Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Ponad 350 parlamentarzystów włoskich zbojkotowało tele-wystąpienie Zelenskiego: «Popycha swój naród ku rzezi»

Posted by Marucha w dniu 2022-03-28 (Poniedziałek)

Nie zapominajmy jednak, że poliniaczkom robi się mokro w majtkach na samą myśl o pedofilu i transwestycie Zelenskim…
Admin

Dokładna liczba nieobecnych (posłów i senatorów) nie została odnotowana, ponieważ posiedzenie parlamentu wloskiego z udziałem prezydenta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego – w ramach videokonferencji – odbyte 22 marca 2022 – nie przewidywało rejestracji obecności.

Jednakże według szacunków przedstawionych przez obserwatorów oraz sekretarzy Izby, na wspólnej sesji brakowało ponad 350 posłów i senatorów. (czyli ponad 1/3 ogółu)

“Dezercji” dokonało zatem znacznie więcej parlamentarzystów niż ci, którzy w poprzednich dniach ogłosili, że nie wezmą udziału w sesji. Wśród nich znaleźli się posłowie “Alternativa” – frakcji ugrupowania “Misto” złożonej w dużej mierze z byłych członków Ruchu 5 Gwiazd, którzy uznali wystąpienie Zelenskiego za “przegięcie” i “zabieg marketingowy”.

“Bycie solidarnym” z Ukrainą “nie oznacza konieczności przyłączenia się do propagandy mającej na celu podnoszenie poprzeczki dla nieustannych żądań interwencji zbrojnych, takich jak strefa zakazu lotów czy wysłanie wojsk, które oznaczałyby oficjalne przystąpienie Włoch i Europy do konfliktu ogólnoświatowego” – głosi stanowisko parlamentarzystów włoskich, którzy zbojkotowali Zelenskiego.

Wystąpienie Zelenskiego w parlamencie włoskim podsumowała nieobecna na sesji senator Bianca Laura Granato:  “Jeśli ktoś faktycznie znajduje się pod bombami – nie jest w stanie zrealizować połączenia internetowego”.

https://www.ilfattoquotidiano.it/2022/03/22/zelensky-piu-di-350-parlamentari-assenti-alla-seduta-comune-le-tribune-erano-quasi-vuote/6534094/ https://www.today.it/politica/parlamentari-contro-zelensky.html

https://babylonianempire.wordpress.com

Komentarzy 28 do “Ponad 350 parlamentarzystów włoskich zbojkotowało tele-wystąpienie Zelenskiego: «Popycha swój naród ku rzezi»”

 1. Maverick said

  Imperium kłamstw, tak widzi coraz więcej ludzi lucyferiański NWO.

  Polskie napisy.

  https://rumble.com/vyoypy-chvascasc-schschnpl.html?mref=6zof&mc=dgip3&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=AndyChoinski&ep=2

 2. Mietek said

  Przecież każdy myślący człowiek widzi że to amerykańska kukiełka, wykorzystywana na wszystkie możliwe sposoby.

  Swoją europejską trasą Joe Biden zdołał rozczarować wszystkie bez wyjątku strony: Rosję, Europę, Ukrainę i sami Amerykanie jednogłośnie skrytykowali wypowiedzi szefa Białego Domu. Prezydentowi USA zarzuca się celową eskalację konfliktu na Ukrainie, niewłaściwą retorykę i upadek relacji z Rosją.

  Przemówienie szefa Białego Domu Joe Bidena w Warszawie, podsumowujące jego europejską trasę, zostało skrytykowane przez Ukraińców. „W przemówieniu Prezydenta Stanów Zjednoczonych nie było żadnych konkretnych wiadomości. Nie padło ani jedno słowo o bezpośrednim wsparciu wojskowym. Wielu na Ukrainie, którzy czekali na bardziej znaczące wsparcie, nie spełniło tej koncepcji zrozumienia ”- pisze gazeta Strana.

  „Trzymaj się, Zachód ci pomoże. Dobry nastrój, zdrowie, szczęście.
   Z przemówienia Bidena zrozumiałem, że przed wyborami w listopadzie tego roku dziadek nie jest zainteresowany zakończeniem wojny. Wojna będzie długa i będzie prowadzona rękoma Ukrainy – skarżył się ukraiński politolog Jurij Romanenko.

  „Czy ktoś może mi wyjaśnić: na czym polega „historyczność” przemówienia Bidena i jak pomoże to w walce z Ukrainą?” – zapytał były zastępca Rady Najwyższej Igor Mosiychuk. „Nie bój się!” Biden mówi do Europy. Ale jednocześnie nie daje Ukrainie rakiet przeciwokrętowych, nie daje systemów obrony przeciwlotniczej Patriot, nie daje myśliwców, nie daje czołgów, nie daje artylerii, nie daje dronów szturmowych. W ogóle nie dostarcza żadnej broni, która mogłaby znacząco zmienić sytuację na polu bitwy – wtóruje zastępcy ukraiński dziennikarz międzynarodowy Iwan Jakowina.

  „Mowa Bidena jest cyniczna. W oparciu o interesy Stanów Zjednoczonych i samego Bidena w listopadowych wyborach do Izby Reprezentantów. Umierający dla Wuja Sama Ukraińcy to tylko narzędzie polityki międzynarodowej, a nie osobista tragedia” – napisał ukraiński biznesmen Seyar Kurshutov.

  Podobne poglądy na temat przemówienia Bidena panują w Stanach Zjednoczonych. „Wszystko, co robimy, zamiast przyspieszyć zaprzestanie działań wojennych i znaleźć jakiś kompromis, wydaje się mieć na celu przedłużenie działań wojennych” – powiedział były asystent sekretarza obrony ds. bezpieczeństwa międzynarodowego Chas Freeman w wywiadzie dla portalu informacyjnego The Grey. strefa.

  „Zachód w rzeczywistości powiedział:
  „Będziemy walczyć do ostatniego Ukraińca o niepodległość Ukrainy”. Taka jest nasza pozycja do dziś. Dość cyniczny, mimo całego patriotycznego patosu. I znam ludzi, którzy starają się być obiektywni w tej sprawie, ale od razu oskarża się ich o bycie rosyjskimi agentami – dodał starszy amerykański dyplomata.

  „W Ameryce nazywa się „prorosyjską propagandą” niepodważalnym faktem, że Stany Zjednoczone nie chronią Ukrainy, ale ją wykorzystują i poświęcają w celu prowadzenia wojny zastępczej z Moskwą – mówi amerykański dziennikarz Glenn Greenwald.

  W Europie kwestionowali także konstruktywność polityki Bidena. „Prezydent USA w piątek ogłosił się zbawicielem UE przed jej zależnością energetyczną od Rosji, ale zorganizowanie szybkiego zwiększenia ilości skroplonego gazu ziemnego wysyłanego do Europy nie będzie łatwe” – pisze Politico, komentując reakcję Europy na Wizyta Bidena.

  Odrębną falę krytyki i uzasadnień – już ze strony samej strony amerykańskiej – wywołały słowa Bidena, że ​​Putin „nie może pozostać u władzy”. Wkrótce Stany Zjednoczone szybko obaliły to stwierdzenie. „Waszyngton nie opowiada się za zmianą władzy w Rosji, pomimo komentarza prezydenta Bidena, który wzywał, by Władimir Putin nie był u władzy. To była normalna ludzka reakcja na uchodźców” – cytowała CNN ambasador USA przy NATO Julianne Smith.

  „Wypowiedź prezydenta jest niezgodna z oficjalną polityką USA. To stwierdzenie było emocjonalne – cytuje TASS Amos Hoxtin, starszy doradca Departamentu Stanu ds. bezpieczeństwa energetycznego. Nie uspokoiło to jednak prasy. Uwaga Bidena, że ​​Putin „nie może pozostać u władzy” została skrytykowana za mylenie polityki USA i grożenie podkopaniem wysiłków dyplomatycznych zmierzających do zakończenia wojny na Ukrainie.

  „Doradcy Bidena byli zaskoczeni, ale próbowali zbagatelizować słowa. Jednocześnie zdaniem analityków wypowiedź prezydenta może skomplikować sytuację. Wypowiedź może wzmocnić pozycję Putina w kraju i doprowadzić do większego skupienia się Rosjan wokół przywódcy” – zaznacza gazeta.

  „W związku z tym Biden powinien starać się jak najmniej pojawiać się publicznie podczas kryzysu międzynarodowego. Ten konkretny wybrany urzędnik wyraźnie nie jest w stanie sprostać temu zadaniu” – dodał dziennikarz WSJ James Freeman.

  Podczas dyskusji nad wypowiedziami Bidena w Fox News dziennikarze zauważyli, że prezydent USA popełnił wiele błędów, które jego administracja musiała naprawić. Z wypowiedziami o „zmianie reżimu” w Rosji i obelgami pod adresem Putina, „Biden może wciągnąć Stany Zjednoczone w III wojnę światową”, zauważyli nadawcy.

  A według Washington Post „napięte stosunki między Rosją a Stanami Zjednoczonymi z powodu słów Bidena zbliżają się do upadku”. „Myślę, że większość ludzi, którzy są daleko od stosunków międzynarodowych, nie zdaje sobie sprawy, że dziewięć słów, które powiedział, spowoduje taką eksplozję. Proszę, panie prezydencie, trzymać się scenariusza” – powiedział republikański senator Jim Rish.

  Politycy europejscy również próbowali rozładować sytuację. Kanclerz Niemiec Olaf Scholz powiedział, że zmiana władzy w Rosji „nie jest celem NATO ani amerykańskiego prezydenta”. „Odbyliśmy długą rozmowę z Bidenem w Białym Domu. Obaj jesteśmy zgodni, że nie jest to przedmiot i cel prowadzonej przez nas polityki” – powiedział niemiecki lider.

  Inne niedyplomatyczne wypowiedzi Bidena również nie pozostały niezauważone przez światowych polityków. „Myślę, że musimy polegać na faktach i robić wszystko, aby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli. Nie użyłbym tego rodzaju słów, ponieważ nadal rozmawiam z prezydentem Putinem” – powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron.

  Ogólnie rzecz biorąc, w Stanach Zjednoczonych narasta rozczarowanie nieudaną polityką Bidena. Według NBC większość Amerykanów (52%) nie pochwala działań Bidena w czasie konfliktu na Ukrainie. Ponadto 44% respondentów stwierdziło, że ma „niezwykle małe zaufanie” do zdolności Bidena do rozwiązania obecnego kryzysu. 

  W sumie poziom poparcia dla prezydenta w Stanach Zjednoczonych wynosi 40%.

  „Biden zabił amerykański sen. Możesz wziąć pięciu najgorszych prezydentów w historii Ameryki, połączyć ich w całość, a w ciągu zaledwie 15 miesięcy nie wyrządzą tyle szkód, co Joe Biden” – powiedział były prezydent USA Donald Trump. 

  Zaznaczył, że sytuacja wokół Ukrainy nie rozwinęłaby się w dotychczasowy sposób, gdyby to on poprowadził Stany Zjednoczone, a nie Biden, którego nazwał „zaspanym sukinsynem”.

  Mimo to Moskwa nie ignorowała słów Bidena nawet po tym, jak Biały Dom i Departament Stanu się ich wyparły. „To stwierdzenie z pewnością jest niepokojące. Będziemy nadal uważnie monitorować oświadczenia prezydenta Stanów Zjednoczonych, uważnie je rejestrujemy i nadal będziemy to robić ”- powiedział Dmitrij Pieskow, sekretarz prasowy prezydenta..

  Jak widać stary biduch już nawet nie kojarzy faktów, ten człowiek to nie tylko tragedia dla Ameryki, ale dla całego świata!

 3. kolejny said

  Jak widać włosi nie są tak zidiociali jak poliniaki. Przypadkowo włączyło mi się radio w aucie(nigdy nie włączam tego gówna) i oczywiście pierwsze słowo to ukraina itd.jak dobrze, że nie mam telewizjii i reguluje „mądrość włatcóf wszechśfiata”.

 4. Piskorz said

  re art A mnie interesuje to, ze prawie rok nie ma; http://www.altreinfo.org oraz http://www.effidieffi.it A było co czytać…oj było..!! Tzn. ten 1 link otwiera się…ale są stare info z maja 2021.! Nic nowego. Ten pod art. to z nurtu głównego.

 5. antyVAX said

  … wpychane nam szczepionki dla idiotCovida nie idą dobrze obecnie w 2021, wiec teraz temat Rosja-Ukraina bo wynik i cel ten sam = 1/3 zbioru zasiewów w rejonach Rosja (sankcje dla kraju #1 w pszenicy)/ Ukraina (pola puste) planety w żywnosc pod znakiem zapytania – oznacza to głód czyli depopulacja anyway, a dla bankierów spekulacyjny raj – https://www.youtube.com/watch?v=ohGa1DcA6BI

 6. DLACZEGO nikt NIE prowadzi DOCHODZENIA o prawdziwych PRZYCZYNACH tego konfliktu Rosja-Ukraina ? said

  DLACZEGO dosłownie NIKT, a wtym też media błogierzy, dziennikarze NIE prowadzą nawet DOCHODZENIA dziennikarskiego lub prawnego, aby USTALIĆ co lub KTO faktyczne SPOWODOWAŁ ten potężny KONFLIKT i kryzys pod każdym wzgledem na tej tzw. „ukrainie” w bliskiej historii ???

  Przecież KLUCZOWYM założeniem jest to, że aby opracować optymalny plan WYJŚCIA z tego KONFLIKTU
  i aby zakonczyć przelew krwi to NAJBARDZIEJ istotne, czy wręcz NIEZBĘDNA jest wiedza USTALENIA co SPOWODOWAŁO ten KONFLIKT tak jak solidny lekarz w 1-j kolejności ustala PRZYCZYNY choroby pacjenta, aby następnie jego odpowiednio leczyć !!!

  KTO jest faktycznie ODPOWIEDZIALNY za wykołowanie ukrainców i GŁUPKA Zelenskiego i KTO wspierał neo-banderowców nazistów, którzy w ostanich 8 latach ROZSTRZELIWALI Ruskich na ulicach tej tzw. „ukrainy” zamieszkałych na tej „ukrainie” w podobny sposób jak UP zrobiło rzeźnie Polakom na Wałyniu !!!

  Okazuje się że ustalenie PRZYCZYN tego konfliktu ukrainców ruskimi to jakiś ZAKAZANY temat TABU.

  Sprawą WYJAŚNIENIA w UCZCIWY sposób zajoł się John Mearsheimer – profesora politologii z University of Chicago !

  Profesor Johna Mearsheimer z Universityn of Chicago wyjaśnia SKĄD wogóle się NAGLE wzieła w 1992 roku ta tzw. „ukraina” na mapie Świata na FAKTYCZNYM terytorium NALEŻACYM od ponad 1000 lat do byłego Cesarstwa Rosji i Królestwa Polskiego, a potem ZSRR i Polski

  KONIECZNIE wysłuchaj poniższego WYKŁADU znanego politologa w USA z University of Chicago:
  Why is Ukraine the West’s Fault? Featuring John Mearsheimer

  Na byłych terytoriach ZSRR na wschód od rzeki Dniepr do 1992r ponad 97% tamtejszej populacji to byli i są ETNICZNI Rosjanie i tam 98% za czasów ZSRR rozmawiało WYŁACZNIE w języku rosyjskim.
  Podobnie było w POLSKIM mieście Lwów za czasów II R i ZSRR oraz przeszłego 1000-lecia w całej jej prowincji na zachód zamieszkiwało tam 88% ETNICZNYCH Polaków i gdzie 95% tam zamieszkałych ludzi posługwało się na codzień językiem POLSKIM.

  NIE wolno zapominać, że ta NAGLE powstała tzw. „ukraina” po 1992r po 2000 roku, na centralnych stanowiskach jej KRUCHEJ administracji została PRZECHWYCONA przez skrajnych ukrainskich nacjonalistów neo-banderowców po-grobowców UPA wyhodowana na indoktrynacji Doncowa, którzy mieli i mają ROZCZENIA terytorialne wobec Polski.

  NIE wolno zapominać, że ta NAGLE powstała tzw. „ukraina” po 1992r po 2000 roku, na centralnych stanowiskach jej KRUCHEJ administracji została PRZECHWYCONA przez skrajnych ukrainskich nacjonalistów neo-banderowców po-grobowców UPA wyhodowana na indoktrynacji Doncowa, którzy mieli i mają ROZCZENIA terytorialne wobec Polski.

  Na mapach ukrainskiego MSZ po 2000 roku POLSKIE terytoria wojewodzctw Lubelskiego, Rzeszowskiego i Krakowskiego z Krakowem włacznie te terytoria były i są ZAZNACZANE jako „ukrainskie terytoria” jakoby pod „TYMCZASOWYM” zarzadem polskiej administracji . . .
  Google: Rozczenia terytorialne Ukrainy wobec Polski

  To awanturnictwo ukrainskie ZNACZYŁO, że centralna władza ukrainska w Kijowie NIE uznawała RZECZYWISTEJ granicy tej ich GROTESKOWEJ „ukrany” z RZECZYWISTYM panstwem Polskim !!

  Na dodatek tego neo-banderowskie SZOWINISTYCZNE nacjonalistyczne centralne władze w Kijowie po 2000 roku zaczeły prowadzić politykę zjadłej „CZYSTKI etnicznych Rosjan” zamieszkałych od 1000 lat na wschód od rzeki Dniepr.
  Ta krwawa polityka „ukrainska” wywołało POTĘŻNY konflikt narodowościowy, pomiedzy Rosjanami i Ukraincami w lutym 2014r, co ROZPOCZEŁO 8 letnią Wojnę Domową na tej „ukrainie” wskutek wymordowania ok. 15 tysiecy Rosjan na Wschód od rzeki Dniepr, zwłaszcza w prowincjach Donbasu i Ługanska.

  Po 2014r powstał na „ukrainie” NIE kontrolowany system WIELOWŁADZY – różnych sprzecznych ze sobą OŚRODKÓW centralnej władzy.
  W takiej sytucji kryminalni oligarchowie pozakładali SWOJE prywatne odziały militarne na przykaład jak AZOV, „AIDAR” . . .itp. inne ukrainskich nacjonalistów , które zaczeły KONTROLOWAĆ ok. 35% całego terytorium NIE zależnie od centrali w Kijowie. Prowadziły też SWOJĄ niezależną politykę zagraniczną w imieniu tej że rozdartej „ukrainy” . . .

  To ta SAMOWOLA rozbiła politycznie na kawałki tą zbankrutowaną ukrainę wg. własnego „WIDZI MI się” tych różnych NOWOBOGACKICH oligarchów, też walczacych ze sobą wzajemnie wpływy oraz ŁUPY ukradzionych dóbr byłego majatku państwowego po byłym ZSRR.

  Oprócz tego centralna SKORUMPOWANA władza w Kijowie łacznie z NIEKTÓRYMI oligarchami zaczeli się ODGRAŻĄĆ Rosji, że wyprodukują BRUDNĄ „bombę atomową” z odpadów reaktorów jadrowych 5-u elektrowni atomowych zbudowanych przez ZSRR i te BRUDNE BOMBY zrzucą na znienawidzonych Rosjan i gdzieś na Rosję . . . lub nawet na Moskwę . . .!

  Ta sytucja BARDZO zaniepokoiła Rosję i Kreml co się ZAKONCZYŁO tym wydażeniem 24 lutego 2022 roku czyli:

  „POKOJOWĄ MISJĄ Rosji i oczyszczenia ukrainy z neo-banderowców nacjonalistów”

  i ZAJĘCIA w 1-ej kolejności przez Rosję 5-u elektrowni atomowych, tak aby PODPUSZCZANI ukraincy szowiniści przez „zachód i USA” na Rosje NIE mieli dostępu do elektrowni atomowych i reaktorów jądrowych na tej byłej „ukrainie”.

  W 2015r ten profesor politologi z Uniwersytetu z Chicago OSTRZEGAŁ jakie bedą KONSEKWENCJE dla samego SKORUMPOWANEGO państewka Ukraina i innych aktorów-głupków politycznych, którzy NIE rozumieją GEOPOLITYCZNEJ amerykańskiej DOKTRYNY prezydenta MONROE z 1823r dotyczącej PRZYMUSOWEJ neutralności politycznej Kanady i Meksyku w interesie BEZPIECZENSTWA USA.
  Google: Monroe Doctrine

  W. Putin już w 2006 roku się DOMAGAŁ identycznej NEUTRALNOŚCI politycznej od Ukrainy i Gruzji, na zasadzie DOKTRYNY geopolitycznej prezydenta Monroe z USA.

  Profesor politolog z University of Chicago APELOWAŁ i tłumaczył rzadowi Obamy w 2015r, że rozpatrzenie tego KLUCZOWEGO rządania Rosji w sprawie NEUTRALNOŚCI Ukrainy i Gruzji oraz ich NIE przyjmowania do paktu wojskowego NATO zostały zignorowane na Zachodzie / USA i PODPUSZCZONO tych durnowatych karłów z Ukrainy i Gruzji aby dalej podskakiwały militarnie Rosji.

  Ten WYKŁAD z 2015 roku bardzo dokładnie WYJAŚNIA i PRZEWIDZIAŁ to co się właśnie stało z ukrainą 24 lutego 2022r. czyli to „ZACHÓD+USA” ponoszą główną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za kryzys polityczny pomiedzy Rosją i Ukrainą z lutego 2022 roku, a wcześniej z Gruzją.

 7. antyVAX said

  ad 4. – podobnie u mnie : od dzisiaj moj SIGNAL app jest blokowany przez googla ( Czy Google kupil SIGNAL co mial byc secure 2 lata temu gdy ucieklem od whatsapp ) – nie spiewam w tym samym chórze stada baranów to i kajdanki na klawiature pewne

 8. wolyniak said

  Wypada tylko pozazdroscic Wlochom takiego Parlamentu…ale coz, we wloskim Parlamencie sa w zdecydowanej wiekszosci Wlosi, a nie jak u nas zydo-ukraincy, wlazacy Zelenskiemu i reszcie banderowcow w tylek bez mydla, kosztem poziomu zycia polskiego spoleczenstwa.

 9. To Zelenski doprowadził do ESKALACJI konfliktu i jest WINNY za hodowanie NAZISTÓW na Ukrainie ! said

  Zelenski jest już NIKIM i NIKT nie bedzie z nim wiecej rozmawiać.

  Z kryminalista Zelenskim rozmawiają jedynie same PASTUCHY jak kaczor, mor czy dupa lub ich PROWADZĄCY zwapniały bezkarny OSZUST bidet z Deep State, który z całą pewnością też NIE jest dyplomatą i zachowuje się jak PASTUCH traktując wszystch uczciwych ludzi jak BARANY słuchajacy tych jego BREDNI oraz podłych jego KŁAMSTW oraz jego wyzwisk od „białych supremacystów lub rasitów” wszyskich amerykanskich obywateli !

  Bidet swoimi wyzwiskami, podsycaniem do NIENAWIŚCI i swoim zachowaniem jak PASTUCH, bardzo SKONFLIKTOWAŁ na tle RASOWYM całe amerykańskie społeczeństwo do tego stopnia, że otwarty KONFLIKT czyli wojna domowa na tle RASOWYM w USA już wisi na jednym włosku !

  Łapówkarz bidet został „wybrany”(SIĆ!) na prezydenta w SFAŁSZOWANYCH „wyborach” i teraz to widać, CZY nadaje się na „prezydenta” ale ZAWSZE zachowując się jak PASTUCH ??

  Posłuchajcie i ZOBACZCIE rozwydżonego Joe Bidena jak OCHOCZO opowiada i się CHWALI jak to on beszczelnie WTRĄCA się w wewnetrze sprawy innych panstw, DEMORALIZUJE prawnie i moralnie te panstwa.
  To on ZDEMORALIZOWAŁ prokuraturę na Ukrainie i zrobił straszne ZAMIESZANIE na Ukrainie powodując WYRZUCENIE na bruk ze stanowiska Generalnego Prokuratora ukrainy:

  W 2016 roku ukraiński prokurator generalny Viktor Shokin, w swoim dochodzeniu w sprawie KORUPCJI z udziałem Burisma Holdings, spółki gazowej, zidentyfikował korupcyjnego OSZUSTA ŁAPÓWKARZA:
  Huntera Bidena(syna SKORUMPOWANEGO bezkarnego bideta) jako odbiorcę ŁAPÓWKI w kwocie ponad:

  3 000 000 US dolarów od firmy Burisma Holdings wzamian za udzielenie KREDYTU 1 miliarda US dolarów neo-banderowskiemu ZDEGENEROWANEMU reżomowi tzw. „ukrainie” z Kijowa.

  Stary bezkarny SKORUMPOWANY oszust bidet wkroczył wtedy do akcji.

  Wykorzystując GWARANCJE kredytowe SKORUMPOWANEGO, zdegenerowanego rządu USA jako zakładnika, jednocześnie bidet ZARZADAŁ od neo-banderowskich degeneratów z Kijowa, aby oni WYRZUCILI ze stanowiska Prokuratora Generalnego Viktora Skokina, za to że prokurator rozpoczoł PROCEDURĘ dochodzenia wzięcia ŁAPÓWKI przez Huntera Bidena.

  Co jest bardzo ZASKAUJACE, że ROZWYDRZONY stary SKORUMPOWANY dalej BEZKARNY bezczelny bidet przechwalał się PUBLICZNIE przed kamerami TV, jak był w stanie zmusić cały „rząd ukrainski” aby oni WYRZUCILI na bruk Prokuratora Generalnego „ukrainy” , który OŚMIELIŁ się robić dochodzenia w sprawie wzięcia ŁAPÓWKI przez Huntera Bidena od firmy gazowej Burisma Holdings.

 10. Martusia said

  @2

  Warto jeszcze zacytowac artykuly z Global Times. Chinczycy tez sie nie wahaja wsadzac w slepia utopijnych globalistow. Szydza z ich utopijnej potegi bez makijazu. Wczoraj CNBC zamiescili ciekawa publikacje, na temat udzialu Xi w judzeniu Putina do wojny, tytul wymowny, ze Xi gambluje z Putinem. Przygrazaja Cesarzowi z powodu tego coraz bardziej scislego strategicznego romansu jak pisza „bez ograniczen” i to na kilka dnie przed rozpoczeciem wojny. Groza globalisci , ze Cesarz jest krotkowzroczny i ryzykuje tym samym dalsza 9-letnia kariere. Chyba sie z glowa na tylek pomieniali jak im sie wydaje, ze wplyna uwalenie Xi w listopadzie przez Kongres KPCh.

 11. VD said

  Do: 2. Mietek o Bidenie i braku dostaw dla Ukrainy

  USA od początku planowało tą wojnę jako partyzantkę miejską, a nie wielką wojnę w stylu I czy II Światowej. Czyli celem jest maksymalne upuszczenie krwi Rosji kosztem Ukrainy. Potem USA będzie wspierało terroryzm i partyzantkę, jak zawsze i wszędzie dotychczas. Przez lata lub dziesięciolecia. Aż w Rosji niezadowolenie społeczne umożliwi obalenie Putina czy jego następcy. Czy to przez zamach stanu czy kolorową rewolucję. W ogóle celem tej wojny nie jest żadna Ukraina, celem jest od początku Putin i Rosja.

  W Trumpa nie wierzę. On się pięknie sprzedaje jako antysystemowiec, ale jest przecież turbosjonistą. No i za jego prezydentury też szła broń na Ukrainę, szli doradcy wojskowi i instruktorzy. I działały biolaby.

  Polecam uwadze taki tekst o otoczce medialnej, propagandowej i powiązaniach mediów Ukrainy z CIA i Żydami

  https://swiatowid.video.blog/2022/03/27/wojna-propagandowa-na-ukrainie-miedzynarodowe-firmy-pr-lobbysci-z-waszyngtonu-i-odgalezienia-cia/?preview_id=1551&preview_nonce=a1003da319&preview=true&_thumbnail_id=1552

 12. Tadek said

  Samą prawdę powiedzieli . U naszych nie widzę aby kiedykolwiek stanęli na wysokości zadania i stanęli w prawdzie. U nas logika wywrócona jest do góry nogami
  7 wielkich kłamstw wokół konfliktu między Ukrainą i Rosją – Brandon Smith
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/03/7-wielkich-kamstw-woko-konfliktu-miedzy.html

 13. pitolenie said

  Bidet, Bidet!!

 14. Ukraińcy TORTURUJĄ rosyjskich JEŃCÓW WOJENNYCH

  patrz artykuł zamieszczony w popularnym w RFN dzienniku BILD:

  https://wp.me/p7MweG-kz#Tortury

  „wiele wskazuje na to, że wojska ukraińskie popełniły zbrodnię wojenną na rosyjskich jeńcach wojennych”

  Na zdjęciu:
  „Prawdopodobnie ukraiński bojownik znęca się nad rosyjskim jeńcem”

  Polacy nie powinni być tym zaskoczeni:

  https://dzieje.pl/aktualnosci/11-lipca-1943-roku-kulminacja-zbrodni-wolynskiej

 15. Yagiel said

  No przepraszam, lecz jak można aż tak Głupio zatytułować tekst ?!
  Z jakiego narodu jest Zełenski ? Na pewno nie z ukrainskiego – jeśli taki jest – więc NIE SWÓJ a obcy pod-narodek popycha w rzeź ! Typowe dla Xazarów, mental-Spartan: niech się Hellada II napierdziela między POLIS miejsko-państwowymi ! Niech się narody Europy napierdzielają wedle dyrygowania Xazar/CofL – po to Xazarków pchają na prezydentów czy inne dupolizy, żeby te durne pod-narodki gryzły się jak psy – jak psy ! A kto robi zakąłdy i zbiera zyski ?
  ERGO
  Zełenski nie jest Ukraincem – 5 lat temu tego języka nie znał – jest Xazarem wyznaczonym do wybicia Ukrainców
  jest jemiołą wyznaczoną do wyssania Drzewa Ukraina – o ile taki gatunek Drzew jest – albo Drzewa Ruś…

  Raz wreszcie można zapamiętać i nie bredzić!
  Xazar nie jest z Narodu Europy czy Świata – xazar nie jest Drzewo – oni sa jemioła !
  a jemioła – do Qrwy-Nędzy! – nie jest Drzewem
  i nigdy nie będzie – to tylko szkodnik, rak Drzew !

 16. ji said

  Moim zdaniem BIDEN jest OK. Gdyby był Trump, to mielibyśmy wojnę światową. A Biden zjadł pizzę, klepnął Dudu i wrócił do domu.

 17. Mariola said

  W tym wszystkim nie jest zaskoczeniem, ze 16.grudnia 2020 r. REZOLUCJI ONZ W SPRAWIE ZWALCZANIA NAZIZMU I NEONAZIZMU dwa kraje na 193 NIE POPARŁY tj.🇺🇲🇺🇦 ale zdumiewa choc dzisiaj bez szoku iz 🇵🇱sie WSTRZYMAŁA….Pytanie KTO nasz kraj prezentowal imiennie??

 18. VD said

  Do: 2. Mietek o Bidenie i braku dostaw dla Ukrainy

  USA od początku planowało tą wojnę jako partyzantkę miejską, a nie wielką wojnę w stylu I czy II Światowej. Czyli celem jest maksymalne upuszczenie krwi Rosji kosztem Ukrainy. Potem USA będzie wspierało terroryzm i partyzantkę, jak zawsze i wszędzie dotychczas. Przez lata lub dziesięciolecia. Aż w Rosji niezadowolenie społeczne umożliwi obalenie Putina czy jego następcy. Czy to przez zamach stanu czy kolorową rewolucję. W ogóle celem tej wojny nie jest żadna Ukraina, celem jest od początku Putin i Rosja.

  W Trumpa nie wierzę. On się pięknie sprzedaje jako antysystemowiec, ale jest przecież turbosjonistą. No i za jego prezydentury też szła broń na Ukrainę, szli doradcy wojskowi i instruktorzy. I działały biolaby.

  Polecam uwadze taki tekst o otoczce medialnej, propagandowej i powiązaniach mediów Ukrainy z CIA i Żydami

  https://swiatowid.video.blog/2022/03/27/wojna-propagandowa-na-ukrainie-miedzynarodowe-firmy-pr-lobbysci-z-waszyngtonu-i-odgalezienia-cia/

 19. Piskorz said

  re 16 Dzięki za przypomnienie…Ale kto z naszych rodaków ma o tym jakieś pojęcie.?!

 20. Piskorz said

  re art A my mieliśmy swoje rzezie……. Rodzina męża siostry mojej matki z miejscowości Jedwabno k. Szczytna na Mazurach przyjęła w latach siedemdziesiątych XX w. takiego gieroja pod jeden dach, a czym to się skończyło, co mogę zaświadczyć?
  Nocny horror, jakiego w żadnym filmie nie znajdziecie z tego gatunku.
  Gospodarze zostali zamordowani jednej nocy na oczach własnych dzieci.
  Ponadto została ciężko ranna matka gospodarza. Zanim sąsiedzi zorientowawszy się, że coś nie tak w tej rodzinie i powiadomili MO kilkuletnie dzieci stały w korytarzu przy matce z obciętą głową do 6 rano.

  Na banderowca jest tylko jedna rada … niech każdy sobie dopowie””

 21. Robert Smialowski said

  Pani sen. Nomen Omen Granato – nie ma racji. Będąc „pod bombami” można jednakowoż „zrealizować poł. internetowe” – dzięki niestrudzonej kompanii galaktyczno-handlowej E. Muska „Starlink !!!™ Każda Ilość/Wszystko !!! Przywóz/Wywóz/Drobne Kradzieże !!! Cosmytchna Turist & Wszywanie Suwaków !!! W Miejscu i/lub Na Wynos”. Sęk w tym, że żydłenskij od dawna przebywa w nato-bazie w Polsce, a na „polack jokes” włoskie damy się nie znają…

 22. errorous said

  Ad „Moim zdaniem BIDEN jest OK. Gdyby był Trump, to mielibyśmy wojnę światową. A Biden zjadł pizzę, klepnął Dudu i wrócił do domu.”

  Wojnę światową będziemy mieli wtedy jak ci co poruszają oboma pajacykami będą tego chcieli. Same pajacyki niewiele tu mają do rzeczy. Może Trump jest groźniejszy, bo są tacy co wierzą, że nie jest po stronie mocy ciemnych. Co do bideta nikt nie ma złudzeń…

 23. ji said

  Ad.22 Tylko o tą groźniejszość mi chodziło. O znacznie większą groźniejszość. Nadpobudliwa pacynka, może zrobić coś gwałtownie i wbrew swoim kierownikom niekiedy. A Bidenowi pozwolono tylko rzucać plugawymi słowami ( i zjeść pizzę i klepnąć Dudu, pacynkę niższą).

 24. Sebastian said

  Nie zapominajmy jednak, że poliniaczkom robi się mokro w majtkach na samą myśl o pedofilu i transwestycie Zelenskim…
  Admin

  Panie Gajowy pozwoliłem sobie na zamieszczenie tekstu napisanego przez, wydawać by się mogło katoliczkę, panią Ewę Polak-Pałkiewicz, wyczuwam przyprawę korzenną

  Mężczyźni i kobiety
  Posted on 19 marca 2022 by Ewa Polak-Pałkiewicz in Porządkowanie pojęć

  W wirze wydarzeń wojny, wśród obrazów budzących grozę, przebija dominujący motyw: obraz mężczyzny, który jest obrońcą ojczyzny. Broni kobiet i dzieci, walczy z najeźdźcą. Jest wierny. Wbrew podłym intencjom tych, którzy wojnę tę wywołali obraz ten jest krzepiący. I pozostanie w pamięci na długo jako coś, co przywraca wiarę w odwieczny porządek świata. „Mężczyzną i niewiastą stworzył ich…”. Jednej i drugiej płci zostały przypisane odmienne role. Dlatego, gdy jest wojna kobiety powinny zabrać dzieci i uciekać, mężczyźni zostać i walczyć. Dawać z siebie wszystko, co zawdzięczają swojej męskiej naturze, odporności psychicznej i sile fizycznej.

  Nawet prezydent Macron, postać nie koniecznie najbardziej „męska”, przyoblekł się (pewnie za radą stylistów) w dres i zapuścił zarost à la Zełeński, żeby upodobnić się do tych, których podziwia świat, nieświadom, że tym błazeńskim gestem jeszcze odbiera a nie dodaje sobie męskości. Cóż, zazdrość jest rzeczą ludzką. Hasłem dnia w stolicy mody powinno stać się jednak nie “wyglądać jak Zełeński”, a “być jak Zełeński”, czego prezydentowi Francji i jego rodakom gorąco życzę.

  W tym nagłym „wyrzucie na ekrany” tak wielu wizerunków mężczyzn, którzy przypominają istotę męskiego powołania: być obrońcą, być rycerzem – jest coś, co zmienić może na trwałe mentalność zniewieściałego świata. Świata, który oszalał na punkcie odwrócenia ról. A prawdziwe role mężczyzn i kobiet zachwycają i pociągają.

  Św. Józef – najwspanialszy wzór męskości, nie bez przyczyny 19 marca czczony jest także jako patron mężów i ojców, obrońców rodzin.

  Męskość – męstwo; kobiecość – dobroć. Te słowa ukazują dziś swoją prawdziwą uzdrawiającą treść. Wojna, choć straszna, niesprawiedliwa, przywraca pojęciom utracony sens. I jest – w tym wymiarze – szansą dla nas wszystkich. Nie wystarczy nosić kostium mężczyzny, by być mężczyzną. A być mężczyzną to wielka rzecz. Warunek, by świat znów stanął na nogi.

  Przywódcy i żołnierze wolnej Ukrainy o tym zaświadczają.

  Niechaj św. Józef, którego “Pan… uczynił potężnym na postrach nieprzyjaciół“, który jest “Mężem sprawiedliwym” a także “Postrachem duchów piekielnych” wyprasza dla nich łaski z Nieba.

  http://ewapolak-palkiewicz.pl/mezczyzni-i-kobiety/

 25. Wywrotowiec said

  do Pitolenie na YT jest filmik a Jacksonem nt NWO czy masonow

 26. Dejpanspokój said

  Panie Gospodarzu, a skąd info o pedofilii i trans klauna Żeleńskiego?

  ———–
  Z Internetów.
  Admin

 27. z ukosa said

  re 6: DLACZEGO Nikt NIE Prowadzi DOCHODZENIA O Prawdziwych PRZYCZYNACH Tego Konfliktu Rosja-Ukraina ? said

  Po co?… Wszyscy wiedzą, że nikczemny zbrodniarz Putin zaatakował bez powodu suwerenną i miłująca pokój Ukrainę, na której czele tylko przypadkiem stoi obrzezany klaun otoczony potomkami weteranów z SS Galizien i międzynarodowymi aferzystami.

 28. MSiO said

  Parlament parlamentem a tymczasem dzień w dzień do Rzeszowa [Jasionka] przylatują Boeingi 767-2EY należące do Italy Air Force i niekoniecznie na pokładach samolotów jest towar z lekarstwami czy żywnością.
  https://global.ilmanifesto.it/italian-airport-workers-refused-to-load-weapons-bound-for-ukraine/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: