Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Były ksiądz SKAZANY! Sąd wymierzył karę… za „opinię wywołującą negatywne emocje”!

Posted by Marucha w dniu 2022-05-27 (Piątek)

Były ksiądz Jacek Międlar został skazany na rok ograniczenia wolności za nazwanie Gazety Wyborczej „propagandową tubą”, Michnika „Szechterem” oraz za słowa „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści”. Sędzia powołał się przy tym na nieistniejący przepis.

Jacek Międlar napisał na Facebooku: „Kochani, sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Krzysztof Głowacki, podtrzymał mi wyrok roku ograniczenia wolności za nazwanie Gazety Wyborczej „propagandową tubą”, Michnika „Szechterem” oraz za „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści”!

Gwałcąc prawo sąd stwierdził, że „nie można wyrażać opinii wywołujących negatywne emocje” i w ten sposób naruszył prawo materialne kodeksu karnego w brzmieniu art. 256 k.k., gdzie mowa jest o tzw. nawoływaniu do nienawiści, kiedy to sędzia wymyślił, że przestępstwem jest nawoływanie do negatywnych emocji, co jest jego urojeniem.

Ponadto słowo „nawoływanie” znaczy w języku polskim wzywanie wielokrotnie do czegoś, nie może to być więc jednokrotne wzywanie. Takie rozumienie przepisu prawa karnego stanowi niedopuszczalną wykładnię rozszerzającą, która dla lewactwa w togach jest zdaje się być standardem!”.

Międlar dodał też: „Teraz, po uprawomocnieniu się wyroku, nie dość, że przez 12 miesięcy będzie mi się zabierało cenny czas na pracę zarobkową, konstruktywną pracę publicystyczną i pisanie książki z relacjami Świadków ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, to równocześnie obciążono mnie kosztami procesowymi w wysokości niemal 5 tysięcy złotych! Mając na uwadze, że podobnych – kompletnie irracjonalnych postępowań (np. za kazanie wygłoszone w Białymstoku) – jest kilka, to należ przyjąć, że dziś próbuje się mnie zamęczyć obciążeniami finansowymi!”.

Kara 12 miesięcy ograniczenia wolności polega na wykonywaniu prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Poszło zaś o wypowiedź podczas manifestacji: „To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi we Wrocławiu, to że Dutkiewicz i Żydzi mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wynik naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności”; „tuby propagandowe rodem z tej tuby, która jest obok nas, żydo-ukraińca Szechtera zwanego Michnikiem”, „żydowska, marksistowska horda”.

Prokurator Justyna Trzcińska oskarżyła publicystę z art. 256 k.k. W akcie oskarżenia czytamy: „w dniu 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu podczas zgromadzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości publicznie znieważał oraz nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych wobec osób narodowości żydowskiej i ukraińskiej, głosząc treści mające na celu wywołanie wrogości, znieważenie i stanowiące groźby wobec tych grup narodowościowych”.

Decyzję sędziego podsumowano następująco:

„Uzasadnienie ustne Sądu II instancji jest wręcz skandaliczne i jest jawnym pogwałceniem przepisów prawa karnego, a zwłaszcza zdrowego rozsądku. Krzysztof Głowacki, sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu, ustnie uzasadniając wyrok stwierdził, że nie można „wyrażać opinii wywołujących negatywne emocje na tle różnorodności”. Ba, stwierdził, że moje opinie na temat Gazety Wyborczej, Michnika i szerzenia treści talmudycznych w synagogach są tak oczywiste, że nie potrzeba powoływania nowych biegłych, na co wskazywali prawnicy w apelacji. Jak to się ma do konstytucyjnego prawa do wolności wyrażania swoich opinii? Przecież idąc tokiem rozumowania Głowackiego niemal każda opinia (także ta – jak w tym przypadku – zgodna ze stanem faktycznym), która może nie spodobać się Żydom czy Michnikowi, ponieważ ich zdaniem wywołuje negatywne emocje”.

Trudno nie uznać, że wyrok ten jest niezwykle niebezpieczny, bo prawie każda wypowiedź, nie tylko krytyczna, może wywołać w kimś złe emocje. Wystarczy, że komuś nie podoba się nasze zdanie. Jest to przerażający tok myślenia, który prowadzi do tego, że w zasadzie można skazać każdego. W sposób szczególny oczywiście można wykorzystać to przeciwko dziennikarzom i publicystom, jak to zrobiono w tym wypadku.

Autor: Chris Klinsky
https://prawy.pl

Komentarzy 28 do “Były ksiądz SKAZANY! Sąd wymierzył karę… za „opinię wywołującą negatywne emocje”!”

 1. Wanderer said

  Qrwa co za swiat..

  Czekam z utesknieniem zeby Rosja zmienila ten zydowski swiat.

 2. Boydar said

  I tak się smutno kończy ignorowanie Gajówki –

  „Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego” (wyrok sądowy z 26 września 2005, sygn. III C 1225, orzeczony w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak).

 3. Piotr B. said

  Gdyby michnik dowiedzial sie ile negatywnych emocji UN we mnie wywolal ,to juz by sie kwalifikowal na dozywocie…wg tego sedziego.

 4. OutsiderR said

  A jeśli… negatywne emocje wywołuje wyrok tego sądu, to co zrobić?

 5. Kojak said

  Krzysztof Glowacki ? Trzeba zapamietac nazwisko tej gnidy i nieustannie je przypminac. To samo o tej pseudoprokurator ! NIech lajdacy nie mysla ze sa bezimienni Sedzia i prokurator wydajacy wyroki ostentacyjnie niemoralne sa zwyklymi bandziorami niczym nie rozniacymi sie od sedziow hitlerowcow i sedziow stalinowskich

 6. Maverick said

  Rzydziany stały za rewolucją komunistyczną, rytualny mord na rodzinie carskiej to też ich robota a potem wymordowanie milionów Słowian. Całe NKWD było rzydziańskie, w Katyniu Polaków też Polakom w potylice strzelali oni, ale także ponad 25 tysięcy Rosjan wymordowali ci enkawudziści okolicach Katynia. Teraz lubią zwalać winnę na jakiś mistycznych niby sowietów.

  Lubują się w falszowaniu historii. To oni zamordowali Pileckiego.

  A dzisiaj go używają do ukrywania swoich zbrodni i stroją się na patriotów.

  https://gloria.tv/post/RiaHciJNW6Ez3uxVmBLxBJQfc

 7. osoba prywatna said

  KST 2 0
  piątek, 27 maja 2022, 22:41:36

  Wolność#werka1321#miarka

  Na tym właśnie polega problem, że ten parszywy żyd udaje Polaka, Niemca, Czecha, Amerykanina, Rosjanina, Ukraińca i każdego, w którym kraju pasożyduje.
  Jako mały chłopiec w wieku komunijnym w 1968 roku zostałem przez moją przyszywaną ciotkę – repatriantkę z Kresów z „doświadczeniem syberyjskim” – uświadomiony co do ilości żydów w ówczesnej Polsce czyli w PRL.
  W związku z tamtejszymi wydarzeniami jako „kumate dziecko” spytałem się naiwnie mojej ciotki, o co ta cała awantura skoro ja żadnego żyda na oczy nie widzę ?
  W odpowiedzi usłyszałem, że „Oh, dziecko ! Ich jest pełno wokół nas i udają Polaków, a nas nienawidzą”.
  Po latach nauczyłem się „jako-tako” rozpoznawać czy domyślać się kto z moich znajomych jest prawdopodobnie żydem, bo oczywiście żadne to ścierwo samo z siebie do tego nigdy się nie przyznało.
  I tak wyszło mi, że te „laski”, które chętnie „dawały dupy” to w większości były właśnie „pochodzenia żydowskiego”, a nawet znałem taką, która wychodząc za mąż za Polaka najpierw dała się rozdziewiczyć znajomemu żydowi i niewiele brakowało, żebym w tym „rozdziewiczaniu” jako ich najbliższy kumpel uczestniczył, ale widocznie nie dopuszczono mnie do tego rytuału tylko poinformowano „po czynie”.
  To by nawet się zgadzało z doświadczeniem historycznym, bo wiele jest przekazów jak to „żydowskie dupy” omamiły chrześcijańskich i nie tylko królów ku zgubie swoich królestw.
  Tak więc osobiście uważam, że etymologia obecnie najczęściej używanego w języku polskim słowa „kurwa” wskazuje właśnie na określenie „żydowskiej kurwy dającej dupy każdemu kto był tego wg nich wart, bo był w tym interes”.
  I tak bardzo wielu królów, nie tylko polskich, w ten właśnie sposób swoje królestwa zwyczajnie „przekurwiło z żydowskimi kurwami”.
  Oczywiści to nie jest wina tych kurew, że się kurwiły, ale całkowita wina tych królów , co się skurwili.
  No i po latach dopiero bodajże w 1989 roku w pierwszy dzień zniesienia obowiązku wizowego na „Zachodzie” dla Polaków wylądowałem na lotnisku w Zurichu gdzie pierwszy raz na własne oczy zobaczyłem tych „mitycznych Żydów w chałatach”, których w PRL nikt nie widział, ale za sąsiada co dziesiątego miał właśnie zakamuflowanego żyda.
  KST

  ikulalibal komentarze użytkownika 0 0
  sobota, 28 maja 2022, 04:38:18

  Choć dalej uważam że jest w tym info coś dziwnego,a haaretz przynależący do mordercy i złodzieja

  Leonida Newzlina to narzędzie manipulacji,ale sprawiedliwie przyznać muszę że na przestrzeni ostatnich miesięcy a zwłaszcza tygodni rzeczywistość co rusz mnie zaskakuje.
  Gdyby nie odwieczne kundlostwo polskich polityków świat byłby nierozpoznawalny.
  Jeśli jeszcze dwa lata temu ktoś powiedział że Żydzi z jakiś niepojętych powodów opowiedzą się po stronie neo banderyzmu ryzykując utratą pozycji holocaustycznych ofiar dzięki której niekiepsko żyli przez dziesięciolecia,to byłby przeze mnie uznany za fantastę.A jednak.

 8. Piskorz said

  re 1 zeby Rosja zmienila ten zydowski swiat.”….przypomina mi się powiedzenie; lekarzu ulecz siebie samego !!

  ———-
  A kto, Pana zdaniem może to zrobić? No kto, kurwa? USA? Judeo-ukropolin? Może Gwatemala?
  Admin

 9. Piskorz said

  re 7 gdzie pierwszy raz na własne oczy zobaczyłem tych „mitycznych Żydów w chałatach”,”” A ja tych „swoich” x pierwszy widziałem a w Antwerpii stali wielką grupa na ulicy w tych chałatach, myckach i pejsach jak frędzle..
  Jak półdiabły wyglądali..dosłownie.!

 10. Boydar said

  Dlaczego pół ?

 11. kontra said

  pisowska Prokurator Justyna Trzcińska czy to rodzina sędzi Maria Trzcińska?

 12. kontra said

  re 10
  bo buty mieli

 13. Piskorz said

  re 8 Nie wiem. Ale Rosja miała szansę zrobić z WNP…równowagę dla UE..!! Nie wiem dlaczego to nie wyszło…Ale np. wiele państw ./religie, rozb. świad. narodowej/ może to było hamulcem + inne czynniki !!. A może Rosjanie nie mieli takich planów /?/. Brzezinski ocenia to w różnych aspektach. Oni mają multum swoich problemów, aby naprawiać/poprawiać świat.!

  ———
  A może dlatego, że Rosja ma przeciwko sobie najpotężniejszych skurwysynów na świecie? A pier*olone w ryj polactwo zamiast jej pomagać, to ciska w nią kamieniami i ujada?
  Admin

 14. Piskorz said

  re 10 P. Boydar..bo rogów i ogonów nie mieli .

 15. Boydar said

  Jak wygrają tą wojnę (a wygrają niewątpliwie, bo inaczej by nie zaczynali) to i problemy „swoje” im się skończą. A u nas gdyby zostali tylko muzycy to też.

 16. Piskorz said

  re 13 A pier*olone w ryj polactwo zamiast jej pomagać, to ciska w nią kamieniami i ujada?
  Admin Panie Marucha, nie tylko polactwo, od tego trzeba zacząć!! A poza tym Rosja /największy kraj świata/, proszę porównać z takim np Luxemburgiem…logiczne że taki karłem łatwiej rządzić niż takim kolosem jak Rosja.

  ———
  Polactwo winno mieć więcej rozumu i doświadczeń, niż tacy holenderscy pederaści albo szwedzkie lesbijki.
  Admin

 17. Anucha said

  Cieszcie się ludziska , że na gajówce jest jak u Pana Boga za piecem.
  Za te wszystkie nasze wpisy , zjedlibyśmy własne zęby na czarnym chlebie.
  Co prawda nie nad Morzem Białym ale Martwym.
  Te bladzie żywemu nie przepuszczą

 18. Wywrotowiec said

  do 17 Anucha:
  Mysli pan ,ze jeszcze nas nie ponagrywali?

 19. Ale dlaczego? said

  Polaków czy chrześcijan w polin moźna wyzywać, pomawiać a nawet bić. I tzw. sądy i prokuratorzy nie widzą problemu. Ale jak ktoś skrytykuje żyda, banderowca, to NIEDOBRA JEST.
  Likwidacja Polski i Polaków przez kurwy pisowskie postępuje wg planu.
  Pamiętacie drodzy Gajówkowicze słowa z telefonu do R. M.?
  Albo słowa Hartmana o Polakach. Polactwo nawet nie zauważyło, jak onże wierny swoim słowom wystąpił w „Klerze”. Polactwu film się podobał, nawet podobno wierzącym. Wiem, bo znam takich. Na google film ma ponad 80% pozytywów. No i klerowi specyjalnie nie przeszkadzał. Ani nie wpłynął na to co się dzieje w KK w Polsce…

 20. AlexSailor said

  A co z Konwencją o zwalczaniu niewolnictwa?
  Niestety, nikt sensowny w Polsce nie dojdzie do władzy, nie ma się co łudzi.
  Gdyby doszedł, to by się działo.
  Niestety nie ma na to szans.

 21. Maverick said

  Ten sędzia z Wrocka ( to miasto jest siedliskiem hucpy) zachował się tak samo jak ten co skazywał Pileckiego. Rządy PiS coraz bardziej przypominają rządy Bieruta. Jednak starzy ludzie w Polin są tak urobieni marchewką wyborczą że mino faktu że są antychrześcijańscy głosują na nich. Po spotkaniu z Yuval Noah Harari już Matołusz M. zapowiedział legalizację związków zboczków, ale większości to nie przeszkadza, po prostu podkręcają śrubę powoli te rzydziany.

  W Obronie Jaka Międlara polecam pisanie listów do Ministerstwa Sprawiedliwości o odebranie uprawnień prawniczych temu sędziemu, kary pienieżnej na odszkodowanie dla Jacka M, i pozbawienie tego sędziego zajmowania pozycji społecznych na zawsze.

 22. Maya said

  O Wołyniu? To niedobra mówić teraz!

 23. Emilian58 said

  Ten tak zwany wymiar sprawiedliwości to prawie w całości jest chazarski. A funkcje i stanowiska często przechodzą z ojca na syna.

 24. Anucha said

  @18
  Myślę , że wszystko w rękach Pana Gajowego.
  Nie znam się , na jakiej zasadzie działa gajówka.
  Może Gospodarz nam wyjaśni.
  Czy służby mogą zidentyfikować antysemitnika Anuchę. 😀

 25. Boydar said

  @ Pan Anucha

  Myślenie w tą stronę to nie jest dobry pomysł.

 26. Marucha said

  Re 24:
  Myślę, że mogą przynajmniej ustalić jego adres IP.

 27. Teraz sędzia powinien być skazany za „opinię wywołującą negatywne emocje”!

 28. Andzia said

  Przecież wydają wyroki w imieniu RP. Z tego żyją. Koń jaki jest każdy widzi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: