Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Finał Wielkiego Przemieszczenia w ramach NWO

Posted by Marucha w dniu 2022-07-15 (Piątek)

W ramach globalistycznego programu Agenda 2030 istotną rolę odgrywa również proces Wielkiego Przemieszczenia (Great Replacement), polegający na stopniowym zastępowaniu rdzennej populacji, napływową.

Zachodnia Europa jest obiektem tego procesu od wielu dekad. Pod płaszczykiem „wzbogacenia kulturowego” sprowadza się do bogatych państw UE, kolorowych emigrantów. Już teraz takie „przodujące kraje” jak Wielka Brytania, czy Francja bardziej przypominają Indie czy Afrykę, niż Europę.

Dopiero jednak „covidowa plandemia” umożliwiła uwieńczenie tego programu wielkim sukcesem.

Po prawie dwu latach intensywnych inokulacji toksycznymi zastrzykami, eufemistycznie zwanymi „szczepionką”, ogólna apatia i pogarszający się stan zdrowotny obywateli w „w pełni wyszczepionych przodujących państwach unijnych”, umożliwia zadanie ostatniego ciosu przegniłej i zdegenerowanej cywilizacji post-łacińskiej.

W Stanach, gdzie populacja coraz wyraźniej pogrąża się w chorobach i śmierci, a nikt z administracji państwowej, nie może tego nie wiedzieć, jednomyślnie przegłosowano dopuszczenie do „programu szczepień”, niemowląt w wieku od 6 miesięcy. Ta monumentalna zbrodnia wpierana jest prawie uniwersalnie przez cały aparat administracyjny i medyczny USA, z wyjątkami takich stanów, jak Texas i Floryda.

Równolegle otwarto szeroko granice na napływ, gnanych nędzą i głodem, emigrantów z południa. Taka polityka neobolszewickiej administracji Bidena umożliwia etniczną transformację USA w rekordowo krótkim czasie.

Pozytywnym wyjątkiem od tej reguły były biedne postkomunistyczne kraje unijne, jak Polska, Węgry, Bułgaria, itd. Emigranci, którym już się udało przeniknąć do UE, z oczywistych powodów wybierali zamożne zachodnie państwa, na miejsce swego osiedlenia.

Z chwilą rozpoczęcia konfliktu ukraińskiego, sytuacja Polski uległa dramatycznej zmianie. Dotychczas napłynęło do nas około 4 milionów Ukraińców, a hojna polityka socjalna prowadzona przez nasze „patriotyczne władze”, na koszt własnych obywateli, zachęca masy następnych do osiedlenia się.

W miarę nieubłaganego posuwania się wojsk rosyjskich na zachód, Ukraina będzie się niejako przesuwać w tymże kierunku i używając obrazowej przenośni „nakładać na Polskę”. Obywatele naszego państwa nie będą o tym wiedzieć, gdyż opierają się wyłącznie na propagandzie polskojęzycznych mediów korporacyjnych, z których dowiedzą się, że bohaterska armia ukraińska podchodzi już do Moskwy.

Pozostała jeszcze sprawa psychologicznego spacyfikowania polskojęzycznej populacji, by nie stawiała oporu w procesie ukrainizacji swej Ojczyzny. Proste zabiegi socjotechniczne do tego zmierzające opisałem na przykładzie Wrocławia : https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/904 .

Zachęcam do uważnej lektury i głębszych przemyśleń.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Komentarzy 15 do “Finał Wielkiego Przemieszczenia w ramach NWO”

 1. Leo said

  Niestety nie jestem gotów logować się do wordpress.com a chciałem przeczytać o „prostych zabiegach socjotechnicznych” we Wrocławiu… Może jakaś dobra dusza zadecyduje czy tekst jest tego wart i skopiuje dla mnie w komentarzu?

 2. MWF stosuje ten rodzaj inżynierii społecznej od wieków

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  polegającą „na stopniowym zastępowaniu rdzennej populacji, napływową”

  Ludność Ameryki Północnej została w ten sposób całkowicie wymieniona, jedynie ok. 2% w USA wywodzi się z ludności miejscowej, zresztą są tubylcy zamknięci w obozach koncentracyjnych nazywanych „rezerwatami”. Juz ta nazwa potwierdza, że chodzi o resztkę, które pozostała po akcji wytępienia.

  Jeśli zestawić operację desantu tzw. „uchodźców” w roku 2015 i innych z operacją ataku genetycznego przeciko ludności miejscowej w Europie w operacji „Plandemia”, to idea leżąca u podstaw kreacji o nazwie UE

  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

  staje się daleko lepiej zrozumiała.

  Pocieszanie się, że organizatorzy UE czy RP nie mogą przecież być aż takimi zbrodniarzami, jest naiwne,

  są.

 3. alegad said

  Rosja co nie jest w jej interesie tak na prawde, ale z tego wyłoni się faktycznie Nowy porządek i…. Rosja prawdopodobnie rękoma i nogami Białorusi będzie prowadziła operacje militarną przeciwko Polsce w przeciągu kilku lat. Sprawy jeśli nie wygasną a będą nabierać takiego NATO-wskiego tempa przesuną granicę do terenów wschodniej Polski.. Gdy wyczerpie się Ukraina w tym konflikcie a Rosja poradzi sobie z oporem Ukrainy to Brytyjczycy i narwany sektor jastrzębi w Pentagonie ( PNAC) wykorzysta następnie Polskę w tej rozgrywce geopolitycznej i jest to możliwe dlatego że stawka jest wysoka ,a Nowy porządek w postaci programów Zrównoważonego Niedorozwoju nie jest akceptowany ani przez proletariat ani prekariat ani klase srednią i tzw. „wyzsze sfery”. Art. 5 NATO może moim zdaniem zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w przypadku tego typu Kraju jak Polska.

  W ten sposób zrobią powtórkę z rozgrywki. W 2001r też miałbyć tylko Afganistan, a później Irak,Syria itd. Tu będzie Rosja-Ukraina a następnie prawdopodobnie Białoruś i Polska.
  Z anglosaskiego punktu widzenia aż się prosi to podpalić w ten sposób. Muszą osłabić w tej chwili Europę srodkowo-wschodnią analogicznie do Bliskiego Wschodu.

  Przy takiej mieszance etnicznej która ma obecnie miejsce i wplywu jaki ona wywrze na standardy spoleczne w Polsce , konflikt dla elity nie tylko ma sens ale jest niezbędny!

 4. Marucha said

  Re 1:
  Nie powinien się Pan nigdzie logować. Jak w gajówce.
  Link coś nie za bardzo działa…

 5. xyz said

  #Alegad
  Ciekawa koncepcja tylko zastanawia mnie kto miałby być atakującym. Białoruś na bank przecież nie napadnie bo i po co. Z naszej strony to też nie za bardzo widzę. Co do czego ludzie nie są aż tak głupi by iść na wojnę i ginąć zwłaszcza że mimo wszystko młodzi żyją sobie tu względnie wygodnie i raczej patrzą by migać się od cięższej pracy a co dopiero by narażać życie. W tej kalkulacji to dobrzy do tego wydają się być ukraincy i ewentualnie z nich mogą zrobić takie jakieś oddziały do walki i ataku, oczywiście wzmocnione najemnikami z zachodu. Koncepcja co podałeś wydaje się być dość futurystyczna ale nie bez logiki.

 6. ojojoj said

  za Great Replacement stoja arystokrackie rodziny egipskie ze szwajcari, jak za wszystkim innym

 7. boleo said

  re: 1 & 4:
  https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/2022/06/17/banderstadt-breslau/

 8. Henry, Klaus i Władimir

  Ad. 7, Boleo wskazuje na źródło, w którym można czytać:

  „niewiele już potrzeba czasu, by zwolennicy Putina przekonali się o jego globalistycznej afiliacji. A oto najważniejsze dowody:

  *na zbliżającym się forum gospodarczym w Petersburgu, gośćmi honorowymi są Klaus Schwab i Henry Kissinger.

  * Rosja jako pierwsza przetestowała już opcje globalistycznej „digital currency’, opracowuje nowy program „ochrony sanitarnej i szczepień”, przygotowuje system elektronicznej kontroli obywateli, zacieśnia współpracę z najbardziej zbrodniczym globalistycznym reżimem komunistycznych Chin.”

  Istotnie ostatnie wydarzenia znakomicie korespondują z poprzednią operacją „Plandemia”, plądrowanie ludności i jego pauperyzacja są kontynuowane. Inny cel posunięć to likwidacja kolejnej partii ludności w ramach depopulacji. Czyli wszystko zgodnie z planem.

 9. Piskorz said

  re 8 No i wyszło szydło z worka…! Ha Ha Ha….wy hurra optymiści ! Putin zrobił to, zrobił tamto. Dawno pisałem; trzeba czytać strony rosyjskie !! A jakie? A takie; trzeba sobie poszukać ! Sam znalazłem.

 10. Pejot said

  nie wiem czemu Pan Nowopolski bardzo spłycił ten temat. Bardzo dużo można się dowiedzieć z książki Richard von Coudenhove-Kalergi i jego ruchu Pan-Europa (książka chyba ma ten sam tytuł) . Ursula von der Leyen też opublikowała pracę o przesiedleniu 1,4 miliarda ( 1 400 000 000 ) ludzi z Afryki do Europy. Komentował to w wystąpieniu video niemiecki członek Bundestagu.

 11. Lily said

  Nowy Porzadek Swiata. NWO.
  Jedno z Wytycznych architektow N.P.S,vel NWO.
  * Niszczenie Panstw Narodowych.

  „Trzecia(III)R.P,przyjela najwiecej w
  przeliczeniu na 100 tys obywateli w U.E,
  w ostatnich 7 latach”.

 12. Lily said

  Pamietacie Nagonke?.
  „Albo UE,albo Bialorus”?.

 13. UZA said

  „Pocieszanie się, że organizatorzy UE czy RP nie mogą przecież być aż takimi zbrodniarzami, jest naiwne”

  To też ja nie pocieszam się tym, że politycy z UE czy z Polin nie mogą być aż takimi zbrodniarzami (bo wszyscy wiemy, że mogą), lecz, że nie mogą być aż tak głupi, żeby nie rozumieć, że w projekcie globalnych psychopatów nie ma dla nich miejsca. I że ten projekt dla wszystkich – z wyjątkiem garstki samozwańczych „bogów” – to jedno wielkie g… Prosty telewidz nie ogarnia, że Klaus Schwab i Jego kumple mówią poważnie, że naprawdę nie ma być już tak jak dawniej. No ale cwaniacy u koryt i korytek oraz ci uwieszeni u różnych klamek i klameczek są w stanie to pojąć, a ponieważ oni zawsze kierowali się tylko swoim interesem, powinni się zdobyć na pytanie, czy warto służyć wiernie diabłu, który oferuje już tylko piekło, czy może lepiej się zaangażować w ratowanie starego świata, w którym coś się znaczyło i dobrze się żyło.

 14. JMP said

  „Great Replacement” to po polsku „wielka wymiana” i takie określenie bardziej oddawałoby treść zjawisk opisanych we wpisie niż „wielkie przemieszczenie”, które, według mnie, jest mylące.

 15. Istotnie chodzi o wymienę personelu

  Mądra uwaga 14, JMP

  Ileż już razy była mowa, o potrzebie walki z okupantem na polu języka.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Piszę personelu, bowiem n.p. dla Niemców wymyślono nawet pod okupacją, pełnioną przez parobków okupanta z USA, „personal ausweis” (legitymycję personelu) zamiast dowodu osobistego. Podobnie Polacy otrzymali PESEL

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: