Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbych o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rothschildowie zamordowali co najmniej siedmiu prezydentów USA

Posted by Marucha w dniu 2022-06-25 (Sobota)

Rothschildowie mają w zwyczaju mordowanie prezydentów, którzy nie wykonują ich rozkazów.

„Zmorą naszych instytucji cywilnych jest masoneria, już potężna i z dnia na dzień coraz potężniejsza. Jestem winien mojemu krajowi ujawnienie jej niebezpieczeństw”. – Kapitan William Morgan, zamordowany 11 września 1826 r.

Ciekawy, ale bardzo wiarygodny dokument internetowy „The Mardi Gras Secrets” (Tajemnice Mardi Gras) [Mardi Gras – Tłusty Wtorek, ostatni dzień karnawału – admin] stwierdza, że agenci Illuminati otruli i zabili prezydentów Williama Henry’ego Harrisona (1773-1841) i Zachary’ego Taylora (1784-1850). Otruli także Jamesa Buchanana w 1857 roku, ale ten przeżył. Wszyscy trzej przeszkadzali w realizacji planów Iluminatów – Domu Rothschildów dotyczących wojny secesyjnej w USA (1860-1865).

Dokument opisuje również rolę Iluminatów w zamordowaniu Abrahama Lincolna (1865) i senatora Huey Longa (1935). Wiemy, że zabili oni także prezydentów Garfielda (1881), McKinleya (1901) i Kennedy’ego (1963), a także prawdopodobnie Warrena Hardinga (1923) i być może FDR (1944).

Strona Mardi Gras Secrets została stworzona w grudniu 2005 roku przez Mimi L. Eustis, córkę Samuela Todda Churchilla, wysoko postawionego członka tajnego Nowoorleańskiego Stowarzyszenia Mardi Gras, zwanego „The Mystick Crewe of Comus”.

Towarzystwo to, które w 1857 roku zreorganizowało obchody Mardi Gras, było oddziałem organizacji Skull and Bones. Rozpoczęło działalność jako przykrywka dla działań masonów Alberta Pike’a, Judy Benjamina i Johna Slidella, którzy stali się przywódcami Konfederacji.

Informacje te oparte są na wyznaniach Samuela Churchilla na łożu śmierci, kiedy umierał na raka płuc. Pani Eustis zdecydowała się je upublicznić po tym, jak sama zachorowała na tę nieuleczalną chorobę.

„zabójstwo króla”

Przywódcą Iluminatów był Caleb Cushing (1800-1879), z prawej strony, partner Williama Russella, przemytnika opium, który w 1832 r. założył Towarzystwo Czaszki i Kości w Yale. Aby awansować w tym towarzystwie, należało wziąć udział w obrzędzie „zabicia króla”.

Według Eustisa, Czaszka i Kości (lub Bractwo Śmierci) to „nic innego, jak zespół zabójców politycznych, którego celem są ci politycy Stanów Zjednoczonych, którzy nie zgadzają się z planami Domu Rothschildów dotyczącymi dominacji krwawej elity i kontroli nad gospodarką światową… Na przykład Caleb Cushing był zamieszany w zatrucie arszenikiem prezydentów Stanów Zjednoczonych Williama Henry’ego Harrisona 4 kwietnia 1841 roku i Zachary’ego Taylora 9 lipca 1850 roku. Ci dwaj prezydenci sprzeciwiali się przyjęciu Teksasu i Kalifornii jako stanów niewolniczych”.

William Henry Harrison był pierwszym prezydentem w historii, który zmarł w trakcie sprawowania urzędu, pełniąc go zaledwie 31 dni. Jak podaje Wikipedia, zmarł na „zapalenie płuc”.

3 lipca 1850 r. Zachary Taylor groził, że powiesi tych, którzy „zbuntowali się przeciwko Unii”. Następnego dnia prezydent zachorował, zwymiotował czarną substancją i zmarł 9 lipca. (Władze Kentucky niedawno wykopały ciało Taylora, szukając dowodów na zatrucie arszenikiem).

Zamach na Abrahama Lincolna

Parafrazuję panią Eustis: Podczas wojny secesyjnej (w latach 1861-1865) prezydent Lincoln potrzebował pieniędzy na jej sfinansowanie. Rekiny pożyczkowe – bankierzy – żądali odsetek w wysokości od 24% do 36%. Zamiast tego Lincoln nakłonił Kongres do zatwierdzenia druku nieoprocentowanego pieniądza dłużnego „Greenbacks” o wartości 450 milionów dolarów. Stanowił on prawny środek płatniczy dla wszystkich długów, publicznych i prywatnych.

John Wilkes Booth

Dom Rothschildów uznał, że suwerenne rządy drukujące nieoprocentowane i wolne od długu papierowe pieniądze złamią ich władzę.

Zabójca Lincolna, John Wilkes Booth, był członkiem Rycerzy Złotego Kręgu Pike’a. Zimą 1863-64 roku przebywał w Nowym Orleanie i spiskował z Pike’em, Benjaminem, Slidellem i admirałem G.W. Bairdem, aby dokonać zamachu na Lincolna. Baird zidentyfikował później ciało kapitana Jamesa Williama Boyda jako Bootha (Boyd był w rzeczywistości konfederackim szpiegiem, który przypominał Bootha i został wykorzystany jako kozioł ofiarny). Jego ciało zostało wrzucone do zapadliska w więzieniu Arsenal, gdzie zrzucano martwe konie).

Eustis mówi, że jej ojciec podkreślał, iż większość masonów poniżej trzeciego stopnia to dobrzy, pracowici ludzie. Iluminaci – Czaszka i Kości – wykorzystywali masonów jako przykrywkę. Ci, którzy osiągnęli 33 stopień, uczestniczyli w rytuale „Zabicia Króla”. Niższe stopnie robiły to, co im kazano, nie zdając sobie sprawy ze swojej roli w „Zabiciu Króla”.

Za zamach na Abrahama Lincolna Pike, Benjamin, Slidell i August Belmont (północny agent Rotszylda) zostali mianowani tajnymi królami mistycznej organizacji Comus. Wiceprezydent Andrew Johnson został prezydentem i ułaskawił Alberta Pike’a. Albert Pike przyznał Andrew Johnsonowi rytuał przejścia na trzydziesty trzeci stopień.

„Lekarze byli istotną częścią planu Iluminatów, mającego na celu zabicie amerykańskich przywódców politycznych, którzy przeszkadzali w przejęciu władzy nad republiką am

James Garfield. Zabijają też masonów, jeśli nie są posłuszni.

erykańską przez międzynarodową elitę bankową” – pisze Eustis.

„Lekarze Illuminati ostatecznie zabili zarówno prezydenta USA Williama Henry’ego Harrisona, jak i Zachary’ego Taylora. Odegrali oni również śmiertelną rolę w zabójstwach strzeleckich prezydentów USA: Abrahama Lincolna 14 kwietnia 1865 r. (zmarł 15 kwietnia 1865 r.), Jamesa Garfielda 2 lipca 1881 r. (zmarł 19 września 1881 r.) i Williama McKinleya Jr. 6 września 1901 r. (zmarł 14 września 1901 r.).”

„Teddy Roosevelt został prezydentem po zastrzeleniu Williama McKinleya. Roosevelt przeszedł na 33. stopień i został tajnym królem Mistycznego Kręgu Komusa. Podczas jego prezydentury organizacja Skull and Bones umocniła się i kontrolowała Republikę USA.”

Huey Long

Huey Long („Kingfish”) był populistą, który rzucił potężne wyzwanie FDR, korzystając ze swojej pozycji gubernatora Luizjany, a później senatora Stanów Zjednoczonych.

W przeciwieństwie do FDR nie był masonem i nie służył banksterom. Jego program „Podziel się naszym bogactwem” stanowił prawdziwe zagrożenie dla Iluminatów.

Carl Austin Weiss

Członek Illuminati, dr Carl Austin Weiss, po lewej, zastrzelił Longa 8 września 1935 roku, a dr Arthur Vidrine zadbał o to, by Long nie odzyskał przytomności. Według Eustisa, Weiss miał uderzyć Longa w twarz, a ochroniarz Longa, Murphy Roden, miał zastrzelić zarówno Weissa, jak i Longa. Być może rzeczywiście tak się stało.

Roden był „szpiegiem J. Edgara Hoovera”. Roden wpompował w ciało Weissa 60 pocisków. Doktorowi Weissowi powiedziano, że jeśli nie wykona misji, jego dziecko zostanie zabite.

Za udział w tym morderstwie zarówno FDR, jak i J. Edgar Hoover otrzymali 33 stopnie wtajemniczenia.

„Franklin Delano Roosevelt został królem Komusa w 1937 roku. Kiedy J. Edgar Hoover przybył do Nowego Orleanu, aby sprawować władzę jako Król Komosu, uczestniczył w seksualnych uniesieniach homoseksualizmu i przebierankach z różnymi elitarnymi członkami elitarnej linii krwi Mistycznego Kręgu Komosu”.

Lindbergh i Harding

„Agenci Skull and Bones z błogosławieństwem i zaangażowaniem J. Edgara Hoovera Dyrektora FBI i 33-go stopnia kata-specjalisty od przykrywki dla elitarnej linii krwi Domu Rothschildów, zamordowali syna masona Charlesa Lindbergha. Zabójstwo syna masona Charlesa Lindbergha miało dać przykład, że izolacjonizm nie jest wolą Iluminatów.”

Warren G. Harding

Pani Eustis nie porusza tematu otrucia prezydenta Warrena Hardinga (1865-1923), ale tak opisuje to Wikipedia:

„Pod koniec lipca, podczas podróży na południe z Alaski przez Kolumbię Brytyjską, Harding zachorował na coś, co uznano za ciężki przypadek zatrucia pokarmowego. W hotelu Palace w San Francisco nabawił się zapalenia płuc. Harding zmarł na atak serca lub udar mózgu 2 sierpnia 1923 roku o godzinie 19:35, w wieku 57 lat. Oficjalny komunikat,
W oficjalnym komunikacie, wydrukowanym tego dnia w „New York Timesie”, podano, że przyczyną śmierci był „udar apopleksji”. Chorował dokładnie tydzień”.

Na temat FDR zob. Emanuel Josephson, „The Strange Death of Franklin D. Roosevelt.” (1948)

Podsumowanie

Tajemnice Mardi Gras” sugerują, że ze względu na głębokość korupcji, system polityczny USA nie może być traktowany poważnie jako demokracja. W całej historii Stanów Zjednoczonych istnieje schemat kontroli sprawowanej przez Iluminatów i Rotszyldów. Ludzie, którzy temu zaprzeczają, żyją w fantazji.

Stany Zjednoczone zostały stworzone w celu realizacji Nowego Porządku Świata Iluminatów, opartego na monopolu Rothschildów na kredyty rządowe na całym świecie. Amerykańskie ideały zostały stworzone po to, by ogłupiać masy, a nie po to, by je realizować.

Założycielami i bohaterami USA byli w większości masoni, w tym Paul Revere, John Paul Jones i Benjamin Franklin. Francis Scott Key, który napisał hymn narodowy, był masonem. John Hancock i większość sygnatariuszy Deklaracji Niepodległości również byli masonami.

Ponad połowa prezydentów była masonami. Wśród nich są Washington, Madison, Adams, Jefferson, Monroe, Jackson, Van Buren, Tyler, Polk, Taylor, Pierce, Buchanan, Johnson, Garfield, McKinley, TR, Taft, Harding, FDR, Truman, LBJ, Ford, Reagan, Clinton, Bush I i II, Obama i Trump.

Niektórzy z nich naprawdę myśleli, że masoneria polega na „czynieniu dobrych ludzi lepszymi” i musieli zostać zamordowani. Inni prezydenci, którzy nie byli masonami, jak Eisenhower, Nixon i Carter, nadal byli kontrolowani przez te same ciemne siły.

Przez całą swoją historię Stany Zjednoczone znajdowały się w szponach satanistycznej sekty, masonerii, która służy kartelowi Rothschildów. Wielu odważnych prezydentów i innych polityków próbowało wyzwolić swoich rodaków z tej niewoli i zginęło bez uznania, a ich zabójcy byli bezkarni i triumfujący.

USA to naród pozbawiony głowy, gigant bez głowy, którym kierują demony.

Podziękowania dla Andrew za wskazówkę!

Zobacz też:

https://www.henrymakow.com

Komentarzy 29 do “Rothschildowie zamordowali co najmniej siedmiu prezydentów USA”

 1. Emilian58 said

  A ilu prezydentów zamordowały te czarcie gady na świecie?

 2. Diabły rządzą światem said

  Na świecie, duuuużo więcej.

 3. Kar said

  ..hmm, nie wiem, czy przoczylem, ale nie widze na liscie masonow niejakiego Jefferson Kennedy (?). Dziwne, bo jak ON tez regularny – zamordowany, ale wciaz „stroniacy” od mafii masonskiej dal sobie naiwnie wkrecic do lozka szpiona/gudle Marilyn Monroe…

 4. Antychazar said

  Obóz zagłady Auschwitz (w Oświęcimiu) zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów, niemieckiego IG FARBEN oraz amerykańskiego Standard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był żyd Dawid Rockefeler – założyciel powojennej Kopmisji Trójstronnej (Trilaterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z USA komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy SOC z USA. Gaz Cyklon „B” wynalazł żyd niemiecki-noblista Fritz Haber. (Za Oficyną Niezawisłej Polski Warszawa 11.09.2000)amtychazar202

 5. PolishPolackski said

  Ja jestem starszej daty, ale długie eseje są poza moim zasięgiem.

 6. I*** said

  (3) Marilyn Monroe była (jako dziecko) ochrzczona – zrobiono z niej gudłę, kiedy związała się z żydem Arthurem Millerem (choć zdaje się nie wypełniła wszystkich formalnych czynności związanych z konwersją na judaizm)… Podobnie było z Elisabeth Taylor. Dziś żydy chwalą się, że obie gwiazdy filmowe były żydówkami! :)))

 7. AC said

  Ad. 4

  Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z USA komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy SOC z USA

  Komory gazowe?

  Do dzisiaj nikt nie widział kawałka planu technicznego rzekomej komory.
  Mniemam, ze owi konstruktorzy bynajmnej.
  Krematoriów tak.

 8. I*** said

  (6) Elizabeth Taylor, oczywiście…

 9. NC said

  Re 5: To nie da długie eseje, to są Cliffs Notes (znane w czasach mej młodości jako bryki). Pański przypadek to ilustracja obserwacji Uptona Sinclaira „It is difficult to get a man to understand something when his salary depends on his not understanding it” z jednego z zalinkowanych tekstów.

 10. osoba prywatna said

  Dzisiaj w moim mieście w poszukiwaniu rosyjskich szampanów, natknąłem się w jednym z marketów na szampana z nazwą Alfred Rotschild. Cena – 119 zł za butelkę.

 11. JADAM said

  Ad 4 W.Sz. P. Antychazar
  IG Farben Auschwitz – PRODUKOWAŁO BENZYNĘ SYNTETYCZNĄ.
  Dlaczego hitlerowskie niemcy darły z frontem nad ŁUK KURSKI ???
  Bo tam , parę km dalej były złoża ROPY NAFTOWEJ , a bez tego
  hitlerowcy mieli „astmę ” , a nie wigor do ekspansji na świat

 12. gnago said

  Ad7 A/C TA biurwializm zwycięza napradę wierzysz ze auto bez przeglądu nie będzie jeździć? Tak i komorą gazową może być każde szczelne pomieszczenie . Boisz się o obsługę tegoż i trująca atmosferą w pracy. Niemcy olewali BHP swoich niewolników, pociągi przywoziły takich tysiące. Fakt te komando było co jakiś czas likwidowane, może z powodu przewlekłych kontaktów z tabunem co odbijała się na efektywności „pracy”

 13. lewarek.pl said

  Komory gazowe w niemieckich obozach oczywiście były. Istnieją liczne zeznania świadków, potwierdzające ich istnienie i opisy ich funkcjonowania.

  ——
  Czy istnieją ich rysunki?
  Admin

 14. Antares said

  „Przez całą swoją historię Stany Zjednoczone znajdowały się w szponach satanistycznej sekty, masonerii, która służy kartelowi Rothschildów”

  Tyle wieków zbrodni rotszyldow o zasięgu światowym i nic. Zero jakiejkolwiek kary boskiej, spokojnie sobie żyją i świat leży u ich podnóżku. A ile to się naczytalem jak Bóg kara innych za byle jakie bzdety. A tu proszę, można rzucić wyzwanie Bogu i zero reakcji z Jego strony.

 15. Ale dlaczego? said

  Noż przecież standardowe polactwo wie, że masonów nie ma, Bilderberg to antysemicka teoria spiskowa, a Żydzi to tylko potulne ofiary NAZISTÓW…

 16. UZA said

  „Komory gazowe w niemieckich obozach oczywiście były. Istnieją liczne zeznania świadków, potwierdzające ich istnienie i opisy ich funkcjonowania.”
  „Czy istnieją ich rysunki?”

  Wiem, że wiele osób zwraca uwagę na brak hermetyczności pomieszczeń, uznawanych za niemieckie komory gazowe. Może jednak po prostu nie było to konieczne ? Po co zatrudniać projektantów, robić rysunki i budować kosztowne, hermetyczne komory, skoro wystarczył zwykły barak ? Zapędzenie przyszłych ofiar do hermetycznych komór na pewno byłoby trudniejsze i wymagałoby użycia większych sił, bo każdy łatwiej by się domyślił, co go czeka. Ważny czynnikiem była tez zapewne pojemność pomieszczeń i łatwość ich opróżniania.

  Nie wszystkie gazy trują tylko w hermetycznych komorach. Wiadomo, że gaz iperyt został użyty na wolnym powietrzu, a mimo to wielu ludziom zaszkodził. Pistoletów gazowych również używa się w plenerze. Znane są też przypadki zaczadzenia w zwykłych mieszkaniach, które przecież hermetyczne nie są. W czasie pożaru zwykłego mieszkania czy magazynu może dojść do zatrucia cyjanowodorem.

 17. Boydar said

  „… USA to naród pozbawiony głowy, gigant bez głowy, którym kierują demony …”

  Taki opis dotyczy raczej Polski. A USA nie są narodem, przez dwa i pół wieku naród się nie rodzi, no chyba że in vitro.

 18. Marucha said

  Re 16:
  Pani Uzo, oczywiście gaz zabije ludzi, nawet jeśli komora do jakiej ich spędzono, będzie nieszczelna.
  Problemem będą ci ludzie NA ZEWNĄTRZ, którzy będą również narażeni na gaz wydostający się szczelinami.

 19. Ad. 16

  Podobno NKWD po wyzwoleniu obozu przystąpiło do Odbudowy? Budowy? tych komór…

 20. Ale dlaczego? said

  Tylko czy istnienie komór gazowych jest jakoś istotne?
  Co to za różnica, czy ludzie byli zabijani przez Niemców kulą, gazem czy padali z głodu i wycieńczenia?
  Niemch wymordowali miliony ludzi. W tym miliony w obozach koncentracyjnych.
  A dziś polactwo robi loda Niemcom i Ukraińcom, bo historia nieważna i to było dawno. Ale Ruskich nienawidzi, bo 17 września i komuna. Tu historia ważna. I na dodatek kłamliwa. Bo Ruscy są zrównywani z komunistami i sowietami. Ale już nie Ukraińcy. Przeciętny polak (z małej) nie widzi różnicy. Do czego też w niewielkim stopniu sami Rosjanie się przyczynili za mało wskazując na to skąd w Rosji wziął się komunizm i jak był ludobójczy. Niektórzy gloryfikują wprost ludobójców. W największym stopniu ludobójców.

  Ilu Polaków wie o mordowaniu całych rodzin Polaków na Pomorzu już w ’39? Gdzie Niemcy rozbijali główki polskim niemowlakom o pnie drzew?

 21. lewarek.pl said

  13.
  Czy istnieją ich rysunki?
  Admin

  Nie widziałem takich rysunków, zresztą nie interesowałem się tym tematem tak bardzo. Wystarczyły mi relacje. Komorą gazową może być każda, w miarę szczelna buda.
  W ogóle nie rozumiem dlaczego ten temat tak bulwersuje niektórych i dlaczego zaprzeczają istnieniu komór gazowych w niemieckich koncłagrach. Były, nie były – co to zmienia? Zaprzeczanie jest na rękę Niemcom; ich metody masowego „mordowania wyglądają wtedy na bardziej „humanitarne”. Ale, abstrahując od narodowych preferencji, ważna jest prawda, a opowieści z obozów są pełne relacji o komorach gazowych.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Panu wystarczyły relacje… i Pana nie obchodzi, czy komory gazowe były, czy nie były… jeden z głównych punktów propagandy holokaustycznej.

  Według „relacji” pewnego noblisty, z ziemi, w której pogrzebano zabitych Żydów (Babi Jar), jeszcze przez miesiąc wydobywały się gejzery krwi i drżała ziemia. A inny (Moshe Peer) relacjonował, że bodaj sześciokrotnie przeżył gazowanie, gdy wokół ludzie umierali, jak muchy.

  Tak, że jestem dość powściągliwy wobec relacji – zwłaszcza, gdy są tak powszechne („wszyscy to wiedzą”), a dowodów materialnych na ich poparcie brak.

  „Komorą gazową może być każda, w miarę szczelna buda.” – pan nie wie, o czym mówi.

 23. Marucha said

  Re 20:
  Jak istnienie komór gazowych ma być „nieistotne”, skoro jest to jeden z głównych punktów propagandy holokaustycznej na świecie? I utwierdzanie gojów w przekonaniu, że zginęło 6 milionów Żydów (kiedyś to mówiono nawet o 12 milionach), a ofiary gojów to chuj wielki i bąbelki.

 24. AC said

  Ad. 23

  Przepraszam Panie Gospodarzu.
  Nie powinienem był.
  Ruszać tych nożyczek na stole.

 25. Marucha said

  Re 24
  Ale co Pan…

 26. kontra said

  mity i kłamstwa Lincoln

  prezydent Lincoln potrzebował pieniędzy na jej sfinansowanie. Rekiny pożyczkowe – bankierzy – żądali odsetek w wysokości od 24% do 36%. Zamiast tego Lincoln nakłonił Kongres do zatwierdzenia druku nieoprocentowanego pieniądza dłużnego „Greenbacks”

  To się kupy nie trzyma.
  Abraham Lincoln był banksterem.
  Greenbacks nie były wolne od długu
  A skoro był banksterem to ten swój człowiek „Booth” wcale go nie musiał zabić

  Istnieje hipoteza że Lincoln był śmiertelnie chory, wziął udział w wyborach by wygrać prezydenta dla vice-prezydenta.

  Abraham Lincoln był jednym z najgorszych prezydentów USA – jego legenda to propaganda
  Abraham Lincoln to on sprawił jeszcze bardziej bandyckie USA

  Lincoln spent his entire life in politics, from 1832 until his dying day, as a lobbyist for the American banking industry and the Northern manufacturing corporations that wanted cheaper credit funded by a government-run bank

  https://rielpolitik.com/2019/09/26/hidden-history-thomas-dilorenzo-the-myth-of-lincoln-secession-the-civil-war/

  Abe Lincoln, yet another Money Power stooge portrayed as a man of the people.) Lincoln is overrated, says Anthony Migchels. Greenbacks were not debt-free, but backed by interest-bearing bonds owned by the bankers.

  https://www.henrymakow.com/abe_lincoln_yet_another_money.html

 27. kontra said

  Kar

  ..hmm, nie wiem, czy przoczylem, ale nie widze na liscie masonow niejakiego Jefferson Kennedy (?). Dziwne, bo jak ON tez regularny – zamordowany, ale wciaz „stroniacy” od mafii masonskiej dal sobie naiwnie wkrecic do lozka szpiona/gudle Marilyn Monroe…

  zakładając że kennedy był heteroseksualny…
  kennedy był kaleką a tu mit o ogierze
  oligarcha Kennedy to „mit prawicy” mimo że on z partii demokratycznej czyli lewica

 28. ! said

  Ale Dlaczego @
  „Ilu Polaków wie o mordowaniu całych rodzin Polaków na Pomorzu już w ’39? Gdzie Niemcy rozbijali główki polskim niemowlakom o pnie drzew?”

  Jako Pomorzanin odpowiadam, że mniej niż 1%.

  A tutaj każde miasto powiatowe miało swój Katyń zrobiony przez Niemców. I cicho sza. Nawet o krwawej niedzieli w Bydgoszczy cicho.

  Dodam coś jeszcze: Mieszkałem w takiej dzielnicy co powstała w miejscu obozu jenieckiego dla Rosjan z wojny bolszewickiej gdzie my Polacy tak karmiliśmy jeńców, że ok. 5 tysięcy zmarło z chorób i głodu. No ale to trochę inna sprawa bo to byli jeńcy wojenni państwa przed którym Polska się broniła. Niemniej jednak w okolicy jest zmowa milczenia. Pytasz to nikt nic nie wie…

  ———-
  Prawdę mówiąc – Polska zaatakowała to państwo.
  Admin

 29. ! said

  Gajowy @

  Warto przeczytać:

  https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BB%D1%8F_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%8C)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: