Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  corintians o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  Lily o Szczytowanie przed dołowaniem
  corintians o Koncepcja goni koncepcję
  Gazda o Realne problemy z ukraińskimi…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Morawiecki: Koronawirus może wrócić! Jesienią znowu to samo?

Posted by Marucha w dniu 2022-05-16 (Poniedziałek)

Zasady, które do tej pory stosowaliśmy w związku z COVID-19 powinny zostać dłużej – powiedział premier Mateusz Morawiecki, pytany o rekomendacje w związku ze zniesieniem stanu epidemii. Latem koronawirus nie jest tak groźny, ale jesienią, zimą, ta zmora lubi powracać – stwierdził.

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Ostrowie Wielkopolskim pytany był przez dziennikarzy o rekomendacje w związku z tym, że od poniedziałku zostanie zniesiony stan epidemii, który będzie zastąpiony stanem zagrożenia epidemicznego.

„Ja wierzę w skuteczność działania szczepionek. Potwierdzona w ostatnich latach będzie też dobrą tarczą przed ewentualnym zagrożeniem jesienią, ale pamiętajmy, że te zasady, które do tej pory stosowaliśmy, one niestety powinny zostać z nami dłużej, chyba że się okaże, że będą tylko pozytywne scenariusze i lekarze nam potwierdzą (…), że natura tego wirusa SARS-COV-2 staje coraz mniej niebezpieczna, ale poczekajmy aż powiedzą nam to specjaliści” – odpowiedział premier.

„Pamiętajmy jak wiele razy koronwirus zdołał nas zaskoczyć negatywnie. Nie wiemy co będzie jesienią. Pamiętamy dwa poprzednie lata 2020 r., 2021 r. Latem koronawirus nie jest tak groźny podobnie jak inne wirusy; wirus grypy chociażby, ale jesienią, zimą ta zmora lubi powracać” – dodał Morawiecki.

Od poniedziałku obowiązujący w Polsce od 20 marca 2020 r. stan epidemii został zastąpiony stanem zagrożenia epidemicznego.

Większość obostrzeń została zniesiona wcześniej, w tym m.in. kierowanie na izolację i kwarantannę z powodu choroby COVID-19 lub kontaktu z chorym. Nie ma już obowiązku zakrywania maseczką ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, z wyjątkiem budynków, w których prowadzona jest działalność lecznicza oraz aptek.

Szczepienia lekarzy przeciw COVID-19 pozostały obowiązkowe. Od poniedziałku nie ma już jednak pełnomocnika rządu do spraw narodowego programu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

https://prawy.pl

Komentarzy 18 do “Morawiecki: Koronawirus może wrócić! Jesienią znowu to samo?”

 1. Marcin said

  Bedziemy zaskoczeni panie premierze.
  Jak zwykle.

 2. Maverick said

  Morawiecki antypolski kabalarz bajeruje, a w podskokach wykonuje zalecenia WHO aby jak najwięcej wymordować naiwnych Polaków co wierzą w jego bablanie.

 3. Kojak said

  Ojej ,ojej ! Pan premier ? Premierem to mozna byc prawdziwej Polski a taka poki co zwyczajnie nie istnieje ! Ten wulgarny nieokrzesAny ,cham ,prostak i prymtyw jest tylko hersztem bandy ktora aktualnie nadzoruje Zydopolin z ramiena zydohitlerowcow z Usraela . Z tego co wiem to ,,Morawiecki,, – to jest tylko ksywka tego becwala

 4. zagobasum said

  Morawiecki czy jak on się tam NAPRAWDĘ nazywa w jidisz to kundel big farmy i skrajnie ANTYPOLSKA gnida!

 5. aniemowilem said

  To czy wróci wirus jest zależne od wojny na Ukrainie . Zresztą do jesieni wszyscy przywykną do tej sytuacji wiec trzeba znów coś wymyślić. No i głód,drożyzna i zimno obywatelom mogłyby gęby otworzyć , a tak naryjec, kaganiec się każe założyć i do BUDY!

 6. Jack Ravenno said

  Moja propozycja – dron bojowy… Skurwiel wierzy w skuteczność szczepionek – mam w dupie jego wiarę.

 7. morawiecki to ANTY-polski NAZISTA, ktory z wyrachowaniem SZKODZI polakom ! said

  Ten ANTY-polski ROZWYDŻONY przekupiony r*z*ywski BYDLAK morawiecki z pełnym cynizmem CELOWO na zamówienia „świata r*z*dowskiego” systematycznie OBRAŻA wszytkich sąsiadów Polski i z pełną premedytacją NAPUSZCZA Polaków na Ruskich, aby się ze sobą na wzajem bili tylko NIE wiadomo o CO !

  Ze wszystkich wypowiedziach tego NAZISTY tchnie zwierzęcą nawiść do Ruskich, gdzie on im ODMAWIA prawa przynależności do gatunku ludzkiego, nawołuje do potraktowania wszystkich Ruskich z przeznaczeniem ich do ZNISZCZENIA nazywając ich „rakiem” i nawołuje do „usuniecia” Ruskich … itp.

  Ten NAZISTA powtarza bluznierstwa tego rozczochranego PSYCHOLA Boris Johnsona z UK, który też celowo systematycznie UPAKARZA Ruskich co ma wywołać wielką złość w Rosji, co wcześniej czy pózniej przerodzi się w zbrojny konflikt Polski z Rosją z niezliczoną liczba OFIAR ludzich.

  Wszystko wyglada na to, że BLUŹNIĄCY PSYCHOL marawiecki właśnie z całą mocą dąży do wywołania otwartego zbrojnego KONFLIKTU na zamówienie swoich „spąsorów” z Deep State i bezkarnych lewackich nekonserwatystów z kryminalnego Waszyngtonu. !

  Ten NAZISTOWSKI świr jest bardzo NIEBESPIECZNY dla Polaków i powinien być NATCHMIAST usunięty z polskiej POLITYKI bo on jest POWAŻNYM zagrożeniem dla życia w spokoju dla Polaków !!!

  Ten SKRAJNY RUSOFOB morawiecki nawołuje do USUNIĘCIA „rosyjskiego świata”, który Morawiecki chce „wykorzenić” tak jak Hitler chciał usunąć żydów ze Świata, więc urzadził zydom holokaust, tak teraz ten bezkarny PSYCHOL morawiecki NAWOŁUJE do zrobienia holokaustu „Ruskim” czyli milionom ludzi !!!

  Na Polonii Światowej jest kilka ksiegarni, które nazywają się „Polski Świat” i wszystko wyglada na to, że bezkarny PSYCHOPAT morawiecki też bedzie dążył di ich USUNIECIA, bo on też NIE nawidzi polskości !

 8. Maya said

  Tak jak i grypa „może wrócić”, i co z tego?

  22 maja mają głosować nad traktatem „antypandemicznym” who, więc oczywistym jest, że będą chcieli powtórzyć koronahucpę i wyszczepić jeszcze więcej bydła:

  https://rumble.com/v12eu6h-traktat-antypandemiczny-who-konferencja-prasowa-psnlin-22-kwietnia-2022.html

 9. Emilian58 said

  Ten „polski premier” ma zapewne z tyłu głowy zamordowanie trzech prezydentów odpornych na PICpandemię! Nie licząc tysięcy innych odpornych. Mafia chazarska zaczęła kolonizację Anglii od wynajęcia Cromwella do zabicia króla i przetrzebienia arystokracji i czyni tak po dziś dzień. Więc gdy przyjdzie rozkaz dla Matołusza dwie lewe ręce Morawieckiego to łachudra rozkaz wykona. A z Naszej strony wystarczy TYLKO wypowiedzieć posłuszeństwo bandytom. No tak TYLKO z kim i jak skoro ludność tubylcza woli udawać strusia.

 10. My, lekarze i naukowcy medyczni na całym świecie, zjednoczeni naszą lojalnością wobec Przysięgi Hipokratesa, uznajemy, że katastrofalna polityka zdrowia publicznego nałożona na lekarzy i naszych pacjentów w związku z COVID-19 jest kulminacją skorumpowanego sojuszu firm farmaceutycznych, ubezpieczeniowych i instytucji opieki zdrowotnej wraz z kontrolującymi je trustami finansowymi.
  https://naoku.info/globalny-szczyt-covidowy-wzywa-do-ratowania-zycia-pacjentow/

 11. jerzyjj said

  morawiecki – chłopczyk kaczora !!!

 12. maxi said

  Tu chodzi o olbrzymie zyski firm farmaceutycznych. Oni są ściśle powiązani ze służbą zdrowia i sprzedają olbrzymie ilości lekarstw i zastrzyków, często chodzi tutaj o specyfiki, które są całkowicie zbędne albo możliwe do zastąpienia przez tanie i nieszkodliwe leki ziołowe.
  Co jeszcze?
  W całej Europie są coraz dłuższe długie kolejki do lekarzy specjalistów, niektórzy nie rejestrują już nowych pacjentów, no ale jeżeli chodzi o cowidowe szpryce, to nie ma problemu, można się umówić choćby na następny dzień.

 13. Emilian58 said

  @Maksi
  Ale te firmy mają właścicieli. A ci mają następnych właścicieli. Jedni i drudzy mają wzajemnie swoje aktywa. Dlatego tak wielkie korporacje jak na przykład Black Rock czy Vanguard powinny zniknąć z powierzchni ziemi i nigdy nie wracać bo to korporacje niszczą świat!

 14. Olo said

  Doły z wapnem też mogą wrócić. Wszystko może wrócić.

 15. rugol said

  morawiecki won do israela

 16. Ad. 12

  Tu chodzi o olbrzymie zyski firm farmaceutycznych.

  Nie drogi panie. Te zyski, to tylko bonus. Tu chodzi o tresurę miliardów ludzi w uległości…

 17. UZA said

  „Tu chodzi o tresurę miliardów ludzi w uległości…”

  Tresura jest zaledwie środkiem a nie celem samym w sobie. Szatanowi chodzi o totalne unicestwienie ludzkości – pozbawienie wszystkich ludzi życia doczesnego i szczęśliwej wieczności (także tych biednych głupców, którzy mu służą, rojąc sobie, że będą bogami). Różnica jest tylko taka, że jednych tresuje się batem ( pięścią, buciorem, pałą, gazem, karabinem), a innych – marchewką (bonusami, grantami, nagrodami czy tylko pochwałą).

 18. Maya said

  WHO: Przez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury / Through public health to global dictatorship:

  https://www.bitchute.com/video/QkbBieSWDJxX/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: