Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Barbara Chojnacka o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Elbląska barbaria z klubu gazety „Der Stürmer” Tomasza Sakiewki w natarciu

Posted by Marucha w dniu 2022-03-31 (Czwartek)

Pisowska Barbaria w akcji, zebrała się na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Elblągu, wzywając do zniszczenia pomnika wdzięczności Armii Radzieckiej, znajdującego się w granicach cmentarza, a także do likwidacji samego cmentarza i przeniesienia szczątków spoczywających na tym cmentarzu żołnierzy radzieckich, biorących udział w wyzwoleniu miasta w lutym 1945 roku, w inne bliżej nieokreślone miejsce.

Czy naprawdę w tym kraju nie ma policji i prokuratury, żeby dobrać się do tyłków tych pospolitych bandytów i zwyczajnych cmentarnych hien, którzy już dopuścili się zniszczenia herbu ZSRR widniejącego na tablicy informacyjnej tej kwatery żołnierzy radzieckich, a którzy teraz chcą niszczyć pomniki i całą nekropolię?

W czasie zgromadzenia siedmiu hunwejbinów lokalnego klubu tzw. ,,Gazety Polskiej’’ i szef tej bandy w swoim z trudem wydukanym przemówieniu plótł  brednie, których wstydziłby się wypowiadać nawet obecny uczeń podstawówki. Tak właśnie prezentuje się stan umysłowy sfanatyzowanych członków polskojęzycznej odmiany Azowa.

Na zakończenie tej farsy, tumany z PiS odśpiewały hymn państwowy, brzmiący w ich wykonaniu, jak zarzynanie barana, który akurat w ich ustach, był nie tylko profanacją naszego narodowego hymnu, ale nade wszystko napluciem w twarz nam wszystkim.

Zastanawia mnie, czy naprawdę nikt nie może już w tym kraju zrobić porządku z członkami sztafet ochronnych Sakiewicza, złotego medalisty banderowskiej SBU, którzy zupełnie otwarcie nie tylko nawołują do popełnienia przestępstwa, ale sami się już go dopuścili i wcale nawet się z tym nie kryjąc, ogłaszają wszem i wobec, że są z tego dumni.

„Tu spoczywają bohaterscy żołnierze Armii Radzieckiej 2giego frontu białoruskiego 5tej armii pancernej i 2giej armii uderzeniowej, którzy polegli w walce o wyzwolenie Elbląga” — taki napis znajduje się na tablicy ustawionej przy wejściu na cmentarz, na którym pochowano ponad 2,7 tysiąca osób.

Tablica upamiętniająca „bohaterskich żołnierzy” Armii Radzieckiej i pomnik ozdobiony pięcioramienną czerwoną gwiazdą, zdewastowana przez ,,Azowców” z elbląskiego klubu Gapola. Dziś już tego symbolu, nie ma, gdyż został przez nich skuty i sami jeszcze się tym chwalą, że nie tylko są sprawcami tego barbarzyństwa, ale są nawet z tego bardzo dumni

Gdzie była i gdzie jest nadal ta banda cmentarnych hien od Sakiewicza, gdy na cmentarzu Orląt Lwowskich, Lwy na bramie wejściowej na ten cmentarz nadal są zabite paździerzowymi płytami, bo obecność ich w tym miejscu jest dla Ukraińców, za których dziś daliby się pociąć, symbolem polskiej okupacji tych ziem, które ukraińskimi nie były nigdy wcześniej, o czym ukraińscy szowiniści mówią zupełnie otwarcie.

Gdzie są ci barbarzyńcy z Gapola, gdy szczątki kilkuset tysięcy Polaków, bestialsko wymordowanych przez bandy UPA nadal walają się jak śmiecie po polach, przydrożnych rowach, lasach, studniach i śmietnikach, obecnej zachodniej Ukrainy i nie wolno ich zebrać, ekshumować i godnie po chrześcijańsku pochować, bo banderowska dzicz na to nie pozwala do chwili obecnej.

Na polskim liceum we Lwowie nadal wisi marmurowe popiersie zwyrodniałego mordercy Polaków, dowódcy UPA Romana Szuchewycza. Zaś obecny rząd klauna Zełeńskiego, za pośrednictwem jego ministra spraw zagranicznych Dmytro Kułeby wysuwa pod adresem państwa polskiego pretensje terytorialne o 19 polskich powiatów, jako rzekomych etnicznych ziem Ukrainy, do której również nigdy nie należały i jakoś przygłupów z elbląskiego Gapola to również nie oburza.

Tak jak nie oburza ich gloryfikacja przez Ukraińców największych ludobójców Polaków z OUN-UPA i SS Galizien. I ani przez chwilę nie byli także oburzeni, zniszczeniem i spaleniem kolejnych dwunastu polskich flag na rondzie Obrońców Birczy w Elblągu, i tak jak nie byli w najmniejszym stopniu przejęci bestialskim wymordowaniem przez ukraińską armię i nazistowskie ochotnicze bataliony, czternastu tysięcy mieszkańców Donbasu przez trwającą już siedem lat akcję pacyfikacyjną, tego rosyjskojęzycznego regionu Ukrainy przez władze z Kijowa, w tym ponad tysiąca dzieci, nomen omen obywateli własnego państwa.

A dziś są strasznie oburzeni akcją denazyfikacji tego banderowskiego nowotworu, zagrażającego nie tylko nam Polakom, ale i całemu światu, czego te tumany, nieskażone pomyślunkiem, nijak nie potrafią pojąć swoimi ptasimi móżdżkami, o ile w ogóle je posiadają.

W Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, na Węgrzech i nawet w Izraelu stoją takie same pomniki WDZIĘCZNOŚCI ARMII RADZIECKIEJ i NIKOMU tam nie przyjdzie do głowy ich niszczenie, bo te narody różnią się tym od durnego poliniactwa, któremu Kurwizja, TVN i Polsat, a także i portel oraz Dziennik Elbląski zryły berety prymitywną propagandą nienawiści wobec Rosjan.

[Poliniactwo jest nie tylko durne. Jest również PODŁE i NIKCZEMNE. – admin]

Nie zapominajcie matołki z PiS i hunwejbini od Sakiewki, że cmentarze wojenne są nie tylko pod ochroną umów wzajemnych zawartych pomiędzy państwami, na których się one znajdują, ale także pod ochroną prawa międzynarodowego. Ten pomnik zaś znajduje się na cmentarzu i jakiekolwiek jego naruszenie jest przestępstwem, którym z automatu winna zająć się policja i prokuratura, a ci, którzy dopuścili się barbarzyńskiej dewastacji winni być bezwzględnie pociągnięci do odpowiedzialności i ukarani.

Co więcej matołki, czy zastanawialiście się co się stanie, gdy Rosjanie podejmą adekwatne kroki w ramach symetrycznych retorsji, czyli odpowiedzi na wasze barbarzyńskie działania, np. w stosunku do cmentarza w Katyniu, który mogą uznać np. za symbol polskiego faszyzmu? To co wtedy zrobicie? Zaczniecie może wtedy krzyczeć, że Putin to barbarzyńca, zapominając jednocześnie, że sami jako pierwsi sprowokowaliście całą tą sytuację?

I jeszcze jedno, czy kiedykolwiek, którykolwiek z Was zastanowił się chociaż przez chwilę, że bez ofiary życia złożonej przez tych młodych rosyjskich żołnierzy, Elbląg nigdy nie znalazłby się w granicach Rzeczypospolitej? Zresztą tak samo jak całe ziemie północnej Polski i ziemie odzyskane. a tym samym nie byłoby tutaj żadnej polskiej władzy i… WAS SAMYCH!

[To jest zbyt skomplikowane rozumowanie dla tej kupy gówna, jaką są Poliniacy – admin]

Nie wiem czy wiecie, ale to wasi angielscy i amerykańscy sojusznicy, najostrzej przeciwstawiali się przyłączeniu tych wszystkich ziem do Polski, na rzecz… pokonanych Niemiec podczas konferencji w Poczdamie. I tylko dzięki zdecydowanemu uporowi Stalina te ziemie zostały przydzielone Polsce.

Zdziwicie się, ale nawet ziemie Kresowe, które ostatecznie zostały włączone do ZSRR, za ich inkorporacją właśnie do imperium Stalina, najbardziej optował stary angielski alkoholik i zbrodniarz wojenny Winston Churchill, który najgłośniej krzyczał, by Polska granica wschodnia opierała się o tzw. linię Curzona, więc dlaczego nie pójdziecie powrzeszczeć na groby kilkunastu brytyjskich żołnierzy, którzy spoczywają na cmentarzu Agrykola i nie wyrzucicie nad nimi swoich frustracji, dlaczego Albion do spółki z USA zrobił nas Polaków w balona i sprzedał za czapkę drobnych bez żadnych skrupułów.

Jedni i drudzy widzieli nas po zakończeniu drugiej wojny światowej, co najwyżej w wymiarze Księstewka Warszawskiego i niczego więcej.

Tak jak wtedy, tak i dziś polityka Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii wobec nas nie uległa żadnej zmianie. I tak jak w latach 1939 – 1945 prowadzili z Niemcami wojnę, aż do ostatniego Polaka, tak i dziś chcą swoją wojenkę z Rosją prowadzić dokładnie według tych samych zasad, czyli najpierw do ostatniego Ukraińca, a jeśli to nie przyniesie oczekiwanego przez nich efektu, to poprowadzą ją, aż do ostatniego naiwnego Polaka. I czego jeszcze tutaj nie rozumiecie, głupie poliniaki od Sakiewicza?

I na koniec, ta wojna kiedyś się skończy, jak wtedy wyobrażacie sobie ułożenie ponownych relacji z Rosją, bo Rosjanie tego co teraz robicie nam wszystkim nie zapomną.

Ponadto durniom od Sakiewicza i PiS, należy uzmysłowić, że gdyby nie ofiara tych rosyjskich żołnierzy, którzy oddali swe młode życie za wyzwolenie Elbląga, to naszego miasta w ogóle nie byłoby nigdy w granicach Polski, a tym samym, nie byłoby tutaj ich samych, ale nawet jak widać takich prostych zależności także, nie potrafią ogarnąć, ani w ząb, a tłumaczenie im takich oczywistości jest zwyczajną stratą czasu, bo jedyną reakcją tych troglodytów będzie stwierdzenie, że jesteśmy ruskimi trollami. Tylko tyle bowiem są zdolni wydalić ze swoich pustych głów.

A teraz zwracam się do elbląskich dziennikarzy. Panowie i Panie żurnaliści, zamiast tonować nastroje, to wy jeszcze bardziej dolewacie oliwy do ognia, podsycając antagonizmy i podżegając zupełnie otwarcie do nienawiści wobec Rosjan i tych Polaków, którzy nie zgadzają się tą barbarzyńską narracją obecnej władzy i będących na jej usługach mediów głównego ścieku, zachęcającej wręcz do linczu na każdym, kto myśli inaczej od tejże władzy.

Zresztą co tu dużo mówić, sama ta władza pokazała przez ostatnie dwa lata, aż nadto wyraźnie, gdzie ma prawo oparte na ustawach i Konstytucji i wynikającej z tych kodeksów sprawiedliwości, nawet tych przez nią samą ustanowionych.

Pytam się więc Was Panowie i Panie dziennikarze, czy weźmiecie na swoje sumienia, ewentualną tragedię, do której może doprowadzić wasza narracja nienawiści? Czy jesteście gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność za coś takiego, do czego obecnie nawołujecie zupełnie jawnie, w sposób cyniczny i bez żadnej refleksji? Bardzo w to wątpię!

Pomnik Bohaterów Armii Czerwonej w Wiedniu

Pomnik wdzięczności Armii Radzieckiej w Svidniku na Słowacji

Plac Wolności, Budapeszt, Węgry Pomnik żołnierzy radzieckich ze złotą gwiazdą na spirze jako symbol armii radzieckiej i złotym herbem Związku Radzieckiego Pomnik bohaterów wyzwolicieli, którzy w 1945 roku wyczynili wysiłek przeciwko faszyzmowi Napis na marmurowym pająku w języku rosyjskim i węgierskim: CHWAŁA RADZIECKIM BOHATEROM

Pomnik wdzięczności Armii Radzieckiej w Netanji – Izrael

Elbląski brukowiec ,,Dziennik Elbląski napisał kłamliwie, że:

Obiekt od lat budzi wśród elblążan kontrowersje. W październiku 2014 r. ktoś oblał tablicę farbą, ale sprawa nie została zgłoszona na policję. Oraz, że elblążanie nie chcą tych symboli w swoim mieście.

Na jakiej podstawie pismaki z elbląskiego brukowca stwierdzili, że WSZYSCY ELBLĄŻANIE, nie chcą tych symboli w swoim mieście, tego już nie objawili, przedstawiając kilkunastu przygłupów ograniczonych na umyśle z elbląskiego klubu Gapola i PiSu, jako wyraz woli wszystkich mieszkańców Elbląga, których nikt o zdanie w tej sprawie nie pytał, a których bardzo wielu, jeśli nawet nie większość ma odmienne spojrzenie na tą kwestię, niż kilkunastu durniów, którzy nie mają bladego pojęcia, o tym co twierdzą.

Wystarczy tylko posłuchać ich ,,argumentacji” na ten temat, a raczej jej całkowity brak, by nie mieć żadnych wątpliwości z kim ma się do czynienia!

Jedyną osobą, która nagrała tą dzisiejszą hucpę hunwejbinów wyznawców Der Strummer, Tomaszka Sakiewki, i odważnie sprzeciwiła się tym barbarzyńcom, był Pan Jacek Zbrzeźny, członek Elbląskiej Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna, któremu za ten akt odwagi i przeciwstawienia się barbarzyńskiemu złu, należy się najwyższy szacunek.

Tutaj relacja z tej dzisiejszej pisowskiej hucpy na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Elblągu:

Jacek Boki – Elbląg
29 Marzec 2022 r.

Źródła:

„Nic nie mamy do cmentarza, mamy tylko do pomnika
>https://www.portel.pl/wiadomosci/nic-nie-mamy-do-cmentarza-mamy-tylko-do-pomnika/128123

Elbląg: Protestowali przeciwko radzieckim symbolom w mieście [ZDJĘCIA]
>https://dziennikelblaski.pl/819144,Protest-na-cmentarzu-zolnierzy-radzieckich-ZDJECIA.html

Elbląg nie chce pomnika wdzięczności Armii Radzieckiej
>https://dziennikelblaski.pl/818945,Elblag-nie-chce-pomnika-wdziecznosci-Armii-Radzieckiej.html

http://kresywekrwi.blogspot.com/

Autor: OstatniaPlacówka o 12:55:00

Komentarzy 19 do “Elbląska barbaria z klubu gazety „Der Stürmer” Tomasza Sakiewki w natarciu”

 1. Mano Negra said

  Tożsamością Polaków i Ukraińców ma być nienawiść. Nienawiść do Rosji, Rosjan i wszystkiego co rosyjskie. To ma być i już w dużym stopniu jest spoiwo tego nowo formatowanego „narodu”. Bo ten „naród” na być narzędziem którego tzw. zachód użyje/używa w swoim interesie.

  Na meczu ze Szwecją ostatnio było słychać zarzucane z gniazda „ruska k*rwa…”. To nie był przypadek, to są działania zaplanowane.

 2. Mano Negra said

  Z resztą „zarządzanie” nienawiścią” to jeden z fundamentów demokracji. Na szczęście ten zdegenerowany, spatologizowany „ustrój” to choroba (śmiertelna) niewielkiej części ludzkości.

 3. plausi said

  Ukraiński banderowski pomiot w administracji warszawskiej

  https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk

  już za taki występ zasłużył osobnik na usunięcie z Polski.

  Niszczenie pamięci o zmarłych, ofiarach wojny, którzy na dodatek wypędzili okupanta z Polski, jest przejawem innej moralności niż chrześcijańska, ale o tej moralności mówi kopia osobnika:

  https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  Tzw. „Wolna Polska” ((( RiP to PO.PiS banderyzmu i bandytyzmu politycznego uprawianych na komendę obcych służb, tak jak zaczęto z NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Czy Polska jako państwo jeszcze istnieje, czy jest to jedynie teatr, gdzie przed kulisami państwa występują błazny, udający rząd, sądy i parlament i odprawiający kadysz nad grobowcem ?

  http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_K

 4. Józef Bizoń said

  To, że mówią po polsku nie oznacza, że są Polakami.
  Pamiętajmy, że na tamtym terenie żyje spora ilość Ukraińców i ich potomków pochodzących z przesiedleńczej Akcji Wisła.
  Zdradzają ich kręta budowa ciała i krótkie grube karki.
  Można ich nazwać poliniakami.

  ——
  To nie poliniacy. Mam dla nich więcej zrozumienia (bo są wierni swej ojczyźnie), niż dla durnych Polaków.
  Admin

 5. UZA said

  ad.2) „Future Map of the „3 Ukraines” ?

  Nie trzy Ukrainy tylko jedna: niebiesko- żółta z Galicją. Ta mapa pokazuje jak od początku powinien wyglądać ukraiński nowotwór. Gdyby tak wyglądał, nie byłoby tragedii Odessy, Doniecka, Ługańska i tych biednych rosyjskich żołnierzy – okaleczonych albo poległych.

 6. Lily said

  Pop-y.
  Pelniacy obowiazki Polakow.
  „Po Owocach i Symbolach Ich rozpoznaci”.

 7. Zbyszko said

  Polacy, najpierw, jeszcze w PRL-u, w przerwach w słuchaniu „wolnej” europy, czytali z wypiekami na twarzy szmatławca powielanego na amerykańskich starych powielarkach z demobilu, który nazywał się „Związkowiec”. Potem, gdy już dali skrzydła wichrzycielom (dzisiejszym beneficjentom rozpinkolenia Polski), to kupowali w kioskach szmatławiec wzorowany już na tych njujorktajmsach zwany”Solidarność” z tym słynnym pijanym czerwonym logo, zaprojektowanym chyba w jednej z najlepszych amerykańskich agencji reklamowych.
  A gdy już Polska była wystawiona na „dobrej” drodze do rozpinkolenia, czyli gdy wichrzyciele dobierali się już do władzy po obaleniu Gierka, „demokratycznymi” wyborami, to Polacy stali w kolejkach przed kioskami po Gazetę Wyborczą.
  Gdy ta się skompromitowała, to wichrzyciele dali Polakom Gazetę Polską, co zostało z aplauzem przez tych pożytecznych idiotów przyjęte słynnymi klubami Gazety POlskiej(?), co zostało POlakom do dzisiaj.
  Wichrzyciele, jak widać, zawsze mogli liczyć na polskich pożytecznych idiotów.

  Sytuacja z pożytecznymi idiotami została symbolicznie pokazana w filmie „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, gdy Zenek (S.Tym) wynosił z budowy, na plecach skrzydło drzwiowe i postawił je do potrzymania dozorcy na budowie (Himilsbach), który z zadowoleniem z uśmiechem pomagał „wrzucić” Zenkowi te drzwi z powrotem na plecy.
  Himilsbach- symbolizuje tam tego pożytecznego idiotę, niezależnie od wykształcenia. Od „walczącego” (piwem) z komuną opoja spod budki z piwem, po przemądrzałka profesora, bo i takich pożytecznych idiotów nie brakowało i nadal nie brakuje.

 8. Kapsel said

  Elbląg jest tylko jednym z trybików , są doniesienia także z innych miejsc.

  za Instytut Pamięci Narodowej

  Demontaż pomnika Armii Czerwonej – 23 marca 2022

  „– Nie ma miejsca w przestrzeni publicznej wolnej, niepodległej i demokratycznej Polski na pomniki z czerwoną gwiazdą. Za tym symbolem kryją się zbrodnie systemu komunistycznego – mówił prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Karol Nawrocki podczas demontażu pomnika poświęconego Armii Czerwonej w Chrzowicach.

  23 marca 2022 w miejscowości Chrzowice w gminie Prószków (woj. opolskie) odbył się briefing z udziałem prezesa Instytutu Pamięci Narodowej dr. Karola Nawrockiego, podczas którego został zdemontowany pomnik poświęcony Armii Czerwonej. W wydarzeniu obok prezesa IPN wzięli udział wojewoda opolski Sławomir Kłosowski, burmistrz Prószkowa Krzysztof Cebula oraz dyrektor Biura Upamiętniania Walk i Męczeństwa IPN Adam Siwek.”

  https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/161753,Demontaz-pomnika-Armii-Czerwonej-23-marca-2022.html

 9. wolyniak said

  Hanba dla tych oficjeli bioracych udzial w tak podlym niszczeniu pomnikow zolnierzy radzieckich, ktorzy poswiecili swoje zycie w wyzwalaniu tego podlego kraju.

 10. Mano Negra said

  I jeszcze jedno. Warto pamiętać, że bez Lenina, Stalina i Chruszczowa nie byłoby Ukrainy, a bez Armii Czerwonej Słowian w ogóle. To są po prostu fakty.

 11. Józef Bizoń said

  W każdym narodzie nie brakuje durnych.
  W przeciwnym razie nie gloryfikowano by demokracji.
  Wypominanie komuś, że jest durny wpycha go się automatycznie jeszcze w większą durnotę zamiast go z tej durnoty wyciągać.
  Powstają przy tym podziały i rodzi się nienawiść jednych wobec drugich.

  Swoją drogą wiadomo kto rządzi Polską i jakie metody są stosowane.
  Inteligencję polska wybił Hitler na spółkę ze Stalinem.

 12. Kapsel said

  Re 9

  Dać im wiaderko,łopatkę i grabki z piaskownicy co by sobie czosnku i cebuli nasadzili i tam ich posłać na dozywocie

  WYSPA LALEK w Meksyku – NIEDIEGETYCZNE

  .https://www.youtube.com/watch?v=-gbz6DyRlgI

 13. Siekiera_Motyka said

  Durne kretyny.

  Ani JEDEN Amerykan, Brytyjczyk lub Francuz, by poświecili swoich obywateli by wyzwolić Polskę.

  To jest pewne i w tej chwili Uky tej lekcji się uczą.

 14. a said

  AD 11 Czy można nazwać inteligencją coś co dało sie wybić? A wybili ją Beck z kolesiami przede wszystkim, bo kto przegrał wojnę? Kto przegrał dyplomację? Kto przegrywał przez cały czas wojny? W czasie wojny wybijanie kontynuowali Sikory. A po wojnie wyklęcioki.

 15. Józef Bizoń said

  Re. 14 [A]
  No i masz ci los.
  Odezwał się półgłówek.

 16. gnago said

  tak stanowczo prokuratura powinna się zając znieważeniem polskiej flagi bezczeszczonej towarzystwem tych debili

 17. Olo said

  Oj, niedługo poleje się poliniacka krew… Dostaną to, czego tak pragną.

 18. Leniwiec said

  No to teraz Rosjanie w Katyniu na cmentarzu mogą spokojnie zrobić pole golfowe.
  Ale wtedy pisowska gnida Sakiewicz spasiona na pieniądzach z reklam ze spółek skarbu państwa zawyje z oburzeniem. Dla mnie ten gnojek jest takim pisowskim Michnikiem, który gdy ktoś ma inne zdanie niż ,,prawdy” w telewizji Jacka Kurwskiego to zraz będzie miał łatkę: ruskiej onucy, agenta Putina. Niestety nie mogę zrozumieć skąd w Polsce tyle miłości do banderowskiej ukrainy. Być może to efekt trzydziestoletniej tresury a ostatnio jakiegoś szantażu moralnego, że trzeba tym banderskurwysynom i banderkurwom pomagać i współczuć. Na mnie to nie działa bo nigdy nie zapomnę o naszych rodakach bestialsko pomordowanych na Wołyniu, podkarpaciu. A śmiechem historii będzie to, gdy banderowcy tzw. kraj zakerzoński przyłączą do UPAdliny.

 19. Sebastian said

  Jak to się te puzzle czeciej erpe cały czas układają. Po to przez te lata zohydzano PRL by jak w latach powojennych wespół z mordercami setek tysięcy Polaków skierować nienawiść na Rosjan

  Jak Jaruzelski upowców przesłuchiwał

  W 1946 roku por. Wojciech Jaruzelski, jako oficer zwiadu 5. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, zajmował się rozpracowaniem podziemia zbrojnego UPA na terenie powiatu hrubieszowskiego. Z tego okresu zachowały się jego meldunki o Dowództwa Okręgu Lublin i do Warszawy. Meldunki te, wśród których są także protokoły przesłuchań, charakteryzują się starannością i dokładnością.

  Poniżej publikujemy protokół przesłuchania członka oddziału UPA Andrzeja Charkowskiego z plutonu „Dudy”. Jak wynika z zeznań, nie był on ideowym banderowcem, ale trafił do UPA bojąc się powrotu do ZSRR. Udziela Jaruzelskiemu szczegółowych wyjaśnień, także na temat kontaktów i podziemia polskiego poakowskiego z UPA na ternie powiatu hrubieszowskiego. Kontakty takie zaowocowały wspólnym atakiem na Hrubieszów 27 maja 1946 roku. Jednak dowództwo WiN zakazało szybko kontaktów z UPA, a opinia publiczna, biorąc pod uwagę zbrodnie tej formacji na Wołyniu i Zamojszczyźnie, uznała je za haniebne. Jakie odczucia mógł mieć na ten temat Jaruzelski – czy takie fakty nie zdecydowały o jego ostatecznym wyborze politycznym? Wiedząc o zbrodniczym charakterze UPA oraz o celach, jakie sobie stawiała fakt współdziałania z nią polskich formacji mógł uznać za zdradę.

  Jaruzelski w meldunkach dotyczących ataku na Hrubieszów przypisuje go UPA i NSZ, nie wymieniając WiN. Tymczasem w ataku na Hrubieszów brał udział 150-osobowy oddział Wacława Dąbrowskiego „Azja” podlegający WiN. Być może Jaruzelski o tym nie wiedział, pisząc swój meldunek na ten temat natychmiast po ataku na miasto. Wiedział tylko, że Polacy mieli na rękawach biało-czerwone opaski z napisem „WP”. W jednym z następnych meldunków szczegółowo opisał czterodniowy pościg za oddziałem UPA uczestniczącym w napadzie, który nie zakończył się sukcesem.

  http://www.mysl-polska.pl/node/94

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: