Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  KONAR o 82 urodziny „Myśli Polski…
  maksj o Wolne tematy (23 – …
  Zbigi o Wolne tematy (23 – …
  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Eksperci rozgryźli mowę ciała Kaczyńskiego! Niepokojące słowa.

Posted by Marucha w dniu 2022-07-08 (Piątek)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński niedawno odwiedził kilka polskich miast, w których wygłaszał swoje przemówienia. Większość osób kupiła się na jego słowach, inni zaś zwracali uwagę na mowę ciała byłego wicepremiera. Mają niepokojące wnioski.

[Kogo te wnioski niby niepokoją? – admin]

Jarosław Kaczyński bez wątpienia potrafi wzbudzić w swoich słuchaczach wiele emocji – od entuzjazmu po złość. Doskonale wie, co należy powiedzieć, by z zainteresowaniem go słuchano.

Co na temat jego wystąpień sądzą jednak specjaliści od mowy ciała? Łukasz Kaca, ekspert negocjacji i komunikacji niewerbalnej, uważa Jarosława Kaczyńskiego za dobrego mówcę, który unika częstych błędów.

– Jarosław Kaczyński potrafi być bardzo dobrym mówcą. Nie jest rozgestykulowany i pod względem mowy ciała dzieje się niewiele, ponieważ on często po prostu stoi oparty o pulpit – mówił portalowi NaTemat.

Łukasz Kaca zwrócił też uwagę na szczególne zachowanie prezesa PiS, gdy pojawia się u niego napięcie: zaczyna wtedy przestępować z nogi na nogę, zabiera ręce z pulpitu lub ucieka w prześmiewczy ton. Ekspert nie ma wątpliwości, że Jarosław Kaczyński idealnie dopasował się do swoich odbiorców i przemawiając skupia się na tym, by do niech trafić.

– To, co my widzimy, poza Jarosława Kaczyńskiego, być może jest jakąś jego wersją, ale nie jest zgodna z prawdą. To flirtowanie, snucie opowieści. Jego celem nie jest mówienie o programie, a uspokojenie ludzi, którzy w niego wierzą. On buduje z nimi relacje, więź, żeby po konwencji powiedzieli: oprócz tego, że mądry, to bardzo sympatyczny i fajny człowiek – stwierdził.

Bardziej niepokojące wnioski płyną z obserwacji doktora Mirosława Oczkosia, ekspert do spraw wizerunku i marketingu politycznego. Jego zdaniem wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego nie są tak dobre, jak jeszcze kilka lat temu.

– On cztery czy osiem lat temu świetnie sobie radził na scenie. Ta jakość spadła – mówił portalowi NaTemat. Dr Mirosław Oczkoś został także zapytany o liczne wpadki prezesa PiS, jak pomylenie Inowrocławia z Włocławkiem.

– Albo jest przemęczony, albo polityka daje mu popalić. Mamy zużycie władzy, drożyznę, brutalny konflikt wewnątrz niezjednoczonej koalicji. Walka Morawieckiego i Ziobry jest naprawdę bardzo brutalna – skomentował ekspert.

https://t.me/anymoreideas/7163

Komentarzy 10 do “Eksperci rozgryźli mowę ciała Kaczyńskiego! Niepokojące słowa.”

 1. bryś said

  Co tu rozgryzać? Psychopatyczny karzeł oszalały z nienawiści do Polaków po śmierci brata bliźniaka.

 2. Maverick said

  Przecież on chyba jest gejem, a geje lubią aby zwracano na nich uwagę i aby byli w centrum uwagi wszystkich. Natomiast dobro Polaków najmniej go interesuje wszystko co robi to tylko w celach kontroli, lub przypodobania się tym co nie znają się na niczym, i nie wiedzą że inflację gamonie robią drukowaniem pieniądza bez pokrycia i zadłużaniem przyszłych pokoleń czyli czynienie ich niewolnikami u banksterów.

  ———
  Ma Pan na myśli, że jest pederastą?
  Admin

 3. Maverick said

  Panie Marucha. Teraz jest tyle tych zboczeń, jednak coś w tym musi być, więc nie wiem jak go określić, No chyba żeby sam to nam ujawnił, bo przecież teraz taka moda i psychopaci często deklarują kim są naprawdę, często robiąc to publicznie.

 4. UZA said

  „Psychopatyczny karzeł oszalały z nienawiści do Polaków po śmierci brata bliźniaka.”

  A co Polacy mają wspólnego ze śmiercią Jego brata, że miałby zacząć nas nienawidzić akurat od tego momentu ? Alboż to zlinczowaliśmy Lecha ? Moim zdaniem, jeśli nienawidzi Polaków, to dlatego, że Mu tę nienawiść wpojono w domu rodzinnym, który widocznie polskim domem nie był.

 5. Carlos said

  Gospodarzowi chodzilo o nazewnictwo. Pedal to pedal a nie gej

 6. Maverick said

  Carlos dla mnie gej a pedał to to samo, od czasu upadku bloku komunistycznego w Polin jest moda na adaptowanie nowy angielskiej, czyli z gay zrobili gej a tzn. pedał. Czy w Polsce nie ma dociekliwych dziennikarzy aby zadawać mu pytania i określił swoją płeć?

 7. brys said

  UZA – niech Pani pomyśli, co ta kukła sobie mieli w mózgu. Dlaczego zginęła jego druga połowa? Przez kogo. I co innego jeszcze to miało w życiu. I co jeszcze oprócz żadzy władzy i nienawiści to jeszcze porusza.

 8. Emilian58 said

  Ja kaczemu mlaskaczowi życzę tylko jednego. I to najlepiej jak najszybciej.

 9. UZA said

  „Czy w Polsce nie ma dociekliwych dziennikarzy aby zadawać mu pytania i określił swoją płeć?”

  Płci są tylko dwie, przynależność do jednej z nich z reguły widać na pierwszy rzut oka i określać się nie potrzeba. Pan K. niewątpliwie reprezentuje płeć męską, co, oczywiście , nie znaczy, że jest jakimś supermanem albo, że nie lubi chłopców.

  Jeśli chodzi o dociekliwych dziennikarzy, to paru w Polsce mamy, lecz funkcjonują w drugim obiegu i proszą o darownizny, żeby utrzymać swoje niezależne telewizje. W sumie to cienko przędą, bo publiczność (nie tylko w Polsce) nie jest zbyt hojna. Inna sprawa, że ludzie myślący i wyznający jakieś zasady, z reguły do bogaczy nie należą. System daje zarobić (na razie) tym mniej refleksyjnym, amoralnym i podatnym na wpływy.

  W głównym nurcie medialnym znajdujemy pracowników i zleceniobiorców, którzy piszą i gadają to, co im pracodawcy/zleceniodawcy każą. Kiedy Master of puppets uzna, że w Polin trzeba już zmienić rządowe kukiełki, „dziennikarze” staną się dociekliwi i być może pojawi się również temat „orientacji seksualnej” Pana K, bo ten temat najwyraźniej jeszcze działa na polską publiczność. Ta zachodnia jest już tak wytresowana, że nawet we śnie akceptuje „odmienność i różnorodność”.

 10. Ukraińcy idą po resztę Polski, aby ją UKRAŚĆ etnicznym Polakom ! said

  W obecnej 3RP zgraja neobanderowców ukrainców z gangu PiS z polskim obywatelstwem od 1992 roku do DZISIAJ prowadzą otwarty SABOTAŻ polskich interesów finansowych, gospodarczych i politycznych Polski.
  Oni są zatrudnieni przez żydowską lewacką miedzynarodówkę globalistów z USA, która też działa na szkodę instytucji państwa USA.

  Pro-żydowski PiS wynajęty na usługi mafii żydo-korporacji razem z Pro-niemcami z PO zoorganizowali CELOWĄ akcję PODMIANĘ POPULACJI w Polsce i ROZWODNIENIE krnobrnych Polaków broniących interesówm ekonomicznych Polskich tubylców.

  „Ukraińcy idą po resztę/ Lucyna Kulińska w Pitoń TV”:

  Polscy obywatele MUSZĄ pozbawić CAŁKOWICIE centralnej władzy kompradorskiej PiS-j „warszawki” za pomocą NIE głosowania na ANTY-polski gang kompradorów PiS, którzy organizują RABUNEK ekonomiczny polskich obywateli w Polsce od 2005 roku do dzisiaj.

  To UKRAINCY z polskim obywatelstwem razem z żydami skrzyknieci pod szyldem ANTY-polskiego gangu PiS usiłują WYDZIEDZICZYĆ wszystkich Polaków z ich majątku.

  Naziole ukrainscy, którzy UDAJĄ, że w lutym 2022r JAKOBY ich spotkała „martyrologia”, a faktycznie to otrzymali ZAPŁATĘ za masowe mordowanie Ruskich przez ostanie 8 lat na tej zbankrutowanej przekupczonej sztucznie sfabrykowanej tzw. „ukrainie”.

  W ostatnich 30 latach ci TĘPI umysłowo ukrancy na życzenie korporacyjnych żydów za łapówki ZLIKWIDOWALI cały swój przemysł wybudowany przez Ruskich w czasach ZSRR na terenie Republiki ukrainskiej. Elektrownia w Czarnobylu wyleciała w powietrze, po tym jak to nad nią ci „ukraincy” przejeli pełnie władzy w jej kierowaniu.
  Ukraincy byli za głupi, aby samodzielnie zarzadzać elektrownią atomową.

  Od paru lat TĘPI umysłowo sprzedajni naziole ukrainscy UDAJĄ pokrzywdzonych i od 20 lat bezczelnie WYŁUDZAJĄ od wszystkich krajów gotówke lub UCIEKAJĄ ze swojej krainy, którą te ukry SAMI sobie ZNISZCZYLI !

  Ten OGRANICZONY umysłowo OSZALAŁY „Gowin” z UKRAINSKIEGO gangu PiS od paru lat BREDZI, że to JAKOBY ukrancy mają sie stać elitą kierujacą Polakami i Państwem Polskim . . . SIĆ!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: