Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Odwołane loty, brak pilotów – skutki „pandemii” i wyszczepiania pracowników

Posted by Marucha w dniu 2022-06-02 (Czwartek)

Linie lotnicze w Stanach Zjednoczonych, które „wciąż odbudowują załogi po spowolnieniu podróży spowodowanym pandemią COVID-19”, odwołały ponad 2 500 lotów w weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), a oprócz całkowitych odwołań, opóźnionych zostało dodatkowo 2400 lotów – podaje agencja Reuters.

Agencja UPI podwyższa te liczby, pisząc o 7 tysiącach odwołanych lotów na świecie, właśnie w ten świąteczny weekend (amerykańskie święto Memorial Day tradycyjnie otwiera sezon letni).

Oficjalne wyjaśnienia – według różnego rodzaju politycznie poprawnych raportów – mówią, że przyczyną były: pogoda, kontrola ruchu lotniczego, przypadki koronawirusa wśród pracowników oraz „inne problemy kadrowe”.

Wyjaśnimy i sprostujmy, co naprawdę kryje się pod tymi tłumaczeniami. Otóż, niewątpliwie warunki pogodowe przyczyniły się w jakiejś części do odwołania lotów, ale zmiany pogodowe, burze, ulewy, są przecież stałą częścią krajobrazu lotniczego i dlaczego te zjawiska stały się nagle tak wielką przeszkodą, ma pozostać zagadką. Problemy związane z „kontrolą ruchu lotniczego” brzmią również dosyć enigmatycznie, gdyż nie słychać ostatnio o strajkach czy problemach technicznych, więc można założyć, że zbiega się to z kolejnym punktem.

A ten, czyli „przypadki koronawirusa wśród pracowników” rzeczywiście stanowi wielki problem, bowiem po masowym i często obowiązkowym wyszczepieniu pracowników sektora lotniczego, zaczęli oni masowo chorować.

Osobnym, lecz powiązanym z tzw. pandemią i wyszczepianiem ludzkości problemem, jest brak rąk do pracy, gdyż wiele milionów ludzi stało się ofiarami tzw. szczepionek przeciwko Covid-19. Część z tych ofiar, to zgony poszczepienne (szacuje się, że liczba to może dochodzić nawet do miliona w Stanach Zjednoczonych), a jeszcze większą grupę stanowią osoby z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, często do tego stopnia, że nie mogą oni powrócić do pracy.

I linie lotnicze na gwałt poszukują pracowników, jednocześnie zmniejszając liczbę połączeń. Na przykład Delta Airlines ogłosiła, że od 1 czerwca do 7 sierpnia odwołuje 100 lotów dziennie.

„Bardziej niż kiedykolwiek w naszej historii, różne czynniki mające obecnie wpływ na naszą działalność: pogoda i kontrola ruchu lotniczego, personel dostawców, zwiększona liczba przypadków COVID przyczyniająca się do wyższych niż planowane niespodziewanych nieobecności w niektórych grupach roboczych, skutkują tym, że nasza działalność nie spełnia standardów, które Delta ustanowiła dla branży w ostatnich latach” – napisała Allison Ausband, jedna z szefów (CCEO) Delty, w swoim oświadczeniu.

„Bardziej niż kiedykolwiek w naszej historii…” – a jakież to wydarzenie miało miejsce w ostatnim półtora roku, nieznane w całej historii, jeśli nie wyszczepianie genetycznym preparatem?

Jednocześnie ze zmniejszeniem liczby lotów i spadkiem jakości usług, wzrosły ceny biletów. Według danych firmy Hopper, w Memorial Day weekend średni koszt biletu lotniczego wyniósł ponad 400 USD w obie strony, czyli o 24% więcej niż o tej porze roku 2019 i o 45% więcej niż rok temu.

Wiele dużych linii lotniczych, takich jak Delta, JetBlue Airways i Alaska Airlines, ogłosiło niedawno zmniejszenie liczby lotów tego lata z powodu braku pilotów.

Co się stało z personelem, z pilotami? Czy tylko tymczasowo chorują na jakiś wyimaginowany kowid (czyli dowolny zespół chorób wynikający z osłabienia systemu immunologicznego organizmu po przyjęciu destrukcyjnego preparatu zwanego „szczepionką przeciwko Covid-19”), czy też na tych „chorych na kowid” pracowników, a szczególnie pilotów po prostu nie ma? Nie ma ich zdolnych do pracy i dlatego przewoźnicy tworzą nowe programy rekrutacyjne, jednocześnie redukując wymagane doświadczenie (np. liczbę wylatanych godzin), co może doprowadzić do wzrostu incydentów i katastrof lotniczych.

Prezes United Airlines Scott Kirby powiedział inwestorom podczas kwietniowej konferencji prasowej, że niedobór pilotów może potrwać nawet kilka lat. „Niedobór pilotów w branży jest realny i większość linii lotniczych po prostu nie będzie w stanie zrealizować swoich planów dotyczących zdolności przewozowych, ponieważ po prostu nie ma wystarczającej liczby pilotów, przynajmniej w ciągu najbliższych pięciu lub więcej lat” – powiedział Kirby.

Regionalny przewoźnik Republic Airways, który lata dla takich gigantów, jak American, Delta i United, zwrócił się do władz lotniczych USA o zezwolenie na latanie dla linii pilotom z 750 godzinami, czyli połową z wymaganych 1500.

W wywiadzie przeprowadzonym przez Steve’a Kirscha, były kapitan Robert Snow, poszkodowany w wyniku przyjęcia obowiązkowych „szczepionek”, mówi o kryzysowej sytuacji w lotnictwie. Kierownictwo American Airlines, dla której to firmy kpt Snow oddał swe talenty, nawet nie zadzwoniło do niego gdy był w szpitalu, czy w domu, chorując i nie mogąc już wykonywać swego ulubionego zawodu. Nikt z szefów „przebudzonej” korporacji nie zadzwonił ani nie odwiedził go, choć mieszka on 10 minut od zarządu firmy.

Polecając wywiad, dla przykładu przedstawiamy poniżej kilka linków do artykułów pokazujących niedawne katastrofy lotnicze, wywołane przez ataki serca pilotów, czy inne zdrowotne przyczyny:

Sytuacja w Stanach Zjednoczonych z nagłym brakiem pracowników nie jest ani unikalna, ani lokalna, lecz stanowi urywek obrazu realiów na całym świecie w transporcie lotniczym. Podczas niedawnego weekendu na lotniskach w Wielkiej Brytanii miały miejsce niemal dantejskie sceny, gdyż linie lotnicze masowo odwołały loty, a przy brakach personelu lotniskowego pozostawieni sobie pasażerowie koczowali na podłogach.

Jak powiedział Kully Sandhu, dyrektor zarządzający Aviation Recruitment Network, firmy rekrutującej pracowników: „Moim zdaniem może minąć nawet 12 miesięcy, zanim liczba pracowników na lotniskach wróci do poziomu sprzed pandemii.”

Należy dodać, że za dzisiejsze braki kadrowe w dużej mierze odpowiadają decyzje zarządów linii lotniczych, które w czasie tzw. pandemii wolały zwolnić część pracowników zamiast zatrzymać ich wypłacając pensje. Przeważyła linia twardych biznesowych kalkulacji, która mści sie teraz, chociaż cenę płacą nie ci, którzy podjęli decyzje, lecz podróżni, i to dosłownie – przepłacając za transport i pogorszenie się warunków podróży.

No, ale najważniejsze dla kierownictwa linii lotniczych i „przebudzonych” korporacji, nie jest dbałość o klienta – chyba, że chodzi o tych najbogatszych. Mówiąc o najbogatszych, Lufthasna wyprzedała wszystkie możliwe bilety pierwszej klasy na loty z Frankfurtu do San Francisco, po 24 tysiące dolarów za sztukę.

Dla dzisiejszych zarządów ważniejsze są inne sprawy. I tak, założone przez miliardera Richarda Bransona (skrajnego lewicowca) linie Virgin Atlantic właśnie ogłosiły z dumą, że są pierwszym brytyjskim przewoźnikiem, który zezwolił pracownikom pokładowym na obnażanie się tatuażami na swoich ramionach. Dotychczasowe, tradycyjne, schludne, czyste, estetyczne zasady nie pozwalające na pokazywanie tatuaży, odeszły do historycznego lamusa, bowiem w nowym świecie promuje się obrzydliwe, satanistyczne zwyczaje zeszpecania swojego ciała. Poprzez deformowanie swojego ciała, Virgin – cytaty – „zachęca pracowników do bycia sobą” i „promuje indywidualizm”.

Kolejna brytyjska firma TUI zabroniła swoim pracownikom – pilotom i obsłudze pokładowej – używania normalnych, tradycyjnych formuł zwracając się do podróżnych. Tak jak ogłoszona przez „przebudzoną” (do zła) korporację British Airways, piloci TUI nie zwrócą się już słowami „Dzień dobry, panie i panowie”, lecz „Dzień dobry, pasażerowie”.

Genderowa rewolucja, będąca częścią satanistycznego globalnego „resetu” oczywiście obejmuje Stany Zjednoczone. Już w zeszłym roku firma United Airlines zmieniła wewnętrzne przepisy dotyczących aparycji i ubioru personelu latającego i naziemnego. Ta trzecia największa w USA firma lotnicza dopuściła do noszenia tatuaży, gdyż chcą zapewnić „autentyczną reprezentację ludzi i kultur, które dzisiaj tworzą linie United.“

Również i fryzura, dotychczas mająca mieć profesjonalny wygląd, będzie mogła być – cytat – „luźniejsza”, a osoby identyfikujące się jako mężczyźni (tak oni piszą w swoich wewnętrznych biuletynach), będą mogli mieć długie włosy i w praktyce dowolną fryzurę.

Na deser zostawiono kolejne szyderstwo ze zdrowego rozsądku, porządku i smaku, czyli zezwolenie na malowanie paznokci – oczywiście przez wszystkich, bez względu na „gender”.

Zarabiająca miliony dolarów współczesna arystokracja skupiająca się w zarządach „przebudzonych” korporacji, nic nie robi sobie ze zdrowego rozsądku, porządku, podstaw naukowych, bezpieczeństwa. Wszystko przyporządkowane zostało wizji ulepienia „nowego człowieka” w „nowym świecie”. Świecie komunistycznego szaleństwa dla mas i obfitego kapitalizmu dla wybranych.

https://www.bibula.com

Komentarzy 14 do “Odwołane loty, brak pilotów – skutki „pandemii” i wyszczepiania pracowników”

 1. JW said

  Wszystko zgodnie z planem, przecież samolot to po samochodzie największe zło mordujące klimat, więc jak nic nie lata, to planeta może ma jakąś szansę przeżyć. Oczywiście nie dotyczy to prywatnych statków powietrznych magnatów zlatujących do Davos i na inne tego rodzaju sabaty.

 2. Listwa said

  https://legaartis.pl/blog/2022/04/17/kardiolog-powaznie-zaniepokojony-wzrostem-problemow-z-sercem-wprowadzenie-szczepionek-mrna-bylo-zla-decyzja/

 3. UZA said

  „Moim zdaniem może minąć nawet 12 miesięcy, zanim liczba pracowników na lotniskach wróci do poziomu sprzed pandemii.”

  Tych dwanaście miesięcy to odpowiednik dwóch tygodni kowidiańskich obostrzeń. Tyle tylko, że obostrzenia w końcu upadły, a sytuacja w ruchu lotniczym nigdy się już nie poprawi. W nowym światowym porządku prekariusze po prostu nie będą latać samolotami. Do roboty – w razie potrzeby – dowiezie ich jakieś metro albo podobny środek komunikacji, paszę dostarczy dron, do „eutanazji” zawiezie policyjna suka, a do utylizacji – specjalna śmieciarka. Globalni psychopaci nawet się specjalnie nie kryją ze swoimi planami, ale do ludzi to jakoś nie dociera. Prawdopodobnie dedukcja jest dla przeciętnego telewidza za trudna. Tamci o tym wiedzą i – mimo pewnych szczerych enuncjacji – ciągle rozwieszają zasłony iluzji: jeszcze tylko kilka tygodni, kilka, może kilkanaście miesięcy i na pewno się poprawi. Rozsmakowane w konsumpcji masy – jak w słynnym hymnie św. Pawła – wszystkiemu wierzą i we wszystkim pokładają nadzieję. Kupiły mit „przejściowych trudności” (który w kapitalizmie przydaje się tak samo jak w socjalizmie). Dzięki temu ludzie płynnie wejdą w epokę totalnego zniewolenia i obudzą się dopiero z obrożami w klatkach.

 4. Leo said

  Krótko: bydło ma siedzieć w zagrodach, nie posiadać niczego poza „kredytem socjalnym” i nie generować „śladu węglowego”. BTW ceny benzyny spowodują, że ekologia zapanuje szybciej niż myśleliśmy. Przesiądziemy się wszyscy na bydłowozy.

 5. Emilian58 said

  Bo pijany sen erotomana trwa mać.

 6. ojojoj said

  co? krowy nie chca prowadzic samolotow? w koncu zostaly oznaczone „cow ID”. czy cos przeoczylem?

 7. Kojak said

  Wypada sie tylko cieszyc ! Niech te zydowskie kurwy z Usraela utopia sie we wlasnej gnojowcu . Ta gnojowka juz coraz bardziej a wrecz blyskawicznie sie napelnia ! Juz nawet Cejrowski ktory mieszka w USA ku zdumieniu gawiedzi powiedzial; – Ze USA idzie na zaglade ! Przypomina duze skorupe ale w srodku zaczyna byc dramatycznie puste i tylko czekac na moment az ktos w nia puknie i sie rozleci

 8. corintians said

  Skoro w USA zmarlo od szczepionek milion osob (tyle co nadmierna smiertelnosc) to w Polsce musialo byc 150 tys (nadmierna smiertelnosc za 2 lata to 170tys).

  Czemu wiec ludzie chca wieszac Niedzielskiego skoro w zasadzie jedyne nadmiarowe smierci z jakimi mielismy do czynienia byly od dobrowolnych szczepionek?
  Najwiecej szczepien bylo przeprowadzane w okresie wiosenno-letnim 2021. Czy firmy pogrzebowe obok urzedow statystycznych byly przekupione przez masonow by ukrywac nieprawdopodobnie duze (na tak krotki okres czasu) liczby pochowkow?

 9. revers said

  czy tylko w komunikacji lotniczej wymuszony kryzys? a w komunikacji laadowej jak to wyglada na codzien?

  Od internauty…
  „Panie Mariuszu, piszę zdesperowany i zdenerwowany. Jest dzień 3.06 godzina 16:30. Czekam na przystanku uniwersytet Szczeciński w stronę centrum i oczekuje na autobus. Nie przyjechał jeden, drugi, kolejny na rozkładzie ma być za 10 minut ale zapewne także nie przyjedzie. Wychodzi na to, że zamiast 4 w ciągu godziny przyjedzie 1.
  Skoro przewoźnik nie podstawia autobusów (wiadomo, że są braki kadrowe ale podpisali umowę to choćby góry się waliły trzeba się z tego wywiązać.) to po co są te rozkłady? Kupuje co miesiąc sieciówkę, za co ja płacę? Czemu jestem zmuszany wychodzić 2 godziny wcześniej z domu? Miasto zwęża ulice, aby promować podróż bez auta. Czy to na pewno zachęca?
  W Warszawie ludzie zaczęli wnosić sprawy do sądów i wygrywają, czy ZDiTM i ich przewoźnik także chce takich spraw?
  Pozdrawiam

 10. Beata said

  Tak to prawda.Moj syn padl ofiara united airlines ,bo w dzien wylotu wlasnie na ten weekend poprostu odwolali lot tlumaczac sie pogoda???(padal normally deszcz z przerwami) … tez mysle ze to byla sciema z ta pogoda i mysle ze to dopiero poczatek kowidiowej story

 11. revers said

  A tu powstaja koeljne ogniska ospy i innych choro uchodzczych wymuszpnych lub nie

  Ognisko ospy wietrznej w ośrodku dla uchodźców. 14 przypadków zakażenia

  W ośrodku dla uchodźców utworzonym przez wojewodę mazowieckiego w centrum targowo-kongresowym Global Expo przy ulicy Modlińskiej, wykryto ognisko ospy wietrznej. Stołeczny sanepid informuje o 14 potwierdzonych przypadkach zakażenia.

  Informację o ognisku ospy wietrznej w ośrodku potwierdził zespół prasowy wojewody mazowieckiego. „W związku z sytuacją służby wojewody pozostają w stałym kontakcie z inspektorem sanitarnym. Osoby, u których wystąpiły objawy choroby zakaźnej, zostały odizolowane i przebywają w wydzielonych i oznakowanych pomieszczeniach z zachowaniem reżimu sanitarnego” – przekazano w komunikacie.

  https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/ognisko-ospy-wietrznej-w-osrodku-dla-uchodzcow-14-przypadkow-zakazenia-5732690

  SANEPID po przychodniach juz wysyla odpowiednie okolniki i rozporzadzenia kogo na kwarantanne , kogo na igle exit.

 12. revers said

  SANEPID w tajnych okolnikach i rozporzadzeniach

  .https://i.postimg.cc/hvqydbxj/instrukcja.jpg

 13. revers said

  Główne wnioski Programy finansowane przez Departament Obrony USA w celu pracy z czynnikami biologicznymi w krajach regionu euroazjatyckiego (program Nunn-Lugar, program wspólnego uczestnictwa biologicznego (CBEP) są wdrażane od trzech dekad i powodują ogromne szkody zarówno dla potencjału wojskowo-technicznego, jak i rozwoju społeczno-gospodarczego zaangażowanych krajów. Celem jest zniszczenie krajowego systemu ochrony biologicznej. Od czasów sowieckich istnieje jednolity, scentralizowany system nadzoru sanitarno-epidemiologicznego we wszystkich republikach Unii, który miał laboratoria do opracowywania środków i szczepionek. Dziś system ten jest niszczony we wszystkich republikach byłego ZSRR, z wyjątkiem Białorusi. Jeśli chodzi o rosyjski system narodowy, jest to atak wieloetapowy. Z różnych stron dochodzą twierdzenia, że monitorowanie produktów o znaczeniu epidemicznym jest celowo fałszowane. Ponadto, w rozwoju nowoczesnych systemów do szybkiego wykrywania objawów szczególnie niebezpiecznych chorób zakaźnych, unikalne doświadczenie z bezpieczeństwem biologicznym w kraju, opracowane przez wiele pokoleń rosyjskich epidemiologów, jest całkowicie i świadomie negowane.

  Continue reading at Nowe informacje na temat amerykańskich programów broni biologicznej na Ukrainie – Część 1 | M-forum A.V Live.

  https://miziaforum.com/2022/06/05/nowe-informacje-na-temat-amerykanskich-programow-broni-biologicznej-na-ukrainie-czesc-1/?https%3A%2F%2Fwww.google.de%2Furl%3Fsa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwirsYbB1NLgAhXwDmMBHWeCDb8QFjAAegQIBBAC&url=httpsmiziaforum.com&usg=utm_medium%3Dppc&utm_source=adwords&utm_campaign=snowboots&utm_content=durable%25snow%25boots&fbclid=IwAR1zURMbB9W053hhefilta-Y9mxsncQNo9r9iZ-swr7yOrr-pHJHMgbnJQ0

 14. UZA said

  „Czy firmy pogrzebowe obok urzedow statystycznych byly przekupione przez masonow by ukrywac nieprawdopodobnie duze (na tak krotki okres czasu) liczby pochowkow?”

  Przecież nikt tego nie ukrywa. Liczba nadmiarowych zgonów została oficjalnie podana i nikt jej nie neguje. Co do pochówków zaś, to widać je na cmentarzach. Jak można by to ukryć ? Zakazać stawiania pomników, usunąć już postawione ?

  Ile było wśród nadmiarowych zgonów przypadków zgonów poszczepiennych, to trudno oszacować wobec braku badań. Tym bardziej, że nie chodzi tu tylko o klasyczne NOP- y. Skoro te ich „szczepionki” miały skłaniać ludzkie komórki do produkcji obcych białek w celu wymuszenia odpowiedzi układu odpornościowego, to przecież nie można wykluczyć, że zajęty zwalczaniem „kolców” układ odpornościowy, zwłaszcza osoby starszej czy schorowanej, nie radził już sobie z innymi problemami – takimi jak komórki nowotworowe czy patogeny. Trzeba by więc zbadać, ilu było wyszczepionych wśród zmarłych na raka czy infekcje niekowidowe.

  A co do masonów (pod którym to umownym pojęciem, jak rozumiem, kryją się globalne pseudoelity, dążące do przebudowy świata) , to teraz już chyba rezygnują z przekupstwa na rzecz zastraszania. Nadeszły ciężkie czasy dla łajdaków, bo coraz trudniej będzie im coś zarobić , a łatwo w mordę dostać lub wylecieć na bruk. Tylko pożyteczni (dla diabła) idioci cieszą się bezinteresownie z „postępu” i „dobrobytu”. Na nich siły zła zawsze mogą liczyć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: