Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO

Posted by Marucha w dniu 2022-06-06 (Poniedziałek)

Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści już i tak megabogatym lub zainstalowanie infrastruktury do kontroli korporacyjnej.

W menu na dziś danie… żywnościowe z dokładką. Felieton o kreowanym kryzysie żywnościowym, jakie kroki poczynił tzw. establishment i czego możemy jeszcze oczekiwać. Ponadto rozmowa [ang.] z autorem tekstu w Global Research News Hour na temat powiązań tegoż kryzysu z tzw. Wielkim Resetem.

Zapraszam do lektury i słuchania.

PRAWDZIWE plany stojące za tworzonym kryzysem żywnościowym

Wykreowany kryzys żywnościowy, czy to prawdziwy, czy jako psy-op, polega na zburzeniu globalnego systemu żywnościowego i „lepszym odbudowaniu” [“building back better”] – to nowy dystopijny system żywnościowy stworzony przez korporacyjne molochy i ściśle kontrolowany w imię większego dobra.

Jesteśmy we wczesnych stadiach takiego kryzysu żywnościowego.

Prasa przepowiadała to od lat, ale do tej pory zawsze wydawało się, że jest to nic więcej niż sianie strachu, mające na celu zamartwianie ludzi lub odwrócenie ich uwagi, ale istnieją oznaki, że tym razem, cytując Joe Bidena, „będzie to realne”.

Nikt nie wie, jak zły obrót może to przybrać, z wyjątkiem ludzi, którzy to tworzą.

Z racji tego, że dowody są dość oczywiste, widać, że jest to tworzone celowo i z zimną krwią. Dokumentujemy to od miesięcy.

Mamy rosyjską „operację specjalną” na Ukrainie, która podnosi ceny podstawowych artykułów spożywczych, pszenicy i oleju słonecznikowego, a także nawozów. [Czyżby? – admin]

Mamy nagłą „ptasią grypę”, która podnosi ceny drobiu i jajek.

Rosnące ceny ropy podnoszą koszty dystrybucji żywności.

Inflacja spowodowana ogromnym napływem waluty fiducjarnej oznacza, że ​​rodziny wydają więcej pieniędzy na mniej żywności.

A kiedy to wszystko się dzieje, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania (a może i inni, o których nie wiemy) dosłownie płacą rolnikom, aby nie uprawiali ziemi.

Jest całkiem jasne, że to właśnie Wielki Reset: Edycja Żywnościowa. Melodia lockdownu z nieco innymi tekstami. Proces rozbijania już istniejących struktur, abyśmy mogli „lepiej odbudować” dzięki bardziej kontrolowanemu i zarządzanemu przez korporacje systemowi żywności.

Tak jak mówiono, że „pandemia” Covida uwydatniła „słabości systemu wielostronnego”, tak ten kryzys żywnościowy pokaże, że nasze „niestabilne systemy żywnościowe wymagają reformy” i musimy zapewnić „bezpieczeństwo żywnościowe”… lub tysiące wariacji na ten temat.

To nie jest przypuszczenie. Oni już zaczęli, ponad rok temu.

Journal of Agriculture, Food Systems & Community Developments opublikował w lutym 2021 opracowanie zatytułowane:

„Demontaż i odbudowa systemu żywnościowego po COVID-19: Dziesięć zasad redystrybucji i regeneracji”

W wywiadzie udzielonym w lipcu ubiegłego roku Ruth Richardson, dyrektor wykonawcza organizacji pozarządowej Global Alliance for the Future of Food, dosłownie powiedziała:

„Nasz dominujący system żywnościowy musi zostać zdemontowany i odbudowany”

Następnie, we wrześniu 2021r., ONZ zwołała pierwszy w historii „Szczyt n/t systemów żywnościowych”, którego myśl przewodnia zawierała następujące sformułowanie:

„Odbudowa systemów żywnościowych na świecie pozwoli nam również odpowiedzieć na wezwanie Sekretarza Generalnego ONZ, aby „lepiej odbudować” [build back better] po COVID-19.”

Pisząc w Guardianie dwa tygodnie temu, George Monbiot, znawca operacji głębokiego państwa, stwierdza ze swoim charakterystycznym brakiem subtelności:

„Banki upadły w 2008 roku – i nasz system żywnościowy zrobi to samo… System musi się zmienić.”

Ale co właściwie oznacza „zmiana” i „odbudowa” w tym kontekście?

Cóż, to żadna tajemnica, mówili o tym od lat.

Prawie wszystko to historie z ostatniego miesiąca, a o wielu z nich mówiło się podczas konferencji Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

Jak to prawie zawsze bywa, problem, na który obecnie „reagują”, ma już szereg z góry ustalonych rozwiązań.

Właśnie ogłosili budowę największej „fabryki mięsa hodowlanego” na świecie. Podrabiane [fake] mięso oczywiście nie może być hodowane w domu i podlega opatentowanym procesom tworzenia. Genetycznie edytowane lub modyfikowane rośliny i zwierzęta również podlegają patentom.

Ponadnarodowe firmy, których zyski przekraczają budżet niektórych krajów, opracowują aplikacje do śledzenia śladu węglowego, które nagradzają ludzi za podejmowanie „właściwych decyzji”. Można to łatwo zastosować do żywności.

Bill Gates po cichu stał się największym właścicielem gruntów rolnych w Stanach Zjednoczonych. Ziemia, na której może uprawiać nowe Frankencrops [rośliny modyfikowane genetycznie -tłum.] lub za niewykorzystywanie której rząd USA mu zapłaci.

Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści już i tak megabogatym lub zainstalowanie infrastruktury do kontroli korporacyjnej.

Gra jest jasna: w tej chwili przygotowują się do zburzenia wszystkich naszych starych systemów żywnościowych, z deklarowanym celem lepszego ich odbudowania.

Ale lepszym dla nich, nie dla nas.

The REAL agenda behind the created food crisis, Kit Knightly, Jun 1, 2022

https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 11 do “Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO”

 1. Kojak said

  Operacja podnosi ceny zywnosci, cene nawozow ? Jak jakis glupek nabazgra cos takiego to czlowiek nie ma ochoty czytac takich bzdetow !

 2. Krzysiek1956 said

  Pan Gajowy niezbyt lubi Stanisława Lema, ale on coś takiego przewidział w swoim „Kongresie Futurologicznym” (rok 1971).
  Właściwie brakuje tylko rozpylanych w powietrzu substancji halucynogennych, abyśmy uwierzyli, że żyjemy w Raju 🙂

  ——-
  Ależ lubię i cenię!
  Admin

 3. rafał said

  ……WOJCIECH OLSZAŃSKI W TEJ POLSCE ZROBIŁ NAJWIĘCEJ A BARANY MILCZĄ …..

 4. corintians said

  Wczoraj mnie naszlo by odszukac dane z legendarnie wykrwawionej Amazonii. Mialem szczescie bo nie zajelo to wiele czasu

  zgony za lata 2015-21: 15552 15587 16051 16457 17202 22488 21122* (dane wstepne)

  Prognoza na lata 2020-21 to moglo byc ok 18000 czyli realnej nadwyzki 30%. Mowimy o regionie gdzie brakowalo totalnie wszystkiego od tlenu zaczynajac, regionie gdzie nie bylo 4 standardowych fal tylko 2 gigantyczne.

  Polska ktora podobno jest mocarstwem i gdzie zdaniem Kaczynskiego ‚ludzie nie umierali na ulicach” dzieki cudownym represjom nadwyzki 20%

  Najbardziej fascynujace jest ze efektywnosc czerwonych stref nie przekracza 30%, co kompletnie nie rownowazy dysproporcji naturalnej mobilnosci ludzi i zasobow szpitalnych poszczegolnych krajow.
  I tak np Francja w lockdownie i tak jest bardziej moblina niz Polska bez lockdownu.
  Ale wszyscy, nawet czolg pancerny jakim jest niemiecka sluzba zdrowia, płakali ze bez lockdowny nie dadzą rady!! Ze trupy beda na ulicach jak w Szwecji!!

  Ale podobno Polacy sa najgorsi wiec zmuszano do workow na glowie na ulicach, zamykano lasy i tylko strajk kobiet uratowal nas przed replayem.

 5. corintians said

  korekta
  rok 2021 to 24122 zgony w Amazonii (liczba narodzen z kolei rekordowo rosnie co jest w artykule)
  https://amazonasatual.com.br/cartorios-do-amazonas-registram-recorde-de-mortes-e-nascimentos-em-2021/

  pozostale dane z brazylisjkiego GUSu ibge gov br

 6. Sebastian said

  Hipotetyczny plan wyzwolenia Europy

  Operacja Z+: O podniesieniu żelaznej kurtyny, która wisi nad Europą

  Batiushka dla bloga Saker

  Od Kaliningradu nad Bałtykiem do Odessy nad Morzem Czarnym na kontynencie opadła żelazna kurtyna. Za tą linią leżą wszystkie stolice Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, wszystkie te słynne miasta i otaczające je populacje leżą w tym, co muszę nazwać sferą amerykańską i wszystkie podlegają, w takiej czy innej formie, nie tylko amerykańskim wpływom ale do bardzo wysokiego, a w niektórych przypadkach coraz większego stopnia kontroli ze strony Wielkiego Szatana w Waszyngtonie, odcinającego ten ciemny i maleńki zachodni świat od zatłoczonych miliardów trudzącej się ludzkości w Chinach, Indiach, Wietnamie, Indonezji, Iranie, a nawet całej Świat muzułmański, cała Afryka i cała Ameryka Łacińska. To oni patrzą teraz z nadzieją na Rosję, na jej światło, by uwolnić świat, na jej pszenicę, by nakarmić świat, i na jej olej, by ogrzać świat.

  Mowa Fultona II

  „I usłyszałem głos pośród zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za denara, a trzy miarki jęczmienia za denara; i nie krzywdź oliwy i wina”.

  Apokalipsa 6:6

  Wprowadzenie: 6 czerwca 1945

  Istnieje rodzaj historii znany jako „Co jeśli historia”. Jego prawidłowa nazwa to „Historia domniemana”. Po prostu zajmuje się logicznymi, ale równoległymi światami wyobraźni i pyta: „A gdyby/przypuśćmy, że X nie wydarzyło się, a zamiast tego wydarzyło się Y, jak wyglądałoby Z dzisiaj? Jeden skok wyobraźni i możemy wejść do bardzo logicznego, całkiem prawdopodobnego, ale właściwie nieistniejącego świata. Jedno z tych pytań „co jeśli” brzmi: Co by się stało, gdyby „Anglosasi” (Brytyjczycy, Amerykanie i Kanadyjczycy) nie najechali Normandii 6 czerwca 1944 r. albo zostali odparci? Odpowiedź, do której dochodzimy, jest taka, że ​​Armia Czerwona nie zatrzymałaby się w Berlinie w maju 1945 roku. Poszłaby dalej, zostawiając daleko za sobą Berlin i samobójstwo Hitlera i prawie bez sprzeciwu poszłaby na same wybrzeża Europy Zachodniej.

  Wtedy wyrażenie „Lądowanie w Normandii” miałoby zupełnie inne znaczenie. 6 czerwca 1945 wyglądałby zupełnie inaczej niż 6 czerwca 1944. Jak na ironię, fakt, że doszło do D-Day, oznacza, że ​​Europa Zachodnia nigdy nie została wyzwolona z nazistowskiej mentalności (1). Innymi słowy, nigdy nie został uwolniony od tej dziwacznej ideologii i mentalności zachodniej supremacji , która głosi, że „Zachód jest najlepszy”. W 2022 roku nadal płacimy cenę za to niepowodzenie w zakończeniu II wojny światowej. Dlatego absurdem jest mówić o III wojnie światowej; II wojna światowa jeszcze się nie skończyła (2). Być może jednak niektórzy z nas pewnego dnia zobaczą wojska rosyjskie wyzwalające Europę, nie tylko w Paryżu w 1814 roku, ale także w Normandii, a nawet dalej, na wyspy po drugiej stronie morza, do tego, co starożytni nazywali „Ultima Thule”. .

  Operacja Z

  Dzisiejszy konflikt na Ukrainie już by się skończył, gdyby Zachód nie eskalował go nieustannie, nieustannie prowokując i odmawiając kapitulacji ich marionetkowego reżimu w Kijowie. W rezultacie siły i sojusznicy Federacji Rosyjskiej muszą niszczyć nie tylko sprzęt wojskowy Armii Kijowskiej, ale także fragmenty sprzętu NATO, sprowadzanego z Europy Zachodniej, a docelowo nawet z USA. Kiedy ten sprzęt, w większości przestarzały, zostanie zużyty, zniszczony przez rosyjskie pociski, NATO będzie uciekać. Co więc mogło się wtedy wydarzyć? Niektórzy będą się sprzeciwiać, ale Federacja Rosyjska chciała tylko wyzwolić Donbas? Czy wtedy kłamał? Czy w końcu chciał zająć całą Ukrainę, a może posunąć się dalej?

  Nie, nie kłamała, ale z powodu mnóstwa inspirowanych przez Zachód prowokacji, takich jak odcięcie wody i prądu na Krymie, Federacja jest zmuszona do okupowania nie tylko rosyjskojęzycznego Wschodu, ale także rosyjskojęzycznego Południe Ukrainy. Co więcej, odkąd na północ i zachód Ukrainy wysyłana jest nowa i groźna broń (dużo dostarczono już na lata i miesiące przed Operacją Specjalną, w ramach przygotowań do ukraińskiej kampanii ludobójstwa na Donbasie i inwazji na Krym w na początku marca 2022 r.), z nimi też trzeba będzie w jakiś sposób uporać się. Skoro tak wiele milionów antyrosyjskich Ukraińców wyjechało z północy i zachodu Ukrainy na Zachód, rosyjskie zadanie może nie być już takie trudne. Demilitaryzacja oznacza to, co mówi – niszczenie wszystkiego, co wysyła NATO,

  Najnowsze wieści są takie, że idiotyczna i ignorancka brytyjska minister spraw zagranicznych Liz Truss chce teraz powiązać Mołdawię z NATO. Więc to też będzie musiało zostać wyczyszczone. Ponieważ łączna siła armii mołdawskiej, z której wielu i tak jest prorosyjskich, wynosi 5000, nie powinno to być trudne. Ale dlaczego na tym poprzestać? Jeśli Ukraina i Mołdawia mogą zostać oczyszczone do końca 2022 r., co jest możliwe, nadejdzie 2023 r. Jak wspomnieliśmy wcześniej, mamy koncepcję Operacji Z+. Co to znaczy? Oznacza demilitaryzację i denazyfikację całego świata, poczynając od małego, ale gęsto zaludnionego Półwyspu Europejskiego.

  Oznacza to nie tylko uwolnienie narodów obecnej UE od miażdżących kosztów „obrony” (=przestępstwa), które tak długo zubożały jej narody. Przede wszystkim oznacza wyzwolenie wewnętrzne, uwolnienie narodów Europy od tysiącletniego pasożyta ideologii i mentalności nazistowskiej, którymi zostały tak zarażone przez swoją elitę, że stała się nieświadomą, ale integralną częścią kultury zachodniej. Do tego stopnia, że ​​nawet nie zdają sobie sprawy, że są nazistami i byliby zszokowani samą sugestią. Jednak to właśnie ta choroba zachodniej supremacji tak długo deformowała, wypaczała, robiła pranie mózgu, manipulowała i zwodziła świat zachodni przez tak długi czas.

  Oczywiście tak ambitny projekt nie może się tak po prostu wydarzyć. Mówimy o powolnej, postępującej i pokoleniowej zmianie, niekoniecznie militarnej. Poniżej jako przykład przedstawiono 44-letni program. Nie jest to wcale realistyczne w swojej precyzji (rozkłady jazdy nigdy nie działają – rzeczywistość przejmuje kontrolę), ale wyznacza rodzaj wytycznej lub celu, do którego należy zmierzać. I wszystko jest możliwe, gdy Ukraina zostanie uwolniona z więzów szatana. Więzy Szatana to przecież znaczenie powiewania ukraińskiej flagi na Kolektywnym Zachodzie i jej użycia, na przykład, na kontach na Twitterze i Facebooku. Wyjaśnijmy:

  Ci, którzy mają niewielkie pojęcie o tym, gdzie jest Ukraina, ani o tym, że ta sztuczna mieszanka „niezależnego” kraju (w rzeczywistości kolonii amerykańskiej) istnieje zaledwie od około trzydziestu lat i że uciskała i wygnała miliony ludzi i zamordowali dziesiątki tysięcy w imię swojej nazistowskiej ideologii, wiedzą jedno: noszenie flagi ukraińskiej oznacza pokazywanie własnego interesu – flaga ukraińska reprezentuje flagę ich osobistej, choć zwykle zupełnie nieświadomej, nazistowskiej ideologii supremacji zachodniej ( 3). Kiedy Ukraina zostanie oczyszczona przez Operację Z, gdzieś wiedzą, że zostaną oczyszczeni w następnej kolejności. Boją się tego oczyszczenia. Nadejście rzeczywistości przerazi zwiedzionych przerażającymi słowami: po Z przychodzi Z+.

  http://thesaker.is/operation-z-on-raising-the-iron-curtain-which-hangs-over-europe/

 7. Boydar said

  dobrze … dobrze … i tego robaka też wam zjemy

 8. Olo said

  Tych którzy przeżyją ekonomiczny holokaust Jaro Sława Ukrainie Kaczyńskiego, będą już tylko czekały siekiery, widły i piły.

  ———-.
  Gównopolactwo samo się wyrżnie i pozabija, żeby Putinowi na złość zrobić.
  Admin

 9. Drzewo said

  A te normalne mięso będzie tylko dla „elity”?

 10. UZA said

  NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY * NIE BĘDZIESZ JADŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY * W OGÓLE CIĘ NIE BĘDZIE I MY BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI

 11. plausi said

  Globalna operacja likwidacji populacji ludzkiej głodem.

  „Z racji tego, że dowody są dość oczywiste, widać, że jest to tworzone celowo i z zimną krwią. Dokumentujemy to od miesięcy. ”

  Linkowany tekst dowodzi dość jasno, że ukraińska strona, jej animatorzy, zorganizowali system wprowadzania głodu na świecie. Tu należy postawić zasadnicze pytanie, czy zarządzające siły w USA i UE są zdolne do takiej zbrodni na ludzkości, jak organizacja systemu zagłodzania ?

  Z dotychczasowego wielowiekowego doświadczenia wynika dla nas, że zbrodnicze klany R&R

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  są bezspornie w stanie przedsięwzięcie zaprowadzenia głodu na świecie zorganizować i wobec innych zbrodni, za które w ostatnich dwóch wiekach odpowiadają, wykazały się dostateczną zbrodniczością, a głód jest sprawdzoną metodą likwidacji ludności.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Nasza cywilizacja toczona syfilsem lichwy, którego najgroźniejszym patogenem są wskazane klany, może zostać uzdrowiona jedynie przez całkowitą resekcję, likwidację tych klanów. To jest pierwszy konieczny krok. Wszystko inne jest iluzją i samookłamywaniem.

  Dopóki to zarzewie zarazy nie zostanie zlikwidowane, nie uda się rozwiązać żadnego z obecnych problemów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: