Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szokująca zmiana polityki USA. Nikt się tego nie spodziewał.

Posted by Marucha w dniu 2022-06-15 (Środa)

Prezydent Biden ma odbyć w lipcu swoją pierwszą podróż od czasu objęcia urzędu do bogatego w ropę kraju, czyli Arabii Saudyjskiej. Niektórzy obserwatorzy twierdzą, że celem jego wyprawy jest obniżenie cen benzyny dla konsumentów i zmierzenie się z irańskim programem broni jądrowej.

Stosunki amerykańsko-saudyjskie osiągnęły historyczny punkt krytyczny. Na początku tego roku Arabia Saudyjska podobno odrzuciła prośbę Bidena o zabranie głosu z powodu rosnących cen ropy, które były wynikiem wojny Rosji na Ukrainie.

Mohammed Khalid Alyahya, wizytujący pracownik Instytutu Hudsona w Waszyngtonie, zauważył, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest „Naprawienie relacji, która od osiemdziesięciu lat była korzystna dla USA i Arabii Saudyjskiej, a teraz jest w kryzysie”.

Aby doprowadzić do zbliżenia z Arabią Saudyjską, Biden będzie musiał porzucić obietnicę kampanii, by traktować królestwo jako państwo „pariasów”, po tym, jak według CIA Arabia Saudyjska dokonała zamachu na saudyjskiego publicystę Jamala Khashoggi w swoim konsulacie w Stambule.

„Nie ma mowy o tym, żeby podróż do Arabii Saudyjskiej była odwróceniem pierwotnych wysiłków prezydenta Bidena, aby zdegradować stosunki dwustronne, jednocześnie upokarzając księcia koronnego Mohammeda bin Salmana” – powiedział John Hannah, były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego wiceprezydenta Dicka Cheneya.

Hannah, starszy pracownik w Żydowskim Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego Ameryki (JINSA), stwierdził, że wizyta będzie „poważnym upadkiem dla administracji prezydenta, bo została na nich wymuszona przez ceny benzyny o wartości 5 dol. za galon, szalejącą inflację i politykę wobec Iranu, która osiągnęła ślepy zaułek”.

Hannah kontynuował: „Cała polityka przez pierwsze kilka miesięcy urzędowania administracji Bidena, której celem było wypełnienie obietnicy prezydenta, by zmienić Saudyjczyków w pariasów, mogła sprawić, że postępowa lewica Partii Demokratycznej poczuła się dobrze”, ale dodał: „granie dla postępowego okręgu wyborczego odbiło się żałośnie, jeśli chodzi o służenie interesom narodowym USA”.

Dodał, że „zatruło to stosunki z najbardziej wpływowym krajem świata arabskiego i muzułmańskiego do tego stopnia, że nawet nie odebrano telefonu od prezydenta Stanów Zjednoczonych w środku europejskiego kryzysu (wojny na Ukrainie), który spowodował największe wyzwanie dla ładu międzynarodowego kierowanego przez Amerykanów w ciągu ostatnich 30 lat”.

Według oświadczenia Białego Domu we wtorek, Biden uda się do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej, aby omówić „za pośrednictwem ONZ rozejm w Jemenie, który doprowadził do najbardziej pokojowego okresu tam od czasu wybuchu wojny siedem lat temu, współpracę, w tym nowe i obiecujące inicjatywy infrastrukturalne i klimatyczne, a także odstraszanie zagrożeń ze strony Iranu, postęp w zakresie praw człowieka oraz zapewnienie globalnego bezpieczeństwa energetycznego i żywnościowego”.

Krytycy królestwa wezwali Bidena do pociągnięcia Arabii Saudyjskiej do odpowiedzialności za rzekome zaangażowanie w terroryzm i łamanie praw człowieka, inni krytycy okazali szok z powodu jego polityki zwrotu.

Ali Al-Ahmed, dyrektor Gulf Institute z siedzibą w Waszyngtonie, powiedział, że decyzja Bidena o wizycie w Królestwie będzie postrzegana jako „jeden z największych błędów” popełnionych przez prezydenta USA. Zauważając, że Biden, który nazwał Saudyjczyków „pariasem”, okazuje słabość zarówno przyjaciołom, jak i wrogom.

Al-Ahmed stwierdził, że „wpływ tej kapitulacji jest strategiczny, ponieważ zachęci Putina w Rosji i Xi Jinpinga w Chinach do bardziej agresywnej postawy wobec prezydenta, którego przechytrzył młody przywódca Arabii Saudyjskiej”.

„Doceniamy zaangażowanie prezydenta w zrobienie wszystkiego, co w jego mocy, aby wesprzeć rodziny ofiar z 11 września, ale empatia nie wystarczy. Prezydent Biden musi zrobić to, czego nie robili poprzedni prezydenci, czyli domagać się przejrzystości od Arabii Saudyjskiej i odpowiedzialności za tych, którzy poparli Al-Kaidę i porywaczy, którzy zamordowali naszych bliskich” – powiedział Terry Strada, krajowy przewodniczący zjednoczonych rodzin z 11 września.

Organizacja 9/11 Families United jest koalicją członków rodzin ofiar i osób, które przeżyły ataki terrorystyczne. Według 9/11 Families United, odtajniony amerykański wywiad pokazał „dokument skonfiskowany w dniach po atakach z 11 września w Arabii Saudyjskiej, który pokazuje, że działał tam agent, o którym wiadomo, że udzielił znacznej pomocy porywaczom, pokazując rysunek samolotu i wzór używany do obliczenia prędkości opadania wymaganej od samolotu, aby osiągnąć cel na horyzoncie z określoną prędkością”.

Wynika z tego, że Biden podejmuje rozpaczliwe próby obniżenia ceny benzyny w USA, wiedząc, że wyborcy nie wybaczą mu porażki w tym względzie. Ciekawe, kiedy polski rząd zrozumie, że jemu też grozi spadek notowań, jeśli nie zatrzyma dalszych wzrostów benzyny.

https://prawy.pl

Komentarzy 10 do “Szokująca zmiana polityki USA. Nikt się tego nie spodziewał.”

 1. Peryskop said

  Rynki chazarskie w amoku i trwodze !
  I już niełatwo to zwalić na Putina.

  https://www.money.pl/gielda/amerykanie-dzisiaj-decyduja-horror-na-rynkach-trwa-6780058037828416a.html

  A jusz zwycienszao, miao prawie z goorki, zasankcjonowao i wiatao sien z gonsko …

  FED podniósł dziś stopy o 75 p.b. (0,75%)

  https://businessinsider.com.pl/gospodarka/makroekonomia/stopy-procentowe-w-usa-znow-w-gore-historyczna-skala-podwyzki/qlpcgvw

  Gonska zaniepokojona stanem lisa !

 2. NC said

  Biden – pociągana przez rozmaite sznurki marionetka, która nigdy nie wie, w która stronę ma pójść dzisiaj…
  Najgorszy prezydent we współczesnej historii USA…

 3. Kojak said

  Szokujaca ? Tej zydowskiej kurwie zwyczajnie pali sie dupa wiec w poplochu chce zeby sam nie splonal . Szalejaca i rozkrecajca sie inflacja ,absurdalne jak na USA ceny benzyny ktore juz mocno wkurwiaja zwyklych ludzi w ,,Hameryce ,, Benzyna jest tam dobrem podstawowym i jest wrecz nieoodzownym przy ich odlegosciach . Watpie ,aby cos tak u Arabow wskoral ,wiedza oni bowiem doskonale ze dolar byl a z chwila wojny na Ukrainu jest bez watpienia pieniadzem smieciowym a USA udajacym jeszcze mocarstwem ale juz wyraznie padajcym na morde i bez przyszlosci . Moze nie tyle pomoc ile byc kula u noga a nawet scigac portki z dupy !

 4. Mietek said

  Biden jedyne co może, to płakać, myśli pewnie że ludzie się nabiorą na te jego sztuczki.
  Araby mają już innych wspólników, jak i sojuszników.
  Handel z Chinami wynosi już prawie 200 mld dolarów.

  The Telegraph.
  Dwóch obywateli USA zostało schwytanych w kierunku Charkowa.

  Dwóch byłych żołnierzy armii amerykańskiej zostało schwytanych podczas walki z siłami rosyjskimi na Ukrainie.
  39-letni Alexander Dryuke i 27-letni były marine Andy Hyun służyli jako ochotnicy w Siłach Zbrojnych Ukrainy i zostali schwytani w kierunku Charkowa. Druke pochodzi z Tuscaloosa w stanie Alabama i wcześniej służył w armii amerykańskiej w Iraku. Jego matka, 68-letnia Lois, powiedziała w gazecie, że miał trudności z utrzymaniem pracy po powrocie ze służby wojskowej z powodu zespołu stresu pourazowego. Hyun urodził się w Kalifornii, ale mieszkał w regionie Tennessee Valley w stanie Alabama. Wcześniej służył w US Marine Corps.

  To pierwsi amerykańscy najemnicy, którzy zostali schwytani w Donbasie. Dołączają do rosnącej liczby zachodnich „łowców fortuny” schwytanych przez siły rosyjskie, w tym co najmniej dwóch Brytyjczyków, Aidena Asleya Seana Pinnera, skazanych na śmierć przez trybunał DNR . 
  Zdaniem ekspertów Moskwa prawdopodobnie wykorzysta schwytanych Amerykanów jako dowód bezpośredniego zaangażowania Waszyngtonu w konflikt zbrojny na Ukrainie.
  Kolega Amerykanów powiedział, że zostali schwytani po starciu ze znacznie większymi siłami podczas bitwy w ubiegły czwartek. „Byliśmy na misji i wszystko poszło zupełnie nie tak. Powiedziano nam, że miasto jest wolne, gdy okazało się, że Rosjanie już je szturmują”. Oddział zajął pozycje obronne, podczas gdy Dryuke i Hyun wystrzelili z granatnika w rosyjski czołg. Potem z pola zniknęło dwóch Amerykanów, zostali schwytani przez rosyjskich piechurów.

  I znów Biden będzie płakać, jak jego bohatyry idą na szubienicę, tego mu w kraju nie wybaczą.

 5. rafał said

  JAK POZWOLIMY TO CHUJE ŻYDOWSKIE NAS ZNISZCZĄ ! ! !

  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

 6. Przypominam… Polska ma 40 razy większe zasoby ropy, niż Arabia Saudyjska…

 7. Boydar said

  Gdyby Polska „rozwinęła skrzydła”, wykorzystując swój cały potencjał gospodarczy i ludzki, docelowe zlikwidowanie /władzy/ gudłai i masonów byłoby zupełnie niemożliwe, gdyż póki co, to oni ciągną główną korzyść i czepią swoje siły, a nie my, my dostajemy ochłapy i okruchy, tyle żeby nie zdechnąć.
  W takim kontekście, ograniczanie rozwoju, szlaban na wynalazki i różne genialne osiągnięcia w czasie ostatnich osiemdziesięciu lat, stają się zrozumiałe. Po prostu bestię można tylko zagłodzić. Jak Hedorę z japońskiej bajki.

  Że to tylko moja fantazja ? Nieprzebrane zasoby gazu i ropy znajdują się również na obszarze krainy U, oficjalnie rządzonej przez różnych bandytów. I co ? I nic, нельзя !.

 8. Ad. 7

  Więc sprawując rządy sami siebie ograniczają?

 9. Gość said

  Dokumenty wykradzione- bzdura podłożone przez wywiad żydowski by odwrócić uwagę ,zwalić winę na Arabów

 10. kontra said

  Według 9/11 Families United, odtajniony amerykański wywiad pokazał „dokument skonfiskowany w dniach po atakach z 11 września w Arabii Saudyjskiej, 🙂
  który pokazuje, że

  działał tam agent,
  o którym wiadomo,

  że udzielił znacznej pomocy porywaczom, pokazując rysunek samolotu 😀

  ==

  ceny benzyny o wartości 5 dol. za galon

  czyli amerykańce mają ze 6zł / litr benzyny
  w końcu Polacy utrzymują amerykanów drogim gazem św kaczyńskiego ze świnoujścia

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: