Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (57 – …
  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Kilka zdjęć autorki do artykułu „Stwórzmy własne relacje z Białorusią”

Posted by Marucha w dniu 2022-06-14 (Wtorek)

https://marucha.wordpress.com/2022/06/14/stworzmy-wlasne-relacje-z-bialorusia/

Komentarzy 15 do “Kilka zdjęć autorki do artykułu „Stwórzmy własne relacje z Białorusią””

 1. Marucha said

  Tam jest więcej Polski, niż w Ukropolinie.
  I tylko takie kundle, jak koszerna Romaszewska psują stosunki, jak mogą…

 2. Emilian58 said

  Piękny normalny kraj! I pewnie z prawdziwym jedzeniem. Aż chciałoby się TAM właśnie znaleźć. A chazary knują i psują.

 3. wolyniak said

  Bardzo wielka szkoda, ze przez te rzady po 1989 roku sterowane przez chazarow zza oceanu, slepo wykonujace ich rozkazy, zaprzepascilismy stosunki z sasiednimi slowianskimi krajami. Krajami, z ktorymi przeplata sieod wiekow nasza kultura, historia, kontakty miedzysasiedzkie, wiezy rodzinne.

  Przez te polityke nakazu przez imperialistyczne USA wprowadzania „demokracji zachodniej” na Bialorusi, kontakty miedzyludzkie zostaly niemalze zakazane, granice zamkniete, chociaz swego czasu ten znienawidzony przez Zachod Lukaszenka zrobil krok w strone Polski o mozliwosci wjazdu bez wizy do ich kraju na kilka dni, co nie trwalo zbyt dlugo bo polityka sterowanego rzadu z Warszawy proamerykanskie nsatawienie obu izb parlamentu nie podtrzymaly tych tradycji. A szkoda…

  Nikt w tym satelitarnym kraju nie pomyslal, ze moze temu slowianskiemu narodowi nie odpowiada typ amerykanskiej, falszywej „demokracji”.
  Bo ten narod widzial, jak jest niszczony dorobek polskiego spoleczenstwa, niszczenie i wyprzedaz za bezcen polskich zakladow, potworne zubozenie ludnosci, bezrobocie…

  Tamtemu spoleczenstwu nie odpowiadal taki model transformacji, chcieli zachowac swoj dorobek, swoj sposob zycia, nie odpowiadal im ten model niewolniczego kapitalizmu, jaki zapanowal w ich zachodnim sasiedzkim kraju. Nie wprowadzono im sztucznej zywnosci, chemii do codziennego spozycia pod roznymi postaciami, pozostali dzis w wiekszosci do swoich starych zasad zywieniowych opartych na naturalnych produktach. Produktach zdrowych, moze nie tak urozmaiconych, ale nie wprowadzajacych do organizmow szczegolnie mlodych ludzi produktow nafaszerowanych roznoraka chemia.

  I chwala za to narodowi slowianskiemu Bialorusi, kraju, ktory nigdy w tysiacletniej historii nie podniosl oreza zbrojnego przeciwko swoim slowianskim braciom z Polski. Chwala rowniez ich rzadowi, ze nie poddali sie wichrzycielom zza oceanu pragnacym wprowadzic swoje imperialistyczne zakusy, miedzy innymi zeby mogli okrazac militarnie Federacje Rosyjska i w ostatecznosci doprowadzic ja do upadku, tj. wykonac plan okreslony zaraz po II WS.

 4. Olo said

  Poliniactwo już sobie stworzyło relacje z banderyzmem, faszyzmem, satanizmem, syjonizmem i antyludzkim zamordyzmem. I jest szczęśliwe. Spuszcza się samo na siebie.

 5. Piskorz said

  re fot. Takiego świata chcemy…!

 6. Boydar said

  Moim skromnym zdaniem, nie jest konieczne żadne „tworzenie relacji”. Wystarczy eliminacja (eksterminacja ?) właśnie takich „romaszewskich”. To samo odnosi się do sytuacji z Rosją i kilkoma innymi bratnimi nacjami.

  Przy czym, tacy pojedynczy dywersanci to tylko wisienka na torcie, i nie da się tego zmienić bez rozwiązań systemowych. Tak myślę sobie, że jeden pluton (kompania?) kadyrowców przez tydzień problem by definitywnie rozwiązało.

 7. marguar said

  Panie @Boydar, posuwasz się za daleko! Optować za mordowaniem ludzi!? To w leninowskim duchu (a raczej demonie)!
  A co do Białorusi, to oczywiście wina pol(ini)ackich rządów, że w Białorusi mamy wroga. Przecież to jedyny nasz sąsiad, z którym nie mamy żadnych tzw. zaszłości historycznych.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Czyżbyśmy mieli w gajówce kolejne „krwawiące serduszko”? Krwawiące z litości dla bandytów, a mające w dupie ich ofiary?
  Zresztą nie chodzi o żadne „mordowanie”, lecz o wymierzenie sprawiedliwości, czemu nawet Kościół nigdy nie był przeciwny (osobistych poglądów Franciszka Bergolniętego nie trzeba brać pod uwagę).

 9. Krzysztof55 said

  Tam bije moje serce! Moja rodzina ze strony ojca – Wołkowysk i okolice. Bardzo przyjaźni i kulturalni ludzie.

 10. Głos Prawdy said

  Dziękuję za mile komentarze. Cóż, to naród decyduje, co mu się podoba a co nie. z obu stron. A władza dzisiaj jest taka, jutro inna

  ———-
  Każdy prawdziwy Polak czuje głębokie związki z Białorusią i sympatię do Białorusinów.
  Reszta – to hołota, nadająca się do dołów z wapnem.
  Admin

 11. JanuszT said

  Białoruś jest mnie bardzo bliska mojemu sercu, i nigdy to się nie zmieni póki będę żył. Tak mnie dopomóż Panie Boże Wszech mogący…
  Janusz Talarczyk.

 12. Wywrotowiec said

  Boze dopomoz Bialorusi ,aby nigdy nie poddala sie chalatom i ich zbydleceniu.
  Takiego kraju Boze nam przywroc, a gdyby
  co to w takim kraju chce mieszkac.
  Bardzo dobrze bym sie tam czul jak i wszyscy gajowkowicze.
  Boze spraw aby Lukaszenka zyl dlugo i w zdrowiu i wychowal swojego nastepce w przyszlosci.
  Boze spraw aby Lukaszenka mial wzglad na to ,ze jestesmy w niewoli i traktowal nas Polakow jak swoich braci.
  Amen.

 13. Maverick said

  Różnej maści lewacy i niedojdy umysłowe dalej sympatyzują z twórem i bożków Lenina i Stalina jakim jest Ukrainia. Ten sztuczny kraj ze sztucznymi granicami miał udawadniać światu wyższość systemu komunistycznego, gdzie ludzie zapomnieli o swoim narodowym pochodzeniu, wiarze czy wartościom swojej kultury  i stali się tworem beżboznych lewaków, posłusznych wyższym racjom międzynarodowego komunizmu. Nie dziwię się że Polacy dalej są w avangardzie konsomolskiej bo przecież po to nigdy tam nie zrobiono dekomunizacji. Polacy zawsze poprzez swoich ekimosów brali udział w tworżeniu struktur od grupy Bildenberg, do struktur ONZ czyli ramienia komunistycznej rewolucji która teraz zbliża się szybko do rzeczywistoścui poprzez terror szczepionkowy czy pozbawianie wartości narodowych isuwerenności motłochu w poszczególnych krajach poprzez WHO czy skrzętnie odbudowywaną Unię Babilońską jaką jest EU Tworzoną z niewybranych komunistycznych teokratów..

  Po kolorowej rewolucji na Ukrainie zorganizowanej poprzez mafijnych przywódców niby liberalnych demokracji, zainstalowano tam demokrację oligarchów eskimosiego pochodzenia, co w nosie mieli troskę o mniej wartościowe tubulcze ludy. W kraju próżni kulturalnej żadne wyższe ideały nie były możliwe, tam obowiązywała dominacja i upokarżanie ludzi tylko dlatego że mówili innym językiem jak polski, rosyjski, czy węgierski. Kraj bez kultury szybko powrócił do tego co umiał robić najlepiej czyli czystek etnicznych.

  Dlatego nie znalazł się tam lider, który potrafił by zjednoczyć ludzi wobec ideałów państwa federalnego z pełnymi prawami i równorzędnymi językami. Zmarnowali 8 lat na czystki etniczne, a efekty tego teraz widzimy, a judzenie do eskalacji tylko może doprowadzić do wymazania tego sztucznego tworu Lenina i Stalina z mapy świata. Na co się zanosi.

 14. Boydar said

  @ Marguar

  Z arytmetyki to Szanowny raczej chyba kiepski był, a ja wyłącznie ich najwyższe dobro mam na względzie. Przecież, im szybciej odeślemy ich na łono Abrahama, tym mniej nieprawości zdążą popełnić, bo że popełnią, to pewne jak śmierć i podatki. To oczywiste, Marguarze !

 15. Zbigniew Kozioł said

  Pani Agnieszka na tę samą tematykę w telewizji 🙂

  Swą drogą adres http://myslpolska.info nadal jest blokowany w Polsce. Co za przekręt… słów mi brak.
  ==========================
  nslookup myslpolska.info
  Server: 127.0.0.53
  Address: 127.0.0.53#53

  Non-authoritative answer:
  myslpolska.info canonical name = blokada.play.pl.
  Name: blokada.play.pl
  Address: 89.108.195.33
  ==========================

  Ale proste rozwiązanie problemu polega na zmianie adresów serwerów DNS na swoim urządzeniu (kompie czy routerze), np. na adresy udostępnione bezpłatrnie przez Google: 8.8.8.8 i 8.8.4.4

  Co do blokowania. Dostałem parę dni temy email od YT: przejrzeliśmy Pana kanał i usunęliśmy film na temat maseczek kowidowych. Pozostałe filmy nie wzbudzają naszych zastrzeżeń…

  Zabawne jest to, że filmik (nawet nie wiem, skąd pochodzi, przysłała mi żona) zamieściłem na samym początku stycznia 2021. A oni teraz usunęli… Chyba ten filmik pokazywałem tutaj. W moim zamierzeniu miał być rodzajem żartu ze świrusa. Można zobaczyć na moich prywatnych stronach:

  [video src="http://nanophysics.pl/maski.mp4" /]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: