Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Ich bezczelność nie zna granic. Ukrainka poszła do lekarza a po wizycie złożyła na niego skargę.

Posted by Marucha w dniu 2022-07-17 (Niedziela)

Ukrainka przesiedlona do Polski korzystając z nieuzasadnionych przywilejów przyznanych im przez Morawieckiego a sponsorowanych przez „sługów narodu ukraińskiego”, zgłosiła się po pomoc do gdańskiego szpitala Copernicus.

Tam trafiła na lekarza, który – jak twierdzi żyjąca na koszt polskiego podatnika kobieta – miał posługiwać się rosyjską propagandą w kwestii »wojny« na Ukrainie. Złożyła na niego donos i poinformowała o tym media. Szpital broni lekarza.

Roszczeniowa – jak to bywa w naturze przesiedleńców wiecznie posiadających do Polaków pretensje o dokonanie ludobójstwa na Wołyniu – Ukrainka, żyjąca na koszt polskiego podatnika po decyzji Morawieckiego i spółki, kilka dni temu zgłosiła się do Punktu Doraźnej Pomocy Medycznej w Gdańsku. Niesatysfakcjonującej pomocy miał jej udzielić lekarz, który – jak się okazuje – mieszkał kiedyś na Krymie.

Ze skargi wynika, że lekarz domagał się rozmowy wyłącznie w języku rosyjskim – nie chciał rozmawiać po polsku lub ukraińsku. Miał również przekonywać pacjentkę, że »wojna« jest „winą Ukrainy”.

„Moją wizytę wykorzystał do tego, by powtarzać tezy rosyjskiej propagandy i przekonywać mnie do tego, że »wojna« jest „winą Ukrainy”, a ja nie wiem, jaka jest prawda. Rozmowa ta wywołała we mnie wstrząs psychiczny. Doskonale znam sytuację w Ukrainie, ponieważ jestem w stałym kontakcie z moim mężem, który obecnie przebywa w ostrzeliwanym przez rosyjską armię Charkowie” — pisze w skardze Ukrainka.

Według kobiety, lekarz nie miał identyfikatora i nie udokumentował wizyty we właściwy sposób. Nie przeprowadził wywiadu ani badania lekarskiego, nie przedstawił też diagnozy. Zamiast tego miał stwierdzić jedynie, że kobiecie „nic nie dolega i powinna pić wodę z solą”. Ukrainka relacjonuje, że udała się do innego szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej zapalenie nerek.

Na lekarza złożyła skargę. Domaga się jego zawieszenia oraz przeprowadzenia kontroli w placówce. Spółka Copernicus twierdzi jednak, że do opisanej sytuacji nie doszło i zaprzecza stawianym zarzutom.

– Pacjentka uzyskała poradę lekarską i zalecenia w języku ukraińskim. Porada lekarska była udzielona w spokojniej i życzliwej atmosferze, czego świadkami była pielęgniarka koordynująca oraz obecny w pobliżu ratownik – przekonuje Katarzyna Brożek, rzecznik prasowy spółki Copernicus Podmiot Leczniczy.

Rzecznik dodała, że lekarz jest pochodzącym z Krymu obywatelem Ukrainy, a przebywa w Polsce od 12 lat. W Copernicusie pracuje od 2020 roku, a wcześniej nie składano na niego skarg. To chyba wszystko wyjaśnia w zachowaniu tej osoby.

Warto w tym miejscu dodać, że skarga złożona przez problemowego „gościa” zaproszonego do Polski przez Morawieckiego jednak utrzymywanego przez polskiego podatnika, nie posiada żadnego dowodu potwierdzającego obłudne kłamstwa i pomówienie, jakie zostało w niej zarzucone lekarzowi.

Niestety narodowość ukraińska była znana z pretensjonalności i pogardy do wszystkich. Ich roszczeniowość jest znana wielu starszym Polakom, ale i wielu pracodawcom, którzy przyjmują ich do pracy.

WYJAŚNIAMY:

Nazywanie konfliktu zbrojnego trwającego na terenie wschodniej Ukrainy »wojną« należy traktować jako akcję dezinformacyjną. W świetle prawa, aby można mówić, że na danym terenie odbywa się wojna, musi zostać ona wypowiedziana. Na chwilę obecną stosunek wojenny nie został wypowiedziany przez żadną ze stron konfliktu. Na terenie Ukrainy od dnia 24 lutego 2022 roku został jedynie ogłoszony stan wojenny to jednak nie upoważnia nikogo, aby stwierdzać, że na Ukrainie toczy się od tego dnia »wojna«.

https://legaartis.pl

Rośnie liczba tych, których Polak musi w dupę całować. Najpierw Żymianie, potem Koniokrady, teraz Litwusy i Banderowcy…
Admin

Komentarze 23 do “Ich bezczelność nie zna granic. Ukrainka poszła do lekarza a po wizycie złożyła na niego skargę.”

 1. Krzysiek1956 said

  A co stałoby się złego, gdyby ów pochodzący z Krymu lekarz naprawdę nie chciał rozmawiać po ukraińsku i powiedział babie, że działąnia zbrojne na Ukrainie to wina reżimu klauna?

 2. Lily said

  Przeciez p.Morawiecki,jak i p.Duda byli
  namaszczeni przez p.Kaczynskiego.A wiec?.

 3. Olo said

  Ukrainka może i jest bezczelna, ale za darmo udzieliła Polakom cennej lekcji. Pokazała co myślą i robią Ukraińcy, jak ktoś nie podziela ich poglądów. A teraz wyobraźmy sobie, że żyjemy w czasach okupacji i ta pani idzie na gestapo. Ukro-kaczyzm zbliża się.

 4. Ilość ukraińskiej swołoczy w Polsce

  szacuje się na ok. 5 milionów tzn. ok. 15% ludności, utrzymywanej zresztą przez Polaków. Aby ułatwić sprawę bandytom w Kijowie, banderowski rząd w Warszawie rozbroił siły nazywane armią polską m.in. z czołgów, że banderowcy mogą dokonać agresji na Polskę bronią jaką otrzymali z Polski, przy czym 5 milionów ich piątej kolumny czeka tylko na to.

  Nawet nie patriotyzm, ale zwykły rozsądek nakazywł by Polakom rozpędzić tę bandę z Warszwy z naczelnikiem rezunów Jarosławem.

  https://youtu.be/7Kh32ChQ75I?t=360

  bandę, która okrada Polaków bez jakichkolwiek hamulców i obawy przez zupełnie otępiałą ludnością w Polsce.

  Jak wiadomo, wieczni rezydenci w Polsce sprzymierzyli się z ukraińskimi banderowcami

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/06/13/propaganda-zydowska/#ZelenDoZyd

  to są bandy o ogromnej sile niszczącej.

 5. Piskorz said

  re art A we wschodniej Ukrainie lekarz nie przyjął Ukra z zachodniej mówiąc mu, że jest banderowiec.! Info z książki..o Wołyniu.

 6. PK said

  Brawo panie doktorze! Są jednak przyzwoici ludzie pochodzący z tzw. ukrainy. Dlatego nie podoba mi się masowe wybijanie nie-banderowcow wziętych pod przymusem do woja, a cackanie się z banderowskimi świniami. ruscy też mają sporo za uszami. Ah, gdybym tak sobie mógł żyć na jakiejś tropikalnej wyspie z dala od tego burdelu

  ———
  A co mają „ruscy” za uszami? No?
  Admin

 7. UZA said

  „Rośnie liczba tych, których Polak musi w dupę całować.”

  Właśnie o to chodzi, że wcale nie musi. Może żoliborski Straszny Dziadunio i Jego protegowany Mateuszek z kolegami z jakichś tam powodów musieli, ale Polacy nie musieli i nadal nie muszą. Jeśli masowo wleźli w banderowskie d… to dlatego, że chcieli. Przecie nikt nikogo nie zmuszał, żeby wpuszczać to towarzystwo do domów albo żeby wszędzie umieszczać żółto-niebieskie barwy. Gdyby masy zachowały chłodną rezerwę, to i „władze” musiałyby wziąć na lekkie wstrzymanie.

 8. Ukraince po szpitalach panoszą się jak tłuste kabany. Oni myślą, że ich kolejki i dyscyplina nie obowiązuje
  Jakie są skutki zdrowotne noszenia masek? Czy ten „nakaz” będzie znowu Nas obowiązywał?
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/jakie-sa-skutki-zdrowotne-noszenia.html

 9. kontra said

  Ci ze szpitala nie miarkują słów jak kazał mąż żydowskiej żony andrzej duda
  tu się odszkodowanie należy:

  „Rozmowa ta wywołała we mnie wstrząs psychiczny”

  🙂

 10. konfuzjusz said

  Nie rozumię, skąd to oburzenie. Przecież leżącego się kopie, gdy wiadomo że nie wstanie i nie odda. Od tego jest leżący żeby go kopać. Takie jest zbujeckie prawo Natury, Gdy jest najmniejsze podejrzenie że leżący może wstac i oddać, to się go omija szerokim łukiem. Wąż na ten przykład wprawdzie leży, ale wszyscy go się boją.

  Gdyby podejrzewano, że Polacy się odwiną i przyłożą po ryju, to byłby jakiś szacunek. Albo przynajmniej gdyby była świadomość, że Wielcy Sojusznicy poza słowotokiem mogliby udzielić Polakom wsparcia. Albo jacykolwiek sojusznicy (kto? gdzie? jak? kiedy?).

  Dobranoc Państwu.

 11. cocaïnï, heroïnï said

  To teraz przywiążą go taśmami do słupa latarni i majtki spuszczą. Jak nie władza, to aktyw uchodźczy!

 12. Marucha said

  Musi… czy dobrowolnie to robi… to kwestia „wordingu”, jak mawiają wykształceni z dużych miast.

 13. minka said

  Click to access SUP-luz.pdf

 14. minka said

  Premier Morawiecki: My jako państwo nie dokładamy dzisiaj do Ukraińców, którzy są w Polsce

  https://pch24.pl/premier-morawiecki-my-jako-panstwo-nie-dokladamy-dzisiaj-do-ukraincow-ktorzy-sa-w-polsce/

  bezczelny drań !

 15. Emilian58 said

  @Admin
  Co mają za uszami? A to że wypuszczają z niewoli azowców parszywych. Po co? Przecież nie zamienią karabinów na batoniki.

 16. Adrem said

  Ad Minka 14

  My wszyscy powinniśmy pamiętać pewną zasadę, jaką słyszeliśmy od naszych Mam i Babć w dzieciństwie: KTO KŁAMIE TEN i KRADNIE !

  Co się przekłada bezpośrednio na prosty wniosek : każdy polityk czy przedstawiciel administracji złapany na kłamstwie, jest też złodziejem.

  Dowody ?
  Dookoła.

 17. Marucha said

  Re 15:
  Niezbyt wiele wiem o wypuszczaniu azowców przez Rosjan na swobodę. Kogo, gdzie, kiedy?

 18. Aryjczyk z pochodzenia said

  U mojej znajomej na wiosce Ukrainka poszla do fryzjera / manikirzystki. Po dokonanych zabiegach probowala wyjsc oswiadczajac ze jak to sie wyrazila „za to ma zaplacic Panstwo Polskie”. Na cale szczescie zawezwana zostala Policja oraz organy polityczne w osobie soltysa, ktory uregulowal te naleznosci. No coz, w sumie to chyba miala racje bo soltys za nia zaplacil.Pisze to bo to nie pierwszy incydent o ktorym slyszalem.

 19. UZA said

  „My jako państwo nie dokładamy do Ukraińców, którzy są w Polsce”

  Być może Morawiecki rozumuje jak ten król, który mawiał: „Państwo to ja” . No a „my” to po prostu pluralis maiestatis: My (z łaski Bożej Premier) nie dokładamy. Dokładają podatnicy, czyli wszystko się zgadza. Czy taka wypowiedź świadczy o bezczelności ? Moim zdaniem, raczej o pewnej , powiedzmy, niedyspozycji (mówcy oraz wdzięcznych słuchaczy).

 20. gnago said

  „A co mają „ruscy” za uszami? No?
  Admin”
  Blokują zakupy na Ali z terenów Rosji do Polski . Przykładowo przed wojną miałem kaprys kupić . 20 sadzonek kiedra syberyjskiego.

 21. Peryskop said

  Adminie, przecież tak bywa, że czasem coś nas zaskakuje i zakłóca nasze przekonania.

  A jeśli byliśmy w błędzie, to chyba warto skorzystać z okazji do korekty zapatrywań.

  Ja nie zmyśliłem podanych niżej konsekwencji zdrowotnych, żeby tylko tu pasowało.

  Identyczną diagnozę GNM wysłałem do siatkarza Michała Kubiaka, kiedy podczas olimpiady w Tokio 2021 podano objawy jego traumy ze spadkiem formy wskutek bólu pleców i zapaleń nerek – przez jego problemy natury psycho.

  Boofon to olał, pofikał przed kamerami, aż zakończył karierę, bo zdrowie mu padło.

  Uczmy się choćby na Ukrainkach !

  Ukrainka relacjonuje, że udała się do innego szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej zapalenie nerek. …

  Bez wnikania w ocenę zaistniałej sytuacji, warto zauważyć, że dr Hamerowi znów należy się uznanie, bowiem wg zweryfikowanej klinicznie wiedzy GNM przyczynami psycho-bio-konfliktów, skutkujących różnymi dysfunkcjami nerek są :

  ► konflikt typu „uciekinier” – zostać wypędzonym z kraju, musieć uciekać przed prawem

  ► „czuć się samemu jak palec”, „osamotnienie” – po rozstaniu, ale również czuć się osamotnionym w swoich przekonaniach, decyzjach

  ► „utrata bezpieczeństwa / bezpiecznej przystani” – utrata źródła dochodu, utrata domu

  ► czuć się zaniedbanym – w szpitalu, podczas choroby

  ► „nikt nie jest w stanie mi pomóc”

  Wszystkie 5 czynników = BINGO !

  Więc lekarz z Krymu jeśli znał GNM, to dość trafnie zalecił wodę z solą jako swoiste placebo.

  Przyczyny są tu splecione ze skutkami, ponieważ tkwią w psychice, zatem kierunki tych związków są często obustronne.

  Jak gdy nie móc zasnąć z samej obawy przed kolejną mordęgą z zaśnięciem.

 22. Peryskop said

  Dzięki.

  ===

  W Londynie mieli dziś ponad 40°C, że aż BBC się zagotowało, bo ogłoszenie wyników 4. rundy wyboru nasstępcy Borisa zajęło im ok 25 minut od ogłoszenia w Parla_męcie !

  Został śniady Rishi, rozkoszna Penny, i Liz myląca jako MSZ Black Sea z Baltic Sea.

  W marcu dyskutowano kto by mógł zastąpić więdnącego rozczochrańca, ktoś z elit rzucił jako kandydatkę Liz Truss (ang. kratownica).

  Wtedy inny eliciarz z brytyjskim humorem zauważył, że jako ministra SZ Liz już i tak weszła w za dooże booty 😃

  Jutro się okaże, czy Penny czy Liz zmierzy się w wyborach korespondencyjnych lidera Torysów (więc i premiera UK) z Rishi, który ma co najmniej sześć silnych atutów :
  1) śniadoskóry BLM
  2) zielona karta USA
  3) banksterskie układy
  4) właśnie podniósł podatki
  5) z żoną unikają podatków
  6) teść miliarder

  wiki : Rishi Sunak (ur. 12 maja 1980 w Southampton) − brytyjski polityk, członek Partii Konserwatywnej. Od 2015 poseł do Izby Gmin. Od 24 lipca 2019 do 13 lutego 2020 zajmował stanowisko naczelnego sekretarza skarbu w pierwszym gabinecie Borisa Johnsona, następnie od 13 lutego 2020 do 5 lipca 2022 pełnił funkcję kanclerza skarbu w drugim gabinecie Borisa Johnsona. …

  Życiorys

  Jest Brytyjczykiem hinduskiego pochodzenia, jego rodzice emigrowali do Wielkiej Brytanii z Afryki Wschodniej[1]. Po ukończeniu Winchester College studiował politykę, filozofię i ekonomię na Uniwersytecie Oksfordzkim, następnie uzyskał Master of Business Administration na Uniwersytecie Stanforda[2].

  Pracował dla Goldman Sachs a następnie The Children’s Investment Fund Management[3]. W 2015 roku porzucił karierę biznesową dla polityki, z powodzeniem kandydując na posła do Izby Gmin z okręgu Richmond (Yorks). Uzyskał reelekcję w 2017 i 2019 roku[4]. Zwolennik brexitu[3]. Od 24 lipca 2019 do 5 lipca 2022 wchodził w skład rządu, najpierw jako naczelny sekretarz skarbu a następnie kanclerz skarbu[2][5].

  Życie prywatne

  W 2009 poślubił poznaną podczas studiów na Uniwersytecie Stanforda Akshatę Murty, córkę miliardera Nagavary Murthy’ego. Ma dwie córki[6].

  ===

  A Boris dostał od swego gabinetu warty ~£750 prezent w postaci 6 tomów dzieł Lenina ichniejszego, czyli Winstona Soencera Ch.

 23. Peryskop said

  Korekty

  Winston Spencer ale Ch.

  Teść Rishi

  Nagavara Ramarao Narayana Murthy PV PS CBE LH (born 20 August 1946) is an Indian billionaire businessman. He is the founder of Infosys,[5] and has been the chairman, chief executive officer (CEO), president, and chief mentor[6] of the company before retiring and taking the title chairman emeritus.[7][8][9] As of April 2022, his net worth was estimated at US$4.4 billion.[10] …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: