Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

UK: 4647 na 4935 zgonów na COVID dotyczy zaszczepionych?

Posted by Marucha w dniu 2022-07-18 (Poniedziałek)

Raport rządu Wielkiej Brytanii podaje, że 18,9 miliona osób w Anglii nadal pozostaje nieszczepionych, a 50% kraju odmówiło przyjęcia dawki przypominającej. 90% zgonów z powodu C19 od kwietnia było wśród osób potrójnie zaszczepionych.

UK Health Security Agency (UKHSA) zastąpiła Public Health England w drugiej połowie 2021 r. i jest sponsorowana przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej i kierowana przez dr Jenny Harries. Agencja po cichu publikuje cotygodniowy raport zatytułowany „Tygodniowy krajowy raport z nadzoru grypy i COVID-19”, który zawiera góry monotonnych danych. Jednak głęboko w tym raporcie ukryte są dane dotyczące liczby szczepień przeciwko Covid-19 w Anglii.

Poniższa tabela pochodzi ze strony 65 raportu z 27 tygodnia i przedstawia przyjmowanie szczepionek w Anglii według wieku.

Stworzyliśmy poniższy wykres na podstawie danych UKHSA, pokazującą całkowitą liczbę szczepień w porównaniu z całkowitą odmową szczepień w Anglii na dawkę.

Według UKHSA 44,48 mln osób otrzymało pojedynczą dawkę, 41,8 mln osób otrzymało dwie dawki, a 32,9 mln osób otrzymało trzy dawki do 3 lipca 2022 r.

Według własnych danych UKHSA w tym momencie do szczepień kwalifikowało się 63,4 miliona osób. Dlatego 18,9 miliona ludzi odrzuciło szczepionkę Covid-19 w Anglii i pozostaje całkowicie niezaszczepionych. Ale na dodatek kolejne 2,6 miliona odmówiło podania drugiej dawki, co oznacza, że 21,5 miliona ludzi nie zostało podwójnie zaszczepionych, a 8,9 miliona osób odmówiło przyjęcia trzeciej dawki, co oznacza, że 30,4 miliona osób nie zostało zaszczepionych potrójnie.

Oto, jak te liczby mają się do siebie w procentach.

Trzydzieści procent populacji Anglii pozostaje całkowicie nieszczepionych. 34% populacji Anglii nie jest podwójnie zaszczepionych. A 50% populacji nie jest trzykrotnie zaszczepione. Oznacza to, że Anglia ma teraz 30,4 miliona „odmów szczepień”.

Dalsze dane rządu Wielkiej Brytanii, opublikowane po cichu na kilka godzin przed ogłoszeniem przez Borisa Johnsona, że ​​rezygnuje z funkcji premiera Wielkiej Brytanii, ujawniają, że 94% zgonów Covid-19 od kwietnia było wśród zaszczepionych, a szokujące 90% tych zgonów było wśród potrójnie zaszczepionych.

Agencja rządowa Wielkiej Brytanii, znana jako Office for National Statistics (ONS), opublikowała właśnie dane na temat zgonów według statusu szczepień. Najnowszy zestaw danych z ONS nosi tytuł „Zgony według stanu szczepień, Anglia, od 1 stycznia 2021 r. do 31 maja 2022 r.” i można go uzyskać na stronie ONS (w linku powyżej).

Tabela 1 najnowszego zestawu danych zawiera dane liczbowe dotyczące wskaźników śmiertelności według stanu szczepień dla wszystkich przyczyn zgonów, zgonów z udziałem Covid-19 i zgonów bez Covid-19. I to tutaj jesteśmy w stanie ustalić stan szczepień każdego, kto zmarł na Covid-19 od początku kwietnia 2022 roku.

Wzięliśmy dane dostarczone przez ONS dla kwietnia i maja 2022 r. i stworzyliśmy poniższy wykres przedstawiający zgony z powodu Covid-19 według stanu szczepień w Anglii w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r.

W sumie, według ONS, w ciągu tych dwóch miesięcy doszło do 4935 zgonów Covid-19, a zaszczepiona populacja stanowiła szokujące 4647 z tych zgonów. Ale jeszcze bardziej szokujące jest to, że potrójne zaszczepienie odpowiadało za 4216 z tych zgonów, przy zaledwie 288 zgonach wśród nieszczepionej populacji.

Poniższy wykres pokazuje odsetek zgonów Covid-19 według statusu szczepień w Anglii od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r., zgodnie z najnowszym zbiorem danych ONS opublikowanym na kilka godzin przed rezygnacją Borisa Johnsona.

Po cichu opublikowane dane pokazują, że zaszczepiona populacja jako całość odpowiadała za szokujące 94% wszystkich zgonów spowodowanych przez Covid-19 w kwietniu i maju 2022 r., przy czym nieszczepiona stanowiła zaledwie 6% wszystkich zgonów spowodowanych przez Covid-19. Ale najbardziej przerażającą statystyką jest to, że 90% zgonów wśród zaszczepionych dotyczyło osób, którym podano co najmniej trzy dawki zastrzyku Covid-19, pomimo faktu, że zaledwie 50% populacji Anglii otrzymało trzy dawki zastrzyk Covid-19.

Karmiono cię kłamstwem, po kłamstwie, następnym kłamstwem. W samej Anglii jest obecnie do 30,4 miliona osób, które odmawiają szczepień; nie 5 milionów, jak błędnie twierdził Andrew Neil, lub 3 miliony, jak twierdził w ciągu ostatnich kilku tygodni. A oficjalne dane dowodzą, że jeśli jesteś jednym z nich, to na pewno podjąłeś właściwą decyzję.

Na podstawie: Assets.publishing.service.gov.ukONS.gov.uk
Źródło zagraniczne: Expose-News.com
Źródło polskie: PolskawLiczbach.blogspot.com
https://wolnemedia.net

Komentarze 23 do “UK: 4647 na 4935 zgonów na COVID dotyczy zaszczepionych?”

 1. corintians said

  Panie gajowy. Najpierw osoby pokroju Niedzielskiego manipulowaly dowodzac rzekomej skutecznosci 99% a teraz probuje to robic druga strona.
  Niepotrzebnie.
  Nikt nie ukrywa ze przy omikronie szczepionki osiagaja powoli efektywnosc preparatow przeciwgypowych czyli standardowe 50-70%.

  Znacznie ciekawszy temat to efektywnosc restrykcji.

  Słowacja (największy ucisk w Europie)
  2018 (max) – 54293, 2020 – 58089, 2021 – 73 461 / nadmierna śmiertelność 21%

  Białoruś, ourworldindata org (najmniejsze ograniczenia na świecie)
  2019 (max) – 134161, 2020 – 159349, 2021 – 158349 / nadmierna śmiertelność 19%

  [Rosja
  2018 (max) – 1 827 827, 2020 – 2 124 479, 2021 – 2 445 509 / nadmierna śmiertelność 25%]

 2. Marucha said

  Re 1:
  Nie jestem w stanie weryfikować informacjj (Pan jest?).
  Podaję tylko oficjalne liczby.

 3. bryś said

  Corintians – na podstawie jakich objawów identyfikuje się poszczególne odmiany skowyta?

  ———-
  Na podstawie decyzji politycznych.
  Admin

 4. corintians said

  3, objawy nie są zwiazane z klasyfikacją. Mutacji jest wiele a przydomek uzyskuje ta najsprytniejsza ktora powoduje fale (decyzja polityczna i ma racje admin). Pierwsze 3 mutacje niewiele sie od siebie roznily.
  Fakt, omikron rzadko powoduje zapalenia płuc. Dzieki temu juz nikt nie marudzi że braknie respiratorow na dobicie.
  Omikron u sasiadow skandynawskich pomimo szczepien, zabił tyle osob co w Szwecji podczas 1 najwyższej fali. Wtedy byla masowa zbrodnia a dzis dzien jak codzien.

 5. Zbigniew Kozioł said

  Corintians zdaje się mieć ten podstawowy problem, iż przyjął zagrożenie rzekomym Covidem za coś rzeczywistego. Przyjął ICH narrację. Może ten świrus i istnieje, ale wcale, ale to zupełnie wcale mnie nie zastrasza. Strach mam jednak przed tym, jak reagują ludzie na propagandę i na to, co robią rządy.

  Podstawowy błąd polega na przyjęciu narracji przeciwnika. Ten błąd robi 97.3% wszystkich poddanych owej narracji.

 6. Jack Ravenno said

  @4 CORINTIANS – za przeproszeniem – chuja powoduje nie falę…

 7. Carlos said

  https://www.lewrockwell.com/2022/07/no_author/faucis-fiasco-betrays-phake-pharma-and-phrauds-to-come/

 8. minka said

  Komisarz EMA: „państwa członkowskie są wzywane do natychmiastowego wprowadzenia drugich dawek przypominających dla wszystkich osób w wieku powyżej 60 lat”

 9. minka said

  Medycy domagają się nowej kampanii kowidowej… chcą rozpocząć kolejną akcję straszenia… bo kasa czeka…

 10. Emilian58 said

  Breje od big pharmy to dla jednych test na mądrość a dla drugich na głupotę.

 11. Jack Ravenno said

  Prof przed nazwiskiem to zaiste jest obelga

 12. Piotr B. said

  No a co te UCONE prefesory zrobia ze swiadomoscia spoleczna,taka jak w moim srodowisku?Ze na 7-miu zmarlych w ciagu roku 6-ciu bylo ZASZPRYCOWANYYCH…niektorzy 3-razy.

 13. Doinformowany said

  ,,Na podstawie decyzji politycznych.
  Admin”.
  Taż ,,łóceni” od skofida w 2021 roku powiedzieli: ,,dopiero 8-10 dawka da 100% pewność. [Kropka!]”.

 14. Wirus istnieje tylko jako hipoteza. Więc czym jest tzw. szczepionka?

 15. Sebastian said

  Proszę porównać z polińską służbą tzw. zdrowia

  cytat z książki ” Bezlitosna immunizacja ” str. 689

  Fragmenty ustaw Federacji Rosyjskiej gwarantujących prawa obywateli w dziedzinie ochrony zdrowia *

  [*] Zamieszczamy w książce tłumaczenie ustaw rosyjskich, by pokazać polskiemu Czytelnikowi, że nawet w kraju, który w Polsce uchodzi powszechnie za niedemokratyczny, po długotrwałych debatach publicznych prawo do odmowy szczepień zostało wpisane bezpośrednio do przepisów prawa Federacji Rosyjskiej.

  Biorąc pod uwagę, że sytuacja wygląda tak samo w wielu krajach zachodnich, Polska pozostaje na szarym końcu pod względem ustawodawstwa, co daje pole do ogromnych nadużyć, a także stwarza wielkie zagrożenie dla zdrowia przyszłych obywateli poprzez stałe zwiększanie się liczby szczepień obowiązkowych, na co wpływają lobbyści opłacani przez koncerny farmaceutyczne, a na co nie ma żadnego wpływu zwykły obywatel i rodzic.

  Ustawa Federalna nr 157-FZ z 17 września 1998 roku ” O profilaktyce immunologicznej chorób zakaźnych” uchwalona przez Parlament Rosyjski 17 lipca 1998 roku, zatwierdzona przez Radę Federacji Rosyjskiej 4 września 1998 roku.

  Art.5. Prawa i obowiązki obywateli podczas profilaktyki immunologicznej

  § 1

  Obywatele podczas profilaktyki immunologicznej mają prawo do uzyskania od pracowników medycznych pełnej i obiektywnej informacji o konieczności szczepień profilaktycznych, skutkach odmowy poddania się im, możliwych powikłaniach poszczepiennych;

  – do wyboru państwowych, municypalnych lub prywatnych placówek ochrony zdrowia lub obywateli prowadzących prywatną praktykę medyczną

  – do bezpłatnych szczepień profilaktycznych włączonych do narodowego kalendarza szczepień profilaktycznych i szczepień profilaktycznych zależnie od wskazań państwowych i municypalnych placówek ochrony zdrowia.

  – do bezpłatnego badania medycznego przed szczepieniem profilaktycznym w państwowych i municypalnych placówkach służby zdrowia.

  – do bezpłatnego leczenia w państwowych i municypalnych placówkach służby zdrowia w razie wystąpienia powikłań poszczepiennych.

  – do ochrony socjalnej w razie wystąpienia powikłań poszczepiennych.

  – do odmowy poddania się szczepieniu profilaktycznemu.

 16. minka said

  Zrejterował z własnej konferencji. Pytania o nadmiarowe zgony nieznośne dla ministra Niedzielskiego

  Błyskawicznie zerwana konferencja prasowa i ucieczka przed dziennikarzami. Adam Niedzielski nie będzie raczej ciepło wspominał wizyty w Tarnowskich Górach, gdzie przed siedzibą jednej z przychodni zdrowia zachwalał reformę podstawowej opieki medycznej. Minister konsekwentnie unikał odpowiedzi na pytania o nadmiarowe zgony podczas tzw. pandemii.

  https://pch24.pl/zrejterowal-z-wlasnej-konferencji-pytania-o-nadmiarowe-zgony-nieznosne-dla-ministra-niedzielskiego/

  ———–
  Jemu to zwisa. Czy psychopata może odczuwać wstyd albo zażenowanie?
  Admin

 17. Siekiera_Motyka said

  Przypomnijmy sobie jeżeli w ogóle wiemy :
  Badania co do długo terminowych skutków tej magicznej substancji mRNA + Polyethylene glycol (PEG2000) NIE SĄ SKOŃCZONE.

  Termin to koniec 2022 do 2023 !!!!

 18. Piskorz said

  re 17 Tak też czytałem, zgadza się; dobra informacja.!!

 19. Piotr B. said

  Re 17…A nawet jak zostana zakonczone to co?Jest jakas pewnosc ze nie maja skutkow ubocznych?Sam uczestniczylem w takiej POmylce.Przypisano mi lek ktory okazal sie rakotworczym.Do dzis choc.. minelo juz kilka lat musze co 2 lata poddawac sie endoskopii,
  bo niestety lek zrobil swoje.Na szczescie ze bralem niezbyt dlugo.

 20. Zbigniew Kozioł said

  @19 Piotr B. czy może my się znamy nieco, czy też przypadkowość?
  Jakie badania? Ludzie. Toż te „badania” to też jest przekręt. Wyparowały wam mózgi? Teraz mamy czasy post.

 21. Piotr B. said

  Kiedys dawno jak zyl jeszcze mr.John a Ty byles w Kanadzie to wymienialismy uwagi.Ja mialem ksywe Joe.moja zanglikowane imie z
  conformation.Pozdr.

 22. Zbigniew Kozioł said

  Panie Piotrze,
  Przepraszam za emocje w poprzednim. Ta manipulacja wokół Świrusa rozwala nam mózgi.
  Nie zapomina się kontaktów z niektórymi ludźmi.
  Co znaczy „jak zyl jeszcze mr.John”? Przeniósł sie na drugą stronę tęczy? To dlatego jego nie słychać? A jego żona? Bywałem u nich, mnóstwo rozmów, wiele pracy razem, a tu cisza od lat…

 23. Piotr B. said

  O szczegoly trzeba zapytac Admina,bo ja tylko przeczytalem jakies 7-8 lat temu, info podane przez Pania.Ale czy to byla zona ,nie wiem.Admin pewnie wie wiecej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: