Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
  Emilian58 o Matka skazana za zagłodzenie d…
  Emilian58 o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  angol o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Szczytowanie przed dołowaniem
  kolejny o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  kolejny o Realne problemy z ukraińskimi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  bryś o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Cyrk na kółkach” – Uciekające przed straszną wojną i zbrodniarzem Putinem Ukrainki wracają na Ukrainę w „wypasionych” samochodach.

Posted by Marucha w dniu 2022-05-20 (Piątek)

Tzw. „uchodźczynie z Ukrainy” wracają na Ukrainę w „wypasionych brykach”. Kolejki aut na granicy Polski z Ukrainą liczą po kilka kilometrów. Za kierownicami praktycznie same kobiety, które, jeszcze niecałe 2 miesiące temu uciekły do Polski podobno przed bombami strasznego „zbrodniarza” Putina.

Teraz wracają na Ukrainę za kierownicami aut po średnio 20-50 tysięcy sztuka. Ponieważ te Ukrainki podczas ok. 2 miesięcznego pobytu w Polsce żadną pracą się raczej nie zhańbiły może to oznaczać, że polski rząd za pieniądze Polaków, wydaje się, świetnie się nimi zaopiekował i finansowo ustawił.

Bo Jeszcze niedawno uciekały do Polski rzekomo z ”jedną walizką” i „w jednej koszuli”, a po zaledwie ok. 2 miesiącach wracają we własnych samochodach. Oznacza to również że Ukrainki są przekonane, że „zbrodniarz Putin” nie będzie ich bombardował, jak będą jechać przez Ukrainę w swoich nowych autach. No bo logicznie myśląc, gdyby się bały to by chyba nie wracały.

statystyk
https://statystyk.nowyekran24.com

Komentarzy 13 do “„Cyrk na kółkach” – Uciekające przed straszną wojną i zbrodniarzem Putinem Ukrainki wracają na Ukrainę w „wypasionych” samochodach.”

 1. Jack Ravenno said

  Za komentarz posłuży wyłącznie – „otóż to!” bo cóż więcej można tu dodać do tych spostrzeżeń…

 2. OutsiderR said

  Kolejki na wyjazd z Polski do Ukrainy są.
  Jedną z przyczyn jest ponoć zniesienie cła na wwożone do Ukrainy samochody.
  Skutki dla nas?
  Wzrosną ceny samochodów…

 3. osoba prywatna said

  Branża turystyczna przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami okresu wakacyjnego. Okazuje się jednak, że ma problemy z pozyskaniem pracowników sezonowych. Liczyła ona przede wszystkim na uchodźczynie z Ukrainy, lecz nie przejawiają one zbyt wielkiego zainteresowania ofertami pracy.
  http://autonom.pl/ukrainki-nie-szturmuja-ofert-pracy-w-turystyce/

 4. Piskorz said

  re 3 Szturmują w inny sposób; tyle lat temu w hotelu we Lwowie idąc korytarzem widzę drzwi od pokoju otwarte a tam młoda laska dupskiem prawie gołym zwróconym w kierunku drzwi /sic!!/ leży sobie i czeka na klienta. Nigdy nigdzie czegoś takiego nie widziałem; głupi byłem, że nie zapamiętałem nazwy hotelu /ale był ok/.

 5. NC said

  Dostały PSLe,otworzyły konta bankowe, kasa wpływa, to po co mają tu koczować?

 6. aniemow said

  Jest jeszcze lepiej , kto jest zorientowany w temacie – jakies 60-70% aut na Ukraińskich tablicach wjechało do Polski przedtem sprowadzonych z USA. Odkąd USA (jakies 7-8lat) wyparło Niemców z rynku aut używanych w Europie wschodniej, Amerykanie robią/robili potężny biznes w Polsce i Ukrainie oraz Rosji. Z moich źródeł wynika fakt że chociaż do Polski w ostatnich latach sprowadzanych jest bardzo dużo aut zza oceanu to Ukraina głownie zachodnia, importowała ich 5 razy więcej niz Polska tzn. licytowała 80% więcej tego niż Polacy, ale i Rosjanie brali ich jakąś część.

  Poza tym mam bieżące informacje „live” kto skąd jak usytuowany i dlaczego.. Niestety celowo z nimi rozmawiam w różnych miejscowościach i wypytuje ich o sytuacje.. Ich wiedza i narracja jest kopią USA, UE, NATO i PIS. Żeby to chociaż było coś w interesie Ukrainy.. Na szczęście ich nie uspokajam mówiąc im żeby nie myśleli że tu są bezpieczni wyjasniając im kim był Bandera i Hitler , jak zostali wykorzystani i że Niemcy stosują inną metodą tą samą politykę wobec Polski co Rosja u nich na Ukrainie ( z tym że Niemcy nieuzasadnioną)

  USA to niezłe sukinsyny – wypisują w USA papier niezdatny do użytku albo śmieć (salvage) w USA ,a śmietnik i złom pchają do Europy wschodniej w tym Ukrainy. Zbijają interes, trzepią kasę i uzależniają w ten czy inny sposób niewolników od „wolnego świata” , a później tworzą konflikt i sprzedają rakiety w dużej mierze za europejskie pieniądze.

  W Polsce i na Ukrainie nierób i zero wzbogaca się znacznie na pośrednictwie w handlu kwitami lub autami w dodatku utrzymuje się Zenka odciągnietego od pługu co to wyklepie wszystko za bezcen byle świeciło i nie było widać , gardząc tym samym realną gospodarką krajową i pracą. „like liberalism made in USA”

 7. aniemow said

  Amerykanie robią co chcą – jak na najwyższą warstwę społeczną w feudalizmie przystało . Życie niewolnika nie ma znaczenia ani wartości w Polityce.

  Pentagon i senat przyjęli ustawę na prawie 60mld$ pomocy Ukrainie w tym baterie przeciwlotnicze Patriot . (Budżet jest niewiele mniejszy od rocznego rosyjskiego budżetu wojskowego) – jeśli Putin nie jest częścią wielkiego resetu to musiał zrobić się purpurowy na wieści wywiadu na ten temat.

  Jeśli Rosjanie nie rozwalą tego sprzętu w transporcie to będą mieć problem , z kolei nie wiem czy USA utylizuje starą broń w ten sposób za Europejskie pieniądze czy co bo skąd mają pewność że ta broń nie zostanie przed użytkiem zamieniona w złom i nie popłynie w tym stanie do Chin .

 8. Od marca 2022r. bardzo WZROSŁA ilość SKRADZIONYCH samochodów w 3RP ! said

  Statystyki o SKARADZONYCH samochodach w Polsce od marca 2022r są porażające!

  Od momentu najazdu „przesiedlenców wojennych” na Polskę od lutego i marca 2022 r. do DZISIAJ bardzo WZROSŁA liczba kradzieży samochodów w 3RP, bo aż 60% WIĘCEJ w porównaniu ze staystykami z 2021r.

  Zwłaszcza tych SKRADZIONYCH samochodów o podwyższonym standarcie !

  Czy jest to efekt rosnących cen?

  Już od końca lutego 2022 r. a zwłaszcza od marca 2022r NAGLE jest bardzo zauważalne, że coraz częściej można zobaczyć na ulicach w Polsce, że ZWIĘKSZYŁA się ilość samochodów stojących na cegłach, ponieważ ktoś w nocy ukradł koła.

  Tem widok samochodu bez „kół” zrobił się tak CZĘSTY, a „polska policja” nie chce udzielać informacji i podać statystyki dotyczące kradzieży samochodów i kół samochodowych w obecnej Polsce zawałaszczonej przez MAFIOZÓW bezkarnego przestępczego gangu PiS+PO+SLD.

  To widać, że liczba skradzionych kół mocno wzrosła. Niestety statystyk kradzieży samych kół nie można otrzymać od „policji”, a dane z firm ubespieczeniowych za to są BARDZO porażające !

  „Polska władza PiS” od końca lutego nakazała wpuszczać na ŚLEPO przez wschodnią granicę do Polski motłoch bez ewidencji. Widzimy tego efekty !
  Od tego czasu BEZPIECZENSTWO życia polskich obywateli zamieszkałych w Polsce stało sie prawdziwym KOSZMAREM !!!

  Pytanie:
  W imię czego rozpoczoł się RABUNEK dóbr polskich tubylców przez rzadzacy BANDYCKI gang anty-polskich MEGA-złodzieji PiS+PO+SLD+PSL ???

 9. Kar said

  – jak to mowia; fortuna kolem sie toczy. Ukrainki w pewnym sensie robia dobra robote wywozac sparcialy niemiecki zlom..To odswiezy-odmlodzi poliniacki samochodowy rynek. Niemcy beda pchac do Polski zdrowsze/mlodsze rumaki. Rumaki, ktore wydalaja mniej co2.

  i Greta Thunberg pomacha mlodym pryszcz-cycuszkiem dajac wyrazy uznania dla inowacyjnej ukro-poliniackiej mysli..

  Slava dla 0/atomic # 8 !

 10. revers said

  Tak, poliniaki juz oddaly ostatnie rezerwy benzyny ukrom …

  https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2960792,Ukraina-otrzyma-benzyne-z-polskich-rezerw-Tak-dobrej-wspolpracy-jeszcze-nie-bylo

  i beda jechaly na zaglach , wiatrolapnych

  lub upowac beda benzyne po 5 euro za litr, daleko w szwabii.

  https://dorzeczy.pl/ekonomia/302542/sytuacja-na-stacjach-benzynowych-ceny-w-gore.html

 11. NC said

  Piszą o tym o dziwo amerykańskie lewicowe media:
  https://www.npr.org/2022/05/20/1099876370/ukraine-russia-poland-border-return

 12. Lily said

  Re 10; Revers.
  Wszystko w ramach.
  „Chwala Ukrainie Ukrainie chwala”.
  Wolal donioslym glosem na Majdanie w 2014r ,
  p…. Jaroslaw Kaczynski,
  z babki Franciszki Swiatkowskiej.

 13. Tafor said

  Re.9 Taa akurat .Młodszy nie znaczy że lepszy. Poliniaków będzie stać na używany …ale rower. Koszty napraw i utrzymania tych nowych kilkuletnich elektronicznych zabawek na kółkach przekroczą ich wartość .Celowo postarzane przez inżynierów mają wytrzymać do gwarancji a potem na złom. Dąży się do tego by nie posiadać aut tylko je wynajmować zgodnie z doktryną nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: