Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Proletariat moralny

Posted by Marucha w dniu 2022-05-27 (Piątek)

Nie potrafiłem się skupić by dokończyć książkę. Wybrałem telewizor. Przełączając późnym wieczorem kanały trafiłem na programy, które najpierw mną wstrząsnęły, zasmuciły a potem zastanowiły.

Pierwszy z nich nazywa się „Magia nagości” i należy do kategorii reality-show. Najprawdopodobniej jest nadawany cyklicznie. Prowadzi go aktorka z serialu „Ranczo”. Zasady są proste. Uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie nagiego ciała tych osób. Najpierw przypatrują się genitaliom, później torsowi zaś na końcu widzą twarz kandydatów. Komentują wielkość piersi, liczne tatuaże czy obrzeżnego penisa.

Są tam osoby hetero jak i homoseksualne. Osłupiony tym co zobaczyłem zerknąłem na inne kanały w paśmie rozrywkowym. Po niedługiej chwili znalazłem tam kolejne perełki „Finding Prince Charming” i „Warsaw Shore”.

Ten pierwszy polega na tym, że 13 homoseksualistów zabiega o względy jednego, którego nazywają księciem. Nie dałem rady, więc przełączyłem. W drugim zaś grupa młodych ludzi w wieku 20-30 lat upija się, kopuluje, przeklina, wymiotuje. I to wszystko!

Postanowiłem obejrzeć ten odcinek do końca, co nie było łatwe. Cały odcinek pokazywał jak grupa ludzi omawiała w niezwykle wulgarny sposób to, że wieczorem się upiją. Drugą kwestią było to kto się z kim prześpi. Całą tą ruje i ochlaj obserwuje jakiś Wielki Brat wyznaczając uczestnikom zadania, za których wykonanie grupa dostanie jako nagrodę możliwość dalszego chlania. Tym razem już w jakimś klubie na mieście.

Rozmowy uczestników były prowadzone w jakimś wulgarnym żargonie, który trochę przypominał język polski. Przy nich przysłowiowy menel spod budki z piwem mówi wspaniałą literacką polszczyzną. Tu już słowa „k…” i „p…ć” nie były przerywnikami normalnego tekstu, ale to raczej normalne słowa były egzotycznymi wtrąceniami w ich języku. Całość robiła skrajnie niskie, obrzydliwe, chamskie, nikczemne i wulgarne wrażenie. To byli autentyczni ludzie, nie aktorzy mający odgrywać rolę wulgarnych debili. Nie jestem wstanie sobie wyobrazić co muszą czuć rodzicie, dziadkowie, wujkowie tych ludzi.

Programów tego typu jest coraz więcej i coraz częściej w czasie największej oglądalności. Pamiętam pierwsze odcinki „Big Brother” lub programu „Bar” sprzed wielu lat i zauważyłem wyraźnie jak daleko granice się poprzesuwały. Nie wierzę w takie przypadki.

Siedziałem na balkonie i zastanawiałem się jaki jest cel propagowania tak chorych wzorców? Komu może to służyć? Sam argument finansowy do mnie słabo przemawia. Mój wniosek jest następujący: umocnienie takich wzorców i takich zachowań ma upodlić młodych ludzi biorących udział w tych chorych zabawach, jak również tych, którzy to oglądają. Przeciwnikowi zależy by obraz tej młodzieży był na tyle odrażający, żeby nikomu z tych „lepszych i wybranych” nie zachciało się do nich wyciągać ręki.

Przeciwnikowi może iść o to by do kategorii bezmyślnego, wulgarnego motłochu zepchnąć maksymalną liczbę ludzi drugiej kategorii. Ci ludzie są już dzisiaj w nowoczesnym i skomputeryzowanym świecie niepotrzebni, są przeznaczeni do bezkrwawego holokaustu w najbliższych pokoleniach. Być może chodzi o to by bariera moralnej degradacji stała się granicą nie do przebycia dla tych z góry i nie do odwrotu dla tych z dołu.

W dotychczasowej historii rewolucji i ruchów społecznych częstym zjawiskiem był fakt, że za biedotą, uciemiężonymi i upodlonymi warstwami społecznymi ujmował się jakiś zwariowany hrabia, ksiądz idealista czy zafiksowany na punkcie czynienia dobra intelektualista. Z takich ludzi rekrutowali się często ideolodzy, inspiratorzy, twórcy wielkich idei. Przywódcy, którzy obalali to co złe a tworzyli nowe i lepsze. Ich główną motywacją był imperatyw moralny. Byli oni przekonani, że upodlenie tych ludzi ma charakter przede wszystkim majątkowy a dopiero później intelektualny, moralny czy zdrowotny. I w tamtym czasie oczywiście mieli rację.

Teraz ma być odwrotnie. Wystarczyły dwa-trzy pokolenia ludzi wychowanych najpierw na TV, później Internecie, aby dokonało się to o co Przeciwnikowi chodzi najbardziej. Stworzyli pokolenie ludzi bez przyszłości, których nikt, kto by to potrafił, nie będzie chciał bronić.

Biedotę poprzedniej epoki nazwano proletariatem, od łacińskiego słowa PROLES, czyli potomstwo, ponieważ jedynym realnym co posiadali były dzieci. Nędzarze obecnej epoki już na te określenie nie zasługują, ponieważ teraz najbardziej chodzi właśnie o to by ich pozbawić potomstwa. Drogą do tego jest cała współczesna cywilizacja śmierci, moralne upodlenie, promocja seksualnych dziwactw jakie im serwują media na usługach Przeciwnika. Jedynym ratunkiem pozytywizm, postawienie na tradycję i uświadamianie.

Łukasz Marcin Jastrzębski
https://myslpolska.info

Komentarzy 26 do “Proletariat moralny”

 1. Ignorant said

  To sie nazywa „ksztaltowanie falszywych zachowan normatywnych” i wcale nie ma nikogo upadlac, tylko przekonac wiekszosc, ze pokazywane zachowania sa norma. Cel jest taki, zeby osmielic ludzi do nasladowania i przerobic ich na „nawoz historii”.

 2. Agnieszka said

  A nasza piękna PiSiorska „prawica”, która ma od lat większość w sejmie, na to wszystko pozwala. A nasz „święty” (w cudzysłowiu niestety), kremówkowy polski kościół katolicki z biskupami na to pozwala. I co o tym myśleć?

 3. bryś said

  Oglądalność tego syfu to jakieś 100 000 osób. I chyba nie będzie drugiego sezonu.

 4. Leo said

  @Ignorant ma rację. W centrum handlowym wisi tu „reklama” ciuchów nie będąca reklamą a częścią tego, o czym pisze. Na wielkim zdjęciu jest latynoski, półnagi, wytatuowany gangster jak z Mara Salvatrucha, Europejka przebrana za prostytutkę i oczywiście coś czarnego z kością w nosie.

  To nie jest dla nas, to dla naszych dzieciaków. Mają się przyzwyczajać do deprawacji i życia na dnie. A jeśli mówisz takie rzeczy jak my tutaj, to jesteś starym, zacofanym naziolem i rasistą.

  BTW nawet przez delikatne zasugerowanie, że świat nie wygląda tak, jak michnik maluje, straciłem znajomych, o których myślałem, że są mądrymi ludźmi. Ale jak powiedział inny, wspólny znajomy, z Wyborczą nie wygrasz.

 5. Bart z LAsu said

  Ad.4 Lepsza jedna porządna siekierka niż pięć byle-jakich… Ze tzw. znajomymi tak samo jest.

 6. minka said

  AMERYKAŃSKI AMBASADOR {ŻYD MAREK BRZEZIŃSKI} SPONSORUJE LOBBY LGBT W POLSCE. PREZES ORGANIZACJI PRO-LIFE WZYWA GO DO ZAPRZESTANIA

  Prezes Fundacji Pro-Prawo do Życia skierował list otwarty do amerykańskiego ambasadora w Polsce. W piśmie szef organizacji pro- life wzywa dyplomatę do zaprzestania promocji imprez niszczących moralność polskiego narodu.
  Mark Brzeziński, ambasador Stanów Zjednoczonych, dołączył do grona sponsorów jednej z inicjatyw stowarzyszenia „Grupa Stonewall”. Ugrupowanie zajmuje się promocją ideologii gender i nienaturalnych zachowań seksualnych.

  Jak donosi stronazycia.pl, organizacja „znana jest z akcji niszczących moralność naszego społeczeństwa, w szczególności wśród najmłodszych. (…) zachęca polskie dzieci i młodzież do rozwiązłości. Wedle relacji byłego prezesa (…) Stonewall, oglądanie pornografii oraz seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu, to standard w jego środowisku”. Ugrupowanie „chwali się też wydaniem publikacji, w której w pozytywnym świetle przedstawione są orgie seksualne z udziałem kilkunastoletnich chłopców”.

  Na zaangażowanie dyplomaty we współpracę z tak skrajnym środowiskiem zareagował prezes Fundacji Pro-Prawo do Życia, Mariusz Dzierżawski. Aktywista skierował do Marka Brzezińskiego list, w którym wezwał go do zaprzestania promocji skandalicznych inicjatyw. Poniżej prezentujemy pełną treść pisma.
  Źródła: stronazycia.pl – FA

  Szanowny Panie Ambasadorze!

  Kierowana przez Pana Ambasada jest wymieniona jako sponsor inicjatywy organizowanej przez Grupę Stonewall z Poznania, która promuje akcje niszczące moralność i zabijanie poczętych dzieci.

  Grupa Stonewall znana jest między innymi ze szkoleń wykonywania lewatywy przed seksem analnym, a także publikacji poradnika seksu oralnego.
  Poznańscy homoseksualiści chwalą się również wydaniem publikacji, w której w pozytywnym świetle przedstawione są odbywające się w Poznaniu orgie seksualne z udziałem kilkunastoletnich chłopców. W innych materiałach zajmują się również promocją rozwiązłości. Oferta Grupy Stonewall skierowana jest głównie do młodzieży.

  Ze słów byłego prezesa Grupy Stonewall wynika, że oglądanie pornografii oraz seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu, jest standardem w tym środowisku.
  Jak Pan wie, taki styl życia powoduje choroby weneryczne, choroby odbytu i wiele innych schorzeń. Niszczy również młodych ludzi duchowo, na skutek czego stają się niezdolni do budowania trwałych relacji międzyludzkich, a w szczególności do małżeństwa i wychowania dzieci.

  Być może zna Pan cytat z Aktu fundacyjnego Akademii Zamojskiej z roku 1600: „Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Prawdę tę znali okupanci Polski, którzy dążyli do zniszczenia naszej Ojczyzny poprzez demoralizację młodych Polaków.

  Podczas parad homoseksualnych, wspieranych przez Pański rząd, atakowany jest Kościół Katolicki i symbole religijne. Tu również widać podobieństwo do działań zaborców i okupantów naszego kraju.

  Polacy postrzegali i postrzegają Stany Zjednoczone jako przyjaciela. Wsparcie, którego udziela od lat Ambasada USA przedsięwzięciom atakującym tożsamość naszego narodu i demoralizującym młodzież, stawia pod znakiem zapytania życzliwość Pańskiego rządu dla Polski.

  Dlatego zwracam się do Pana z apelem o wycofanie się z promocji imprez, które szkodzą Polsce i Polakom, a także niszczą zaufanie między naszymi narodami.

  Z poważaniem,

  Mariusz Dzierżawski
  Członek Zarządu
  Fundacji Pro – Prawo do życia

  http://www.wicipolskie.org/?p=61304

 7. Emilian58 said

  Teraz prawie we wszystkich tvdajniach trwa festiwal badziewia. I widać wyraźnie że liczba oglądaczy nie za bardzo ma znaczenie dla losów dalszej części tego chłamu.

 8. UZA said

  „Nie jestem wstanie sobie wyobrazić co muszą czuć rodzicie, dziadkowie, wujkowie tych ludzi.”

  Z pewnością czują dumę, że latorośl była w telewizji.

  „Przeciwnikowi może iść o to by do kategorii bezmyślnego, wulgarnego motłochu zepchnąć maksymalną liczbę ludzi drugiej kategorii. Ci ludzie są już dzisiaj w nowoczesnym i skomputeryzowanym świecie niepotrzebni, są przeznaczeni do bezkrwawego holokaustu w najbliższych pokoleniach. Być może chodzi o to by bariera moralnej degradacji stała się granicą nie do przebycia dla tych z góry i nie do odwrotu dla tych z dołu.”

  Sadzę, że Szanowny Autor przecenia Przeciwnika . Owi „ludzie pierwszej kategorii”, współczesne „elity” różnią się od plebsu tylko zapisami na kontach, strojem i stanem posiadania, a może także poziomem i skalą perwersji . Ich przedstawiciele są wulgarni, kierują się niskimi pobudkami i popędami, a ponieważ uroili sobie, że są bogami , to kształtują motłoch na swój obraz i podobieństwo.

 9. Wanderer said

  Leo,

  Ja stracilem i znajomych i rodzine.
  Ale musze przyznac ze nie czuje sie z tym zle. Widocznie „nie pasuje” do nich.
  Cos jednak daje mi radosc ze nie jestem sam.

 10. Bezpartyjna said

  Panie Wanderer,

  z tego co zauważyłam jest Pan wrażliwym człowiekiem, może wydam się oportunistką, lecz ja gdy zorientowalam się, że moi znajomi (prawie wszyscy jak jeden mąż) stali się wyznawcami pseudo pandemii i innych bzdur, zaczęłam unikać kłopotliwych tematów i … czekam aż może Bóg ześle na nich pewien rodzaj oświecenia.
  Ale faktycznie z pewnymi osobami zerwałam kontakty w myśl powiedzenia „lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć” albo „kto z kim przystaje takim się staje”.
  Pzdr.

 11. UZA said

  „…gdy zorientowalam się, że moi znajomi (prawie wszyscy jak jeden mąż) stali się wyznawcami pseudo pandemii i innych bzdur, zaczęłam unikać kłopotliwych tematów i … czekam aż może Bóg ześle na nich pewien rodzaj oświecenia.”

  Postępuję tak samo jak Pani Bezpartyjna, bo też moi starsi znajomi i krewni „wszyscy jak jeden mąż” uwierzyli w pandemię i okropnie się przestraszyli, a młodsi, jeśli nawet nie uwierzyli, to dali się wyszczepić dla kariery. Tylko nieliczni młodsi zachowali zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy, toteż jedynie w ich towarzystwie mogłam się poczuć swobodnie. Co do reszty, to oni sami wręcz nalegali, żeby w rozmowach nie poruszać drażliwego tematu kowida albo przyjęli taką konwencję bez wyraźnego uzgodnienia. A jakieś oświecenie Pan Bóg już na nich zesłał, bo w temacie uchodźców-przesiedleńców z Ukrainy są dość sceptyczni. Choć muszę z przykrością stwierdzić, że w kwestii ukraińskiej jest odwrotnie niż w temacie kowida – tu starsi wykazują więcej zdrowego rozsądku a młodzi – łatwowierności. Źle to wróży naszej biednej Ojczyźnie , bo przecież to młodzi są przyszłością.

 12. Marucha said

  Nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjaźni z kowidiotami albo banderofilami. Z większością zerwałem faktycznie stosunki, co uwolniło mnie od toksycznych kontaktów.

 13. Mar said

  Jest źle, a będzie jeszcze gorzej.
  https://czaswiary.pl/kult-nieswietego-telewizora/

 14. Boydar said

  Niezły tekst (13), żywcem jak z Gajówki 🙂

 15. Boydar said

  ten też oddaje stan rzeczy, choć z tymi „widzeniami” to bajka dla dzieci, i to raczej małych

  https://czaswiary.pl/kaplani-i-zakonnice-rania-jezusa/

  ani Pan Jezus ani Matka Boska nie są ślepi, widzą jasno która nacja zawłaszczyła stan kapłański, i żadnym ich „wybraniu” mowy być nie może, chyba że nas, jako ryb z saka

 16. I*** said

  Walt Disney był masonem 33 stopnia!

  Seksualne (i inne) przekazy podprogowe w bajkach Disneya dla dzieci (kanał Jareda Puritan Pictures)…

 17. I*** said

  Przekazy podprogowe – filmik o 10 zaskakujących przekazach podprogowych…

  https://m.youtube.com/watch?v=AucERLJ9vNY

 18. I*** said

  (17) W internecie można ten filmik obejrzeć, a tu jest niedostępny, niestety… ale warto poszukać go i zobaczyć, co w trawie piszczy!

 19. Boydar said

  Gooowna żeś Pan nie widział ?

 20. I*** said

  (19) A i owszem, ale nawet gówniany kanał może zwrócić uwagę na pewne rzeczy, obywatelu Boydar! :)))

 21. I*** said

  Mój wpis jest w moderacji, obywatelu Boydar… ale dodam, odnośnie tego kanału, że prowadził go niejaki Jared Haruyama, a ten filmik pochodzi bodaj z 2016 roku. Kanał został zamknięty w 2018 roku. To tyle, tytułem uzupełnienia.

 22. Boydar said

  „… tu jest niedostępny, niestety …”

  bo to zły link, ten poniżej jest dobry, i jest

  .https://www.youtube.com/watch?v=AUcERLJ9vNY


  ale śmy się nie dogadały, chodziło mi o gooowno w filmach disneya

 23. I*** said

  (22) Dzięki za link…

  A co do tego, jak piszecie, „goovna w filmach disneya” – nie oglądaliście go w dzieciństwie? Wiecie, pies Pluto et consortes… :)))

 24. Boydar said

  Pluto to czasy kiedy tego shitu nie było

 25. I*** said

  (24) Dzisiejsze dzieciaczki, za kilkadziesiąt lat, powiedzą dokładnie to samo… :)))

 26. Boydar said

  Jak tak dalej pójdzie to za kilkadziesiąt lat nie będzie żadnych dzieciaczków

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: