Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Położyć kres patologii
  Greg o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Mietek o Schiller na liście Ukraiń…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Marucha o Położyć kres patologii
  zagobasum o Schiller na liście Ukraiń…
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Policja próbuje zastraszyć holenderskich rolników

Posted by Marucha w dniu 2022-07-01 (Piątek)

Na poniedziałek w całej Holandii zaplanowano kolejną turę protestów rolniczych przeciwko realizacji polityki klimatycznej Unii Europejskiej. Policja wraz z władzami stara się z tego powodu zastraszyć demonstrujących. Zapowiada więc rozbijanie planowanych blokad oraz grozi opublikowaniem wizerunków najbardziej aktywnych protestujących.

W przyszłym tygodniu rolnicy chcą przede wszystkim uniemożliwić ruch w kierunku lotniska w Amsterdamie. Z tego powodu chcą zastawić ciągnikami autostrady i drogi prowadzące do największego holenderskiego portu lotniczego.

Poza tym w pozostałych częściach kraju rolnicy zamierzają blokować centra dystrybucyjne supermarketów.

Lokalne władze już zapowiedziały, że nie dopuszczą do zamknięcia przejazdu w stronę lotniska. Mają tego przypilnować zmobilizowane w tym celu siły policyjne. Eksperci do spraw policji zauważają, że jak dotąd funkcjonariusze nie byli w stanie opanować demonstracji, dlatego teraz będą chcieli pokazać swoją siłę.

Holenderska policja próbuje zresztą zastraszać protestujących. Grozi więc publikacją w sieci internetowej wizerunków rolników demonstrujących we wtorek pod domem minister Christianne van der Wal. Jedenaście osób jest bowiem podejrzewanych o udział w zamieszkach, podczas których przełamano policyjną blokadę i zniszczono radiowóz.

Na podstawie: nu.nl.
Zob. też: Holenderscy rolnicy protestują przeciwko ograniczeniu produkcji

http://autonom.pl

Komentarzy 14 do “Policja próbuje zastraszyć holenderskich rolników”

 1. Krzysiek1956 said

  Na świecie ludzie jeszcze protestują, chociaż marne chyba szanse, że te protesty coś przyniosą.
  A co u nas, w kraju, w którym każda podwyżka cen za „komuny” wywoływała strajki i demonstracje? Polactwo grzecznie płaci 8 zł za litr benzyny, żre grilowane mięso III kategorii świeżości i opija się napojami piwopodobnymi. Czy naród mieszkający pomiędzy Bugiem i Odrą aż tak sie upodlił i zdegenerował??

 2. NICK said

  No popatrzmy.
  Taka chujlandia.
  A stawiać się umie.

  Zatem.
  Cóż My?

 3. KrystianKK said

  Pędząca inflacja, ograniczenie produkcji żywności, wysokie ceny paliw to wszystko to Sztuczne zabiegi aby przyspieszyć kolejny mokry cen Klausa Schwaba . Ludzie nawet nie zdają sprawy co za kilka lat ich czeka
  „Untold Story” – Klaus Schwab PL
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/untold-story-klaus-schwab.html

 4. NICK said

  Tego we mendiach NIE zobaczysz.
  Zauważmy.
  Europę i świat.
  Dno.

 5. Cel światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery jest ten sam od lat: depopulacja.

  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/07/szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-nwo/

  Globalizacja – syjonizm – NWO – nowoczesna zbrodnia przeciw ludzkości – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/15/globalizacja-syjonizm-nwo-nowoczesna-zbrodnia-przeciw-ludzkosci/

  Klimat dla barbarzyńców – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/04/klimat-dla-barbarzyncow/

  „Globalne ocieplenie”, czy „globalne zażydzenie” klimatu? – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/10/05/globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu/

 6. Carlos said

  Wielokrotnie czytalem a takze slyszalem, ze warzywa holenderskie to sama chemia i potencjalny rak. Ponoc gleba w Holandii jest ” przenawozona” , za duzo nawozow i to gleba chora. Nie znam sie na tym , jestem z miasta ( Kuba Sienkiewicz haha) ,ale moze rzad ma racje? Wiem z opowiadan rolnikow z Chicago ,za za tzw. komuny polscy rolnicy robili produkty -jedne dla siebie ( bez chemii) -drugie na handel ( pelne denaturatu i innej chemii) Prawie sie pobilem z takim „rolnikiem”. O holenderskiej salacie slyszalem, ze niejadalna.

 7. Mietek said

  W pisowskiej Polsce też rolnictwo jest już na ostatnich nogach, chłopy teraz mają żniwa, więc dupy nie ruszą, ale po zbiorach wszystko jest możliwe, inflacja wynosi już prawie 16% i cały czas rośnie, więc trzeba podnosić stopy procentowe, a to oznacza coraz droższe kredyty, będzie coraz więcej bankructw.
  Ja to wszystko czarno widzę.

 8. Mietek said

  Kiedy na Zachodzie rolnictwo upada, w Rosji coraz większy bum na kolejne hektary orne.
  Tylko w europejskiej część Rosji jest jeszcze do zagospodarowania ok miliona hektarów.
  A przecież czeka jeszcze Syberia i Daleki Wschód, już obecnie na Syberii w kwietniu robi się ciepło, a temperatury przekraczają 20 stopni.

 9. Mietek said

  Jeszcze do mojego poprzedniego komentarza, kiedy zachodnie rolnictwo upada, w Rosji coraz więcej osiedla się nowych rolników, chyba mają przeczucie że idą zmiany!

 10. Boydar said

  „… grozi opublikowaniem wizerunków najbardziej aktywnych protestujących …”

  W sumie, jak przeżyją, to zamiast plakatów wyborczych będzie jak znalazł.

 11. Marcin said

  W Holandii rolnictwo jest na wysokim poziomie.
  Tylko, że finalne produkty smakują lub raczej nie smakują. Kiedyś dorabiałem sobie podczas letnich kanikuł u ogrodników i to co tam się wyrabia z ziemią to jest horror. To już nie ziemia ale glebowy Frankenstein. Tam ziemia nie odpoczywa a tylko jest szprycowana non stop „witaminami” i wszystko co na niej rośnie to już nie jest jedzenie.
  To trucizna.

 12. Emilian58 said

  Gdy już kilka lat temu mądrzy ludzie ostrzegali że gdy ludzkość się nie ogarnie to wkrótce będą walczyć ze szczurami o żarcie na śmietniku! Oczywiście jak będzie o co walczyć. A ci debilni wytresowani przez mendia głównego chlewu jak zwykle brali to za teorię spiskową.

 13. Boydar said

  A ja przekrętnie (jak to ja) uważam, że naciski rządu królestwa Niderlandów są wysoce humanitarnym i dość taktownym zabiegiem socjotechnicznym, mającym na względzie przygotowanie tubylczej ludności na nadchodzące czasy. Czasy jak zawsze będą oczywiście dobre i nawet jeszcze lepsiejsze ale prawdopodobnie tylko dla stworzeń typowo morskich a nie dla rolników, nawet i holenderskich. Im wcześniej się przekwalifikują (rybołówstwo ?) tym lepiej dla nich. Chociaż, jak już „się zacznie”, to nie zdążą zapewne tych nowych umiejętności wykorzystać. Najlepiej więc, gdyby wzięli się za intensywną naukę pływania wielotygodniowo długodystansowego. Zanim pojawią się rekiny, bo potem to już tylko będą mogli brać przykład z Lindy.

 14. gnago said

  Ta….. miałem przelotny kontakt z tym zachodnim rolnictwem . Jarosławsko, ziemie I klasy czarnoziem, ,a pryskane co drugi dzień chemią i nawozami. Owszem kłosy pszenicy niczym małe kolby kukurydzy, ale ta martwa cisz i smród chemii. Na zachodzie chemią wyjałowili dokumentnie ponad pół milina hektarów tam już nawet chwasty nie rosną

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: