Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  corintians o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  Lily o Szczytowanie przed dołowaniem
  corintians o Koncepcja goni koncepcję
  Gazda o Realne problemy z ukraińskimi…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wyczekiwanie w globalistycznym ogrójcu

Posted by Marucha w dniu 2022-05-18 (Środa)

Rzeczywistość NWO bez wątpienia można określić mianem fenomenalnej.

Nigdy dotąd Ludzkość nie doświadczała tak masowego frontalnego ataku szatana na swe istnienie i dziedzictwo Dzieci Bożych. Nigdy dotąd szatan nie posłużył się w swych knowaniach tak absurdalnym pretekstem jak „bezpieczeństwo sanitarne”.

Najdalej posunęły się w tej materii Chiny, które pod przywództwem Partii rozpoczęły wdrażanie tzw. „zero covid policy”.

W praktyce polega to na zamknięciu w ciasnych mieszkaniach dziesiątków milionów skośnookich istot, bez możliwości wychodzenia nawet na własny balkon, okresowego pozbawiania ich żywności, medykamentów, a nawet wody, oraz wybiórczego testowania na coś(?).

W przypadku „pozytywnych rezultatów” testów, rozdzielenia rodzin i deportacji do „centrów kwarantanny”, gdzie w antysanitarnych warunkach i gigantycznej ciasnocie, muszą oczekiwać dalszych testów, a tak naprawdę, śmierci.

Widać z tego wyraźnie, że nie tylko rozpoczęto tam masową depopulację nadmiernej ilości żywej siły roboczej, ale dodatkowo postanowiono dokonać tego z maksymalną dozą sadyzmu, testując przy okazji granice wytrzymałości.

Już teraz widać wyraźnie, że odarcie z Godności Dzieci Bożych owocuje pełną degradacją we wszystkich innych aspektach, takich jak poziom intelektualny i zdolności, a także odwaga, honor, czy godność. W porównaniu z tymi istotami, zwierzęta wydają się stać na wyższym poziomie rozwoju, a z całą już pewnością ich instynktowne odruchy nie pozwoliłby oprawcom na takie bezkarne traktowanie.

Nie inaczej ma się sytuacja na Zachodzie, gdzie zderzenie się społeczeństw z nowymi realiami NWO, obnażyło ich infantylizm, bezradność i ograniczenie umysłowe. Amerykanie i Francuzi biernie zaakceptowali gigantyczne fałszerstwa w wyborach prezydenckich, lub po prostu nic ich to nie obchodziło, tak jak narastające efekty „szczepiennictwa”.

Padają wyszczepieni sportowcy, piloci linii lotniczych, którzy musieli zaakceptować szprycę w celu utrzymania się na stanowisku. Niedawno w Los Angeles rozbił się prywatny samolot pilotowany przez wyszprycowanego kardiologa, powodując pożar kilku domów i ofiary śmiertelne. Ten przypadek rzuca dodatkowe światło na kwalifikacje amerykańskich medyków. Sprawnie realizują politykę walki z covidem, ale tylko wyjątkowi ignoranci pozwalają wyszprycować siebie samych!

Media zachwycają się wyczynem pasażera małego komercyjnego samolotu, który po utracie przytomności jedynego pilota, cudem dokonał lądowania na lotnisku południowej Florydy. Nikt nie zadaje pytań o przyczyny tych i wielu innych „wypadków”.

Szpitale nadal otrzymują wynagrodzenie za „leczenie” pacjentów, którego rezultatem jest śmierć od covida, którego sam Kill Gates ostatnio określił mianem „zwyczajnego grypowego wirusa”.

Sprawcy monstrualnych zbrodni, tacy jak Gates, Fauci, Schwab, nie tylko pozostają na wolności, ale nie krępują się w swych publicznych wypowiedziach, zapowiadających dalsze „sanitarne posunięcia” i wdrożenie „globalnego reżimu sanitarnego” z ponadnarodowego poziomu ONZ.

Wśród milionów „parlamentarzystów”, „przywódców”, członków rządów, policji, administracji, służb medycznych, wojska i wymiaru „sprawiedliwości”, nie znajdzie się nawet niewielka grupa, która zdając sobie sprawę z konsekwencji tej bierności, próbowałaby usunąć kilkusettysięczną grupę oligarchów, ich rodzin i prominentnych światowych wykonawców tych zbrodni.

Nawet w czasach Hitlera, czy Stalina sublimowały się ideowe grupy próbujące usunąć zło i ratować Ludzkość.

Jak głos wołającego na puszczy, na polu boju pozostała zatomizowana grupka straceńców, usiłująca uświadomić ogółowi konsekwencje takiego zaniechania, bezskutecznie mobilizująca Ludzkość do działania, na podobieństwo Chrystusa w Ogrójcu, daremnie próbującego obudzić swych apostołów. Ludzkość śpi zaprzepaszczając ostatnią szansę wyrwania się z objęć szatańskich globalistów.

Na przestrzeni trwania „pandemii” nie znalazł się nikt, kto w języku polskim przedstawiłby obywatelom całokształt tej największej zbrodni w dziejach Ludzkości. „Niezależne media” wolały zajmować się trzeciorzędnymi sprawami, odciągając jeszcze bardzie uwagę opinii publicznej od meritum zagrożeń. Nie ulega wątpliwości, że otrzymają one należną nagrodę z rąk Sprawiedliwego Sędziego.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Komentarzy 10 do “Wyczekiwanie w globalistycznym ogrójcu”

 1. bronek said

  To jest proces, który ja nazywam podmienianiem ludziom ich szarych komórek na szatańskie odchody przez tych – co to ich ojcem jest diabeł. Proces ten trwa przyjmując umownie od antyfrancuskiej rewolucji. Dzisiaj technologia pozwala za pomocą wielkich mediów (jakimś dziwnym trafem wszystkie one są w kosmatych łapkach) podstawiać ludziom taką a nie inną rzeczywistość, która z realem nie ma nic wspólnego. Ludzie w swojej większości nie zdając sobie sprawy z istnienia – REALU – zachowują się w tej rzeczywistości im podstawionej – adekwatnie do tej rzeczywistości. Tak to wygląda nie wdając się w szczegóły – natomiast celem jest globalna depopulacja i odczłowieczenie rodzaju ludzkiego.

 2. Maverick said

  Amerykańskie armaty są usuwane tymi dronami.

 3. UZA said

  „Najdalej posunęły się w tej materii Chiny (…) Widać z tego wyraźnie, że nie tylko rozpoczęto tam masową depopulację nadmiernej ilości żywej siły roboczej, ale dodatkowo postanowiono dokonać tego z maksymalną dozą sadyzmu, testując przy okazji granice wytrzymałości.”

  Nie zamierzam tu gloryfikować chińskich przywódców. Zdaję sobie sprawę, że święci oni nie są i nie cofną się przed poświęceniem własnych ludzi. Rzecz tylko w tym, że teraz nie jest odpowiedni moment na depopulację i testowanie wytrzymałości społeczeństwa. Nawet nasi to rozumieją i odpuścili nam z plandemiczym szaleństwem, a wytrawni chińscy gracze, rodacy Sun Tzu, mieliby być głupsi ?

  Wiem, że – zdaniem wielu osób – Chińczycy są dogadani z globalistami i mają się stać nowym centrum NWO. Rzecz w tym, że liczne świnie przywiązały się do starego koryta i nie zechcą go opuścić bez walki. Jednobiegunowy świat udaje się w filmach science fiction, lecz w świecie realnym może się okazać trudny do urzeczywistnienia, przynajmniej w drodze konsensusu. I dlatego wojna jest jak najbardziej prawdopodobna.

  W gruncie rzeczy my niewiele wiemy, co się w tych Chinach naprawdę dzieje. Może to jakieś wewnętrzne rozgrywki, może system kontroli okazał się niedoskonały i wykryto dywersję, a może wybuchła im jakaś prawdziwa epidemia albo doszło do innej katastrofy i postanowili to przykryć kowidem – trudno powiedzieć. Polityka „zero kowid” pasuje mi raczej do opętanych lewackich dziwolągów z Zachodu, a przecież Xi Jinping jest poważnym człowiekiem.

 4. Bezpartyjna said

  Możliwości są dwie:
  1) Diabeł pokona ludzkość i podzielimy los dinozaurów,
  albo
  2) Mimo wszystko zewrzemy szyki i przegonimy kusego gdzie jego miejsce, czyli do piekła.

  Falszywe i zbrodnicze ideologie, w tym faszyzm w pewnym momencie świata też wydawały się nie do pokonania a jednak z kretesem przegrały. Cóż, w Bogu jedyna nadzieja.

 5. Emilian58 said

  @bronek
  Marsz czarciego pomiotu na Europę już Kartagina zaczęła ale Rzym zrobił to co robi teraz Rosja. Tą „rewolucją” francuską rzeczywiście zaczęła się ekspansja chazarów na Europę kontynentalną. Ale zaczęli gady od opanowania Anglii. Wynajęli Cromwella do zabicia króla i przetrzebienia szlachty i to im otworzyło drogę do podboju świata. Choć oprócz nich jest jeszcze 400 pradawnych rodów, które od dawien dawna trzęsą światem. Są głęboko za kulisami i nie wszystkie przynależą do chazarii choć niewiele gadów różni.

 6. Emilian58 said

  @Bezpartyjna
  Ale Panu Bogu wypadało by pomóc!

 7. Emilian58 said

  Czy moje komentarze wciąż się moderują?

  ———–
  W nocy raczej nikt ich nie moderuje. A czasami i w ciągu dnia admin ma dziwaczne zachcianki: a to coś zjeść, a to pojechać sobie na wycieczkę, a to się przespać, a to pooglądać filmiki z kotami, a to pogrzebać w uchu… Leń – jednym słowem.
  Admin

 8. Emilian58 said

  @Admin
  Każdy lubi się polenić. Ja też czasem jak chcę się polenić to mocno bolę głowę.

  ———
  Bogiem a prawdą… nie żebym się sadził i chwalił… ale mówienie o lenistwie w przypadku osobnika, który przez 16 lat zamieścił tu 31 688 artykułów i 40 718 komentarzy (nie licząc dopisków) to jednak jest trochę niesprawiedliwe.
  😉
  Admin

 9. lewarek.pl said

  7.
  …pojechać sobie na wycieczkę…

  Przy prowadzeniu takiego ważnego portalu – wycieczki! Rozpusta! Widocznie Admin ma za mało obowiązków.

 10. NN said

  @ komentarze powyżej
  Tylko życzyć Gajowemu jak najdłuższego prowadzenia Gajówki. Dzień końca Gajówki …. zgroza. Mam tylko nadzieję, że będzie oficjalny komunikat zamieszczony przez upoważnioną osobę. A strona aktywna przez jeszcze jakiś czas.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: