozmawiałem ze znajomą Rosjanką z Udmurcji. Ostatni raz. W domu u niej obraz Putina na ścianie ale jak wyjdzie z domu to wszędzie w masce. Powiedziałem jej co to ta cała plandemia. Kazała mi spadać. I koniec znajomości. Niech sama spada na drzewo. Myślałem, że tylko gówniarze od nawalnego są głupi. Widać, że inni też potrafią.

  ———–
  Nie zabraniał i nie nakazywał. Więc osso chozi?
  Admin

 44. ! said

  Nigdy nie pozwoliłbym swoim dzieciom ćpać czy szlajać się po nocach. Nie,bo to moje dzieci, a ja ich ojciec – głowa rodziny.
  Rosja ma problemy demograficzne. Białych tam ubywa w rekordowym tempie. Przybywa za to kitajców, kaukazinów, brudasów brodatych z Azji Środkowej. Po co jeszcze robić jakąś szprycę, żeby wykosić swój naród. Największe państwo świata co ma tyle ludzi jak malutki Bangladesz. Siła państwa jest w liczbie jego mieszkańców. Rodowitych mieszkańców. Po co jeszcze robić jakieś bzdury, które wciskają globaliści?

 45. JanuszT said

  Piskorz zmień tabletki i lekarza i zacznij czytać książki, te, które nie kłamią, bo masz mocno zryty beret, pomyliłeś banderowcu forum.

 46. gnago said

  Ad 4 Co do gruźlicy zwyczajnie ukazem Niedzielskiego zaszczepi się całą populację ludzką bakteriofagami z Wrocławia robiąc z półwiecznej eksperymentalnej terapii zwyczajna i zalecana. A co do Elli Admin małpuje postępowanie NWO i debili czy covidowych czy ukrowskich.

  Ella sięgnij później do wspomnień jeńców hitlerowskich w Niemczech, skrzętnie utrwalanych przez magnetofony. Bo zwyczajnie opisujesz skutek. Gdybym wtedy żył i był decydentem , dziś niemiecki byłby równy językom takim jak łacina, greka klasyczna czy chaldejski

 47. Piotr B. said

  Pan Wlodek #36.Bardzo dobrze pamietam czasy POwojenne.Mam prawie 80 lat.I nie ma Pan racji w tym numero opinii.Do wladz byli przywozeni tz.w teczkach na sekretarzy.. .I to byli czlowieki przywiezione na czolgach albo w inny sposob.Te czlowieki POtem rozdawali swoim…(najczesciej pejsom) POsadki wszelakie od kierownika szkoly po kierownika urzedu(szczegolnie POdatkowych) do gnebienia prywacirzy.A o ministerstwach to juz nie musze pisac bo jest to w ksiegach napisane.W malo ktorej miejscowosci czy gminie otrzymywali szczegolnie zaraz po wojenie te posadki miejscowi,oczywiscie przypadki byly.

 48. revers said

  🇷🇺🇺🇳 Rosja wnioskuje o głosowanie nad swoją rezolucją w sprawie Ukrainy w Radzie Bezpieczeństwa ONZ 23 marca.
  Tego samego dnia kontynuowane będą nadzwyczajne obrady Walnego Zgromadzenia Organizacji na ukrainie.
  Zgromadzenie może głosować nad kolejnym projektem rezolucji przygotowanym przez Ukrainę i kraje zachodnie.
  W przeciwieństwie do rosyjskiej, która ma charakter czysto humanitarny, druga wzywa do zakończenia operacji na Ukrainie i potępia Rosję.

  Decyzje Rady Bezpieczeństwa ONZ są wiążące, natomiast rezolucje Zgromadzenia Ogólnego ONZ mają charakter rekomendacyjny.

  🇷🇺🇺🇳 Rada Bezpieczeństwa ONZ nie przyjęła rezolucji humanitarnej złożonej przez Rosję wzywającej do zawieszenia broni na Ukrainie.
  Wszyscy członkowie Rady Bezpieczeństwa – z wyjątkiem Rosji i Chin – wstrzymali się od głosu.

  ❗️🇷🇺🇺🇳 Ponieważ rezolucja nie została zaakceptowana przez Rosję w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, Kijów będzie nadal używał ludności jako żywych tarcz i używał broni w pobliżu obiektów cywilnych, powiedział Nebenzia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: