Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Znowu Kosowery!
  Sebastian o Znowu Kosowery!
  Adrian o Wolne tematy (39 – …
  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Warto przeczytać i wnioski wyciągnąć z tego co szykuje nam jewrolewactwo, Polacy.

Posted by Marucha w dniu 2022-05-29 (Niedziela)

Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.

My tu o Billu, dylu-dylu, Czarnym Ludzie i wyjdzie na to, że spiskujemy tu na podstawie jakichś fanaberii multimiliardera, co ma i tak nieznaczny wpływ na rzeczywistość. A tu procesy instytucjonalnie przyspieszają, pojawiają się widome znaki nowego, próbne balony mające wytestować, czy ogłupiały suweren w ogóle cokolwiek kojarzy.

Globalizm cierpliwy jest, potrafi przeczekać, tak jak z europejską konstytucją, odrzuconą przez narody za każdym razem. Się najpierw powtarzało do skutku, by wynik był prawidłowy. A skoro suwenir nie zrozumiał mądrości etapu, a (na razie) nie da się go zmienić, to zmieniło się podejście. A właściwie obejście. Po co kłuć narody w oczy konstytucją? Wszystko się wpisało w Traktat Lizboński, członki UE podpisały i jest jak miało być.

Teraz też testują. Niektóre rzeczy już wejdą, inne muszą poczekać na swoją kolej, by się europejskie kury nie zorientowały, że im się wyrywa piórko po piórku, aż do gołej de. Co tam ostatnio więc ważą nam instytucje?

Zacznijmy od nieformalnych, bo mamy taki zjazd w Davos. O czym tam się gaworzy? Ano nic nowego pod gasnącym słońcem. Tyle, że już otwarcie i ostrzej. Będzie „carbon tracking”, to znaczy, że wasze zachowania będą monitorowane pod względem indywidualnego śladu węglowego. Ciekawe jak to będzie namierzane, ale bardziej ważne jest co się będzie liczyć? Dziecko? Dom? Samochód? Kota? Wycieczkę na Mazury? Zaczątki już mamy – Szwedzi wprowadzają specjalną kartę płatniczą, która będzie liczyć ślad węglowy w twoich zakupach i… odcinać ci środki, jak będziesz kupował za czarno.

Zamordyści-globaliści nie mogli pominąć tematu kontroli mas zwanych ludzkością. (A propos – co w tym towarzystwie w ogóle robią rządy, się pytam?). Duszeńka nasza, obecnie naradzająca się w Genewie, WHO, podpisała kontrakt ze specjalistami niemieckimi (to jest jednak jakiś gen), ze spółką Deutsche Telekom kontrakt na opracowanie globalnego systemu paszportów kowidowych, które mają doprowadzić do nadania całej ludzkości indywidualnego QR kodu jako cyfrowej tożsamości. Czyli teorie płaskoziemskie, że paszportowanie kowidowe to tylko pretekst do totalnej kontroli okazują się być realizowane w biały dzień. I nikt nawet nie piśnie.

No, ale to nieformalsi – jakieś tam sekty globalistów typu Forum Ekonomiczne, czy niewybieralna instytucja, w 80% finansowana przez farmaceutyczną dobroczynność, nie wiadomo czemu zarządzająca światowym zdrowiem.

Ale zobaczmy co nam szykuje Unia? Ta charakteryzuje się tym, jak wszystko co lewackie, że ma swoją agendę, bez względu na to, co się dzieje. Ba – nawet ją przyspiesza, bo w zamieszaniu wojennym kto by się tam patrzył na grono oczadziałych europosłów, którzy kredytują swymi nudnawymi debatami prawdziwą władzę, jaką ma – znowu niewybieralna – Komisja Europejska. Nad kontynentem wisi wojna, groźba głodu i zapaści finansowej, a tu mamy następujące ważne sprawy:

Żegnajcie fajne dachy i dachówki. Będzie jednolicie i fotowoltaicznie. Od 2029 roku wszystkie budowane domy będą musiały mieć panele na dachu. Budynki publiczne wcześniej – od 2027 roku. Dachówkarze i dekarze – do piachu, albo się przerzucać na montaż paneli. To będzie Europa pięknieć z dnia na dzień. Nawet optymistycznie błyszczeć w słońcu. Taki nowy sztrychulec, jednakowa jednolitość – cecha charakterystyczna socjalizmu, który wszystko ujednolica, bo wie lepiej jak powinno być. Żadnego odstępstwa.

Mamy też zarejestrowaną debatę obywatelską na temat zakazu hodowli na kontynencie zwierząt dla celów służących człowiekowi. No, odważne i hipokrytyczne. No bo pewnie, jak z innymi rzeczami, np. energią – niech tam gdzieś śmierdzą, a w tym przypadku hodują, ale nie u nas. My będziemy się grzali przy ruskim gazie wydobywanym jak się da, produkować w dymiących Chinach i jeść argentyńskie beefy, byleby tego nie było u nas. I to promują nomen omen ekolodzy-globaliści, którzy uważają, że jesteśmy jedną planetą. No, w tym wypadku jednak jak widać z pewnymi wyjątkami.

Co ciekawe – żadnej hodowli służącej człowiekowi. A jest jakaś inna? Na czyje potrzeby? Samych zwierząt? Ale co, trzymać je w niewoli? No nie. A więc wypuścić na świat? No, hura. Ponieśmy tę odpowiedzialność za pierwsze wolne pokolenie świń i krów. Przecież powołaliśmy te istnienia. Skoro ich nie możemy zjeść, to trzeba je chyba wypuścić. A to się żywina ucieszy. I spurkolodzy dokarmiający stada dzikich acz wolnych krów w drodze hulajnogą do korpo.

No i komunikacja. Rzecz jasna w celu wolności i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oczywiście w poczuciu odpowiedzialności, tak by kontrolować niepożądane treści, bo te mają ludzkości zaszkodzić, zatruć niewinne i bezradne dusze. Ma być tak, że wszystkie maile mają być skanowane przed wysłaniem i sprawdzane przez odpowiednią instytucję czy mogą być nadane. To coś takiego jak ze sprawdzaniem filmików przez Youtube’a przed emisją. Teraz tylko pora na określenie standardów i będziemy u Orwella. To się dzieje naprawdę.

W dodatku grzebie się przy żywności. Nie dość, że Putin ją „weaponizuje”, to jeszcze ideolo powoduje, że i bez tego będzie coraz mniej jedzenia. Podobno mamy zboża na najbliższe 10 tygodni, w dodatku większość skupiły Chiny. A tu mamy: kontrole upraw przez urzędników, by zadbać o bioróżnorodność, krówka nie może mieszkać z konikiem w jednej obórce. Do tej obórki nie może wchodzić kot. Żeby świnka mogła dojechać do rzeźni, to musi mieć paszport. W USA i UK na przestrzeni ostatnich miesięcy mamy pandemię drobiu, na skutek czego są wybijane setki milionów kurczaków. Brytyjskich rolników nie stać na sadzenie i uprawianie żywności z powodu rosnących cen paliw i nawozów. Szklarnie ogórków stoją puste. Przeprowadzane są masowe utylizacje świń na skutek japońskiego zapalenia mózgu. W Kalifornii zgłoszono likwidacje farm rybnych z powodu zakażeń bakteryjnych.

Idą ciężkie czasy, ale młyny zmian świata nie zatrzymują się, przyspieszają. A co my? Jedni się szykują na najgorsze, inni tańczą na Titanicu, reszta patrzy w telewizory, gdzie dostaje co najwyżej dwie skrajnie różne i skrajnie nieprawdziwe wizje rzeczywistości. No, jak zaburczy w brzuszku, to zagłuszy to wszystkie festiwale i wiece. Ale wtedy będzie za późno. Ale przecież chociażby taką Unię to wybieraliśmy wszyscy i wszyscy tego chcieliśmy, prawda? Ba – do takiej Unii, i właśnie po to wstępowaliśmy, prawda?

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.                                                                                                                Ps….Czyżby zaczęło coś docierać?

Ale może wkrótce nasze problemy się skończą. Od tego mamy przecież przyjaciół, to że fałszywych to być może mało istotny detal… :

https://schillerinstitute.nationbuilder.com/us_and_european_military_and_security_experts_warn_the_insanity_of_politicians_threatens_nuclear_war?fbclid=IwAR3eiC5143A9x9Qpgbw1E0W-v8SWw6FocHj6HWPE_QXQ8WgjFeDsiphncss

https://c-z06.neon24.info

 

Komentarze 23 do “Warto przeczytać i wnioski wyciągnąć z tego co szykuje nam jewrolewactwo, Polacy.”

 1. Kojak said

  Polacy i wnioski ? Polacy to idioci i i glupki i o jakich tu mozna wiec mowic wnioskach ? Teraz jest jeszcze gorzej bo wrecz kurwy z tzw kosciola katolickiego jeszcze im dodatkowo piora mozgi na czele z najwieksza koscielna kurwa i gnojem zydobanderowcem udajacym ,,ksiundza ,,niejakim Rydzykiem i jego zydoszczekaczka Radyjkiem Maryja !

 2. Olo said

  Guzik mnie obchodzi co szykuje jewrolewactwo, bo głównym problemem Polaka są podszywający się pod Polaków bandyci i złodzieje z reżimu dobrej zmiany, którzy z premedytacją niszczą Polskę i mordują Polaków.

  Jewrolewactwo nic Polakom nie zrobi, bo wcześniej Kurdupel wszystkich puści w skarpetkach albo pośle do piachu. Braniewo już ledwo zipie. Od czerwca z powodu sankcji nałożonych na Rosję ponad 1000 osób pójdzie na bruk.

 3. Voodoosch said

  Ad Olo,
  Kaczy dla nich właśnie pracuje.

 4. Olo said

  Re. 2

  Nie wiem dla kogo pracuje, wiem jednak, że wszystko co robi, robi ze swojej czystej, chazarsko-banderowskiej nienawiści do Polski, na której gruzach chce zbudować kaganat Wielkiej Ukrainy, gdzie nie będzie miejsca dla Polaków, tylko takich antyludzkich świń jak on sam.

 5. Piskorz said

  re 3 tylko takich antyludzkich świń jak on sam…..Nawet podobny!

 6. bronek said

  Jeżeli ludzie nie odzyskają świadomości co się wokół wyprawia i kto jest motorem tego wyprawiania – zostaną zdepopulowani a ci, którym pozwoli się żyć dalej – nie będą już ludźmi – tylko uniwersalnymi narzędziami do wykorzystania przez tych – co to ich ojcem jest diabeł.

 7. W różnych barwach

  są możliwe panele w międzyczasie, a więc „jednakowa jednolitość” naprawdę nie grozi.

  „będziemy u Orwella. To się dzieje naprawdę” będźmy szczerzy, po akcji modyfikacji genetycznej to jesteśym już w postorwelowskiej fazie.

  USA, nadzorca globalnego imperium

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  pleśnieje i się rozkłada, co symbolizuje słaniające się widmo wystawione jako prezydent.

  Kryzys systemu pieniądza zapobieżono jedynie inscenizacją zarazy i masowym rabunkiem ludności.

  Zdegenerowani spadkobiercy rabusiów kapitału

  . https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  spiskują, jakby tu uśmiercić parę miliardów ludzi, bo na nic lepszego ich rozmiękczonych mózgów nie stać.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Degeneracja Ziemi i ludzkości jest w głównej mierze funkcją degeneracji środowiska wielkiego kapitału, które dla ratowania ludzkości należy zlikwidować.

  Rzeczywistość pojawia się w różnych barwach, ale te barwy landrynkowe to czysta iluzja.

 8. maxie said

  Ad6. Autor tego czegoś co komentujemy świadomość swoim zdaniem odzyskał. I co? Jakoś jedyne co umie to jojczyć nad stanem zastanym. I między wierszami obwiniać za ten stan rzeczy innych. A cóż takiego on zrobił poza za konstatacją rzeczywistości, która się dzieje? To co on tutaj to może przeczytać zwykły czytacz naturalnews.com wrzucić to w Translator i mądrzyć się wobec tych co tego nie przeczytali. Jakoś wniosków w tym dziele nie widzę. Tylko opis i to mocno uproszczony i defetystyczny. My mamy dochodzić do wniosków, których autor jakoś sam sformułować nie raczył albo może nawet sam do nich nie doszedł mając poczucie misji w opisywaniu tego co jest. Samo stwierdzenie że jest jak jest i nawet nazwanie z nazwiska rzekomych winnych nic nie daje. Co autor osobiście zrobił by coś z tym zrobić? Co radzi innym? Tego zabrakło. Jojczyć każdy umie. Bawić się w kassandrę na zasadzie „ a nie mówiłem” lubi niemal każdy. Gdy jednak zapytać NO I CO W ZWIĄZKU Z TYM? dostaje się ogólniki w stylu trzeba się obudzić trzeba być świadomym i tym podobne bzdety jak z poradników w Empiku.

  ——
  A Pan co zrobił? Czym się Pan wyróżnił? Czym zasłużył?
  Admin

 9. Piskorz said

  re 6 Jeżeli ludzie nie odzyskają świadomości co się wokół wyprawia i kto jest motorem tego wyprawiania „”….bo znakomita wiekszość patrzy tylko na koniec własnego ryja. Ręce opadają i jak do nich dotrzeć, nawet słuchać nie chcą.!! Koleś nie ma czasu na internet ani na polityczne lektury, ale ma czas „Onet czytam”.- mówi. Pan Marucha ma rację niestety. Kiedyś w Zakopcu
  patrzę /pijemy piwo/,a ta telewizornia leci i leci ! I japy drą, tego nie lubię tego nie lubię itd. Ja na to po kiego wuja to oglądacie…wyłączyć sofort. I wyłączyli.
  A na internet …to czasu nie mają.!!

 10. Marucha said

  Re 9:
  Ludzie nie odzyskają świadomości, bo nigdy jej nie mieli. Są plasteliną w rękach unych.
  Tu potrzeba albo interwencji Boga, albo krwawego, sprawiedliwego dyktatora.

 11. Jaki podpis said

  Re 10
  Raczej to drugie

 12. Sebastian said

  Re 8: Wysoce prawdopodobna, a wręcz granicząca z pewnością jest bowiem hipoteza, że Pan Jerzy Karwelis prowadząc z uporem maniaka od początku plandemi swój dziennik uświadamiając czytelników zapobiegł poddaniu się eksperymentowi medycznemu zwanemu dla niepoznaki szczepieniem, w efekcie końcowym być może uratował istnienia ludzkie.

 13. Leo said

  Nawet inteligentni znajomi mają „wiedzę” o świecie i sprawach z oficjalnego ścieku, a więc praktycznie zupełnie fałszywą. Wg tej „wiedzy” jest dobrze i będzie lepiej tylko musimy wymordować wszystkich Rosjan. A prócz tego nic się nie dzieje. Keep calm and pay your taxes.

  Gdzieś wyczytałem takie spostrzeżenie – wiadomości o jakich my tutaj sobie piszemy są niemiłe, często groźne, złe i ponure. Świat przedstawiany przez animatorów Klausa Schwaba jest pozytywny, „tolerancyjny”, dobry. Ludzie pragną pozostać w tamtym świecie i nie mieć nic wspólnego z prawdziwym. Co więcej „prawdziwoświatowcy” noszą na sobie wszelkie odia: antysemityzmu, nazizmu, prawicowości, rasizmu i co tam jeszcze pejsem o nas napisano… Ciekawe czy jak głód zajrzy im w oczy zaślepione CNN, to coś dojrzą? Wątpię. Przykładem lewackie panie na zachodzie, gwałcone i często zabijane przez swoich kolorowych pieszczochów, ciągle bzdurzące o patriarchalnym ucisku białych i tylko białych mężczyzn. Jak widać tego nie leczy nawet ciężkie pobicie przez Murzyna.

 14. Ad. 10

  TAK JEST

 15. Maya said

  Czas stanąć do walki z globalistami! J. Socha zaprasza na protest 4 czerwca!

 16. UZA said

  „Ciekawe czy jak głód zajrzy im w oczy zaślepione CNN, to coś dojrzą? Wątpię. Przykładem lewackie panie na zachodzie, gwałcone i często zabijane przez swoich kolorowych pieszczochów, ciągle bzdurzące o patriarchalnym ucisku białych i tylko białych mężczyzn. Jak widać tego nie leczy nawet ciężkie pobicie przez Murzyna.”

  Moim zdaniem, te lewackie panie to nie jest dobry przykład, najczęściej bowiem o patriarchalnym ucisku białych bajdurzą dziewczyny żyjące w wirtualnej rzeczywistości, z dala od realnego świata i jego problemów. Poza tym, takie bajdurzenie obecnie popłaca – dzięki temu się awansuje i można uchodzić w towarzystwie za osobę inteligentną, światową. Głód, to zupełnie coś innego. O ile można sobie wmówić, że brązowy przybysz jest miłym erudytą, który niesie z sobą ogromne bogactwo rodzimej kultury i żyć latami z takim wyobrażeniem, zwłaszcza jeśli mieszka się w dobrej dzielnicy, z dala od NO-GO Zones, to głodu się nie oszuka. Nawet wszystkie razem Onety i telewizje świata nie wmówią głodnemu, że jest syty. W tej chwili stada idiotów roją sobie, że oni głodować nie będą, że dla nich żarcie się znajdzie, no bo przecież byli grzeczni, we wszystko zawsze wierzyli i wiernie służyli . Muszą się przekonać na własnej skórze, że czeka ich to samo, co nas, że dla globalnych psychopatów oni znaczą dokładnie tyle samo co antyszczepionkowcy, biali rasiści, homofobi i ruskie onuce.

 17. Lily said

  Zamykaja blog niejakiego redaktora
  naczelnego Marcina Roli,ale zawsze powraca.
  Dlaczego TAK jest?.A, no dlaczego?.
  „Bo my jestesmy, gadanie zawsze na poczatku”.
  KASA wiecej KASY Potrzeba.

 18. Ale dlaczego? said

  Pani Lily.
  Cenię pana Rolę.
  Ale nie znaczy, że we wszystkim się zgadzam. Przecież nie o to chodzi, by kaźdy był ZA MNĄ identyczny. Ale jeśli myśli podobnie, nie muszę z nim iść. Bo będziemy szli i tak obok siebie.
  Im więcej ludzi kontestujących rzeczywistość, tym większa szansa, że nas sataniści nie pożrą i rozdepczą…

 19. Piskorz said

  re 18 . Ale jeśli myśli podobnie, nie muszę z nim iść. Bo będziemy szli i tak obok siebie.””….B. dobrze ujęte; tak powinno być.!!

 20. Ewelina said

  O cudownie! Znakomicie, słyszę wasze wycie ruskie onucki. Ukraina będzie częścią UE i docelowo NATO, a układ putlera się rozpadnie. A teraz kundelki ujadać mi tu.

  ——
  Do czego to menstruacja może doprowadzić kobietę…
  Admin

 21. Joannus said

  Ad 20
  Niedorozwój umysłowy

 22. Boydar said

  Eee tam, to typowy zespół napięcia, trzy dni i Jej przejdzie.

 23. 2stein said

  optymizm przemawia w tych 3 dniach. A co jeśli to menopauza, „przekwitanie” i klimakterium razem wzięte? Proponuję nie czekać, tylko czym prędzej pomóc wysłać panią E. na Dzikie Pola – niech jedzie spuścić łomot putlerowi i orkom. My będziemy obstawiać, kto wygra

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: