Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
  Emilian58 o Matka skazana za zagłodzenie d…
  Emilian58 o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  angol o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Szczytowanie przed dołowaniem
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rząd zamierza walczyć z dyskryminacją homoseksualistów i „mową nienawiści”

Posted by Marucha w dniu 2022-05-25 (Środa)

Gabinet premiera Mateusza Morawieckiego przyjął dzisiaj „Krajowy Programu Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2022-2030”. Do jego głównych założeń należą walka z dyskryminacją mniejszości seksualnych i narodowych oraz z „mową nienawiści”.

Rządzący zamierzają w tym celu między innymi wdrożyć przepisy przyjęte wcześniej przez Unię Europejską.

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wyjaśnia w swoim komunikacie, że „głównym celem polityki równego traktowania jest wyeliminowanie dyskryminacji z życia społecznego w Polsce”. Jej podstawowym zadaniem ma być „oddziaływanie na tworzenie i stosowanie prawa oraz wpływ na zachowania społeczne tak, aby nie była naruszana zasada równego traktowania”.

Z tego powodu rząd zamierza dokonać między innymi przeglądu ustawy z 2010 roku o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania, aby jej założenia zostały rzeczywiście wdrożone w życie.

Będzie to oznaczało walkę rządzących z „naruszaniem zasady równego traktowania, w szczególności ze względu na: płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną:. Poza tym gabinet Morawieckiego zamierza uświadamiać społeczeństwo choćby poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi.

W przypadku rynku pracy będziemy mieć do czynienia ze „wspieraniem wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy” i „promowaniem kobiet na stanowiskach kierowniczych”.

Szkoły mają natomiast wspomagać „rozwijanie pozytywnych relacji, kształtowanie postaw prospołecznych, altruistycznych, poszanowanie godności wszystkich osób i ich różnorodności”.

„Budowanie świadomości” wśród polskiego społeczeństwa będzie się z kolei odbywać poprzez kampanie społeczne. Ich podstawowym celem ma być „przeciwdziałanie dyskryminacji i kształtowanie tolerancji”.

To nie koniec. Dodatkowo rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy zobowiązał się do skuteczniejszego ścigania przestępstw związanych z „mową nienawiści”. Zresztą jej zwalczanie ma odbywać się także poprzez „promowanie języka opartego na szacunku i rzetelnych źródłach informacji”.

[Bydlęcej, przeradzającej się w bandytyzm nienawiści działaczy homoseksualnych do normalnych ludzi nikt, oczywiście, nie będzie zwalczał – admin]

Na podstawie: gov.pl, wnp.pl.
http://autonom.pl

Komentarzy 17 do “Rząd zamierza walczyć z dyskryminacją homoseksualistów i „mową nienawiści””

 1. jx said

  no i tyle z pisu, „dzielnie walczące” z zachodnia degeneracja prawo i sprawiedliwosc postanowiło odpuścić sobie te farsę i udawanie ze ma coś wspólnego z wola społeczeństwa i poszło na całość spuszczając gacie już nie tylko dla hameryki ale i jewropy, trzeba docenić ze przynajmniej szczerze, pewnie w krotce odkryjemy ze kaczor ma pociąg do ubierania szmat swojej babci a morawiecki identyfikuje się jako dzika świnia z ciałem złotej rybki, popcorn mi się skończył chyba poszukam biletów do moskwy bo lepiej obserwować ten cyrk z bezpiecznej odległości

 2. Leo said

  Interesujące czy Kaczyński w jakimś momencie przegrał z Rotszyldami czy był czosnkową pacynką od samego początku? Stawiam na to drugie wnioskując z historii.

 3. Maverick said

  Jeszcze w latach 80 tych zboczenia były chorobą psychiczną a teraz to normalne zachowanie nie dziwmy się że spada IQ z tego powodu całego narodu. Czyli zgodnie z zapowiedziami obłąkanego Bidena i jego wasali z PiS faceci w Polin też będą mogli rodzić dzieci, a obłąkani faceci udający kobiety rywalizować z nimi w sportcie. Ciekawych czasów dożyliśmy, tyle tylko że gniew boży tylko się nasiła i zniszczenie Goromy i Sodomy to było małe piwko przed tym co nas teraz czeka.

 4. Bezpartyjna said

  Grupa bezprawia w skrócie zwana „PiS” to dla mnie najohydniejszy oksymoron XXI wieku.
  To czysta kpina, wręcz drwina z polskiego narodu i mam ich już dawno serdecznie dość.

 5. Bezpartyjna said

  Okradają, wynaradawiają, poniżają , okłamują nas na wszystkie strony, a większość Polaków godzi się na takie traktowanie i nawet nie miałknie. To mnie bardzo martwi.

 6. Emilian58 said

  To było do przewidzenia. Ta chazarska banda z PRAWEM w nazwie ma wielu właścicieli ze szwiata a właściciele w TYM temacie są zgodni. Zastanawiam się jak TERAZ czują się ci betonowi wyborcy tego chazarskiego gangu?

 7. Boydar said

  „… ze względu na /…/ światopogląd …”

  A skąd une chcą znać światopogląd jeżeli np. taki antysemityzm jest zakazany do publikowania a nawet pomyślenia.

 8. Kojak said

  Rzad Prawa I Sprawiedliwosci ? Ani to rzad ,ani tez z prawem i sprawiedliwoscia nie maja nic wspolnego ! Grupa zdegenerowanych zydobanderowskich antypolskich lajdakow sterowAnych recznie przez zydohitlerowcow z Usraela ! Mowa nienawisci ? To jest typowy i zelazny jazgot zydowstwa . Mozna o nia oskarzyc kazdego, kto nie spodoba sie zydowskim lajdakom ! TO JEST W TEJ CHWILI PODSTAWA FORSOWANEGO ZYDOHITLERYZMU W POLSCE I JEWROPIE !

 9. Maverick said

  Polska nie jest wolna tylko jest kolonią chazarską, pozbawioną tożsamości, historii i kultury. Jest też powoli wynaradawiana.
  Marlon Brando już dawno nie żyje ale facet miał wartości i potrafił eskimosom z Hollywood wbić szpilę.
  Jak wiemy Hollywood o lat 60-tych sprzedawał antykylturę, aborcję, zboczenia, a ostatnio dodał gender i 67 rodzajów płci.
  Zmienia też język ludzki na woke culture język dla coraz to bardziej upośledzonych umysłowo ludzi.

  Posłuchajcie jak Marlon nie zaakceptował Oscara od rzydzianów.

 10. osoba prywatna said

 11. osoba prywatna said

 12. GZN said

  Dożyłem czasów … Mam dwóch wnuków; Piotrka – 6 lat i Mikołaja – 2 lata i nie chciałbym aby mieli w przyszłości mężów. Na ile wychowanie w rodzinie uchroni ich od wpływów zewnętrznych takich jak szkoła, środowisko, moda, państwo czy prawo. To jakiś obłęd; transseksualiści jakieś inne płci, LGBTQ. Skąd to się pojawiło w takiej ilości?
  Nie ogarniam już tego.

 13. Ale dlaczego? said

  Kurestwo wyszło z pis-u na widok publiczny. A publika klaska i bawi się dalej.
  A statek Polska zatapiany jest coraz szybciej.
  Chocholi taniec tzw. Polaków, nie widzących, źe woda już za kolana…

 14. Gość said

  Mowa nienawisci mniejszosci seksualne i inne pierdolenie tu szczególnie chodzi o ochronę ,,eskimosow” i nie krytykowanie ,nie wypowiadanie prawdy i tym podłym narodzie i tylko o to chodzi o dominację tej strasznych zarazy nad polskim narodem i zrobienie z nas bezwolne masy a każde słowo przeciw nim to właśnie mowa nienawiści , ksenofobia , antyeskimosizm i to jest to wzięcie Polaka za ryj i na glebę

 15. ! said

  Pokażcie ten artykuł waszym głosującym na pis proboszczom!

 16. UZA said

  Ad. 10) „Kilka zdjęć Salvadora Ramosa, osiemnastolatka, który…”

  Czy nazwanie tej istoty „osiemnastolatkiem ” przypadkiem jej nie obraża ? Może to osiemnastolatka albo osiemnastolatko ?

  Ad. 15) „Pokażcie ten artykuł waszym głosującym na pis proboszczom!”

  Niejeden się pewnie ucieszy, bo już nie może się doczekać błogosławienia par jednopłciowych. Pary dwupłciowe żyją w większości na „kocią łapę” , więc może z tymi jednopłciowymi statystyki się poprawią. Niby dlaczego nie ? Skoro można zamykać kościoły na Wielkanoc, umieszczać płyn do dezynfekcji obok Tabernakulum i przy wejściu – zamiast wody święconej, to znaczy, że wszystko można.

 17. Bezpartyjna said

  „Oficjalne wejście przez rząd Mateusza Morawieckiego na ścieżkę rewolucji ukrytej za sloganami walki z dyskryminacją zaskakuje tylko na pierwszy rzut oka. Tak naprawdę jest jednak konsekwencją tego wszystkiego, co kolejne „nocne”, dzienne i „dobre” zmiany prezentują przecież nie od dzisiaj, podążając konsekwentnie za globalistyczną agendą…”

  https://pch24.pl/zjednoczona-prawica-na-teczowej-sciezce-niestety-zabiera-rowniez-polske/

  Dla władzy i mamony nierząd zrobi wszystko co „ue” i globaliści sobie zażyczą👺👹

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: