Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kijów: Niektóre kraje UE nie są gotowe do wsparcia Ukrainy

Posted by Marucha w dniu 2022-07-11 (Poniedziałek)

[Banderowskie skurwesyny i tak dostały pomoc, na jaką nie mogły liczyć kraje zniszczone przez NATO. Ukraina to studnia bez dna. – admin]

Nie ma zgody wśród państw członkowskich UE na dziewięciomiliardowy pakiet pomocowy dla Ukrainy, Europa jest zmęczona konfliktem – powiedział ukraiński minister finansów Serhij Marczenko.

„Oczywiście otrzymujemy broń i pomoc wojskową, ale to nie wystarcza… To wyraźny znak, że Unia Europejska i świat wokół Ukrainy są trochę zmęczone…. Mogę zrozumieć, że cierpią z powodu cen ropy i gazu” – powiedział włoskiemu dziennikowi „Corriere della Sera”.

Dzień wcześniej gazeta, powołując się na źródła w Kijowie i Brukseli, napisała, że Niemcy wstrzymują pakiet pomocy dla Ukrainy o wartości dziewięciu miliardów euro, sprzeciwiając się finansowaniu go przez Europę kosztem ogólnego zadłużenia Europy.

Unia Europejska uzgodniła pakiet pomocy finansowej dla Ukrainy o wartości 9 mld euro, ale co widzimy w tej chwili? Może miliard w tym miesiącu. Potem może być pauza: nie ma porozumienia między rządami UE – powiedział Marczenko.

„Niektóre rządy nie są gotowe wesprzeć Ukrainy taką kwotą” – powiedział, pytany, dlaczego Niemcy blokują pakiet pomocowy dla Kijowa. Minister uważa, że w pierwszych miesiącach od rozpoczęcia rosyjskiej operacji specjalnej „Europa była zjednoczona”, a „teraz widzimy różne spojrzenia na to, jak wspierać Ukrainę”.

Dodał, że Ukraina potrzebuje 5 mld euro pomocy miesięcznie [!!! – admin] i nadal oczekuje ponad czterech w lipcu, ale w tym procesie „zależy od europejskiej biurokracji”. „Nasi partnerzy oczekują, że będziemy szczegółowo pokazywać, jak wydajemy ich pieniądze. Nie mogą być one wydawane na cele wojskowe, tylko na programy społeczne i humanitarne” – powiedział Marczenko.

[Banderowcom to się należy środkowy palec, a nie pomoc – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 do “Kijów: Niektóre kraje UE nie są gotowe do wsparcia Ukrainy”

 1. Marcin said

  Każdy grosz czy cent wydany na tego chazarskiego potworka to jak jak psu w dupę.
  Pomału zaczynają to wszyscy rozumieć tylko nie te cymbały w Polin.

 2. A tymczasem Putin polecił, żeby w trybie uproszczonym przyznawać obywatelstwo rosyjskie wszystkim Ukraińcom. Wszystkim, jak leci. 🙂

 3. Olo said

  Re. 3

  Szkoda, że nie Polakom…

 4. bronek said

  Grandziarze zza wielkiej wody zmuszają eurokołchoz do irracjonalnej pomocy temu banderowskiemu monstrum – ale dokąd można naciągać tę strunę! Przecież wszyscy normalnie myślący to rozumieją, że banderland musi być zlikwidowany – bo niby co dalej?

 5. corintians said

  Dostarczanie broni i przyjmowanie uchodzcow naszym PISdzielcom nie wystarczalo.
  Tak samo jak przy grypce nie wystarczało odwolanie imprez masowych i noszenie masek w przestrzeniach zamknietych.
  Teraz nasze PISdzielce robia cos co mozna przyrownac do zamykanych lasów.
  Poprzez swoich panów z Kijowa, forsują najgorsze embarga i pomoc finansową rowniez na wspolnounijny KREDYT jak fundusz odbudowy.
  Kto sie nie zgadza ten ruska onuca.

  Kaczynski to najwiekszy zdrajca w historii ostatnich dzisiecioleci. Wrog Polski i Polakow ktorych przy grypce poza poniewieraniem zadluzono na 400 miliardow

 6. JanuszT said

  Wspieranie ich -UPAdliny to jak podanie ręki kobrze królewskiej albo… grzechotnikowi. Już krypto żydy w NIERZĄDZIE polińskim wpuściły ich tutaj – 4,7 miliona i na tym nie koniec! Ciekawe czy oni by tak nam pomagali? Wiem że na bank NIE! Tusk w Radomiu oznajmił, że chleb na jesień może skoczyć do 30 złociszy za bochenek, a bochenek u piekarzy może mieć i 1,1kg a może mieć także i 550g za te same pieniądze. Nie sieję paniki, ale…

 7. minka said

 8. Emilian58 said

  Pewnie i tak co najmniej połowa pieniędzy dla ukrów idzie w kieszeń.

 9. Sebastian said

  Jakoś przed rosyjską operacją specjalną gotowe były i w początkowej fazie tj. w pierwszych min. 3 miesiącach także , a teraz nie są, ciekawe dlaczego ? Bo co, bo przeliczyli się.

  Bo jednak jak się okazało Rosja to nie kolos na glinianych nogach tylko prawdziwe mocarstwo, którego faszystowska armia liczebnie większa, po jankesku wyszkolona, fanatycznie zbanderyzowana, nienawidząca Rosji, z poparciem zgniłego zachodu, finansowana, uzbrojona i wspomagana lepiej niż hitlerowskie Niemcy, walcząca na jednym froncie, jak widać zdołać nie pokona.

  Tedy się pisze fałszywe narracje, że une nie są gotowe. Przestały być gotowe, bo plan bałkanizacji Rosji legł w gruzach, na nasze szczęście, chociaż to jeszcze nie koniec.

 10. marguar said

  O jej, nie są gotowe… Bo one dbają głównie o swój interes, nie są sługami banderststadtu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: