Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Novy o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Voodoosch o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Strzelanina w Uvalde (Texas): policjanci uratowali własne dzieci, natomiast zaatakowali i potraktowali gazem pieprzowym rodziców, którzy próbowali zrobić to samo

Posted by Marucha w dniu 2022-05-30 (Poniedziałek)

(Natural News) MSN donosi, że policjanci z Uvalde w Teksasie po cichu uratowali swoje własne dzieci ze szkoły podstawowej Robb, zanim później zajęli się strzelcem w imieniu dzieci innych ludzi.

Stróże prawa, którzy byli na miejscu zdarzenia, spotykają się z krytyką za to, że nie zrobili nic, zarazem uniemożliwiając rodzicom wejść do środka, aby ratować swoje dzieci. Tymczasem niektórzy z tych samych funkcjonariuszy rzekomo wślizgnęli się do szkoły wcześniej, aby ratować własne dzieci.

Należy pamiętać, że niektórzy rozzłoszczeni rodzice zostali spryskani gazem pieprzowym, a nawet zaatakowani przez tych samych policjantów za próbę wejścia do szkoły bez pozwolenia, aby wydostać stamtąd swoje dzieci.

Jeden z policjantów powiedział mediom, że rzeczywiście wszedł wcześniej do Robb Elementary School, aby ratować swoje dzieci. Dodał, że dołączyło do niego kilku innych policjantów, którzy zrobili to samo, „ponieważ była to sytuacja aktywnej strzelaniny”.

„To była straszna sytuacja w tej chwili” – dodał oficer, próbując usprawiedliwić te działania. „To straszna, straszna tragedia, która miała tu miejsce”.

Czy policja w Uvalde naprawdę czekała, aż przywiozą klucz [sic! – admin], aby unieszkodliwić strzelca?

To straszna tragedia, która być może nie byłaby tak tragiczna, gdyby policjanci zrobili cokolwiek, by spróbować ją powstrzymać. Zamiast tego stali na zewnątrz jak strażnicy i uniemożliwiali rodzicom dotarcie do dzieci zamkniętych w środku.

Świadkowie opowiadali o sprzecznych informacjach, jakie otrzymywali od różnych funkcjonariuszy na temat tego, dlaczego bezczynnie spacerowali, zamiast wykonywać swoje obowiązki. Jeden z nich powiedział, że potrzebuje pomocy w otwarciu drzwi, mimo że strzelec wszedł już przez te same drzwi.

Niektórzy funkcjonariusze twierdzili, że już wcześniej byli tam funkcjonariusze „idący po dzieci”, podczas gdy inni zdawali się nie zauważać sytuacji.

„W tym czasie nie było wystarczającej ilości ludzi, a ich głównym celem było zapobieżenie dalszym stratom w ludziach” – argumentował porucznik Chris Olivarez, broniąc zachowania funkcjonariuszy.

„Zaczęli wybijać szyby wokół szkoły i próbowali ratować, ewakuować dzieci i nauczycieli, gdy to się działo”.

Minęła około godzina, zanim policja w końcu wdarła się do klasy, w której podobno ukrywał się strzelec. Podobnie jak w przypadku wielu innych strzelanin, policja natychmiast zabiła strzelca.

W sekcji komentarzy na portalu Natural News ktoś napisał, że ta ostatnia strzelanina została najwyraźniej „zainscenizowana”, aby „zamknąć strzelca i pozwolić mu wyrządzić jak największe szkody”.

„Ci, którzy mają władzę, są właścicielami mediów. Mogą robić, co chcą, a prawda nigdy nie zostanie podana do wiadomości” – napisał inny. „Prawdopodobnie była to kolejna akcja psychologiczna przeprowadzona przez zdradziecki rząd. Nie mogą przejść do pełnego autorytaryzmu, dopóki nie zabiorą nam broni„.

Inny napisał, że cała ta sprawa „brzmi jak Sandy Hook, fałszywa flaga”.
[Zob. https://en.wikipedia.org/wiki/Sandy_Hook_Elementary_School_shooting – admin]

„Departament Policji Uvalde CISD zorganizował w szkole ‚Active Shooter Course’, który miał się odbyć 21 marca 2022 r. w godzinach 8-5” – odpowiedział inny z niepotwierdzonymi informacjami. Cała ta „strzelanina” została zainscenizowana dwa miesiące temu. To były ćwiczenia, które później sprzedano jako prawdziwe”.

Ktoś inny zapytał, czy wszyscy „policjanci” na miejscu byli prawdziwi, „czy byli tylko statystami?”.

„Pomyślałbym, że policja wyważyłaby drzwi, zamiast czekać na klucz” – powiedział inny. „Nie weszli do środka, dopóki nie pojawił się klucz. Drzwi są widocznie cenniejsze niż ludzkie życie”.

„Kraj rozpada się i jest niszczony, a my na to patrzymy” – napisał ktoś inny.

W miarę napływu kolejnych informacji na temat strzelaniny w Uvalde, będziemy informować o niej na stronie Shootings.news.

Źródła obejmują:
MSN.com
NaturalNews.com

https://www.dcclothesline.com/

Komentarzy 19 do “Strzelanina w Uvalde (Texas): policjanci uratowali własne dzieci, natomiast zaatakowali i potraktowali gazem pieprzowym rodziców, którzy próbowali zrobić to samo”

 1. JADAM said

  USA – A.D. 2020
  A pomyśleć , że w latach ’80 – 5$ /godz. to było Eldorado dla szczęściarza .
  I Ameryka była AMERYKĄ !!!
  …..
  wYRAZY współczucia – w kraju bagno ….
  …….. ale tam …. ( i wszystkiego najlepszego )

 2. AlexSailor said

  Przypomnę jeszcze, że nauczycielom zakazano posiadania broni na terenie szkoły i nie mogli się bronić.

 3. Maverick said

  Policja albo już tak zniewieściała albo dostała rozkazy aby nie interweniować.
  Oczywiście po to aby wywołać afekt psychologiczny na społeczeństwie o niebezpieczeństwie posiadania broni. Im większa zbrodnia tym większy krzyk lewactwa i ajjjwajj. Oczywiście odrazu wypłynęły na powierzchnię zeznania świadków i rodziców jak było naprawdę. Najpierw robiono tricki codziennie wystawiając kogoś innego z lokalnej policji a ten twierdził że nie wie co mówił inny wczoraj aby odsunąć podejrżenia od policji gdy padały niewygodne pytaniaod że była to specjalna operacja. Następnie ruszyli do akcji hollywood-cy celebryci deklarując potrzebę rozbrojenia ludzkości. Biden też jak zawsze w czasie swojego długiego życia politycznego też zaczął atakować broń jako winnej zbrodni.

  Wiemy że globaliści zakładają rozbrojenie ludzkości a jedynymi posiadającymi broń i to masowej zagłady mają być tylko oni.
  Jak w każdym poprzednim przypadku masowych strzelanin, winny okazał się psychicznie chorym, zanim wbiegł do szkoły wdał się w strzelaninę z policją poprzez 10 do 15 minut. Bali się ponoć bo miał kamizelkę kuloodporną a oni nie tak twierdzili. Po tym jak przed szkołą wjechał samochodem do rowu.
  Ten niespełna 19 latek miał wydać 6000 do 7000 na dwa AR i masę anumicji, która musiała być dość ciężka, mimo to z tym wszystkim poszedł sobie do szkoły bez interwencji policji. Kazda szkoła ma tzw. uzbrojonego strażnika, który niby ma zapobiegać takim systuacjom. Niestety opuścił miejsce pracy, oczywiście zbieg okoliczności.

  Moja opinia o tym jest taka FBI ma listy tych chorych psychicznie, i metodami MK Ultra kontroluje ich umysły, a potem wykorzystują do takich operacji.

  Zamieściłem to na yudeobooku. Police standing for an 1hr and 30 minutes on the parking lot. Why? Afraid or got orders to stand down?

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=6093147424034954&set=a.1352130011470076

  Czasami trzeba się zastanowić po co globaliści potrzebują rozpoznawanie twarzy.

  Warning!! What you may see it will be hard to process. Maybe controllers want your data and face recognition for more sinister plans.

  Muszę się przyznać ze sam brałem pod rozwagę stworżenie miniaturowej broni wielkości np. muchy gdzie skrzydełka były by panelami słonecznymi i nabędzały by miniaturowy silniczek z ładunkiem np. 1 grama silnego ładunku wybuchowego, aby spenetrować delikwenta poprzez ucho lub oko, na podstawie rozpoznania munduru przeciwnika, taka broń byłaby autonomiczna i mogła oczekiwać na armię wroga wzdłuż ich możliwych dróg transportu.

 4. Dziadzius said

  To jest podwojny dowod, ze na pierwszym miejscu policjant to jest tylko najemnik i NIC wiecej- Policjant bije palka komu mu wladza kaze bic i nigdy nie szuka prawdy czy racji bo w rzeczywistosci gdyby tego szukal to by zrezygnowal z pracy policjanta to znaczy jakby mial sumienie a po drugie — Popatrzmy na te inne wypadki {{zorganizowane}} wypadki strzelania do dzieci w szkolach. One wszystkie maja podobne programy ktorych celem jest zabic dzieci przez jakiegos umyslowo niesprawnego ale tak zeby popalic pod rodzicami bledne zrozumienie winowajcy- To nie ten co strzelal ale ci co go tam wyslali a mianowice PARTIA DEMOKRATYCZNA z Ameryki ktorej dazeniem jest rozbroic obywateli tak jak w Polsce i jak wtedy ci obywatele podejma protest to tylko z „1000 wqalecznych z kamieniami w reku” — a Drugi punkt Konstytucji bedzie i to chyba tym razem wymazany z Konstytucji USA – no bo ten punkt daje bron w rece obywateli zeby sie PRZED RZADEM BRONILi!!!

 5. satsiu said

  rozmieszczanie polskich wojsk na Ukrainie.

  „Polscy najemnicy rozmieszczeni w rejonie Dniepropietrowska przestali się komunikować po ataku rakietowym.

  Potężne uderzenia na teren rozmieszczenia polskich wojsk i najemników w rejonie Pawłogradu (obwód dniepropietrowski) doprowadziły do ​​prawdopodobnej likwidacji dwóch batalionów personelu wojskowego. Jak się okazało, po niedawnych atakach rakietowych na region, wszelka komunikacja z większością polskich jednostek zaciężnych została całkowicie odcięta.

  Kilka dni temu rosyjski korespondent wojenny Jewgienij Poddubny poinformował, że w rejonie Pawłogradu stacjonują dwa bataliony polskiego personelu wojskowego (prawdopodobnie mówimy o najemnikach z polskiego PKW – przyp. red.). Dosłownie następnego dnia okazało się, że region został poddany potężnemu uderzeniu rakietowemu, a w tej chwili pojawiły się informacje, że od kilku dni nie udało się nawiązać kontaktu z grupą Polaków.

  Jak dotąd nie było żadnych oficjalnych oświadczeń o śmierci polskich najemników, jednak wcześniej informowano, że ci ostatni byli uzbrojeni w różnego rodzaju sprzęt, w tym artylerię, bojowe wozy opancerzone itp. oszacowano dwa bataliony.

  W tej chwili nie można jednoznacznie stwierdzić, że polscy najemnicy zostali wyeliminowani, jednak wcześniej okazało się, że praktycznie wszystkie ruchy zagranicznych najemników są aktywnie monitorowane.”

  Подробнее на: https://avia.pro/news/posle-raketnogo-udara-po-dnepropetrovskoy-oblasti-na-svyaz-prekratili-vyhodit-dlya-batalona

 6. kontra said

  Loża w Unvalde Teksas,
  czy policjanci z uvalde teksas należą do loży?
  loża uvalde ma 100 członków, prawdopodobnie wszyscy policjanci i urzędnicy miasta unvalde

  Someone should ask the Uvalde Masons lodge what happened.

  Most Police officers in the country about 3 out of every 5 officers,
  are members of the Mason’s.
  The Masons provide retirement befenfits and also have boards for part time security jobs for officers looking to make more money.
  Uvalde Masonic Lodge has 100 members.
  Likely all police and city workers.

  godlikeproductions.com/forum1/message5146535/pg1

  ===
  straż graniczna zignorowała policję z unvalde

  https://www.nationalreview.com/news/border-patrol-agents-defied-uvalde-police-orders-to-remain-outside-school/

  ===
  Masonic lodge just 2.6 miles away from Uvalde Robb elementary similar …

  Masonic lodge less than 3 miles from Robb elementary where shooting took place.
  1239 Leona Rd, Uvalde, TX 78801 ,

  Robb Elementary School,
  715 Old Carrizo Rd, Uvalde, TX 78801
  Watched a youtube video years ago where a masonic lodge was walking distance from Sandy event very similar events with mysterious occurrences.

  godlikeproductions.com/forum1/message5146055/pg1

  ===

  ===
  Masonic Lodges in Uvalde County, TX | MasonPost.com
  masonpost.com/tx/uvalde_county.html

  Uvalde Lodge #472 Uvalde TX | MasonPost.com

  Masonic Lodge 1239 E Leona St, Uvalde, TX 78801

  Grand Lodge Recognized Masonic Lodge Uvalde Lodge #472 is chartered through the Grand Lodge of Texas, AF&AM, which in turn, is recognized by the United Grand Lodge of England.
  masonpost.com/tx/uvalde472/profile.html
  ==

  Masonic Lodge, Uvalde | Roadtrippers
  maps.roadtrippers.com/us/uvalde-tx/accommodation/masonic-lodge-uvalde

  ==
  Best 3 Masonic Lodge in Uvalde, TX with Reviews

  Masonic Lodge
  1. Masonic Lodge
  Fraternal Organizations
  (830) 278-3267
  1239 E Leona St
  Uvalde, TX 78801

  Friends Of The Frio
  2. Friends Of The Frio
  Fraternal Organizations
  32
  YEARS
  IN BUSINESS
  (830) 232-5527
  Po Box 639
  Leakey, TX 78873

  Masonic Lodge
  3. Masonic Lodge
  Fraternal Organizations
  Website
  (830) 426-2273
  2607 Avenue Q
  Hondo, TX 78861

  yellowpages.com/uvalde-tx/masonic-lodge

  ==
  Texas Masonic District 53 – Home

  Texas Masonic District 53. 1 like · 1 talking about this. Texas Masonic District 53 is made up of Uvalde Lodge #472 , Devine Lodge #590, Hondo City Lodge #756 ,Sabinal Lodge #943,, Utopia Lodge
  facebook.com/Texas-Masonic-District-53-102176442226607/
  ==

  leadstories.com/hoax-alert/2022/05/fact-check-no-evidence-texas-school-shooting-was-a-false-flag.html

  podpalenie loży australia
  yahoo.com/entertainment/flat-earther-busted-freemason-arson-211053411.html

  policjant z masonerii
  dailymail.co.uk/news/article-10821407/Freemason-police-officer-sacked-exposed-woman-reported-family-lockdown-party.html

  https://thetruereporter.com/why-are-the-freemasons-a-demonic-and-evil-organization/

 7. kontra said

  Masonic Lodge #472
  Masonic District 53
  Located in Uvalde County Texas

  135 year old Lodge (Charter granted December 17, 1877)
  Members: 100

  Lodge Address: Leona and College Lane
  Uvalde TX 78801
  Mailing Address: P.O. Box 85

  Meetings: Second Tuesday of each month, 7:30 p.m.
  Lodge Phone: (830) 278-3267

  Please mention you proudly found Masonic Lodge Uvalde #472 on Veteran Owned Business (VOB)!

  veteranownedbusiness.com/business/11304/masonic-lodge-uvalde-472

  ===

  strzelec jest równocześnie w areszcie i jest zabity

  „Texas authorities said the suspected Robb Elementary shooter in Uvalde is in custody”

  „Abbott identified the suspect as Salvador Ramas, a Uvalde resident, who is also dead.”
  godlikeproductions.com/forum1/message5143793/pg1
  foxnews.com/us/uvalde-texas-robb-elementary-school-active-shooter

  ===
  Oops! That page can’t be found.

  policja: strzelec jest w areszcie

  Robb Elementary school in Uvalde, Texas was placed on lockdown Tuesday as law enforcement responded

  to an „active shooter” who police say is now in custody.

  The Texas Department of Public Safety and Uvalde Mayor Don McLaughlin told Fox News that one person has been shot and the shooter – who ran to the school -had become barricaded inside.
  1010wcsi.com/fox-news/uvalde-texas-elementary-school-reports-active-shooter-suspect-in-custody/
  =

  Uvalde, Texas Elementary School Reports ‚Active Shooter,’ Suspect in …

  Robb Elementary school in Uvalde, Texas was placed on lockdown Tuesday as law enforcement responded

  to an „active shooter”
  who police say is now in custody.

  The Texas Department of Public Safety and Uvalde Mayor Don McLaughlin told Fox News that one person has been shot and the shooter – who ran to the school -had become barricaded inside.

  ussanews.com/2022/05/24/uvalde-texas-elementary-school-reports-active-shooter-suspect-in-custody/

  ==

  Suspect in custody after ‚active shooter’ reported at Texas elementary

  (UVALDE, Texas) — A suspect has been taken into custody after an „active shooter” incident at an elementary school in Uvalde, Texas, according to police.
  The Uvalde Police Department did not immediately provide further information. It’s unclear whether anyone was injured in the shooting.

  kxel.com/2022/05/24/suspect-in-custody-after-active-shooter-reported-at-texas-elementary-school/

  ==

  Greg Abbott says he was ‚misled’ about police response to Uvalde

  A suspect is in custody

  and a number of students are being treated at Uvalde Memorial Hospital on Tuesday afternoon following an active shooter situation that unfolded at Robb Elementary in Uvalde

  stamfordadvocate.com/news/houston-texas/article/Robb-Elementary-school-shooting-Uvalde-Texas-cops-17195770.php

  ===
  baza wojskowa 1,5h od uvalde

  Lackland AFB (Joint Base San Antonio) Directory

  Lackland AFB is part of Joint Base San Antonio (JBSA) located in San Antonio, Texas.
  basedirectory.com/lackland-afb-joint-base-san-antonio-directory
  ==

  https://cuttingthroughthefog.com/2018/11/09/current-events-discussion-thread/#comments

  godlikeproductions.com/forum1/message5143609/pg1

  HOW THE FF OPERATION at Uvalde Robb Elementary WENT DOWN – PLAY BY PLAY with the GROOMED PATSY Salvadore Ramos
  „After thinking a bit, this is probably what really happened with the „shooting”
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message5146330/pg1

  ==

  systemy zabezpieczeń w szkołach w teksasie:
  kuloodporne szyby, zabezpieczone drzwi, gość nie może wejść do szkoły niezauważony:

  Robb Elementary. Uvalde, Texas. Discrepancies.
  100% HOAX

  „GLP, my youngest son (who is 19 years old now) went to elementary, middle and high school in TX. Three different cities.

  By the time 2014 rolled around, ALL schools in our area had been retrofitted (and new schools designed with) buzz- in systems, where you could not walk into the school without being buzzed in by the front office. Parents would literally have to give their name, the name of their student, and the reason for their visit. You would sit outside and wait a couple minutes while the administration and staff verified that your student was a real student at the school.

  Once inside, the only place accessible to any visitor was the front office. There was bulletproof glass and / or heavy locked doors leading to all other areas of the school, and this was at multiple schools throughout the years that my son attended. All schools were designed this way! It was done intentionally to stop mass shootings.

  There is no way that in 2022 the shooter had access to a classroom.”
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5143793/pg1

  ===
  strzelanina typu „Columbine shooting” prawie się wydarzyła w UVALDE w 2018r:
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5144836/pg1

  ==
  psycho operacja:Salvador_Ramos
  rzekomego strzelca przedstawić jako świętego z aureolą;

  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5145778/pg1

  ===
  numerologia:

  http://gematrinator.com/blog/index.php/2022/05/25/robb-elementary-school-shooting-in-uvalde-texas/

  ===

  Uvalde SCHOOL SHOOTING at Robb Elementary School was PURE BULLSHIT!!! Here we go again!!
  ANOTHER FALSE FLAG TEXAS SHOOTING!!
  ANOTHER FAKE SANDY HOOK SCHOOL SHOOTING
  filmy:
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5146266/pg1

 8. kontra said

  bloger miles w mathis nt uvalde teksas 2022

  szkoła była zamykana 48 razy w 2021r z powody „kryzysu na granicy usa” ale uvalde jest ‚1h autem’ od granicy

  So now we see why Uvalde was chosen for this latest fake news event: it already had a heavy spook
  presence. The Intel agencies were already busy there. We find more evidence of that from the fact that
  Robb elementary and other Uvalde schools had been locked down 48 times in 2021. We are told that
  was due to the border crisis and human smuggling, but Uvalde isn’t on the border. It is about an hour
  away by car. And besides, the whole border crisis is also manufactured. If Uvalde schools were being
  locked down for any real reason beyond fear creation, it was in preparation for this event.

  King Ranch z Uvalde zarządzane przez niemieckich żymian

  It is also worth remembering that Uvalde is part of the old King Ranch, run since the 1850s by very
  wealthy German Jews, many of them from nobility. That is where Matthew McConaughey comes
  from. Here he is consoling the inconsolable people of Uvalde:

  powiązania rodzinne:

  On a people search for Eva Mireles of Uvalde, I found that the Mireles family there is related to the
  Barrons. Barron is a Marrano name, meaning it is Jewish. It is a variant of Barent, as in Barent-Cohen.
  See actor Sacha Baron-Cohen, aka Borat, whose family was originally Barent. So this fake event was
  run using local Hispanics, but they appear to be half-Jewish, as we would have predicted going in.

  This Eva Mireles is also related to a Dora Hanson, who has James Abbott on her list. How’s that for a
  huge clue? Do you see it? Not only is Abbott a major peerage name, linking us to the King Ranch and
  huge wealth, it just happens to be the name of the current Governor of Texas.
  .http://mileswmathis.com/uvalde.pdf

 9. revers said

  pisza tez ze to typowa ustawka, hoax, zeby rozbroic normalnych amerykanow.

  Ale juz na ukrainie wolna amerykanka nawet ze stolni fabryki soli wdobywac mozna zdeponowane tam w milionach sztuk kalachy, tylko dzienne wydobycie kalachow z takiej kalach stolni polozonej na glebokosci 170 metrow pod ziemia wynosi 5 tys sztuk, z przyczyn technicznych.

 10. kontra said

  link z numerologią – odradzam bzdury

  próba rekontrukcji oficjalnych 2 wersji Uvalde Robb Elementary school shooting:

  HOW THE FF OPERATION at Uvalde Robb Elementary WENT DOWN – PLAY BY PLAY with the GROOMED PATSY Salvadore Ramos
  „After thinking a bit, this is probably what really happened with the „shooting”

  The two versions of the story (concealed carry screws it all up in the parking lot, and „he got into the school”) could have both happened. Here’s how.

  1. At 11 AM The police and federal officers set up on site and wait for their patsy to arrive, having built the back ground story.

  11:00 jest policja i FBI

  2. At 11:43 AM Patsy arrives, goes according to script, but unexpectedly along with the agents, mister „concealed carry” is there too, and screws it all up.

  11:43 przyjeżdza kozioł ofiarny ale niepodziewanie z agentami i agentem od ukrytej broni, który zepsuł akcję

  3. Their „patsy” was either not sufficiently hurt or not hurt at all and the police NAIL mister „concealed carry” and throw him into anonymous detention, where he is rotting now. Perhaps he was the one who got shot also.

  4. The school sends out the notice that there’s an active shooter but they have it under control and everyone is safe. That was reported by Fox news, and captures of that are on this page.

  ==
  Szkoła stwierdziła że dzieci są bezpieczne a zamachowiec jest pod kontrolą podane przez Fox News
  ==

  5. Whoever was in charge of the op got the order: That is NOT GOOD ENOUGH. The patsy is in their van at this point, getting a „programming update”.

  6. The police and federal agents make damn good and sure a back door is open (a total violation but they get it open) so they can re-launch the op.

  7. After getting screwed up by „mister concealed carry”, the op is re-launched WAY TOO LATE. Initially it was supposed to happen at 11:30, but by the time they re-launched, the parents are there trying to pick their kids up from school.

  8. The parents are held outside by the police and even handcuffed for getting too rambunctious about nothing being done, begging to enter as they hear blanks get fired. Perhaps the bullets were still real (the blanks are a guess) but since the people that launched this op need kids for ceremonies, I doubt they wasted them. During this time, the final story line as presented to the press gets formulated.

  9. The parents wait for most of an hour. One manages to get into the school somehow but does not really see a whole lot because it is all going down in a different area. she leaves, believing it all and talks that way which is understandable.

  10. The two conflicting story lines and timing errors cause so many problems for the op that people saw it, even ordinary people realized something was amiss, so the MSM then launches a horse shit story about a husband who died of a broken heart…”

 11. bardzo said

  Panie Jadam. W latach 80 tych $ 5 za godzinę to była płaca uwłaczająca godności pracownika, choć całkiem popularna w polonijnych środowiskach Chicago. Wtedy 30 tys rocznie wystarczyło dla utrzymania rodziny na bardzo średnim poziomie. A to stanowi około 15 $ za godzinę. Rodzina emigrancka utrzymywała się za ok. 20 tys rocznie, albo nieco mniej, oszczędnie gospodarując finansami. Były także dość obfite zapomogi ze strony rządów lokalnych i stanowych, choć nie dla emigrantów zarobkowych. Z tamtych czasów pochodzi refleksyjny tekst, którego pierwszą cząstkę zamieszczam jako ilustrację chicagowskich realiów tamtej epoki.

  W Illinois, w Illinois,
  Polak pracy się nie boi.
  I co tylko w płucach pary,
  Łata dziury, myje gary,
  Sprząta, czyści, wozi śmieci,
  I po domkach bawi dzieci;
  (Przy czym wszyscy dobrze wiom,
  Jak zepsute gnojki som).
  Spycha gruzy po piwnicach,
  Zbędna jest tu mózgownica.
  W siapie spotkasz adwokata,
  A geograf z “mapą” lata.
  Pięć dolarów za godzinę,
  Gdy boss nie jest skurwysynem.
  Na rok przyjechałem tu ja,
  Aby w Polsce rznąć burzuja.

  (druga i trzecia część jest antysemitnicka i nie w temacie, więc sobie darujmy)

 12. kontra said

  prezydent biden chce zniszczyć dowody?
  biden chce zburzenia szkoły unvalde jak sandy hook?
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5148831/pg1

  Joe Biden reportedly told State Sen. Roland Gutierrez that he is looking into having the federal government tear down Robb Elementary School in Uvalde and replace it with a new building.
  https://www.thegatewaypundit.com/2022/05/biden-suggests-federal-government-tear-robb-elementary-school-uvalde-put-new-building/

  podobno szkoła ma połączenie przez tunele do tuneli hipermarketów Walmart

  There are tunnels under Robb Elementry School in Uvalde Texas
  Connected to the Walmart Tunnels
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5144912/pg1

 13. Boydar said

  dawaj Pan !

 14. kontra said

  w poprzednich odcinkach strzelanin w usa:
  występuja aktorzy:
  http://www.sandyhookjustice.org/actors/index.htm

  check-in zgłos sie

  https://jamesfetzer.org/2019/03/sandy-hook-gene-rosen-identified-as-official-fema-employee/
  crisis actors guild
  https://www.crisisactorsguild.com/

 15. kontra said

  2022 unvalde lockdown Robb school shooting strange facts

  1 szkoła zamknięta na 30 minut przed przyjazdem ‚zamachowca’

  The school was on lockdown thirty minutes before the active shooter arrived.

  2 straż graniczna przyjechała razem z ‚zamachowcem’ i strzelała z nim zanim wszedł do szkoły

  Border patrol agents were following him and had a shoot out with him before he entered the school.

  3 jego auto wygląda jakby go ktoś zrzucił z budynku

  The pic of his disabled truck looked more like someone dropped it from a high rise building.

  4 8 000 -12 000zł kosztowała nowa broń i 400 SZTUK amo 18 latka
  Yep…between $2K and $6K in rifles, optics, and ammo. Where does any 18 year old kid get this? Why is no one real asking that very simple question?
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5144530/pg1

 16. xyz said

  # Kontra
  Nawalasz tych komentarzy do tego większość wklejone po angielsku z artykułów. Jak masz coś sensownego do przekazania to weź wyłuskaj z tego co najważniejsze i swoimi słowami po polsku opisz o co Tobie chodzi.
  Nic personalnego nie mam ale robi się przez to syf jak tak każdy będzie sobie arty wklejał. Wystarczy link podać a od siebie po polsku parę zdań jakie wyciągasz wnioski.

 17. morderstwo dzieci w ostatniej strzelaninie bylo zaplanowane jak morderstwa 5 prezydentow w USA . zauwazyc nalezy ze we wszystkich tych planowanych mordach 😳👹👿zabojca MUSI BYC zabity w pierwszej kolejnosci 😳😁😖aby na przesluchaniu nie powiedzial PRAWDE👹👿😳a pozniej juz MEDIA ( te same co opisuja jakie potwory sa ruskie) oglosza ze zabojca mial kontakty z palestynczykami , alkaida lub z moskwa😆🤑😁

 18. 3= said

  Sprzęt AR 15 kosztuje od $ 600 (sześciuset) w górę. Ponad tysiąc to już maszyneria z wodotryskiem i kupą innych niepotrzebnych rzeczy, vide rozmaite bushmastery. Lekko przechodzonyAR15 z hamulcem wylotowym, prawdopodobnie w ogóle nie używany z potężną optyką na 1000 jardów stoi od pół roku w pobliskim sklepie $ 900. Najtańsze są te z firmy Colt. Amunicja tego kalibru dziś to ok. 13 zielonych za paczkę 20 sztuk, ale można kupić luzem w torebkach foliowych po sto, jak kukułki u Wedla. Za dwanaście tysięcy podejmuję się uzbroić po zęby pięciu ludzi i jeszcze mi zostanie na hamburgera bez GMO plus dobre piwo z mikrobrowaru. Ta informacja już nie z pierwszej, a z zerowej ręki. Przed straszliwą zarazą kowit 19 pudełko pestek kosztowało nawet niewiele ponad $ 5. (pięć). Militarne patrony 5.56 są identyczne z cywilnymi .223, tylko nieco mocniejsze i nie każdy egzemplarz AR 15 może sobie z nimi radzić inaczej jak okazjonalnie.

  Ustawodawstwo powinno nie tylko zakazać posiadania broni do wykałaczek włącznie, ale zamknąć wszystkie szkoły ze względów bezpieczeństwa, oczywiście z wyjątkiem postępowych uniwersytetów Może nie?

 19. JanuszT said

  Dzięki KONTRA, za te Twoje niesamowicie merytoryczne materiały, przybliżające Nam tę masakrę w Teksasie. Proszę o więcej. JT.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: