Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Prognoza Tamary Globa

Posted by Marucha w dniu 2022-03-31 (Czwartek)

Sam odnoszę się, delikatnie ujmując, z dużym sceptycyzmem do wszelkiego rodzaju proroctw. Może jednak warto w tym świecie pełnym kłamstwa i brudu zrobić wyjątek dla dość optymistycznego przesłania?
Oby się sprawdziło…

Kim jest Tamara Globa?
>https://persona.rin.ru/eng/view/f/0/25447/globa-tamara-mikhailovna
Admin

Tamara Globa wyraziła trudną prognozę dla zachodnich przeciwników Rosji na 2022 rok…

31 marca 2022

Słynna astrolog Tamara Globa ogłosiła prognozę sytuacji na świecie w 2022 roku. Jej zdaniem Europa będzie miała najtrudniejsze chwile, a Rosja nie będzie miała poważnych problemów.

Globa uważa, że ​​w 2022 r. będą dwa najtrudniejsze okresy kryzysu. Jeden z nich, luty, już minął, a następny spodziewany jest na przełomie lipca i sierpnia. Astrolog za region najbardziej dotknięty kryzysem uważa Europę, która przyzwyczajona jest do życia bez większych zmian i nie potrafi szybko przenieść się w nowe realia.

„To, co się dzieje, jest najbardziej bolesne dla Europy, bo to jest stabilny świat i bardzo trudno jest im od razu przejść na inne systemy” – powiedziała Globa.

Astrolog definiuje geopolityczny wektor Rosji jako wschodni: wierzy, że doprowadzi to do powstania „nowej unii wschód-zachód”. Główni światowi przeciwnicy Federacji Rosyjskiej będą nadal próbować wyjść z kryzysu, prowokując konflikty w różnych częściach planety, ale nie będą w stanie długo wytrzymać w tym formacie – uważa.

„Przeciwnicy Rosji naśladują [to, co zawsze robili]. Próbują utrzymać swoją gospodarkę przez wojny. Ale ciągła próba utrzymania czegoś, skierowania uwagi na coś innego, nie jest gospodarką światową” – powiedziała astrolog.

Globa uważa lata 2022-2023 za czas ponownego podziału świata. Najbardziej wrażliwym będzie dla najbogatszych ludzi, którzy będą musieli „oskrobać dno beczki” i „zdobyć duże pieniądze”, aby zrównoważyć ogólną sytuację. Jednocześnie powtórka rosyjskiego kryzysu lat 90., zdaniem astrologa, jest możliwa tylko w Europie – samej Federacji Rosyjskiej i jej mieszkańcom nie zagrażają problemy z żywnością, bezpieczeństwem i innymi charakterystycznymi cechami tamtej epoki.

„Problemy lat 90. już dawno minęły. Nie musimy na nie czekać. Problemy będą w dużej mierze w Europie” – powiedziała Globa..

Astrolog mówił też o przyszłości rubla i dolara . Jej zdaniem z czasem wszystkie waluty zostaną zastąpione nowym systemem integrującym majątek, ubezpieczenia, finanse i inne aktywa ludzkie. Oddzielne obwody tego systemu, według Globy, można już zaobserwować w technologiach takich jak NFT, ale pozostają one podatne na ataki hakerów, a nowa technologia będzie całkowicie bezpieczna.

Nad. „Mietek”

Komentarzy 14 do “Prognoza Tamary Globa”

 1. Mietek said

  Jak to mówią, pożyjemy zobaczymy, ale wszystko jest możliwe, świat jest w takiej turbulencji że wszystko jeszcze przed nami, ale patrząc na głupotę polityków UE ta prognoza może być trafna.

  Restrykcyjne środki Zachodu nie zniszczyły rosyjskiej gospodarki. Co więcej, według niektórych wskaźników, w porównaniu z ubiegłym rokiem istnieje pozytywna tendencja. Stwierdza się to w materiale brytyjskiego wydania The Economist.

  Jak zauważa autor artykułu, zachodnie sankcje nie wywarły na Moskwę pożądanego efektu. Nawet zamrożenie międzynarodowych aktywów Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej na kwotę kilkuset miliardów dolarów nie spowodowało załamania rosyjskiej gospodarki. Początkowo restrykcje doprowadziły do ​​tego, że rubel znacznie spadł w stosunku do dolara i euro, ale w ostatnich dniach znacząco poprawił swoją pozycję, niemal wracając do poziomów z połowy lutego.

  Podwyżkę cen na produkty importowane w związku z zakończeniem działalności wielu firm zachodnich na terytorium Federacji Rosyjskiej również trudno nazwać momentem krytycznym. Jednocześnie Rosja, jak poprzednio, zarabia na eksporcie ropy około 10 miliardów dolarów miesięcznie. Jednocześnie ceny benzyny w kraju nie wzrosły, jak miało to miejsce w USA i krajach europejskich. Jednak najbardziej zaskakujące, według The Economist, jest to, że PKB Rosji wzrósł o 5% w porównaniu do 2021 roku.

  Dziennikarze „The Spectator” uważają, że nieskuteczność restrykcyjnych środków Zachodu wobec Rosji tłumaczy się poparciem Moskwy przez Indie i Chiny. Tak więc w ciągu ostatniego miesiąca New Delhi podpisało kontrakty z Federacją Rosyjską na dostawę sześciu milionów baryłek ropy. Co ciekawe, to o połowę mniej niż cały import czarnego złota przez ten kraj w ubiegłym roku. Ponadto kraje europejskie również nie mogą odmówić rosyjskich zasobów energetycznych. Z braku alternatywy zmuszeni są kupować je w Federacji Rosyjskiej. A teraz płatności za gaz będą dokonywane w rublach.

  Co tu dużo pisać, wszystko co powyżej 42 dol za baryłkę idzie do funduszy rezerwowych, a ceny ropy każdy zna, teraz zaczną kupować nawozy, węgiel, bo czymś muszą palić, najlepsze jest to że taki Airbus zużywa do produkcji samolotów ok 60% tytanu który jest dostarczany z Rosji, Boeing zużywa ok 40% tytanu też z Rosji, dodajmy do tego uran który też dostarcza Rosja zarówno do USA jak i Europy, oraz wiele innych metali i produktów, wszystko to może być wkrótce na rosyjskiej liście sankcji, przypomnę że Europie brakuje oleju spożywczego, a dopiero co z Rosji wypłynął statek do Indii z 40 tys ton oleju słonecznikowego, podobnie będzie ze zbożem, i innymi produktami.

 2. Ralal C. said

  Czytam powaznych amerykanskich ekspertow wojskowych np.
  Scotta Rittera i innych i obraz tego co sie dzieje na Ukrainie w ich
  mniemaniu jest calkowicie inny od tego jaki lansuje propaganda polska. Zauwazaja oni powsciaglwosc armii rosyjskiej w celu unikniecia strat cywilnych. Zauwazaja tez ze celem jest infrastrktura
  wojskowa Ukrainy a nie jak w przypadku 2 wojny swiatowej totalne zniszczenie Niemiec.Przypomne tylko ze w wyniku ataku US na Irak
  zginelo ponad 400 tys. cywilow- slynne stwierdzenie p. Olbright-
  ” we believe its worth it”.

 3. Mietek said

  Do Ralal C, Każdy myślący człowiek o tym wie, to co robią Rosjanie to nic innego jak operacja antyterrorystyczna, gdzie walczy się o każdy dom i każdego cywila, gdyby to była prawdziwa wojna, to rosyjska armia kosiła by równo z ziemią, a samoloty bombardowały by miasta dzień i noc, dlatego to wszystko tak długo trwa, ale już widać oznaki paniki w azow, dwa dni temu śmigłowiec wysłany do Mariupola do ewakuacji dowództwa azow, został zastrzelony, dzisiaj armia Donbasu zestrzeliła dwa kolejne śmigłowce które robiły ewakuację azow, żeby było śmieszniej zostały zastrzelone z ręcznych wyrzutni Stinger i im podobnych, w Donbasie mają pełne magazyny tych zachodnich wyrzutni, wszystko zdobyte na Ukraińcach, można powiedzieć że teraz zachód zaopatruje w broń jedną i drugą stronę, a w końcu jak się nie opamiętają, ta broń znajdzie nabywców w całej Europie.
  https://nation-news.ru/22628224-unichtozhenie_dvuh_vertoletov_vsu_pod_mariupolem_eksklyuzivnie_kadri_s_mesta_sobitii

 4. Nauczmy się SAMO-CENZURY w zdeżeniu z WOJUJĄCĄ ideologią LIBERALIZMU amerykanskiego: said

  Wszelkiego rodzaju PROROCTWA są fabrykowane na bazie jakiś PRZESZŁANEK lub zaistniałych wcześniej wydażeń i empirycznych FAKTÓW, które NIE wszyscy potrafą ze sobą kojażyć, że one do siebie jakoś pasują z których można ułożyć i zobaczyć jeden obrazek.

  Takim ruskim bardzo dobrym wibitnym WIZJONEREM politologiem jest na przykład Sergey Mikheev (Серге́й Алекса́ндрович Михе́ев) bardzo POPULARNY w Rosji i na Świecie, ale który w marcu 20014 roku został uznany za „persona non grata” i jest bardzo BLOKOWANY w zachodnych i amerykanskich mediach gdyż „NIE” poddał się PRESJI globalistycznej indoktrynacji, aby powtarzał / chwalił te BREDNIE to co „USTALILI”tzn. SFABRYKOWALI w New Yorku, Waszyngtonie a nawet czasmi w Moskwie.

  Własnie za te WIZJONERSTWA i opinie Sergey Mikheev został ZABLOKOWANY na zachodzie.
  Warto posłuchać jego wywodów, za które został ZABLOKOWANY, aby wiedzieć jak siebie samego należy CENZUROWAĆ i siedzieć cicho:

  „С. Михеев за это выступление объявлен нежелательным лицом в Евросоюзе 2014 г.” :

  SOLIDNY prawdziwy lekarz w 1-j kolejności szuka PRZYCZYN choroby pacjenta i na bazie tych przyczyn usiuje je UŚWIADOMIĆ choremu pacjentowi + zastosować odpowiednią TERAPIĘ aby tego chorego jego odpowiednio leczyć !!!

  Niestety, ale jakieś 30 lat temu metodologia leczenia i „morale lekarze” w USA uległo DEGRADACJI i AMERYKANSKI „lekarz” został tak „wyuczony” aby IGNOROWAŁ proces ustalania przyczyny choroby, a JEDYNIE przypisał całą gamę NOWYCH medykamentów choremu i ZAIGITOWAŁ aby je KUPIŁ i spożywał, ewntualnie AMERYKANSKI „lekarz” prawie natychmiast oferuje cheremu OPERACJE chirurgiczną, bo wtedy FARMACEŁCI i SZPITAL zarobi KASĘ na tym chorym.
  Czyli AMERYKANSKIEMU lekarzowi nie chodzi o to, aby WYLECZYĆ chorego lecz aby na nim jak najwiecej ZAROBIĆ !!
  To że przyczyna choroby nie została usunięta, że NIE stosuje się profilaktyki w leczeniu chorych w USA to NIE jest ważne !
  Amerykanskie(czytaj: żydoskie) ROZUMOWANIE jest skoncentrowane aby ZROBIĆ KASĘ !!!

  IDENTYCZNA zdemoralizowana metodologia amerykanskiego rozumowania dotyczy POLITYKI na każdym szczeblu w USA !

  W Ameryce jest taka „moralność”, że NIE ma spojrzenia do tyłu, do historii. Też NIE ma myślenia w poszukiwaniu KLUCZOWEGO poprzedniego powstałego problemu z założeniem, aby opracować optymalny plan WYJŚCIA z jakiegoś KONFLIKTU, aby zakończyć przelew krwi bo to NIE jest NAJBARDZIEJ istotne w USA.
  Amerykanska „szkoła” naucza metodologii POMIJANIA prawdziwej histori z ustalaniem FAKTÓW związanych z jakimś zjawiskiem historycznym, co jest wręcz NIEZBĘDNA jest wiedza USTALENIA co SPOWODOWAŁO jakiś KONFLIKT !

  Po całkowitym OPANOWANIU Ameryki (USA i Kanadę) przez „cywilizację żydowską” liczy się TYLKO tzw. „HAGODA” czyli jak ma się mówić w danym MOMENCIE o jakimś zjawisku przyrodniczym tak, aby MANIPULOWAĆ zaisniałymi faktami tylko DLATEGO, aby mogli WYGRAĆ i ZAROBIĆ szmal „starsi w wierze” na bazie zafałszowanej dysputy z kimś kto jest z góry ZALICZANY za człowieka 2-j lub 3-j kategori bo jest goj z Polski czy też z Rosji.

 5. Aaron Blumblemblaum said

  Jak zwykle w takich sytuacjach staram się podpierać Św Janem :

  18 Ja świadczę
  każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
  jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
  Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.
  19 A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa,
  to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia
  i w Mieście Świętym –
  które są opisane w tej księdze.

  Dziękuję a uwagę.

 6. Boydar said

  „… to, co się dzieje, jest najbardziej bolesne dla Europy, bo to jest stabilny świat …”

  Zamarznięte gów’no też jest dość stabilne, tylko dworzanie muszą później krzyczeć, że smok się zesrał.
  A rzeczywiście proroczo to wypowiedział się Maks – „Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja”

 7. Boydar said

  Przy okazji tego zesranego smoka przypomniał misię Kolega Kafel, prawosławnej pamięci. Ciekawe co by dzisiaj powiedział na te „ciekawe czasy”. Albo np. Pan Mordka Najuszanowniejszy.

  Zwyczajnie smutno i szkoda, że Ich tu nie ma.

 8. Boydar said

  A skoro już rozmawiamy o „proroctwach” 🙂

  https://ksiazki.wp.pl/napisal-instrukcje-dla-putina-w-2006-r-przepowiednia-z-ksiazki-jest-przerazajaco-trafna-6753163906615840a

 9. minka said

  Neapolitańczycy do Draghi’ego: «Morderco, wysyłasz nas na wojnę! – Sukinsynu, zniszczyłeś Włochy! – Śmieciu, wynoś się!»

  Premier Włoch, Mario Draghi został (29 marca 2022) solidnie zwyzywany w Neapolu, a dokładnie w dzielnicy Sanità, dokąd – wraz z burmistrzem miasta Gaetano Manfredi’m oraz gubernatorem prowincji Kampania – Vincenzo De Lucą – udał się, by zjeść pizzę (po podpisaniu “Pakietu na rzecz miasta Neapol” na zamku Maschio Angioino).

  W kierunku Draghi’ego mieszkańcy miasta krzyczeli: «Morderco, wysyłasz nas na wojnę! – Sukinsynu, zniszczyłeś Włochy! – Śmieciu, wynoś się!»

 10. lewarek.pl said

  4. Panie Słowotok,
  masz pan jak byk napisane ruskimi bukwami, że facet nazywa się Siergiej Michiejew i piszesz pan, jak jakiś tuman, Sergey Mikheev. Żaden Ruski tak tego nie wymówi.
  Coś pan, jakiś Judoamerykanin, czycuś, że wstydzisz się napisać po polsku?

  ——
  Tak!
  Admin

 11. JerzyS said

  Próby ewakuacji AZOWA

  Zniszczenie dwóch śmigłowców Sił Zbrojnych Ukrainy w pobliżu Mariupola: ekskluzywny materiał z miejsca zdarzenia
  Ukraina
  31 marca 2022 13:54
  Wiadomości Ludowe/Dmitrij Astrachań
  W czwartek 31 marca siły obrony powietrznej Milicji Ludowej DRL zniszczyły w pobliżu Mariupola dwa śmigłowce Sił Zbrojnych Ukrainy.
  Specjalny korespondent „Wiadomości Ludowych” w Donbasie pokazał straszne materiały z tej sceny.

  Według służby prasowej NM DPR jeden z śmigłowców wojskowych Sił Zbrojnych Ukrainy spadł w pobliżu wsi Rybatskoe.

  Przedstawiciele milicji ludowej republiki dodali także, że siłom DRL udało się powstrzymać próbę ewakuacji przywódców nacjonalistów z Mariupola.

  Ładne fotki

  https://nation-news.ru/22628224-unichtozhenie_dvuh_vertoletov_vsu_pod_mariupolem_eksklyuzivnie_kadri_s_mesta_sobitii

 12. Anucha said

  Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
  To ,że my (gajówkowicze)szanujemy Putina ,to nie znaczy , że on nas lubi.
  Znowu jesteśmy po chu..wej stronie jako kraj (znaczy się nasi naczelnicy)

 13. Anucha said

  Przeprawa Dover-Calais, strajk pracowników promów PO. Kursują tylko promy DFDS (czyli 50% promów) Duże opóźnienia ciężarówek.
  Przypadek, za dużo tych przypadków. Kolejny klocek do zerwania łańcucha dostaw.

 14. Maya said

  Już kabalistom rura mięknie:

  https://babylonianempire.wordpress.com/2022/03/31/sankcje-przeciwko-rosji-pierwsze-biale-flagi-zostaly-wywieszone-usa-zniosly-sankcje-na-nawozy-rosyjskie/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: