Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Polska jest już jedną nogą w wojnie

Posted by Marucha w dniu 2022-03-21 (Poniedziałek)

Zanim ktoś przeczyta, co poniżej napisałem, koniecznie powinien wysłuchać skeczu Michała Kempy o III wojnie światowej na terytorium Polski. Patrząc na to, co się u nas dzieje satyryk Kempa staje się prorokiem.

Polska jest już jedną nogą w wojnie. Druga jeszcze stoi, jeszcze się trzyma poza, ale środek ciężkości niebezpiecznie wychyla się w stronę wojny i ta druga noga stopniowo odrywa się od gruntu i traci oparcie. Niestety, idiotów wkręcających Polskę w wojnę jest coraz więcej.

Wojna bywa rozwiązaniem różnych problemów pod warunkiem, że kraj idący na wojnę jest do tego przygotowany. Wspomniany Michał Kempa kpił, że u nas przygotowanie do wojny polega na tym, że zazwyczaj Niemcy i Rosjanie mają idealne warunki do prowadzenia wzajemnych wojen na terenie Polski.

Biorąc pod uwagę stan polskiej armii, sprawność struktur państwa i jeszcze kilka innych czynników, to Polska rzeczywiście jest znakomitym miejscem do tego by Rosjanie urządzili tu wojnę. Pytanie tylko z kim? O polskiej armii lepiej nie mówić. Na Niemców tym razem bym nie liczył. Francuzi prędzej jakąś broń sprzedadzą Rosjanom nim zaczną z nimi wojować, a z kolei Brytyjczycy jak zwykle będą się bić do ostatniego żołnierza – swojego sojusznika. O wartości Amerykanów jako sojuszników spytałbym najpierw Kurdów i w Afganistanie.

Nie wiem na ile Włodzimierz Putin ma ochotę na urządzenie wojny na terenie Polski, ale na pewno strona Polska wysyła mu coraz więcej zachęt. Może się zdarzyć, że w końcu skorzysta z okazji. Na razie Rosjanie trafiają rakietami w Jaworowie (około 30 kilometrów od polskiej granicy} i we Lwowie (niedawno pisałem o takiej groźbie). Jeśli działania wojenne przesuną się na zachodnią Ukrainę, to rosyjskie rakiety zaczną spadać coraz bliżej, a z rakietami tak już jest, że nawet te wyposażone w najnowocześniejszą technologię, lubią wypowiedzieć posłuszeństwo i uderzyć w cel położony daleko od tego, w który je celowano.

Mieszkam w Stalowej Woli, a to duży ośrodek przemysłu zbrojeniowego, a po sąsiedzku Nisko z garnizonem wojskowym. I tak sobie myślę, że to wymarzony cel dla „zabłąkanej” rakiety. Nie słyszałem, żeby jakieś rakiety z polskiej strony broniły Stalowej Woli. Nadzieja w tym, że obroni nas pan prezydent Stalowej Woli. Z wojskowych kręgów usłyszałem, że kazał przenieść swój punkt dowodzenia na wypadek wojny na tereny bezpośrednio narażone na zniszczenie. Tak, tak – prezydent miasta w wypadku wojny pełni określone funkcje dowódcze.

Ponoć względy wojskowe i zdrowy rozsądek nakazują lokalizować takie punkty w bezpiecznej odległości, ale przecież trudno przypuszczać, że pan prezydent jest idiotą, więc w jego decyzji musi się kryć jakiś bohaterski plan. Pewnie chodzi o zasłanianie miasta własną piersią przed rosyjskimi rakietami. Jest taki amerykański komiks „Kapitan Ameryka”. Bohater komiksu ma magiczną tarczę, która wytrzymuje atak nie tylko rakiet. Może i moje miasto ma już swojego „Kapitana Stalową Wolę” (ale to brzmi – mocne kurde!). A swoją drogą jaki to wdzięczny temat dla satyryków typu Michała Kempy.

Tuż przed tym, jak się położyłem do pisania tego tekstu (tak, pisuję na leżąco), przeczytałem spory artykuł pani Anny Appelbaum, żony pana Radosława Sikorskiego. Po tej lekturze już rozumiem dlaczego jedną z książek zatytułowała „Matka Polka”.

To dla mnie niezwykły fenomen jak Amerykanka żydowskiego pochodzenia przejęła pewien polski sposób myślenia o polityce, czyli infantylny, naiwny oparty na idee fixe i w efekcie głupi, a jeszcze doprawiony amerykańską, wielkomocarstwową hipokryzją.

Dla przykładu pani Appelbaum uważa, że Putin przegrał, ponieważ po ataku na Ukrainę przywódcy Zachodu przekonali się jaki z niego tyran. Jako Amerykanka pani Appelbaum powinna wiedzieć, że nie z takimi tyranami jej amerykańska ojczyzna robiła interesy i sobie chwaliła. Wystarczy wspomnieć słynne „to sukinsyn, ale to nasz sukinsyn”, wypowiedziane przez prezydenta Teodora Roosevelta. Rozumiem, że Putin, to sukinsyn, ale to nie „wasz” sukinsyn, więc nie będzie mu darowane.

I jeszcze dla przykładu Chiny. Czy zamordyzm w Chinach jest mniejszy niż w Rosji? Nie! Ktoś może zauważyć, że Chiny jeszcze na nikogo nie napadły. Nie prawda! Chiny napadły na Tybet. Napadły jednak tak dawno, że już lepiej o tym zapomnieć i marginalizować Dalajlamę. Dlaczego zatem wszyscy święcie oburzeni atakiem Rosji na Ukrainę nie krzyczą, żeby bojkotować chińskie towary, a czołowy polski polityczny głupek Mateusz Morawiecki nie postuluje desinizacji polskiej gospodarki?

Dlaczego równie politycznie głupi posłowie PO i PSL nie krzyczą, że będą drożej płacić za towary, które zastąpią tanie chińskie? Dlaczego nie domagają się wydalenia ambasadora Chin, a tylko Rosji? Czyżby miarka kto tu jest sukinsynem była różna? Do tego trzeba zapytać, które z państw Unii Europejskiej albo NATO chce wydalić rosyjskiego ambasadora? To jednak pokazuje stopień zakłamania i głupoty tych polityków.

Rządzący PiS oraz opozycja od PSL-u poprzez PO do lewicy licytuje się w rusofobii i oskarżeniach drugiej strony o bycie agenturą Putina. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było tak fatalne dla polskiego interesu narodowego.

Mimo wszystko żałuję, że nie mam satyrycznego talentu Michała Kempy, bo tu już nie ma miejsca na poważną dyskusję. Tych wszystkich politycznych głupków pozostało tylko wyśmiać. Na koniec choć trochę tego spróbuję.

Kiedyś zamieściłem rysunek na którym Krzyżacy przyglądają się, jak polskie rycerstwo tłucze się między sobą. Jeden z Krzyżaków mówi; widać zaczęli bez nas. Ten rysunek wyobrażam sobie teraz tak; Putin z bateriami rakiet u boku przygląda się Polsce, gdzie politycy PiS-u tłuką się z politykami PSL-u, PO i lewicy i krzyczą do siebie „śmierć agentom Putina!” i „benzyna musi być po 20 złotych!”. Putin zaś mówi; gdybym wiedział, że w Polsce mam tylu agentów nie napadałbym na Ukrainę tylko w trzy dni zajął Polskę.

A według Państwa gdzie jest więcej agentów Putina, w PiS czy w PO wraz z lewicą, a może w PSL-u?
.
Andrzej Szlęzak
https://konserwatyzm.pl

Komentarze 24 do “Polska jest już jedną nogą w wojnie”

 1. Uopek said

  Historia pokazuje, że ze współczesnych wojen 20 wieku zawsze źle wychodziliśmy. Zawsze nas zdradzali przy stole negocjacyjnym. Nic dobrego z tego konfliktu dla Polski nie wyjdzie. Już jesteśmy państwem które najwięcej traci
  Amerykański ekspert wojskowy o operacji specjalnej na Ukrainie – Scott Ritter
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/03/amerykanski-ekspert-wojskowy-o-operacji.html

 2. bryś said

  Przecież to nie ma sensu. Niby co ten pobór ma zrobić? Przecież to nie te czasy zeby szturmować monte casino? Z drugiej strony wystarczy Ruskim stuknąć paru podżegaczy i będzie po temacie. Interie troche poplują i nawet nikt nie zareaguje. Za Ruskich to mieliśmy chociaż załogi migów wyćwiczone w półpętli.

 3. minka said

  Wojtek Olszański – odtworzone przemówienie anty-wojenne, Pokój TAK, wojna NIE! Wiec Kamracki Warszawa 12.03.2022

  https://rumble.com/vxokhh-w.olszanski-wiec-kamracki-12.03.22.html

 4. JW said

  Nie wiem, gdzie są agenci Putina, natomiast obecnie nie sposób nie potknąć się o agentów globalistyczno-żydowsko-jankesko-szwabsko-banderowskich na każdym kroku.

 5. Yagiel said

  Wygramy tę wojnę !
  To znaczy prawo bycia jej terytorium – to pewne jak w banku Morgan-Rotszyld-Qrwa-Morawiecki-i
  zawsze znajdzie się ktoś, kto zaśpiewa
  „Jeszcze Wolska, Nowogrodzka, jeszcze Okopowa
  i Aleje Ujazdowskie i Trzecioświatowa !
  Marsz-marsz debile w mundurach i cywile
  za przewodem Jarka prosto pod Kindżałka 🙂
  x 3 dla pewności, że was POPiSdości

 6. Emilian58 said

  Kto wie czy ten Mścichuj z Żoliborza nie doprowadzi do zagłady! W kwietniu ma być powołanych na „ćwiczenia” 200 tysięcy rezerwistów i 48 tysięcy tych co wojsko znają tylko z tvdajni!

 7. Siekiera_Motyka said

  Polacy chcą walczyć za Ukrainę ???????
  Za Wołyń ???
  200 tysięcy rezerwistów którzy ile razy wystrzelili z jakiej kol wiek broni ????
  Rosja na pewno jest wystraszona.
  Komedia ignorantów idących dalej w maskach.

 8. Mg-42 said

  A debile klaszcza No i co z tego ze oni sie smieja Z tego skeczu .A CZY rozumia ????No powiedz teraz przecietnemu Polakowi ze wpuszczaja nam ukraincow Ktorzy potem moga nas znow mordowac To Ci idiota odpowie gdzie mordowac O czym pan mowi Oni wojne maja trzeba im pomoc.Co bedzie mi pan mowil ze mordowali nas STOP STOP Nie chce dalej pisac gadac Bo sie mi flaki przewracaja Na glupote Polakow Onie wogule nie kojarza faktow z Histoii Nic sie nie uczymy .Mamy umysly ;;;zabrandzlowane miloscia chrzescijaska ciaglym przebaczaniem Tym co nas w H..ia robia Malo tego zabijaja pocichu delikatnie Mentalnie duchowo kulturowo .Ale wytlumacz to jakiemus Polaczkowi.Zrobi mine zdezerientowanego co On mowi .Bo przestal samodzielnie myslec TELEWIZOR za niego MYSLI.I te SZMATY KTORE rzadza tym KRAJEM…POLACY DO BRONI POBUDKA

 9. Krzysztof said

  Jedną? Dwiema nogami już stoimy w przedsionku i czekamy aż nas pchną dalej…

 10. Olo said

  Nie jedną, tylko obiema. Właśnie po to Kurdupel uśmiercił swojego brata, żeby był dobry powód do wojny i wzajemnej nienawiści między Polakami a Rosjanami. Za chwilę wyciągnie łapę po zachodnią Ukrainę, zbierze swoich banderSSynów, wejdzie na drabinkę i wreszcie krzyknie to na co czeka od dziecka – Rezać Lachy!!!

 11. revers said

  ZminaKonstytucji RP , na konstytucje wojenna

  https://kresy.pl/?post_type=post&p=807614

  Jak donosza Kresy Premier Wszechczasow Morawiecki chce bezgraniczne wydatki na wojne i sprzet wojenny, naczelnik tylko 3% PKB.

  Do tego konfiskaty majatkow „ruskich oligarchow” lub ruskich agedntow tj podmioty gospodarcze ktore handluja z Rosja lub maja tam swoje interesy gospodarcze..

 12. Olo said

  @Siekiera_Motyka

  Jarosław Bandera chciałby te 200 tys. Polaków wysłać na śmierć, żeby w Polin zrobić więcej miejsca dla swoich ziomali z OUN-UPA.

 13. Polacy mogą być kontrolowani jedynie przy pomocy Wielkiej Histerii.

 14. Robert Smialowski said

  Jaki miły i bezpretensjonalny tekst, całkowicie zgadzam się z P. Szlęzakiem. I jak to pod takim tekstem – od razu dobre komentarze: z sensem, do rzeczy, a nawet – ciekawe.

 15. Andzia said

  Lotnisko w Rzeszowie jest portem przeładunkowym broni, amunicji, materiałów wybuchowych. Na otwartej na oścież granicy polsko-ukraińskiej
  formułują się zaproszeni przez Żeleńskiego terroryści-najemnicy …https://www.youtube.com/watch?v=Jjq0ClAYDXE

 16. revers said

  Re10

  Problem w tym ze wierchowa rada uznala za tubylcow swoich ukraincow i tylko tatarow nie polakow.

  Jesli juz to polacy moga bic sie o zlota orde

 17. Mg-36 vel Vis said

  @ Mg-42
  Jak opowiadam ludziom historię o tym jak moja babcia z dziadkiem i moim ojcem który miał wtedy z półtora roku uciekali w 44 roku z Galicji wschodniej przed banderowcami zostawiając cały majątek to patrzą na mnie jak na Marsjanina który opowiada bajki z mchu i paproci. Tak mają sprane łby. Niech to szlag płakać się chce.

 18. Wy wszyscy w 3.5Rpolin żeście OSZALELI, a najbardziej zgłupieli EMERYCI !!! said

  Dlaczego UKRAINIC Paweł Kowal z polskim obywatelstwem, AKTYWISTA Związku Ukrainców w Polsce też w funkcji „posła” jest PRZEWODNICZĄCYM komisji do spraw „Polityki Zagranicznej 3RP” w Sejmie ???

  UKRAINIEC Paweł Kowal był NAGRADZANY przez neo-banderowskie służby specjalne i BESPIEKĘ rzezomieszków z Kijowa za bardzą dobrą SŁUŻBĘ na rzecz BEZPIECZEŃSTWA nazistowskiego reżimu z Kijowa, który ZRUJNOWAŁ tą tzw. „ukrainę” !

  JAK wy wogóle WYKOŁOWANI przez żydo-ukrainskie ANTY-polskie gangi PiS+PO+SLD chcecie spokojnie FUNKCJONOWAĆ w tej OGŁUPIONEJ Polsce jak tego typu PERSONY jak ten ukrainski RUSOFOB Paweł Kowal zajmuje tak POWAŻNE stanowisko w POLSKIM Sejmie ???

  Ty wy DURNIE zwłaszcza EMERYCI głosujecie w „wolnych wyborach” na takich STUKNIETYCH typów jak ten RUSOFOB Paweł Kowal, który ZAWSZE szczuje i napuszcza Polaków na sąsiadów Polski aby się z nimi NIE wiadomo o co bić bo tak sobie UBZDURALI naziole ukraincy zamieszkali w Polsce ?

 19. Ukraińskie ROZCZENIA terytorialne wobec Polski: to NIE jest ŚMIESZNE, to jest TRAGICZNE, said

  Na Ukrainie powstał w 2019 roku zespół parlamentarny, który zajmuje się sprawą tak zwanego POWROTU „ukraińskich etnicznych ziem do macierzy”.
  Inicjatorami zespołu jest TRZYNASTU ukraińskich deputowanych.
  Co chcą osiągnąć?

  Realizację pomysłu ukraińscy politycy chcą zacząć od Kubania położonego na południu Rosji.
  Zespół będzie też nosił nazwę „Kubań”, ale jak dodano w grę wchodzą i „inne regiony”.
  O inicjatywie poinformował lider zespołu, deputowany z partii Petra Poroszenki „Europejska solidarność” Ołeksij Honczarenko.

  „Naszym zadaniem jest opracowanie polityki odnośnie powrotu na pole kulturowe i społeczne ukraińskich etnicznych terytoriów i etnicznych Ukraińców. W pierwszej kolejności zajmiemy się Kubaniem. Ale inne regiony, w których mieszkają Ukraińcy, również weźmiemy pod uwagę” – napisał Honczarenko na Facebooku. Warto zauważyć, że post został napisany w języku rosyjskim.

  Jak przypominają Kresy.pl na Ukrainie powszechnie uważa się, że „ukraińskimi etnicznymi ziemiami” były/wciąż są tereny południowo-wschodniej Polski, określane jako Zakerzonie.

  Jak stwierdzono w publikacji o „ukraińskich etnicznych ziemiach” w Polsce wielokrotnie wypowiadali się członkowie nacjonalistycznej partii Swoboda, w tym jej lider Ołeh Tiahnybok. Fraza ta była używana także przez państwowe Ukraińskie Radio oraz służbę prasową Rady Miasta Lwowa.

  Jak dodano sformułowanie to pojawiło się także w kontekście zeszłorocznej uchwały o rocznicy „deportacji autochtonicznych Ukraińców z Łemkowszczyzny, Nadsania, Chełmszczyzny, Podlasia, Lubaczowszczyzny i Zachodniej Bojkowszczyzny”.
  Jak podał portal, w ustawie Polacy na tych ziemiach zostali określeni mianem „KOLONIZATORÓW”.

  O skomentowanie tej wiadomości Sputnik zwrócił się do prof. Czesława Partacza, polskiego historyka specjalizującego się, m. in. w stosunkach polsko-ukraińskich.

  Ukraińcy mają bardzo dużo złych pomysłów, wziętych nie z tej ziemi.
  Zamiast zagospodarować to, co mają, żyją w jakichś marzeniach kosmicznych. Dla mnie to jest jeden kolejny absurd – wymysły UKRAINSKICH NACJONALISTÓW, którzy w ogóle oderwali się kompletnie od życia i od ziemi – stwierdził Czesław Partacz.

  Zdaniem profesora ukraińscy intelektualiści, naukowcy żyją w świecie absurdu, nawymyślali różnych dziwnych rzeczy i w tej chwili marzy się im tak zwane „Zakerzonie”, na którym jest parę tysięcy Ukraińców.

  „Generalnie jest 30-40 tysięcy Ukraińców – obywateli Polski, którzy przyznają się do swojej narodowości. Reszta uległa większej czy mniejszej asymilacji. Czego oni chcą? Chcą odebrać Podkarpacie czy Ziemię Chełmską, gdzie zawsze byli mniejszością, gdzie byli ludnością napływową” – zauważył rozmówca Sputnika.
  Według niego najnowsze badania wykazują, że ziemie małopolskie, wschodnie, czyli Galicji Wschodniej i Wołynia, w X, XI, XII wieku zamieszkałe były przez ludność zachodniosłowiańską. Dopiero po inwazji tatarskiej zaczęli napływać tam Rusini i można powiedzieć, że są gośćmi na tych ziemiach.

  Czesław Partacz zastanawia się, co mogą mieć na celu takie inicjatywy. Ekspert nie kryje swojego oburzenia podobnymi pomysłami.
  Jego zdaniem Ukraińcy nie powinni żyć MRZONKAMI.

  „Przecież terytorium, które mają, sami nie zdobyli, DOSTALI za darmo od Rosji i w innych okolicznościach.

  Myślą, że znów ktoś im coś za DARMO da.
  Absurd. (…) to nawet nie jest śmieszne, jest to tragiczne. (…)

  Zamiast zająć się realiami, oni bujają w kosmosie.
  Ale jeśli ktoś powtarza tysiąc razy te same KŁAMSTWA, to w końcu w nie uwierzy.
  I oni uwierzyli właśnie w to, co teraz twierdzą, że to są ich ziemie etniczne itd.

  O tych pomysłach można powiedzieć: BZDURA goni BZDURĘ. I jest mi przykro z tego powodu, że niektórzy naukowcy traktują to poważnie” – stwierdził na zakończenie prof. Czesław Partacz.

  To też oznacza, że oficjalne najwyższe władze ukrainy w Kijowie NIE UZNAJĄ rzeczywistej granicy pomiedzy tą ukrainą i Polską.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/2019102111228391-ukrainskie-mrzonki-terytorialne-nie-jest-to-smieszne-jest-tragiczne-sputnik-polska/

  Google: Rozczenia terytorialne ukrainców wobec Polski

 20. Niebezpieczeństwo wepchniecia Polski do wojny jest wysokie i takie będzie, póki wojna nie skończy się albo póki władzy nie przejmie stronnictwo neutralności. Ale są też hamulce krajowe i zagraniczne. Hamulce antywojenne zewnętrzne nie zależą od Polskiego Narodu, wymiana obecnych szkodników przy władzy na kogoś zdrowego na umyśle i życzliwego Narodowi Polskiemu na razie jest bardziej w świecie marzeń. Ale zaciąganie wewnątrznarodowych polskich hamulcow antywojennych jest jak najbardziej w możliwościach Polek i Polaków. Każdy polski głos na rzecz pokoju i neutralności, napisany na klawiaturze w internecie czy kredą na chodniku, noszony na transparencie lub koszulce, wypowiedziany na wideoblogu czy w rozmowie z sąsiadami wzmacnia społeczną kotwicę pokoju:
  https://silnapolska.wordpress.com/2022/03/16/pax-poloniana-czyli-polski-mir/

 21. Neo-banderowskie nacjonalistyczne AWANTURNICTWO bardzo ZAGRAŻA Polakom ! said

  tzw. „Polski rzad” przyznaje uchodźcom ukrainskim WIĘCEJ praw i PRZYWILEJÓW niż mają Polacy – to się bardzo ŻLE skończy dla Polskiej instytucji państwej oraz polskich obywateli.

  Od 30 lat w całej powstałej ukrainie w 1992 roku, a zwłaszcza po 2000 ruku, czyli po dwóch lub nawet trzech ZAMACHACH STANU czyli po tzw. „pomarńczowej rewolucji na ukranie”, skrajnie neo-banderowski element nacjonalistów PRZECHWYCIŁ centralną władze w Kijowie i wprowadził SKRAJNIE nacjonalistyczne szowinistyczne nauczanie ucznów w szkołach i na uniwersytetach o „BOHATERSTWIE” banderowskiego UPA oraz wychwalania skrajnego nacjonalizmu, fabrykowania i zmyślania nowej bajkowej „historii” Ukrainy . . . itp.

  Nazistowska indoktrynacja ideologii Dońcowa też stała się obowiazujacym kanaonem „wychowaczym” na ukrainie, która trwała co najmniej przez 25 lat.

  Na EFEKTY tej STRASZNEJ nazistowskiej indoktrynacji nacjonalistycznej na ukrainie NIE było trzeba długo czekać i kiedy to nowi WYHODOWANI skrajni nacjonaliści utworzyli paramilitarne FORMACJE jak AZOV, AIDAR . . .”Prawy Sektor” . . . itp nakierowane do FIZYCZNEGO zwalczania „worgów ukrainskiej nacji” jak Ruskich . . . itp.

  Ta szowinistyczna atmosfera „ukrainskiej nacji” nastepnie dokonała KOLEJNEGO krwawego ZAMACHU STANU w lutym 2014r w Ukrainie i od tego czasu do DZISIAJ, czyli już 8 lat trwa regularna „wojna domowa” we wnetrzu Ukrainy utworzonej na Rosyjskim i Polskim terytorium.

  W ostanich paru tygodniach lutego i marca 2022 roku Polskę ZALAŁA wielka fala NIE kontrolowanych 2 milionów uciekinierów emigrantów ukrainskich we wszystkich grupach wiekowych.

  Z całą pewnością 1 osoba na 100 ucienirów była poddana takiej „OBRÓBCE” indoktrynacji neo-banderowskiej lub nawet WYSZKOLENI „bojownicy” szowinisci militarnych formacji Azov czy AIDAR itp. skrajnych szowinistów z „Prawego Sektora:

  „Out of Control: Ukraine’s Rogue Militias” :

  Z całą pewnościa właśnie oni zaczną się organizować na terytorium LIBERALNEJ 3RP pod różnymi pretekstami, może nawet za PIENIĄDZE polskiego podatnika, wspierani przez „anty-polskie rzady” PiS i PO oraz zaczną oni polowania pod PRETEKSTEM unieszkodliwiania „ruskich onuc”, czyli wszystkich KRNĄBRNYCH polskich narodowców w Polsce, broniących INTERESÓW Polskiej Racji Stanu.

  I wtedy oni ZACZNĄ szowinistyczną nacjonalistyczną „ukrainsko-polską” wojnę domową w Polsce, PODOBNĄ do tej jaką ONI rozpętali w lutym 2014 roku na całej ukrainie z obywatelami ukrainy, ale rosyjskiego pochodzenia.
  Na wyplenienie takich szowinistycznych ukrainskich nacjonalistycznych indoktrynacji z głow tych młodych ukrainców POTRZEBA teraz z 40 lat czyli ze 2(dwa) pokolenia !!!

  Ebecna „KOMPRADORSKA elita polityczna” z przestępczych rządzących zdegenerowanych gangów PiS+PO+SLD w 3.5Rpolin NIE dostrzega bardzo POWAŻNYCH zagrożeń, że przybyli ci WYHODOWANI ukraincy w tej neo-nazistowskiej indoktrynacji neo-banderowskej UPA WYGENERUJĄ, też POTĘŻNE KONFLIKTY narodowościowe i społeczne w Polsce.

  Podobne lub IDENTYCZNE jakie wcześniej wygenerowali w latach 1940 – 1948 na polskim terytorium, a potem w latach 1992 – 2022 w Ukrainie, które to wielkie KONFLIKTY właśnie ROZERWAŁY na kwałki i UNICESTWIŁY tą Ukrainę z „zachodnią” i amerykańską „pomocą” :

 22. Ale dlaczego? said

  Kurwy pisowskie, sługi szatana (bo to on pragnie wojny jądrowej) raz za razem próbują nas wciągnąć w wojnę z Rosją:
  https://wiesci24.pl/2022/03/22/pis-wepchnie-nas-do-wojny-znamy-plany-tajnej-misji-pokojowej-na-ukrainie/
  Zauważyliście, że te kurwy już nawet nie kryją się, że reprezentują interesy Banderlandu? Nie Polski?
  I zgadzam się z wieloma opiniami, że wprowadzając miliony Ukrów do Polski i nadając im status nad-obywatela chcą kurwy pisowskie konfliktu polsko-ukraińskiego w Polsce! Po co? Dla pacyfikacji Polaków. Dla ustanowienia polinu!

  A tu jeden z filmów o tym, jak działa ukraińska propaganda, w telewizorniach przedstawiana jako prawda:

 23. revers said

  Zełenski: Rosja przygotowuje ataki z użyciem broni chemicznej…
  Marta Manowska pokazała zdjęcie menu w restauracji: „Tak to powinno wyglądać”

  – Nie wyjaśniono mi jakie działania podjęli rosyjscy dyplomaci niezgodnie z Konwencją Wiedeńską – mówił ambasador Rosji w Polsce, Siergiej Andriejew, po opuszczeniu siedziby polskiego MSZ.

  wlasnie przed chwila w MSZ Bandetrlandii natapila odprawa posla Rosyjskiego

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ambasador-rosji-w-polsce-nie-ma-podstaw-do-wydalenia-naszych-dyplomat%C3%B3w/ar-AAVp3qF

  lub 45 dyplomatow wydalonych z Polbanderlandii …

  https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1126880%2Cdo-msz-trafila-lista-45-osob-pracujacych-w-polsce-dyplomatow-prowadzacych

 24. gnago said

  pisząc szczerze każdy decydent podżegacz wojenny może być pewien jednego będzie zazdrościł losu Jurandowi ze Spychowa . Tak jak on bez rodziny i wieloletnie zdychanie kiedy ból będzie jedynym sygnałem rzeczywistości. Za to jęzor zostawimy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: