Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Ukraińska wojna
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Greg o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Mietek o Schiller na liście Ukraiń…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Marucha o Położyć kres patologii
  zagobasum o Schiller na liście Ukraiń…
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

KE pracuje nad przekazaniem Ukrainie rosyjskich zamrożonych aktywów

Posted by Marucha w dniu 2022-07-06 (Środa)

Komisja Europejska przygotowuje ramy prawne dla przekazania zamrożonych rosyjskich aktywów na rzecz odbudowy Ukrainy – powiedziała szefowa KE Ursula von der Leyen w wystąpieniu w Parlamencie Europejskim.

Komisja Europejska uważa to za sprawiedliwe i przygotowuje podstawę prawną, by zamrożone rosyjskie aktywa i majątek rosyjskich oligarchów mogły być przekazane na odbudowę Ukrainy – powiedziała Ursula von der Leyen.

Szefowa KE dodała, że kraje UE nie będą czekać na zakończenie konfliktu na Ukrainie i UE wraz z krajami G7 zorganizuje konferencję ekspertów na temat losu rosyjskich aktywów.

Odbudowa będzie wymagała ogromnego wysiłku. Nigdy nie mieliśmy operacji na taką skalę, więc będziemy musieli zebrać najgenialniejsze umysły [sic! – admin], by ją przygotować – dodała Ursula von der Leyen.

[Tzn. jako złodzieje wynajmiemy sobie na adwokatów sprzedajne kurwy, dla których prawo nic nie znaczy – admin]

Miliardy rosyjskich dolarów zamrożone

Po rozpoczęciu przez Rosję wojskowej operacji specjalnej na Ukrainie, Zachód zwiększył presję sankcyjną na Moskwę. Wiele krajów poinformowało o zamrożeniu ulokowanych zagranicą rosyjskich aktywów. Według ministra finansów Rosji Antona Siluanowa jest to około 300 mld dolarów – mniej więcej połowa rezerw walutowych Rosji.

[Nie mieści mi się w głowie, dlaczego Rosja przygotowując wkroczenie na Ukrainę, nie zadbała o transfer swoich aktywów do kraju. – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 11 do “KE pracuje nad przekazaniem Ukrainie rosyjskich zamrożonych aktywów”

 1. Novy said

  [Nie mieści mi się w głowie, dlaczego Rosja przygotowując wkroczenie na Ukrainę, nie zadbała o transfer swoich aktywów do kraju. – admin]

  bo
  1) byłoby to widać
  2) i tak niedługo straciłby na wartości
  3) mają pretekst do nacjonalizacji niemieckich fabryk i innych interesów

 2. maxi said

  Ursula von der Coś Tam – stara niemiecka złodziejka. Jak była ministrem obrony to wyłudziła miliony euro z niemieckiego budżetu. Włos jej z głowy nie spadł bo była kryta przez Merkel.

 3. revers said

  re2

  Na pandemi uszi z mezem ktory pracuje w branzy biofarmy , uszi zarobila z ceo mezem 37 mld euro, tj ok 15% sumy zamrozen rosyjskich kapitalow.

  Miliony ministrowej wojny to maly pikus przy unijnej szefowej od pandemii i umow z big farma

  jak zawsze wszystke smsy o umowach unjnych z big fama zniknely z komrek szefciowej.

  Rownie dobrze mogly by ofiary pandemii zwrococ sie o odszkodowania do brukselskich zbojow i zbojniczek od wyrywania kassy za szczepionki i wprowadzanie na rynek europejski amerykanskich wirusow, co sygnalizowal Caros w innym topiku gajowki. to nie zadne chinczyki zWuhanu wprowadzli covid a zachodnia smitanka od vaxow i massek.

  za to uszi moze sie pochwalic czescia hanoweru i okolic w powiekszonych majatkach ziemskich i nieruchomosciach godnych ksiazze hanoweru.

  Rosja sama zaczea odbudowywac wschodnia ukraine, powstaje bardzo duzy kompleks klinik w Maariupol, bez pomocy zbojnikow z Brukseli, ktorzy niszcza europejskie rolnictwo, kulture, i dobra.

  Po za tym dzialania wojenne na ukrainie nie zakonczyly sie, a zyiteniwikowaly na wschodzie ukrainy , gdzie dochodzi do ostrzalow cywilenej infrastrutury doniecka , gorlowki , innych miast noewejrosji z nowego niszczycielskigo sprzetu wojennego z zachodu o duzej wydajnosci niszczycielskiej i razenia cywili w tym 10 letnie dzieci..

 4. lewarek.pl said

  Rosja być może nie przewidziała, że Zachód odważy się złamać zasadę tzw. świętej własności prywatnej i wsiąść na konta rosyjskich obywateli. No to teraz już wie.
  Ale najciekawsze dopiero przed nami. Bo po wojnie Rosja być może wystąpi o zwrot zajumanego jej majątku państwowego i własności jej obywateli. Miałaby odpuścić zwykłą grabież? Wtedy się zacznie!

 5. maxi said

  re.3
  ….a wcześniej z niemieckiego ministerstwa obrony przelewała kasę do firmy swojego synalka w USA.
  Kradzież doskonała.
  Na początku była kryta przez Merkel, a teraz jest i będzie kryta do końca życia przez USA. Ma się rozumieć w zamian za dozgonną lojalność do tego kraju.

 6. Kojak said

  To im sie nie uda . A jesli juz to beda takie konsekwencje ze zesra sie ta UNia i ta zydowska obsrana kurwa Ursula na w majty Oznaczaloby to konfiskate wszelkiej wlasnosci zydowskich skurwysnow w Rosji i zerwnie wszelkch z nimi umow ! Efekt razenie piorunem!

 7. „Pracuje”… No i po co ta robota? Rosja weźmie całą Ukrainę razem z tymi aktywami. I znowu UE będzie sankcje wprowadzać… 🙂

 8. Gość said

  To złodziejska wojna Rosji z narodem pasterskim tylko oficjalnie wszyscy trzymają pozamykane pyski a tu o to chodzi Putin pokrzyżował im plany , i istnieje szansa dla Polski by pozbyć się tej ,,choroby” która wyniszcza nasz kraj

 9. UZA said

  „Nie mieści mi się w głowie, dlaczego Rosja przygotowując wkroczenie na Ukrainę, nie zadbała o transfer swoich aktywów do kraju. – admin”

  Musiały być jakieś ważne powody po temu. Czasem tak bywa, że trzeba poświęcić jakieś figury, żeby wygrać partię. Może też chodziło o efekt kości, rzuconej psom, żeby się o nią pożarły. Złodzieje zwykle zaczynają się kłócić dopiero na etapie dzielenia łupów.

  Niewykluczone zresztą, że zachodnim bandziorom po prostu kończy się kasa. Lichwiarze zaczynają się pewnie obawiać, że niedługo nie wystarczy nawet na odsetki. Lokalnym masom, które lada chwila zaczną głodować, też byłoby trudno wytłumaczyć, że odejmuje się im od ust, aby ładować w Banderland. Zwłaszcza, że wojna ( związana ze spalaniem i powstawaniem ogromnej ilości niesegregowanych odpadów) raczej nie należy do przedsięwzięć chroniących klimat. A tak będzie można poddanym powiedzieć : „to nie z naszego, tylko z kradzionego” , co z pewnością bardziej przekona zachodnie społeczeństwa niż jakieś banialuki o „słusznej sprawie”.

 10. Miro said

  [Nie mieści mi się w głowie, dlaczego Rosja przygotowując wkroczenie na Ukrainę, nie zadbała o transfer swoich aktywów do kraju. – admin]

  Po raz setny powtarzam w Rosji działa V kolumna która jest w stanie storpedować działania rosyjskiego rządu. Już 8 -byłych wicepremierów wyjechało bez przeszkód do Izraela, wziętych do niewoli izraelskich najemników poprzez emiraty arabskie przekazano izraelowi itd. itd .

  ————–
  Pan najwidoczniej ma jakieś dojścia do głębin władzy w Rosji, których my nie mamy…
  Admin

 11. rafał said

  ……ZASRAŃCY PISZĄ I MĄDRZĄ SIĘ ,MĄDRZĄ SIĘ I PISZĄ
  A OLSZAŃSKI CZEKA A POTEM BĘDZIE CZEKA ……

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: